Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια.

Πήγα και πήρα τα αποτελέσματα: το ουρεόπλασμα φυσικά δεν έφυγε και επανήλθε και ο στρεπτόκοκκος. Πήγαμε στο γιατρό κι ευτυχώς δεν άρχισε τις υστερίες. Τα πήρε με τον χημικό που έβαλε ό,τι φάρμακα να 'ναι και όχι φάρμακα κατάλληλα για εγκύους. Αντίθετα, ό,τι έβαλε ήταν απαγορευτικά για εγκύους, οπότε ξέχασε ν' αρχίσει υστερίες μαζί μου. Μου έδωσε πάλι αντιβίωση και κολπική κρέμα, μου είπε να κάνω το σταυρό μου και ν' ανάψω καμιά λαμπάδα μήπως φύγει επιτέλους η μόλυνση και 20 Αυγούστου που έχω πάλι ραντεβού θα ξαναδούμε τα ούρα μου, θα κάνουμε πάλι καλλιέργεια, και θα μου δώσει χάπια για ενίσχυση της άμυνας του κόλπου.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να τελειώνει αυτή η ιστορία με τις μολύνσεις (λέμε τώρα).

Μίκι, χαίρομαι που πήγαν όλα καλά με την καμπύλη!!! Είδες που αγχωνόσουν;

Εύη, κουράγιο! Τόσο καιρό έχεις συσπάσεις! Τα χάπια τα σταμάτησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου...:)...σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια...δόξα τον Θεούλη όλα καλά..;)

εσύ βρε κοριτσάκι μου με αυτό το κακό ουρεόπλασμα...ουφφφ...ξουτττ...ξουττττ....επανήλθε και ο στρεπτόκοκκος....αν είναι ποτέ δυνατον...!!!!.....τρώγε πολλά γιαουρτάκια.....βοηθάνε πολύ στην εξισορρόπηση του ph του κόλπου...ίσως σε βοηθήσει...!!!.,....

σου στέλνω πολλά φιλάκια....σε ΄σενα και τον Ανδρέα σου..!!!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι μου, σ' ευχαριστώ...

Ρώτησα το γιατρό αν υπάρχει κάτι άλλο που να μπορώ να κάνω, διατροφικά, π.χ., και μου είπε δε γίνεται τίποτα, μόνο με φάρμακα...

Και γιαούρτια τρώω, και μια δεξαμενή νερό τη μέρα πίνω... Αυτό εκεί.

Δυστυχώς κατά την περίοδο της εγκυμοσύνης το ανοσοποιητικό έχει τα χάλια του, οπότε δεν είναι και η καλύτερη εποχή να διώξεις μικρόβια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε Αννα Μαρια...σε θελει το ατιμο το μικροβιο...αι στο καλο να πει και να μην γυρισει...οχι ακομα πινω χαπια αλλα και παλι εχω...την Τεταρτη θα παω πρωτα ο θεος να μου πει αν θα τα σταματησω...τι να πεις...με εχει πιασει νυστα..δεν κοιμηθικα μεσημερι λογω ζεστης και ειμαι τωρα κουταβι...Αναστασια μου δεν κουνιουνται ολη μερα..αλλα σου ξανα ειπα για δες που ειναι ο πλακουντας αμα ειναι μπροστα θα το νιωθεις λιγοτερο...φιλακια και καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ Κ ΤΑ ΑΛΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΑ ΑΛΑΖΩ 1 ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ.Κ ΓΩ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΖΕΣΤΗΣ.

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΝ ΚΑΜΠΥΛΗ!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑ....ΦΙΛΙΑ!!!!!!

ΙΟΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ!!!!!!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ?

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ 32 Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΝΩ 3 ΣΙΔΗΡΟΥΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ?ΤΟΥ ΕΙΠΑ Κ ΓΙΑ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

μικι κοριτσακι μπυ μπραβο!! πολυ χαρηκα που ειναι ολα καλα με την καμπυλη!! ξεαγχωθηκες πολυ ε??

βανεσσακι κ οι δικες σου μια χαρα θα ειναι οι εξετασεις!!

αναστασακο δε θα σου κανουν κουμαντο οι αλλοι με το παιδι σου ;) ειμαι σιγουρη οτι θα τα πας τελεια!! :D

μην αγχωνεσαι για τη μπεμπουλα σου, οπως λεει κ η μικι κοιμουνται πολλες ωρες τωρα. βεβαια εγω ολη μερα τον καταλαβαινω που σκαβει, τι ψαχνει να βρει δεν ξερω.. ελπιζω να μη μου βγει κουκουβαγια σαν τον ανασταση που νεογεννητο κοιμοταν 9 ωρες! :shock:

αχ κισκα βιαζεσαι το κοριτσακι σου ε?? αντε φτανει κ η μερα σου!!

μιριαμ ποιο σιδηρο παιρνεις? εγω στον ανασταση επαιρνα τα λεγκοφερ ενα τη μερα, τωρα προς το παρον δεν παιρνω τιποτα ακομα.

αμαν ρε αννα μαρια μα τοσο αξιαγαπητη εισαι πια? ουτε τα μικροβια δε θελουν να ειναι μακρια οσυ???

ουστ αποδω! παλιομικροβια!! πολυ ταλαιπωρια ρε κοριτσακι!!!

σημερα ο αναστασης μου εσπασε τα νευρα ολη μερα, δεν κοιμηθηκε το μεσημερι, ετρωγε ΟΛΗ μερα κ φυσικα απαιτουσε να τον ταιζω εγω, αφου να φανταστειτε εφαγε 2 πιατα ρυζι που δεν το ακουμπαει πΟΤΕ! κ μετα πηγαμε βολτα στο κεντρο, περπατησαμε σχεδον ολη την παραλια κ στο γυρισμο ο τολης τον πηρε στους ωμους του κ τον πηρε ο υπνος! κοιμηθηκε ορθιος!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΓΚΟΦΕΡ ΠΕΡΝΩ ΕΠΑΙΡΝΑ 1 ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΕΔΩ Κ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ 2 Κ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ 3 ΕΛΕΟΣ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ Ε?ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ Η ΒΟΛΤΑ ΣΤΙΝ ΠΑΡΑΛΙΑ,ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΑΣ Κ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσες μου, ηρθα κι εγω!

Μικακι μου γλυκο, ολα οκ,ε?!μπραβο κοριτσακι μου!ειδες που τζαμπα αγχωθηκες!μακαρι ολα να πανε καλα μεχρι να γεννησεις!

Αννα μαρια, τι να πω ρε φιλανεδα, τι να πω??πηγαινε κακ ταξε μια φανουροπιτα να σου εμφανησει ο αγιος μια πεντακαθαρη εξεταση!αφου με την επιστημη δεν γινεται τιποτα, ο θεος μπορει να βοηθησει..δεν εχεις να χασεις κατι..

Ευη μου, υπομονη και παλι υπομονη!ακομη παιρνεις yutopar??α,ειχε κατι ωραια φορμακια και ζιπουνακια hello kitty σημερα στο ζαρα σχεδον τζαμπα!περιττο να σου πω οτι οπου βλεπω hello kitty,μου θυμιζει εσενα,χαχα!!ποτε μπαινεις στο μηνα σου??βιαζεται πολυ η μιλα,ε?

Κοριτσακια με τις σερβιετες της always εχω κι εγω θεμα!με πιανει φαγουρα και δεν τις αντεχω με τιποτα.αναγκαστικα τις χρησημοποιω.. Παλια βρε κοριτσια ειχε κατι σερβιετες (μιλαμε πριν 15xρονια που πρωτοειδα περιοδο) τις serena αν τις θυμαται καμια. Ηταν μια χαρα εκεινες αλλα σταματησαν καποια στιγμη γμτ. Τις everyday ομολογω πως δεν τις εχω δοκιμασει, μονονμια φορα πηρα αυτα τα σερβιετακια τα καθημερινα αλλα δεν μου αρεσουν γενικα αυτου του ειδους τα σερβιετακια. ..

Αναστασακι και μικι, μην αγχωνεστε αν δεν κλωτσανε συνεχεια τα μικρα σας!ακομα εχουν πολυ απλα εκει μεσα!εγω σε Αυτες τις βδομαδες δεν το καταλαβαινα καθημερινα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε ρε κορίτσια... Χάλια πάλι με τις μολύνσεις...

Λένα, πώς αντέχεις; Όλη την παραλία;;; Παλιά το έκανα, αλλά τώρα δεν αντέχω ούτε μέχρι τη γωνία...

Όσο για τη γιαγιά που λες που ήθελε να φιλήσει στο στόμα το νεογέννητο, μη ξεράσω. Αηδιάζω γενικά μ' αυτούς που φιλάνε τα παιδιά τους στο στόμα, σε όποια ηλικία κι αν είναι. Αυτό που λες ότι ήθελε να γλείψει, τι εννοείς;

Μύριαμ, όταν λες σφουγγάριζες με ζεστό νερό, εννοείς το έβραζες;

Σίδηρο παίρνω το gynotardyferon. Παίρνω μόνο ένα τη μέρα, παρ' όλο που έχω αναιμία.

Εύη, κουράγιο... Είσαι κοντά, εμείς τι να πούμε;

Αγγελική, λες να τάξω φανουρόπιτα ε; Ο γιατρός μου είπε ν' ανάψω λαμπάδα!!!!

Όσο για τις σερβιέτες, συμφωνώ με τη Μύριαμ. Οι always είναι πλαστικές. Οι περισσότερες γυναίκες έχουν πρόβλημα μ' αυτές. Κι εγώ πάντα everyday παίρνω. Και πάντα φοράω καθημερινό σερβιετάκι γιατί πάντοτε έχω πάρα πολλά υγρά. Α, δε σας είπα!!!! Είναι τρεις μέρες μειώθηκαν τα υγρά που είχα, σχεδόν εξαφανίστηκαν. Αλλά η μόλυνση εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω μυριαμ κ ειναι φριχτα αυτα!! μπλιαχ!

οταν το παιρνεις να πινεις κ λιγο χυμο πορτοκαλι, βοηθαει στην απορροφηση

αννα μαρια εννοουσα οτι ηθελε να του δωσει να γλειψει παϊδακι :lol::lol::lol:

αγγελικη σερενα επαιρνε η μαμα μου κ θυμαμαι που το ελεγε κ το ξαναλεγε οτι ηταν φοβερες

εγω γενικα δεν εχω προβλημα με τις σερβιετες, οριτμω τις εβριντει βεβαια

αλλα γενικα χρησιμοποιω ταμπον, μεγαλη εφευρεση!!

κ εγω εχω πολλα υγρα, ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσακι, καλη επιτυχια κοριτσι μου με τις εξετασεις!ολα καλα θα πανε!

Μυριαμακι μου, ελπιζω να μην χρησημοποιεις δυνατα καθαριστικα και χλωρινες τωρα που εισαι εγκυος!εγω τα εκοψα αυτα!παλια ειχα μεγαλη γκαμα!τωρα μονο detol και πολυκαθαριστικο overlay!

Οσο για αιματοκριτη, εγω εχω 31 (τι κερδιζω?) αλλα σιδηρο δεν μου δινει.. Παιρνω μονο κατι πολυβιταμινες για εγκυμοσυνη, φολικο οξυ, μαγνησιο πρωι και βραδυ,και ασπιρινουλα των 75. Ουτε σιδηρο ουτε ασβεστιο μου δινει ο γιατρος μου..ξεκινησα την εγκυμοσυνη με 37 αιματοκριτη και τωρα που εχω 31 λεει οτι ειναι ευχαριστημενος!!

Λενακι, εφαγε 2πιατα ρυζι το μωρο?καλε θα το πειραξει!ποσο ειναινο αναστασης?

Μυριαμακι, τωρα δεν μπορω να δοκιμασω σερβιετες,χαχα! Θα παρω ομως να τις δικιμασω γιατι παιδευομαι χρονια με τις αλλες και μεπιανει φαγουρα. Ειναι το χειροτερο μου πραγματικα!χαλια!

Αννα μαρια, να φορας βαμβακερα εσωρουχα αφου εχεις τετοιες ευαισθησιες και καλυτερα να τα αποφευγεις αυτα τα καθημερινα,δεν αναπνεει ο κολπος και αναπτυσσονται πιο ευκολα μικροβια. Και οχι σκληρα καθαριστικα γιατι εξουδετερωνουν την φυσιολογικη χλωριδα του κολπου και ειναι πιο επιρρεπης σε μολυνσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΑΞΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ?ΑΜΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟΜΙΚΡΟΒΙΟ.

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΒΡΑΖΑ ΝΕΡΟ ΕΙΧΑ ΝΕΡΟ ΖΕΣΤΟ Κ ΑΠΛΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΒΑ Κ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΑ.ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααααααααα! Παϊδάκι!!!!!!!!! Κι εγώ νόμιζα παιδάκι, και δεν έβγαζα νόημα!!!!!!!!!!!!!

Ταμπόν ε; Εγώ μια φορά δοκίμασα να χρησιμοποιήσω και ήταν εφιαλτικό. Έσπρωχνα, έσπρωχνα, έσπρωχνα, και δεν έμπαινε. Μπήκε δηλαδή, αλλά όχι και πολύ βαθιά, γιατί πονούσα φοβερά όπως το έβαζα. Ούτε να καθίσω δεν μπορούσα, με πόνεσε η κοιλιά μου τρομερά απ' το ζόρι, κι έγινα χάλια. Πήγα αμέσως και το έβγαλα... Κι εκείνη τη μέρα ταξίδευα Πάτρα-Θεσσαλονίκη με το ΚΤΕΛ... Ξέρεις εσύ...

Αγγελική, λες να υπάρχει πρόβλημα που βάζω σερβιετάκι; Μα όταν δεν βάλω, το εσώρουχο γίνεται χάλια σε χρόνο ρεκόρ. Δεν είναι χειρότερο; Το σερβιετάκι το αλλάζω και εκτός σπιτοιύ, ενώ δεν μπορώ να αλλάζω βρακί, ας πούμε στο σχολείο!

Δυνατά καθαριστικά δε χρησιμοποιώ. Αρχικά χρησιμοποιούσα ένα αντιβακτηριδιακό, αλλά τώρα το έκοψα και πλένομαι με σαπούνι πλάκα και νερό!

Μύριαμ, κάθε φορά άλλη αντιβίωση παίρνω. Αυτή είναι η πέμπτη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα που να τον πειραξει! αυτα ηταν για απογευμα!

το πρωι εφαγε 2 φετες καρπουζι κ 2 ροδακινα κ το μεσημερα 2 πιατα μοσχαρι με αρακα ντοματα κ φασολακια, δε στουμπωνει :lol::lol:

28 μηνων ειναι!

εγω αν θυμαμαι καλα αιματοκριτη εχω 34

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORISAKIA MOUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HRTHAAAAAAAAAAAAAA OLA TELEIA ME TON MPEMPI MOU EINAI 2568GR EINAI LIGO MIKROULIS ALLA MEGALWNEI FYSIOLOGIKA MAS EIPE H KPEA POU EKANE TON YPERHXO................EIDAME KAI TO POULAKI MAS.....XXAXAXAXAXAX :lol::lol::lol::lol: NFTOU FTOU TO AGORI MOU APO PROSONTA TELEIA EIMASTE...XIXIXIXIXIXI

KAI NAIMO MPEMPOULIS EXEI GYRISEI ME TO KEFALAKI PROS TA KATW...MOU EFYGE ENA MEGALO ANXOS!!!!!!!!AYRIO PAME STON GIATRO MOU PRWI PRWI NA DEI TON YPERHXO GIA NA DOUME TI THA MOU PEI!!!!!!!!!!!!!!!! ORISTE KAI FWTO KAI TO POULAKI MAS :P:P:P:P:P

post-11182-13873937496772_thumb.jpg

post-11182-1387393749754_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου, θυμαμαι τις σερενα πολυ καλα!κριμα που δεν βγαινουν αλλα ηταν ρε συ αλλο πραγμα.κριμα που καταργηθηκαν!ποιες everyday να παρω?εχει νυκτος και για μεγαλη ροη?

Ταμπον παντως εχω χρονια να βαλω... Αλλα και παλια που εβαζα,εβαζα και σερβιετα κανονικη ταυτοχρονα γιατι δεν ειχα και πολυ εμπιστοσυνη!

Τι τραβαμε κι εμεις οι γυναικες ρε γμτ?!εμενα παντα η δευτερη μερα της περιοδου αλλα και η τριτη ηταν οι χειροτερες!πολυς πονος και πολυ αιμορραγια αλλα ποτε μου δεν πηρα ουτε ενα παυσιπονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, έβριντει έχει και νυκτός έχει και κάτι σούπερ τζάμπο για μεγάλη ροή! Για να φανταστείς, έχουν φτερά και στη μέση και πίσω!!! Εγώ αυτές παίρνω τα τελευταία χρόνια και έχω βρει την ησυχία μου!

Κι εγώ εκείνη τη μέρα που έβαλα ταμπόν έβαλα και κανονική σερβιέτα, και όντως λερώθηκε, αλλά δεν το είχα βάλει και σωστά.

Χριστίνα, όλα τέλεια ε; Μπράβο κοριτσάκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου,μπραβο!!εχει γυρισει.ε?εχουμε κι εμεις προσοντα αλλα δεν ξερω πως να τα ανεβασω να σας τα δειξω!χαχα!τι σου ειπε για τα πετρωματα?ειναι φυσιολογικο?

Λενακι μου, θηριο ο μικρος!!τοσο πολυ τρωνε ολα τα παιδακια?

Αννα μαρια, μηπως σε βλαπτει το σαπουνι πλακα. Προκαλει ξηροτητα συνηθως κνησμο..γιατι δεν δοκιμαζεις κατι σε υγρο με βαση το χαμομιλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, ούτε ξηρότητα έχω, ούτε κνησμό!!! Αντίθετα, έχω πάρα πολλά υγρά! Δε νομίζω να είναι τίποτε απ' όλα αυτά. Εδώ δε φεύγουν με τις αντιβιώσεις και το σαπούνι πείραξε; Άλλωστε, άμα ήταν, θα μου το έλεγε κι ο γιατρός. Τον ρώτησα αρκετές φορές αν υπάρχει κάτι άλλο που να μπορώ να κάνω για να το σπρώξω να φύγει και είπε όχι δυστυχώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινα τελεια τα νεα!!!!! αντε αντε!!!!!

καλα μωρη εβγαλες στη φορα το πουλι του παιδιου σου??? :lol::lol::lol::lol:

κ εγω ετσι κανω, οπως η αννα μαρια. τη μερα φοραω ταμπον αλλα το βραδυ βαζω σερβιετα, φοβαμαι να μεινω πολλες ωρες με το ταμπον.

αγγελικουλα ουτε εγω παιρνω ευκολα παυσιπονα κ γενικοτερα φαρμακα.

οχι δεν τρωνε ολα τα παιδακια ετσι! τα περισσοτερα τρωνε λιγοτερο αλλα εχω δει κ αλλα που τρωνε ΤΙΣ ποσοτητες!!! κ δεν τρωει ετσι καθε μερα.. κ αν τον δεις φαινεται αρκετα αδυνατος, ειναι 96 εκ κ 13.300.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΖΑΧ Η ΝΤΕΤΟΛ.ΧΛΩΡΙΝΗ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΝ ΜΥΡΩΔΙΑ Κ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ Κ ΑΣΘΜΑ.Ι ΤΙΣ ΣΕΡΕΝΑ ΤΙΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ.ΤΑΜΠΟΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΒΡΥΝΤΕΥ ΕΝΟΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΑΖΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΑΛΛΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΧΡΙΣΗΜΟΠΟΙΩ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΛΠ.ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΠΤΥΣΟΝΤΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΛΕΝΕ.Η 5Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Ε?ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΝΕ ΦΑΝΟΥΡΟΠΙΤΑ Κ ΑΝΑΨΕ Κ ΛΑΜΠΑΔΑ.

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΙΝΑ ΚΑΝΩ?ΠΟΛΥ ΦΑΓΑΝΟΣ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΥΡΙΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΔΟΚΙ,ΑΣΕ ΤΟ ΤΖΟΝΣΟΝ ΥΓΡΟ ΣΤΙΝ ΜΟΩ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΑΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΑΝΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΛΕΝΟΜΑΙ ΕΔΩ Κ 5 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...