Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Καλημερα!!!

Εδω και μια ωρα εχει φαει μιση φετα ψωμι η Ε. :twisted: και σημερα θελω να κανω κατι δουλειες στην αγορα και δεν κανει γρηγορα να φυγουμε :twisted: Εχει και εναν παλιοκαιρο :twisted: Ευχομαι να μην βρεξει μονο! Κατα τα αλλα ειμαι καλα! :D

Δεν ειμαι σε θεση να σχολιασω...κατι για φευγατες μαναδες ειδα και ξυλιες στον ποπο και νευριασα πολυ :twisted: Θα τα πουμε αργοτερα ευελπιστω! Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρθενα κι εγω ρε κοριτσια...ΑΠΟ Τ'ΑΥΤΙΑ!!!!!!!!!! :)):)):)):))

Τι αλλο θ'ακουσουμε;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι ρε Μαρια ειδες 32 αρνηθηκαν!!!! αν ειναι να σου κατσει που λενε!!! ;)

Κριμα για το διπλο μισθο! μια χαρα θα σου ρχοτανε!!! :P

Χρυσακι ναι αμα γινουν πονοι συχνοι ανα 10' πχ,αν δεις εστω και λιγο αιμα,σπασουν τα νερα...αλλα μαλλον το λιονταρακι σου εχει αραααξειειει!!!! :lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερα κι εμενα 72 ωρες να πιει λιγο γαλα,αλλα δεν εκατσα να περιμενω,του το πηρα!!! :evil: εφιαλτης αυτο το φαγητο πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να πω τον πονο μου και μετα απο αυτα που διαβασα θελω να φωναξω ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο πονος μου : ειχα τον πανουλι στο κρεβατι μου το πρωι και εκανε κακα ...καταχεστηκε ...μου γεμισε τα σεντονια και περασε και στο στρωμα ...ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΩ????????????????? το εκανα με το καθαριστικο για τους καναπεδες αλλα δεν ειδα βελτιωση ....να κανω σαπουνναδα με απορρυπαντικο η με απορρυπαντικο πιατων ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μηπως να εκανες λιγο αφρο με χλωρινη? Δοκιμασε σε ενα μικρο μερος πρωτα μην σου κανει ζημια.

Συμπεθερα περασαν 2 ωρες και ακομα την τρωει την φετα! :twisted: Γαλα δεν ειχα σημερα και της εδωσα ψωμι.

Παρθενα και εγω!!! :D 2 παιδια εκανα χωρις καθολου σεξ!!!!! :lol: Τα εκανα με εξωσωματικη ;)

Μαρακι τι λες παιδι μου πρωι πρωι? :lol::lol: ακου να μεινει εγκυος το μωρο!! :lol: Μηπως αντι για καφε ηπιες τιποτα αλλο? :P:lol:

Χρυσα δεν εχω ιδεα ποτε πρεπει να πας νοσοκομειο. Μηπως να ρωτουσες τον γιατρο?

Αργυ γιατι ζορια απο 1 Αυγουστου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Αποφασισα να κουρευτω και αλλο και ετσι θα βγω αυριο μια και μια. Θα παρκαρω τα παιδια στην πεθερα και θα παω να κανω και τις δουλειες μου. Καλυτερα ετσι γιατι σημερα δεν μπορω να παρω τα ποδια μου...με 2,5 ωρες υπνο ειμαι απο την παλιομεση :twisted:

Ψαχνω να βρω πως να τα κοψω και δεν βρισκω κατι που να μου αρεσει :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΑφρο κανε μια σαπουναδα με απορροιπαντικο ρουχων, πλυντο καλα και ξεπληνε το με ξυδι.

Μολι ςβγαλει πολυ ηλιο βγαλε το στρομα στον ηλιο ννα λιαστει καλα.

Λενακη τα παιδια τα εκανες χωρις σεξ..αλλα φανταζομαι οτι ο αντρας σου κανει σεξ;;;;;;;..η μηπως ειναι γκει σαν τον δικο μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ παιδια δεν μπορ :lol: ω εχω πεθανει στα γελια

Επισης...δες παλιες φωτο δικες σου, εκει που σου αρεσε το μαλλι...

εγω αφισα τα δικα μου να μακρινουν παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ....λοιπον εβγαλα το καπακι απο το στρωμα (ευτυχως ηταν το καπακι που λερωσε ) και το εχω βγαλει στο μπαλκονι πανω στις απλωστρες ,το εχω κανει τοπικα εκει που ηταν λερωμενο με σβελτο ,απορρυπαντικο ρουχων και τωρα το ξεπλυνα με ξυδι ....εχει φυγει κατα πολυ απο οτι βλεπω αλλα τωρα δεν πολυ καταλαβαινω γιατι ειναι μουσκεμα ...και μου φανταζει χειροτερο!!!

Το καπακι εχει μαζι του κολλημενα μια στρωση αυτο το ακρυλικο το ασπρο (πως το λενε ,που εχουν και τα μπουφαν ) α ναι νομιζω υαλοβαμβακα και μια στρωση αφρολεξ .....σκευτομαι να βαλω το λαστχο να το ξεπλυνω για τα καλα αλλα φωβαμαι ...δεν το εχω ξανα κανει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα γκει ειναι και αυτος σαν τον δικο σου :lol::lol::lol::lol: μπα σε καλο μας πρωινιατικα!!! Να τους γνωρισουμε βρε μεταξυ τους να γουσταρουν!! =))=))=))

Μαρακι πολυ ωραιο! Αλλα εγω εχω ενα κολλημα και θελω τα μαλλια να ειναι παντα πισω απο τα αυτια. Φρατζα κανω στα πλαγια. Τωρα τα εχω στο υψος του σβερκου πισω και μπροστα πιο μακρια. Σκεφτομαι να τα ανυψωσω και αλλο πισω απο πανω και να τα σηκωνω με τζελ ολα προς τα πανω. Σαν να εβαλα τα χερια μου στο ρευμα ενα πραμα :lol::lol: αχ δεν ξερω... :roll: Καταλαβες? Σιγα μην καταλαβες ετσι οπως τα εγραψα :lol::lol:

Αφρο μολις στεγνωσει θα ειναι καλυτερο. Οχι μωρε μην το κανεις με το λαστιχο και εχεις αλλα μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.agorainfo.gr/files/images/9655.jpg

μαρεσει αυτο ...αλλα φρατζα εχω να αφυσω απο το δημοτικο ...και τοτε δεν μου αρεσε (ε ναι αφου την ειχα απο παντα !!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα...Ο Γιώργος με την Ιω πήγανε για μπάνιο, εγώ βαρέθηκα να τρέχω πάλι πρωί πρωί στη θάλασσα... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops:

κάθε γονιός δρα διαφορετικά..Ό,τι νομίζει ότι είναι καλύτερο για το παιδί του και για τον ίδιο....Χιλιες φορές που η ιω έκλαψε ΜΙΑ φορά για δύο ώρες παρά να κλαίει κάθε φορά που ήθελε να κοιμηθεί....Κι εγώ θεωρώ απαράδεκτο ένα παιδί είτε βρέφος είτε νήπιο να κοιμάται με την μαμά και τον μπαμπά στο ίδιο κρεβάτι...κυρίως γιατί υπάρχει κίνδυνος να το πλακώσει ο γονιός στον ύπνο του, αλλά και γιατί θεωρώ απαραδεκτο να μυρίζει τις βρωμοανάσες μας ένα μωράκι...Δεν είναι υγιεινό...Και θεωρώ ότι δημιουργούνται πολύ περισότερες ανασφάλειες στο παιδί έτσι..Τι γίνεται αν κοιμάται με τη μαμά και ξυπνήσει και δεν τη δει δίπλα του;;;;;;

Βασικά νομίζω ότι τέτοιες κινήσεις, πχ να θηλάζεις το παιδί μέχρι να πάει δημοτικό, να κοιμαται μαζί σου κλπ είναι ζητήματα που ικανοποιούν τη μαμά και όχι το παιδί...Το κάνουν δηλαδή οι μαμάδες επειδή οι ίδιες νιώθουν ανασφάλεια ή κομπλεξ ή θέλουν να έχουν το παιδί κολλημένο πάνω τους....

Επανέρχομαι σε λίγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά νομίζω ότι τέτοιες κινήσεις, πχ να θηλάζεις το παιδί μέχρι να πάει δημοτικό, να κοιμαται μαζί σου κλπ είναι ζητήματα που ικανοποιούν τη μαμά και όχι το παιδί...Το κάνουν δηλαδή οι μαμάδες επειδή οι ίδιες νιώθουν ανασφάλεια quote]

αυτό που κοιμάμαι πολλές φορές με την Ιωάννα το κάνω για μένα τελικά

νιώθω ότι δεν την χορταίνω και μου λείπει και θέλω να την πέρνω αγκαλιά όταν κοιμάμαι..

:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερωτηση ....ολλα τα μωρα γεννιουντε με γαλαζια ματια ? εγω αυτο γνωριζα ....ο Π γεννηθηκε με σκουρα πρασινα και τωρα ειναι καστανα !!!λετε να εχει μαυρα ματια στο τελος ? :roll:

εγω το κανω για την ευκολια μου ....αν και με ενοχλει αρκετα αλα αν τον εβαζα στο δικο του θα επρεπε να περιμενω να κοιμηθει κ μετα να προσπαθουσα να κοιμηθω κ εγω ...2 ωρες στο νερο ...τωρα κοιμομαστε ταυτοχρονα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εγω πρεπει να κουρευτω γιατι τα μαλλια μου θα φτασουν σε λιγο στο κωλι μου!!! :? και λεω να τα κανω και μια περμαναντ να βαζω αφρο κι οξω απ τη πορτα! ;) και τωρα του βαζω αλλα δε γινονται ωραια σγουρα και δε κρατανε..και το ισιωμα με τετοια ζεστη δε λεει! :roll:

Μαρια ωραιο το κουραματακι..κι αυτη που το χει η ρουφιανα!!!! :P

Εμενα ο Αλεξ δεν ηθελε να κοιμαται μαζι μου απο νεογεννητο(καλα αυτο δεν ηθελε τα αντερα του τοτε! )

Τη μπεμπα τη παιρνω καμια φορα τα πρωινα να χουζουρεψουμε και μ'αρεσει αλλα οταν μας παιρνει ο υπνος δε με βολευει καθολου και συνηθως σηκωνομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου εσύ δεν κοιμάσαι μια ζωή με το Μανωλάκη..Και είσαι και ιδιαίτερη περιπτωση λόγω του ότι είσαι συχνά μόνη σου....Και μόνη σου λες ότι το κάνεις για ευκολία δική σου..Όχι για το Μανωλάκη επειδή το έχεις ανάγκη...Όπως και να έχει, δε λέω ότι είναι λάθος..Λέω ότι ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΛΑΘΟΣ...

Μαράκι κι εγώ πολύ συχνά θέλω να πάρω την Ιω στο κρεβάτι να κοιμηθώ μαζί της επειδή μου λείπει.....Είναι φυσικό ρε....Αλλά άλλο να το κάνεις μια στο τόσο και άλλο από τότε που γεννήθηκε το παιδί να κοιμάσαι μαζί του...Και άλλο κοιμάμαι μαζί του επειδή με έχει αναγκη το παιδί μου και άλλο επειδή το έχω εγώ ανάγκη....

Δεν κανω επίθεση σε καμία...Είστε το παρεάκι μου...τις περισσότερες σας νιώθω πολύ κοντά μου, με μερικές έχω γίνει και φίλη καιμε άλλες ανταλλάσουμε απλώς απόψεις επειδή είτε δε με συμπαθούν είτε δεν τις συμπαθώ(ελάχιστες :oops::oops::oops: )....Αλλά τις σέβομαι...

Απλώς δεν μπορώ να ακούω συνέχεια ότι δεν μπορεί να αφήσεις ένα παιδί να κλαίει γιατί θα έχει ψυχολογικά προβλήματα και επειδή είναι απάνθρωπο κλπ κλπ κλπ.....

Κι εγώ της ιως της έχω πει σουτ...Όταν ηταν η Λένα σπίτι για να μην τους ξυπνήσει...

Ναι θεωρω απράδεκτη τη μάνα που δίνει στο 2 μηνών μωρό της τπ γάλα να το πιει μόνη της όχι τόσο γιατί του τραυματίζει την ψυχούλα του αλλα γιατί μπορεί να πνιγεί το βρέφος και να πεθάνει... :?:?:?

Υπερβολική θεωρώ και τη μανα που δέρνει το παιδί επειδή χέστηκε πάνω του.... :shock::shock::shock: Οκ. κι εγώ μπορεί να έχει κατουρηθεί η ιω και να της υψώσω λιγο τη φωνή και να της πω "Αμαν ρε ιωαννα γιατί δε μου είπες ότι θες τσίσα;;;" αλλά όχι να τη δείρω.... :shock::shock::shock::shock:

Καλά για την τύπισσα που συνάντησε η κατερίνα δεν πρόκειται περί κακιάς μάνας αλλά περι ηλίθιας... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Παναγιώτααααα ο Γιώργος είναι πρώτος στην τακτοποίηση πραγμάτων ταξιδιου....Να στον στείλω;;;;;; :D:D:D:D

Νενη ναι ρε....Στη γραφική Βόνιτσα είμαστε...Αν μπορέσετε ελάτε....Στειλε πμ....

Αρτζι έχετε σύστημα εντοπισμού καπνού;;;;;; :shock::shock::shock: Δηλαδή δεν έχετε καπνίσει ποτέ στο σπίτι σας;;;;;Μπραβο ρε....

Λενάκιιιι σε παιδεύει η Ειρηνούλα ακόμα ε με το φαγητό;;;;Κρίμα μωρέ...

Ρε φασιστόμουτρο ομοιδεάτισσα τόνια πόσο κωλόφαρδη ήσουν;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Α, κι εγώ τη νύχτα που θηλάζω την μπέμπα ξαπλωμένη, αν με πάρει ο ύπνος, ξυπνάω επειδή δε βολεύομαι και την πάω στην κούνια της...Ίδιες είμαστε μωρή... 8-)8-)8-):lol::lol:

Αναστασία εγώ σε πάω και ας οι απόψεις μας απέχουν παρά σαγκας..... :lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x

Κοινός παρανομαστής είναι η αγάπη για τα παιδιά μας.... :x:x:x:x:x:x:x:x

Χρύσααααα ο γιατρός τι σου έχει πει;;;Ο μπέμπης μπορεί να γυρίσει σε αυτή τη φάση;;;;Εγώ πάντως στο εύχομαι ολόψυχα... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αφρο ξέχασα να σου απαντήσω...Η Ιω γεννήθηκε με πράσινα ματάκια και στις 40 μέρες έγιναν καστανά..και έτσι έμειναν..

Η μπεμπούλα γεννήθηκε με γαλανά και τώρα έχει κατι ματάρες.......... :x:x:x:x:x:x:x:x Η πράσινα ή μπλε..Δεν μπορώ να το προσδιορίσω..... :?:?:lol::lol::lol::lol:

Καλέ μόνο εγώ ειμαι π......α;;;Εγώ πηδήχτηκα και έμεινα έγκυος....Εσείς πως τα καταφέρατε χωρίς σεξ;;;;;;; :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες τι κάνετε?

Σας διάβασα χθες το βράδυ αλλά μετά βαριόμουν να γράψω :oops::oops::oops::oops:

Ο Μιχάλης είναι πολύ καλύτερα και η Έλενα μέχρι στιγμής δεν κόλλησε, άντε να δούμε.....

Μαρθούλα μου αν και καθυστερημένα Χρόνια Πολλά, να σε χαίρονται οι άντρες σου και περισσότερους ύπνους εύχομαι.......

Χρύσα αποφάσισες που θα γεννήσεις?

Δημητρούλα νομίζω ότι για να αποτοξινωθεί ο οργανισμός και να δείς αποτέλεσμα χρειάζεται 1 μήνας αποχή. Γιατί δεν κάνετε εξετάσεις μήπως και δείξουν?

Για τους παιδικούς εγώ έχω 50,69 μόρια. Η λίστα που βγήκε τώρα και είμαστε μέσα δεν σημαίνει ότι θα μας πάρουν σίγουρα, απλά τα διακαιολογητικά που καταθέσαμε ήταν σωστά. Αυτήν την Παρασκευή βγαίνουν τα αποτελέσματα.

Άφρο να βάλεις αδιάβροχο κάλυμμα στο στρώμα

Παναγιώτα καλά να περάσετε :D:D:D:D:D

Κορίτσια έχω θέμα με τα μεμέ μου

Εδώ και σχεδόν 1 μήνα ξεφλουδίζονται οι θηλές και σκίζονται, δεν μπορώ να καταλάβω από τι :?:?:?

Βάζω σπαθόλαθο περνάνε και μετά από μερικές μέρες πάλι τα ίδια, πείτε καμιά ιδέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μάλλον είμαι η μόνη που εδώ και σχεδόν 2 χρόνια κοιμάμαι με την Έλενα μαζί :oops::oops::oops:

Μέχρι 6 μηνών κοιμόταν στην κούνια της και από τότε γίναμε αυτοκόλλητες :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εγώ το κάνω καθαρά για θέμα δικής μου ευκολίας, έχω μόνο ένα παιδικό, κουράστηκα κάποια στιγμή με τα πήγαινε έλα, ξυπνούσε και ο Μιχάλης οπότε σκέφτηκα καθαρά την ευκολία μου.......

Εντωμεταξύ η κουκέτα που παραγγείλαμε υποτίθεται θα ήταν έτοιμη 15 Ιουνίου για να κάνω εκπαίδευση με την Έλενα το καλοκαίρι που λείπει ο Μιχάλης και ακόμα δεν την έχουν φέρει :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

και ο άντρας μου του λέει δεν πειράζει δεν την βιαζόμαστε :o:o:o το τι πινελίκι άκουσε την Πέμπτη δεν περιγράφεται, και έχω μαζέψει και το παλιό κρεβάτι και δεν έχει που να κοιμηθεί ο Μιχάλης. Την Πέμπτη που ήρθε κοιμήθηκε στο σαλόνι :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τσουπρες..μαλλων αυριο ειναι η μεγαλη μερα...

πηρα τηλεφωνο τον ΠΑΠ και τον ειπα οτι νιοθω μια πολυ μεγαλη πιεση απο κατω αλλα οχι συσπασεις ...ειναι τετοια πιεση που νιοθω οτανπεριμενω περιοδο και περιμενω να ερθει για να ξελαφροσω...και μου ειπε πως ειναι θεμα ωρων...αυριο- μεθαυριο θα ειναι η μεγαλη μερα..

αν θελλω αυριο πρωι - αν αντεξω μεχρι τοτε- να ερθω στο παπαγεωργιου να με βαλει μεσα και να γεννησω κατα 99% με καισαρικη γιατι σηγα μη γυρησε...

Οποτε θα δουμε πως θα παμε..και αυριο θα παω...

φοβαμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει αυτο ηταν για μεσημερι ο Μ εφαγε σοκολατα ...

ηρθε ο πατερας της φιλης μου απο εδω και του εφερε μια σοκολατα και καραμελες βουτυρου .

τις καραμελες δεν τις ηθελε ...καλυτερα ειπα για να τις φαω εγω :lol::lol::lol: ..αλλα την σοκολατα την ηθελε :(:lol::lol::lol::lol:

σημερα βγαινει η φιλη μου !!!

Ερη πρεπει να εχει φαει πολλες σοκολατες ο Κωστακης απο την κυρ Γιωργο .....οποτε ερχετε φερνει σοκολατες για τον Μ και επειδη η φιλη μου ηταν εγκυος και γωριζε οτι δεν θελω να τρωει τις ετρωγε εκεινη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: σημερα την εκατσα την εδωσε στον Μ αντε να του την επαιρνα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

κουραγιο μανα λιγες ωρες ακομα .

βλεπει την καραμελα βουτυρου και λεει μπιαχ ....και του λεω "μαρεσει που λες μπιαχ στην καραμελα ενω εχεις φαει κυβουσ κνορ " :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...