Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Θα αρχισω κ εγω να ανησυχω σε λιγο...Μα δε θα εχει βγει απο το χειρουργειο?Δε θα εχει παει στο δωματιο-θηλασει κλπ?

Αργυ ειδες ποσο πολυ μου ταιριαζει το 3?! :D:D:D

Ιουλια οχι!Αν ειναι καποιος στο σπιτι(μεσημερι) ΔΕΝ κοιμαται η Αννυ!Σπανια εως ποτε.Εξαιρειται ο Α φυσικα!Και τη νυχτα πρεπει να υπαρχει ησυχια...δλδ να μην ακουγονται πιατικα,τηλεοραση,καζανακια μεχρι να την παρει ο υπνος! :?

Αυριο τελικα ακυρωθηκε η βολτα...Ομως δε σου προτεινω τπτ γτ εισαι πολυ...πως να το πω...?Αγχωτικη θα το πω!Θα ετοιμαζεις βαλιτσες κλπ!

Εγω αν δεν ειχα εσας...Θα διαβαζα περισσοτερα βιβλια κ γενικως θα εκανα πολυ εποικοδομητικα πραγματα!Θα εβγαζα κανα φρυδι,θα αντεγραφα σε κανα σιντι τις φωτο κ τα βιντεο,θα εφτιαχνα κανενα αλμπουμ,κανενα κασκολακι για το χειμωνα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τονακι δεν εχεις αλλες φιλες κουκλα μου?

Πραγματικα εσυ μαρη μου περνιεσαι για 3???Τσου ρε λακη!!!χαχαχαχαχαχαχααααα

Ταιριαζουμε κοριτσι μου! :D Κ ας το παιζεις φραου τονια!Κατα βαθος εισαι βαμβακι!

Θουλακι θα στο πω μια ακομη αλλα τελευταια φορα!Για το καλο σου!Δεν εχω να κερδισω απολυτως τιποτα!

Παρτο αποφαση κ πετα ολα τα ρολογια.Μη μετρας ποσο κοιμαται,ποτε ξυπναει κλπ.Τελος!Δεν αλλαζει τιποτα,δεν εκανες τιποτα λαθος!Αφου δεν μπορεις να το αποφυγεις,απολαυσε το!!! ;) Φυσικα δεν με πειραζει καθολου να μας τα λες κξανα κ ξανα κ ξανα κ ξανα ολα αυτα...Ομως εγω θα συνεχισω να σου απανταω ετσι μεχρι να το αποδεχτεις κ επειτα αν θες μπορουμε να συνεχισουμε να μιρλιαζουμε μονο για το κεφι μας!!!!!! :D:D:D:D (μου ελειψες!)

Η κολλητη μου χαιρεται για μενα που εχω φιλες εστω κ μεσω νετ,οι οποιες ειναι στην ιδια φαση με μενα...Μαμαδες-μωρομανες!δεν της φανηκε ποτε περιεργο ολο αυτο κ ας μην εχει σχεδον καμια σχεση με τον κοσμο του νετ!

Η μανα μου παλι επαθε ενα σοκ στην αρχη...καλα οταν της ειπα πως θα παω διακοπες με τη Μαγδα εμεινε παγωτο!!!!! :lol::lol::lol:

Αργυ-Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (αφρο ετσι μ'αρεσεις...οταν αφηνεσαι κ κανεις χιουμορ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα απο την άλλη άκρη ΜΑΜΑ!!!

Δεν γεννήσαμε ακομη απο οτι διάβασα ε? Ελπίζω σύντομα το κορίτσι ταλαιπωρήθηκε πάλι γαμώτο.

Ρώτησα για την άδεια ανατροφής γιατι χθες μου είπε ενας φίλος μου οτι ειναι με άδεια ανατροφής, ειναι στρατιωτικός και το παιδι του χρονίζει τον Σεπτέμβριο. Αυτοι παίρνουν εναν χρόνο άδεια ανατροφής. Επίσης τώρα κατάλαβα πως η ξαδέρφη μου που ειναι στο στρατό αποφάσισε να κάνει 5 παιδιά. 5 χρονια άδεια, ενα χρόνο πάει στην δουλειά εναν όχι χαχα

Την είδα την δίαιτα κυκλοφορουσε οταν πηγαινα λύκειο δηλαδή το 91-94. Εντάξει δεν ειναι και ότι καλύτερο αλλά πολλές γυναίκες διατρέφονται καθημερινά ακόμα χειρότερα. Δεν τρώνε φρούτα, σαλάτες αλλά σκουπίδια με πολύ αλάτι και πολύ ζάχαρη. Γωγουλίνι θα σε κουράσει και θα ταλαιπωρήσεις και το μωρό σου με γάλα έτσι κ έτσι.. Μην παρεξηγιέσαι καλέ. :x Αλλο πράγμα να κάνεις το πολυ 10 μέρες αποτοξίνωση και αλλο αυτο το πράγμα.

Γενικά συμφωνώ με το Μαράκι για τις δίαιτες. Επίσης πιστευω οτι οι γυναίκες που δεν θα καταφέρουν να αδυναίσουν ποτέ κάνουν σκληρές δίαιτες. Καταστρέφεται ο μεταβολισμός και μετά βάζουν κιλά τρώγοντας μαρούλι!

Υπάρχει και η Orac πάντως που βγάζει ο Γρηγοράκης στο site της Τατιάνας, ειναι μια νέα δίαιτα που ενισχύει τον μεταβολισμό καθημερινά και χάνεις σταθερά ενώ ρυθμίζεις ορμόνες και θρέφεις εγκέφαλο.

Ειναι αυτή του Γρηγοράκου http://www.tlife.gr/Article/HEALTHANDFI ... 19295.html αλλά μπορείτε να βρείτε και σε ξένα sites διατροφές για ORAC.

Αναστασάκι γιατι σε μπερδεύω πουλάκι μου? :?::(

Θουλάκι μου να χαιρεσαι τον Παντελάκο κοριτσάκι μου! :x

Επανερχομαι σε λίγο φιλαράκια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει δεν ειναι και ότι καλύτερο αλλά πολλές γυναίκες διατρέφονται καθημερινά ακόμα χειρότερα. Δεν τρώνε φρούτα, σαλάτες αλλά σκουπίδια με πολύ αλάτι και πολύ ζάχαρη.

και εσυ για μενα μιλας :twisted::twisted::twisted::twisted:

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια πως γινεται να μου το πεις τελευταια φορα ενω παρακατω λες οτι θα μου απαντας καθε φορα που λεω αυτα που λεω :P:P:P:P:P:P

οκ το πηρα γραμμη ρε αναστασια οτι εχω κουκουβαγιες ...το αποδεχτηκα που λενε..αλλα..θα σας πρηζωωωωωωωωωω

κ μενα μου ελειψες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Dikio εχεις βρε Θου!!!!Αλλα εννοουσα πως θα ειναι η τελευταια φορα αν ΤΩΡΑ το παρεις αποφαση!!!!!! :P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol:

Ερη μου δεν μπορω να στο εξηγησω...αλλα εγω φταιω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταργι εγω οταν γεννησα δε με πηρες :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εσύ ΣΚ δεν γέννησες? για αυτό δεν σε πήρα μάλλον, δεν θυμάμαι!!! :? και βγήκες γρήγορα!!! :roll::roll:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φεύγω πάω να πάρω τον Λ. με την Ρ. :D

συμπεθέρα Καναδή γεια χαρά :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι βάλε φωτο να δουμε το μαλάκι! Μεγιά σου κουκλάκι!

Αργυρώ το 3 εγώ. Γαμώτο σε πρόλαβα?

Αφροδίτη και σε μενα πάει αυτο ρε συ απο καιρους σε καιρους ειμαι τρελός σκουπιδοφάγος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...Κοιμήθηκα 1,5 ωρίτσα, στάνιαρα και μετά ξύπνησε το ποντίκι μου το μικρό να πιει γάλα..τώρα ξανακοιμήθηκε... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τόνιαααα να σου πω κάτι;;;Είναι μεγάλη υπόθεση να τα έχεις όλα έτοιμα, να μην κάνεις τίποτα από δουλειές και να ασχολείσαι μόνο με τα παιδιά σου...Αλλά είναι και μεγάλο γαμήσι (συγγνώμη για την έκφραση) να έχεις έναν 3ο άνθρωπο μεσα στα πόδια σου.....Να μην μπορείς να κυκλοφορήσεις γυμνός, να πηδηχτείς με την ησυχία σου, να μαλώσεις με την άνεσή σου, να, να, να.....Κάθε φορά που πάω να εκραγώ από την παρουσία μαμας και πεθεράς σκέφτομαι ότι άλλες πληρώνουν για να έχουν εσωτερική υπηρέτρια...Κι εγώ που έχω δικούς μου ανθρώπους να αγαπούν τα παιδιά παραπονιέμαι;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αλλά πραγματικά είμαι τόσο τεμπέλα και τέτοιο το ωράριο μου που δε θέλω να κάνω τίποτα...Μια στο τόσο με πιάνει η προκοπή και σηκώνω το σπίτι....

Βίκυ που θα πάτε διακοπές;;;εχω ξεχάσει..Υπομονή... :x:x:x

Ιουλία εσύ ρώτησες αν κοιμούνται τα παιδιά αν έχουμε κόσμο σπίτι;;;;Χαλαράααααα...Η ιω ζητάει πλέον μόνη της να πάει για ύπνο αν νυστάζει, λέει καληνύχτα και αποχωρεί...Τη βάζω συτο κρεβάτι της, της λέω καληνύχτα, φιλάκι και δρόμο.... ;);););) Καλά η μπέμπα δεν το συζητώ...όοοοολη μέρα ύπνο και τούμπανα να βαράνε....

Προχθες είχαμε βγει έξω με τα πεθερικά και τις μικρές και η ιωαννα από τις 10.15 είχε λυσσάξει..Πάμε να φύγουμε..Πάμε σπίτι μας να κοιμηθώ..Νυσταζω.... :twisted::twisted::twisted: Από νυχτοπούλι κοιμάται με τις κότες... :lol::lol:

Αρζτι στείλε και σε μενα πμ....το 6 θέλω.... :D:D:D:D

Αναστάσι και εμένα το κάνει αυτό ο γιώργος..Είτε δίκιο είτε άδικο φωνάζει... :evil::evil: η κάνει μούτρα...Αν και οφείλω να ομολογήσω ότι έχει ηρεμήσει πολύ... :x:x:x:x

Καλά ακόμα η Χρύσα;;;;Λέτε να το παλεύουν ακόμα για φυσιολογικό;;;;;; :roll::roll::roll:

Αφροοοοοοοοοο γέλασα πολύ με κάτι που έγραψες, αλλά δε θυμαμαι με τι... :lol::lol::lol::lol:

Ερη τα φιλιά μου... :x:x:x:x κι εγώ δεν τρώω φρούτα... :?:?:?:? Βαριέμαι.... :shock::shock:

μαράκι τι νέα ρε;;καλύτερα σήμερα;;;

Λενάκι ποτε φεύγετε για Παρίσι;;;;;;

Θου εγώ επειδή όσο δουλεύω ποτέ δεν είμαι σπίτι δεν κοιμάμαι τα μεσημέρια...Τώρα όμως ναι.....Εχω σχέση πάθους με τον ύπνο...Και τα παιδιά μου από ότι φαίνεται.... :lol::lol::lol::lol: Και ο Γιώργος...Γενικά είμαστε του ύπνου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ το 3 εγώ. Γαμώτο σε πρόλαβα?

χαχαχα τι να προλάβεις καλέ? σωσμένα τα έχω!!!! :lol::lol::lol: σου έστειλα πμ.

εγώ ξέρω τι νούμερο θα διαλέξει η Φραν.!!! :roll::roll::roll:

Γωγώ είστε μια κοιμησμένη οικογένεια? :lol::lol::lol::lol:

και εσύ το 6?

λοιπόν 6=εγώ, Μαρία, Γωγώ, Ιουλία......

ρίχνει κάτι καρεκλοπόδαρα έξω......και πίνω καφεδάκι, αλλά όχι με την ησυχία μου!!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη Παρασκευή αλλά απόγευμα ή βραδάκι....εγώ μετά τις 16.00 δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο και μάλιστα να μιλήσω με νοσοκομείο γιατί τα παιδιά δεν με αφήνουν!!!! και μετά την Δευτ. βγήκες? κάτι τέτοιο θυμάμαι!!!....έχω το κινητό σου όμως!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σορρυ που μπηκα καταιδρωμενη κ μοσχομυριστη :P (απο γυμναστηριο)

αλλα....

Ηρθε το λιονταρακι μαααας!Γεννησε η Χρυσουλα εναν παιδαρο 3600,που μοιαζει με τον Χριστοφορο!

Καισαρικη αλλα οκ ειπε... :?

(με πηρε η Θουλη που βολταρει για να σας το πω!)

Τα λεμε αργοτερα-φιλια!

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙΕΙΕΙ!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μας ζήσειιιιιιιιιι!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Δεν πειράζει βρε παιδιά για την καισαρική, σιγά το θέμα, απλά κρίμα που ταλαιπωρήθηκε το κοριτσι τοσες ώρες!

Χρυσα μου να σας ζησει το μωράκι, να ειναι πάντα καλά, γερό, ευτυχισμένο και γενικά όλα τα καλά να έχει στην ζωή του!

Μπράβο Αναστασάκι! Αντε τωρα μπάνιο! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μας ζησει ο παιδαρος !!!!

ταλαιπωρήθηκε το κοριτσι μας και πεινουσε κιολας ....και τωρα πρεπει να την βγαλει με τσαγακια για 2-3 μερες ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να της ζήσει ο μπέμπης....μεγαλο μωράκι...γερό και καλότυχο να είναι!

Να έχει καλή λοχεία...

Κρίμα που δεν κατάφερε να γεννήσει όπως ήθελε... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνδέθηκα!!!!!!!ΟΥΑΟΥ!!!!

Να σας ζήσει το μωράκι Χρύσα μας!!!!

Γερό δυνατο και καλότυχο να είναι!!!!

Καλή λοχεία να έχεις κοριτσάκι!!!!

Λοιπόν Άργι το τεστ δεν μου άρεσε,με είπε εσωστρεφή :(:( δεν είμαι καθόλου όμως....Τα υπόλοιπα ψιλοταιριάζουν,μήπως να διαλέξω κάτι άλλο; :lol::lol:

Γωγώ σταμάτα να κοιμάσαι ζηλέυω!!!!!!!!

Α να σας πω;Χθες η Ειρήνη κοιμήθηκε 12ωρο σερι :ymapplause::ymapplause: φοβερό;

Την κοιμησε ο άντρας μου,μήπως να το εφαρμόσουμε πιο συχνα;

Σας αφήνω με διακόπτουν συνέχεια και τα πήρα :evil::evil:

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά μωρή Αφρο μην τρώει και αέρα κοπανιστό! :shock::shock::shock: Μόλις κλάσει θα της δώσουν να φάει! :lol::lol::lol::lol: Αλήθεια εμένα όταν λειτουργησε το έντερό μου μου έδωσαν σουπίτσα και κρεμα και την επόμενη μερα έτρωγα κανονικά.

Θουλάκι εμενα απο τις τρεις κολλητες μου μονο η μια σεληνιαζεται που σας εχω γνωρισει, οι αλλες δυο το βλεπουν χαλαρα, η μια μαλιστα θέλει να μπει κι αυτη στο φορουμ, προσπαθεί για παιδί και έχει διαφορα θέματα... :?

Χρυσάκι μου να σου ζήσει ο παιδαρος! Δεν πειράζει για την καισαρική. Σημασία έχει οτι προσπάθησες, το παν είναι η ασφάλεια του μικρού νινιού! :x:x

Αργυρούλα είδες που σου έλεγα οτι μου ταιριάζουν και τα δύο σχήματα! Έχω και τάσεις εσωστρέφειας ενίοτε... :?

Τι άλλο ήθελα να πω... Έρη γιατί δε σε πετυχαίνω ποτε...; :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μας ζησει το νεο μελος!!!! Καλοτυχο κι ευτυχισμενο το λιονταρακι!!!!! :D:D:D

Αναστασι καλε ειδες ποσο μου ταιριαζει το 3 που διαλεξα!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ειδικα αυτο το ισορροπημενη ουουου!!!!! :lol::lol::lol:

Γωγω ναι ρε συ το ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο να εχεις μαμα-πεθερα στα ποδια σου,αλλα αν εχω να διαλεξω αναμεσα στα κατα της μιας καταστασης και της αλλης,αυτη τη στιγμη με τα χιλια παιρνω αυτη με τη πεθερα στα ποδια μου(οχι τη δικια μου βεβαια!!!μια σα τη δικια σου..)!!! :roll:

Ειδικα τωρα σε αυτο το σπιτι που ειστε πρεπει να ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα και εχετε πιο πολυ ιδιωτικη ζωη ε;; ;)

Α Αναστασι οι πρωην κολλητες μου με το που εκανα παιδι εξαφανιστηκαν γιατι βλεπεις δεν ημουν πλεον διαθεσημη οποτε γουσταραν ουτε ημουν οπως πρωτα οπου γαμος και γιορτη η Βασιλω πρωτη!!! επισης δεν ειχαν μπει καν στη φαση παιδιων κτλ και δεν αντεχαν τη γκρινια του Αλεξ οποτε δε πατουσε κανεις τα ποδια του σπιτι!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεταγομαι και εγω σαν την τσουτσου... :D:D:D

χρυσα μου να σου ζησει ο μπεμπαρος...να ειστε καλα και οι δυο σας...και καλη λοχεια....

κοριτσια μου γλυκα πολλα πολλα φιλια σε ολες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα σισσιω μεχρι τοτε ειναι το τσαι ? οσες πετυχα στην κλινικη με καισαρικη τις ειχαν ταραξει στο τσαι για 2 μερες :lol::lol::lol::lol: μαλλον δεν θα κλανανε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...