Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

Τιτινάκι περιμένουμε με κομμένη την ανάσα....................Πολλά φιλιά!!!!!!!!!!

Vanessaki πήρες τα αποτελέσματα από την καμπύλη;

Αναστασάκο καλά αποτελέσματα!!!!!!!!

Muriamaki δεν είναι πρόβλημα που δεν πήρες βάρος, είχα ρωτήσει και το

γιατρό μου γιατί το είχα και εγώ απορία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΝΧΟΣ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΛΟΓΩ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ Κ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονή κοριτσακι έχει παρά πολύ ζεστή σήμερα όντως....πωπωωωωω εχω λιώσει μιλαμε....με το καλό να δεις τον μπεμπουλη σου την τριτη ;)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ.....ΕΣΥ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΕΙΣΑΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ πήγα τελικά χτες στη μάνα μου (όσο πιο αργά μπορούσα, και μόλις φάγαμε έφυγα!). Ήρθα στο σπιτάκι μου, φυσάει μια χαρά, και είμαι μόνη μου! Τι ωραία!

Καμπύλη ζαχάρου δε μου φαίνεται να κάνω, άμα ήταν θα την είχα κάνει ήδη. Σε δεκαπέντε μέρες θα κάνω γενικές εξετάσεις και θα δούμε το ζάχαρο πόσο είναι.

Νάσια, αυτή η νυν του πρώην σαν μούμια ακούγεται. Τι φρικιαστικό! Ψεύτικο μαλλί, ψεύτικο φρύδι, ψεύτικη βλεφαρίδα, ψεύτικο πρόσωπο!!! Μπρρρρρ.... Θυμήθηκα μία στην κατασκήνωση, όταν είχα πάει επίσκεψη μερικές μέρες όταν ήμουν 23. Αυτή ήταν σαραντάρα και είχε πάει κι αυτή μερικές μέρες επίσκεψη. Μιλάμε, να είμαστε πάνω στα βουνά, μόνο γυναίκες και ελάχιστοι άντρες, και να είναι απ' το πρωί που σηκωνόταν μέχρι αργά το βράδι όχι απλά βαμμένη, αλλά σοβαντισμένη! Δεκαπέντε στρώσεις μέικ απ, πούδρας, κ.λπ., μάσκαρα, αϊλάινερ, μολύβια, σκιές, ρουζ, κραγιόν. Απ' την πολλή μάσκαρα, οι βλεφαρίδες της κολλούσαν και ήταν ένα ενιαίο πράγμα! Εννοείται ότι το βράδι πήγαινε τελευταία στις τουαλέτες, ξεβαφόταν γρήγορα-γρήγορα και άπλωνε ένα παχύ στρώμα κρέμας που δεν απορροφούνταν! Το πρωί ξυπνούσε νωρίτερα απ' όλες κι έτρεχε στην τουαλέτα να βγάλει την κρέμα και να βαφτεί πριν τη δούμε άβαφτη! Όσο για τα μαλλιά της, έπρεπε να τα λούσει μόνο με ένα ειδικό σαμπουάν που το είχαν στα κομμωτήρια. Όταν αποφάσισε να μείνει περισσότερες μέρες και δεν είχε σαμπουάν να λουστεί, πήγε σε ένα κοντινό χωριό, βρήκε ένα κομμωτήριο και περίμενε τέσσερις ώρες να την λούσουν και να την χτενίσουν, επειδή η κομμώτρια είχε γάμο και χτένιζε νύφη και όλο το υπόλοιπο σόι!

Καλά αποτελεσματα στα κορίτσια που έκαναν καμπύλη!

Χριστίνα, όπως το λες κι εσύ: έτσι κι αλλιώς, δεν έμεινε και πολύ!

Ηλιάννα, ακόμα να πάρεις το γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι όντως έχει πολύ ζεστή αυτές τις μέρες....εγώ είμαι στο εξοχικό και ευτυχώς το βραδάκι δροσίζει λιγακι....εννοείτε πως τα μπάνια στην θάλασσα τα εχω κόψει δυστιχως....και ο άντρας μου μαζί ο κακομοίρης...:((((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΡΟΣΙΑ ΕΣΤΩ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ....ΕΔΩ ΤΩΡΑ ΛΙΓΟ ΦΥΣΑΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ....ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πηρα τα αποτελεσματα...τιναξα τις μετρησεις....

ζακχαρο 74

μετα απο 1 ωρα 216 με οριο 180

μετα απο 2 ωρες 214 με οριο 155

την εκατσα την βαρκα μαλλον!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, δεν ξέρω να σου πω για το ζάχαρο. Θα σου δώσουν τα φώτα τους τα κορίτσια που έχουν κάνει καμπύλη!

Τα νεύρα μου.... Δεν πρόλαβα να έρθω στο σπιτάκι μου, τσουπ η μάνα μου να μου κάνει δουλειές. Είχαμε συνεννοηθεί ότι θα ερχόταν, αλλά δεν περίμενα ότι θα μου κατέβαινε μες στο μεσημέρι... Πάει να μαζέψει κάτι ρούχα που έπλυνε και άπλωσε χτες ο άντρας μου πριν φύγει, της λέω να μην τα βάλει στον καναπέ, γιατί μπορεί να έχει σκόνες και τα ρούχα ήταν πετσέτες και εσώρουχα. Και μου λέει "α, δηλαδή δε σε πειράζει που οι πετσέτες πλύθηκαν με τα εσώρουχα και λερώθηκαν και σε πειράζει ο καναπές". Έχει την εντύπωση ότι μέσα στο πλυντήριο οι βρωμιές μεταφέρονται από τα βρώμικα ρούχα στα λιγότερο βρώμικα και τα λερώνουν! Δηλαδή αν πλυθούν μόνα τους τα εσώρουχα στο πλυντήριο πού θα πάνε οι βρωμιές; Είχε δεν είχε με σύγχυσε πάλι. Αμάν πια, ούτε στο σπίτι μου δεν μπορώ να βρω ησυχία. Προβλέπεται να είναι μια δύσκολη εβδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δε με παει αυτη η καμπυλη!!!θα πρεπει α την ξανακανω την αλλη εβδομαδα γιατι η γραμματεας του γιατρου την εγραψε λαθος!!!την εκανα με 100ml σε μιση ωρα, 1,2 και 3(ετσι την ειχε γραψει δηλαδη και εγω αντεξαμεχρι 1 ωρα.ο γιατρος ειπε οτι επρεπε να κανω με 50ml σε 1, 2 και 3 ωρες!!!! σημερα εδειξε νηστειας 87, μιση ωρα 151 με οριο 170 και 1 ωρα 189 με οριο 170!!!!μαλλον αναστασια μου την κατσαμε και οι2 τη βαρκα!!!εχω βεβαια καποια ελπιδα για την αλλη εβδομαδα, αλλα πιστευω ενα δειγμα υπαρχει ηδη... :?:?:? μιλησες με το γιατρο σου εσυ???τωρα τι κανουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΟΠΩΣ ΡΚΑΝΕ ΜΕ ΤΙΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΜΙΝ ΜΟΥ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ...

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΧΟΝΔΡΙΑ Η ΜΑΜΑ Ε?Κ ΜΕΝΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΚΟΥΠΙΖΕΙ Κ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΕΙ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΕΛΕΟΣ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι θα παω στις 5 να του τα δειξω να μου πει τι γινεται.Νομιζω διατροφη θα μας πει να προσεχουμε, πιστευω πως δεν ειμαστε για ινσουλινη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου, δε ξερω εγω εχω στεναχωρηθει παρα πολυ!!!!και να φανταστεις οτι οι μετρησεις μου ηταν παντα νορμαλ και παντα προσεχα τη διατροφη μου!!!ΕΛΕΟς!!!!ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΤΩΡΑ????ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια τι μου κάνετε? εγω είμαι καλα αλλα έχω σκάσει απο την Ζέστη πωπωπω.....κοριτσάκια μου εγω δεν ξέρω τίποτα για την καμπύλη να σας πω εύχομαι να μην. Σας κόψουν τίποτα και να είναι όλα καλα.........

Αχ εγω δεν έχω κλείσει ραντεβου στον γιατρό και φυσικά ακόμα είναι διακοπές οπότε δεν ξέρω ποτέ θα δω α μικρακια μου Αχχχχχχχ και θέλω να τα δω τώρααααααααααααα........

Ήρθε και το αδελφάκι μου πήγαμε και τον πήραμε απο το ελ. Βενιζέλος μετα πήγαμε για τα χαρτιά που ήθελε για το διαβατήριο και για φωτογραφιες καλε φάγαμε όλο τον Πειραιά για φωτογραφειο όλα κλειστά ήταν έλεος κατα τα αλλα δεν έχουμε λεφτά και όλοι είναι διακοπές .."χαχαχχαχαχα..

Χριστινακι ο μπεμπακος μας ακόμα μέσα εεεε?.?. Θα Βγει που θα παει .......

Μυριακι μου και εκει έχει Ζέστη ε?φίλακια πολλα.......

Φιλακια σε όλα τα κοριτσακια..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εμειςςς επισημα πλεον στον 9οοοοο...για την καμπυλη δεν ξερω να σας πω...εγω εκανα των 50ml...και ειχα και 62 αν θυμαμαι καλα μου εβγαινε υπογλυκαιμια..και για αυτο δεν εκανα την αλλη με τα πολλα τρυπηματα...μιλαμε για πολυυυ ζεστη..και συννεφια...εχω βαλει κλιματιστικο δεν γινεται αλλιως...ουφφφ εσκασααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια (Αναστασία και Βανεσσάκι), κουράγιο! Και διατροφή να σας δώσει, και τα πάντα να σας κόψει, είναι για καλό σκοπό! Λίγο έμεινε, θα το αντέξετε! Κι εγώ προσέχω πολύ το αλάτι τώρα τελευταία, παρ' όλο που, μέχρι τώρα, (μεγάλο λόγο δε λέω), δε φάνηκε κάποιο πρόβλημα, και προσέχω να μην το παρακάνω και με τα γλυκά. Οκ, θα φάω και τυρί φέτα, αλλά θα προτιμήσω γιαούρτι που έχει και περισσότερο ασβέστιο. Στο φαγητό βάζω λίγο αλάτι και ο άντρας μου αν θέλει, προσθέτει. Γλυκά προσπαθώ να μην τρώω, αλλά υπάρχουν και πειρασμοί! Είναι και τα τοστ, είναι και τα μακαρόνια... Είμαι περίεργη να δω πόσο ζάχαρο έχω... Θα σας πει κι ο γιατρός εσάς τι να κάνετε.

Εύη, άντε, παίρνεις κι εσύ σειρά!

Νία μου, κουράγιο! Πότε θα πας στο γιατρό; Εγώ Σάββατο πρωί έχω ραντεβού. Ελπίζω να μην έρθει και η μάνα μου μαζί μου! Δεν τους έχω πει τίποτα για ουρέοπλασμα και δε συμμαζεύεται για να μην τους αγχώσω, κι αν επιμένει να έρθει α) θα με κάνει ρεζίλι στο γιατρό, όπως παλιά που με πήγαινε αυτή και β) θα αγχωθεί με τις μολύνσεις και θα καταγχώσει κι εμένα μια που έχει μοναδικό ταλέντο σ' αυτόν τον τομέα!

Μύριαμ, η μάνα μου είναι υποχόνδρια σε κάποια πράγματα. Σε κάποια άλλα είμαι εγώ, αλλά το πρόβλημα είναι ότι είμαστε υποχόνδριες σε διαφορετικά πράγματα και δε συνεννοούμαστε...

Α, δε σας είπα. Τελικά ο άντρας μου μένει στον αδελφό του, και όχι αγκαλιά με τη μάνα του και τη γιαγιά του, ως όφειλε, οπότε δυστυχώς δεν περνά τόσο χάλια όπως θα έπρεπε. Τουλάχιστον, μένει νηστικός: σήμερα φτιάξανε μπάμιες και ιμάμ, κι αυτός ούτε μπάμιες τρώει, ούτε μελιτζάνες. Οπότε, θα έτρωγε πατάτες τηγανιτές, που στην οικογένειά του είναι στην ημερησία διάταξη, θα αηδιάσει από τη λαδίλα, οπότε κάτι είναι κι αυτό!

Αύριο θα πάμε με τη μάνα μου στο νοσοκομείο για να τακτοποιήσω το θέμα με τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω για τη μονιμοποίησή μου. Ελπίζω να μην μας ταλαιπωρήσουν.

Φιλάκια κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΙΛΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΟΜΩΣ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΡΙΣΙΣΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ?

ΒΑΝΕΣΑΚΙ Κ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΑΙ.....ΜΕ ΛΙΓΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΣΠΡΙΑ Κ ΒΑΡΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΛΟΓΩ ΔΥΣΠΕΨΙΑΣ,ΧΥΜΟΥΣ ΛΟΓΩ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΛΠ.,ΜΑΡΟΥΛΙ ΛΑΧΑΝΟ ΑΡΑΚΑ ΚΛΠ.ΛΟΓΩ ΚΟΛΙΚΩΝ Κ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΡΙΑΚΑ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΓΛΥΚΑ ΚΑΡΠΥΖΙ ΚΛΠ.ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!

Κ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΜΙΝ ΤΡΟΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΑΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου....κοριτσάκι μου γλυκό....μην μου στενοχωριέσαι....όλα θα πάνε καλά κουκλίτσα μου.....ο γιατρός σου θα σου πει ακριβώς τί πρέπει να κάνεις.....σου στέλνω την αγάπη μου.....και τα φιλιά μου...;)

Βανεσσάκι μου δεν άντεξες εεε?......ουφφφφ μωρέ αυτή η εξέταση...κάνε λιγάκι υπομονή και θα δεις τότε τα αποτελέσματα ολοκληρωμένα..;).....σε φιλώ....:)

Πολλά γλυκά φιλάκια σε όλες........

πονάνε τα ποδαράκια μου και δεν εχω πολύ διάθεση να μιλήσω...:(....έχει και απίστευτη ζέστη..... :?:?:?:?:?:? .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω τι πράγμα είναι αυτό με την ζεστή????δεν παλευετε κάθομαι και ιδρώνει ο κώλος μου και όλο τρομαζω γιατί νομίζω ότι σπασαν τα νερα...τι ανχος και αυτό???πωπω όλο μούσκεμα ειναι το βρακί μου...φφφφφ άντε να γενησσω δεν αντέχω άλλο σαν γιαγιά που περιμένει την σύνταξη νιώθω...χαχαχα κάθομαι από την μια καρέκλα στην άλλη και δεν βολευομαι πουθενααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω τι πράγμα είναι αυτό με την ζεστή????δεν παλευετε κάθομαι και ιδρώνει ο κώλος μου και όλο τρομαζω γιατί νομίζω ότι σπασαν τα νερα...τι ανχος και αυτό???πωπω όλο μούσκεμα ειναι το βρακί μου...φφφφφ άντε να γενησσω δεν αντέχω άλλο σαν γιαγιά που περιμένει την σύνταξη νιώθω...χαχαχα κάθομαι από την μια καρέκλα στην άλλη και δεν βολευομαι πουθενααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πηγα σημερα στο γιατρο, προεκυψε εκτακτη γεννα.Τελικα ετσι οπως το ξανα βλεπω το θεμα επειδη το σαγχαρο μας βανεσακι μου ειναι καλο στην αρχη και μετα ανεβαινει,θα κοψουμε γλυκα και γενικως οτι εχει ζαχαρη πολυ και θα το ρυθμιζουμε.Απλα ο οργανισμος μας αργει να καψει τη γλυκοζη, να την κατεβασει λογο εγκυμοσυνης εγω ετσι το καταλαβαινω.Τωρα φανταζομαι κααααπου καααπου μπορουμε να τρωμε κανενα γλυκακι για διαβητικους! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ Κ ΓΩ ΙΔΡΩΝΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΑΛΑΖΩ Κ ΓΩ....ΔΕΝ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΣΚΑΣΑ ΠΙΑ.....

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ....ΜΙΝ ΜΟΥ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου κριμα που ετυχε γεννα...εγω θα παω αυριο πρωι.πριν λιγο διαβαζα στο ιντερνετ για την καμπυλη και διαπιστωσα οτι μαλλον εκανα και αλλη βλακεια.ενω λεει να πιεις τη γλυκοζη αραιωμενη σε ενα ποτηρι νερο, εγω την ηπια σκετη!!!100 ml !!!λες να παιζει ρολο που ανεβηκε τοσο?θα τα ρωτησω αυριο, ρωτα κ εσυ το γιατρο σου τι πρεπει να κανεις και θα ανταλλαξουμε αποψεις!!!ελπιζω που και που να παιζει και κανενα γλυκακι για διαβητικους... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι μου η γλυκόζη που μας δίνουν να πιούμε είναι ήδη έτοιμη για κατάποση.....δηλαδή αραιωμένη με την ανάλογη ποσότητα νερού που χρειάζεται......είναι έτοιμη στο μπουκάλι....δεν προσθέτεις καθόλου νερό......:)

Αλλά μην ανησυχείτε κουκλίτσες μου.....ο γιατρός θα σας πει ακριβώς τί κόβετε και αν χρειάζεται να κόψετε κάτι.....:).....όλα θα πάνε καλά...:)

Χριστίνα μου και μένα το βρακί μου είναι μούσκεμα....πωπωπ.......χαμός.....πολύ ζέστη..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...