Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΡΥΣΑααααααα τωρα εφαγα φλαςςςς...

τι μαλακιες ειναι αυτες ρε με τη βαπτιση;;;

ο κουμπαρος θα πληρωσει μπομπο και τραπεζι;;;Πανε καλα;;;; :o:o:o:o:o:o:o

Ααααααααααα...δεν ειμαστε σοβαροι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα σίγουρα χρειάζονται κάποιοι μικροί κανόνες....ειδικά σε αυτόν το σταθμό που έχουν σύνολο 150 παιδιά :shock:

Το πρόβλημά τους είναι ότι δεν είναι καθόλου ευέλικτοι... Δηλαδή σίγουρα κάποια παιδάκια χρειάζονται λίγο διαφορετική μεταχείρηση κι αυτοί δεν το κάνουν. Δε μπαίνουν στον κόπο καν να σκεφτούν αν κάτι μπορούν να το κάνουν λίγο διαφορετικά. Ήταν η τρίτη της μέρα, και η πρώτη μέρα που ήταν μόνη της... Δεν έπρεπε να είναι λίγο πιο χαλαροί? Ας μην έτρωγε - καλά που έτσι κι αλλιώς δεν έφαγε. Και σιγά το φαγητό μη χέσω...

Χρύσα τόσοι σταθμοί στη Θεσ... γιατί τόσο δύσκολο να βρείτε? Ή δε βρίσκεται κάτι κοντά σας?

Πολύ θα ήθελα να είχαμε κι εμείς την επιλογή να πληρώσουμε και να την πάμε κάπου καλά....Καταραμένος σοσιαλισμός :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Μάγδα 3η μέρα και αρρώστησε? :(:(:(:( Ε ρε γλέντια?

Από τον σταθμό δεν σας είπαν γιατί έκλαιγε?

Κοίτα κάποιοι τυπικοί κανόνες πρέπει να υπάρχουν αλλά ιδίως την περίοδο προσαρμογής τα πράγματα πρέπει να είναι πιο χαλαρά. Δεν μπορούν από την 1η βδομάδα να έχουν απαιτήσεις από παιδιά 2 ετών.

Στην πορεία σίγουρα θα μάθουν ότι καθόμαστε όλοι μαζί στο τραπέζι για να φάμε, στο χαλί για να παίξουμε, στα κρεβατάκια για να κομηθούμε κοκ

Χρύσα στην Καραμελένια αυτό που δεν μου άρεσε ήταν το θέμα της τιμωρίας και μάλιστα για ασήμαντα για μένα θέματα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI ΚΑΛυτερα για ον μικρο!

σιγουρα ειναι ζορι...μπορω να σε καταλαβω....αλλα αν εμεις την στελναμε θα ειμασταν συνεχως στα νοσοκομεια!

οποτε κανουμε υπομονη!

πριν λιγο ζωγραφιζε με μαρκαδορους τη πλασμα τηεοραση!!

ωραια πραγματα!

στις 1:30 εχω ραντεβου μ το γυναικολογο του ΙΚΑ...παλι γελιο θα ριξουμε...αλλα θα παω μπας και γραψω να φαρμακο!

ερωτηση οχι για εμενα...το ΙΚΑ γραφει αυχενικη και αμνιο?

η οχι?

κι αν οχι αν καποια δεν εχει γιατρο --λεφτα και θελει να γεννησει με τον εφημερευον τι κανει?

Μαγδα με κατι τετοια νευριαζω και εγω...."παιδικος σταθμος" ειναι οχι στρατος...!

τα παιδια θα πρεπει να παιζουν και οχι να λυνουν ασκησεις ηα να βλεπουν τηλεοραση!

πιο ωμα παρκιν ειναι που βολευει του γονεις!

οσο για το αν ενα παιδι μαθει στο παιδικο θα μαθει και σπιτι του αρκει καποιος να ασχοληθει!

δεν ειναι απαραιτητο να φαει απο την πρωτη μερα και μαλιστα να περιμενει να φανε να τελειωσουν το φαγητο και τα 30 παιδακια!

λογικο να το δουν σαν παιχνιδι και να χαζευουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιμωρια;;;..ποια τιμωρια;;;.πλακα κανεις;;;;

δεν το συζυτω καν..ακου τιμωρια.

Παναγιωτα δεν θα πληρωσει ο νονος το τραπεζι αυτο μας ελειπε..απλα η ολη ιστορια αρχισε να μου τη δινει..πρωτον να παιρνουν τηλεφωνο τους συγγενεις τους να τους ρωτανε ποτε τους βολεβει..και τους μισους τους βολευει σαββατο τους αλλους μισους κυριακη..ελεος..το νονο και κυριως τους γονει ςποτε βολευει γινετε η βαφτιση...

μετα ενω θα εχουν ουτε 50 ατομα στην εκκλισια θελλουν 100 μπομπονιερες των 2.5 ευρω για να μοιρασουν...ελεος και 100 γλυκα..επισης να τα μοιρασουν..

Και μετα το τραπεζι της βαφτισης το κανεις για τον νονο..οχι για τους συγγενεις και φιλους οποτε δεν πας καπου και αρχιζεις να προσβαλεις τους ιδιωκτητες ρωτοντας αν ειναι ρωσικες οι σαλατες και χοιρηνα τα σουβλακια ενω εχεις η ιδια ζητησει νασου βρουμε κατι οικονομικο..

και οταν ρωτας τι δωρο θελει ο νονος και αφου εχεις τις απαιτησεις να σου καλτψει ολα τα ψωνιστικα που θες να κανεις για να πουλισεις μοστρα στο σοι σου- το οποιο οτε σεεκτιμαει και εχει να σε δει 10 χρονια...αμα σου πει θελλω i phone βγαζεις το σκασμο και δε λες ξερεις ποσο κανει αυτο με υφος :o:o:o:o:o ...κατσε ρε συ ο αλλος διλαδη ειναι ο μαλακας προς εκμεταλλευση να πληρωνει αδιαμαρτηρητα...ετσι δειχνεις οτι διαλεξες νονο μονο και μονο να σου κανει τα εξοδα, να σε πηγαινοφερνει εδω και εκει με το αμαξι και να σου διοργανωνει και κανονιζει τα παντα..και οχι γιατι ηθελες νονο...

γεννικα δε μου αρεσουν οι ανθρωπου που ξερουν μονο να παιρνουν, να απαιτουν και να εκμεταλλευονται τους αλλους...γι'αυτο ευτυχως που δεν ειμαι εγω η νονα αλλιως θα χαλουσαμε τη φιλια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαγδουλα μου μη παρεξηγησεις ρε αλλα επειδη δουλευω σε παιδικο,θα συμφωνησω με τη Παναγιωτα... αυτα που λες δε γινονται...δεν ειναι εφικτο να γινουν...

Ο παιδικος δεν ειναι μονο για να περνανε την ωρα τους..ειναι και για να ενταχθουν σε ενα αλλο κοινωνικο συνολο με αλλους ανθρωπους, αλλους κανονες και γενικοτερα σε διαφορετικες συνθηκες απο το σπιτι..πρεπει να μαθουν οτι δεν ειναι παντου σα το σπιτι και δε μπορουν να κανουν παντα αυτο που κανουν στο σπιτι κι οτι πρεπει να ακολουθουν καποιους κανονες για την ομαλη συνυπαρξη τοσων ατομων σε ενα χωρο..ειναι η αρχη της ενταξης τους στο ευρυτερο κοινωνικο συνολο(σχολειο,πανεπιστημιο,δουλεια κτλ) στο οποιο δε μπορει να κανει ο καθενας οτι γουσταρει..

Σκεψου να αφηναν 30 παιδακια να κανουν οτι θελουν;;;να κανει το καθενα οτι κανει και στο σπιτι του;;; εδω ενα εχουμε στο σπιτι και παλι απηυδιζουμε πολλες φορες! ;)

Θα επικρατουσε αναρχια και θα ηταν κι επικινδυνο για τα ιδια!

Ουτε ειναι καλο για το παιδι αυτο που λες μολις κλαψει να σε ειδοποιουν για να πας τη παρεις..πρεπει και η ιδια να μπει στη διαδικασια να αντιμετωπιζει μονη της καποιες καταστασεις γιατι η μανουλα δε θα μπορει μια ζωη να τη σωζει απο τις δυσαρεστες καταστασεις! ;)

Φυσικα εχει μεγαλη σημασια το πως προσπαθουν να βαλουν το παιδι σε καποιους κανονες! αλλα δε νομιζω μωρε να το κανουν βιαια οι δασκαλες της... :roll:

Βενακι η κατασταση που περιεγραψες με το Φιλιππο και το φαγητο νομιζω οτι θα δημιουργησει εφιαλτες στη Παναγιωτα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κριμα για τον παιδικο,αλλα για να ειναι τοσο απολυτος ο γιατρος κατι θα ξερει... :roll:

Χρυσακι ρε συ λογικο να εχεις κουραστει να πονας!!!! μα ολα μαζι κι εσενα;;; :o σε βρισανε βρε παιδακι μου;;;; :twisted::twisted::twisted:

Νατασουλα με το καλο τα κρεβατακια σας! :P

Α Αναστασι ρε συ πολυ μπροστα η Αννυ με το γιογιο!!!!μπραβο!!!! να δεις που δε θα σε ταλαιπωρησει καθολου σε αυτο!!!! ;)

τελος χρονου!!!!! :-t

καλα ρε ποσα ειπατε μεχρι να ποσταρω;;;;; :o δε προλαβαινω τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα ..για αυτο σου ειπα οτι εχω ενστασεις στον τροπο που της το επεβαλλαν ;););)

αλλα σκεψου να κουμανταρουν 30 παιδια;;; :o:o:o:o μα καλα..τοσα πολλα εχει το τμημα της;;; :roll::roll::roll:

Καλα ρε ..η Νορβηγια δεν εχει καπιταλισμο;;;; :shock::shock::shock:

ολα εκει ειναι δημοσια;;;

εμενα ολοι οι φιλοι μου που εφυγαν εκει με το Ερασμους μου ειχαν πει οτι ειναι πανακριβα και ετσι μου ειχε μπει η ιδεα οτι ειναι απιστευτα καπιταλιστικη χωρα.....

Χρυσα :!::!::!: μεσα σε ολη την παρανοια (γιατι για παρανοια προκειται) μου εδωσες φοβερη ιδεα με το i-phone..κατσε να δω ποσο κανει και να το γουσταρει η κουμπαρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεχρι 500 ελεγα να δωσω..οποτε ακυρο το i phone... :roll::roll::roll:

αλλα θα ψαξω και σε αλλες εταιρειες...sony κτλ..για δωστε ιδεες..

το αλλο δωρο που σκεφτομουν ειναι τηλεοραση για το δωματιο τους..αν θελουν φυσικα οι ανθρωποι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα και προκειτε περι παρανοιας...

ασε..ξερω κοπελα-σημερα δε εμαθα οτι ειναι 6 ευδομαδων εγγυος και πολυ χαρηκα- που οργανωσε τον γαμο της μεσα σε 1 μηνα...αλλα εκανε οτι ατη ηθελε δεν εχωσε κανεναν να τρεχει και να την κουβαλαει αυτη και ο αντρας της..αλλα να οργανωσεις βαφτηση σε 2 ευδομαδες και υπο αυτες τις συνθηκες;;;..δεν ξερω..

εμενα δε μου αρεσουν αυτα...σας ειπα οτι εκανα 3 βαφτησεις..βαφτησα 2 παιδακια εγω και μου βαφτησαν το παιδι..και προβλημα συνεννοησης δεν ειχα με κανεναν..η δε μια βαφτηση εγινε στην Πορταρια Πηλιου- Παναγιωτα η κουμπαρα μας εκανε δωρο εκει την διαμονη....

Ρε συ τα i phone με λιγα GB οπως και τα Ipad ειναι στο ευρος τιμης που θες...ψαξε καλυτερα στο ΝΕΤ.

Εγω την κουμπαρα μου την εκανα δωρο ρολοι στη βαφτηση..ηταν ενα χρυσαφι με σβαροφσκι στο μπρασελε D&G..αυτο ζητησε αυτοτης πηρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τις βαπτίσεις η άποψή μου έχει ως εξής:

Όλα τα πράγματα της βάπτισης πρέπει να τα διαλέγει ο νονός-νονά και η μητέρα να μην έχει ανάμειξη.

Εγώ έτσι έκανα και στις 2 βαπτίσεις των παιδιών μου. Στου Μιχάλη βέβαια επειδή ήταν ανύπαντρος ο νονός του μου ζήτησε να πάω μαζί του γιατί δεν ήξερε τι έπρεπε να πάρει.

Τις μπομπονιέρες εμείς τις πληρώνουμε μισές-μισές και τα γλυκά οι γονείς.

Για δώρο νονού διέθεσα 300€

Για το τραπέζι Χρύσα δεν κατάλαβα τι εννοείς ότι πρέπει να διαλέξει ο νονός που θα γίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια βοηθειαααα!!

Δεν ειμαι καλα...Απο τα ξημερωματα ζαλιζομαι κ οταν καθομαι ή ειμαι ορθια με πιανει κ αναγουλα :(:(:( Τι εχωωωωωωω????????????Παιζει γαστρεντεριτιδα?Δεν ειναι ασχετη η ζαλαδα?Να αναβαλλω το παρτυ???Πως θα βγαλω τη μεραααααα??????????Αναγκασα τον Α να μεινει μεχρι τις 12...Τωρα????

Επισης ποτε θα κανει κακα το δολιο?3 μερα τα κραταει...

Θα μπω σε κανα μισαωρο να δω αν απαντησατε...Γιατροι χωρις συνορα ειστε!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια σημερα γιορταζει η τσουπρα σου;;;;

νατασουλακαι εγω ετσι εκανα....ειπα στη Νονα να παει και να παρει οτι θελει και το μονο που θελλω ειναι να μου πει τα χρωματα για να κανονισω τον στολισμο με τα μπαλονια- ηθελε η μαμα μου να τον κανει.

Μου αρεσε δε μου αρεσε..δεν ειπα τιποτα απολυτως..και μπομπονιερες της ειπα να κανει οποιες θελει παιδικες και εγω εκανα αλλες τοσες ροδια για τους μεγαλους. Τα γλυκα τα πληρωσα ολα εγω.

οχι καλε δε θελλει να διαλεξει ο αδελφος μου ταβερνα..απλα το ολο θεμα ετσι οπως γινετε ειναι να ικανοποιηθουν οι συγγενεις και οχι ο νονος..ζητησαν να τους συστησουμε 2-3 οικονομικες και καλες ταβερνες και οπου παμε αρχιζουν τις βλακιες με αποτελεσμα να γινομαστε ρεζιλι σε ανθρωπους που ξερουμε.

Κανονικα επρεπε τα διαδικαστηκα να τα κανονισουν μονοι τους και απλα να μας πουνηε ταδε εκκλησια, ταδε ωρα ταδε ταβερνα..τελος...

'στην ουσια για ολα τρεχει η μαμα μου ...και παλη καλα γιατι ειλικρινα εγω θα νευριαζα...

Στη βαφτιση στο πηλιο παλη για να μη τα κουβαλαω ολααπο Θεσσαλονικη εστειλα στη φιλεναδα μου λευτα την ειπα τοσα διαθετω- 1000 ευρω ηταν για τη βαφτηση πηγενε καιπαρε οτι σου αρεσει..και μου ειπε πως τα πηρε ολα και της περισεψαν και 200 ευρω και την ειπα να τα βαλει στο λογαριασμο του παιδιου- σηγα μην εκανα τσιγγουνιες..αλλα η κουμπαρα μου μας πληρωσε 5 μερες διαμονη εδω http://www.naoumidishotel.gr/cgi-bin/pa ... 1214165121

σε junior suite η οποια δεν ηταν και φτηνη

Αναστασι;;;;;..παιζει τιποτε αλλο;;;;;..μηπως εκει στην Κρητη εκανες τιποτις και ακουσουμεκαι απο σενα κανενα ευχαριστο;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι βρε τρελλες!Δεν κανω σεξ!

Καλά αυτό άμα θέλουμε το πιστεύουμε :lol::lol::lol::lol:

Πέρα από την πλάκα πολύ πιθανόν να είναι γαστρενερίτιδα αφού είχε και η Άννυ, θα δείς πως θα πάς μέχρι το βράδυ και αναλόγως πράττεις..... λογικά μέχρι την Κυριακή θα είσαι περδίκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα αυτα τωρα...δυο μετρα κουκλαρα...θα βρηκες εκει κανεναν κουκλο λεβεντι κρητηκαρο και την εκανες τη λαδια σου!!! :lol::lol::lol:

βρε εδω οι μισες γκαστρωθηκαν ενω θηλαζαν :lol::lol::lol:

Περαν της πλακας ποσο καιρο εχεις να σε δει γιατρος;;;..τρως καλα;;;..μηπως εχεις ελλειψη σιδηρου χαμηλο αιματοκρητη...εχεις που εχεις τα δικα σου- προβληματα- παιζουν ρολο μη νομιζεις..ποσα ψυχοσωματικα νομιζεις οτι βγαινουν...αμα δεν εισαι καλα μεσα σου αυτο βγαινει προς τα εξω..

μαρακι ηθελα να σε ρωτισω...πως ειναι η τσουπρα σου σημερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέρκελ εεεεεεεεεεε....συγνώμη.... Τόνια ήθελα να πω :P:lol:

Βασικά εγώ στην ηλικία που είναι η Μαρκέλλα -ούτε 2- θεωρώ ότι ο σταθμός είναι για να περνάνε την ώρα τους... Ή τουλάχιστον εμένα αυτό με ενδιαφέρει τώρα. Αν μπορούσα να μη δουλεύω θα την κρατούσα εγώ και είμαι σίγουρη ότι μπορώ να της μάθω πολλά περισσότερα από όσα μαθαίνουν εκεί και να της δώσω πολλά περισσότερα ερεθίσματα. Δεν είμαι ψωνισμένη αλλά πιστεύω ότι σε αυτή την ηλικία δεν τους προσφέρει και πολλά ο σταθμός...

Του χρόνου ναι, θα την έστελνα. Αλλά θα μπορούσε να μιλήσει, να εκφραστεί, να κάνει κακά στην τουαλέτα :P Θα μπορούσε να αλληλεπιδράσει καλύτερα με τα άλλα παιδάκια...

Δεν ξέρω αν έχω δίκιο ...αλλά ....ναι μωρέ δίκιο έχω 8-):lol::lol::lol:

Επίσης αυτός ο σταθμός έχει πολλά παιδιά αλλά και πολύ προσωπικό. Έχουν 30 παιδιά ηλικίας 1-3, χωρισμένα σε 3 γκρουπ των 10 ατόμων. Σε κάθε γκρουπ έχουν 3 νηπιαγωγούς, χώρια διάφορους βοηθούς που περιφέρονται. Δηλαδή είναι αρκέτοί για να τα κουμαντάρουν χωρίς να χρειάζεται να τους επιβάλουν στρατιωτική πειθαρχία ;)

Άσε που τα περισσότερα νορβηγόπουλα είναι αγαλματάκια ακούνητα μέρα ή νύχτα :P πολύ παθητικά παιδιά... όπου και να τα βάλεις κάθονται αδιαμαρτύρητα... τώρα καταλαβαίνω και το γιατί...

Παναγιώτα είναι κάτι μεταξύ καπιταλισμύ και σοσιαλισμού αλλά πιο πολύ σε σοσιαλισμό φέρνει :? Σχεδόν τα πάντα είναι κρατικά. Σταθμοί υπάρχουν και ιδιωτικοί αλλά έχουν μια περίεργη νομοθεσία...Καταρχήν πληρώνεις όσο και στους δημόσιους -υπάρχει ταρίφα- και δε μπορείς να κάνεις αίτηση όπου θες.... Όπου βολεύει την κοινότητα σε βάζουν.

Α! Και πανάκριβα είναι για τους ξένους... Είναι τόσο υψηλοί οι μισθοί που όλοι οι Νορβηγοί ζουν καλά ότι δουλειά και να κάνουν.

Μα τις μπομπο και τα γλυκά ο νονός θα τις πληρώσει? :?

Αναστασία γκαστραντερίτιδα? :P Πέρα απ'την πλάκα δεν είχε η Άννυ τις προηγούμενες μέρες? Μήπως κόλλησες?

Δε σου έχω πει κι ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για το κοριτσάκι σου :x Για την πάνα, τον ύπνο, τον αποθηλασμό, την ομιλία! Αστέρι :x

Βίκη! Με το καλό το μωράκι :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον- ποσα πραγματα μπορει να κανει μια μανα αμα δεν πεθαινει αππο τους πονους- κατεληξα σε παιδικο.

Θα παει στο Μικρο Τζινι.

240 Ευρω το μηνα, λειτοργει ολο το χρονο 30 η εγγραφη δινουν και προινο αλλα αμα θες αμα δεν θελεις φερνεις δικο σου και ειναι 20 ευρω λιγοτερα.

Και εχουν κανει προσφατα ανακαινιση και πηγε η μαμακαι ειδε την κουζινα και τις τουαλετες και ειπε οτι ειναι πεντακαθαρα. Δεν εχουν πολλα παιδια ανα τμημα και αποσα ακουσα και απο την μανικιοριστα μου πολλες πελατησες της ειναι ευχαριστιμενες.

Οποτε δευτερα θα παμε να κανουμε εγγραφη και τερμα...θα ξεκινισει σιγα σιγα, η διαδρομη δεν ειναι μεγαλη οποτε δεν θα κανω μεγαλο κυκλο

Αντε να δουμε φετος τι θα κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια καλά όλα αυτά που γράφεις και θα συμφωνήσει κι εγώ αλλά αυτά ισχύουν για τους παιδικούς που δέχονται παιδάκια από 2,5 χρ. και πάνω όχι για τπυς βρεφονηπιακούς. Η Μαρκέλλα δεν είναι ούτε 2, δεν μπορεί να ακολουθήσει τέτοιους κανόνες ;)

Χρύσα καλή αρχή :D μια χαρά ακούγεται λογική και η τιμή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα θα δουμε...για την ωρα κραταω μικρο καλαθι.

Γιατι ολοοι οι αλλοι η ειναι πανακριβοι, η πολυ μακρια..η ειναι πολυ αυστιροι στο διατροφολογιο τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi κ μενα μου κοπηκαν τα ποδια μιλαμε..απαπαπαππ

δοξα το θεο ολα καλα..ουφφ

πεθερικα?χμμμ

ιουλια τι γλυκος ο γιωργος..φυσικα κ να μας ξαναερθετε..μακαρι να μη ξαναανεβασει πυρετο

τονια μουυυ μα ποσο θελω να ξανα ερθω κρητη..αν εβρισκα φτηνα εισητηρια θα ψηνομουν..αλλα με 2 μωρα...παλι θα ψηνομουν..πλησιαζει η βαφτιση ε?

το αυλωνιτακι μου καλα?ο ταρζαν?

παναγιωτα χθες πηγαμε για το 3? :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

βενι μας κολλησες..εχει πυρετο ο μικρος :P:P:P:P:P

πλακιτσαααα ψαριιιιιιιιιιιι

ωστε περιμενε να φυγω για αν μπει να παιξει? :lol::lol::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κριμα για το παιδικο :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

α παναγιωτα οταν ξυπναει το ενα δε ξυπναει κ το αλλο?ειδικα εσενα που ο νικολας ακομα ξυπναει..

εμενα 2 βρ;αδια τα εβαλα μαζι κ τα δυο βραδια ξυπνησε στις 2 κ τον πηρα το παντελη μαζι μου

ΔΕ ΑΝΤΕΞΑ ΟΡΘΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ

δε το πιστευα..ενιωθα οτι θα πεσω κατω :o:o:o

εγω το αφηνω μονο να φαει αλλα ρε παιδια δε τα κανει σκατα κατω..πολυ λιγο..

αλλα οταν ξερω ενα φαι δε του πολυ αρεσει η αν βιαζομαι του το δινω εγω..

γενικως βοηθαω στο φαι αλλα αν εχω να πλυνω παιτα απλωσω ρουχα κτλ το αφηνω κ μπααααιιι :mrgreen:

χρονια πολλα στη ναταλια μας..καλε που χαθηκε η αθηνα?

αναστασια να ξερεις οτι αρκετοι γιατροι ειναι στη λιστα αλλα δε δεχονται να μη πληρωσεις κ σε λενε οτι τους βαλανε χωρις να θελουν :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

λεναρα μου καλε 2 χρονια θα καθεσε???????????

γτ μεχρι το 2013? :shock:

χρυσα αντε μωρε να παρεις λιγο τα πανω σου :D:D:D:D:D

μαρια τη μικρη δε μπορεις να τη στειλεις μαζι με τη μεγαλη? :roll::roll::roll:

μαγδα εννοειται κ δε θα σου αρεζε ρε ο σταθμος..εσυ εισαι τοοοοοοοοοσο δεμενη με τη μικρη που κ μια μικρη πιεση να ασκησουν πανω τους θα σε τρομαζε..αλλα λογικο ρε για το κλαμενη..πρωτες μερες στο παιδικο ειναι..εμενα 2 χρ περισι κ πλαι εκλαιγε..θα μαθει θα δεις :oops::oops:

γενικως τρωει η δικια σου?

οσο για το αν κλαψει κατευθειαν γτ να σας παρει τηλ ρε?

βικυ εγω εκανα μεγαλο υπερηχο εξω κ εκανα ενσταση στο ικα γιατι με εδωσε επιστροφη μονο 8 ε..

παναγιωτα 500 για δωρο νονου? :o:o:o:o:o:o:o:o

αναστασια λες ρε να κολλησες? :cry::cry::cry::cry: θα σε τηλ το απογευμα ΑΝ το θυμηθωωωω

ρε λογικο να μη κανει κακα το πρωτο διαστημα..αφου βρακακι τη φορας..ολοι το κανουν :?

εγω μπομπο κ γλυκα εγω τα πληρωνω..οχι νονα ρε :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...