Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δικη μου πρωτοβουλια νατασα..απλα προσπαθουσα καιρο κ δε το δεχοταν με τιποτα,οποτε δεν πιεζα..

πριν λιγες ημερες ομως,του ειπα"η μαμα δεν εχει πολυ γαλα βρε μωρο μου,το πρωι θα γεμισει παλι" :shock::shock: κ ως δια μαγειας,το δεχτηκε κ δεν ξαναζητησε..

τωρα λεει μονος του"πωι γεμισει παλι,τωα αδειο ειναι" :lol::lol: !!!

κ το πρωι μου λεει"μαμα λιγο εσει",οποτε υποθετω πως,οπως ηταν κ αναμενομενο,αρχιζει να κοβεται το γαλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

ο μικρος κανει κακα με τετοια ορμη καθε μερα που και σημερα βγηκαν απο εξω ....ευτυχως τον ειχα στην κουνια του και λερωσε εκει που εχει αδιαβροχο καλυμα .Ε ετσι ειναι (πιστευω) οταν δεν κανει κακα ολο το βραδυ ...απλα τις 2 αυτες μερες του βγαινουν ....

Χθες πηγαμε στις κουνιες το απογευμα και σουπερ μαρκετ ,το μωρο το ειχα πανω μου και τον Μ απο το χερακι.Στο σουπερ μαρκετ ο Μ εσερνε το καλαθακι αυτος και αυτος τα εβαζε μεσα :D

νατασα μπορεις να παρεις τηλ να μαθεις σε τι σταδιο ειναι για να ξερεις ποτε θα στο φερουν γιατι θελετε να πατε διακοπες ;)

περαστικα στα αρρωστα μωρακια ..και παιδακια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειος ο Γιώργος, μα τι παιδί είναι αυτό :D:D:D:D:D

Και η Έλενα μου λέει ότι έχει λίγο και μόλις πιεί λέει "ολο τώλα το άλλο" και μόλις πιεί και από το άλλο μετά λέει "ολο κι ατό" και ξαναζητάει το 1ο :shock::shock::shock: τις λέω αφού δεν έχει άλλο και αυτή συνεχίζει "μεμέ μαμά τώλα!!!!!!!!!!!!!" :roll::roll::roll::roll::roll:

Καλημέρα Άφρο,

εδώ και 1 μήνα κάθε βδομάδα που τον παίρνει ο άντρας μου τηλ του λέει σε 1 βδομάδα θα είναι έτοιμο :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ιουλία, Νατασούλα, Αφρο

Ιουλία πολύ γέλασα με τον Γ. σου :lol::lol::lol::lol: .....αλλά και η Έλενα, όλο αλλά ξαναζητά!!! :lol::lol::lol:

στην φωτό είμαστε στην θάλασα πέρυσι, αλλά δεν θυμάμαι σε ποιό μέρος, ο αδελφός μου μας πήγε, κάπου στην Εύβοια νομίζω!!!....ωραία ήταν και μετά πήγαμε σε ένα ωραίο ψαρο-ταβερνάκι για θαλασσινά!!! μμμμμμ.....

Νατασούλα, πείτε του να την ακυρώσει την παραγγελία και ότι θα πάρετε από αλλού!!!! ;) ....ελπίζω να μην δώσατε χρήματα, αν ναι πείτε του να σας τα δώσει πίσω!!!!............πολύ καλός επιχειρηματίας είναι!!!! :shock::shock::shock::shock: αν κάνει έτσι σε όλους το έκλεισε το μαγαζί!!!! :?

Ο Λ. το ένα το έχασε στην Φ1 και δεν είπε τίποτα (ελπίζω μόνο να μην το κατάπιε, αλλα είπε ότι έπεσε κάτω!!!) και το άλλο χθες στο σχολείο!!!...τρεχάλα ήρθε και μου το είπε, τέτοια χαρά πάλι.....!!!! :lol::lol::lol: ....θα το βάλουμε σε ένα κουτάκι που είναι ειδικό για αυτή την δουλειά με ένα υγρό και μετά - λένε - το βάζουν κάτω από το μαξιλάρι και το παιδί παίρνει χρήματα!!! :roll::roll::roll:

εσείς τι τα κάνατε τα δοντάκια? :?:

δεν έχετε το κινητό της Χρύσας να μάθουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! :)

Πώς είστε σήμερα! Εμείς στο σπίτι, η μικρή δηλαδή, έχει πολύ ενθουσιασμό για το πάρτυ της! :D Σήμερα το πρωί δε μπορούσα να σηκωθώ με τίποτα, είδε και απόειδε η μικρή οποτε ήρθε με το μαξιλαρι της στο κρεβάτι μου και αφού έλεγε, έλεγε, έλεγε και απάντηση δεν έπαιρνε μου λέει σε κάποια φάση:

Χ:"Αντε μαμα σήκω να πάμε σχολείο και μετά στα μαγαζιά"!!

Σ:"Ναι καρδούλα μου"!

Χ:"Αντε μαμα σήκω! Άνοιξε τα ματάκια σου"! και προσπαθούσε με τα δαχτυλάκια της να μου ανοίξει τα μάτια! :lol::lol: Αρχισα να γελάω και της λέω:

"Γιατι δε φέρνεις τις οδοντογλυφίδες καλύτερα"! (για να μου στερεώσει τα βλέφαρα και να μην τα ξανακλείσω) και μου λέει:

"Που είναι οι οδοντογλυφίδες μαμά"; :shock::shock::shock:

Εγώ: "Όχιιιιιιιιιι!! Σηκώνομαι τώρα"!!! :shock::lol::lol::lol:

Στο πάρτυ θα είναι πέντε παιδάκια σίγουρα μαζί με τη Χαριλίνα και περιμένουμε απάντηση από άλλα τρία.

Ρε κορίτσια πείτε καμιά ιδέα, πώς να τα απασχολήσω; Που να βρω παιδικά Σι ντι; Μήπως να φέρω καποιον διασκεδαστη; Πείτε εσείς που έχετε και πρόσφατα τα πάρτυ σας!

ΚΑΙ ΤΩΡΑΑΑΑ!!! Τα τα τατααααα!! Το καράβι μας έβγαλε στο Αγκίστρι τελικά! Περάσαμε σούπερ! Όλο μπανάκι και ηλιοθεραπεία. Ψιλοκάηκα, χοντροχαλάρωσα, έφαγα, βγήκα για ποτό, γέλασα πολύ και γενικα ήταν ένα πολύ ωραίο ΣΚ σαν κλείσιμο μιας πολύ καλής εβδομάδας! Γενικά η εβδομάδα ήταν πολύ χαλαρωτική και ωραία! Κάτι σαν διακοπές! ήμουν συνέχεια σε μπαράκια για ποτό και χαβαλέ με τα κορίτσια! Από τη συναυλία και μετά κώλο δεν έβαλα μέσα!

Γωγώ και Αργυρούλα σα δε ντρέπεστε λέω εγώ!! Μάνες πράμα και σύζυγοι να μου ονειρεύεστε γκομενάκια!!! :lol::lol::lol::lol: Μόνο δύο χτύπησα! Ένα το Σάββατο και ένα την Κυριακή , αλλά τίποτα σπουδαίο.... τριαντάρησα και έχω χάσει τη φόρμα μου...! :?:lol::lol::lol::lol: Απο οφθαλμόλουτρο δε άλλο τίποτα!

Το νησί είχε πολύ κόσμο μετα βίας βρήκαμε δωμάτιο, αφού είχαμε απογοητευτεί οτι θα επιστρέφαμε Αθήνα, αλλά τελικα μας έκατσε! :D:D

Χρυσάκι με το καλό κουκλάρα μου! Μη μου αγχώνεσαι, προσπάθησε να πείσεις τον εαυτό σου. Εγώ αυτό έκανα όταν γεννούσα. Προσπαθούσα να με πείσω οτι όλα έιναι καλά, όπως και ήταν! :D:x:x:x

Λενάκι έχεις ξαναπάει στο Παρίσι;; Εμένα μου άρεσε πολύ, αλλά δε θα ξαναπήγαινα! :oops::lol: Στην Ντίσνευλαντ όμως θα ξαναπήγαινα με τα μπούνια! :D:D Τρελάθηκα εκεί μέσα! :D Έκανα σα ζαβό, προσπαθούσα να τα προλάβω όλα! ξεμουρλάθηκα! Έπαιρνα παναντόλ και ντεπον κάθε δύο ώρες, καθώς ήμουν στην πρώτη μέρα περιόδου, αλλάααα δεν υπηρχε περίπτωση να το αφήσω να με ρίξει! :D:D:D

Θα περάσετε τέλειααααα!! :x:D

Καλέ πόσα έγραψα;;; :shock::shock: Εγώ στη θέση σας δε θα με διάβαζα πάντως!! :lol::lol::lol::lol: Έτσι! Για τιμωρία! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Καλε κοριτσια σας εχω πρηξει???? :oops::oops::oops::oops: Αυτο το "παλι" της Νατασουλας με εκανε να το καταλαβω! :lol::lol::lol: Σοοοοοοορρυ!!!!!!

Παντως Νατασουλα μου δεν αλλαξε κατι στη ζωη μου για να πω "παλι"!!!Μονο προς το χειροτερο αλλαζει η κατασταση οποτε...τι να κανω κ εγω???μιρλιαζω!!!! :P:P

Ιουλια τι καλα με τον θηλασμο!!!Μπραβο σας!!!

σε ολες μας μαζι τελειωσε το γαλα???χαχαχαχαχα

Η Αννυ λεει "οσι γαλα μαμα" κ μετα λεει "σειστο(κλειστο) ατο,αλλο σελω"!!!Αααχ!Βυζανιαρικα μας εχετε ξεβυζιασει!!!! :lol::lol:

Εχω χασει το κιν σου Τζουλια...Μαλλον κ αλλα νουμερα θα εχω χασει αλλα ακομα δεν τα χρειαστηκα για να το καταλαβω.Αλλαξα συσκευη κ μαλλον ηταν στην παλια τα τηλ που δεν εχω..κ το εχω δωσει ηδη το παλιο.Δεν ξερω αν θα ερθω αυριο...ηθελα να μου πεις για ασεπ μωρε...οχι για ψυχοθεραπεια! :lol: Αλλα τωρα...εχω κανονισει κατι για πεμπτη κ δεν μπορω καθε μερα στο δρομο(χανει κ η Α τον υπνο της-κ εγω μαζι της)...Αν θελεις παρε με...

Θα με κανετε να παω να μετρησω τα βρακια μου! :lol::lol::lol::lol:

Αφροδιτη μου θυμιζεις την Αννυ με τα κακακια του Πανουλη!Μα τι πανικος!!!!Οκ βρε παιδακι μου,εχ#σ#ς!Δεν ανακαλυψες την Αμερικη!Συγκρατησε λιγο την ορμη σου! :lol::lol::lol::lol:

Παω να κανω τα γεμιστα μου!Εδω θα ειμαι ομως..νομιζω!!!

Σισσιω :lol::lol::lol::lol::lol: μονο την αποστολη"ξυπνημα μαμας" διαβασα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μόνο 2 ρε? :lol::lol::lol::lol::lol: .....σιγά μην έχασες την φόρμα σου!!! ;) ....εδώ δεν την έχω χάσει εγώ!!! :lol::lol::lol:

να σου πω για το πάρτυ σας, η αδελφή μου πολύ συχνά έπαιρνε κλόουν! δεν ξέρω πόσο της έβγαινε χρηματικά!!!, αλλά απασχολούσε τα παιδιά! ;)

εγώ στο Παρίσι θα ξαναπήγαινα, μου άρεσε πολύ!!! :D ....

Λενάκι επί Παρισίου ο λόγος, ήθελα να σου πω ότι όπου και να πας υπάρχει ο φόβος μήπως και σε κλέψουν!!!....παντού χρειάζεται προσοχή έτσι και αλλιώς!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ χρήματα δεν του δώσαμε αλλά του έκανε ο άντρας μου μια δουλειά και θα τα πατσίζαμε με την κουκέτα.......... γιαυτό δεν μ'αφηνει να μιλήσω μην χάσει τα λεφτά :o:o:o

Το πρώτο δόντι τυ Μιχάλη το κράτησα σ'ενα κουτάκι μαζί με τον αφαλό, τα υπόλοιπα τα πετάμε πάνω σε κεραμίδια :?:?:?:?

Το κιν της Χρύσας το έχω αλλά κολλάω να πάρω τώρα..........

Σίσσυ που είναι το Αγκίστρι?????????? :?:?:?

Μπράβο που περάσατε τόσο ωραία, πάντα τέτοια :D:D:D:D:D

Για το πάρτυ παιχνίδια δεν έχεται στο σπίτι για να παίξουν τα παιδιά? γιατί να τα απασχολήσεις εσύ με κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, δεν εννοούσε ρε ότι μας έχεις πρήξει, απλά την προηγούμενη βδομάδας μου φαινόσουν καλύτερα και τώρα πολύ πεσμένη και λέω μήπως έγινε κάτι καινούργιο :?:?:?:?

Θέλω κι εγώ γεμιστά, αυτές τις μέρες βαριέμαι πολύ να μαγειρέυω και κάνω όλο εύκολα φαγητά..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααα\\σισσιω ποσο χαρηκα που περνςα καλα...καλε οντως χτυπησες 2 γκομενακια? :oops::oops::shock::shock::shock::shock:

χρυσα που εισιαι?????????????????????????? :D:D:D:D:D8-)8-)8-)

αναστασια το παλι που ειπες δε το καταλαβα ρε :roll::roll::roll:

σας ειπα?????????

ειναι να φυγω πεμπτη για θεσσαλονικη ΑΛΛΑ οοοοχιι..θα κατσω κ αλλο.. :D:D:D:D

το αλλαξα για τριτη... :D:D:D:D:D:D

θα φυγει μονο ο αντρας μου γτ πιανει δευτερα δουλεια..αλλα εγω με το κουνιαδακι θα μεινω

ποσο χαιρομαιιιιιιιιιιιιι :D:D:D

παμε για μπανιο\\γωγω δε σε παω..μη με ξανα παρεις τηλ..τελος [-([-([-([-(:^o:^o:^o

σας φιλω ολεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε η μαμα!καθαριζουν μια τσιπουρα με τον γιωργο! :lol::lol:

σισσακι τραγουδακια πο το youtube κατεβασε οσα νομιζεις οτι αρεσουν στα παιδακια..εγω ειχα κατεβασει καμια 20αρια,τα αποθηκευσα σε ενα φακελο κ επαιζαν ασταματητα απο τις 5 ως τις 10! :shock::shock:

βεβαια θυμαμαι τον μιχαλακη της νατασας που οταν μπηκε εκλεινε τα αυτακια του ο γλυκουλης! :lol::lol::lol:

επισης,οταν θα κοβετε την τουρτα να βαλεις το "χρονια πολλα"απο τους φιλους για παντα,το βαζουν σε παιδοτοπους κ μου αρεσει πολυ κ φυσικα το ειχα κατεβασει για τον γιωργο!

για κλοουν μωρε ειναι μικρα ακομη για να ανταποκριθουν στις δραστηριοτητες..ειχα ρωτησει κ εγω!θα ορμηξουν στα παιχνιδια,θα δεις,κ θα παιζουν μια χαρα! ;)

τελεια περασατε,ε;;ααχ!

αναστασακι το σταθερο σου ειναι αυτο που ειχα μια φορα κ εναν καιρο;;τωρα που ειναι η μαμα,μηπως βρω ευκαιριακ παρω! ;)

δεν προλαβαινω αλλα,τελειωσε το καθαρισμα τσιπουρας! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Θου μη μασάς!!! :lol::lol::lol::lol:

Μου την έπεσαν δύο γκομενάκια, ένα το Σαββατο 24 χρόνων, μελαχρινό και ένα την Κυριακή 26 χρονών καστανό. Μόλις τους είπα οτι είμαι 30 χρονών μάνα, έκοψαν και τα δύο λάσπη!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν ήρθε η ώρα μου ακόμη να ψαρεύω εγώ γκομενάκια! ;):lol:

Το πάρτυ θα το κάνουμε στο πατρικό μου που έχει 30 τμ βεράντα για να μη μας φάει η ζέστη μέσα στο σπίτι.

Θα μεταφέρω τα παιχνίδια της μικρής, έχει και η μαμα μου τα τουβλάκια στο σπίτι της και είμαστε ΟΚ από παιχνίδια.

Θα κάνω και μια λίστα αναπαραγωγής απο το γιου τιουμπ με παιδικά τραγουδάκια και θα παίζουν, αλλά σκεφτόμουν μήπως βαρεθούν... :? Στην τελική αν βαρεθούν θα κάνω τον κακό λύκο!! Ακούς Λένα;;; :lol::lol:

Μήπως να βρω κανα παιχνίδι να παιξουμε μαζί μαμαδες και παιδια :?::idea::idea::mrgreen:

Νατασσουλα το Αγκίστρι είναι δίπλα στην Αίγινα. Νησί του Αργοσαρωνικού.

Έρη σε χάσαμε! Ελπίζω να περνάς καλα! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

μπηκα να δω για τη Χρυσα!

κανενα νεοτερο?

!συγνωμη δεν εχω διαβασει τιποτα!

δεν ειμαι καλα!

κανω εμετους ολη μερα και ολη νυχτα!

δεν μπορω να πιω ουτε νερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Βίκυ τόσο χάλια?

Είναι και καλοκαίρι και χειροτερεύει η κατάσταση με την ζέστη :(:(:(:(

Για την Χρύσα δεν ξέρουμε τίποτα ακόμα, αλλά για μην γύρισε μάλλον την κράτησαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στείλτε της ένα μήνυμα να μάθουμε!!!

Βίκυ θα περάσει, υπομονή!!! και φρυγανιές! :!:

εγώ μόλις έφαγα ένα κομμάτι τσιιζ κεικ, αφού κανείς δεν το τιμά.....ένα είναι σίγουρο δεν ξανακάνω γλυκό γιατί στο τέλος καταλήγω να το τρώω μόνη μου και να παίρνω εγώ όλες τις θερμίδες!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ η μητέρα αυτή προσφανώς δεν τον θέλει για να είναι δίπλα της και να παίζει τον πατέρα αλλά για την διατροφή που θα πρέπει να πληρώνει για το παιδί!!!......εμένα μου φάνηκε πολύ δίκαιη η απόφαση....ας πρόσεχε και αυτός τις κινήσεις του (για να μην εκφραστώ αλλιώς!!!) :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!! :D:D:D:D:D:D:D

εχω εναν ενθουσιασμο κ μια αγωνία..λες κ θα γεννησω εγω!!!!

ολα να πανε τελεια κοριτσακι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα αν κάποιος δε θέλει να αναλάβει τις ευθύνες του, βρίσκει τρόπο να τις αποφεύγει έστω και με πενήντα διακαστικές αποφάσεις εις βάρος του!

Αλήθεια;;;;; Γεννάει το Χρυσάκι;;;;; Μακλαρι να της πάνε όλα όπως τα θέλει!!!!!

Περιμένουμε νέα Σαλονικιές!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια λετε να γενναει??????????? :D:D:D:D:D κ σε ποιον θα το πει να μας το πει :roll::roll:

χρυσουλα μου με το καλο..με ΕΝΑ πονο :x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

τι κανετε γερλς??????

πηγαμε για μπανιο..αλλα δε περνω το τηλ μαζι μου γενικως κ η τονια πηγε μονη για μπανιο..κλαψψψψψψψψ

με επερνε κ γω δε ειχα το κινητο\σορυ αντωνιαααααααααα 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...