Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Γεια σας ομορφες!!!Νυχτερινη αποψε :-p !!!

Ησυχια βλεπω...

Δωρουλα μου τελειο το δωματο σας!!!Τοσο χαρουμενο :D:D !!!!Τελειο!!!

Φανταζομαι ο Σταυρουλης θα ειναι ενθουσιασμενος!!Τερμα τα μαστορεματα?Αντε να απολαυσετε το το σπιτακι σας :) !!

Φανουλι μου μη σκας αγαπουλα μου!!Ολα καλα θα πανε!!Εξηγησε της μικρουλας σου οτι θα λειψετε λιγο για δουλειες κ να της παρετε δωρακια, για να μην ειναι απροετοιμαστη...

Η μαμακα σου θα την κρατησει?Πες να τη βγαζει βολτουλες να ειναι απασχολημενη!

Δεν εχει κοιμηθει ποτε αλλου ε?Η 1η φορα ειναι δυσκολη ,για ολους ,αλλα αυτο δε σημαινει οτι δε θα παει καλα ;) !!

Θα ειναι καλα η μικρη σου κ εσυ κοιτα να διασκεδασεις!!!!!!Μην εχεις τυψεις!!!!!!!!!Καλο ταξιδι ,να περασετε πολυ ομορφα :) !!

Εμεις εχουμε γαμο στις 17 του μηνα στην 'Ιο...θελω πολυ να παμε....οχι στο γαμο,στην Ιο :lol::oops: !!!Αν παμε θα παμε κ εμεις χωρις τη μικρη αλλα εμεις δεν εχουμε προβλημα...το αντιθετο...πεφτει για υπνο,ξυπναει... κ ζηταει τη γιαγιακα!!!

Χρυσουλινι μου φυσικα κ θελουμε να μας πεις για τον τοκετο :):) !!!Μολις μπορεσεις,περιμενουμε :D !!Αληθεια πως ειναι ο πρωτος καιρος με τα 2 ζουζουνια??Για πες,για πες!!

Εμεις καλα ,χθες γιορταζε το αγορακι κ ηρθαν κατι φιλοι κ περασμε πολυ ωραια κ αυριο γιορταζει η μικρουλα μου :D !!!!Δεν ειναι βεβαια καμια μεγαλη γιορτη,γιορταζουν αλλα 30 ονοματα την ιδια μερα αλλα εγω θελω να τη γιορταζουμε!Να το συνηθισουν κ ολοι!Την πεθερα μου την καημενουλα δε την γιορταζαν ποτε!

Νυσταζω!!Θα τα πουμε το πρωι αν προλαβω,εχω κατι δουλειτσες!Εχουμε κ τη βαφτιση του νονου μας το Σαββατο!

Μακια κοριτσια!!!Καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!

Καλο μηνα!!

Xροοοοοοοοοοοοοοοοονια πολλα στο Αφροδιτακι μας!!!

Κοριτσακι μου ομορφο να εισαι παντα γερο και να κανεις ανω-κατω το μυαλο της μαμας!!!

Στελλα μου να την χαιρεσαι! Να την καμαρωσεις οπως ποθεις-ει......!!!!

Ειμαι ξυπνια απ' τα χαραματα.. :? Δε μου κολλουσε υπνος σημερα.. κι ας ειχε τοση δροσια...

Στελλιτσα μου.. ναι... ειναι η πρωτη φορα που θα κοιμηθει αλλου..

Δεν εχει κανενα προβλημα με την μαμα μου .. ισα-ισα.. ειναι η αγαπημενη της... :D

Αυτη την νταντευε 18 μηνες που φευγαμε και οι δυο για δουλεια...

Αλλα οσα βραδια επιχειρησα να βγω ... χτυπησε το τηλ. και επεστρεψα σπιτι επειδη η μικρη ηθελε την μανουλιτσα και σπαραζε απ' το κλαμα.. :(:(:(:(:(

Της ειπα χθες οτι η μαμα με τον μπαμπα θα φυγουν για 2 μερες και οτι οταν επειστρεψουμε θα την περιμενει μια μεγαααααααλη εκπληξη.... Με κοιτουσε με βλεμα αγελαδας.. :shock::shock::shock:

Χθες καθως καναμε βολτα περασαμε απο ενα σπιτι εδω στη γειτονια...

Η Αναστασια περιεργη οπως παντα ρωταει εναν κυριο που καθοταν στο μπαλκονι..

"Που ειναι το θπιτι θου"...?

-Εδω ειναι το σπιτι μου της λεει αυτος...

"Αθτο ειναι το θπιτι τηθ μπαμποθ".. :shock: (μιας γιαγιουλας)

-Εγω ειμαι ο γιος της λεει αυτος...

"Να παθ θπιτι θου.. δεν ειναι δικο θου"...

-Εσενα που ειναι το σπιτι σου? Την ρωταει

"Κοντα θτο θπιτι τηθ γιαγιακουλιτθας μου".. :shock::shock:

-Βρε γλωσσοκοπανα την λεει...

"Δεν ειμαι κοθοκοπανα... Αναθταθια ειμαι".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εχουμε πεθανει ολοι απ' τα γελια... Το ατιμο.... :D:D:D

Δωρουλα μου.... Τι τελειο δωματιακι...........!!!!! :D

Να ειστε γεροι αγαπη μου και να το γεμισετε με πολλα κουτσουβελα...

Ο Σταυρος αλλαξε πολυ.. Εγινε ολοκληρο παιδακι!! Και τι οοοοοοοομορφος!!!

Καλοριζικο και το καινουγριο σας σπιτακι...!

Θελω φωτο ΚΑΙ απ' την κουζινα σου!!

Πως μ' αρεσει να χαζευω κουζινας.. Μιας και η δικια μας ειναι χαλια.. :lol::lol::lol::evil::evil:

Σας αφηνω.. Παω λαικη....!!! :D:D:D:D Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kalhmera kai kalo mhna...σημερα εχουμε επετειο γαμου κλεινουμε 4 χρονια γαμου με 2 παιδαι μια χαρα...τι θα κανουμε σημερτα?θα σιδερωνω και θα συμμαζευω μιας και σαββατο φευγουμε για 1,5μηνα θα σας χασω οποτε γιαι στο πατρικο μου δεν εχω ιντερνετ μονο απο το κινητο αν μπορεσω

δωρα τελειο το δωματιο του μικρου μια χαρα να το χαρει με το παραπνω..

εγω τρεχω και δεν φτανω κανω δουλειες που γινεται χαμος κανω βαλιτσες νταντευω ειχα τους κουμπαρους που θα βαφτισουν τη μικρη κανονισαμε για τη βαφτιση ολα καλα...αλλα τρελλα ημασταν 8 ατομα στο σπιτι με 4 παιδια ευτυχως ηταν για μια μερα και με βοηθουσε και η κουμπαρα....αλλα εχω ενα σιδερο βουνα.....

η μικρη καλα εχω αναγκη απο υπνο οχι τοσο της μικρης αλλα χθες σιδερωνα μεχρι της 2 και 4,30 με ξυπνησε η μικρη ενω αλλες φορες τρωει στο 5 με 6 ωρο το βραδυ χθες στο 4ωρο πεινασε..

μεγαλωσαμε ειναι η μικρη 57 εκ και 5500 βαρος δοξα το θεο το γαλα της μαμας την παχαινει 1 κιλο το μηνα το βαζουμε με τα κακα συνεχιζουμε το ιδιο θεμα..

αν εχω χρονο θα μπω παλι μετα φιλια

φανη καλα να περασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερίζω τισ όμορεφες??

τι κάνετε??

εγώ τρέχω με τη βάφτιση...πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ άγχος...

ίσως επειδή δεν έκανα θρησκευτικό γάμο..και μου βγαίνει όλο τώρα....

αλλά αν μου βγουν όπως τα χω σχεδιάσει θα κάνω μια βάφτιση που θα χαλάσει ο κόσμος όλος...

είμαι πολύ ευχαριστημενη με το στολισμό μου\, καλά για το προσκλητήριο έχουν να πουν όλοι (για όσες δεν το χουν δει το χω στην ομάδα)....αλλά ας το βάλω και εδώ....που ξ'έρετε σε κάποια μπορεί να αρέσει και να το χρησιμοποιήσει... για δείτε....

http://www.mammyland.com/koinotita/manoules-me-paidakia-stin-idia-ilikia/morakia-kalokairioi-toi-2009/1646-i-baftisi-mas/fotografies#photoid=6117

κατα τα άλλα καλά....

ο μεγάλος ξεσαλώνει μάθαμε νέες λέξεις όπως το "γαμωτο " :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...

την προηγου΄μνεη βδομάδα έπεσε η καρέκλα στο πόδι και για μια κόμη φορά μαυ΄ρισε το νυχι - όπως όταν του χε πέσει ολόκληρο πιρεξ, όταν ήταν ενός- που σημαίνει ότι θα βγεί πάλι ...έκλαιγε από τις 11 ως τις 19 :00 που ξεράθηκε στην αγκαλιά μου μεμικρά διαλλείμματα....

ο μικρός βγάζει δόντι :o:o:o:o:o:o και έχουν αρχίσει τα όργανα .....από γάλα 5 γεύματα * 210 μλ - εγώ νομίζω ότι είναι πολύ, αλλά το ζηητάει..

....ξεπεταχτηκε τελειώς....αλλά το πρόβλημα με τακακα άλυτο από το΄τε που γεννήθηκε....του άλλαξα γάλα...τώρα κάνει αλλά η πρώτες 2-3 σκατούλες είναι πράσινα και σφιχτα και μόλις κάλβει αυτά τότε συνεχιζει με κίτρινα και μαλακά...τι ναπω!!!!!!!!!!! και καθε 3μέρες....εγώ ανησυχω αλλά η παιδίατρος μου λέει να μην ανυσηχώ...ρε κορίτσια αυτάν τα σκληρά πάνε και κολλάνε στον ποπο του και για να ξεπλυνω θέλω μισο σαπούνι και τρίψιμο....φαντάσου πωσο κλλημένα είανι στο εντεράκι του....και πόσο υποφέρει...

θέλω τη γνώμη σας!!!!!!!!!! το έχει αντιμετωπίσει καμιά....?????? όχι δυσκοιλιότητα αυτό με τα δύο διαφορετικής υφής στο ίδιο χέσιμο.... :oops::oops::oops::oops:

κατι άλλο δε θυμαμαι....σας φιλώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα καλο μηνα κοριτσαρες.... :x

Δωρα τι ομορφο το δωματιο σας.... :) ελπιζω να του αρεσει του μικρουλη σου,.....εγω εχω ταπετσαρια κ μαντεψτε απο το κρεβατακι του σε καποια σημεια το φτανει κ ναι αρχισε κ την ξηλωνει.... :o

Φανη καλε τι να λεμε τωρα με την ατατινα πιανεις ολοκληρη συζητηση,κ πρεπει να ειναι κ διαβασμενη αλιως σε πιανει στον υπνο..χιχι :lol: μακια πολλα να της δωσεις..... :x αυτο που κανει εμετο στο αυτοκινητο,μηπως εχει μεινει η μυρωδια στο καθισματακι της; λεω εγω τωρα; :?: αχ σε καταλαβενω που το σκεφτεσαι πως θα την αφησεις,εμενα ουτε μερα δεν εμεινε χωρις εμας.....τον τελευταιο καιρο ξεχνιεται λιγο με τους δικους μου,αλλα παλι μας ψαχνει....... ;)

Ζαιρα ειχα ξαναρωτησει κ σορυ που επιμενω....θα κανεις γαμο κ βαπτιση κ τα δυο παιδια μαζι; δε θα ειναι λιγο κουραστικο;....μαθατε καινουργιες λεξουλες...καλα αυτα που δεν κανει αμεσως τα πιανουν.... :|

Μαρακι κοπελα μου αυτο με τα κακα του μηπως ειστε στη φαση κοβουμε την πανα κ τα κραταει;,κ οπως λες τρωτε πολλα λαχανικα εσεις........εμενα τα κανει καθε 2 μερες μπορει κ 3 κ ετσι δεν ανυσηχω,μια φορα μονο ηταν σκληρα κ εκλαψε..... :|

Ιφι μου να γερασετε μαζι σαν τα ψηλα βουνα κοπελα μου.....ανεβενεις πανω εεε; αντε μπορει να βρεθουμε παλι.... :)

Στελλα να τη χερεσαι κοπελα μου την Αφροδιτουλα μας,κ ναι καλα κανεις κ θες να το καθιερωσεις.... ;):)

εμεις τωρα αυριο εχουμε αγιασμο στον παιδικο κ απο δευτερα ξεκιναμε κανονικα,θα σας γραψω απο εβδομαδα πως τα παμε γιατι αυριο θα ειναι για λιγο,κοριτσια καταλαβατε οτι τα παιδακια μας μεγαλωσανε.... εμενα μου λενε μερικες κυριες αυτος ειναι ο μεγαλος κ μου φαινεται καπως......σας αφηνω καλο απογευμα μακια :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι δευτερη φορα μεσα σε μια ωρα?ολεεεεε....

προσπαθω να βαλω τη μικρη για υπνο γι αυτο...

οσο για τα παιδια που λετε και εγω τον κωνσταντινο μου δεν τον ειχα αφησει καθολου και οταν γεννησα τον αφησα 4 μερες ουτε που με εψαξε τσαμπα το αγχος μην σκατε....

κατερινα μου ξερεις που μενω αν σε βολεψει ελα...

μεγαλωσαν τα παιδακια μας και πανε σχολειο θελω και εγωωωωω...αλλα του χρονου για μας..περιμενω εμπειριες απο τις μαμαδες και απο τις 2 πλευρες..

ζαιρα μου να μην εχεις αγχος εγω δεν ειχα καθολου και το καταευχαριστηθηκα.φιλια γιατι μου γκρινιαζει η μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινάκι όχι γάμο δε θα κάνω....μόνο τα παιδιά θα βαφτίσω....

θα μείνουμε στον πολιτικό....όχι λόγω πεποίθησης αλλά λόγω χρημάτων....προτιμώ να κάνω μια πολύ καλή βάφτιση στα παιδια και επειδήη ο χειμώνας προβλέπεται πολύ δύσκολος είπα να μην το ρισκάρω...είναι πολλά τα λεφτά Άρη....το πολύ πολύ λίγο αργότερα να πάω με τους γονείς μας σε ένα ξωκλήσι και να κάνω το θρησκευτικό αλλά δεν καίγομαι κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaira κοπελα μου εδω εεμεις λεμε οσα ξερει ο νοικοκυρης.......απλα το ξαναλεω νομισα πως ο μεγαλος ηταν βαπτισμενος ;) με το καλο ευχομαι να γινουν ολα οπως τα εχεις ονειρευτει..... :) οσο για τα εξοδα το χειμωνα αστο καλυτερα εδω σ εμας απο αρχες οκτωμβρη μεχρι μεσα μαιου,θελουμε θερμανση,κ ειμαστε κ εμεις μ ενα μισθο,κ απο δεκεμβρη θα εχουμε κ τη μπεμπα....αλλα λεμε παλι εχει ο Θεος..κ καπως θα τα βολεψουμε........καληνυχτα σας..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες..,...........αυπνιες εχω αποψε..........Χαιρομαι που σας αρεσε το δωματιακι μας, η αληθεια ειναι οτι ετσι το φανταζομουν κ ευτυχως το καταφερα.....

Φανουλινι, θα σου βαλω φωτο απ την κουζινα μου την οποι λατρευω γιατι χρονια την λαχταρουσα αλλα περιμενω την κουρτινα κ μετα......καλα πολυ στομα η Ατατινα οπως παντα.......

Ετοιμαζεστε για το ταξιδακι;;;;θα την αφησεις τελικα ε;κ γω ακομη το σκεφτομαι αν κ ειμαι προς να τον αφησω κ ο Θεος βοηθος!!!!!!!!!!

Ζαιρα τελειοοοοοο το προσκλητηριο.....καλα πολυ φαση θα χει τα δυο αδερφακια να βαφτιζονται μαζι,θελουμε φωτο.....

Στελλιτσα,να χαιρεσαι την αφροδιτουλα σου....παντα γελαστξ κ γερη να ειναι.....

Κατερινακι, τελεια ζηλευω που ξεκινατε παιδικο αντε καλη αρχη...Εγω θα τον γραψω τον Νοεμβριο που θα γινει 2,5 νωριτερα δεν τον παιρνουν.<κ εννοειται οτι δεν συμφερει να πληρωνω τον ιδιωτικο τωρα που δεν δουλευω...

Ιφι, κ σεις ετοιμαζετε την βαπτιση της μππεμπας;πότε με το καλο;;

σα ς καληνυχτω.........φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαααααααα!

Επιστρέψαμε και μεις στα πάτρια εδάφη :lol: Τί μου κάνετε, είστε όλες καλά?

Εμείς περάσαμε όμορφα στην Κεφαλλονιά μας,(αν εξαιρέσουμε κανα δυο φορές που σκοτωθήκαμε με τον άντρα μου γιατί δυστυχώς απ' ότι αντιλήφθηκα ο αδερφός του του βάζει λόγια εναντίον μου :evil: ) ξεκουραστήκαμε και τώρα πάλι πίσω στην ωραία :? πραγματικότητα!

Η μικρή μου μας έχει τρελάνει με τα καμώματά της και με τις κουβέντες της, πλέον έχω μπροστά μου ένα μικρό ανθρωπάκι που συνεννοούμαστε κανονικά και δεν μπορώ να το πιστέψω πόσο άλλαξε μέσα σε ένα μήνα! Τελικά τα 2 χρόνια είναι σταθμός!

Βέβαια έχουμε και τα πείσματά της και τότε είναι που θέλω να το σφάξω το γαϊδουράκι μου :twisted:

Τί νέα εσείς?

Ιφιγένειά μου χρόνια πολλά για την επέτειό σας, να είστε πάντα αγαπήμένοι με τον άντρα σου και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

Στελλίτσα χρόνια πολλά και για την Αφροδιτούλα σου, να τη δεις να μεγαλώνει ευτυχισμένη και τυχερή!

Φιλιά σε όλες! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!

μετα απο απουσια σχεδον ενος καλοκαιριου επανηλθα και θα ειμαι και παλι τακτικη στις επισκεψεις!

λοιπον κατα γενικη ομολογια το χειροτερο καλοκαιρι: εγω τόση αδυναμια που δε λεγεται - ο αντρας μου πανω κατω στο αγρινιο για τον μπαμπα του - ο οποιος τελικα 'εφυγε' 12 Αυγουστου.

το καλο ειναι οτι τελικα πηρα αποσπαση και ειμαι παλι στη θεσσσαλονικη αλλα παλι στη διευθυνση και οχι σε σχολειο - αυτο λιγο με χαλασε αλλα ας μην ειμαι και αχαριστη.

τα νεα σας τα διαβασα ολα - και χαιρομαι πολυ που τα ξαναλεμε!

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα σας γραφω τωρα που πινω τονκαφε μου γιατι μετα προβλεπεται αγωνας με τις δουλειες μας....αχ και το σιδερο δεν το τελειωσα χθες η μικρη ηταν ανησυχη και το ξεκινηασ 11 και σταματησα 12,30 για μπανακι και της μικρης και θηλασμο παλι 2 κοιμηθηκα αχ...

χαρουλα μου χθες σε σκεφτομουνα που εισαι συλληπητηρια για τον πεθερο...ποσο καιρο θα εισαι θεσ/νικη τωρα?

σουσου μου καλωςηρθες και καλο χειμωνα γεμισατε μπαταριες ε?τελεια...μα ο αδερφος να βαζει λογια?ελεος..ποτε δεν το εκανα ουτε για τη νυφη μου ουτε για την κυνιαδα μου...μπορει να γκρινιαζω για την πεθερα μου αλλα μεχρι εκει....

δωρα μου 8 οκτωμβριου κανουμε τη βαφτιση θα ειναι 3μηνων η μικρη...εχω πει η κουμπαρα μου ειναι μοδιστρα και αναλαμβανει στολισμους βαφτισεων και γαμων οποτε τα κανει ολα εκεινη εγω μονο διαλεξα το φορεματακι το πρωτο με το παλτουδακι και τις παιδικες μπομπονιερες ολα τα υπολοιπα θα τα κανει εκεινη το δευτερο ρουχακι επειδη θα το φορεσουμε εκεινη τη μερα θα μου το ραψει οπως και τις μπομπονιερες που θα ειναι τσαντακια και θα διακοσμησει ολη την εκκλησια τα χρωματα που διαλεξαμε ειναι εκρου προς σαμπανιζε και ροζ κουφετι με υφος ροματντικο θα σας βαλω φωτος με το καλο...

αυτα σας αφηνω για την ωρα θα μπω αργοτερα για να σας χαιρετησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε Ιφιγένεια, ο άνθρωπος δεν παίζεται! Έχει επιβάλλει στη γυναίκα του ένα συγκεκριμένο τρόπο ζωής -δηλαδή να του τα προσφέρει όλα στα χέρια μιας και αυτή δεν εργάζεται-όχι ότι αυτό τον δικαιολογεί- και αυτός να είναι ο πασάς,αυτός να βγαίνει βόλτα με τα φιλαράκια του και αυτή να κάθεται μέσα με τα παιδιά και προσπαθεί να το περάσει αυτό και στον άντρα μου. εν ολίγοις απ' ότι κατάλαβα με παρουσιάζει σαν την κακιά, τεμπέλα και γκρινιάρα σύζυγο. :evil:

αυτό πάντως για εμένα δεν αποτελεί ένδειξη αγάπης προς τον αδερφό του....

και μετά λένε ότι εμείς οι γυναίκες είμαστε οι περίεργες και ότι χώνουμε τις μύτες μας στις δουλειές των άλλων! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.....Στεφανια κ Χαρουλα καλως ηρθατε κ παλι στην παρεουλα μας..... :)

συληπητιρια για τον πεθερο σου κοριτσι μου,απ'οτι καταλαβα περασατε ενα δυσκολο καλοκαιρι... :|

Στεφανια ναι υπαρχουν κ ατομα που τη βρισκουν μαλον με το ν'ανακατευονται στη ζωη των αλλων...κ το αποτελεσμα να μαλωνει το ζευγαρι.... :evil:

Ιφι στειλε μου το τηλ σου για να κανονισω να βρεθουμε,η να γραψω εγω το δικο μας σε π/μ.... :|

τωρα τα δικα μας νεα σημερα πηγαμε στον παιδικο αλλα τελικα ο αγιασμος δεν εγινε..ειπαν απο δευτερα,εχουν εντολη απ'ολους του δημους,κ ετσι σημερα απλα μαζευτηκαμε εκει....το καλο ειναι πως ο μικρος θυμηθηκε το περιβαλον κ δεν ηθελε να φυγει.....μακαρι να ειναι ετσι κ απο εβδομαδα..... ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφη καλο ταξιδι και καλη ξεκουραση!!!

Χαρουλα και Στεφανια καλοσηρθατε πισω!!

Χαρουλασυλληπητηρια για τον πεθερο, ζωη σε σας γεροι να ειστε να τον θυμαστε.

Με ειχες ρωτησει για τον γιατρο σε καποιαστιγμη...ενταξη σε γεννικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενη αν και δεν καταφερα αυτο που ηθελα.

Ειναι καλος σαν γιατρος, με γνωσεις και υπομονη, αλλα πιστευω πως αν προτιμουσα κλινικη θα ηταν διαφορετικος, στο καλυτερο.

Στεφανια απιστευτος ο κουνιαδος..δεν χωνευω τετοιουςανθρωπους...εγω θα ειχα σφαχτει μαζι τοους

Φανουλαααα;;;...πως περασατε;;;;;

Στελιτσα φιλια...συμπεθερα;;;; που εισαι;;;;

Εμεις σημερα πηγαμε πρωτη μερα παιδικο..προσαρμογη..εκατσε μια ωρα..πηγε σαν κυριος αλλα μετα εκλαψε λιγακι...θα δουμε

Ζαιρακι τελειο το προσκλητηριο..με το καλο οι δυο βαφτησεις..περιμενουμε φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεεερα!!!

Ηρθα και παλι στο χωριουδακι μου και Μ' ΑΡΕΣΕΙ τοοοοοοσο πολυ...!

Μπα.... δεν ειμαι εγω για κοσμο και ΤΑΚΟΥΝΙΑ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Περασαμε τελεια ομως.....!! Η μικρη ηταν σουπερ με την γιαγια.. Χτυπουσε 12ωρα υπνου το βραδυ και 3ωρα το μεσημερι..... :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αχ! Αυτη η μανα μου... Εχει εναν μαγικο τροπο να την κραταει ηρεμη μερα-νυχτα....! :D:D:D

Βγηκα βρε κοριτσια... χορεψα... ηπια... μετα απο 26 μηνες..... :?:?:?

Στο δρομο για την Αθηνα την Παρασκευη να πω την αμαρτια μου εκλαιγα στην περισσοτερη διαδρομη...Ειχα αγωνια, αγχος... φοβο για το πως θα ειναι η μικρη... Ευτυχως ηρεμησα οταν φτασαμε... και οταν ακουσα την μικρη στο τηλ..

Θα μπω αργοτερα να διαβασω τα νεα σας...!

Φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο σας βραδυ...η μαλον ξημερωμα...τι κανετε; ετοιμαζομαι για υπνο,κ ειπα ας ριξω μια ματια στα νεα της παρεουλας μας.... ;)

σημερα ειχαμε αγιασμο στον παιδικο,κ μετα πηγαμε κ αγορασαμε τα πρωτα μας πραγματακια τσαντα,μαξιλαρι,κ.τ.λ τα εβαλα κ φωτο στο fb αμ πως τα πρωτα μας σχολικα ειναι καλε.... :lol:

αυτο που μου αρεσε ομως ειναι που του εδειχνα τι θα παρουμε κ διαλεγε ο ιδιος.... ο μικρος ομως κοριτσια μου ειναι λιγο αδιαθετος να πω; τα πισω δοντια βγαζει να πω; που κοιμαται ξεσκεπαστος κ δε θελει κουβερτα να πω; εχει λιγες μυξουλες ο καημενος κ καφε φορα που τον σκουπιζω μας ακουει ολη η οικοδομη......αφηστε κ ενα αλλο καινουργιο εδω κ λιγες μερες οταν αλαζουμε πανα η ρουχα,κλαιει με λυγμους...αλλο κ τουτο.... :o:?: υποζιαμαι οπως ειπα δοντια γιατι σημερα του αλαξα μπουκαλι νερου κ εκανε νουμερα ηθελε το παλιο τον βολευε η πιπιλα την ειχε ολη μερα στο στομα,κ προχθες τον ειχαμε αγκαλια κ ειχε ολοκληρη γροθια το χερι στο στομα......αλλα δεν αφηνει να δεις κιολας....

κατα τ'αλλα καλα σημερα οπως ειπα ειμαι ολη μερα στο ποδι,φτιαχνουμε κ κατι εργασιες στο σπιτι,κ καταλαβενετε...γι'αυτο κ τοσο αργα ξυπνια...... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας :D !!!!

Τι μου κανετε??Μολις εβαλα τη μικρη κ ξαπλωσε κ ηρθα!

Το Σαββατο το απογευμα ειχαμε παει στη βαφτιση του νονου μας,ωραια ηταν!Η μικρη ενθουσιαστηκε με το "Νινι μπλουμ!!!"!Ειχε πολυ πλακα,μεσα στην ησυχια ακουγοταν η φωνακλου μου που φωναζε ολη την ωρα το νονο :lol: !!Πολυ γελιο,μας κοιταγαν ολοι!Της εκανε εντυπωση που δε την κραταγε αγκαλια :lol: !Μετα την πηγαμε στη μαμα μου να κοιμηθει κ πηγαμε στο γλεντι γιατι δεν ειναι για ξενυχτια...

Τωρα μας εχουν μεινει 2 γαμοι κ απειρα γενεθλια κ γιορτες.....φουλ ο Σεπτεμβρης!Και ο Οκτωβρης!

Φανουλα ποσο χαρηκα που περασατε καλα και κυριως η Ατατινα :):) !!!!Σε σκεφτηκα πολλες φορες κ ελεγα τι να εγινε αραγε..!!Ειδες παιδι μου,οι γιαγιαδες εχουν το μαγικο χαρισμα,αγγιγμα..δε ξερω...!!

Ειδες που ανησυχουσες???Ολα καλα!Ειπαμε η αρχη ειναι δυσκολη ;) !!

Αν μπορει και η μαμα σου αφηνε την που κ που κανα βραδακι να βγειτε με το αγορι σου που στο ζηταει ;) !!Εσυ δε κοιμοσουν στη γιαγιακα??

Τι εκανε η μικρη οταν σας ειδε??

Ιφ καλα να περασετε!!!

Νινινα μου κ Χρυσα καλη αρχη στα ζουζουνια σας!!!Καθε μερα θα ειναι κ καλυτερα!!

Με γεια κ τα καλουδια Κατερινακι!!Δοντια ε?Υπομον η κοριτσακι!!Κ εμεις ανακαλυψα οτι εσκασε το 13ο αλλα δοξα τω Θεω ολα ανωδυνα εχουν βγει μεχρι στιγμης...

Χαρουλα συλληπητηρια κ απο μενα...δυσκολο καλοκαιρι περασατε!Ευχομαι ο χειμωνας να σας αποζημιωσει!!!

Στεφανια μου wellcomeback :D:D !!!Αχ κρατα μονο τις ωραιες στιγμες απο τις διακοπες σας!!!Ασχημο πραγμα η ζηλια...γιατι για μενα απο ζηλια πηγαζουν ολα αυτα...δουλεια,οικογενεια δεν εχει ο καθενας δλδ κ ασχολειται με τον αλλον?

Ελπιζω ο καλος σου να τους βαζει στη θεση τους κ να τους κοβει τον αερα!!Εσυ απο το ενα να μπαινει απο το αλλο να βγαινει,μη χαλιεσαι!Κοιτα την οικογενεια σου κ ασ'τους!

Τι αλλο?Τι αλλο?Ξεχασα!

Εμεις ησυχα,τα ιδια πανω κατω..

Η μικρη εκτος απο τσαουσα εχει γινει κ πολυ ναζιαρα...ολο για αγκαλιες κ φιλια ερχεται στο ξεκαρφωτο κ αμα της υψωσω φωνη αν κανει κατι ολο ερχεται κ τριβεται κ με χαιδευει κ μου κανει ματακια κ μου λεει "Μαμα...μαμακα..."!Μα που τα εχει μαθει αυτα ρε κοριτσια :shock::shock: ??Πραγματικα αναρωτιεμαι!Τελικα ο ανθρωπος γεννιεται,δε γινεται :lol: !!Κ ειμαστε εμεις τα θυληκα...αλλο πραγμα...!!!!!!!

Παω να κανω καμια δουλειτσα!!!Μακια πολλα κ καλημερες :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμέεεραααα!

Τί κάνετε κορίτσια?

Εγώ εισπνοέεεεεςςςςς, εκπνοέεεεεεεςςςςς!

Η κατάσταση στη δουλειά δράμα, τρέξιμο και μάλιστα χωρίς αντίκρυσμα, αντιθέτως έχω έναν υπέροχο Προϊστάμενο :evil: αναλόγως τα κέφια να φέρεται υποτιμητικά, να προωθεί - είναι μεγάλη ιστορία...- άλλους υπαλλήλους σε θέση που θα μπορούσα να αναλάβω εγώ, τέσπα, δράμα. Να λέω και δόξα τω θεώ που έχω τη δουλειά μου πάντως.... :?

Κατά τα άλλα καλά, το κοριτσάκι μου με έχει αφήσει άφωνη :shock: με τις κουβεντούλες του, πολύ γέλιο!

Φανή μου είδες που δεν ήταν τίποτα που άφησες τη μικρή στη γιαγιά! ή μάλλον ήταν πολύ σημαντικό που μετά από τόσο καιρό μείνατε μόνοι σας με τον αντρούλη σου και περάσατε καλά! εύγε, άντε και καλή συνέχεια ;)

Στέλλα μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου που θεωρείς ότι η συμπεριφορά του κουνιάδου μου μάλλον υποκρύπτει θέμα ζήλειας-πόσο χαζοί είναι μερικοί άνθρωποι τελικά....- αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω. Τί να πεις, καλή καρδιά... το κακό είναι ότι ο άντρας μου ως μικρότερος επηρεάζεται από το μεγάλο αδερφό αντί να τον βάζει στη θέση του. :(

Κατερίνα μου,πήρατε τα πρώτα σας πραγματάκια για τον παιδικό, ε :P ? αχ, άντε, με το καλό, καλή συνέχεια!

φιλιά κοριτσάκια, τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helloooooooooo............!!!!!!

Που ειστε ολες καλεεεεε....???? :?:?:?:?:?:?:o:o:o

Εγω ειμαι σπιτι με την μικρη μυξωμενη... :( .. με βηχα...και μπολικη γκρινια...

Καιιιιιιιιιιιιι.......... Ενα καινουργιο δοντακι που μολις σημερα ξεπροβαλε.....!!!!!!

Αντε και φτανουμε δειλα δειλα τα..... 11.......!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

sousouραδιτσα μου... που δουλευεις...?

Μπραβο στο κοριτσακι σου για τις νεες κουβεντουλες!!!

Κανε υπομονη με την δουλεια.... ειναι δυσκολοι οι καιροι...

Στελλιτσα μου, ηθελα αν ημουν απο μια μερια να την ακουω την τσαπερδονα σου... :lol::lol::lol: ...... Μα τι ατιμα πλασματα....!!! :D:D:D

Αχ! Ασε για τον γαμο... Δεν προκειτε να ξαναζησω κατι παρομοιο....

Ειναι πολλα που μου εκαναν εντυπωση... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Η κανταδα στο σπιτι της νυφης... Η ζεστη μακαροναδα που μας κερασαν.. (συμβολο των ξενυχτιδων)

Ενθουσιαστηκα με τον Καθολικο γαμο.. τις κοπελες που τραγουδουσαν -σαν οπερα- μεσα στο ναο...

ε! στο ορθοδοξο μετα... πηγαμε για καφε... :lol::lol::lol::lol::lol:

το κτημα που εγινε η δεξιωση.... Την παρεα που ηταν δεμενη.. Η συγκινηση μεγαλη να βλεπω τον Β με ολα τα φιλαρακια υστερα απο 32 χρονια να ειναι το ιδιο ενωμενοι σαν παιδια.... ;)

Ξεφυγαμε λιγο... και ευτυχως περνουσε καλα και το παιδακι μου με την γιαγια, χωρις προβληματα και γκρινιες...

Κατερινακι μου καλη αρχη κοριτσακι μου!

Και μεγεια και τα πρωτα σας σχολικα!!!!!!!! Τα ειδα στο φ/β!! Τελεια!

Πως τα πας? Πρεπει αν εχει φουσκωσει πολυ ε!!! Μπηκες στον 7...? Μη μου πεις!!

Κοριτσια... ΑΠΟΤΥΧΙΑ με το γαλα..... :(:(:(:(:(:(:(

30 ml φρεσκο μεσα σε σκονη 210 ml .. και το καταλαβε... "Δεν πινω... δε μ' αλεσει"...

Της εξηγω οτι ειναι σαν το γαλατακι που τρωμε με τα cheerios και μου λεει "Αθτο το γαλα μονο με τιθ τυπουλες το θελω... ποτε με μπιμπελο".... :o:o:shock::shock::shock::shock:

Παει.... θα το χασω το παιχνιδι... Δεν υπαρχει λυση.... :(:(:(

Το γαλα ειναι η κυρια τροφη της... 3 φορες την ημερα....Και το ζηταει.. Το απαιτει.. Δεν το πινει με το ζορι...Νανουριζεται μ' αυτο... Παει τουαλετα μετα απ' αυτο... Κοιμαται.... Δεν ξερω.....

Θα μιλησω με την παιδιατρο αυριο-μεθαυριο....

Το προβλημα μου δεν ειναι οτι πινει σκονη τωρα...

Σκεφτομαι το "μετα"... Μεχρι ποτε???? Πως θα περασουμε σε αλλο γαλα..? :(

sorry βρε κοριτσια... αλλα εσκασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια σημερα ειμαι πρωινη....ξυπνησε ο μικρος πριν κανα μισαωρο,κ εχω λιγο χρονο μεχρι να τον παω στον παιδικο.....μας ειπαν 9 να ειναι εκει....καλα σιγουρα περναει τελεια γιατι ουτε κλαματα ειχαμε,ουτε τηλ για να παμε να τον παρουμε,απλα δεν τρωμε εκει κ ερχεται ξελιγομενος.... ;)

η πλακα ειναι πως δυο πρωινα τον ξυπνησα εγω κ τον λυπομουνα...εμ λεω μονο περυσι ξυπνουσες απο τις 7 τωρα θες νανι...χιχι :lol: αλλα να σας πω κ κατι αλλο τα πηρα λιγο με κατι γυναικες που πανε τα παιδια τους στον παιδικο,οπως ειδατε τα πραγματα του πηρα μπουκαλι διαφορετικο μονο,κ μονο για να μη μπερδευονται,το πρωτο μεσημερι ηρθε με αλλο.λεω δεν πειραζει,τα μωρα το μπερδεψαν..την αλλη μερα το βρισκω κ τους λεω αυτο ειναι του παναγιωτη....παω το μεσημερι ξανα αφαντο,την τριτη μερα παλι το βρισκω αλλα πως; να εχουν ανοιξει μια τρυπαρα κ να εχουν μεσα χυμο βυσσινο..... :evil: τα πηρα ασχημα..καλα λεω τα μωρα δε ξερουν αυτη η μανα που αγορασε πραγματα στο παιδι της δε βλεπει οτι δεν ειναι δικο τους;κ το ωραιο ειναι πως μετα πηγα εγω πιο νωρις το κρατουσα στα χερια μου κ εψαχνε να το παρει... :evil: της ειπα αν σας αρεσει τοσο πολυ δωσε μου τα χρηματα που το πηρα να παρω καινουργιο κ κρατηστε το...... :| κ μου λεει εεεε οχι θα παρουμε αλλο εμεις... :evil: δεν ξερω αν εκανα καλα ...κ σορυ που σας ζαλισα αλλα δεν ξερουμε τι πραγματα εχουμε παρει στα παιδια μας;

τελος παντων....οχι δε φουσκωσα Φανουλα ακομη 5 κιλα πηρα ισα,που αρχισα κ δειχνω εγκυος θελω ακομη μια εβδομαδα να μπω στον 7 μηνα,χαρηκα που περασες καλα στο γαμο.... :) αυριο εχουμε κ εμεις θεσ/νικη αλλα θα τον παρω μαζι...θ,αρχισουν τηλ κ δεν μπορω ετσι καλυτερα μαζι μου... ;) ειδες που τελικα βγαλατε ολα τα δοντακια μαζι.......αυτο με το γαλα κ εμενα μου ειπαν δυσκολα θα πιει αλλα γιατι το ανταβανς εχει αρωμα βανιλιας....γμτ...... :|

Στελλα εσεις θα πατε παιδικο; κατι διαβασα στο ιντερνετ πως πολλα παιδακια δε τα πηραν,στην αθηνα γιατι λεει λογο κρισης ειχαν πολλες αιτησεις στους δημοτικους φετους... :)

Στεφανια καταλαβενω πως τα πραγματα ειναι δυσκολα στη δουλεια σου αλλα κανε υπομονη κοριτσι μου.... :| μια φιλη μου της ειπαν απο 8ωρο να της κανουν 4ωρο η αλιως διωξιμο κ το σκεφτεται πολυ......μπραβο στο κοριτσακι σου που αρχισε κ λεει λογακια :)

σας αφηνω καλο πρωινο να εχετε ολες κ καλο σ/κ κοριτσια :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!

Κατερινάκι μου έχεις δίκιο κι εγώ είμαι λίγο...πώς να το πω "κτητική" με τα πράγματά μου.....

Το καλοκαίρι χάσαμε στην παραλία ένα φτυαράκι(έχουμε άλλα 5) και έφαγα τον κόσμο να τα ψάχνω...Στεναχωρέθηκα κιόλας!!!! :((:((:((:((:oops::oops:

Η μητέρα ίσως το μπέρδεψε γιατί στο σπίτι μπορεί το παιδί της να χει το ίδιο.Για να μη ξανασυμβεί,

γράψε με ανεξίτηλο μαρκαδόρο το ονοματεπώνυμο του παιδιού και κατά καιρούς πάτα το από πάνω,γιατί με τα πλυσίματα μπορεί να ξεθωριάσει.

Φανή της δοκίμασες το advance?Κι εμένα μέχρι 19-20 μηνών σκόνη έπινε,αλλά μετά του έδωσα το advance και το ήπιε όλο.Τώρα πίνουμε πια φρέσκο Χιώτικο γάλα.

Μυξούλες,βήχα και 10τάκια έχουμε κι εμείς από προχθές.Είναι λέει 3ήμερη ίωση.

Την "ψώνισε" από τον ανιψιό μου......Ευτυχώς μου έκανε 10ατα μόνο την πρώτη μέρα.

Σας χρωστάω νέα απ το πώς περάσαμε το καλοκαίρι μας....

Λοιπόν,τέλη Ιούλη έκλεισε ο παιδικός και μετακομίσαμε στο εξοχικό μας.Το σπίτι είναι μεγάλο,οπότε είμασταν:οι γονείς μου,η αδελφή μου με τα 2 παιδιά της και τον άντρα της, εγώ με την οικογένειά μου και η αδελφή μου η μικρή.Το σπίτι είναι πάνω στη θάλασσα,οπότε ο Γιώργος όλη μέρα ήταν στην παραλία και έκανε μπάνιο ή πέταγε πέτρες στη θάλασσα!Με τις ώρες!!!!!!!!

Έλιωσε!!!!!έκανε μπανάκι πρωί βράδυ,πηγαίναμε και σε διπλανές παραλίες με παρέα....έπαιζε με τα ξαδελφάκια....Ωραία ήταν...

Το μόνο άσχημο της υπόθεσης ήταν ότι ο μπαμπάς μας δούλευε πάααααρα πολύ και τον βλέπαμε μόνο στις 10 το βράδυ,λίγο πριν πάμε για ύπνο δηλαδή.Αυτό είχε ώς συνέπεια να μη πάμε για 2 χρονιά διακοπές στη Σάμο,που τόσο ήθελα....Την 1η του Σεπτέμβρη όμως κλείσαμε δωμάτιο και πήγαμε 2ημερο στη βόρεια Χίο,σε ένα υπέροχο χωριό που συνδυάζει βουνό και θάλασσα.

Φοβόμουν λίγο το Γιώργο μη τυχόν και αναστατωθεί με το νέο περιβάλλον αλλά τίποτα!Ήταν κύριος!!!!Ρε κορίτσια!Πώς μεγαλώνουν έτσι?Ο Γιώργος μιλάει κανονικά,όπως ένα παιδί 3 χρονών με ολοκληρωμένο λεξιλόγιο και πεντακάθαρα.Αυτό που μου αρέσει περισσότερο όμως,είναι που

επειδή εγώ του μιλάω πάντα πολύ ήρεμα,γλυκά κι ευγενικά,μου μιλάει κι εκείνος έτσι!!!!!!! :o:o:o

Μου λέει πχ:"Μαμά,μπολείς να μου δώσεις το νελάκι μου,σε πεκακαλώ?"

Ή "Εχαλιτώ μαμά που μου έδωσες καλότο να φάω!"

Αααααααχ!!!!!!!!!!Μου ρχεται να το δαγκώσω αυτό το στόμα του!!!!!!

Κάθε βράδυ εξιστορεί τι έκανε κατά τη διάρκεια της μέρας...Τα πάντα όμως!!!!!!!!!!!

Μετράει ως το 10,ξέρει κάποια χρώματα, αν και τα μπερδεύει ακόμη,λέει το "φεγγαράκι μου λαμπρό" και αναγνωρίζει κάποια γράμματα της Α-Β .

Φυσικά δεν του τα χω μάθει εγώ αυτά.Δεν είμαι απ τις υστερικές!!!Τα χρώματα τα έμαθε μόνος του στο παιχνίδι....με ρωτούσε και του τα λεγα,ε και τα τύπωσε!!! :lol::lol::lol:

Τους αριθμούς του τους έμαθε η αδελφή μου καθώς και το "φεγγαράκι" και τα γράμματα τα έμαθε απ τον υπολογιστή(λαπτοπ)της Fisher price!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Ωχ!Άρχισα να κουκοβαγίζω πάλι!!!!!!!!Σταματάω εδώ!Πάω για φαγητό!Μας έχει τραπέζι η αδελφή μου!Φιλάκιαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...