Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

http://news247.gr/ellada/eidiseis/me_en ... 99976.html

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αργι οχι :roll::roll::roll:

που να τη δω μωρε..ενα μπανιο κανουμε κ τελος..λες να τη πετυχω σε κανα παιδοτοπο? :lol::lol::lol:

φιλια στο φαφουτη λουκα κ τη γλυκια μου ρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πηγαμε για μπανιο..αλλα δε περνω το τηλ μαζι μου γενικως κ η τονια πηγε μονη για μπανιο..κλαψψψψψψψψ

με επερνε κ γω δε ειχα το κινητο\σορυ αντωνιαααααααααα 8-)8-)8-)

Αφου εισαι ποντιοπουλο!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Δε πειραζει βρε θα τα πουμε το απογευμα!!! :P

Σισσιω μετα την εβδομαδα των οργιων μπακ του ριαλιτι ε;;;; :lol::lol::lol: ωραιες ιδεες βαζεις στη Χαριλινα με τις οδοντογλυφιδες!!!! :o:lol:

Στο παρτυ μπορεις να βαλεις και το baby radio να παιζει! ;)

Κανενα νεο απο Χρυσα εχουμε;;;;; ειμαι περιεργη ποσο γεννηθηκε τελικα αυτο το νινι!!!! :P

Βικυ πω πω πολυ πικρα σε καταλαβαινω!!! ελπιζω κι ευχομαι να ειναι μονο για λιγο!!! :?

Αναστασι μη λες βλακειες δε μας πρηζεις!!!! το παλι της Νατασουλας ηταν εντελως διαφορετικο απο το τροπο που εξελαβες!!! ;)

Αντε κλαψομουνιασε κι εσυ λιγακι!!!!μονο εμεις θα το κανουμε;;;; :lol::lol::lol:

Παρασκευη δωσαμε ραντεβου με Φρανιτα!!!!τι καλα!!!!!! :D:D:D:D

Νατασουλα αυτες οι δουλειες με γνωστους και φιλους μας εχουν καψει κι εμας!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ΧΕΛΠ

η φιλη μου γεννησε στις 21 του μηνα ενα κοριτσακι 38 ευδομαδων 2790 με καισαρικη .

Στην κλινικη φυσικα το στουποσανε γαλα ....χθες βγηκε απο την κλινικη και σημερα που τα ειπαμε εμαθα οτι η μικρη ειναι 2500 και αν και προσπαθει να θηλασει η μικρη κλαιει και δινει και ξενο 60μλ την φορα .Την βαζει στο στηθος και απο οτι ειδα σημερα η μικρη πιανει καλουτσικα και καταπινει ,περιπου 40 λεπτα καθετε και απο τα δυο και μετα κλαιει παρα πολυ και της δινει και το ξενο 60 μλ .....

Απο την εμπειρια που εχω (αν και δεν ξερω απο συμπληρωματα) η μικρη ειναι αδυναμη ακομα και δυσκολευετε με το στηθος και κουραζετε και μετα απο καποια ωρα τα παραταει και ζηταει την ευκολη λυση.

την σημβουλεψα να μειωσει το ξενο σιγα σιγα 10 μλ την μερα αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν θα πρεπει να της πω να νοικιασει νοσοκομιακο θηλαστρο η επειδη ειναι πολυ νωρις μπορει να το σωσει με τον τροπο που της ειπα .

πειτε μου και εσεις μια συμβουλη κατι που δεν το εχω σκευτει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω αφρο..

να νοικιασει θηλαστρο γιανα κατεβει ποιο γρηγορα το γαλα/..κ να δινει στη μικρη οσα μλ θ εδινε ξενο κ να μειωνει καθε μερα 10 μλ..

αν θες σου δινω το μαιλ της αγλαιας να τη ρωτησεις..πες κ λαλα

φιλια στα αντρακια σου..που ειναι η χρυσα??????

θα ξανα παρω :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο να νοικιασει ΤΩΡΑ νοσοκομειακο!!! αν πιανει στηθος,θα αυκησει τη παραγωγη της με το νοσοκομειακο και η μικρη θα καθεται περισσοτερο εφοσον θα βρισκει γαλα...αφου πιανει σωστα το στηθος ειναι κριμα να το χασει!

Α Νατασουλα επειδη ολες σε γραψαμε με τα βυζια σου :oops: ,μηπως βρε ειναι καμια καντιντιαση;;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο λόγω του ότι είναι μόνο 2500 το μωρό και έχασε το μαξιμουμ του βάρους γέννησης (δηλαδή 10%) νομίζω καλύτερα να νοικιάσει νοσοκομειακό θήλαστρο και να μειώνει το ξένο όπως είπες 10μλ την μέρα

Τόνια ναι μάλλον κάντιντα είναι μίλησα το μεσημέρι με την Λάλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρζτιιιιι ναι ρε...Σε συμπαθώ... :x:x:x:x:x Πιο πολύ βέβαια συμπαθώ τη ΡΕΑ....

αυτό έλειπε να μην την συμπαθείς, αφού σου θυμίζει την Ιω!!!! :lol::lol::lol:

εν τω μεταξύ τι κάνει? προσπαθεί να κουνήσει τα δοντάκια της για να πέσουν όπως του Λ.!!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: ....της είπα να μην το κάνει θα πέσουν μόνα τους.....προσπαθεί ξανά και επειδή δεν κουνιούνται μου λέει "πέσουν μόνα τους!!!"!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης Τόνια τώρα που το θυμήθηκα είσαι πολύ κωλόφαρδη ρε κοπελιά 34η και διορίστηκες :mrgreen::mrgreen:

Εγώ τελευταία φορά που είχα κάνει τα χαρτιά μου ήμουν 9η, μετά από 1χρόνο με πήρε τηλ ο 10ος και μου είπε ότι η λίστα είχε φτάσει στον 7ο ο οποίος δεν δέχτηκε και είχε μιλήσει και με τον 8ο που δεν θα δεχόταν και αυτός, οπότε με ρώτησε αν εγώ έχω σκοπό να δεχτώ γιατί αλλιώς θα πήγαινε αυτός :o:o:o:o:o:o εγώ του είπα ότι αν με καλέσουν θα δεχτώ αλλά δεν με κάλεσαν ποτέ :?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω νεααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D

η χρυσα γενναειιιι :D:D:D:D:D

το μωρο γυρισε :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty:

εχει πονους αρκετους κ διαστολη κοντα 4 8-)8-)8-)

αλλα δε εχει συσπασεις :?:?

κ λεει οτι πειναει :lol::lol::lol::lol::lol::lol: μα τι σκεφτομαστε μερικες φορες..κ γω ετσι ελεγα..πειναω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!!!!

Γιουπι!!!!!!!! Εχουμε γεννητουρια!!!!!!!! [smilie=blob9.gif] Στο πας εγω οτι σημερα θα γεννησεις!!! Με το καλο Χρυσακι μου!!!!!!!!!! Να πανε ολα οπως τα θελεις!!! Σου στελνω οοοοολη μου την θετικη ενεργεια!!

Τι κανετε κοριτσακια μου? Εγω απο χθες ειμαι με πυρετο και πονους σε ολο το σωμα! Μα ειμαι τοσο γκαντεμο! Ευτυχως ειχα κατι comtrex απο την Ελλαδα και με κανουνε περδικι. Βγηκα και εξω σημερα, πηγα κομμωτηριο κουρευτηκα, πηγα να βγαλω διαβατηριο στον μικρο αλλα τελικα θα παω και αυριο γιατι θελει και φωτο του.

Σας διαβασα στα γρηγορα και δεν θυμαμαι πολλα.

Σισσακι μου τι ωραια που περασατε! Γαλλια πρωτη φορα παω ναι. Γιατι δεν σου αρεσε εσενα? Εγω μισω τα Γαλλικα αλλα το Παρισι μου φαινεται ωραιο στις φωτο.

Θουλακι μου!!! Τι καλα που θα μεινεις παραπανω Κρητη!!! :-bd Πολυ χαιρομαι που περνας καλα!!

Γωγουλα δεν νομιζω να υπαρχει καμια κοπελα που να μην σε πηγαινει απο εδω! Εγω παντως σε παω και συμφωνω μαζι σου σε πολλα, ως γνωστος χιτλερακος και εγω :lol::lol:

Αργυ πανε τα δοντακια ε? 2 μαζι του πεσανε και χαρηκε? :o Πολυ γελασα με την Ρ. που κουνουσε τα δικα της δοντια. Γλυκα ασε, για τον ιδιο λογο σταματησα να κανω και εγω συχνα...μονο εγω τα τρωω :twisted:

Συμπεθερα να ερθεις να κανεις οσες αρμενικες βιζιτες θελεις! Τι καλα να ερχοσασταν πλακα πλακα! Πιστευω να κανεις και καμια βουτια και για μας ε? :D

Νατασουλα πολυ με τσατισε αυτος με την κουκετα! Μα τοσο αντιεπαγγελματιας??

Αφρο τα ιδια με το μωρο της φιλης σου εκανε και η Ε. μωρακι. Γεννηθηκε 2190 δεν ειχε δυναμη να τραβηξει πολυ γαλα, δεν επερνε ικανοποιητικο βαρος και αναγκαστικα εδινα ξενο. Τοτε το ζωον δεν ειχα ιδεα απο θηλαστρα κτλ. και ετσι σιγα σιγα κοπηκε το δικο μου. 2μιση μηνες το παλεψα..Με το θηλαστρο που λενε και τα κοριτσια θα τα κατεφερει μια χαρα.

Αναστασακι μου πολυ πεσμενο σε βλεπω... :( Παρε τα πανω σου καλο μου.

Αυτα για την ωρα..ξυπνησε και η μεγαλη. Φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραα!!

γενναμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!χρυσακι μου με το καλοοοοοοο!!γυρισε το μωρακι!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

οπως κ να ερθει στον κοσμο θα ξερεις παντα οτι περιμενες μεχρι τελους κ εκανες ο,τι καλυτερο γινοταν!

οοοοοοοοολη μου τη θετικη ενεργειαααααααααααααααααααααααααα!!!

λενακι το παρισι το εχω ερωτευθει!!ειναι μαγευτικη πολη!!

λιγη προσοχη παραπανω για θεματα κλοπων κ τιποτα δε θα γινει!!

περαστικουλια!

αφρο θηλαστρο θα ελεγα κ εγω,αλλα στο ειπε κ η αγλαια!

νατασουλα καντιντα;μα πώς στο καλο μετα απο τοσο καιρο θηλασμου;;;; :shock::shock::?:?:(:(:(:( ευχομαι γρηγορα να περασει..

βικυ μου σε καταλαβαινω για τις αναγουλες..ειχα ολο το πρωτο τριμηνο..κ ο γιατρος παντα μου ελεγε"τελεια,αυτο σημαινει οτι η εγκυμοσυνη εξελισσεται ομορφα!" :shock::shock::shock::shock:

εγω βεβαια ηθελα να τον πλακωσω στις μπουνιες! :lol::lol::lol::lol:

αναστασι σε σκεφτομαι..κ σ΄αγαπω πολυ κ ας μη το δειχνω τοσο οσο θα ηθελα!σε πηρα τηλ. τωρα σπιτι,αλλα καπου βολταρετε! :D:D

ο γιωργος δεν κοιμηθηκε για μεσημερι..αλλα με αποζημιωσε..εδω κ μια ωρα επεσε ξερος για βραδυ!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

θουλιτσα τελειααααααααααααααααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol: ,που θα μεινεις κ αλλο εκει!να περασεις υπεροχα!!

τονια εισαι οντως κωλοφαρδη!! :lol::lol:

τωρα εχεις αδεια ανατροφης;

να περασετε σουπερ με τη φρανι!!

σας φιλω ολες!!θα τα πουμε αργοτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννάμεεεεεεε?????? :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Θα περιμένω να πείτε ε!

Θουλάκι πολυ χαιρομαι που περνάτε καλά με το Τονάκι και που θα μείνεις και παραπάνω. Κι αλλο έπρεπε να το τραβήξεις ρε!

Καλέ τι λέτε με χάσατε, μονο σκ δεν μπαίνω συννήθως, τις άλλες μέρες πάντα θα περάσω!

Κατερινάκι να την κάνεις την μακαρονάδα, ειναι όλα τα λεφτά!

Αφροδίτη νοσοκομειακό αλλά και πάλι θα οδηγηθεί στο μπουκάλι. Στο στήθος συνέχεια το μωρό..

Πάω να τον βγάλω απο την πισίνα, Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισε το μπεμπακι της Χρυσας ε;;;!!!!! :ymparty::ymparty: αντε μακαρι να πανε ολα καλα και να γεννησει φυσιολογικα οπως επιθυμει!!!! :D

Τωρα λογικα θα ειναι σε εξελιξη!!!

Κωλοφαρδια κοριτσια δε λετε τιποτα!!!! ειναι αυτο που λενε οτι ορισμενα πραγματα ειναι γραφτο να γινουν !!! ;) Ναι τωρα ειμαι με αδεια ανατροφης και ξαναπαω 15 Φλεβαρη!

Συμπεθερα κι εσυ την συνομοταξιας με μενα και τη Γωγω;;;; ωραια να μαζευτουμε να κανουμε στρατοπεδο συγκεντρωσης!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εσυ τι επαθες καλε;;;ιωση;;; :(:(:( αυτα τα κομπτρεξ τα παιρνουμε κι εμεις!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!!!!

Μπηκα να πω ενα γεια και κατι πηρε το ματι μου για γεννα!!!!!!!!

Δεν ξερω αν μεχρι τωρα που γραφω εχει γεννηθει το λιονταρακι, ελπιζω ολα να ναι τελεια και να μην ταλαιπωρησε τη μανουλα!!!!!!!!!!!!!Χρυσακι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x

Δεν εχω διαβασει τιποτα αλλο, σας φιλω ολες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μονο που ειδα οτι γενναει η Χρυσα??? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!! ΝΑ μου το πειτε και μενα!! Εδω στο χωριο δεν εχω επαφη με τον πολιτισμο!

Τονια και Θουλη να εχετε νεα την Παρσκευη, ετσι???? ετσι>??? αντε να σας γνωρισω!!

Φευγω παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα !! Με το καλό κορίτσι μου! :D:D:D:D

Σήμερα μιας και δεν μπήκα καθόλου μπήκα με όρεξη να σας διαβάσω και να σας γράψω τα νέα μου

και ξαφνικά χαλάστηκα και ξενέρωσα τόοοσο πολύ..και δεν εχω διάθεση ούτε να σχολιάσω ουτε να γράψω κάτι..

καληνύχτα κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονάει το κεφάλι μου...Δεν έχω διάθεση να σχολιάσω... :oops::oops::oops: Άρχισα και τη δίαιτα που σας έλεγα σήμερα και πεινάαααααωωωωω...

Χρυσαα αν δεν έχεις γεννήσει ήδη με το καλό....Να έχεις ένα υγιεστατο μπεμπάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...