Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο15!Αυγουστιάτικοι θυσαυροί


Recommended Posts

Νίκη μου εγώ πήρα απο το Αμαζον και μετά μου έραψε η μαμα μου μερικά ακόμα ίδια με ευτά που πήρα

δες https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_3_13?url=search-alias%3Daps&field-keywords=breastfeeding+cover&sprefix=breastfeeding#/ref=nb_sb_ss_i_6_8?url=search-alias%3Daps&field-keywords=nursing+tops&sprefix=nursing+&rh=i%3Aaps%2Ck%3Anursing+tops

Τον ορο τον βάζω απο το μπουκαλάκι κατευθείαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 849
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για τον θηλασμό... άμα φοράς και σουτιεν θηλασμού απο κάτω, δεν φαίνεται όλο το στήθος μόνο η θηλαία άλως και 5 εκ ακόμα απο το στήθος... και μόλις μπεί και το μωρό καλύπτεται και αυτό.

Εγώ πήρα αυτή τη μπλούζα

https://www.amazon.co.uk/AnnaCecilia-Short-Sleeved-Tshirt-Nursing/dp/B000SZCU6Y/ref=sr_1_16?ie=UTF8&qid=1315392224&sr=8-16

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου καταρχήν ηρεμησε!!!Ούτε εγώ ήξερα πολλά πράγματα και ρωτησα για να μάθω..είμαστε πρωτάρες, μην το ξεχνάς!

Το θερμόμετρο το βάζουμε στον πωπό στην τρυπούλα! :lol:

Τον ορο τον βάζουμε στο ένα ρουθούνι πρώτα, έχοντας το μωρό στο πλάι,αφήνουμε λίγο και μετά γυρνάμε το μωρό από την αλλη και του βάζουμε στο άλλο ρουθούνι. Επειτα ανασηκώνουμε το μωρό και σκουπίζουμε ελαφρά τη μύτη του.

Σλιγκ πήρα απο το αμαζον εγώ και είχε μέσα βιβλιαρακι με οδηγιες για διαφορες στασεις..

Κι εμένα μου πνιγεται συχνα κ το εχω στο μυαλό μου../

Εσενα δεν εμαθε τελικά με το μπιμπερο ?τουλαχιστον να μπορεις να κυκλοφορεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKH MOY DIAVASA THN DHMOSIEYSH SOU KAI HTAN LES KAI EGRAFA EGW.......AKRIVWS KAI EGW TA IDIA ANTIMETOPIZW OPWS KAI ESY...PERIMENW TWRA TON ANTRA MOU NA VALOUME ORO STHN MYTOULA TOU MIKROU GIATI EXW DEI OTI EXEI STO ENA ROUTHOUNI MIA MYKSOULA MESA KAI TON AKOUSA LIGO SHMERA NA ANAPNEEI PERIERGA!!!!!!!!!!!

KAI EMENA TA PRWINA EINAI APISTEYTA ANHSYXOS O MIKROS MOU TOU FTAINE OLA....EXTHES TOU ALLAXAME TO GALATAKI KAI HREMHSE KAPWS...ALLA KAI PALI TA PRWINA DEN LEEI NA KOIMITHEI APO TIS 12 KAI META KSERENETE STON YPNO....TI NA PW....EXW SALTAREI KAI EGW APO THN KLEISOURA ASTA NA PANE...ANTE NA PERASEI LIGO O KAIROS NA MPOROUME NA VGAINOUME EKSW GIATI THA LALISW MOU FENETE!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!!!Μου λείψατε πολύ!!Βλέπω γεννήσαμε όλες... η Εύη μας έμεινε που κοντεύει κι αυτή!!!Με το καλό Ευάκι!!

Να σας ζήσουν τα ζουζούνια σας κουκλίτσες μου!!!

Εμείς είμαστε καλά τώρα... χάθηκα γιατί είχαμε κάτι προβληματάκια με την μπέμπα και τον άχρηστο παιδίατρο τον οποίο και αλλάξαμε!!Τελικά η μικρή μας είναι μια χαρά το πρόβλημα το είχε ο γιατρός στο κεφάλι του.. γι αυτό και θα του δώσω όλα αυτά τα φάρμακα που έδωσε στην μπουμπού μου να τα πιει αυτός... :twisted::twisted::twisted: εγώ πέρασα τις χειρότερες στιγμές τις ζωής μου με ένα μωρό που έκλαιγε σπαραχτικά και πονούσε όλη μέρα, αρνιόταν να φάει και κοιμόταν μόνο όταν είχε εξαντληθεί από το κλάμα!!εξαιτίας του άχρηστου!να ναι καλά η τωρινή μας γιατρός που μας άνοιξε τα μάτια και το μωράκι μου ηρέμησε και τώρα είμαστε μια χαρά!!Πέρασα και μια ωραία κατάθλιψη έχασα άλλα πέντε κιλά γιατι δεν έτρωγα τίποτα από την στεναχώρια μου και δεν ήμουν η καλύτερη παρέα.. γι αυτό δεν έμπαινα...Μου λείψατε πάρα πολύ και η αλήθεια είναι ότι σας σκεφτόμουν συνέχεια και σας χρειαζόμουν αλλά....εδώ είχαμε χαρές.. τώρα πια είμαστε όλοι καλά και ήρεμοι... η μπέμπα μας έχει φτάσει τα 6,5 κιλά και 61 πόντους ύψος είμαστε πολύ μεγάλες κοπέλες και χαμογελάμε πολύ λέμε αγκού και βγάζουμε φωνούλες και χαιρόμαστε όταν βλέπουμε τον αδερφούλη μας!!Τρώμε το βράδυ κατά τις 11 το τελευταίο γεύμα και μετά κατά τις 6,30 το πρωί.. το Σαββατοκύριακο θα μετακομίσει κι αυτή στο παιδικό μαζί με τον αδερφούλη της! Ο Νικόλας μου την περιποιείται πολύ την χαιδεύει και προσέχει μην του πειράξει κανείς την αδερφή του.. είναι πολύ καλός!!

Αυτά εν ολίγοις τα νέα μας!!!

Φιλάκια στα ζουζούνια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κ απο εμας θα ειμαι σύντομη γιατι κραραω τον μπέμπη να ρευτει ....

μαμα νικολα ετυχως πέρασαν τα δύσκολα, ευχομαι μόνο ευχαριστα απο εδω κ περα.....

τι ειχε το μωρακι ? κ δεν το έβρισκε ο γιατρος?

αντε να πάει κ στο δωματιάκι του.....εγω μάλλον φανταρο θα τοω βγάλω απο το υπνοδ... :lol: οχι φυσικα πλάκα κάνω.....

όσο για το θερμόμετρο κορίτσια χθες μια φιλη μου μου εδειξε.....στο πωπούλι μπαινει το ασημένιο κ λίγο παραπάνω,,,,οχι πολύ αφου βαλουμε λαδακι κ αφου καθαρισουμε με οινπνευμα το θερμόμετρο..ξαπλωτο με μαζεμενα ποδαρακια που κραταμε...............

φιλια κοριτσαρες μου ................κάναμε 2 ρεψίματακια ...ουυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες μου πώς είσαστε?????

Εγώ…. ας τα λέμε!!!!!!!! Σήμερα με πιάσανε τα ψυχολογικά μου!!!!!

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Νωρίς το πρωί που ξύπνησε το φραντζολάκι μου πεινασμένο για να φάει…. του έδωσα στην αρχή στήθος αλλά δεν ήθελε καθόλου (βέβαια ως τώρα έχει φάει 2 φορές από 20΄ αλλά τον βάζω όταν είναι ήρεμος κι όχι πολύ πεινασμένος!!!!) κι έπειτα του έδωσα να πιει το γαλατάκι μου από το θήλαστρο…. είχα ζεστάνει 140μλ. αλλά στα 100 σταματήσαμε….. στο μεταξύ μέχρι να πιει αυτά τα 100…. μου βγήκε η ψυχή… πεινούσε αλλά τον νικούσε η νύστα…. η νύστα που κι εμένα με κατέβαλλε πολύ σήμερα κι η κούραση μαζί… κόντεψε να μου πέσει από τα χέρια το μωράκι μου την ώρα που προσπαθούσα να τον ταϊσω…. κι άρχισα η κακούργα να του φωνάζω!!!!!!! Να φωνάζω στο βρεφάκι μου!!!!! Λες κι έφταιγε το σπλαχνάκι μου!!!! Ούτε θυμάμαι τι έλεγα βέβαια… αλλά εκείνος ξύπνησε με τις φωνές μου…. έμπηξε τα κλάματα…. και κουλουριάστηκε πάνω μου…. ζητούσε καταφύγιο στη μανούλα του το αστεράκι μου…. κι εγώ η κακούργα τον μάλωνα!!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Μετά μ΄έπιασε το παράπονο….. έκλαιγα με λυγμούς για πόση ώρα…. θεώρησα τον εαυτό μου τόσο αχάριστη….. είχα ένα τόσο Θείο Δώρο στα χέρια μου & φερόμουν έτσι!!!!! Δε στενοχωρήθηκα που δεν ήπιε όλο το γάλα μου… αλλά επειδή του φώναξα τόσο πολύ!!!! Μετά κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα…. κι όσες φορές ξύπνησε από τότε (γιατί και τώρα κοιμάται ενώ εγώ αρμέγομαι) είμαστε μέλι-γάλα!!!!! Τον κάνω συνέχεια αγκαλίτσες…. νιώθω τύψεις!!!!!

Κατά τ΄άλλα όμως είμαστε μία χαρούλα…. μιλήσαμε σήμερα με την Παιδίατρο μας & μας πρότεινε να αυξήσουμε την ποσότητα του βραδυνού γεύματος για να μπορεί ο μπέμπης να κοιμάται…. και πως ακόμη κι όταν κοιμάται…. θα πρέπει να επιμένουμε να τρώει όλη την ποσότητα του γάλακτος γιατί μπορεί ακόμη και για 10μλ. να μην κοιμάται!!!! Την άλλη Τρίτη θα έρθει να μας δει…. στο μεταξύ (sorry αν σας το ξαναλέω….. δε θυμάμαι καθόλου!!!) στις 16 του μηνός (την ερχόμενη Παρασκευή) θα πρέπει να επιστρέψω το θήλαστρο που νοίκιασα…. το θέμα είναι πως θέλω το αργότερο ως τη Δευτέρα να τον έχω μάθει τον μικρό να τρώει μόνο από το στήθος και μου φαίνεται παλούκι…. θα μου πεις…. κι άλλον 1 μήνα να το έχεις το θήλαστρο δεν έγινε κάτι!!!! Έγινε!!!! Ότι υποφέρω!!!!!

Αλήθεια…. εσείς πόση ώρα θηλάζετε βρε κορίτσια κάθε φορά??? Και πώς καταλαβαίνετε πως χόρτασε το νινί??? Σταματάει μοναχό του??? Η Παιδίατρος μου είχε πει από 20΄ (ή και περισσότερο εάν βλέπω πως εξακολουθεί να τρώει) κάθε φορά (και στα 2 στήθη μαζί) ανά 2,5 ώρες…. θα την ξαναρωτήσω βέβαια όταν ξανάρθει…. λίγο δεν είναι??? Εχθές…. τον είχα στο στήθος πάνω από 1 ώρα το απόγευμα και στην πλειοψηφία έτρωγε…. δεν τσαντίζεται πια όταν δεν βρίσκει το στήθος μπροστά του…. είναι πολύ πιο συνεργάσιμος πια…. τώρα που έχω ακόμη το θήλαστρο έχω τη σιγουριά πως σίγουρα θα πιεί και δικό μου γάλα…. μετά????

Το απογευματάκι περιμένουμε επισκεψούλες…. 1 πολύ αγαπημένο μας ζευγάρι…. εγώ κλασσικά θα πάρω τα συμπράγκαλά μου μέσα & όταν πρέπει θα αποσύρομαι για να αρμέγομαι…. θα παίρνω και το ζουζούνι μαζί μήπως θηλάζουμε κιόλας!!!!!

Αυτά κορίτσια μου!!!!!

Σας αφήνω τώρα…. συγγνώμη εάν σας έπρηξα ή σας έριξα με τα δικά μου!!!!!!!!!!

Φιλούθια πολλά σε όλες!!!!!!

Ελπίζω να στρώσουνε γρήγορα τα πράγματα…. γιατί σχεδόν πάντα κοιμόμαστε χαράματα…. Και καλά εγώ…. όποτε θέλω κοιμάμαι… ο άντρας μου??? Που δουλεύει & οδηγεί κιόλας??? Φοβάμαι πολύύύ…..

Αχ Παναγιά μου!!!!!! Πρόσεχε μου τ΄αντράκια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οι πονοι δυναμωσανβ και φευγω για γιατρο....αν ειναι να παω νοσοκομειο θα προσπαθησω να στειλω μηνυμα!!Για οτι νεοτερο θα σας ενημερωσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Τι κανετε?/Εμεις ειμαστε ολο κ καλυτερα αλλα συνεχιζουμε την αγωγη μεχρι την Παρασκευη!!Επισης αρχισε να κανει 4ωρα κ 6ωρα το βραδυ!!!!!!!!!Τωρα επρεπε να κυπνησει απο τις 7 αλλα ακομη ξερος..σε λιγο θ ατον ξυπνησω..

Ευακι με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωχ..ξυπνησε..θα ξαναμπω μετα!!Φιλακιααααααααα

Κατι για τα σλινγ..σε φιλη μου που γεννησαμε μαζι..οταν πηγε να κανει υπερηχο ισχυων στα μωρα της ειχε παει με σλινγ..ο ορθοπαιδικος της ειπε πως μετα απο δυο μηνων κανουν κακο στην σπονδυλικη τους στηλη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου...Εβαλα τα αντρακια μου για υπνο και μπηκα να σας καληνυχτησω!

Ευγενια μου καλώς μας ηρθες..εμεις εδω ειμαστε να τα μοιραζομαστε όλα..Ταλαιπωρηθηκε το κοριτσακι σου?? Μπράβο στο Νικόλα σου!!!Μας έλειψες!!

Πιπίτσα μου λογικό είναι καποιες φορές να χάνουμε την υπομονη μας!!

ΚΑτερινα μου μπραβο που είστε καλύτερα...

Βρε κοριτσια, εχει λιγες μερες που μετά το μπάνιο το βραδυ ο μικρός δεν πινει όλο το γάλα του...κοιμάται...Ας πούμε τώρα τον θηλασα, όσο έκατσε στο στήθος...νομιζω περισσότερο έπαιζε και μετά απο τα 150 μλ με το ζορι ήπιε 80..τον πάλευα μια ώρα μπας και το πιει αλλά έπεσε ξερος...Κουράστηκα...Τι να κάνω για να πινει όλο του το γάλα και να κοιμάται περισσότερο??Να τον ταιζω πρώτα και μετά μπάνιο???ΓΙα πειτε καμιά ιδέα....

Πάω για ύπνο και εγώ...καλό βραδυ...φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι χαλαρωσε μετο μπανιο γι αυτο..κ γω το ιδιοεπαθα σημερα..ενω συνηθως τον εκανα μπανακι στο προτελευταιο γευμα..ομως μετα δεν κοιμοταν ευκολα..

εμενα σημερα ολο υπνο κ φαι οχι πολυ εκανε 6 γευματα συνολο 695μλ..

χτες 840μλ..οταν θελουν να φανε τρωνε..οταν δεν θελουν ομως τελειωσε οτι κ να κανουμε..εμενα τωρα εκλαιγε μολις τον ακουμπησα στον ωμο μου ξεραθηκε..σαν μου λεει δεν πειναω νυσταζω :D:D:D

Επισης 2-3 μερες τωρα στην αρχη τρωει κ τον εχω αγκαλια κ μολις ζεσταθει γκρινιαζει τον βαζω ριλαξ κ τον ταιζω εκει..

Απο τωρα δειχνει τις προτιμησεις του..

Ευγενια μου !!!!!Περαστικα σας μωρε..κ σεσκεφτομουν αυτες τις μερες..ελεγα τωρα θα στειλω μνμ μετα θα στειλω αλλα που μυαλομε τον μικρο...

Πιπιτσα εγω μια φορατον ειχα μαλωσει κιολας..πνυσταζε αλλα δεν κοιμοταν για 3 ωρες ειχα φρικρει κ ημουν κομματια..

και αφου τον μαλωσα κ φυσικα με εγραψε..μετα εκλαιγα..κ ελεγα τι λεωωωωω....

Κ μειςειμαστε κουρασμενες κ λογικοειναι καποιες φορες να ξεπερναμε τα ορια της αντοχης μας!!!

Το αντρακι μου κοιμηθηκε..παω ντην πεσω κ γω να κοιμηθω λιγουλακι παραπανω!!!

Καληνυχταααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή δε μπορώ τώρα…. ειλικρινά…. είμαι κομμάτια…. να ξαναγράφω 1 ώρα ότι είχα γράψει & με πέταξε έξω το ΜΑΜΜΥ…. τα γράφω εν συντομία!!!!!!!

Απόψε ταϊσαμε τον μπέμπη μας 1η φορά 150μλ….. εξαφανιζόλ το έκανε ο γλύκας μου μέσα σε 10 λεπτάκια!!!!! Φάγαμε στις 11.30 αλλά καταφέραμε να κοιμηθούμε 2 ώρες μετά…. για την ακρίβεια τον κοίμισε ο μπαμπάς που ήδη κοιμόταν από τις 11 αλλά τον ξύπνησε ο μικρός με τη γκρινίτσα του!!!!!

Εγώ δεν έχω πέσει ακόμη για ύπνο!!!!! Δεν είχα μαγειρέψει στον καλό μου οπότε του ετοίμασα την ομελέτα του σε τόσο προχωρημένη ώρα….. κι επειδή σκεφτόμουν πως όπου να ΄ναι θα ξαναξυπνήσει ο τζουτζούκος για μαμ…. (έχουν ήδη περάσει 4 ώρες!!!!) λέω δεν ξαναρμέγομαι???? Έχω ήδη βέβαια απόθεμα στο ψυγείο 160μλ….. αλήθεια βρε κορίτσια….. πόσο αντέχει το μητρικό γάλα στο ψυγείο???? Η Παιδίατρος μας είπε ένα 24ωρο, οι Μαίες όταν γέννησα λέγανε για δύο 24ωρα…. τι ισχύει????

Ο καλός μου με παρακάλεσε να κάνω εγώ το νυχτερινό τάϊσμα-νανούρισμα-ξαγρύπνισμα απόψε….. αν φυσικά αντέχω…. που 9 στις 10 φορές το αναλαμβάνει εκείνος…. μπας και μπορέσει ο άνθρωπος και κοιμηθεί 1 φορά κανονικά….. πάντα κοιμόμαστε 3-4 ώρες το πολύ!!!! Όταν όμως δουλεύεις κι οδηγείς κιόλας…. μπορεί να μοιάζει και 5 λεπτά!!!! Όπως λοιπόν αντιλαμβάνεστε…. δε γινότανε να του χαλάσω χατήρι…. και να ΄μαι!!!! Τώρα κοντεύω να τελέψω το άρμεγμα…. σε 15 λεπτάκια το πολύ…. δεν ξέρω τι να κάνω…. αν ξαπλώσω τώρα μπορεί να μη μπορέσω να ξυπνήσω όταν πεινάσει ο μπέμπης…. αλλά κι από την άλλη…… νυστάζω κι αύριο θα κουτουλάω πάλι!!!!

Σας χαιρετώώώώώώ!!!!!!!

Αν δείτε να “εξαφανίζομαι” για κάποιες μέρες….. μην ανησυχήσετε…. θα προσπαθήσω όσο κοιμάται το νινί να κοιμάμαι κι εγώ!!!!! Όταν δλδ. προλαβαίνω!!!! Γιατί κάποιος πρέπει να μαγειρεύει & να βάζει κανένα πλυντήριο (καλάάά…. δε συζητάμε για σκούπισμα-σφουγγάρισμα-ξεσκόνισμα-σιδέρωμα!!!!)

Λέω να την πέσω…. κι όσο αντέξω…. αχ…. μακάρι να κρατηθεί ο μπέμπης ως τις 6 παρά που ξυπνάει ο μπαμπάς μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια τι κάνετε

Κορίτσια κάντε υπομονή με το θέμα ύπνου. Θα στρώσει. Εμάς ξυπνούσε κάθε 2-2.30 ώρες και τώρα κοιμάται 8ωρα!!! ΘΑ γίνει και σε σας και δεν θα το καταλάβετε.

Εχω δύο κοσμοιστορικά γεγονότα να αναφέρω. Ο γιος μου θήλασε σήμερα το πρωί 25 λεπτά!!!!!!! αυτός που δεν δεχοταν περισσότερα από 5. Προσπαθώ να αποφύγω το θήλαστρο μεχρι να επανέλθουν οι θηλές και τον βάζω – όσο αντέχει – στο στήθος.

Το δευτέρο είναι ότι έκανα σεξ!!!!!! Αληλούια!!!!!! Δεν μπορώ να πω οτι δεν πόνεσα αλλά έγινε η αρχή. Επιτέλους!!!!!!!!!

Μαράκι μου τρως όσπρια; Εμένα μου χανε πει να τα αποφύγω και έχει 3 μήνες να φάω και η αληθεια είναι ότι τα πεθύμησα. Τι ώρα κοιμάται ο μικρός; Μήπως να τον κάνεις μπάνιο κανένα μισάωρο μια ώρα νωρίτερα. Να πίνει το γάλα του και ας κοιμηθεί όποτε νυστάξει.

Πεπουλίνο μου γιατί δεν βγάζει λίγο με το θήλαστρο;;; Βάλε το στη καταψυξη και να το χεις stand by όποτε χρειαστείς να φύγεις ή να το πάρεις μαζί σου όταν θα βγάλεις έξω τη μικρή. Είχε και ο δικός μου σπυράκια απ τη ζέστη είπε η γιατρός. Εγώ του βάζω λίγη κρεμούλα σ αυτό το πράγμα που βάζουμε για να καθαρίσουμε τα αυτιά και το βάζω λίγο μέσα στο ποπό του και κάνω κυκλικές κινήσεις.Μην νιώθεις άσχετη. Να σου θυμίσω ότι εγώ είχα αγοράσει πιπίλες με ποιο μεγάλη τρύπα και παρολίγο να πνίξω το μωρό. Νιώθεις καλύτερα τώρα;;;;χαχαχα.

Ευγενία μου, σε πεθυμήσαμε. Πάνω κάτω τα μωράκια μας έχουν το ίδιο βάρος και ύψος. Χαίρομαι που ηρέμησες. Έχει κάτι γιατρούς άστα. το σημαντικό είναι ότι το μωράκι είναι καλά και ήρεμο. Τι καλός που είναι ο Νικόλας σου!

Κατερίνα μου χαίρομαι που είστε καλύτερα τώρα και έτσι θα συνεχίσετε.

Πιπίτσα μου μην αγχώνεσαι και μην νιώθεις τύψεις. Ανθρωποι είμαστε και εμείς και καποια στιγμή μειώνονται οι αντοχές μας. Το μωράκι σου ξέρει ότι το λατρεύεις.

χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελικά φιλενάδες μου τη νύχτα μόλις ετοιμαζόμουν να ξαπλώσω ξύπνησε ο γατούλης μου.........

Απόψε κοιμηθήκαμε καλά!!!!!!

1.30-4 κι έπειτα 5-9.30!!!!! Φτου-φτου!!!!!! Μία χαρούλα!!!!!!!

Τώρα είναι ξύπνιο το φραντζολάκι μου στο ρηλαξάκι του......

Φάγαμε και βυζί και τα 120μλ. μας αλλάξαμε και πάνα κι είμαστε πολύ ήρεμοι!!!!!!!!

Η μαμά αρμέγεται & μόλις τελέψει.... θα πάρει το γατί της αγκαλιά & θα ξαπλάρουνε!!!!!!

Κι ο μπαμπάς μας αισθάνεται πολύ πιο ξεκούραστος ο καλός μου!!!!!!

Δεν ξέρει πώς να με χιλιοευχαριστήσει......

Αν μπορούμε να κάνουμε αυτή την αλλαγή βάρδιας 1 φορά την εβδομάδα τουλάχιστον....

Ουπς..... νιαουρίζει!!!!!!!! Μας έφυγε η πιπίλα!!!!!

Τα ξαναλέμε κοριτσάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Ευάκι μας μόλις έγραψε στο φατσομπούκι!!!!!!!!!!!!!

Γέννησε τη ζουζουνίτσα της!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει κοπελάρα μου!!!!!!!!

Καλή λοχεία & καλό σαραντισμό Εύη μου!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GENISE KAI TO EVAKI MAS EPITELOUUUUUUUUUUUUS!!!!!!!!!!!ANTE KORITSAKI KALH LOXEIA TWRA KAI NA SAS ZHSEI H MIKROULA....KALOTYXH NA EINAI PANTA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P PERIMENOUME PWS KAI PWS NEA KAI FWTOGRAFIA...EIMAI SIGOURH PWS THA EINAI MIA KOUKLAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Ευακι μας, γερή κ τυχερή να είναι η μπέμπα σου..........

Ηρθεεεεε κ το τελευταίο μωράκι.........τι κάνετε κούκλες ...σας διαβάζω αλλα πολλε΄ς φορες δεν προλαβαίνω να σχολιασω.........

Πιπίτσα μην αγχώνεσαι ..η κούραση μας κάνει όλες λίγο πιο νευρικές.....είμαι σίγουρη ότι είσαι υπέροχη μανούλα..........κοίτα με την επιμονή σου που τελικά καταφερες να δώσεις γαλατακι δικό σου στο μωράκι...κ δεν είναι καθόλου ευκολο ετσι όπως το κάνεις...........

Εμείς σήμερα Σαραντίζουμε ...το απόγευμα πάμε για ευχούλα :D αχ περνάει ο καιρός.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερρρααααα!!!

Τι ωραία νεααα!!!

Γέννησε η Ευη μας!!!! Επιτέλους ήρθε η μικρή μας Μίλα!!!

Να σας ζήσει Ευάκι μου!! Πάντα γερό και καλότυχο να είναι!!!!

Αχ τι καλάααα!!! Αλλάζουμε ενότητα!!! :lol::lol::lol::lol: Πάω στο λαπ τοπ να ενημερώσω τη λίστα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! ¨Εχουμε γεννητουρια????

Να μας ζησει και το τελευταιο μωράκι της παρέας!!

Ευακι μου να τη χαίρεστε!! Πάντα καλοτυχη και υγιεστατη να ειναι!!Καλή λοχεία κ σε σένα!!!Περιμένουμε τα νέα σας!!!

Χρυσταλλένη μου έκανες σεξ ε??? :lol::lol::lol::lol: Τρωω οσπρια αλλά όχι πολύ συχνά..ο γιατρός μου έιπε να τρωω απο όλα, να αποφεύγω μόνο τα έντονα μπαχαρικα και τα καυτερα..που έτσι κι αλλιώς δεν τα μπορώ!!

ΠΙπίτσα μου ξενυχτάς κι εσύ ε??? Εμένα ο αντρας μου δεν τον ταϊζει σχεδον ποτέ!!! Μονο τον προσεχει, παιζει μαζι του και συμμετεχει στο μπανιο μας!! :D

Κατερίνα μου σχετικά με τον ύπνο...αποψε θα δοκιμάσω να του δώσω το μισό γάλα...να περιμένω λίγο να τον κάνω μπανιο και μετά θα του δινω το υπόλοιπο..

Πρεπει να αλλαξουμε ποστ τωρα...πού είναι η Γιελιζ να βαλει τον τιτλο που ελεγε???

Να παιξω τζοκερ...με που το είπα εμφανιστηκε!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...