Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Καλημερα 8-)8-)8-)

Ειμαι παλι στο γραφειο και πινω καφεδακι ... σε λιγο θα ανεβω σπιτι...

Τι κανετε , πως περνατε , ζεστενεσται;;;

Σας διαβασα αλλα δε θυμαμαι και πολλα..Μονο τη φωτο της θου με τα μικρα, τελεια!!!!ο μπομπιρακος σκετη γλυκα!!!!!!!

Σημερα πρεπει να παω να βγαλω τα ραμματα απο την πλατη..ανατριχιαστικο :-ss:-ss ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πων να βγαλω μονη μου ????

και οταν ητα εδω ο Κ ε δεν ειναι και η πρωτη μας σκεψη να βγαζουμε φωτογραφιες ....ουτε ο Κ εχει με τον μικρο φωτο ....α ναι εχω μια που θηλαζουν και τα δυο μαζι ....αλλα ειμαι χαλια :(

γενικα αυτην την φορα οι φωτο ειναι πολυ λιγοτερες στον Μ εβγαζα συνεχεια .....εχω και τον Μ που οποτε βλεπει την φτογραφικη μηχανη θελει να την παρει και δινουμε μαχες καθε φορα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο το λαπ τοπ σου δεν έχει κάμερα? πάρε τον αγκαλιά και βγάλε από κει....ξέρεις πόσες φορές έχω πάρει την Ρ. και έχουμε βγάλει έτσι?....ή πάρε την φωτ. κάμ. και κράτα την ανάποδα και βγάλε ή βγάλε τα παιδιά ή τον Π. ;)

Καλημέρα Νένη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αργι..κ για σενα το εγραψα..χαχαχα αφου θα το ρωτουσες

καλημερα νενι

αφρο κ γω μονη βγαζω συχνα..αλλα στο θοδωρη εχω πιο πολλες φωτο κ γω\

αλλα κ μονη βγαζω..καθομαστε μπρουμυτα κ βγαζω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν ιδού και τα νούμερα :roll::roll::lol::lol:

και επειδή βαριέμαι να μεταφράσω τα υπόλοιπα, αυτά που δεν επιλέγησαν, θα τα βάλω ως έχουν, δεν είναι δύσκολα:

Personality Test

Select a shape below that appeals to you the most and read about your personality. A psychologist developed these shapes. They have been tested worldwide, over a period of several years. As we received feedback from our research, we carefully adjusted the color and/or form of each shape, then tested again, until we were left with a highly successful set of shapes. These represent the nine basic personality types.

1.

Independent

Unconventional

Unfettered

You demand a free and unattached life for yourself that allows you to determine your own course. You have an artistic bent in your work or leisure activities. Your urge for freedom sometimes causes you to do exactly the opposite of what expected of you.

Your lifestyle is highly individualistic. You would never blindly imitate what is "in"; on the contrary, you seek to live according to your own ideas and convictions, even if this means swimming against the tide.

No2

Δυναμικη, ενεργή, εξωστρεφής

Είσαι αρκετά πρόθυμη να δεχτείς ορισμένους κινδύνους και να κάνεις μια ισχυρή δέσμευση ως αντάλλαγμα για μια ενδιαφέρουσα και με ποικιλία εργασία. Η ρουτίνας, αντίθετα, τείνει να έχει μια παραλυτική επίδραση σε σένα.

Αυτό που σου αρέσει περισσότερο είναι να διαδραματίζεις ενεργό ρόλο σε διάφορες εκδηλώσεις. Με αυτό τον τρόπο, η πρωτοβουλία σου είναι εντονότατη!!!!

To No 3

προσγειωμένη, Καλά ισορροπημένη, αρμονική

εκτιμάς ένα φυσικό στυλ και αγάπη η οποία είναι χωρίς επιπλοκές, απλή! οι άνθρωποι σε θαυμάζουν γιατί ακουμπάς στο έδαφος και μπορούν να στηριχθούν πάνω σου! δίνεις στους κοντινούς ανθρώπους ασφάλεια και άνεση. Χαρακτηρίζεσαι ως ζεστή και ανθρώπινη. Απορρίπτεις κάθε τι που είναι φανταχτερό και κοινότυπο. Έχεις την τάση να είσαι δύσπιστη προς τις ιδιοτροπίες των τάσεων της μόδας. Για εσένα, τα είδη ένδυσης πρέπει να είναι πρακτικά και διακριτικά κομψά!

4.

Professional

Pragmatic

Self-assured

You take charge of your life, and place less faith in your luck and more in your own deeds. You solve problems in a practical, uncomplicated manner. You take a realistic view of the things in your daily life and tackle them without wavering. You are given a great deal of responsibility at work, because people know that you can be depended upon.

Your pronounced strength of will projects your self-assurance to others. You are never fully satisfied until you have accomplished your ideas.

5.

Peaceful

Discreet

Non-Aggressive

You are easy-going yet discreet. You make friends effortlessly, yet enjoy your privacy and independence. You like to get away from it all and be alone from time to time to contemplate the meaning of life and enjoy yourself. You need space, so you escape to beautiful hideaways, but you are not a loner. You are at peace with yourself and the world, and you appreciate life and what this world has to offer.

No 6

Είσαι ξένοιαστη, παιχνιδιάρικη, χαρούμενη..... Αγαπάς μια ελεύθερη και αυθόρμητη ζωή και προσπαθείς να την απολαύσεις στο μέγιστο σύμφωνα με το μότο: "μια φορά ζει κανείς"!...είσαι πολύ περίεργη και ανοιχτή σε κάθε καινούργιο.....το χειρότερο για σένα είναι όταν αισθάνεσαι "δεμένος κάτω"......είσαι ευέλικτη και πάντα ανοιχτή σε κάθε έπληξη!!!!

To No7

ρομαντική, ονειροπόλα, συναισθηματική

Είσαι ένα πολύ ευαίσθητο άτομο. Αρνήσαι να δεις τα πράγματα μόνο από την σοβαρή, ορθολογική σκοπιά. Ό,τι σου λένε τα συναισθήματα σου είναι εξίσου σημαντικό για σένα. Στην πραγματικότητα, νιώθεις ότι είναι πάρα πολύ σημαντικό να έχεις όνειρα στη ζωή.

Μπορείw να απορρίψεις ανθρώπους που περιφρονούν τον ρομαντισμό και καθοδηγούνται μόνο από τον ορθολογισμό. Αρνήσαι να αφήσεις οτιδήποτε να περιορίσει την πλούσια ποικιλία των διαθέσεων και των συναισθημάτων σου!

Το 8:

αναλυτική, αξιόπιστη, και με αυτοπεποίθηση

η στιγμιαία ευαισθησία που σε αντιπροσωπεύει είναι υψηλής ποιότητας και ανθεκτική. Ως εκ τούτου, θέλεις ο εαυτό σου να τον περιβάλλουν πολύτιμα πετράδια τα οποία ανακαλύπτεις όπου οι άλλοι τα έχουν παραβλέψει!!!!

Έτσι, ο πολιτισμός διαδραματίζει έναν ιδιαίτερο ρόλο στη ζωή σου. Έχεις βρει το δικό σου προσωπικό στυλ, το οποίο είναι κομψό και αποκλειστικό, απαλλαγμένο από τις ιδιοτροπίες της μόδας. Ιδανικό σου, πάνω στο οποίο θα βασίστεί η ζωή σου, είναι η ευχαρίστηση της καλλιέργειας και του πολιτισμού!!! Κρίνεις, αξιολογείς ένα ορισμένο επίπεδο του πολιτισμού στους ανθρώπους με τους οποίους συναναστρέφεσαι!!!

και το 9:

εσωστρεφή, ευαίσθητη... Ανακλαστική

έχεις την ικανότητα να μπορείς να αντιμετωπίζεις πολλά πράγματα συχνά και καλά με τον εαυτό σου και το περιβάλλον σου από ό, τι οι περισσότεροι άνθρωποι. Θα προτιμούσες να είσαι μόνη σου από το να υποφέρεις κάνοντας μια μικρή συζήτηση!!! (χαχαχαχα) Αλλά οι σχέσεις σου με τους φίλους σου είναι ιδιαίτερα εντατική, η οποία σου δίνει την εσωτερική γαλήνη και αρμονία που χρειάζεσαι για να νιώθεις καλά. Ωστόσο, δεν είναι πρόβλημα για σένα να είσαι μόνη για μεγάλα χρονικά διαστήματα, χωρίς να βαρεθείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! :)

Μπηκα λιγο χθες βραδυ και ειδα τις φωτο και τρελαθηκα!!! Τι παιδια!!!! Μα τι παιδια!!! Την Μαρθουλα πρωτη φορα την εβλεπα και ειναι κουκλιτσα!! Ιδια με τα ξαδερφακια της!! Καλα για την νυφη μου τι να πω...απλα ΘΕΑ!!! :mrgreen: Ακους συμπεθερα? Καλα αυτη που ειναι και τα τρια στο πατωμα στη ιδια σταση απλα δεν υπαρχει!!! Εχετε φοβερη φαντασια!!

Μαρακι και οι δικες σου ειναι κουκλιτσες μωλε! Και τι ομορφα που παιζουν στη πισινα!

Θουλακι αδυνατισες και αλλο μαρη? Τελειο το μαυρισμα! Εγω ειμαι ασπρη σαν το γαλα!

Συμπεθερα μου σταματα να λες την νυφη μου Αυλωνιτη :lol::lol: Μα τετοιο αγγελικο ανθρωπακι Αυλωνιτης? [-x

Αργυ εχουμε στο προγραμμα να παμε Αιφελ, Λουβρο, Παναγια των Παρισιων, βολτα με βαρκουλα, και βεβαια για καφεδες και φαγητο. Τωρα τι θα μπορεσουμε να κανουμε με τα παιδια δεν ξερω. :roll: Αποφασισαμε να τα περνουμε μαζι μας παντου. Φυσικα θα ηταν πιο ρομαντικα αν πηγαιναμε τα δυο μας.

Σισσιω στην ιδια κατασταση με εσενα ειμαι και εγω. Ψαχνω τροπους να ελεγχω τα νευρα μου και την ψυχραιμια μου αλλα δεν...εγω παλι φωναζω με το παραμικρο ακομα και ζημιες που κανει. Γενικα μας ακουει η γειτονια ολη μερα. Υπαρχουν μερες που καταφερνω να ειμαι ηρεμη αλλα δεν ξερω πως συμβαινει αυτο. Συνηθως ειμαι στην τσιτα και βεβαια νιωθω τρομερες τυψεις που το κανω αυτο γιατι και η Ε. μωρο ειναι ακομα και δεν καταλαβαινει η δεν θελει να καταλαβει ακομα καποια πραγματα.

Νενι καλημερα! Τι γραφειο εχετε? Τι επαθε η πλατη σου βρε?

Αφρο ετσι και εγω με τις φωτο και το κακο ειναι οτι ο Π. δεν πιανει ποτε την μηχανη να μας τραβηξει. Μονο εγω τους βγαζω...εγω δεν φαινομαι πουθενα και μου τη δινει. Οτι βγαλω μονη μου :twisted:

Παω να σιδερωσω λιγο, σημερα που δεν εχω να μαγειρεψω κιολας ευκαιρια ειναι. Φιλια σε ολες και τα λεμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmερες!!σε λιγο φευγουμεεε!!! :D:D:D

θα τα ξαναπουμε οταν επιστρεψω!να περασετε ομορφα,ηρεμα κ οσο πιο ξεκουραστα γινεται!!

φιλακια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια ο Παπαβεντσής ο παιδίατρος είναι 3 χρόνια μικρότερος από μένα!!!! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock: ......αναρρωτιέμαι τι εμπειρία έχει?....αν λάβεις υπόψιν ότι τα χρόνια σπουδών, ειδικότητα, στρατιωτικό κ.λπ.....με κάνει και αναρρωτιέμαι :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :)

Αχ Αργυρούλα τί ωραία που τα είπες...! Όλα αυτά τα κάναμε με τον άντρα μου στο Παρίσι... ήταν πολύ όμορφα... αν δε γκρίνιαζες οτι τον ξεπάτωσα στο περπάτημα θα ήταν ιδανικά! :roll::roll:

Λενάκι με είχες ρωτήσεις γιατί δε θα ξαναπήγαινα στο Παρίσι. 1ον γιατί αν πηγαίνω συνέχεια στα ίδια μέρη, δε θα προλάβω να δω άλλα που δεν έχω δει και 2ον γιατί μου τη σπάνε οι Γάλλοι.

Στη μόνη πόλη που θα ξαναπήγαινα με τα χίλια να την ξαναπερπατήσω και να την ξαναφωτογραφήσω είναι η Ρώμη! :x:x:x:x (Από αυτές που έχω πάει εννοείται)

Βίκυ καλές διακοπές!! Να περάσετε τέλεια.

Θουλάκι τις φωτος που τις έβαλες να τις δω και γω. Όσο γι' αυτό που με ρώτησες μιλάμε μέσω μηνυμάτων! Εεεεε;; Είδες ωριμότητα;; Τα υπόλοιπα θα τα πουμε ιν πράιβετ! ;)

Τόνια στις 3 Αυγούστου στέλνω αντιπρόσωπο στην Κρήτη! Θα έρθει να σε βρει να σου πει είμαι η αδερφή της Σίσσυς και έτσι θα γνωρίσεις και μένα δι' αντιπροσώπου! Μου χαχαχα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τί αλλο ήθελα να γράψω; Δε θυμάμαι...

Προετοιμαζόμαστε για το πάρτυ της μικρής, θα το κάνουμε την Κυριακή και δεν έρχεται γρήγορα και αυτή και έχει λυσσάξει το καμάρι μου! :lol::lol::lol:

Ιουλία μου καλά να περάσετε! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω μου εγω ειμαι της αποψης "νέος γιατρος,νεος καθηγητης,μεγαλος δικηγορος"!!

οι νεοι γιατροι γνωριζουν τα νεοτερα δεδομενα ιατρικης,οχι οτι δεν υπαρχουν κ μεγαλυτεροι που ενημερωνονται,αλλα δεν ειναι κολληεμνοι σε παλαιωμενες ακ απαρχαιωμενες αποψεις..δεν ειναι τυχαιο π.χ. οτι οι περισσοτεροι,οχι ολοι,μεγαλοι σε ηλικια παιδιατροι προτεινουν βρεφικες κρεμες..κ δεν ειναι υπερ του θηλασμου!

βεβαια κ η εμπειρια ειναι ουσιαστικη,αλλα ακομη κ οι νεοι την εχουν αποκτησει μεσα απο χρονια σπουδων σε νοσοκομεια κ κλινικες οπου εχουν δει απειρα,οι περισσοτεροι περιστατικα..

προσωπικα,παντα επιλεγω νεους γιατρους,δεν μπορω αλλιως..κ τον γυναικολογο μου,κ τον παιδιατρο,ακομη κ τον οδοντιατρο!

νεους βεβαια,αλλα να εχω ακουσει κ διαπιστωσει οτι ειναι κ καλοι,ε! ;)

κ με αυτο το ντελιριο περι ιατρικης..σας αποχαιρετω ξανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bonjour KAI μπον φιλεεεεεεεε!!! :D:D:D

τι κανετε;;;

Ιουλια φιλακια ρε αν δε σε προλαβω!!

Ανακλαστικη τι ακριβως σημαινει;;;;Χαρακτηρας καθρεφτης;;;Γιατι το εχω αυτο... :roll::roll::roll::roll:

Καλε τι μωρα ειναι αυτααααααααααααα :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες μιλησα με τη Νατασα..και τι μου λεει..."θελω το σπιτι μου" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επισης της ειπα να παρει το γνωστο φαρμακο για τις αφτρες στο στομα...το pyr_kavle_x (αντι πυραβλεξ) ,γιατι ετσι νομιζα οτι λεγεται, και με κοροιδευε... :lol::lol::lol::lol:

Εμ ο πεινασμενος καρβελια ονειρευται... :lol::lol::lol::lol:

Χθες το μωρο κοιμηθηκε καπως καλυτερα..βασικα δε βολευεται στο παρκο.. :roll::roll: Αλλα δεν το παιρνω με τπτ στο κρεβατι..ασε..μετα θα κοιμαμαι με 3 αντρες παρεα...

Μαριαααααααα..ποτε ερχεστε ρεεεεεεεεεεε;;;;κοιτα τα πρωινα στελνω τους αλλους για μπανιο,βαζω το μωρο για υπνο και κουλαρωωωωωωωωωωωωωω.....αγνεντευω το βουνο :lol::lol::lol::lol::lol:

Ελα να αγνεντεψουμε παρεα ρε.

Αφρο πως εισαι κοριτσακι μου;;;Αρχιζει και γελαει ο κουκλος;;;Αχ θα τον φαω..

εμβολιο του εκανες;;;

θου την ειδα την κληση σου..αλλα μετα το ξεχασα... :oops::oops:

Αργυρω στο θεμα γιατρου συμφωνω με την Ιουλια.Αν και αυθεντια δεν θεωρω οτι ειναι κανενας αλλα τουλαχιστον να βλεπεις οτι ο γιατρος το ψαχνει το πραγμα...Ο συγκεκριμενος επειδη ειναι και Πιστ.Συμβ.Γαλ. μπορει να πει και κατι παραπανω για το θηλασμο.

Αναστασια αρχιζει και τρωει η μικρη;;;Μακαρι ρε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Παναγιώτα λέω όταν έρθουμε να στείλουμε άντρες με μωρά για μπάνιο και εμείς να αράξουμε!!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Θα βάλω φωτο στην ομάδα ;)

Ο yes!!!!

Παω να δω τις φωτο :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επρεπε να του κανουμε και σε αυτον και στον Μ αλλα μαντεψε ....ο Κ δεν ειναι εδω ....αναβαλλονται για επομενο μεθεπομενο μηνα (γιατι τον αυγουστο θα ειναι διακοπες και η γιατρος ).

καθολου ορεξη δεν εχω .....ο Μ ειναι στο μπανιο και τα κανει ολα λουτσα ...αλλα δεν με πριζει ,ο Π εφαγε και κοιταζει τα κουκλακια του ....εγω βαριεμαι ,θελω να φα

καλε ο Μ βγηκε απο την μπανιερα μονος του!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ και εγώ με Ιουλία, αν και δεν θα το δει τώρα!!! :lol::lol: , απλά όταν είσαι και λίγο μεγαλύτερος (και δεν εννοώ 60) έχεις δει, αντιμετωπίσει και κάποια περιστατικά....πιστεύω ότι ένας γιατρός (επειδή μιλάμε για αυτούς) πρέπει πάντα να ενημερώνεται ασχέτως της ηλικίας του!!!....και ο γυναικολόγος μου είναι νέος, τον "κόβω" 40-45!!.....ο προηγούμενος που είχα ήταν 63, πολύ πιο κουλ και ήξερε για τι μιλούσε!!!!....ενώ ο τωρινός, τον βλέπω "κουμπωμένο"!!! :?

όσο για τον καθηγητή, σαφώς και πρέπει να είναι νέος για να έχει και όρεξη....οι μεγάλοι έχουν κουραστεί!!! :lol::lol::lol::lol:

Αφρο πρόσεξε ρε συ την μπανιέρα και τα νερά κάτω!!! :!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια στις 3 Αυγούστου στέλνω αντιπρόσωπο στην Κρήτη! Θα έρθει να σε βρει να σου πει είμαι η αδερφή της Σίσσυς και έτσι θα γνωρίσεις και μένα δι' αντιπροσώπου! Μου χαχαχα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol: ΚΑΛΟ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν ερχεσε κι εσυ μαζι με την αδερφη σου,γιατι ειμαι σιγουρη οτι κι αυτη και γαμω τα ατομα θα ειναι,αλλα θελω την οριτζιναλ!!!!! :lol::lol::lol:

Γνωρισαμε τη Φρανι!!!! Φοβερο τυπακι!!!!! Και η αδερφη της επισης!!! :-bd:-bd εχεις πολλα να πεις μαζι της,αλλα δε μας αφησαν τα μουλικα να τη χαρουμε οσο θελαμε!!!

Φρανι ευχαριστουμε ρε που εκανες τοσο ταξιδι να μας γνωρισεις!!! :YMHUG::x

Αφρο κι εγω τη μικρη την εχω βγαλει πολυ λιγες φωτο και ελαχιστα βιντεο...τον Αλεξ τον τραβουσαμε συνεχεια,αλλα τωρα δεν εχω χρονο... :roll:

Ιουλοια και Βικυ να περασετε τελεια!!! ;)

Συμπεθερα ζηλευω!!! θελω πολυ να παω παρισι!!! χωρις παιδια κατα προτιμηση για να πω την αληθεια.. :P

Νενη τι ραματα ρε στη πλατη,τι επαθες;;;; :?

Αργυ θα ελεγα οτι την επιασε η ζεστη τη Ρεα αλλα εκει εχετε ακομη χειμωνα!!! :lol::lol: μωρε αστην αφου εχει σουπερ βαρος..μπορει να περναει καμια φαση κι αυτο... :roll:

Παω να ταισω(λεμε τωρα) τον Αλεξ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας,

τι κάνετε τσούπρες?

εγώ πήζω,

τελευταία μέρα σήμερα στην δουλειά και γίνεται ο κακός χαμός

προσπαθώ να τακτοποιήσω όλες τις εκκρεμότητες για να μην με πρήζουν 2 βδομάδες που θα λείπω

αλλά χλωμό το κόβω....

Τέσπα σας φιλώ και πάω στο πήξιμο, θα σας διαβάσω το βράδυ μάλλον.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI KANETE?

εγω μολις τα κοιμησα #-o#-o#-o

γνωρισα τη φρα :D:D:D:D

πρωτον να πω οτι ποοοσο τη αδικει η φωτογραφια..μα ποοοοσο...

δευτερον ειναι κ γαμω τα ατομα..

κ τριτον ευχαριστουμε που ηρθες με τη αδερφουλα για τη παρτη μας..

επισης γνωρισα κ τη ΤΕΟ COOL τη θυμαστε?

μα τι στομα κ αυτη :lol::lol::lol::lol:

νατασουλα μου καλες δικαοπες..

τονια το απογευμα δε θα τα πουμε :roll::roll::cry:

παω να βαλω κ αλλες φωτο δτη ομοδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :)

Αχ Αργυρούλα τί ωραία που τα είπες...! Όλα αυτά τα κάναμε με τον άντρα μου στο Παρίσι... ήταν πολύ όμορφα... αν δε γκρίνιαζε οτι τον ξεπάτωσα στο περπάτημα θα ήταν ιδανικά! :roll::roll:

ξέχασα να αναφέρω την Μονμάρτρη :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

το κέντρο των καλλιτεχνικών δραστηριοτήτων και τον τόπο συγκέντρωσης πολλών, διανοούμενων, ζωγράφων κ.λπ.,......αχ......!!!!....πάρε και ένα δείγμα ασπρόμαυρο από τα γνωστά σκαλιά!!!.....να πάτε ακόμη και με τα παιδιά!!! ;):D

και τώρα ας γυρίσουμε στην πραγματικότητα και πάμε να μαγειρέψουμε!!! :lol::lol::lol::(:(

Τόνια νομίζω ότι είναι λίγο χοντρούλα η Ρ.!!! :? ....τελικά δεν ήπιε το γάλα, μετά από ένα 2ωρο ήπιε χυμό!!! :roll::roll::roll:

Νατασούλα καλές διακοπές!!!!! :D

εγώ θα μείνω εδώ να σας εύχομαι "καλές διακοπές"!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έβαλα στην ομάδα ;)

Αργυρώ με τις θερμοκρασίες που έχετε ούτε και σε καμιά λίμνη για μπάνιο ε?? :?

Τυχερές Θούλη και Τόνια που γνωρίσατε τη Φραγκίσκα :D Κι εγώ θέλω πολύ! :D:D:D

Και σήμερα πολύ ζέστη!

Παναγιώτα σκεφτήκαμε να έρθουμε αύριο αλλά επειδή θα γίνεται της Πόπης Σάββατο τελικά

λέμε για Τρίτη 8-) Δευτέρα θα πάω για λίγο στη δουλειά :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία κάλλιο αργά παρά ποτέ!!!! :lol::lol::lol::lol: (για το σχολιασμό λέω)

μπορούμε να κολυμπήσουμε στο ποτάμι, έχουμε και πισίνα δίπλα μας, αλλά συγκρίνονται με την θάλασσα? :?: όχι.....άσε που ο καιρός δεν σε προδιαθέτει για κάτι τέτοιο!!! :evil::evil::evil::evil: ....ειδικά σήμερα, εγώ φοράω και ζακετούλα!!! :evil::evil::evil::(:(:cry::cry::cry::cry::cry:

βλέπω και τις δικές σας φωτό κα από την μία χαίρομαι για σας από την άλλη θλίβομαι για μας, κυρίως για τα παιδιά μου!!! :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...