Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θουλιτσα το σκεφτομουν εχθες..αγιου παντελεημονος σημερα..

αλλα δε θα σου ευχηθω ακομη για τον παντελακο!του χρονου! ;)

πώς τα καταφερνεις με 3 παιδια;πηρες μια γευση του πώς ειναι;εξακολουθεις να θελεις κ τριτο;;;;;;;;;;!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα που ταλαιπωρήθηκε τόσες ώρες και θα φάει μαχαίρι τώρα, δεν πειράζει όμως αρκεί να είναι καλά και οι δυό τους

Μάρθα δεν σου λέω χρόνια πολλά για τον Παντελάκο γιατί είναι αβάπτιστος ;)

Αργυρώ στην κάντιντα πονάει το στήθος όταν θηλάζεις σαν να σε τρυπάνε βελόνες ή έχεις πληγές στης θηλές. Ευτυχώς εγώ πονάω μόνο από τις πληγές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα τη γευση ρε :lol::lol::lol::lol: λιγο ηταν.. :roll::roll::roll:

αργι δε εχει συσπασεις ρε γιαυτο

νατασουλα περαστικσ ρε..

ναι κριμα μιαμιση μερα ειναι μεσα κ κουρατηκε..κ τωρα μαχαιρι :roll::roll::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Φυσικά και σας ακούω και σας αγαπώ....Ακους Αναστασία;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::x:x:x:x:x

Με το που δας διάβασα σήμερα, σταμάτησα τη δίαιτα, έβαλα να πιω ενα ποτήρι γάλα και εφαγα και μια φέτα ψωμί με μπεσελ και μέλι και στάνιαρα...Ζαλιζόμνουν με μια μόλις ημερα διαιτας.... :shock::shock::shock: Ο ξαδερφός μου 23 μέρες πως άντεξε;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Αποφάσισα ότι θα κάνω διατροφή...Απλώς ώρες ώρες που νιώθω ότι ξεφευγω και τρωω ασταματητα με πιάνει πανικός και τρωω ακόμα περισσότερο.... :?:?:?:? Το καταλαβατε;;;;Θα κάνω απλώς διατροφή...Και θα χάσω...όπως έχασα και τα 12 της εγκυμοσύνης....Σιγά σιγά...

Σας ευχαριστώ πολύ τσούπρες...

Αναστασίααααα με αδικείς.... :-p:-p:-p Τίποτα άλλο δεν είχε η διαιτα εκτός απο τα γεύματα αυτά... :o:o:o:o:o Βασικά για το γάλα μου την έκοψα όχι για εμένα...Για την μπεμπούλα....

Για το Παρίσι που λέτε...Έχω πάει μια φορά εκπαιδευτική εκδρομή με το πανεπιστημιο...Δεν πήγα πουθενά.. :oops::oops::oops: Οι συμφοιτητες μου τρεχανε στα αξιοθέατα κι εγώ στους μεγάλους οικους μόδας.... :D:D:D:D Μου την είχε πει ο καθηγητής μάλιστα που μας συνόδευε....Ούτε στη Λε Μοντ την εφημερίδα πήγα ούτε στην Παναγια των Παρισιων..Μόνο στον πύργο του Αιφελ...Ντρέπομαι που το λέω αλλά τότε αυτά ήταν τα ενδιαφεροντά μου... :oops::oops::oops:

Ο Γιωργος μου έζησε ένα χρόνο στο Παρίσι πριν γνωριστούμε...Το λατρεύει..Εμένα δε με τρέλανε...Με φόβιζε αυτή η πολυ-πολιτισμικότητα.......Κάτι αράπηδες νταγλαράδες.... :?:?:?:?

Αρτζιιιι γιατί δεν την πατε σε ιδιωτικό σταθμό;;;;;;Κρίμα ρε να μείνει σπίτι η μικρή..Είναι τόσο έξυπνη και κοινωνικη που μόνο καλό θα της κάνει το σχολείο.... :oops::oops:

Νατασούλαααα είδες πόσο σούργελο είμαι;;;;Δεν έκανα πλάκα.... :lol::lol::lol::lol:

Θουυυυυυ μωρό μου χρόνια πολλά!!!!!να χαίρεσαι τον παντελάκο σου..Να είναι γερός και να τον καμαρώσετε όπως ποθείτε..... :x:x:x:x:x να μου τον φιλήσεις...Τη γνώμη μου για το αν ένα μωρό κακομαιθαίνει την ξέρεις..Μην τα ξαναπω και νευριάζω αυτές που έχουν αντίθετη γνωμη... :roll::roll: Όλες δηλαδή εκτός από την τόνια.... :lol::lol:

Λενάκι βάλε φωτο από το νέο λουκ....

Κρίμα να γεννήσει με καισαρική η Χρύσα ρε γαμώτο απφού γύρισε ο μπέμπης.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

νατασα γιατι δεν λενε χρονια πολλα στα αβαπτιστα ?πρωτη φορα το ακουω !!!και αν καποιος ειναι αλλης θρησκειας δεν του λεμε ? :roll::roll::lol::lol:

στεναχωρηθηκα για την χρυσα ...μαλλον δεν κανει συσπασεις για να βγει ...

στην κολλητη μου τελευταια στιγμη γυρισε η μπουμπου πριν την γεννα στο πλαι και οτι συσπαση και να εκανε πηγενε τζαμπα ...πως θα εβγαινε με την πλατη !!!

Δεν καταλαβα στην διαιτα ...πρωινο τρως ?οχι μονο ζεστο νερο με λεμονι ε ?και λεει οση ποσοτητα απο τα φαγητα ....δηλαδη αν πλακωθω στα μακαρονια θα αδυνατισω ? :shock::shock::shock:

οκ μολις καταλαβα για τα χρονια πολλα ....ειμαι και απο τον υπνο ....για την γιορτη μιλαμε (ε ναι βρε τουβλο αφου δεν χρονισε :lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ο ξάδελφός σου δεν θήλαζε ή θήλαζε? :lol::lol::lol: ....για αυτό εσύ ζαλίζεσαι, αφού με τον θηλασμό καταναλώνεις 500 θερμίδες ημερησίως έτσι και αλλιώς....χρειάζεσαι βιταμίνες και αυτή η δίαιτα δεν έχει.....είμαι σίγουρη ότι ο ξάδελφος έπαιρνε και καμμιά πολυβιταμίνη!!!!.....πάντως αν αργότερα την κάνεις, όταν σταματήσεις τον θηλασμό να παίρνεις πολυβιταμίνες, αλλιώς..... :!:

για ιδ. σταθμό δεν ξέρω πόσο στοιχίζουν....πρέπει να το κοιτάξουμε, εδώ δεν θα βρεις κανένα παιδί αυτής της ηλικίας να είναι σπίτι, όλα πάνε παιδ. σταθμό!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου ρε Άφρο με τα ωραία σου :lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρώ γιατί δεν θα πάει παιδικό? δεν κάνατε αίτηση? 1 φορά τον χρόνο γίνονται οι αιτήσεις όπως κι εδώ?

Αλήθεια πόσο κοστίζει εκεί ένας ιδιωτικός παιδικός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα 10 κίνητρα που θα σας αδυνατίσουν:

http://www.queen.gr/YGEIA-FITNESS/FITNE ... dynatisoyn

Νατασούλα, δεν νομίζω να είναι μόνο μία φορά, π.χ εκεί που πάει ο Λ. τώρα μπορείς να κάνεις αίτηση όλο τον χρόνο και όταν έχουν θέση θα σε ειδοποιήσουν....στον άλλον που θέλαμε να πάμε δεν ξέρω τι ισχύει, αλλά τώρα είναι τέλη Ιουλ. θα την πάρουν για τον Σεπ.? δεν νομίζω, εκτός και την πάρουν στα μισά της χρονιάς......ένας ιδιωτικός δεν ξέρω πόσο κοστίζει!!! :? ....σε αυτόν που πάει ο Λ. πληρώνουμε γύρω στα 150ε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Κριμα μωρε να φαει μαχαιρι το Χρυσακι μας μετα απο τοσους πονους.. :( Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!! Να παρετε τηλ. αργοτερα να μας πειτε νεα της!

Η Ε. σημερα σηκωθηκε απο της 7, ανοιξε παλι το λαπτοπ και εβαλα τερμα τραγουδια. :twisted: Ετσι με ξυπνησε! Αυτο ηταν θα το σηκωνω ψηλα το βραδυ. Την εβαλα παλι για υπνο και της ειπα οτι αν δεν σηκωθω δεν θα σηκωθει και αυτη. Μετα απο 3 τεταρτα την ακουσα στην κουζινα επαιζε με τα κατσαρολικα!

Αργυ βασικα πηγα στo δημαρχειο να παρω μια επιβεβαιωση οτι το παιδι ειναι δικο μου σε περιπτωση που μας σταματησει κανεις. Με αμαξι θα παμε αλλα ποτε δεν ξερεις. Μου ειπε πως μονο Kinderreisepass μπορει να μου βγαλει αλλα επρεπει να εχω το παιδι μαζι και μια φωτο του. Ο Γ. ειναι ο μονος που εχει Γερμανικη υπηκοοτητα απο εμας και ετσι δεν χρειαζεται να τρεχω στο ελληνικο προξενειο. Γιατι το αμελησε μωρε με τον παιδικο? Αυγουστο δε ξεκινανε εκει? Εδω ναι. Και εγω γιαυτον τον λογο παρακαλαω να την παρουνε φετος. Εδω οι αιτησεις γινοντε τον Μαρτιο μονο. Οι ιδιωτικοι ειναι αναλογα με τον μισθο σου νομιζω. Εσυ δεν μπορεις να της διαβασεις Γερμανικα?

Νατασουλα η μεση χαλια...με το ζορι περπαταω..πηγα χθες να κλεισω ραντεβου και ειχε τεραστια ουρα και ετσι εφυγα. Τα μαλλια τα εκοψα μεχρι τον αυχενα, αρκετα φιλαριστα απο πανω για να εχουν λιγο ογκο και τα βαζω πισω απο τα αυτια. Θα σας βαλω φωτο μολις τα φτιαξω οπως τα θελω γιατι αυτη μου τα χτενισε αλλιως. Μακαρι να παρει αδεια ο αντρας σου να ξεσκασετε λιγο.

Μαρακι πολυ γελασα με την Φ.!! :lol::lol: Μην δινεις σημασια σε αυτα που λενε. Αν καθομαστε να περνουμε της μετρητης αυτα που διαβαζουμε καικαμε!

Θου να χαιρεσαι τον Παντελακο σου γιορταζεις δεν τον γιορταζεις!!! :D

Συμπεθερα αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε ;) Πας καθε μερα για μπανιο? Αληθεια μεσα στον Ηρακλειο μενεις? Δεν θυμαμαι. :oops:

Παω να κανω τα γεμιστα μου. Τα υπολοιπα μετα! Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε τσουπρες?Χαιρομαι που γραφετε!Τσουκου τσουκου παιρνουμε μπρος!

Περιμενω τη νονα μας με τα παιδια να ερθουν να παιξουμε(-νε)!!!

Καλε ειναι δυνατον να μην με καταλαβαινετε?! :P Ναι!Ο αντρας μου οταν εχει αδικο "φωναζει" περισσοτερο απο οταν εχει δικιο!Νομιζω πως αυτο ειναι που δεν μπορει να διαχειριστει με μενα ομως...το οτι τον ξερω τοσο καλα που ουτε εκεινος δε γνωριζει τον εαυτο του!Και που δεν μασαω στιςφωνες κ τις "φωνες" του!τεσπα...τι σας λεω...απλα σκεφτομαι πολυ...Κριμα για εκεινον που θα με χασει γτ ημουν η γυναικα της ζωης του!θα υποφερει! :lol::lol::lol:8-}

Μαρια...πλακα μου κανεις????Τα λες αυτα γτ με καταλαβαινεις πως ειμαι χαλια κ θελεις να με ανεβασεις???Ευχαριστω παντως! :D

Γωγω χαιρομαι που τρως!μα να μην εχει τπτ αλλο???Αυτο καλη μου δεν ειναι διαιτα...ειναι πεινα!

Ιουλια θα ηθελα να κανουμε περισσοτερο παρεα γτ πιστευω οτι θα σε επηρεασω θετικα...θα σε κανω να ξεκουνιεσαι λιγακι!Να εισαι ισως πιο αυθορμητη!Κ εσυ θα με κανεις να σκεφτομαι πιο λογικα...!και ισως θα με συμμαζευεις οταν ξεφευγει το μυαλο!Αλλα που να σε βρω να σε βαλω κατω κ να σε κανω παρεα με το ζορι??! :lol::lol::lol::lol:

Α!Η Αννυ σε ασχετες στιγμες αναφερει τον Γιωργο!!!(βεβαια εχουμε κ εναν παππου Γιωργο στη γειτονια κ μπορει να λεει κ αυτον)...Εγω την ρωταω με υφος "μα ποιον Γ αγαπη μου???" να νομιζει ο Α οτι εχω γκομενο Γιωργο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο :lol::lol::lol::lol:

Θουλη να τον χαιρομαστε τον Παντελακο!!!!Να ειναι ευτυχισμενος παντα!!!!

Τι αλλο?ξεχναω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι τι νόημα έχει ρε συ να της διαβάζω εγώ τα γερμανικά? το θέμα είναι να τα μάθει σωστά με την σωστή προφορά....ξέρετε πόσα βιβλία παιδικά έχουμε? κυρίως γερμ.? πολλά και όλα είναι αδιάβαστα με εξαίρεση ένα - δυό, που τα διάβασαν τα πεθερικά όταν ήρθαν!!! :?

αυτό το παιδικό διαβατήριο βγαίνει την ίδια μέρα, αλλά δεν το λένε!!! :evil::evil: και ναι χρειάζεσαι και το παιδί μαζί!!

μόλις βρήκα κάτι τιμές για ιδ. σταθμό εδώ στην Βόννη, διαβάστε:

κάτω των 3ετών πάνω από 3 ετών

Ωρες Euro Euro

35,00 975,00 800,00

40,00 1.050,00 850,00

45,00 1.100 900,00

:lol::lol::lol::lol::lol: πάμφθηνο δλδ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε?

κανενα νεοτερο απο τη Χρυσα και το μωρο?

Μαρια τελειες οι ικρες!

μμμμμ καμπινκ!

ρε κοριτσια ωρες ωρς νομιζω οτι ειμαι αχρηστη...

κανω τα μισα πο αυτα που καντε εσεις κι ειμι κοματια!

πως τα καταφερνεε?

εχω να μεγειρεψω 3 μερες...ολα με αναγουλιαζουν!

πως θα βγαλω τοσες ωρες ταξιδι?

εχω ετοιμασει μονο τ πραγατα της μικρης!

σημερα και αυριο απογευμα, παρασκευη πρωι πρωι φευγουμε!

το σπιτι μαε ιαι λες και εχεδι πεσει βομβα!

θα αφησω κλειδια στη πεθερα να κανει καμια δολεια!

ξερ ειμαι πολυ σκυλα...αλλα δεν μπορω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου θυμιζεις τον αντρα μου ...."φωναζουν οσοι εχουν αδικο"μου λεει :evil::evil:

οχι φωναζουν και οσοι εχουν δικιο αλλα δεν το βρισκουν :evil::evil::evil:

δεν λεω για σας ...για εμας λεω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πιστευω οτι η φιλη μου θα τα καταφερει να θηλασει .

μιλησαμε πριν λιγο και μου ειπαι οτι χθες εφαγε η μικρη λιγοτερο ξενο και οτι την ξυπνησε πιο γρηγορα να θηλασει και εκατσε 3 τεταρτα και μετα εφαγε λιροτερο και δεν διαμαρτυρηθηκε .της ειπα να την ξυπναει ανα 2,5 ωρες να φαει γιατι ειναι μικρη και αδυναμη και "ξεχναει" και μου ειπαι οτι εχω δικιο χθες που το εκανε στις 3 ηταν καλυτερα και χαρηκε και οτι τις προηγουμενες φορες την ειχε αφησει μεχρι και 5 ωρες !!! :o

οσο για το θηλαστρο θελει να το σκευτει λιγο και να δει πς θα παει τωρα που θα τρωει πιο συχνα ...δεν την ενθουσιαζει η ιδεα αλλα θα τοκανει αν δεν δει βελτιωση .

χθες εγραψα λαθος το βαρος εξοδου γεννηθηκε 2790 και βγηκε 2580 .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τώρα επιλέξτε ένα από τα σχήματα παρακάτω το οποίο θεωρείτε ότι σας αντιπροσωπεύει και θα σας πω τι σημαίνει αυτό που διαλέξατε!!!! τι τύπος είστε !!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι αναμεσα στο 8 και το 9...

Καλημέρα!!!! :)

Δεν προλαβαίνω να γράψω άλλα! Με έφαγαν τα π.μ.! :lol::lol::lol::lol:

Πείτε μου καλέ για την Χρύσα!!

Χθες η μικρή με λαχτάρησε, θα σας πω μετα.

Μαράκι!!! :x:x:x Δεν ξέρω σε τί αναφερόσουν χθες, αλλά χαίρομαι που το πήρες πίσω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το 9

Αφρο μπορεί και έτσι να τα καταφέρει να απαλλαγεί από το ξένο απλά θα της πάρει περισσότερο χρόνο,

καλά της είπες να την ξυπνάει, απλά να προσέχει να ελλατώνει σταδιακά το ξένο για να μην έχει πρόβλημα το μωρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Αφρο και εγώ τα ίδια με σένα είπα, αλλά επειδή λέει ένα, κατέληξα στο 6!!!!

θα κρατήσω σημειώσεις και μόλις απαντήσετε όλες θα σας γράψω το αποτέλεσμα!! ;);)

κανένα νέο από την Χρύσα? λογικά αν ήταν καισαρική δεν θα έχει γεννήσει μέχρι τώρα? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...