Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Σισσακι κι εμενα μου φυγει το χερι στον Αλεξ οταν κανει ετσι σα δαιμονισμενο!!! δε με νοιαζουν κι εμενα οι ζημιες αλλα οταν υστεριαζει γινομαι τουρκος!!! και φυσικα χανω την υπομονη μου περισσοτερο οταν φταινε τριτοι και τη πληρωνει το παιδι... :?

Αφρο εσυ πουλακι μου με το παλουκι που τρως τι να κανεις;;;; αφου δεν εχεις σαλταρει ακομη εισαι σουπερ!!!! :roll:

Θουλη τι καλα που δε φευγεις σημερα!!!!!!!! :D:D:D:D κι ελπιζω τη τριτη να αποκλεισουν τα αεροδρομια!!!!! :lol::lol::lol:

Αχ παιδια σας ειπα οτι η μπεμπα μου ειναι το καλυτερο μωρο του κοσμου;;;;; πηρα αυτη σημερα στη θαλασσα γιατι τον Αλεξ τον πηρε η πεθερα και ουτε που ακουστηκε το πουλακι μου!!!!! του βουτηξα και 2-3 φορες το κεφαλι στο νερο μπας και καθαρισουμε ποτε απο τα φλεματα και δεν εβγαλε κιχ!!!! :x:x:x:x

Παναγιωτα και Μαρια τι γελιο εχετε!!!!! μα τι ντρεπεστε καλε;;;;;βαλτε μια κνισαρα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Να ερθω εγω που δε ντρεπομαι καθολου να φερω και το φτυαρακι μου;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αναστασι θαυμαστα ζητω για την Αννυ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::lol::lol::lol:

Ναι καλε κολυμπανε και τα μικρα και τα μεγαλα μωρα!!!! :P

Μαρια οι τσουπρες σου;;;; πολυ ομορφες!!!!! :x

Κι εμενα καλε ετσι ομορφη ειναι..:whistle::whistle::whistle: οχι Θουλη πες!!!! :lol::lol:

Η Σωσω τη φωναζει Αυλωνιτη!!!!!! :)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ομορφαινουν συνεχεια τα κοριτσια σου Μαρια!!!!!!!Τελειες κ οι 2!!!Εσυ δεν μπαινεις?? :lol::lol::lol: Παρε μια μεγαλυτερη πισινα βρε κ παιξτο Τζουλια!!!! :lol::lol::lol::lol: Οχι αλεξανδρατου!Την αλλη λεω....Την ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ την καθωσπρεπει :P:P:lol: !!!!

Η Παναγιωτα καρα-λεει οσο τη γνωρισα!!!!Χαμογελο απιστευτο κ σε κανει να αισθανεσαι οικειοτητα!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Τονιααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μα αυλωνιτη???? =))=))=))=))=))=))=))

Ρε Θουλακι μου δεν μπορω την αλλη πεμπτη...θα παω στην αδερφη σου επισκεψη γτ ειναι κ γαμω τα παιδια!Οκ κ εσυ επισης αλλα εκεινη μαγειρευει κ κανει γλυκα αβερτα κ εχει κ πολυ γελιο!!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια θα εμ κανεις να σκεφτω...γτ να μη εχω κ γω κοριτσια? :x:x:x:x

αναστασια μη γελας για τη σκεψη μου

καλε τοσα πολλα εφαγε?ουυυυυυυυυυυυυυυυ

αληθεια δε μπορεις? :cry:

η αδερφη μου ειναι κ γαμω συμφωνωωωω 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

τωρα κανει πιτσα να φαμε κ σπανακοριζο για ταπαιδια..τυχερα τα παιδια..σπανακορυζο,μμμμμ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ασχετο ρε μαρια..στο φεις στις φωτο σου..σε μια που ειστε 4 γυναικες εσυ εισια απο αριστερα η δεξια?η αλλη ειναι η αδερφη?

κοιμηθηκε ο παντελης 45 λεπτα κ ξυπνησε 5 φορες :!::!::!::!::!::!:

τονια δε ξερω αν ειναι ομορφη 8-}8-}8-}:D:D

αλλα ειναι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο αξιαγαπητη..μα τοοοοοσο..μα τοσο λεμεεε\μα κιχ δε κανει καλεεεε

καμια σχεση με το παντελη...μα δε τη εχω ακουσει ρε παιδια..καμια σχεση φυσικα με το αλεξανδρο..πεταει κατι ατακες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ελεγα τωρα στον Κ Τονια ...εμειναν οι μισες μερες μεχρι να ερθει και του λεω οτι ευχομαι να μην λαλισω μεχρι τοτε ...μεχρι τωρα καλα τα παω την παλευω ...μεχρι και στις κουνιες τον παω ανα 2 μερες !!

ευτυχως κοιματε ....αν δεν κοιμωταν ....

και μενα ο Π μου φαινεται το καλυτερο μωρο του κοσμου ....το λατρευω !!!εχει αρχισει και γελαει και κανει χαρουλες και λιωνω!!και τωρα που τα κανει αυτα ζηλευει ο Μ περισσοτερο ....δεν θελει να τον χαιδευω και να μου γελαει θελει να γελαει μονο σε εκεινον ....

μπραβο ααστασια για το κοτοπουλακι ...εμενα προχθες μονο μια μπουκια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη είμαι η ξανθιά τέρμα δεξιά :D

Τα κορίτσια είναι φίλες μου που δουλεύουμε μαζί και είμαστε σε μπατσελορ

Ωραίος γκόμενος ο Γ??

λίγο θα την κρατήσω μη τη δει :lol::lol::lol::lol::lol:

Θούλη τι τέλειαααααααααααα!!! καλέ μοιάζουν όλα μεταξύ τους!!

Καλά ε ούτε μεγάλοι δε μπορούν να στηθούν έτσι!!!

Πολύ χαριτωμένα για ζούπηγμααααα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαμα!

Ακομη δεν έβαλα στο παιδι μου να πιεί το γάλα του και μπηκα να σας πω ενα γεια.. και τι να δω! (*)(*)(*):x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Καλέ τι όμορφα νινάκια που έχετε, Μαρία, Θούλη τι τέλεια που ειναι! Θου το μεσαιο κοριτσάκι ειναι της αδερφής σου?

Αναστασάκι ανοιξε η όρεξη στο παιδι! Πάντα τέτοια! \:D/

Τονάκι γιατι βρε το λες αυτο? Για το μωρό? Δηλαδή τι, οτι δεν ειναι ομορφη? :?:

Μάλλον δεν κατάλαβα, ειναι και πρωί..

Πάω να βάλω πρωινό στο παιδι μου και να φτιάξω ενα καφεδάκι.. ~o)

Φιλάκιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη ρε συ τι τελεια φωτο!!!!ποιος τη τραβηξε εσυ;;;; γαματη μιλαμε!!!! :-bd:-bd:-bd

Ο Παντελακος ειναι μεν γκρινιαρης,αλλα ειναι τοοοοσοοοο ομορφος μα τοοοσοοοοσοοο ομορφος!!!! :x:x:x

Μα βαλε καμια φωτο απο αυτες που βγαλαμε τα 2 τους να δουν τη διαφορα!!!! :lol::lol::lol:

Αναστασι οντως ειναι και γαμω τα ατομα η αδερφη της!!!! αν ερθεις εδω θα παιξεις πολυ γελιο(και θα παρεις και μερικα κιλα)!!!! :lol::lol::lol:

Ερακι ενταξει εβαλες γαλα στο παιδι;;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχουλες μου πανεμορφες!!!Τι τελεια φωτο!!!Στανταρ θα την εχουν κ οι 3 οταν μεγαλωσουν!!!

Τι κανετε γκερλς?Ολα οκ?Προς τι η νέκρα???ΑΑΑ δε θελω τετοια!

Μιλησα με τη Νατασα και....δε θα γυρισει ποτε απο τις διακοπες!Την φυλακισαν λεει εκει...Την κρατανε ομηρο κ την αναγκαζουν να μπαινει στη θαλασσα 10 φορες τη μερα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αρχισε το 4!παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη τι όμορφα παιδάκια!!! :x:x:x:x:x

Και μοίαζουν κιόλας!! Μόλις τα είδα σκέφτηκα "γιατί να είναι μακρυά τα ξαδελφάκια :? "

Είδα και τον Άλεξ να πίνει χυμόοοο!! Αυτός ο άντρας είναι για τη Φαιδρούλα

Στα κυβικά μας ακριβώς!! Πολύ γλυκούλης :D:D:D

Και δεν κατάλαβα καλέ γιατί το λέτε Αυλωνίτη το κορίτσι???

Της Τόνιας η μπουμπού δεν είναι μαζί με τον Παντελή ??? Καλέ κούκλα είναι!

Τέλειες φωτογραφίες βγάλατε..Βάλε κι άλλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ελευθερο τον εχω τον Αλεξ τον θελετε;;;; :lol::lol::lol:

Θα στησουν και καλο σπιτικο ετσι οικονομικοι που ειναι και οι 2!!!! :lol::lol::lol:

Η μπουμπου μου εχει φωτογενεια δε μπορω να πω!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι φωτο ειναι τ ε λ ε ι ε ς!!! :):):):):):)

θου μαυρισες!καλοπερνας πουλακι μου,ε;;!!! :x:x:x:x:x:x:x:x

η μαρθουλα πως μεγαλωσε ετσι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!τη θυμομουν μωρακι απο περισυ το καλοκαιρι..ρε αγνωριστη εγινε!κουκλααααααααααααααααα!!

κ οντως μοιαζει με τον παντελακο!!

ο θοδωρης τρελο μουτρο!μωρη θου κανεις ομορφα παιδια!!!!απορω πώς με τοοοση ασχημια εσυ..!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κουκλαρα μου!!!

η φωτο που κ οι 3 πινουν χυμο θεικη!

κ για το τελος.

βρε ορνιο τονια!! :evil::evil::evil::evil:

ποιος αυλωνιτης;;;;;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil:

η μπουμπου σου ειναι μια γλύκα!!αι να μου χαθεις! :evil::evil::evil::x:x:x:x:x:x:x

απηγαγαν το νατασακι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!σιγουρα κακοπερναει!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα ελεγα κ αλλα ,αλλα με συνεπηραν οι φωτο!

αναστασακι φιλακιαααααααααααααα!κ συγχαρητηρια για το κοτοπουλο της αννυ!! :D:D

καλεεεεεεεεεε :oops::oops::oops: ξεχασα να σου κανω αναπαντητη :oops::oops::oops::oops::oops:

φιλια σε ολες!καλο βραδυ!

βικυ καλα να περασετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια καλησπέρα στα γρήγορα!!!!

Μα τι όμορφα παιδάκια έχουμε στο τρενάκι;Κουκλάκια, φτου φτου!!!

Τόνια τον χειμώνα θα έρθουμε Ηράκλειο :D:D

Θα είναι η ξαδέρφη μου κάτω με απόσπαση!!!

Άντε να σε γνωρίσω και εγώ :D:D τι καλά!!!!

Βίκυ καλά να περάσετε!!!!!Μακάρι να σταματήσουν και οι αναγούλες στις διακοπές!!!

Θου τέλεια τα μωρά!!!!και εσείς βεβαίως βεβαίως ;) Η Αναστασία εννοεί την σειρά του Παπακαλιάτη 4..

Είμαι με 3 ωρες ύπνου πάλι :(:( πάω μπας και κοιμηθώ καμμια ώρα σημερα.

Δεν μου φτάνει η μέρα με τπτ,δεν προλαβαίνω λέμε!!!

Συγγνώμη αν γίνομαι κουραστική,αλλά πραγματικά ζηλέυω εσάς που κανετε διακοπές καλοκαίρι,και ας έχω την θάλασσα δίπλα μου...

Καληνύχτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D

Καλε Ιουλια Αυλωνιτης σου λεω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: το παιδακι μου μπορει να μην ειναι τωρα πολυ ομορφο αλλα οταν μεγαλωσει θα γινει κουκλα σα τη μανα του!!!!!! 8-}:ymparty::lol::lol:

Κατερινακι εννοειται οτι με ενημερωνεις οταν ειναι να ερθετε!!!! :D η μικρη ειναι αυπνη κι εσενα και δε σ'αφηνει να κοιμηθεις;;; :roll:

Ερακι εδωσα της Θουλης ενα μπουκαλι ρακι να παρουν πανω στη Θεσσαλονικη να πινει να ξεχναει το πονο της!!!! :lol::lol::lol:

Σε λιγο ερχεται η Φρανι!!! :D Θουλη 11:15 περιπου ειπαμε στο μποουλινγκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

φιλακια πολλα στην φραν να δωσετε οταν την δειτε .

κουκλακια τα μικρα ...ΟΛΛΑ ...για σενα το λεω Τονια :lol::lol::lol:

δεν εχω ορεξη ...βλεπω φωτο απο τις διακοπες σας και τα μικρα ειναι με παρεα παιδικη και στεναχωριεμαι για τον δικο μου ....ουτε μια φωτο με τον μικρο μαζι μου δεν εχω βγαλει ακομα .... :(

Ευχομαι τον Σεπτεμβρη να παω Τρικαλα ....να βρει ο Μανωλης την Μαρια εκει να παιζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

συμπεθέρα Βίκυ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ :D:x ...καλά να παεράσετε, καλά μπάνια και φιλιά στην νυφούλα μου! :x ....δεν θα το δεις αυτό που γράφω τώρα, αλλά δεν πειράζει!!!! :!:

εγώ ακόμη δεν είδα καμμιά φωτό, ούτε αυτές τις χθεσινές που έβαλε η Μαρία,....Μαρία βάλε και εσύ στην ομάδα :)

ο άντρας μου χθες πολύ πόνο στην μέση το πήγα μέχρι τον γιατρό και του έκανε ένεση, αλλά δεν πέρασε και πολύ.....όλη την ημέρα την έβγαλε ξαπλωμένος στο πάτωμα με τα πόδια στο τραπέζι!!! :?

Η Ρ. όλη την ημέρα θέλει να πίνει χυμό και χθες ήπιε πολύ λίιιιιγο νεράκι, σήμερα δεν θέλει γάλα, θέλει χυμό!!!! :o:o:o , αλλά όοοοοοχι αν δεν πιεί έστω και λίγο γάλα.......!!!!

Λενάκι ήθελα να σου πω να έχεις στο πρόγραμμα στο μέλλον να πας μόνη με τον άντρα σου στο Παρίσι, προσωπικά πιστεύω ότι η πόλη αυτή είναι ιδανική για επίσκεψη χωρίς παιδιά.....να πας και σε ένα ΜΟυλαίν Ρουζ, σε καφέ, εστ., στην Μονμάρτη, έχει ωραία μπαράκια.....να πας στο Λούβρο και σε όλα τα άλλα τουριστικά....να κάνεις και την ρομαντική βαρκάδα στον Σικουάνα......κ.λπ.

Ιουλία δεν έφυγες ακόμη? :?:

Αφρο γιατί δεν έβγαλες φωτό με το μικρό? :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι πλακώνεις ρακές? :lol: [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Η Θούλη δεν έχει και άδικο, μπορεί να μην το ρώτησα γραπτώς για να το δείτε, το σκέφτηκα όμως μόλις είδα την φωτό ;) .....οπότε Θούλη......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...