Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

...Να σας ενημερωσω και για το ποτε θα γινω θεια...Αχ πως το περιμενω...

εγώ είμαι 11 φορές θεία!!! :lol::lol::mrgreen::mrgreen:

και τα 2 μου ανήψια με φωνάζουν θεία και δεν θέλω, αλλά η αδελφή μου και μαμά τους, τους έχει μάθει έτσι :evil::evil::evil::evil: ....σιγά δεν έφτασα τα -ήντα!!!! :evil::evil::evil:

Καλές διακοπές....βρακάκια αγόρασες? :lol::lol::lol::mrgreen::geek:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα καλα να περασετε!να ξεκουραστεις κ να γυρισεις ανανεωμενη κοπελαρα μου! :D:D:D:D

δε το πιστευω οτι συζηταμε και για προετοιμασια ασεπ!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Η χειροτερη κ πιο ψυχοφθορος περιοδος της ζωης μου.. :(:(:roll::roll::roll:

αναστασακι θα στα εξηγησω απο κοντα!παιδαγωγικα κ ειδικη διδακτικη ειχα παει φροντιστηριο προετοιμασιας,θα δω τί σημειωσεις εχω να ξεθαψω..παντως ειχα ξεσκισει!96%!!!!!

εισαι πε4;;;μπαχαλο ειναι..κατσε να ψαξουμε κ ποσοστα προσληψεων..αν κ δεν παιζει τοσο ρολο..οταν εδινα,εδιναν 17000 φιλολογοι!κ θα διοριζονταν 840!βασει πιθανοτητων,δε θα επρεπε να χασω τοσο χρονο προσπαθωντας...κ ομως... ;):geek::geek::geek::geek::geek::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε..μην πρηζουμε κ τις υπολοιπες!

αργυρω να παραγγειλετε κατι απο εξω δεν παιζει; :?:?:?

σημερα θα ειμαι ολη μερα μονη..ααχ!κατα τις 7 θα παω παρκο βεβαια..αντε να περασει η ωρα..κοβω φλεβες.// :evil::evil:

φιλια σε ολες προς τοπαρον!

α!βικυυυ!τί κανεις;;πώς παει η εγκυμοσυνη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου θειααααααααα!!! :lol::lol::lol:

Βρακια δεν πηρα...δεν προλαβαινα ρε συ να τα πλυνω_σιδερωσω...και μετα που θα τα χωραγα;;;...

Θα κρατησω ενα καθαρο για οταν θα ερθει η Μαρια :lol::lol::lol::lol::lol:

Τις υπολοιπες μερες θα κυκλοφορω ξεβρακωτη :lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλια μου καλη δυναμη.Πως και δεν πηγες στους δικους σου ;;;

φανταζομαι ποσο αγχωμενη θα ησουνα με τον ασεπ ε;;; :?:?:?

Βικυ ολα καλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παλι το "θεία"μου αρεσει! :o:o

το 'Θειά"ειναι που μου τη δινει! :evil::evil:

εχω 3 ανιψακια,απο τα πρωτα ξαδερφια μου,κ πολυ χαιρομαι οταν με λενε θεία καλε!!πιο συχνα με φωναζουν ιουλία,αλλα την πρωτη φορα που με ειπαν "θεια"συγκινηθηκα πολυ.. :)

παναγιωτα ειχα περισσοτερο αγχος απο τις πανελληνιες! :o:o

με το που βγηκα..εκανα εμετο! :shock::shock: μπλιαξ :roll::roll: !!!

τεσπα!τελος καλο,ολα καλα!

ξεβρακωτη θα τριγυρνας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;να σου φερω τον γιωργο να κανετε ντουετακι;κ αυτος με την τσουτσου απέξω ολη μερα!εσυ τουλ.βεβαια..κατουρας στη λεκανη!!! :lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

σημερα κοιμηθηκεεε!ααχ!

επισης βρε..τί να εκανα στους δικους μου;;ηταν χθες εδω,την αλλη κυριακη κ για 10 μερες θα ειμαι διακοπες με μαμα..εεε..φτανει!ασε που ηθελα να τους αφησω να χαλαρωσουν κ λιγο..οσο να πεις τοσα ατομα σε ενα σπιτι κ με τον γιωργο..καποια στιγμη τα νευρα σου γινονται κροσσια! :evil::evil::oops::oops::oops:

φιλακια πανεμορφες!παω να..σκοτωσω το διωρακι μου!!! :D:D:D:mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισαμε απο τη βαφτιση οπου περασα [smilie=sign18.gif] [smilie=confused2.gif] !!

Μουσικη αστα να πανε και στο τερμα και ειχα βλεπετε και γαμω τις παρεες,πεθερα-κουνιαδα..οποτε καταλαβαινετε... :?

Συμπεθερα αληθεια στα 10 χρονια πρωτη φορα επισκεψεις;;;;; :o:o:o ε πρεπει να κανονισω να ερθω εγω καλε να σου κανω αρμενικη!!!!!!! :lol::lol::lol:

Δεν ειχα βαλει εγω φωτο απο το σπιτι..μαλλον αλλη θα θυμασαι.. :roll:

Η μικρη εμενα δε πινει καθολου νερο! ουτε να το φτυσει!!! :ymsick:

Α! η μικρη καλυτερα ειναι αλλα ακομη βηχει και ακουω φλεμα στο στηθος της...φανταζομαι καποια στιγμη θα φυγει... :roll:

Βικυ σιγα καλε μην ακους δεν ειναι και κανενα σπιτι υπερπαραγωγη! :oops::oops::oops: το μπανιο λενε εκεινο το μπλε που φαινεται στη φωτο που εβαλα στην ομαδα με τον Αλεξ..

Πως εισαι με την εγκυμοσυνη;;;

Ιουλια απολαμβανεις τη μοναξια σου;;;; :P κι εγω θελω λιγη!!!! :((:((:((

Παναγιωτα να περασετε τελεια!!!! :D

Κι εμενα δε με ενοχλει το θεια απο τη ανιψια μου,αν και προτιμω να με λεει με το ονομα μου..

Αργυ τελικα τι μαγειρεψες; μα 8 βαθμους;;;; :o εδω ουτε το χειμωνα δεν εχει τοσους!!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα μόρια λέτε;;;;Όσο λιγότερα έχεις τόσο δυσκολότερα σε παίρνουν στους παιδικούς;;;;;; :evil::evil: Έχω 39,88....Ίσως ενδόμυχα να μη θέλω να την πάρουν την Ιω στον παιδικό για να την πάω στον ιδιωτικό που είναι κοντά μας...

Θυμάστε για έναν που είχαμε δει και είχα ενθουσιαστεί, αλλά έβγαινε 550 ευρώ το μηνα;;;;5.500 το χρόνο;;;;

Ε, το ταμείο μας υπέγραψε σύμβαση με ορισμένους ιδιωτικούς σταθμούς που καθορίζει τα δίδακτρα με μεταφορικά κλπ στα 4400 ευρώ το χρόνο...Από αυτά δίνει ένα ποσό το ταμειο ανάλογα με το εισόδημα....Εμας μας δικαιολογεί 2200 ευρώ το χρόνο (το ανώτερο δηλαδή)...Τα υπόλοιπα 2200 θα πρέπει να τα δώσουμε εμείς....για 11 μηνες είναι 200 ευρώ το μηνα.....Και μεταξύ των παιδικών που έχουν υπογράψει τη σύμβαση είναι αυτός ο παιδικός που μου άρεσε κοντά μας, αλλά και αυτός στην Κηφισιά για τον οποίο έκανα τα χαρτιά για το ΕΣΠΑ... :D:D:D:D

Είναι εξίσου καλοί και οι δυο αλλά αν δεν την πάρουν σε αυτόν στην κηφισιά με το ΕΣΠΑ θα την πάω στον ιδιωτικό δίπλα στο σπίτι μας.... :D:D:D Κάνουν αγγλικά κάθε μέρα, πολύ παιχνίδι, τεράστια αυλή με γήπεδο μινι τεννις, ποδοσφαιρου, ακόμα και πισίνα.... ;););););) Νομίζω ότι 200 ευρω το μηνα είναι καλά...

Ρε κορίτσια δεν έχουμε τρελό εισόδημα που λέτε.... :oops::oops::oops::oops: Πόσο πια πρεπει να έχεις για να σε πάρουν;;;;; :evil::evil:

Θου δεν εχει απίστευτο μπάνιο η τόνια;;;;;Το είχα σχολιάσει εγώ σε μια φωτο του αλεξ που είχε βάλει, αλλά με είχατε γράψει όλες.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Παναγιώτα καλές διακοπές.... :D:D Να περάσετε τέλεια...

Νένηηηηηη καλέ Βόνιτσα ειμαι εγώ...Από εδώ είναι ο άντρας μου..Ελατε για καφέ.... :lol::lol::lol::lol:

Βικυ πως πάει η εγκυμοσύνη;;;;;; :D:D

Αφροοοο κι εγώ έπαθ σοκ με την Amy.... :(:(

Lenaki πρώτη φορά επισκέψεις στα 10 χρόνια;;;;;; :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o Πεθαινω να έχω κόσμο σπίτι.... :D:D:D

Αναστασία μέθυσες μωρή;;;μηπως έκανες και κανα μπάφο;;;

μου λείπει το βράδυ που πίνω ποτό ένα τσιγαράκι.... :oops::oops::oops::oops::oops:

ιουλία αναμεσα σε τόσους εκπαιδευτικούς σε επέλεξαν;;;;;Συγχαρητήρια ρε..Εισαι αστεράκι.... :D:D:D

Αρτζιιιι ελα ρε...Ωραιο ειναι το θεια....Μάλλον έχεις τη μύγα και μυγιάζεσαι.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πλακιτσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια τίποτα δεν μαγείρεψα, έχω κάτι κατεψυγμένα λαχανικά, ίσως κάνω αυτά τελικά, θα δω....να δω και τι ώρα θα επιστρέψουν και αν θα έχουν ήδη φάει εκεί, το οποίο και με βολεύει!!! ;):lol::lol: ....το μπουμπούκι κοιμήθηκε στον καναπέ ακουμπώντας το κεφαλάκι της στα πόδια μου και σηκώθηκα χωρίς να ξυπνήσει και έρχεται ένας μ@@@ς και χτυπά το κουδούνι στις 16.40 και την ξύπνησε!!! :evil::evil::evil::evil: ....μα πόσο ηλίθιος μπορεί να είναι κάποιος Κυριακάτικα να χτυπά το κουδούνι αυτή την ώρα? :evil::evil::evil: ...δεν άνοιξα!!! ;)

και ο θόρυβος συνεχίζεται μάλλον είναι από το ρούτερ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησααα!

ευχαριστηθηκα μεσημεριανο υπνακο! :D:D:D

γωγω ετσι οπως τα λες,μια χαρα ειναι τα 200ε το μηνα!εξαιρετικα για την ακριβεια! ;);)

ο,τι κ να γινει,κερδισμενοι θα ειστε!καλα αποτελεσματα!

βασικα..δε με επελεξαν,απλα εγραψα μεσα στις 840 πρωτες βαθμολογιες εκεινου του ασεπ..ε δεν μπορουσαν να μη με παρουν!οι βαθμοι ειχαν δημοσιοποιηθει! ;):lol::lol:

η τονια εχει τελειο μπανιο!το θυμαμαι κ εγω απο τη φωτο του αλεξ!σκεψου να μπαιναμε κ μεσα! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o ακομη εκει θα ημασταν! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα περνατε;;πες κανενα στιγμιοτυπο πεθερου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρω μη τους μαγειρευεις!!!πες τους"αχ κ εγω ελεγα οτι θα τσιμπουσατε κατι τοσες ωρες.."!! ;););););)

λενακι εγω θα ερχομουν για επισκεψη,αλλα πρεπει πρωτα να περασω απο αφρο που λατρευει τους ιχθεις κ τη σταθεροτητα αποψεων τους!!εχει κ προυπηρεσια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεγχομενο κλαμα...

σαν την ελεγχομενη χρεοκωπια ενα πραμα εεεεεε;;; :evil::evil::evil::evil:

Λοιπον Αναστασια θα βγαλουμε το μωρο με remote control...ok;;;;

μη δινετε σημασια.Κατι δικα μου.

Αυταααααααααα....

Γωγω τελεια τα 200.Σκεψου εμας αν τον παρουνε στη χαβουζα του δημου θα δινουμε 130.

Χαιρετω οσες βλεπω...ελπιζω να ξαναπμω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω 200 ευρω ειναι ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!! ουτε να το συζητας!!! Ειδικα με ολες αυτες τις παροχες!!!! ;)

Πως περνατε εκει με το πεθερο;;;

Αντε βρε ελατε να πιουμε καφε στο μπανιο μου!!!!! :lol::lol::lol:

Αργυ το ρουτερ τελικα εχει στοιχιωσει το σπιτι;;;; :lol::lol::lol:

Παναγιωτα πιο ελεγχομενο κλαμα λες;;;παραμιλας πουλακι μου;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα πιο ελεγχωμενο κλαμα λες;;;παραμιλας πουλακι μου;;;; :P

Ναι :lol::lol::lol::lol::lol:

Τελεια περασες στη βαπτιση ε;;; :lol::lol::lol: φαινεται απο τα εικονιδια που εβαλες... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ποοοοσο μπροστα ειμαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ήμουν σιγουρη! ;);)

η παναγιωτα λεει για μια απελπισμενη που ξυπναει το μωρο της κ κλαιει!το μωρο,ε!!τοοοοοοοοοοσο περιεργο!! :o:o:o:o:o

κ της προτειναν τη μεθοδο ελεγχομενου κλαμματος!!ε κ εσυ!!!τί να σε κανω που δεν ηξερες αυτες τις σοφες κοπελες τοτε να σε συμβουλευσουν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

τονια πες κ εσυ ρε κανενα κουτσομπολιο να γελάσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε ρε Λουκια... :lol::lol::lol: Εμ επεσα πανω σε σενα ..τι να με συμβουλευσεις εσυ με τα γαλλικα και το πιανο;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε εισαι και μια "ατσαλακωτη"... δε σου αρεσει και η βια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε βαριεσαι μωρε...ολα για τον ανθρωπο ειναι.... :roll::roll::roll::roll: τα εχουμε ξαναπει. οι αποψεις διαφερουν και ολες ειναι σεβαστες (μαλλον.....) ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βέβαια αν αφήσεις ένα μωράκι να κλαίει 800 ώρες σαφώς και θα σταματήσει μετά, αυτό δεν χρειάζεται να το διαβάσουμε σε βιβλίο!!!!....να τρανό παράδειγμα η Γωγώ μας με την Ιω!!!.......

το θέμα είναι να μεγαλώσει ένα παιδί νιώθοντας ασφάλεια, σιγουριά και όχι φόβο και απόρριψη!!!!....και τα αποτελέσματα της μεθόδου φαίνονται στην εφηβεία!!! :? ....

τελικά θα παραγγείλω πίτσες, online, για να είναι εδώ κατά τις 20.00...πρόκειται για το pizza taxi!!! :lol::lol::lol:

μου έχει σπάσει τα νεύρα ο θόρυβος!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα ρε κοριτσια ειμαστε κοροηδα...

δεν το συζητω!!!!!!

ελεος δεν μπορω αλλο να ακοω βλακιες...

μιλαμε πφφφ..τι να ασχοληθω!!!!

.

ο Ο φτιαχνει τη βαση της καλαθουνας...σημερα..η μαλλων αυριο γιατι σημερα σερνομαι...θα ειναι ετοιμο και τοδοματιο..

εφαγαμισο ταψι πιτσα..και μολις τελειοσω με το πλυσημο των πιατων θα φαω και το αλλο μισο μειον ενα κομματακι για τον Ο...

ο φοφοςκαισημερα ξυπνησε με ελεγχομενη ιστερια..κοινως ιστερια ελαφρας μορφης νομιζω πως οσο και να κουτουλαει δε θα τον ξαναβαλω για υπνο το μεσιμερι παιδια.,

Ουαου...Αργη τρομερη τεχνολογια..

επισης μολι ςτοτελειοσω θα σα ςπω για ενα βιβοιο που διαβαζω.....ειναι το welcome to the club και αφορα ιστοριες 5 γυναικων της Αγγλιας απο την εγκυμοσυνη εως τον τοκετο ..και πολλα αλλα που συνεπαγιετε αυτο...

θα ηταν καλο να τα διαβαζουν και αλλες και να μη βριζουν μονο το Ελληνικο συστημα υγειας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μην μιλατε για αυτην την μεθοδο ....ο καιμενος ο πανουλης την εζησε απο μικρος ηθελε δεν ηθελε ηθελα δεν ηθελα ....ε δεν γινοταν να κοπω σε δυο κομματια και ιδικα τον πρωτο καιρο που ο μ δεν με αφηνε να σηκωθω απο διπλα του οσο τον εβαζα για υπνο/......τωρα εχουν φτιαξει τα πραγματα ο Μ περιμενει να βαλω τον μικρο για υπνο πρωτα και εγω χαλαρωσα και βαζω τον Μ κοντα στις 11 με 12 για υπνο ....αλλα οχι δεν σταματουσε ...οσο εκλαιγε τοσο χειροτερα γινοταν και τοσο πιο δυσκολα τον ηρεμουσα ...ευτυχως κρατησε λιγα βραδια και βρηκα μετα τη φορμουλα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε δε ντρεπεστε λίγο;;;

Αρτζιιιιι :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Λες να μου βγάλει τίποτα στην εφηβεία η Ιω και να κάνει αργότερο κανένα μακελειό όπως το τέρας στη νορβηγία;;;;;; :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol: Εγω παιδιά δε νομίζω ότι δημιουργούνται ψυχολογικά προβλήματα από το κλάμα...40 ημερών ήταν..Δε θα το θυμάται στα 15.... :?:?:?:? Τώρα δηλαδή με τις τιμωρίες που μπαινει και κλαίει και την αφηνω;;;;;;;;;Που είναι και μεγαλύτερη και θυμάται;;;;;

Χρυσή μέθοδος...Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.... 8-)8-)8-) Εχω ξάδερφο τον Άδωνι Γεωργιάδη..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είναι στο παιδί...Την μπέμπα ποτέ δεν την άφησα να κλάψει..Ποτέ δεν με δυσκολεψε στον ύπνο....Την ιω την είχαμε μάθει με κουνημα στο καρότσι και γι'αυτό έκλαψε 2 ολόκληρες ώρες μέχρι να μάθει να κοιμάται στο κρεβάτι της χωρίς κουνηματα κλπ.... :?:?:?:?:? Δικό μας λάθος τότε, αλλά ευτυχώς ένα βράδυ έκλαψε... ;););)

Μωρή Λουκία το κατάλαβα ότι πέρασες με το σπαθί σου..Αυτό εννοούσα...Φυτούκλα..... :geek::geek::geek::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τέλειο το μπάνιο της Τόνιας ε;;;;;

Μωρή Τόνια βάλε φωτο του σπιτιού σου να το καμαρώσουμε...Και μια από το μπάνιο για να το βλέπω όταν πηγαίνω τουαλέτα να εμπνέομαι γιατί είμαι λίγο δυσκοιλια τις τελευταίες ημέρες..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο πεθερός είναι σούζα.... 8-)8-)8-) Την πρώτη μέρα μου ταραξε το νευρικό σύστημα που ήθελε να δώσει στην μπέμπα μέλι, αλλά οκ.....Συνέχεια ρωταει ότι είναι να κάνει...Αλλά αυτό με το φαγητό...Όλη τη ωρα την κυνηγάει να την ταίσει την ιω.... :twisted::twisted::twisted: Που να ηταν και λιγόφαγη τι θα έκανε.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Αλλά δεν τις δίνει μαλακίες....Οφείλω να το αναγνωρίσω...Σημερα κάναμε και μια συζητηση που του είπα όλλλλα τα λάθη που έχει κάνει και ότι ότι όταν του λέω να κάνει κάτι και αυτός με γράφει και κάνει του κεφαλιού του μου έρχεται να τον πλακώσω στα μπουνίδια.... :oops::oops::lol::lol::lol:

Τι άλλα;;;

Α για τον παιδικό νομίζω ότι είναι σούπερ....Θα δούμε τώρα...Και θα γλιτώσω ένα ακόμα έξοδο...Τα ρούχα της Ιως..φοράνε στολές.... :D:D:D:D:D:D:D Γκρι φορμούλα με ροζ μπλουζάκι τα κορίτσια και με γαλάζια τα αγόρια....Και το καλοκαίρι το ίδιο, αλλά με σορτσάκι.... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα παλι...

Για ποια μεθοδο κλαματος λετε, δεν καταλαβα.....

Χρυσα , ακομα εδω; Στη Δ ειχα πρηστει τοσο που δεν ξεχωριζε μπουτι με αστραγαλο....

Μαρη Γωγω, διακοπιζεσαι στην εξωτικη Βονιτσα;Απο κει ειναι ο περιβοητος πεθερος :lol::lol: Θα μεινετε καιρο; Εμεις μονο σκ μπορουμε να φυγουμε, αν τον ψησω το Δ για καμοια βολτα...Αλλιως κερναμε καφεδακι στο εξωτικο Αγρινιο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στολή φοράνε? :o:o:o ...δεν μου αρέσει καθόλου!!! :? ...έχει τα θετικά ότι δεν αγοράζεις ρούχα, αλλά αγοράζεις πόσα κομμάτια στολής? :lol::lol::lol::lol:

εγώ κερνάω καφεδάκι στην χειμωνιάτικη Βόννη :lol::lol::lol::lol::lol:

παρήγγειλα, να δούμε θα έρθουν? :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

μου την δίνει και ο άντρας μου που λέει ότι είναι κουρασμένος!!!! :evil::evil::evil: ε όχι για διασκέδαση πήγε.....πάω, διασκεδάζω και παραπονιέμαι στους εσώκλειστους ότι κουράστηκα? :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δε ξερω αν βγαινει κατι στην εφηβεια...εγω τα εχω με αυτη τη μεθοδο γιατι τη θεωρω τρομερη καταχρηση εξουσιας....Δηλαδη εχεις ενα μωρο που δε μπορει να μιλησει,περπατησει, αυτοεξυπηρετηθει ..ειναι 100% εξαρτημενο απο εσενα... και το αφηνεις εκει να κλαιει γαι να το εκπαιδευσεις :shock::shock::shock::shock:

Δε μου στεκει λογικα :!::!::!::!: ...καταλαβαινετε τι εννοω.

Αφρο και τα δικα μου κλαινε ρε.Δεν ειμαι ουτε η Θεα Καλλι ουτε η σουπερ γουμαν!!!!Αλλα νομιζω εχει διαφορα το να κλαει ο μικρος επειδη μπανιαρω τον Νικολα και δε μπορω να τον αφησω γιατι φοβαμαι μη χτυπησει και αλλο κλαιει το μωρο 3 μηνων και εγω φεταααααααααααααα γαι να το μαθω να κοιμαται σερι.

Και επισης αλλο εκπαιδευω ενα παιδακι 2 ετων + και αλλο εκπαιδευω το βρεφακι.

Ρε Αργυ τι πιτσα ταξι ρε;;; :lol::lol::lol::lol:

Α Γωγω να πας ρε στο εξωτικο Αγρινιο με τις δροσερες θαλασσες... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ωραία μου έστειλαν email ότι θα έρθει!!! :roll::roll::roll:

έτσι δεν μιλάς και σε κανέναν!!! ;)

παραγγέλνεις από όπου θέλεις και έρχεται το αυτοκίνητο και σου τα φέρνει!!! ;);)

την άλλη φορά παραγγείλαμε από ένα ελληνικό και ο τύπος ήρθε με μια μπεεμβάρα ναααα, με το συμπαθειο!!! :lol::lol::lol::lol:

Παναγ. συμφωνώ!! ;) ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα δεν το πιασα αυτο με το κλαμα(ειμαι σαν κοτοπουλο απο τη ζεστη )....

Να σας πω τι κανει μια γνωστη μου[(κατιναρααα)(εγω :lol: )]...δινει στο 2 μην μωρο της το μπιμπερο να πινει μονο του :shock::shock: οταν τελειωνει, το αφηνει μονο του στην κουνια κι αν κλαψει του δειχνει δαχτυλο και του λεει σουτ :shock::shock::shock: Ενταξει , να δεχτω οτι το παιδι σταματα να κλαιει, οχι επειδη το λεει αυτη , μαλον ειναι στο παιδι, αλλα ενα μωρο που η μεχρι τωρα ζωη του ειναι σουτ, ποσα κομπλεξ θα βγαλει οχι στην εφηβεια αλλα και απο τα 3 του ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...