Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα!!!Πως ειστε?

Γενναει η Χρυσουλα μας?!!!Τι ωραια!!Με το καλο κ μακαρι να το ζησει οπως ηθελε!

Ιουλια σ'ευχαριστω πολυυυυυ πολυ!!!Που με αγαπας!!Αλλα τι να το κανω που δεν το δειχνεις?! :lol::lol::oops: Απο τετοια αγαπη εχω χορτασει! :P:P:P Σε πειραζω εε?!Αγαπα με,να σ'αγαπω, κ ας το κραταμε κ κρυφο!

Σισσιω περασες πολυυυυ ωραια!Συγχαρητηρια,σε παραδεχομαι!Ε αν φλερταρες κ λιγακι παραπανω θα ηταν ακομα πιο ωραια!!!!! ;););)

Γωγω να προσεχεις με αυτη τη διαιτα...Για πες,τι πρεπει να τρως?

Τονακι μονη σου με τα 2 πηγες θαλασσα?Πως τα κατεφερνεις τελικα?Για πες,τι τρωει η μπεμπα?Καμια μπριζολιτσα της αλεσες? :lol::lol::lol:

Μαρια τι επαθες ρε συ?Με εκανες να ψαχνω το τελευταιο μου ποστ μπας κ ειχα πει εγω κατι ξενερωτικο! :P:P:P:P Νομιζω ειμαι "καθαρη" αλλα δε βαζω κ το χερι μου στη φωτια! :lol::roll:

Νατασουλα εσυ δεν θα εφευγες παρασκευη?Τωρα θα ερθει ο Μιχαλης?καταμπερδευτηκα!

Μου ελειψε πολυ η Λαλα..!Κριμα που ειναι καπως κ αυτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ πως θα μάθουμε νέα για την Χρύσα???????????

Γωγώ είσαι τρελή που ξεκίνησες συτήν την δίαιατα???????????? εγώ νόμιζα για πλάκα το έγραψες :o:o:o:o:o:o

Αναστασία την Πέμπτη έρχεται ο Μιχάλης γιατί φεύγουν οι δικοί μου την Παρασκευή διακοπές και Παρασκευή κανονικά θα ανεβαίναμε όλοι μαζί Καβάλα, αλλά τώρα πιθανόν να μην σταματήσω από την δουλεια αυτήν την Παρασκευή αλλά την επόμενη :roll::roll::roll::roll: είδομεν.........

Μαρία τι έπαθες? είπαμε κάτι που σε πείραξε?

Ιουλία δεν ξέρω γιατί πάλι κάντιντα :?:?:?:? είναι η 2η φορά που παθαίνω, δεν πειράζει όμως ευκαιρία να χάσω και κανένα κιλό..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα γεννητουρια!

κανενα νεοτερο?

Μαρια τι εχεις?

τι σε χαλασε?

Αφροδιτη...δεν μειωνεται ετσι τ ξενο!

θαλει πρωτα να βγαζει επαρκη ποσοττα!

νοσοκομειακο 2πλη αντληης

πρωτκλλο αντλησεων 100 λεπτα απο καθε στηθος!

συχνη επαφη με το μωρο!\

Συμπεθερα ο γαμπρος μου εχασε δοντακια?

το γλυκο μου!

δεν την παλευω!

ποτε ερνανε ολα αυτα?

ολη μερα εχω φαει 3 φρυγανιες!

η Μ-Ι τωρα τελευταια ξεχναει να παει τουαλετα και της φευγουν ιγα τσισα καθε φορα!

χθες της εφυγαν και στον υπνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση νο 1 "Δεν εμαθε καμια τίποτα? Με κακομάθατε στις online γέννες και τώρα μ'αφηνετε στα σκοτάδια"

Ερώτηση νο 2 " Τι ειναι η άδεια ανατροφής?"

Ερώτηση νο 3 "Μαράκι μου τι έπαθες κορίτσι μου, εσυ εισαι πάντα με καλή διάθεση, τι έγινε?"

Ερώτηση νο 4 " Γωγω την δίαιτα που έκανε ο κουνιάδος σου λες? Για πες τι τρώς? "

Ερωτηση νο 5 " Νατασούλα Καβάλα θα πάτε?"

Τελειωσα με τις ερωτήσεις.

Αναστασάκι μου κ εγώ σαγαπώ και πολύ μάλιστα, εισαι στο τοπ μου απο τις κοπέλες που θέλω να γνωρίσω απο κοντά.

Βικυ υπομονή κορίτσι μου σου έυχομαι να τελειώσουν γρήγορα τα συμπτώματα..

Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες! :D

Βρε Μαρακι τι σε ξενερωσε πουλακι μου;;;; :roll:

Βικυ ειπατε στη Μ-Ι οτι εισαι εγκυος;;;

Γωγω κοψε τις μαλακιες με αυτες τις διαιτες μη παθει κανενα σοκ ο οργανισμος σου και επιρρεαστει το γαλα σου!!!! :o Ρε συ λιγο να κοψεις τη ποσοτητα τωρα που θηλαζεις,θα δεις πως αμεσως θα αρχισεις να χανεις!!! ;)

Ερακι αδεια ανατροφης ειναι το 9μηνο που παιρνουν οι δημοσιου υπ. μετα τη γεννα! ;)

Αναστασι οχι ρε,δε τα παιρνω και τα δυο μονη μου...πολυ δυσκολο...εδω παω με τον Αλεξ και μου βγαινει η γλωσσα!!! :? ασε που οταν γυριζουμε κανω τρελο σπριντ γιατι πρεπει σχεδον ταυτοχρονα να κανω μπανιο κι εγω κι ο Αλεξ,να φαει-κοιμηθει ο Αλεξ,να φαει-κοιμηθει η μικρη,να κανω αντληση...δηλαδη και μονο λογω χρονου δε μπορω να τα παρω μονη μου και τα 2!

Φρανι εννοιεται για παρασκευη!!! το ειπα και στη Θουλη και ανυπομονει κι εκεινη!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

ακόμη δεν μάθαμε τίποτα? :o:o:o:o είναι δυνατόν?

ρε Σαλονικιές, αφού ξέρετε το μέρος που γεννάει, ξέρετε το όνομά της γιατί δεν παίρνετε ένα τηλ. στην κλινική να μάθετε?.....εγώ έτσι μίλησα με την Παναγιώτα, δεν είχα καμμιά άλλη πληροφορία, όπως επίσης και με την Γωγώ,..........ή πείτε μου πού γεννάει και θα πάρω εγώ!!!! :D

ΓΩΓΩ είσαι τρελή?????? αυτή η δίαιτα δεν είναι για θηλάζουσες!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: .............

Συμβουλή μου: σταμάτα την !!!!!

Κορίτσια αυτή είναι η δίαιτα:

http://www.enter2life.gr/diaita-diatrof ... meres.html

πάω να ξυπνήσω τα παιδιά, σήμερ μέρα κολυμβητηρίου.....τα υπόλοιπα θα τα διαβάσω μετά!!!!

Μαρία ανέβα λίγο ρε, και εγώ δεν είμαι και τόσο καλά, για διαφορετικούς λόγους βέβαια, αλλάπροσπαθώ να μην "πέσω"!!! :(:(:!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

σε λίγο λέω να πάρω τηλ την Χρύσα..........

Έρη μάλλον Καβάλα θα πάμε, υπάρχει μια περίπτωση αν ο Η πάρει άδεια (που πολύ χλωμό το βλέπω) να πάμε και πουθενά αλλού αλλά ακόμα δεν ξέρω σίγουρα :?:?:? πολύ ρευστά τα πράγματα φέτος....

Άργυρώ θα κατέβεις τελικά Ελλάδα?

Λενάκι περαστικά, η μέση πως πάει?

Τα μαλλιά πως τα εκοψες? δεν μας είπες

Τόνια ξεκίνησες 2ο γεύμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

βρε Αργυρω μου λεγαμε να περασει λιγο η ωρα κ να μη την ενοχλησουμε κ την ωρα..που σπρωχνει!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφου θ απαρει σε λιγο η νατασουλα,θα μαθουμε!αλλιως..στο παπαγεωργιου,νοσοκομειο θεσ/νικης,γενναει..το επιθετο της το ξερεις απο το φεις ;) ..περιμενουμε να μας ενημερωσεις! ;);):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αγαπημενη μας ιντερπολ! :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπαπα τη ψυχη θα μας βγαλει αυτο το μπεμπεκι!!!! :lol:

Νατασουλα μου οχι ακομη δε το ξεκινησα...λεω σε καμια βδομαδα..η αληθεια βεβαια μπαινω καθημερινα σε πειρασμο γιατι πλεον εχω πραγματικα φρικαρει,αλλα καθε μερα λεω,αντε αλλη μια μερα και αντε αλλη μια μερα! :roll:

17 και σημερα!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα στο έκλεισε? :lol::lol::lol: ....

ρε κορίτσια εσείς γεννούσατε και το κινητό το είχατε δίπλα? :o:o:o:o

εγώ το είχα στην τσάντα μου, που ήταν στο ίδιο δωμάτιο με μένα!!! :roll::roll::roll: ....αλλά με το τώρα σπρώξε, τώρα μην σπρώχνεις σιγά μην άκουγα κινητό!!!! :roll::roll:

συμπεθέρα Βίκυ γιατί έτσι η νύφη μου? μήπως είναι ψυχολογικοί οι λόγοι? αν ξέρει ότι έρχεται ο/η εισβολέας και σκέφτεται ότι "πάνε τα κουζινικά μου, πάνε οι κούκλες μου!!!"....είμαι σίγουρη ότι είναι ένα τυχαίο γεγονός!!!!

Λενάκι μεγειά το κούρεμα, βάλε καμμιά φωτό να δούμε!!! :roll:

εμένα το Παρίσι μου άρεσε πάρα πολύ αν και πήγα Πρωτοχρονιά και είχε μείον θερμοκρασίες, μεγάλη παγωνιά, ήταν τόοοοοσο ωραία.....και πάτησα και πάνω σε αυτό που έχει έξω από την Παναγία των Παρισίων, που λένε ότι αν το πατήσεις θα ξαναπάς Παρίσι....μπαρούφες, μέχρι τώρα δεν πήγα πάλι!!! :?

εμείς φορούσαμε διπλές μπλούζες και είμασταν σαν χαζά και οι Γαλλίδες πολύ σικ!!!!

Καντίντα τι είναι, δεν ξέρω....τι συμπτώματα έχεις?....θυμαμαι η Ελένη από Ρόδο είχε συχνά!!! :?

Το Μιτσάκη πού είναι? διακοπεύει? :?:

Λενάκι φεύγετε στις 1 Αυγ και τώρα πήγες να βγάλεις διαβατήριο? :o:o:o:shock::shock::shock: ...... αν πάτε οδικώς δεν χρειάζεσαι διαβατήριο!!!! αυτό είναι μόνο αν πάτε αεροπορικώς!!!! :roll::roll::roll: εσείς πώς θα πάτε? :?:

πώπω η ζωή μου είναι τόοοοσο χάλια, κάνω κάθε μέρα τα ίδια και δεν προβλέπεται να αλλάξει....η Ρ. μάλλον από Σεπ δεν πάει παιδικό, αφού ο άντρας μου το αμέλησε :evil::evil::evil::evil: ....και δεν με πειράζει να είναι μαζί μου, το πρόβλημα είναι ότι στο σπίτι δεν της μιλά κανείς (εκτός του Λ.) στα γερμανικά, κανείς δεν της διαβάζει γερμανικό παραμύθι....και αν πάει αργότερα η καημενούλα θα έχει άγνοια....τα άλλα παιδάκια ήδη θα ξέρουν παραμύθια ή τραγουδάκια....και μετά θα μας λένε να την τρέχουμε σε ειδικούς για να μάθει!!!! :evil::evil::evil::evil::evil: ..... ο Λ. σε αυτή την ηλικία είχε ξεκινήσει.....

Θούλη δεν είναι φαφούτης βρε, πριν πέσουν τα δίνται του είχαν βγει τα καινούργια!!! :o:o:o:?

Μαρία τι σε ξενέρωσε? αν θέλεις πες, αλλά αν είναι να ξενερώσεις πιο πολύ, μην πεις!! :!:

Τόνια πολύ τρέξιμο έχεις και εσύ!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Πιστευω θα εχει γεννησει...Μακαρι να ειναι ολα τελεια!!!

Κοριτσια οι δικοι σας αντρες ακολουθουν το "φωναζει ο κλεφτης"?????Με τρελαινει αυτο το πραγμα!αφηνιαζω!!!!Αλλα δεν του κανω το χατηρι.Ξερει πως ξερω οτι εκεινος ειναι ο κλεφτης. :twisted::twisted::twisted:

Γωγω σε αυτη τη διαιτα..Τι αλλο τρως?Πρωινο?ενδιαμεσα????Βασικα και δεν ειναι αυτες επιλογες θηλαζουσας αλλα κ γενικως...Υπαρχουν διαιτες που σε κανουν να σιχαθεις το μαρουλι κ τα ψητα.Αυτη σε κανει να σιχαθεις τα παντα!ακομα κ τις τηγανιτες πατατες!!!!

Βεβαια εσυ δεν συμφωνεις με αυτα που σου λεω γενικως οποτε...τζαμπα γραφω! :lol::lol::lol::P:P:P

Ιουλια τι εγινε?Προς τι η πολυλογια? :P:P

(μηπως θελεις κ μπορεις να ερθεις μαζι μας αυριο?Μπα εε?!)

Ερη σ'ευχαριστω παρα πολυ... :oops::oops::oops: Αμοιβαια τα αισθηματα αν και...καμια φορα με μπερδευεις...! :?:?

Νενιν ηθελα ν α σου πω οτι ειμαι γαιδουρα!Ουτε ενα γεια δε σου εχω πει... :oops:

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εκει δεν εχει ιδ.παιδ.σταθμους?

Επισης κ εγω οταν ειχα παει παρισι ειχα ξεπαγιασει(αρχες δεκεμβρη)..Ειχα παρει μονο ενα δερματινακι μαζι μου κ μποτες με λιγο τακουνακι...Ειδικα στη γιουροντισνευ θα επρεπε να φοραω αθλητικα με χοντρες καλτσες κ μπουφαν...Σας λεω δεν μπορουσα να περπατησω επειδη παγωσαν τα ποδια μου...μουδιασμενα...κριμα γτ δεν το ευχαριστηθηκα!..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια χειρότερα και από φαντάρος είσαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ όταν γεννούσα το κιν το είχα δίπλα μου αλλά το σήκωνε ο άντρας μου....

η Χρύσα λογικά γέννησε χθες το βράδυ, η Μάρθα είπε ότι αν δεν γεννούσε μέχρι τις 9 θα της το έπαιρνε με καισαρική

Αργυρώ ο άντρας σου δεν της μιλάει Γερμανικά?

Αναστασία τι είναι το "φωνάζει ο κλέφτης"?????? :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα παροιμια!Φωναζει ο κλεφτης για να φυγει ο νοικοκυρης...

Κατι σαν "η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση" ή το "ηρθαν τα αγρια να διωξουν τα ημερα"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερέντες! :D:D:D

Τελικά αποφάσισα ότι με χαλάει το βάζω στην άκρη και σταματά να με ενδιαφέρει και έτσι δε θα με στεναχωρεί κιόλας ;)

Δεν έχει να κάνει με τη ζωή μου γενικά αλλά με το φόρουμ σε κάτι που διάβασα...αλλά τέλος πάντων..είπαμε δεν ασχολούμαι άλλο 8-)

Αναστασία τι εννοείς με το φωνάζει ο κλέφτης?? δεν το έπιασα ???

Και παρεπιπτόντως δεν έκανες καλέ τίποτα :lol::lol::lol::lol: γέλασα όταν σε φαντάστηκα να ψάχνεις το τελευταίο σου ποστ..

Ευκαιρία είναι να σου πω ότι σε είχα παρεξηγήσει παλιότερα και η άποψη μου για σένα έχει αλλάξει 180 μοίρες όχι τώρα εδώ και μήνες αλλά τώρα βρήκα ευκαρία να στο πω και συγνώμη που παλιότερα ίσως να σε είχα στεναχωρέσει...έκανα λάθος :?

Όποια έχει νέα για τη Χρύσα να μας το πει αμέσως..

Εγώ χτες πήρα τα βιβλία μου :roll:

Και μετά πήγαμε Πλαταμώνα σε κάμπιννγκ και οι μικρές χόρτασαν μπάνιο όλη μέρα στην παραλία!

Η Φ φώναζε "είμαι η βασίλισσα των ωκεανών!!..ήπια το νερό από τη θάλασσα!!" Καλά ήπιε όχι και λίγο νερό :lol::lol::lol::lol:

Γωγώ ο πονοκέφαλος χτες ήταν από την αφαγία μάλλον

Εμπειρία από δίαιτες δεν έχω αλλά να σας πω τι πιστεύω είναι το σωστότερο?

Να μειώνουμε τις ποσότητες φαγητού σιγά σιγά έτσι ώστε να προσαρμόζεται ο οργανισμός και το στομάχι μας. Ε σε λίγες μέρες θα χορταίνουμε με μικρότερες ποσότητες και δεν θα έχουμε ανάγκη το τσιμπολόγημα ;) Κι εγώ λέω αυτή την αφαγία να τη σταματήσεις..

Θούλη και Τόνια τι καλά που θα γνωρίσετε Φρανίτα :D:D

Αργυρώ γιατί λες η ζωή σου σκατά?? Εγώ μιοα χαρά σε βλέπω (σε διαβάζω :roll: )

Έρην, Νατασούλα, Νένη και όποια ξεχνώ φιλάκια!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

καλα μη πειτε οτι τα μωρα δε καλομαθαινουν...

αααααααααα ο μικρος δε καθετε με τιποτα κατω..δε μπορω να κανω τιποτα..

κ οχι τιποτε αλλο..ειχα να προσεξω 3 μωρα ενω η αδερφη γυρισε 7 απο τη δουλεια κ κοιμαται..

ο μικρος μειωνει κ αλλο τις ωρες υπνου..

μιλησα κ γω με λαλα/τρεχει κ αυτη μωρε,,,

δε μαθατε τιποτα για χρυσα ε?

εστειλα μην :?

α τωρα ειδ ΤΟ μην απο ιουλια..

εμενα με ειπε χθες οτι μεχρι της 9 αν δε γεννουσε θα τις το επερνε :roll:

πω πω κοματια θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εστειλε μην η χρυσα

περιμενει το γιατρο της να κανει καισαρικη... :(:(

ολες εχουν γεννησει εκτος αυτην

πειναει λεει η καημενη..

ευχομαι ολα καλα να τις πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωνάζει ο κλέφτης για να φοβηθεί ο νοικοκύρης, δλδ αν και εσύ έχεις δίκαιο, φωνάζει ο άντρας σου για είναι από πάνω? αυτό ή λάθος κατάλαβα?!

Νατασούλα ο άντρας μου δεν ασχολείται καθόλου με τα παιδιά όσον αφορά στο γνωστικό θέμα!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας ειναι κ καισαρικη μωρε!το χρυσακι μας το παλεψε μεχρι τελους,τί αλλο να εκανε πια;ολα θα πανε σιγουρα τελεια κ μετα δε θα την πιασει καμια μελαγχολια οπως την πρωτη φορα!θα την πρηζουμε εμεις κ θα γελαει με τις βλακειουλες μας!! :lol::lol::lol:

Αναστασακι σιγα μην μπορουσα..οτι θα ηθελα,θα ηθελα..αλλα και δεν μπορω να ερθω με το αυτοκινητο με τον γιωργο και εχω να ετοιμασω βαλιτσα γιατι φευγουμε παρασκευη..

η παναγιωτα ξερουμε πώς περναει;;

γωγω αλλαξε διαιτα..τί σε επιασε η βιασυνη να χαθουν αμεσως τα κιλα;;ισα ισα,ετσι θα τα παρεις μετα διπλασια..

φιλακια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...