Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Αφρο με το καλο να γυρησουν σπιτακι του ςκαι καλη προσαρμογη!!!

μαρακι ευχαριστω...

οχι δεν ανυπομονω καθολου,νιοθω απλα πολυ περιεργα...

φοβαμαι οτι θα με πιασειπαλη πανικος παο τη ναρκωση, δεν θα δω το μωρο...δεν ξερω πως θα ειμαι μετα..και γεννικα ειμαι καπως...σαν παραμονες Μεγαλης Παρασκευης..

Αυριο εντωμεταξυ ειναι της Αγιας Παρασκευης και γιορταζει η εκκλησια μας...

Επισης αυριο εχει γεννεθλεια το αφεντικο του αντρα μου και μια καλη μου φιλη η οποια εχει ζητησει να βαφτησει τον μικρο και αμα γεννηθει ιδια μερα με αυτην...δεν θα μπορω να της το αρνιθω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια ξερετε ποια ειναι η φαση...

οτι αμα γεννηθει αυριο...θα εχουν γεννηθει και τα δυο στις 39+2...Τριτη 26 του μηνος..Μαιου ο ενας Ιουλκιου ο αλλος..και θα εχουν ακριβως 26 μηνες διαφορα μεταξυ τους..

αμα γεννηθει και στις 10 το προι..ε αυτο πια θα ειναι απο τα ανηκουστα.

Αχ παιδια δεν ξερω..μεχρι τωρα ημουν φετα.,...γιατι ειλικρινα πιστευα οτι ειχα ακομα χρονο μπροστα μου...τωρα ειμαι καπως..

με φοβιζει η καισαρικη..δε φοβαμαι τον φυσιολογικο οσο αυτο..

ελπιζω μονο να μην εχουμε τα παρατραγουδα που ειχα με τον μεγαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα ηρεμησε ολα θα πανε καλα

σε καταλαβαινω οταν ξερεις τι σε περιμενει ειναι ισως χειροτερο .....εγω ετσι ειχα παθει και σε ολη την γεννα μου ημουνα σφιγμενη και φοβισμενη ....τωρα που καθομαι και το σκευτομαι βλεπω οτι ειχα μια πολυ καλη γεννα εστω και χωρις επισκληριδιο .

Ετσι και εσυ θα καθεσε αργοτερα και θα λες ...μια χαρα ηταν απλα εγω ημουνα χαλια ψυχολογικα (οπως και να γεννησεις ) θα το δεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσακι αντε βρε εφτασε η ωρα!!! το καταλαβαινω οτι φοβασαι,αλλα να τελειωνεις βρε πουλακι μου να ξαλαφρωσεις!!! ;) ολικη ναρκωση θα κανεις;;;γιατι;;;

Νατασουλα δε τους παιρνεις ενα τηλ να δεις αργουν να σας φερουν τη κουκετα;;; :?

Αφρο αν εφαγε σοκολατα που να φαει και φαγητο;;;;τα ιδια ακριβως κανει με τον Αλεξ!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Ή μάλλον καλησπέρα!! :D:D:D

Σας έλειψα;;; :D Εσείς μου λείψατε πάντως! Όχι πάααααρα πολύ, γιατί πέρασα πολύ ωραία!! :lol::D

Καλα ρε μουχρίτσες!!! Πόσα γράψατε;;; :twisted::twisted::twisted: Τέσσερις ώρες σας διαβάζω!! Δύο τρενάκια;;; Μα δύο τρενάκια;;; :twisted::twisted::twisted:

Χρυσάκι μου να είναι καλότυχο το παιδάκι που έρχεται και συ να έχεις τον τοκετό που επιθυμείς! :x:x:x:x

Θουλάρα μου να σε χαιρόμαστε!! Χρόνια σου πολλά, καλά και ευτυχισμένα! :x:x:x:x:x

Θα προσπαθήσω να σχολιάσω ο,τι θυμάμαι από το προηγούμενο τρένο.

Τονάκι διάβασα οτι η μικρή δεν πίνει το καταψυγμένο γάλα σου... :roll: γιατί δε δοκιμάζεις να της βάλεις μέσα λίγο καοτόνικ;; :mrgreen::lol::lol::lol:

Μαράκι και γω στους Πυξ Λάξ έτσι είχα συγκινηθεί... θυμηθηκα τα νιάτα μου και νοσταλγούσα την ανεμελιά εκείνων των χρόνων, γιατί δεν ξέρω αν σου το έχω πει... ήμουν πολύ γεια σου μικρη! :D

Νατασσούλα ο μικρός καλυτέρευσε καθόλου; Τι τον βρηκε καλοκαιριάτικα μωρεεεέ... Με την αντιβιώση ελπίζω να είναι και τα τελευταία! :x

Μιτσάκι και σεις ερεθισμούς;; Κριμα ρε γμτ...! :cry: Το μικροβιάκι ελπίζω να ηρεμήσει σύντομα και συ να κόψεις τη νηστεία! :x:x:x Καλα κουράγια!

Άργι πολύ ελκυστικό φαινόταν το γλυκάκι στη φωτο!! Θα μπορούσες να στείλεις και κανα κομμάτι σε αυτόυς που το εκτιμούν! :lol::lol::lol:

Παναγιώτα φύγατε για διακοπές;; Χωρέσατε;; Πώς περνάς μαρή αγορομάνα;; :lol:

Μωρή Γωγώ μπράβο!! Σόυζα τον έχεις τον πεθερό ρε θηρίο! Πώς τα κατάφερες! και ο Άγιος φοβέρα θέλει! :lol::lol: Σας φιλώ οικογενειακώς! :x

Ιουλία έλειπε η νονάκα σου και είχες ρέντα βλέπω ε;;; όταν είμαι παρούσα λέξη δε βγάζεις! Γιατί;; Μήπως από σεβασμο; :lol::lol::lol::lol: Μπράβο θηριάκι για τον ΑΣΕΠ! (ναι τώρα το θυμήθηκα! ) Με έβγαλες ασπροπρόσωπη! Την ευχή μου! :lol::lol::lol:

Αθηνά και μεις θέλαμε να σε δούμε! δεν πειράζει όμως θα έχουμε ξανα την ευκαιρία! Εύχομαι να περασεις καλύτερα το υπόλοιπο των διακοπων. :x

Ξυλιες για να μην κατουράνε πάνω τους νήπια διάβασα, βρέφη που πίνουν γάλα μόνα τους διάβασα... μ' αρέσει που ανησυχούσα΄οτι δεν είμαι καλή μάνα...! Η καλυτερη είμαι! :D:oops::lol::lol:

Στο σπίτι δεν έχω ίντερνετ, δε θα μπορώ να σας γράψω.

Θα επανέλθω αύριο με τα νέα μου και να σχολιάσω ό,τι άλλο ξέχασα συν τα επόμενα που θα γράψετε! Φροντίστε να μην είναι πολλά, γιατί θα βάλω τη Θου να σας δαγκώσει! :lol::lol::lol:

Ααααα!! Αναστασί χαίρομαι που το έκαψες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα είναι λογικό να νιώιθεις έτσι....Όλα καλά θα πάνε...Ηρέμησε και σκέψου ότι από ώρα σε ώρα θα έχεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου....Με το καλό λοιπόν.... ;););)

Νατασούλα αυτό ακριβώς έλεγα.....Ό,τι δεν κοιμάσαι με το λουλουδι σου, επειδή το έχει αναγκη εκείνη, αλλά επειδή βολεύει εσένα....Δεν πειράζει μωρέ...Εγώ σε αγαπώ... :x:x:x:x:x:lol::lol::lol::lol:

Επίσης εμείς κάναμε μεγάλη φασαρία όταν μας είχαν καθυστερήσειτο κρεβάτι της Ιως και ως εκ θαύματος ενω δεν μπορούσαν να μας το έχουν έτοιμο την τελευταία προθεσμία που τους θέσαμε, τελικά μας το έφεραν όταν τους είπαμε.... :evil::evil::evil::evil:

Κάνε τσαμπουκά..... :twisted::twisted:

Αφροοοο δε νομίζω ότι υπάρχει παιδι που να μην τρώει σοκολάτα....

Χθε είχαμε βγει έξω με την Ιω, φάγαμε και στο τέλος μας έφεραν καρπούζι...Αντί λοιπόν να φάει καρπούζι, έτρωγε ένα λεμόνι..... :shock::shock::shock::shock::lol::lol:

Σισσάκι μουυυυυ καλωσόρισες...Που πήγες και πόσα γκομενάκια έριξες ρε θηρίο;;;;; :lol::lol::lol:

Ρε νατασούλα τι είχε ο Μιχαλάκης;;;Το έχω χάσει... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω και ποτε ναπαω στο νοσοκομειο στην περιπτωση μου...αμα τα πονακια γινουν πονοι;;;;;

αμα δω κατι περιεργο...

δενε χω ιδεα.

Χρύσα αν έχεις πόνους που έρχονται κάθε 3 λεπτά και διαρκούν λίγο (ούτε λεπτό), πήγαινε νοσοκομείο, γεννάς!!!1 :lol::lol::roll::roll: ...αν έρχονται κάθε μισή ώρα, όχι ακόμη, έχει αρχίσει μεν η διαστολή αλλά δεν έχεις τελεία!!! ;)

τα διάβασα αλλά δεν θυμάμαι!!! :roll::roll: τι κακό και αυτό!!!! :o:o:?

Γωγώ εμένα με συμπαθείς ρε? είπες κάποιες συμπαθείς και κάποιες απλά ανταλλάσεις απόψεις!!! :roll::roll::roll::roll:

οι καλεσμένοι μου έφυγαν, έμειναν ευχαριστημένοι είπαν....τώρα αλήθεια, ψέμματα δεν ξέρω....εγώ τους είπα να μου πουν τι δεν τους άρεσε ώστε την επόμενη φορά να το διορθώσουμε ή να μην το κάνουμε!!!! :roll::roll::roll::roll:

σήμερα έπεσαν και τα δοντάκια του Λ. και είναι πολύ χαρούμενος!!!! :D

Σισσιώ μπράβο που περασες όμορφα, όπως ρώτησ εκαι η Γωγώ, κανένα γκομενάκι πέτυχες? :lol::lol::lol::lol:

και εγώ είμαι κατά του να κοιμούνται οι γονείς με τα παιδιά, αλλά δεν κρίνω κανέναν γιατί κάποιοι το κάνουν για πρακτικούς λόγους ή ό,τι άλλο......

Νατασούλα πάρε εσύ και φώναξέ τους για την κουκέτα!!!....μα είναι δυνατόν να μην την έχουν φέρει ακόμη? :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil:

τι άλλο δεν θυμάμαι!!!!.....

α και εγώ δεν ξέρω πώς έκανα παιδιά!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πώς άρχισε η συζήτηση όμως, δεν θυμάμαι!!!!! :roll::roll::?

Από 1 Αυγ έχει ο άντρας μου άδεια και δεν θα πάμε πουθενά, οπότε ένα μήνα κάθε μέρα, 24 ώρες, μας βλέπω να μαλώνουμε!!!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρζτιιιιι ναι ρε...Σε συμπαθώ... :x:x:x:x:x Πιο πολύ βέβαια συμπαθώ τη ΡΕΑ.... :lol::lol::lol::lol::lol: Εντάξει, σε ορισμένα ζητηματα δε συμφωνούμε, αλλά δεν έχει να κάνει...Είσαι γριά και πρέπει να σε σέβομαι..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x:x:x

Όμως είναι λογικό τόσες που είμαστε εδώ μέσα να μην συμπαθούμε κάποιον....Εγώ ας πούμε έχω καταλάβει ποιες με συμπαθούν και ποιες όχι... :roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Η Τόνια ας πουμε δε με χωνεύει...... :evil::evil::evil::evil: Και δεν τη χωνεύω κι εγώ..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε γιατί δεν πάτε κάπου κι εσείς;;;;;;;; Ένα μηνα θα έχει άδεια ο άντρας σου;;;;;;;Γιατί να μαλώνετε;;;;;;εμένα πάντως ο Γιώργος μου στα όπα όπα με έχει....το αστέρι μου...Ίσως επειδή δεν του έχω κάνει μαύρες τις διακοπές με τη μουρμούρα μου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά ειλικρινά δεν έχω λόγο....Είναι εντάξει ο πεθερός μου..Και αν πάει να ξεφύγει, τον επαναφέρει ο Γιώργος στον ίσιο δρόμο για να μην έχει τη μουρμούρα μου.... :oops::oops: Εντάξει ίσως είμαι κι εγώ υπερβολική....Πραγματικά τα αγαπάει τα κορίτσια...Για την Ιω ειδικά πεθαίνει...Αλλά..... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Τόνια ας πουμε δε με χωνεύει...... :evil::evil::evil::evil: Και δεν τη χωνεύω κι εγώ..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :

Στανταρακι αυτο!!!!!!!! :)):)):)):)):)):)):)):)):))

Αργυ μα 1 μηνα και δε θα πατε πουθενα;;;γιατι;;;; :(:(

Γωγω εννοειται ρε οτι τα λατρευει τα κοριτσια...κι εμενα τα πεθερικα μου λατρευουν τον Αλεξ,αλλα κανουν τετοιες μαλακιες που μου γυριζει το ματι!!! εχθες στη βαφτιση παιζει να εβγαζα καπνους απο ταυτια!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(-|(-|(-|(-|

Τι κάνετε?? Κοιμήθηκα λίγο στον καναπέ..

Περιμενω να βραδιάσει να πάμε βόλτα με ποδήλατα!

Από αύριο αρχίζει η άδεια! :D:D:D:D

Α μου έστειλαν σήμερα και τα βιβλία από το μεταπτυχιακό :? ξεκινάω διάβασμα 8-)

Γωγώ εγώ νομίζω ότι είσαι από τις πιο συμπαθείς παρουσίες εδώ μέσα...

δε νομίζω να μη σε πάει καμία, ίσα ίσα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τελεια η φωτο με τις τσουπρες σου!!!!

Γωγω εγω σε αντιπαθω παντω...απιστευτα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΦι'αυτο εξαλλου δε σου μιλαω!!!!!! :lol::lol::lol:

Αχ εδω ειμαι ακομα....τον εχω πριξει τον ανθρωπο και ειχε μια γεννα και ετοιμαζετε για καποια αλλη...τον γιατρο εννοω...

Δεν εχω πονους- ανυποφορους- απλα μια απιστευτη πιεση απο κατω που μερικες φορες ποναει και κατι τσιμπιες αλλα τιποτα σε τακτικη βαση...

Μου ειπε να μη περιμενω πολυ και αμα αρχισουν οι τακτικοι πονοι να τον παρω τηλ οτι ωρα και να ειναι και αυτος θα μου πει τι να κανω....

αντε να δουμε...σημερα;;;..αυριο;;;..η μεθαριο;;;;..παραπανω μερες δεν το κοβει...για να πεφτουν τα στοιχηματα!!!!!!!!!...

Ειπα του Ο να περασει απο την καβα να μου παρει 2 σμιρνοφ μοχιτο...δεν ειμαι μπεκροκανατα..αλλα τωρα θελλω αυτο...και μια πιστα.

Σισσιω για πες καλε λεπτομεριες;;;;;....

Παντως το θεμα με την παρθενογεννεση μου αρεσει...θα πω του γιατρου να με ξανακανει παρθενα...μαζιμε μια πλαστικη στην κοιλια...εμ θα σφαχ τω που θα σφαχτω..να μη γινω κορμαρα;;;;;......μετα βεβεια θα χρειαστω και μια πλαστικη στα μπουτια..και μια ανορθωση πισινου..και φυσικα μια πλαστικη στηθους...αφου θα θηλασω και θα χαλασει το στηθος.... :lol::lol::lol:

Αχ τωρα αλαξα γνωμη...θελλω κοκα κολα και χωριατικο λουκανικο στη σχαρα...

παει το χασα εντελως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνιααααααα :x:x:x:x:x:x:x:x Μα πόσο ταιριάζουμε....Γιατί να μην είμαστε πιο κοντά να ανταλλάσουμε τις φσασιστικές μεθόδους διαπαιδαγώγησης.... :)):)):)):((:((:((:((

Μαράκι τι τέλεια φωτο ρε..... :D:D:D Οι δυο κουκλίτσες σου....Πωπωωωω τώρα θα καθίσεις να διαβάσεις;;;Πως αντέχεις;;;;; :?:?:?:?:?:?

Κι όμως Μαράκι μου...Αλλά δε με ενοχλεί καθόλου...Σσυμπάθειες και αντιπάθειες έχουμε όλοι....Αυτό που με ενοχλεί είναι να υποκρινονται ότι με πάνε ενώ δε με πάνε... :twisted::twisted::twisted:

Χρύσα εγώ λέω μεθαυριο θα γεννήσεις....Αν δεν έχεις τακτικούς πόνους φεεεεεεεεεεεεττττττταααααα...Απλώς έχεις μπει στην τελική ευθεία....

Καλά να μη σας πω ότι θα έχω πάρει στανταρ δυο κιλά...Όλη την ώρα τρώω ρε γαμωτο..Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ουφ..Γι'αυτό όταν γυρίσω θα κάνω τη διαιτα για τα 20 κιλά.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα! Τα κατάφερα!

Χρυσουλάκι μου με το καλό κορίτσι μου το νινάκι σου, μην αγχώνεσαι θα δεις όλα θα πάνε καλα!

Για συμπάθιες και αντιπάθειες διάβασα, δεν νομίζω οτι γίνεται να αντιπαθήσεις μωρε κάποιον απο εδώ μέσα. Εγώ Γωγώ σε πάω και πολύ μάλιστα γιατι έχεις τσαγανό και έχεις χιουμορ απλά διαφωνώ με τις μεθόδους σου.

Κοριτσάκια μου πάντως εγώ δεν έχω θέμα με καμία απο εδώ μέσα. Πραγματικά δεν θα μπορουσα να έχω. Θεωρώ οτι αυτο θα μπορουσε να συμβεί αν είχαμε προσωπικές σχέσεις, καθημερινές.

Αναστασάκι μου, και εγώ χάρηκα πολύ που πέρασες καλά και ξέδωσες. Και σου εύχομαι ότι καλύτερο και με την δουλειά να κάτσει κάτι σουπερ!

Εμεις ειμαστε καλά, περνάμε ακομα καλύτερα, κάνουμε βολτίτσες, τρωμε πάλι πολύ και τέτοια..

Τονάκι Γαιδουρονήσι έχω μείνει και βράδυ λαθραία βεβαια.. Ειναι τέλειο το νησάκι! Το λατρεύω.

Και τους κέδρους τους λατρέυω, έχει και στην ικαρία παρα πολλούς. Τρώμε τα κεδρόμηλα στην παραλία! χαχα

Μαράκι καλή ποδηλατάδα!

Φιλάκια πολλά κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσαχπινες!Τικανετε?

Κ εμεις καλα..!Ετσι κ ετσι δλδ!

Δεν μπορω να ανοιξω τα ματια μου...κοιμαμαι οποτε μπορω..και ορθια! :? Τελευταια βδ γυμναστηριο.. :( Απο σεπτεμβρη παλι...μαλλον...

Γωγω ουτε εγω εχω τιποτα μαζι σου...Και παρολο που θα ειχα πολλα να σχολιασω...δεν εχω κατι να σου πω γτ δεν θα κερδισει κανεις τπτ! ;) Να προσεχεις κοριτσακι μου παντα...φιλια στα μωρα!

Ευχαριστω για τη στηριξη κοπελιες!

Ελπιζω καποια στιγμη στη ζωη μου να επανελθω γενικως!Αν κ δεν το κοβω!Αλλαζεις μεγαλώνοντας, θελεις-δε θελεις...Ε?!

Σας φιλω!

Επεξ. Χρυσουλα με το καλο καλη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα απλα να πω ενα γεια..ΕΙμαι στη Σητεια κ μενω κ στο χωριο οποτε η προσβαση στο ιντερνετ σπανια! Σημερα μπηκα μονο...

Τονια εγραψα το τηλ κ θα σε παρω μολις ξερω ποτε θα παω Ηρακλειο.

Καλα ειμαστε, βασικα ο Σεμπ επαθε ιωση κ εξελιχτηκε σε λαρυγγιτιδα...τωρα δεν κανει αυτ τον βηχα αλλα εχει μυτη μεσα στο μπουκωμα..τον βουταω στη θαλασσα αλλα δεν με αφηνει κ πολυ..Ουφ, κουραστηκα, να τελιωσουν οι διακοπες να ξεκουραστω!! Αλλη φορα θα παιρνω τον δανο μαζι να του φορτωνω το σεμπινι!! Απα πα πα...

Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτα σε παιρναμε τηλ με τη θουλη!!! :D ηρθατε κρητη και αρρωστησε το Σεμπινι;;;καλα λεω γω οτι το κλιμ α εδω ειναι χαλια...

μολις κανονισεις να ερθεις απο δω παρε τηλ! ;)

Μαρη Γωγω ναι πιο κοντα επρεπε να μεναμε εμεις!!!! :D:YMHUG: αντε δρομολογιστε το με το Γιωργο να κατεβετε κι εσεις!! ;)

Βρε Αναστασι μου..τοσο χαλια;;;; :(:(:(:(

Ερακι πολυ χαιρομαι που περνατε τοσο καλα!!!! :D:D κι εγω ελεγα παντα οτι ηθελα να μεινω λαθραια στο Γαιδουρονησι,αλλα δε προλαβα ρε γαμωτο... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!!!

Μπήκα να ευχηθώ στη Χρύσα μας!!!!Ελπίζω να σε προλαβα και να το δεις ;)

Με το καλό κοριτσάκι μου,να πάνε όλα τέλεια και να γεννήσει όπως θέλεις!!!!

Που ξέρεις μπορεί να σου την κάνει την έκπληξη το λιονταράκι και να γύρισε!!!

Τόνια αποκλειστικά θήλαζε η βλαμμένη ρε....Μάλλον όχι βλαμμένη,ηλίθια όπως πολύ σωστά την αποκάλεσε η Γωγώ,γιατί περι ηλίθιας πρόκειται όταν σου έρχονται όλα τόσο βολικά,κοιμάται τέλεια το μωρό σου και το "κόβεις" για βλακεία :twisted::twisted: Τεσπα βυζί της είναι ότι θέλει το κάνει..

Γωγώ εγώ σε πάω με χίλια :x:x Νομίζω ότι αν είμασταν κοντά θα κάναμε πολύ καλή παρέα,έχουμε πολλά κοινά και ας μην φαίνεται εδώ,ταιριάζουμε σαν χαρακτήρες πιστέυω.Και εγώ σούζα τα έχω τα πεθερικά :lol::lol::lol:

Αναστασία μου πήγαινε κι άλλες διακοπές αν σου κάνουν καλό ρε :x.,γράφτους όλους....

Πυξ Λαξ θα έρθω και εγώ σίγουρα!!!Ήθελα να πάω Καβάλα προχθές αλλά δούλευε ο αντρούλης μου :(:(

Αργυρώ δεν θα πάτε κάπου τελικά; :o:o:o

Έλα ρε κρίμα,εγώ ψοφάω για να πάω διακοπές καλοκαίρι,χρόνια έχω να το κάνω :(:(

Τα βρακιά μου είναι στριγκάκια τα πιο πολλά(καμμιά 100 μπορεί και παραπάνω)τα υπόλοιπα τύπου μποξεράκια γυναικεία και μερικά κανονικά.Αν όμως βάλω και ποσα έχω στην άκρη και δεν φοράω,σίγουρα πιάνω τα 250!!!Έχω τρέλα λέμε βρακί και ξερό ψωμί :lol::lol: έχω ξοδέψει άπειρα χρήματα για βρακιά...

Θουλάκι που χάθηκες;καλοπερνάς ε; άντε να ανανεωθείς λίγο!!!!

Έρη μπήκα φέις και κολάστηκα με τη φώτο!!!Θα την φτιάξω αύριο!!!!Μούρλια φαίνεται!!!

Μαράκι καλό διάβασμα και καλό κουράγιο ;););)

Λενάκι ζηλέυω που θα πάτε Παρίσι...Πότε είπαμε;Να μας πεις εντυπώσεις,ψήνω τον άντρα μου να πάμε τον χειμώνα..

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο,πάω για ύπνο λοιπόν 1:30 πήγε :shock::shock:

Φιλιά!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες πανεμορφες!

κοιμουνται ολοι για λιγο ακομη.. :D

αναστασακι αυριο πρωι σε βολευει να ερθετε;;σημερα θα ερθει η μαμα :roll::roll: ..ξερω..πολυ νωρις σου απαντησα :oops::oops: !!

χαλια εισαι,ε;;αντε..ελα να ενωσουμε προβληματισμους να καψουμε εγκεφαλο που λεει κ η αφρο! :lol::lol::lol:

χρυσα με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!αχ εχω αγωνια!

ολα θα πανε τελεια κοριτσι μου!μη φοβασαι τιποτα!!

γωγω εγω σε συμπαθω παντως!αλλιως σιγα μη σου μιλουσα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μου αρεσουν οι "ντομπροι"ανθρωποι κ σιχαινομαι αυτους που κανουν"πισωγυρισματα" χωρις καμια εξηγηση..δε θα γινοταν λοιπον να μη σε συμπαθω! ;)

φρανι περαστικα στον σεμπ! :( ελπιζω να τα καταφερετε να συναντηθειτε με τις υπολοιπες εκει! ;):D:D

αργυρω τελικα οχι διακοπες; :( βρε παρε τα παιδιακ ελατε..

λενιω θα περασετε τελεια στο παρισι!

ξυπνησε!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

έχουμε κανένα νέο από την Χρύσα?

Γωγώ ο Μιχάλης έπαθε γαστρεντερίτιδα και μετά ωτίτιδα, ευτυχώς τώρα είναι καλά

Για την Έλενα ναι ρε εννοείται ότι εμένα βολεύει και το κάνω, δεν είπα ποτέ το αντίθετο ;) κι εγώ σ'αγαπώ κι ας μην σ'έχω γνωρίσει :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Βασικά εγώ δεν έχω πρόβλημα με καμία σας, γιατί να έχω άλλωστε απόψεις ανταλλάσουμε δεν γίνεται να συμφωνούμε σε όλα, νιώθω πολύ καλά όμως με το παρεάκι μας λέω τον πόνο μου :lol::lol::lol::lol:

Και μια και είπα για πόνο με τον τύπο που κάνει την κουκέτα δεν μ'αφήνει ο άντρας μου να μιλήσω γιατί είναι πελάτης του και ξέρει ότι θα τον ξεχέσω :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Το θέμα είναι ότι την Πέμπτη γυρνάει ο Μιχάλης από Καβάλα και δεν έχει που να κοιμηθεί, θα τον πάω στον τύπο και θα του πώ θα στον αφήσω να τον φιλοξενήσεις μέχρι να μου φέρεις την κουκέτα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Επίσης πείτε μου για τα μεμέ μου, καμιά δεν ξέρει??????????????????????

Αναστασία τι έγινε βρε πουλάκι μου γιατί πάλι τόσο πεσμένη?

Αργυρώ πέσανε επιτέλους τα δοντάκια????? άντε κάνατε την αρχή

Του Μιχάλη τα πάνω πέσανε πριν 2 μήνες και ακόμα δεν εμφανίστηκαν τα καινούργια :?:?:?:?:?

Σισσιώ περιμένουμε συγκλονιστικά νέα, που πήγατε τελικά?

Κατερίνα 300 βρακάκια?????????????που τα βάζεις καλέ τόσα? εγώ γύρω στα 50 έχω και δεν μου χωράνε πουθενά...........

Πολλές απουσίες πάντως στο τρενάκι, κορίτσια που είστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αργυρω!καλημερα νατασουλα! :):)

αργυρω ηθελα να σε ρωτησω,πού ειστε στη φωτο του προφιλ σου;;

νατασουλα :evil::evil::evil: για την κουκετα!

μα ποτε σκοπευει να σας την εχει ετοιμη πια; :evil::evil::evil::evil:

για τα μεμε δεν ξερω.. :?:?

εμεις κοψαμε κ τον βραδινο θηλασμο..εμεινε μονο ο πρωινος..αλλα με βολευει επειδη ετσι κοιμαται ενα διωρακι εξτρα! ;) οταν ειναι ετοιμος,ας τον κοψει κ αυτον!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...