Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο15!Αυγουστιάτικοι θυσαυροί


Recommended Posts

Συμπεθέρα μουυυυυυ!!!!! Που είσαι?? Μας λείπεις πολύ πολύ πολύ!!! Σας φιλώ και τις 3!!! Και ο Κερεμ επίσης!! :D:D:D

Πήγαμε για καφεδάκι και γυρίσαμε... Τώρα θα πιάσουμε να ξεδιαλέξουμε τα ρουχαλάκια που μας έφεραν και να πλύνουμε τα χειμωνιάτικα να τα έχουμε έτοιμα για όταν μας χρειαστούν.

Μιχαέλα ήταν πρωινό άρμεγμα... και ο μικρός δεν είχε πιεί απο εκεί απο το προηγούμενο βράδυ... και είχε γίνει σαν μπαλόνι... λογικό είναι να βγάλει τόσο. :lol::lol::lol:

3 κιλά μια χαρά είναι η μπέμπα σου... είσαι και στην τελευταία εβδομάδα λογικό είναι να μην βάζει κιλά όπως πρίν!!

Ρε κορίτσια με τσίμπησε σφήκα στο πόδι αλλά δεν άφησε κεντρί, ούτε πρήστηκε... δεν νομίζω να πειράζει που θηλάζω ε? (Παίρνω τη παιδίατρο αλλά δεν το σηκώνει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 849
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

Αντε συμπεθερα αναμενω νεα!!!

Γιελιζ 220 ουαου..τελεια!!!

εγω σημερα εχω οδοντιατρο και εβγαλα μονο100..αλλα ποτε δεν μπορουσα να βγαλω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσια και μπεμπάκια??εγω πήγα για μανικιουρ το πρωί και άφησα τον μικρό στη μαμά μου..Πριν φυγω έκλαιγε και ηθελε αγκαλιτσες, οταν τον αφησα στη μαμά μου άγιος!!!!Κοιμηθηκε, εφαγε και κοιμάται από τις 11 μέχρι τώρα!!! Μονο σε μένα κάνει τις γκρίνιες... :lol::roll:

Εχω και ευχαριστα!! ΔΙοριστηκα!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D Συμβασιουχος αλλά είμαι σε καλό δρόμο για μονιμοποιηση!

Πιπίτσα μου με το θηλασμό καθαρίζουν πιο ευκολα τα λόχεια...

Μιςς Κλάρα τι γίνεται??Βγάζουμε ακόμα γάλα??? :lol::lol:

Σοφάκι μου δεν σε αφήνουν σε ησυχία οι μικρές?? Μας λέιπεις αλλά σε σκεφτόμαστε!!

Ιφιγένεια ποτε θα βαφτισετε??

Μιχαελα μου αφού έχεις διαστολή ένα είσαι πολύ καλό δρόμο...περιμένουμε νεοτερα..

Ευη μου κατι μου λεει οτι θα γεννησεις μετο σ/κ!Είδες που η μικρή σου έκανε το χατίρι και γύρισε?? Από τώρα καλό παιδί και υπάκουο!! :D:D

Νικόλ μου υπομονή...κάπως έτσι είμαι κι εγώ αυτές τις μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?/

Γκαστρουλες πλησιαζει η μερα που θα γινεται μανουλες κ παλι!!!!!!!!!!!!!Με το καλο κ στις δυο σας!!!

Χρυσα μου δεν κοιμαται αο 12 -5..αλλα απο9-2..δηλ το τελ γευμα το κανει 2..

Χτες απο τις 7,30 ξυπνησε 11,30..λεω ωραια θα φαει κ να δω τι ωρα θα ξυπνησει..

του βαλα οτο για το μπουκωματακι κ τον επιασε τετοια τσατιλα που στα 70γρ σταματησε με μια γκρινα κ εκνευρισμο..κοιμηθηκε 12.30 1 παρα κ ξυπνησε 4,45 εφαγε 150μλ κ μετα ειχε ορεξουλες κ το ματι γαριδα..μολις τον φασκιωσα ξεραθηκε.. μεχρι τις 9..που λεω δεν θα του κανω ορο να μην τον ταλαιπωρησω ακομη δεν ξυπνησε..ε τελικα στα 90 μπουκωσε κ δεν εφαγε αλλο..

Πολυ πεισμα εχει για 45 μερων μωρο..εσας εχουν πεισματακι?

Τωρα αλλο θεμα..την ημερα θελει να κοιμαται μονο στο ριλαξ με την δονηση..ουτε παρκοκρεβατο που χω στο σαλονι,ουτε καροτσι πουναι πιο μικρος χωρος,ουτε στην καλαθουνα του..η ριλαξ η αγκαλια.

πριν για να μην τον βλω ριλαξ τον εβαλα στο κρεβατι του ξαπλωσα κ γω διπλα κ κοιμηθηκαμε παρειτσα...

Φοβαμαι ναναι πολλες ωρες ριλαξ..

Μαρακι μεγια το μποτε...κ γω θελω να παω να δω ποτε..εχω ενα νυχι χαλια...

Σοφακι μου γλυκο σε σκεφτομαι..φιλακια στις μικρες σου!!

Νικολ εχω κ γω μερες που μαι ετσι..τωρα ευτυχως ειναι η πεθερα μου εδω κ τον κρατα κ εκεινη!!!

Γιελιζακι μιαχαρα η παραγωγη σου!!Μπραβοοο!!!

Μακαρι να χα κ γω γαλατακι κ να θηλαζα...

Φιλακια σε ολες τι υπολοιπες ευκαιροα να σκουπισω κ να σφουγγαισω τωρα που κοιμηθηκε το παπακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Κατερινακι μου...καλά η φωτο που εχεις στο προφιλ δεν παιζεται!! :D

Από πεισματάκια άλλο τίποτα...εμενα άρχισε κι όταν κλαιει γιατι θελει αγκαλιά τον πιανουν τα νευρα και τεντώνεται τόσο με αποτελεσμα να κουτουλαει στην καλαθουνα!!! :lol:

Τωρα προσπαθει να κάνει αγκου!!1 :D:D:D:D:D

Κατι έπαθε το κλιματιστικο στο σαλονι...πάλι!!! :evil::evil: Ακους Σοφακι???Καιρό είχα να ερθει τεχνικος! :lol::lol:

Το βραδυ θα παμε σε κατι φιλους που γεννησαν 2 μερες μετά από μας κι είμασταν στο ιδιο δωματιο στην κλινική...Το Σ/Κ μ'αλλον ησυχια προβλέπεται...

Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαράκι μου πολύ αγκαλίτσας είναι ...τον βάζω πάνω μου να ρευτεί κοιμάται τον ακουμπάω στο κρεβατακι του ή στο πορτ μπεμπέ ή στο ριλάξ ..πεταγεται στο λεπτό....... :D να δω τι θα γίνει αν τον αφήσω κάπου.....ακόμα δεν εχει χρειαστεί....τον φυλάει ο άντρας μου αν μου τυχει κάτι.........

Κατερινάκι μου τουλάχιστον στο ριλάξ κάθεται ε? εμενα ούτε εκεί....πότιζα με τον μπέμπη στο ενα χερι το πρωι.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosaki moy εγω κατάφερα με μεγάλη μουυυυυυυυυυυυυυ χαρα να βγάλω σήμερα κοντα 90 ... :D κ είμαι πολύυυυυυυυ χαρούμενη...γιατι ήπιαμε 1η φορά περισσότερο δικό μας κ λιγότερο ξένο...

αχ θα έβγαζα συνέχεια με το θήλαστρο για να ξέρω τι πίνει αλλα θα μου κοπεί έτσι .....οπότε βάζω κ τον μπεμπάκο...αλλα μου κοιμάται κ πίνει λιγότερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou!!!!!!!!ax sas exw xasei teleios!!den exw prolavei na sas diavasw...

emeis eimaste poly kala eimaste sxetika hshxa mwrakia vevaia parxoun kai wres pou mporei na griniazoume kai 3 wres mexri na kanoume nani...kai ekei me pianei h krish mou giati den xerw ti thelei gia na hremhsei kai na koimithei kai trelenomai...........xalali tou omws....einai toso glykoulis kai to agapaw toso poly!!!!!!!!!

o antras mou exei ksetrelathei me voithaei paraaaaaa poly!!!!!!!!!o kaimenos trexei synexeia na apwstirwnei mpimpero!!!!!!!!!!ax na dw ti tha kanw apo deytera pou gyrnaei gia douleia....ton exw toso poly anagh na einai mazi mou aytes tis prwtes meres eidika!!!!!!!!!!!h aderfh mou twra mou mathainei na ton kanw mpanaki......shmera ton ekana sxedon monh mou...mwre einai toso mikroulika pou den xerw apo pou na ton piasw merikes fores!!

oriste fwtografies mas!!!!!!!!!!ma poso fatsa einai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)

post-11182-13873937628344_thumb.jpg

post-11182-13873937628434_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινα να σου ζησει και παλι κουκλος

μαρακι συγχαρητηρια για το διορισμο..

την βαφτιση θα την κανω 8 οκτωμβρη και φευγω αυριο για 1,5 μηνα στους γονεις μου για να ξεκουραστω και να ετοιμασω τη βαφτιση οποτε σας φιλω θα τα πουμε μολις επιστρεψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδιααααα....

συμπεθερα η νυφη μας βγηκε πολυ πεισματαρα....

μαρακι αντε κ εις ανωτερα...μπραβο σας!!!

κατερινακι μην αγχωνεσαι για το ριλαξ...κ εμενα η μικρη μου μεχρι 1,5 χρονων κοιμοταν στο ριλαξ...το βραδυ μονο στο κρεβατι της...κ απο το να την κουναω αγκαλια συνεχεια,καλυτερα στο ριλαξ...απο πολυ μικρη μεχρι κ 1,5χρ.εεε μετα πλεον δεν μας χωρουσε το ριλαξ...ασε που κρεμασε.τωρα για την μπεμπα πηραμε καινουργιο,εκεινο τα εφαγε τα ψωμια του.οπως βολευεστε.

χριστινακι για αλλη μια φορα ο γιος σου ειναι κουκλι...οσο για το μπανιο σιγα σιγα θα συνηθησεις.καλυτερα να μεινεις απο νωρις μονη σου,θα δεις οτι μια χαρα θα τα καταφερεις.εννοειται οτι καθε βοηθεια ειναι δεκτη ;););)

καλο βραδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε κορτσούδια μου????

Ελπίζω όλες οι λεχωνίτσες και τα νινάκια μας να είναι μία χαρούλα, ναι????

Εγώ εδώ αρμέγομαι..... κλασσικά.... αλλά πονάω πολύ ρε γμτ!!!!! Εδώ και λίγα λεπτά το σκέφτομαι να διακόψω το άρμεγμα, αλλά τί είναι πιο σημαντικό??? Να μην πονάω εγώ ή να φάει ο μπεμπούκος μου γαλατάκι μανούλας??? Υπομονή θα κάνω.... 10΄μείνανε περίπου.....

Σήμερα στα ενδιάμεσα από το θήλαστρο πρόσεχε ο καλός μου το νινί κι εγώ είχα την ευκαιρία να κοιμηθώ.... ξεκουράστηκα αρκετά η αλήθεια.... το χρειαζόμουνα.... δεν ξέρω γιατί.... φοβάμαι μην πάθω καμία μαστίτιδα.... σχεδόν με πονάει το νερό που τρέχει επάνω στα στήθη την ώρα του ντους....

Δε θηλάσαμε πολύ σήμερα, κάτι ψιλά μόνον.... από το καθόλου όμως.... αλλά στην πλειοψηφία το γαλατάκι που ήπιε ήταν δικό μου.... έκανα αρκετό απόθεμα στο ψυγείο.....

Εδώ και 2-3 μέρες.... καλώς ή κακώς (δεν ξέρω..... θα ρωτήσω καλού-κακού την Παιδίατρο όποτε ξαναμιλήσουμε) βάζουμε τον μπεμπάκο στο κρεβάτι μας.... όταν έχει γκρίνια ή δεν κοιμάται τη νύχτα (μα γαρίδα το μάτι λέμε!!!!) κι αμέσως ηρεμεί το πουλάκι μου!!!!!!! Άμα αρχίσει ο μπαμπάς να του χαϊδεύει την πλατούλα.... αυτό ήτανε.... ξεράθηκε!!!!! Το καλύτερό του!!!!!! Ο πασάς μας!!!!! Αλλά έτσι δε μπορούμε να κοιμηθούμε εμείς καλά.... ξέροντας πως ανάμεσα μας είναι το νινί.... είναι λιγάκι επίφοβο!!!! Λέτε μωρέ να τον κακομαθαίνουμε??? Αλλά γίνεται να κακομάθει ένα μωράκι από τόσο μικρό.... από λεχούδι????

Αυτάάάάά..... σας αφήνω!!!!!!

Φιλιά σε όλες και με το καλό οι τελευταίες γέννες!!!!! Με έναν πόνο κορίτσια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!! Πώς είστε σήμερα?

Εμείς μόλις ήπιαμε το πρωινό μας γαλατάκι και την ξαναπέσαμε για ύπνο!! :D:D Έτσι και η μανούλα είπε να δεί τι κάνουν οι φιλενάδες της! :lol::lol:

Νικόλ μου πολλές φορές και εγώ γράφω με τον ένα χέρι γιατί έχω τον μικρό αγκαλιά! Και να δείς πώς χαζεύει την οθόνη!! Θα τα κάνουμε χάκερ τα παιδιά μας!!! :lol::lol::lol:

Μαράκι με γειά το μανικιούρ! Συγχαρητήρια για τον διορισμό, εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και η μονιμοποίηση!!!

Η Μις Κλάρα βγάζει γάλα συνέχεια! Γιατί το μοσχαράκι της δεν θέλει να ξεκολλήσει απο τα μεμέ της!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι μου ο δικός μου δεν έχει πείσμα... λίγα νευράκια καμιά φορά, ειδικά αν όταν θέλει να φάει δεν του δώσω το μεμέ αμέσως! Τσιρίζειιιιι!!! :lol::lol: Εγώ όταν του βάζω τον ορό κάποιες φορές κλαίει κάποιες όχι... αλλά κάθε φορά με κοιτάει με ένα βλέμμα όλο παράπονο! Σαν να μου λέει γιατί μου το κάνεις αυτό τώρα ρε μάνα!!! :lol::lol: Εκεί είναι που θέλω να βάλω τα κλάμματα εγώ! :(:(

Μαράκι πολύ γέλασα εκεί που λές ότι κουτουλάει στην καλαθούνα!!

Νικόλ μου σε λίγο καιρό θα τον αφήνεις και δεν θα κλαίει τόσο όσο τώρα... στη ηλικία σας και ο δικός μου έκλαιγε αν τον άφηνα κάτω... τώρα όσο πάει κλαίει όλο και λιγότερο.

Όσο για το γαλατάκι που έβγαλες είναι μια χαρά τα 90ml, όσο περνάει ο καιρός θα βγάζεις πιο πολύ! Καλή συνέχειαα! Να τον βάζεις στο στήθος, καλά κάνεις... και αν δείς ότι πάει να κοιμηθεί προσπάθησε να τον ξυπνήσεις, παίξε με το αυτάκι του ακούμπησε ένα βρεγμένο πανάκι στο μαγουλάκι του η ακόμα καλύτερα φρόντισε να είναι πολύ πεινασμένος όταν τον βάζεις στο στήθος για να τραβήξει μπόλικο γαλατάκι!

Χριστινάκι ο γιόκας σου είναι ένα ΚΟΥΚΛΟΣ!!!! Πολύ φατσούλα!!!

Μιχαέλα μου τώρα είδα το τικεράκι σου!! 39+5!!! Καλέ πολύ πεισματάρα τελικά η κόρη σου!! :lol::lol:

Πιπίτσα μου πολύ καλά έκανες και πήρατε το μωράκι μαζί σας...αφού δεν ηρεμεί στην κούνια. Και ασε να κακομάθουν και λίγο, όπως έχω ξαναπεί αν δεν τα κακομάθουμε τώρα, πότε θα τα κακομάθουμε!! Δεν γεννήσαμε στρατιωτάκια παιδιά γεννήσαμε!! Χαλάρωσε και απόλαυσε τον γιό σου!! Εγώ εδώ και μερικές εβδομάδες τον έχω μαζί μου στο κρεβάτι κοιμόμαστε σαν τα πουλάκια και οι 2 και πολύ περισσότερες ώρες απόταν κοιμόταν στο κρεβάτι του.... χθές κοιμήθηκε στις 10:30 ξύπνησε στις 8 ήπιε γάλα, τον άλλαξα και κοιμάται ακόμα. Είναι πιο εύκολο και για μένα, τον θηλάζω χωρίς να σηκωθώ απο το κρεβάτι...

Απόψε πρώτη φορά κοιμήθηκε και ο μπαμπάς μας μαζί μας!! Εγώ στη μέση και οι άντρες μου δεξιά και αριστερά μου!!! :D:D:D:D:D Μου στήριζε και την πλάτη ο καλός μου όπως ήταν ξαπλωμένος και κοιμηθήκαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!

Δές και εδώ λίγο http://www.breastfeeding.com/reading_room/co_slepping.html

http://www.cosleeping.org/

Εμπιστεύσου το ενστικτό σου ώς μάνα... πίστεψε με δεν κάνει ποτέ λάθος!! ;););)

Εννοείται όλα αυτά με τα κατάλληλα μέτρα ασφαλείας έτσι... μαξιλάρια, προστατευτικό για να μην πέσει απο το κρεβάτι κτλ.

Άντε ξυπνάτε καλέεεε!!

Καλημέρα Εύη μου!!!!! Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες και εγκυούλες! :D Τι κάνετε? Εμείς καλά είμαστε, μόλις κατάφερα να τον κοιμήσω κ μάλλον θα την πέσω κι εγώ..

Γιελιζ μου γελάς με τα καμώματα του γιου μου ε? Χθες βραδυ να δεις που έριχνε κάτι κουτουλιές...κι εγώ με το ένα χερι να βγαζω γάλα κι από την άλλη να τον τραβάω να έρθει προς τα κάτω!! :?:lol::lol:

Χριστινάκι μου είναι πανεμορφος ο γιοκας σου!Εχει καλά γονίδια η παρεούλα μας...όλο κουκλιά είναι τα μωρα μας! Για το μπανιο, προσπάθησε να το κάνεις μόνη σου για να συνηθισεις...

Πιπίτσα μου κι εμείς τον βάζουμε στο κρεβάτι μας, συνηθως κατα τις 5- 6 το πρωι που ξυπνάει όχι γιατι πονάει αλλά θελει παιχνιδάκια...κάποιες φορές ξανακοιμαται στο κρεβατι μας και κάποιες οχι..Αλλά τουλάχιστον κοιμάμαι λίγο παραπάνω εγώ και δεν σηκώνομαι συνέχεια για να τον ελέγχω..

Ας απολαύσουμε τα μωρά μας τώρα γιατί μεγαλώνουν πολύ γρηγορα...

Ιφιγενεια καλά να περάσεις στους γονεις σου...

Μιχαέλα μου δεξου τη βοηθεια του αντρούλη σου...ίσως κάνει το θαύμα!! ;):lol::lol::lol::lol:

Εύη μου πού είσαι?? Έχουμε κανένα νεοτερο με τα πονακια???

Τι θα κάνετε το σ/κ κοριτσια μου?? Εγώ σήμερα σπίτι και μάλλον και αύριο.Αυτη η ζέστη δεν λέει να φύγει... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσι.

Mόλις έβγαλα γάλα τώρα, 260 και απ τα δύο. Θα μπορούσα να βγάλω ακόμα λίγο αλλά ο πόνος στο ένα στήθος ειδικά ήταν αφόρητος. Μπράβο ρε Γιελίζ. Εμείς πίνουμε (όταν πίνουμε απ το μπιμπερό) 180 (με το συμπλήρωμα) και σήμερα για πρώτη φορά ζήτησε και άλλο και του δωσα ακόμα 50 απ το δικό μου, σύνολο 230ml και φάνηκε να μην ικανοποιείται πλήρως.

Πάντως με βλέπω να εγκαταλείπω το θηλασμό σύντομα. Μ έχει διαλύσει ο μικρός, θα το βγάζω απ το θήλαστρο. Απλά δεν το αποφασίζω μ αρεσεί να το θηλάζω, το θέμα είναι ότι φαίνεται ότι δεν του αρέσει του μικρού και δεν χορταίνει, αφού στη μια ώρα θέλει πάλι. Άσε που το δεξί στήθος δεν του αρέσει καθόλου, με το που πάω να το βάλω μας ακούει η γειτονιά.

Εύη και Μιχαέλα θα περιμένουμε τα ευχάριστα.

Μπράβο Μαράκι μου συμβασιούχος, πολύ καλά. Μακάρι να με καλέσουν και μένα αντικαταστάτρια.

Χριστίνα τι κουκλίστικο μωράκι;;; να σου ζήσει.

Τη Δευτέρα επιστρέφει ο άντρας μου δουλειά. Μου κακοφαίνεται γιατί μ αρεσε που ήμασταν οι 3 μας σπίτι, άσε που με βοηθούσε πολύ. Ευτυχώς έχω τους γονείς μου από κάτω.

Το καλύτερο δεν σας είπα :D:D Χτες κοιμήθηκε 10-6. Τέλεια. Μακάρι να συνεχίσει έτσι :D:D:D

φιλιά και θα τα ξαναπούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!! Κοιμάται ο μικρός με τον μπαμπά του και είπα να δώ τι κάνετε.

Μαράκι μου πολύ γέλασα με τα καμώματά σας!! Αυτό με το κουτούλημα το κάνει και ο δικός μου όταν προσπαθώ να τον κάνω να ρευτεί, κουτουλάει στον ώμο μου και μετά βάζει τα κλάμματα!! :lol::lol::lol::lol:

Chrystalleni μου πλάκα έχει ο μικρός σου που έχει προτίμηση στο αριστερό στήθος!! :lol::lol:

Και με το θήλαστρο να βγάζεις και να του δίνεις πάλι δικό σου γαλατάκι είναι!! Γιατί να ταλαιπωρείσαι αφού υπάρχει τρόπος? Οι ποσότητες που πίνετε μια χαρά μου φαίνονται πάντως! Τώρα στα κιλά που είναι (κάπου 6+ δεν είναι?) πρέπει να πίνει γύρω στο 1 λίτρο.

Σας βάζω και ένα βιντεάκι του μικρού... Δεν είχα τίποτα να κάνω σήμερα... :D:D:D:D

[youtube:pb8ecsq9]OIEHgjnJa3E[/youtube:pb8ecsq9]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλένη μου ελπιζω να σε καλεσουν για αντικατάσταση να ηρεμήσεις κι εσύ...

Γιελιζ μου δεν εχω ηχο στον υπολογιστη μου (χαλασε) αλλά ο μικρός Κερεμ είναι κουκλάκι...είναι για δάγκωμα τα μαγουλάκια του...

Κι εμένα φταρνίζεται συνέχεια ο Στεφανάκος~!!! Το έγραψα και φταρνίστηκε!!

:lol::lol::lol::lol:

Προσπαθεί να κάνει κακάκια τώρα και ζορίζεται..Βρε κοριτσια έχω ενα θεμα με το μικρό..Το ξένο γάλα που πίνουμε είναι το νοβαλακ το αντιεμετικο γιατι εκανε εμετό με το προηγούμενο. Το θέμα είναι ότι είναι πιο παχύρρευστο, ο μικρός κάνει περισσότερη ώρα να το πιει και καποιες φορές βγάζει γουλιτσες ακόμα και μετά από 2 ώρες που έχει φάει με παμυρρευστο΄γάλα. Λετε να μην το χωνευει εύκολα??

Στο μεταξύ κατά τη διαρκεια που πίνει το γάλα, μετά τα 60 μλ αρχιζει να κλαιει και να σφιγγεται σαν να πονάει κάτι..Αλλά θέλει και το γάλα του ταυτοχρονα...να είναι λόγω των αεριων ή να έχει σχεση με το γάλα???Τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια!!

Μαράκι και ο δικός μου φταρνίζεται πολύ!! :lol::lol: έχει πολύ γέλιο! Για το γάλα δεν ξέρω να σου πώ αλλά και ο δικός μου όταν τρώει καμια φορά αρχίζει να σφίγγεται για να αεριστεί ίσως γιατί γεμίζει το στομαχάκι τους... δεν ξέρω... :roll::roll: Πάντως όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο εύκολα αερίζεται και δεν σφίγγεται τόσο όσο πρίν.

Χρυσταλλενη να βάλεις και εσύ βιντεάκι να δούμε... τρελλαίνομαι να βλέπω τα μωράκια μας!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μωρακι Παναγια μου ειναι αυτο;εχει πολυ πλακα!να σου ζησει Γιελιζ και να ειναι παντα γερος!

κι εμεις μεγαλωνουμε.εχθες για πρωτη φορα κοιμηθηκαμε το βραδυ.11 με 4 το πηγαμε.ξυπνησε λυσσασμενος απο την πεινα.

κι εμεις καμια φορα κοιμομαστε αγκαλιτσα.και σιγα μην νιωθω και τυψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...