Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Nενη υπάρχει ένα θεματάκι δίπλα ρίξε μια ματιά και θα καταλάβεις!!! ;)

λοιπόν ανακάλυψα από πού προέρχεται ο θόρυβος: δεν είναι το ρούτερ αλλά ο ανιχνευτής καπνού (smoke detector) :o:o:o:o:o ....σου σπάει το τύμπανο, δεν ξέρω ποιά είναι η λύση, αν έρθει ο άντρας μου ας την βρει!!!! εγώ παρήγγειλα φαγητό!!!! ;):roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε ελενη 2 μηνων;;; :shock::shock::shock: μηπως ειναι 2 χρονων;;;; :?:?:?

Καλε αυτο με το μπιμπερο που το ειδε;;;δε φοβαται μη πνιγει το μωρο;;; :o:o:o

Κριμα ρε :cry::cry::cry:

Κοριτσια δε χωρανε με τπτ τα πραγματα στο αμξι.Μαλλον θα παω με το Κτελ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

την επομενη φορα που θα την δεις και παει να σου μιλησει πες της "σουτ" και μην της δινεις σημασια :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ετσι θελουν......

Ακομα ψαχνω το θεμα διπλα :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα απιστευτο εεε...

Και να προσπαθει να μου αποδιξει οτι ειναι σωστη παιδαγωγικη μεθοδος κι ετσι θα σκληραγωγησει και θα το κανει σωστο αντρα :evil::evil::evil:

Και ποσο μ@@@@@@ ειμαι που καθομαι και νταντευω ακομα το μικρο, θα το κανω φλουφλη :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι παιδια γνωστη μερκελ σα τη Γωγω :P δεν ειμαι κατα αυτης της μεθοδου,αλλα με προυποθεσεις..αν και δε μου αρεσει ουτε η λεξη "μεθοδος" ουτε "εκπαιδευση"...δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα οπως ακουγονται,ουτε αφηνεις το μωρο(δε μιλαμε για νεογεννητο) να κλαιει 40 ωρες μονο του μεχρι να σταματησει...αν γινει με υπομονη και αγαπη τιποτα δε παθαινει ουτε στην εφηβεια θα βγαλει κατι..

Κι εμενα με αφησε η μανα μου(χειροτερη μερκελ απο μενα) και μαλιστα πραγματικα μονη μεχρι να σταματησω να κλαιω και μια χαρα εφηβεια περασα(ειχα πολλους γκομενους μονο, λετε γι αυτο;;; :lol: )

Τα παντα θεωρω οτι ειναι αναλογα πως τα πραττεις,ποτε τα πραττεις και γιατι τα πραττεις! ;)

Επισης βρε Παναγιωτα μου συμφωνω οτι αλλο να το αφησεις να κλαιει επειδη κανεις μπανιο(ή οτιδηποτε αλλο) το αλλο παιδι κι αλλο επειτηδες,αλλα για τη δικη σου συνειδηση...το μωρο δε το ξερει!!!!! :P εκεινο κλαιει ειτε ετσι ειτε αλλιως και δε ξερει οτι εσυ δε πας γιατι εχει παρει φωτια ο κωλος σου με το αλλο!!! :lol:

Λοιπον Γωγω οταν γινουν εφηβοι τα καμαρια μας,ελπιζω να μιλαμε ακομη με τουτες εδω τις τσουπρες να τους δειξουμε τι σπαθια παιδια εγιναν!!! :lol::lol::lol:

Καλα Νενη η περιπτωση που λες ειναι...ΠΕΡΙΠΤΩΣΑΡΑ!!!! :evil::evil::evil: Αυτο με το μπιμπερο ακομη δε μπορω να καταλαβω πως και γιατι το κανει!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια :?:? δικιο εχεις ρε..αλλα για τη δικη μου συνειδηση δικαιολογουμαι :oops::oops::oops:

Ο πατατουλης μου απο χθες μπαμπαλιζει συνεχεια... :x:x:x Βεβαια κινητικα ειμαστε σαν τα κουτσουρα.

Μονο μπρουμυτο_ανασκελα γυρναμε. :mrgreen:

Τονια αμα μιλαμε μαρη -που θα μιλαμε ρε- θα μου λες "τι κανει Ο Ν;;;κλωτσαει ακομη στον υπνο του;;;" :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με μια πετσετα κατω απο το λαιμο, αν μπορεις να το φανταστεις :evil::evil::evil:

Εχω λιωσει το φατσοβιβλιο, εχω παρατησει 2η μερα τον αντρα μου με τα μικρα και ειμαι στο γραφειο του.... ειμαι πολυ γαιδουρα;;;;;;

Χτες τους βρηκα να φτιαχνουν παγωτο και οι τρεις!!!! Εεεε ηταν για φιλημα!!!!Ειδικα αφου μετα τα μαζεψαν ολα!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβλα το μικρο για υπνο γιουπι !!!!

τωρα φετααααααααααααα

ο Μ θα κοιμηθει οταν παω και εγω για υπνο ,βλεπει ντορα και εγω θα σερφαρω λιγο .

τρωω και πεπονι για βραδινο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γκετλς!

Δεν σας διαβασα ακομη..οχι ολες τις σελ..!

Αγχωθηκα με αυτα που λενε οι Παναγιωτα-Ιουλια-Μαρια....Θελω να ξεκινησω αμεσα διαβασμα...δεν ξερω που πανε τα 4...Ιουλια να ερθω αυριο για καφε?Αντε το πολυ μεθαυριο! :oops: Θελω να μου τα πεις απο κοντα...ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

Καπου ειδα πως πριν 2 χρ. πηραν μονο 25 γεωλογους!!!!Τρελλες πιθανοτητες! :lol::lol: Αλλα νιωθω πολυ αισιοδοξη πως θα γινει ενα θαυμα!Κ αν δεν γινει...Το ταξιδι προς την Ιθακη ειναι που μετραει!!!! ;););)

Απ'την αλλη σκεφτομαι να ...καθαριζω σπιτια!!!Μια χαρα λεφτα θα βγαζω κ θα εχω κ ευελικτο ωραριο!!! :P:lol::idea::idea::idea::idea: (ιδεα και τι ιδεα?!!!)

Παναγιωτακι μου σ'ευχαριστω πολυ!Θα σε πρηξω κ εσενα,μην ανησυχεις! ;):oops: Καλα να περασεις στις διακοπες σας!!!

Αργυρω ο αντρας μου τελευταια γυρναει καποιες μερες νωριτερα στο σπιτι οποτε κραταει εκεινος τη μικρη.Χθες οταν εφυγα για το κομ. κοιματαν η Αννυ για μεσημερι.Επισης το βραδυ την κοιμισα κ εφυγα.Εκεινος απλα....κοιμηθηκε του καλου καιρου(στο πατωμα παλι :shock: ) κ η Αννυ ή δεν ξυπνησε καθολου(3πμ γυρισα) ή ξυπνησε,δεν την ακουσε κανεις κ ξανακοιμηθηκε! :?:?

Γενικως απο τοτε που...Ξεσαλωνω :lol::lol: την κραταει η μανα μου 1-2 φορες τη βδ για 2 ωρες ή ο Α....

Ελενακι θα περασετε σουπερ στη Γαλλια!Και μη φοβασαι!Νομιζω ειναι φημες ολα αυτα...φαντασου τι θα λενε για την Ελλαδα! ;)

Τονια ΔΕΧΟΜΑΙ!Και για γαιδουρονησι κ για Ξανθη κ για την ζωη ναυαγων!Ετσι δεν θα ανησυχω κ για το οικονομικο!!!! :lol: Φινα θα περασουμε!Θα εχουμε κ κατσε καλα μαυρισμα!

Συνεχιζω!

Ιουλιαααααα ετοιμασε καφε...δε με νοιαζει!!!!χαχαχα

Μεσα για πυξ λαξ!Θα τα πουμε αυριο(η μεθαυριο,χωρις πιεση! :P:P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το "γκετλς" σημαινε "γκερλς"! :P

Γωγω εσυ κοριτσακι μου το βιολι σου!!! :lol::lol::lol: Δε θα θυμαται λεει το βρεφος ~x( ...Με τρελαινεις αλλα....θα αντισταθω στον πειρασμο! ;) Η καθε μανα,στα παιδια της.... :D

Κατι με την Ιουλια που εκανε χιουμορ αλλα 1η φορα δεν το καταλαβα...κατι με το θεμα που λετε που δεν το βρηκα....Εχω κ κιμα μυαλο οπως ειπαμε...Το εκαψα τελειως!

Μα ποοοοσο ωραια περασα χθες?!!!!Και ενιωθα κ θεα!!!Τοσο ωραια κ οικεια παρεα(συμμαθητες)!

Σημερα ημουν καπως κομματια../.αλλα δε φταιει μονο το ξενυχτι,το αλκοολ και...το πουρο :lol::oops: !Ειναι κ η γενικοτερη ψυχολογια μου!Παντως ηταν κ ο μπαμπας της εδω οποτε...Οκ!

Που ειστε καλε???

Επεξεργασια για να μη γεμισω ποστ!

Βρηκα για ποιο θεμα μιλουσατε!Οταν πρωτο ανοιξε(η τεσπα οταν το διαβασα) σχεδον στενοχωρεθηκα αλλα εχω καταφερει αρκετα καλα πλεον να μην νοιαζομαι για τους αλλους κ τα παιδια τους! :?

Ολα στη ζωη ειναι ισα μοιρασμενα.Το πιστευω αυτο.Καποιος μπορει να ειναι πλουσιος αλλα να βασανιζεται συναισθηματικα.Καποιος φτωχος αλλα ευτυχισμενος.Για αλλους η μοιρα εγραψε γονεις αγαπημενους,για αλλους διαζευγμενους....Καποιοι ειναι εξυπνοι κ "χανονται" κ καποιοι κουτοπονηροι κ κερδιζουν...Πως να αλλαξεις τη μοιρα σου?Απλα κανεις οτι καλυτερο μπορεις κ μακαρι κ οσοι μπλεχτουν στη ζωη σου να κανουν κ εκεινοι το ιδιο...!

Τι λεω τωρα...! 8-)

Σημερα μου ειπε η Λινα για μια ασχετη-αγνωστη που την προετρεψε να δινει κ καμια ξυλια στη Σοφια αν της φυγουν τα τσισακια(βγαζουν παμπερς)! :o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil: Ετσι λεει εκανε κ αυτη και επιασε!!!!οποτε τι να λεμε????????Τι να συζηταμε???Η γυναικα βρηκε την χρυση λυση! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και από μένα!!!!!

Τελευταία όπως πάντα....

πιάσατε θέμα που με καίει τις τελευταίες μέρες...δεν κοιμάται καθόλου όμως :(:(:(

Όλο το 24ωρο 9 ώρες σύνολο...κομμάτια είμαι.γκρινιάζει κιόλας και δεν με έχει συνηθίσει σε τέτοια..Ελπίζω να είναι φάση μόνο,κανένα δοντακι πιστεύω...

Εκπαίδευση δεν μπορώ να κάνω όμως με τπτ,όσο και να κλαίω,όσο και να σέρνομαι το θεωρώ τελείως απάνθρωπο να αφήνεις το μωρό να κλαίει.

Αλλά δεν κατηγορώ και αυτές που το κάνουν,όπως λέει η Αναστασία,κάθε μάνα στα παιδιά της.

Έχω "πλακωθεί" με πολλές μάνες για αυτό και δεν ασχολούμαι πλέον,όποια πάει να μου πει κάτι της το κόβω.

Τώρα που το θυμήθηκα...Χθες που λέτε στο cosmos ειμαι στην αίθουσα φροντίδας παιδιού και αλλάζω πάνα στην μικρή.Με ρωτάει ο άντρας μου,"θα θηλάσεις;","μπα λέω θα της δώσω φαγητό,πριν 1 ωρα θηλασε"

Στο δωματιάκι θηλασμού/μπιμπερό είναι μία μαμά με την 1,5 μηνών κορούλα της,τον άντρα της και την μαμά της.

Βγαίνει ο άντρας της που μας άκουσε,και μου λέει πήγαινε αν θέλεις."Μπα όχι" λέω.

Ακολουθει η πεθερα του με την κόρη :evil::evil::evil: και μου λέει η πεθερά "πόσο είναι;""1 χρονών"λέω

"Ααααα ολόκληρη γυναίκα και την θηλάζεις ακόμα;" :evil::evil:

Φορτώνω εγώ και της λέω"φυσικά,και σχολείο να πηγαίνει αν θέλει θα την θηλάζω"επίτηδες το είπα :lol::lol:

Με πιάνει στην κουβέντα η κόρη,της λέω αχ τι ωραίο μωράκι που είναι,φαντάζομαι τώρα θηλάζει συνέχεια...

"α όχι λέει,κάθε 3-4 ώρες τρώει,μόνο από το 1 στήθος για 15 λεπτά"

"πολύ τυχερή είσαι της λέω,το βράδυ κοιμάται;"ε,τι άλλο θα ρωτούσα; :lol::lol::lol:

"ναι κοιμάται 10 με 6 το πρωί από την αρχή :o:o:o:o:o "

σοκ εγώ!!!!!"πω πω ρε συ τι τυχερή που είσαι" της λέω

και τι μου απαντάει ρε κορίτσια....

"ναι ναι πολύ τυχερή,αλλά τώρα θα την κόψω λόγω γάμου,όσο χάρηκε χάρηκε,φτάνει" :evil::evil::evil::evil:

για το βρέφος 1,5 μηνών :cry::cry::cry: που είναι τόοοοοοοσο βολικό,και το έλεγε με κακία το θα την κόψω όσο χαρηκε χάρηκε.....

Τι να της έλεγα,δεν μου βγήκε κουβέντα,λυπήθηκα πολύ όμως,μουρμούριζα μόνη μου μετά...άκου λόγω γάμου :evil::evil:

να ειπα για την βλαμένη και τέλος χρόνου,με περιμένει ο σύζηξ πάλι....

Τα λέμε αύριο,καληνύχτα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια αμα μιλαμε μαρη -που θα μιλαμε ρε- θα μου λες "τι κανει Ο Ν;;;κλωτσαει ακομη στον υπνο του;;;" :lol::lol::lol::lol:

:)):)):)):)):)):)):)):)):)) ΚΑΛΟΟΟ!!!! :)):)):)):)):)):)):)):))

Αχ εγω εχω μεινει στο μωρο που του βαζει πετσετα στο λαιμο από κατω!!! :o:o:o Οχι δε μπορω να το φανταστω βρε Νενακι...πως δηλαδη;;; στηριζει το μπιμπερο σε πετσετα κατω απο το λαιμο του;;;;

Μα ελεος... :(:(:( και δηλαδη αγκαλια ποτε το παιρνει αυτο το μωρο;;; :(:(:(

Επισης η ξυλια για να μαθει να κατουραει ειναι τρατζικ για μενα!!! :evil:

Αναστασι μην αγχωνεσαι ρε αν ειναι να σου κατσει θα σου κατσει! Ειναι και θεμα κωλοφαρδιας! ;) θελεις να σου πω πως διοριστηκα να κουφαθεις;;;;;

Εκανα τα χαρτια μου σε μια προκυρηξη για ενα δημοσιο παιδικο που ειχε βγει μολις ειχα τελειωσει τη σχολη(δηλαδη δεν ειχα καθολου καλα μορια περα απο το βαθμο) και ζητουσαν μονο 1 βρεφοκομο( δηλαδη μηδαμινες πιθανοτητες με τοσες στο ραφι!!)

Οταν βγηκαν τα αποτελεσματα ημουν 33η να φανταστεις!

Ε μετα απο 4-5 χρονια,οταν ημουν εγκυος τον Αλεξ και ειχα αποφασισει πλεον οτι δε προκειται ποτε να ξαναδουλεψω σε παιδικο σταθμο, με παιρνουν τηλ απο το σταθμο και μου λενε "θυμαστε που ειχατε κανει τα χαρτια σας στον ταδε π.σταθμο;;;οι 32 προηγουμενες αρνηθηκαν τη θεση και ηρθε η σειρα σας..θα τη δεχτειτε;;;"!!! ετσι εμεινα :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o !!!!

Φυσικα δεχτηκα γιατι ποιος αρνειται θεση στο δημοσιο,ασχετα αν δε τη παλευω με τις συνθηκες που δουλευουμε... :?

Επισης Κατερινακι αυτη που λες δε πρπει να θηλαζε αποκλειστικα ε;;;;; γιατι να εχεις φαει ολο το γαμησι των πρωτων 40 ημερων μεχρι να τα καταφερεις και μετα οταν αρχιζει ο θηλασμος να γινεται ωραιος να λες οτι θα το κοψεις και για ηλιθιο λογο,μου φαινεται κουλο!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ!!!!

Τι κανετε;;;;εγω καλα...εδω ακομα!!!!

Παναγιωτα καλο ταξιδι..καλα να περασετε και προσοχη στο δρομο...

Καλε γιατι τα γραφετε ολα αυτα για να με συγχηζετε;;;...ακου ξυλια στον ποπο αμα κατουρηθει....

δεν μπορω...

με κανετε να αισθανομαι τρομερα μ@λ@κας μανα...

ο φοφος θα γινει τρομερα κακομαθημενο μωρο τελικα...να σημερα παλη πουρνο πουρνο χεστηκε πατοκορφα και αντι να μου το πει πριν...το ειπε μετα...κουβαληθηκε και λεει εκανες κακα...επρεπε να τον πλακοσω στις σφαλιαρες..ακου να τολμισει να τα κανει στην πανα καιοχι στο γιογιο..κακομαθημενο!!!!!!!

Παιδια δεν ξερω...εγω δεν μπορω να τα κανω αυτα...ουτε με τον υπνο ουτε μετιποτα...

ακομα και οταν με φερνει στα ορια μο σκεφτομαι πως δεν ξερω τι επιφυλασσει το μελον στο παιδι μο, δεν ξερω ποσο θα πονεσεικαι θα υποφερει στη ζωη του,ποσες υποχωρησεις θα χρειαστει να κανει,ποσες φορες θα χρειαστει να κανει "σουτ"..οποτε δεν μπορω να φανταστω να το προκαλω ποσο και εγω απο τωρα...

Απλα εχω αποδεχτει οτι καποια πραγματα με ενα παιδι ετσι ειναι...και δεν αλλαζουν,

ναι ο φοφος κοιμαται στο κρεβατι του μια χαρα...

καμια φορα ξυπναει μια φορα τη νυχτα..καμια δυο...μερικες φορες κατι παθαινει και ξυπναειπερισσοτερες...

ε πλεων επειδη εχει γινει ενα με τη ζωη μου θεωρω οτι δεν ξυπναει καθολου.

Ελενη μου μια χαρα μπαμπαςκαι τεκνα περνανε...μη το συζητας!!!!

Κατερινιω ασε....εχω ζησεισκηνες απειρου καλλους εκει στο τμημα φροντιδας...αλλα το χαμογελο Τζοκοντα με εχει σωσει απειρες φορες..

αποσημερα δουλια παλη ε;;;;...κουραγιο!!!!!!!

Αχ..πασαλειψε το πατωμα με το μπισκοτο.... :cry::cry::cry: ...δεν μπορω αλλο !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

μιλάμε για πολύ σπάσιμο νεύρων τα πιτσιρίκια πρωί πρωί.....και τους είπα και "σουτ" αλλά δεν έπιασε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::?

Παναγιώτα με το ΚΤΕΛ? :lol::lol::lol::lol: για πόσες μέρες πάτε?....γιατί δεν χωράνε? αν ήμουν εκεί θα σου τα χωρούσα, είμαι πολύ καλή σε τέτοια θέματα....όλα τα χωράω χωρίς να τσαλακώνονται!!! ;)

δεν έχω χρόνο να διαβάσω τα υπόλοιπα....σας αφήνω....σήμερα φεύγουν και οι επισκέπτες μου......και από 1η Αυγ. αρχίζουν τα δύσκολα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

είμαι στη δουλειά!

Αναστασία μην αγχώνεσαι ρε όλα γίνονται..προσπάθησε ;)

Ρε Τόνια??? Σοβαρά μιλάς?? Έμεινα μόλις το διάβασα! :o:o:o 32 αρνήθηκαν τη θέση??

:shock::shock::shock:

Παναγιώτα θα σε πάρω τηλ κάποια στιγμή να βρεθούμε..

Με είδα σε φώτο με μαγιό και απογοητεύτηκα :( από Σεπτέμβριο γυμναστική :(

Αργυρώ ο Γ τοποθετεί τα πράγματα εγώ δε μπορώ τα βάζω όπως να 'ναι και χωράνε πάρα πολύ λίγα!

Σας είπα>>??? Βρήκα διπλό μισθό στην τράπεζα! :o:o:o Στην αρχή νόμιζα ότι κάναμε εμείς από δω μαλακία γιατί συνένη και σε μένα και στην φίλη μου (συνάδελφο). Αλλά τελικά είναι της τράπεζας :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου τζιφος!!!!

εχω κατι πονακια αλλα ειναι αυτο ακριβως..πονακια...

δεν ξερω και ποτε ναπαω στο νοσοκομειο στην περιπτωση μου...αμα τα πονακια γινουν πονοι;;;;;

αμα δω κατι περιεργο...

δενε χω ιδεα..

εγω παντως σας τοπα πως αφενος θα τον Φαω τον μηνα...αφετερου θα ειναι Λιονταρακι το καμαρι μου...

Αργη γιατι αρχιζουν τα δυσκολα;;;;;

Μαρια νκαλα θα ηταν να ηταν διπλο ςκαι να τον κρατουσες ε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά η μαλακία δεν είναι της τράπεζας αλλά του διπλανού μου :mrgreen::o:o:o

Έμειναν απλήρωτοι 3 συμβ γιατί τα δικά τους λεφτά μπήκαν στο δικό μας λογαριασμό γιατί

αυτός έστειλε λάθος διαβιβαστικό!

όχι ρε γαμώτο και ήλπιζα να μην το πάρει κανείς χαμπάρι! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εγω εγω.....

2 παιδια εχω κανει και δεν εχω κανει ΠΟΤΕ σεξ στη ζωη μου!!!! ντρεπομαι!!!!

και ο πρωτος μου αντρας ηταν γκει και δ εμε.....ποτε..αλλαο δευτερος...δεν...τουν ενδιαφερει το σεξ...με πηρε γαι τα ωραια μου ματια και για τα λευτα μου...

Εχει φυσικα και τρεις γκομενες μετις οποιες κανει ανεληπως σεξ τρεις φορες την ευδομαδα...αλλα με μενα οχι...για να μη του βγει ομω ςτο ονομα οτι ειναι ΚΑΙ αυτος γκει..φροντησε να με γκαστρωσει..με ειδικο σταγονομετρο..μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης Χρύσα πρόσεξε μη καταπιείς τίποτα 8-) και ξαναμείνεις έγκυος ή φαντάσου να είχες κορίτσι

και να κάνεις σεξ ή κατι άλλο και να μείνει έγκυος και το μωρό :shock::shock::shock::shock:

το έχω ακούσει αυτό παλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...