Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας...Καλά ρε δε με αναζήτησε καμια σας;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::-w:-w:-w

Η Ιω κοιμάται, η μπέμοα κάθεται δίπλα μου στο καρότσι και μιλάει μόνη της...Πήγα και την ξύπνησα...Κοιμάται τόοοοσο πολύ που φοβάμαι μήπως έχει πυρετό.... :roll::roll::roll::oops::oops::oops: Της έβαλα θερμόμετρο και δεν έχει τίποτα...Κοιμήθηκε χθες στις 22.15 το βράδυ, ξύπνησε στις 6.30, θήλασε, ξανακοιμήθηκε 7.30, την ξύπνησα 10.45, θήλασε, κοιμήθηκε 12.10 και πήγα και την ξύπνησα εγώ στις 15.00... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Επίσης, αν και το κάνει καιρό, τις τελευταίες ημέρες έχει λυσσάξει...Συνέχεια τρώει τα χέρια της...Τα βάζει σε ένα συγκεκριένο σημείο...Αριστερά κάτω είναι πρησμένα τα ουλάκια της.... :roll::roll::roll::roll: Λέτε να βγάλει κανα δοντι;;;;; :?:?:?:? Πολύ μικρή είναι... :roll::roll::roll: Η Ιω έβγαλε τι πρώτο 5 1/2 μηνών.

Θουυυυυ ρε τι όμορφα παιδάκια είναι αυτάααααα;;;Κουκλιάααααα..Ο γαμπρός μου θεός.... :x:x:x:x:x:x

Τόνια είσαι ηλίθια;;;;Τέλεεεειααααα ειναι η μπέμπα μωρή χαζοβιόλα..Τι αυλωνίτης;;;;; :shock::shock::lol::lol::lol:

Μαράκιιιι είναι και γαμώ τα άτομσ η Παναγιώτα...Τόοοοσο γλυκιά....

Παναγιώτα τέλεια περνάς ε;;;Εγώ την μπέμπα 2 φορές την έχω βάλει στη θάλασσα... :D:D Η Ιω κάθε μέρα..Αλλά δεν πάμε και πρωί και απόγευμα...Βαριέμαι δυο φορές την ημέρα πλύνε, λούσε, μάζεψε κλπ... :oops::oops::oops:

Σήμερα θα πάμε το απόγευμα και θα ξαναβάλω και την μπέμπα... :D:D:D:D

Αρτζιιιι μου μακάρι να μπορούσες να έρθειςλίγο Ελλάδα...Να μαζέψουν τα παιδιά ήλιο, να κάνετε μπανάκια και να δεις και τους δικούς σου.. :(:(:(

Βίκυ και Ιουλίααα καλές διακοπές.... :x:x:x

Νενηηηη τι ακριβώς επέμβαση έκανες στην πλάτη;;τι γραφείο έχετε;;;; :roll::roll::oops::oops::oops:

Λενάκι αντε μερικές μέρες μεινανε και μετά ποιος σε πιανει στα Παρίσια.... :D:D

Σισσάκι και η δική μου υπομονή εξαντλείται πολλές φορές κι εγώ τις έχω χώσει στον πωπό ξυλίτσες... :oops::oops::oops::oops: Τώρα περιορίζομαι στη φωνή.... :?:?:?

Αφροο ούτε εγώ είχα πολλές φωτος της μπέμπας..Ούτε βίντεο...Από τότε που φύγαμε διακοπές έχω ξεσκιστεί..Συνέχεια τις βγάζω και τις δυο.... :D:D:D:D Εγώ δε θέλω να βγαίων αχτένιστη... :oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα αντε ρε τέλεια...Που θα πάτε;;Καβάλα;;;;

Αναστασία είδες που παραπονιέσαι καλέ;;;Εφαγε το μαναρακι σου..Καλή αρχή... :lol::lol:

Σήμερα πήγαμε και της πήραμε 2 ζευγάρια παπούτσια της ιως...Συνολικά φέτος το καλοκαίρι μαζί με αυτά που της έφερε η Σίσσυ στα γενέθλια της, η κοπέλα του αδερφού μου και η νονά της έχει 9 ζευγάρια παπούτσια... :o:o:o Καλά το ένα ζευγάρι είναι σανδάλια με στρας...Πολύ κοκέτα..Τέλειαααα.... :x:x

Καλέ ξέχασα να σας πω..Κλείσαμε και για τη βάφτιση της μπέμπας....Θα γίνει εδώ, στη βόνιτσα του χρόνου το καλοκαίρι...Το τριημερο του Αγ.Πνευματος..Για την ακρίβεια 3.6.2011..Σε ενα εκκλησάκι που είναι σε ένα νησάκι και έχει γεφυρούλα για να πας και τραπέζι σε ένα ξενοδοχείο,δίπλα στην πισίνα...Ξέρετε τι τιμή μας είπαν;;;;18 ευρώ το άτομο.... :shock::shock::shock::shock: Δεν είναι τέλεια;;;;Στο γάμο είχαμε πληρώσει 57 ευρώ το άτομο.....Αλλα Αθηνα...Σε κτήμα...

Επίσης...Τα αποτελέσματα για παιδικούς πότε περιμένουν να βγάλουν;;;; :evil::evil::evil: Έλεος.... :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μπέμπα μολις ξανακοιμηθηκε.... :?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι ήθελα να σου πω ρε...Πόσα κιλά είναι η ΡΕΑ;;;;

Κι εγώ την Ιω τη βλέπω χοντρούλα..Δε φαίνεται για 2 χρονών με τίποτα..Όμως και η γιατρός που την παρακολουθεί για τη χοληστερινη και ο παιδιατρος μας είπαν ότι είναι σούπερ...Δεν είναι παχιά..Είναι μέσα στις καμπύλες...Το βάρος της είναι συμμετρικό με το ύψος της..Απλώς είναι ανεπτυγμένη...Είναι 93 πόντους και 15 κιλά... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kale pws svinoun photos apo tin omada?????Eftiaxa ena album Summer 2011, anevasa photos kai telika exoun mpei sto album tis Marias Ioannas i opoia eixe album me ton idio titlo.... :oops::oops::oops::oops::oops: Kai twra den mporw na ts diagrapsw i na tis metaferw..... :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε μανούλες?

Γωγω γιατι να τις μεταφέρεις ρε, και εγώ εκεινο το αλμπουμ που ειχα φτιάξει απο τα πρώτα το ειπα στιγμές και εγραψα πςριγραφή "Στιγμές απο τις ζωές των μαμάδων του εξπρες" για να βάζουμε όλες φωτογραφίες μέσα. Αλλά η καθε μια σας άρχισε να φτιάχνει δικά της. Νομίζω ότι θα ηταν καλύτερα να ειναι χωρισμένα σε κατηγορίες και οχι να έχει η καθε μια το δικό της.

Με την Χρυσα μιλησε καμια βρε παιδια? Τι κάνει? Το νινι?

Λενάκι, ειναι ωραίο που ειμαστε απο διαφορετικά μέρη. Παρολαυτα ειμαστε τοσο κοντά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισαμε απο μπανιο..πφφφφφφφ κουραση :P:P:P

μιλησα εγω με χρυσα μολις..ολα καλα..η καημενη ποναει :cry::cry::cry::cry:

αλλα τη ακουσα καλα

ο μικρος τρωει κ κοιμαται..τελεια...

τι να τη πω οτι κ μενα εστι εκανε??????? :?::?::?::lol::lol::lol::lol::lol:

οοοχιιι. :lol::lol::lol::lol::lol:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες ρε Αργυρώ?

Θλίβεσαι που δεν θα κάνουν φέτος μπάνια???

Όλη τη χρονιά κάνετε τόσα και τόσα εσείς εκεί ;)

Τώρα με ειρωνεύεσαι ή το εννοείς? :o:o:o:shock::shock::shock: .....μήπως ξέχασες πού μένω?!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα... παλι απο το γραφειο :lol::lol::lol: , ειναι του αντρα μου, ειναι λογοθεραπευτης...

Δεν επαθα τιποτα σοβαρο , μια κυστη εβγαλα πριν μια βδομαδα, ειχα 4 ραμματα, τωρα ολα καλα....

Παω να μαζεψω τα μικρα κι αν εχω χρονο θα κατευω να σας διαβασω ...

Σας φιλω ολες :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κορίτσια μας πήραν και εμάς....Στην πρώτη μας επιλογή...Στο βρεφονηπιακό στην Κηφισιά...Στο Πόλκα Φροέλεν.... [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Έπαιρνε ο εν λόγω σταθμός 50 παιδάκια και ήμασταν στην 46η θέση.... :D:D:D:D:D:D

Θου εκεί ηθελες;;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκει μαθαινουν αγγλικα?

κοιταν εγω το δηλωσα πρωτο γτ με ειχαν στειλει πριν κανα διμηνο ενα χαρτι για επανεγγραφη...

κ το δηλωσα πρωτο γτ λεω κατσε μη διαλεγουν αυτοι τα ατομα(δλ παρουν παλι τους ιδιους )κ δουν εγω να το βαζω 2,3,4 επιλογη κ πουν α ετσι?δε σε περνουμε :oops::oops::oops:

αλλα αφου εφαγα ξενερα πριν λιγο οτι ΠΑΛΙ θα βγαινω μεσιμεριατικα να ξυπναω το παντελη για να παω να περνω το θοδωρη κτλ εφαγα φλασια ΟΤΙΙΙΙ ειναι ο μοναδικος σταθμος που ειχε μετακινηση..οποτε το προσωπο μου εγινε ετσι :D:D:D:D

κ χαρηκα που μας στειλαν..δε θα χρειαστει κ προσαρμογη :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

μόλις είδα τα αποτελέσματα και είμαι πολύ χαρούμενη :D:D:D:D:D:D:D

Και την Βενετία την πήραν

Μαρία κρίμα :(:(:(:(:(:(:( τόσο χλιδάτοι ήταν οι παιδικοί που δήλωσες και δεν σας πήραν?

Σε δημοτικό είχες κάνει χαρτιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω γιατί :? Είχα και λίγα σχετικά μόρια :(

όχι δεν έκανα χαρτιά σε δημοτικό.. θα την ξαναστείλουμε στο ίδιο με πέρυσι

αν και θα αγκομαχήσουμε και δεν ξέρω αν θα τη βγάλουμε τη χρονιά :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφανώς οι παιδικοί που δήλωσα δεν είχαν πολλές θέσεις

αν και τελικά βλέπω αυτό παίζει..άλλες θέσεις δήλωναν ότι θα είχαν και

τώρα μετράω άλλες :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή πήραν λιγότερα άτομα?

Εγώ πάντως δήλωσα τους παιδικούς με τις περισσότερες θέσεις για να έχω περισσότερες πιθανότητες και να μην την πατήσω όπως πέρσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...