Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασι να το κανεις συχνοτερα...

εννοω τις εξοδους...ειναι αναζωογονητικο!!!!!!

Νενη μου μια χαρα...

ας ειναι και λιγο ζωηρα..παιδια ειναι!!!!

Μπεμπου ακομα...ασε...ειμαι να σκασω..

παρτο παιδι μου αποφαση να βγεις!!!!!

αλλα ειπαμε..αντρες!!!!!

4κουταλιες γιαουρτι....5 σταφιδες..καιμια δαγκωματια νεκραρινι..το πρωινο μας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

χρυσα λιιιγο εμεινε!!ειμαστε μαζι σου!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

αναστασακι μεθυσμενο! :lol::lol::lol: φορα πηρες!!τί καλααααααααα!τελειααααααααααααααααααααα,που λεει κ μια φιλη μας! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε ναι,χωρις χ. θα παω πυξ λαξ!δεν πολυτρελαινεται αυτος! ;) 7 σεπτεμβριου ειναι η συναυλια!ενδιαφερεσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;);););););):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

την παλευεις σημερα μετα απο το ξενυχτι;καλη δυναμηη!!

θου καλα να περασετε!

κατερινα,νενη,καρολ,αφρο φιλακια!

φιλια σε ολες!

καλη σας-μας ημερα!

παω για βουτιες στην πισινα! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

εδώ μόλις έφυγαν οι γαμπρός, ανηψιός, σύζυγος και υιός!!! για να δουν την Φ1!!! :D ....αχ ήθελε και το μπουμπούκι να πάει και όλο έλεγε " και εγώ μαζί και εγώ στην Φ1"!!!! :D ....η ίδια χωρούσε στο αυτοκίνητο, αλλά χωρίς εμένα να την προσέχει δεν...... ο άντρας μου θα έχει ήδη τον Λ., οπότε δεν γινόταν να έχει και τα 2,.....και μόλις ξύπνησε η Ρ. αυτό είπε :o:o:o:o:o:shock::shock::shock: και από το άλλο δωμάτιο της απάντησε ο Λ. όχι εσύ δεν θα έρθεις και άντε να απαντάει αυτή ότι θα πάει και έτσι πήγε το πρωινό μέχρι να σηκωθούμε όλοι μας!!!! :roll::roll::roll::roll: ........

έτσι τώρα χαλαρώνω και πίνω και το καφεδάκι μου :D:!:

ρε Αφρο γιατί ξαφνιάστηκες για την Amy? ήταν κάτι το αναμενόμενο....την τελευταία φορά ήταν σε μια συναυλία και ήτανε τελείως στουπί.....παραπατούσε από το μεθύσι και ο κιθαρίστας ή μανατζέρ της την απομάκρυνε από την σκηνή......και την πιο προηγούμενη φορά στο τσακ την πρόλαβε ο πατέρας της και την πήγε στο νοσοκομείο!!!! :!:

Χρύσα μπήκες 39 εβδ. ε? μπράβο ωραία, άντε με το καλό.....ήθελα να σε ρωτήσω και όλο ξεχνώ, τι έκανες τελικά με τα σχοινιά από τα ρολά? τα απομάκρυνες?....προετοίμασες τον Φοφό? :?:

Ανασταcia όταν πας κομμωτήριο και γυμναστήριο που αφήνεις την Άννυ? :?:

έξω έχουμε 11°βαθμούς και ψιλόβροχο :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αργυρωω!!

να απαντησω! :geek::geek::geek::geek::geek:

στη μαμα της!!!!! :geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek:

καταλαβατε ποσο βαριεμαι σημερα,που θα απαντω ακομη κ σε ερωτησεις αλλων!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλη ξεκουραση..κ καλη χαλάααααρωση σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξαφνιαστικα ...στεναχωρηθηκα ....κριμα ...27 ηταν με τελεια φωνη δυο υπεροχους δισκους μια καριερα παλλα υποσχομενη και πανε ολλα ....κριμα γιατι αν ειχε αλλη ζωη σαν πιτσιρικα δεν θα κατελειγε εκει ....το ειπα και στον Κ και στεναχωρηθηκε και εκεινος πολυ ...του αρεσε παρα πολυ η μουσικη της ,το μονο που ειπαι "πωπω στεναχωριεθηκα πολυ ......κριμα μονο 2 δισκοι " .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7 χρόνια στο τραγούδι και έκανε μόνο 2 δίσκους!!!! :shock::shock::shock: .....εξ αιτίας της ζωής της.....

ρε παιδιά 3η φορά άκουσα έναν θόρυβο, δεν μπορώ να τον περιγράψω σαν κάτι να πάει να εκραγεί, σαν θόρυβος ζώου :-s:-s:-s:-s:-sx_x:-ss:-ss ....είμαι και μόνη μου, όταν ακούγεται είναι σαν να σου τρυπάει το τύμπανο!!!! :shock::shock::shock::shock:

εν τω μεταξύ δεν έχω τίποτα για φαγητό σήμερα....μόνο για την Ρ., οι άλλοι τι θα φάνε? δεν ξέρω!!! :roll::roll::roll: ....πήγα χθες στο ΣΜ και ξέχασα να αγοράσω για σήμερα!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χτες πήγαμε θάλασσα και τελικά μπήκε και η Φ και φώναζε "κι άλλο κι άλλο!!!" :shock:

Γυρίσαμε χτες πολύ αργά και όταν πηγαίναμε βρήκαμε και ποδηλάτες στο δρόμο..τι ωραία...

Βγήκαν και την Παρασκευή το βράδυ τα μόρια για τους παιδικούς έχουμε περίπου 41 αλλά δε νομίζω να μπαίνουμε στην πρώτη μας επιλογή :( θα δούμε

Χρύσα πάνω σε αυτό που έλεγες :twisted: , διάβασα ονόματα μαμάδων που γνωρίζω..επαγγελματιών που ξέρουμε στην πόλη μας πως είναι η οικ. τους κατάσταση και είχανε όλες περισσότερα από εμένα και το Γ που είμαστε μισθωτοί και στριμωγμένοι...και ξαναλέω "πόσοι δηλώνουμε τα πραγματικά μας έσοδα στην εφορία? :twisted::twisted::twisted:

Αναστασία να δώσεις ΑΣΕΠ εννοείται.Ξέρω ότι θέλει πολύ διάβασμα αλλά προσπάθησε..και ο δικός μου ο χειμώνας θα είναι δύσκολος με το μεταπτυχιακό. Η αδερφή μου δίνει κάθε φορά αλλά δεν έχει διοριστεί ακόμη αν και κάποιες φορές ήταν επιτυχούσα αλλά οι νηπιαγωγοί είναι παρα πολλοί! Στην ειδικοτητα σου ίσως τα πράγματα είναι καλύτερα.

Τώρα όσον αφορά το διοικητικό Ασεπ κι εκεί μπορείς να κάνεις αιτήσεις όποτε βγαίνει προκήρυξη (το γάμησα κι εγώ :lol: ??) και ζητάνε ΠΕ Γεωλογίας ή ακόμη και ΠΕ οποιασδήποτε ειδικότητας. Συνήθως αυτοί είναι διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας δλδ καταθέτεις το πτυχίο σου, γνώση υπολογιστών, ξένη γλώσσα, εμπειρία ή οτι άλλο ζητάει και αναλόγως των μορίων που συγκεντρώνει ο καθένας βγαίνουν και τα αποτελέσματα.. Εγώ σε τέτοιους συμμετείχα κυρίως και είδες ποσα κατάφερα μπουαχαχαχαχαχα 8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αν και η εποχή είναι δύσκολη και θέσεις πλεον προκηρρύσονται με το σταγονόμετρο σου εύχομαι καλή επιτυχία. Α! κοίτα λίγο και την ΑΣΠΑΙΤΕ http://www.aspete.gr/

Τι άλλο?? α ναι για ΠΥΞ ΛΑΞ στη Θεσσαλονίκη το σκέφτομαι κι εγώ..Την Πέμπτη που τελείωσαν εδώ φεύγοντας είπαμε να έρθουμε 7 Σεπτεμβρίου εκεί! Ιουλία να πας μην το χάσεις! Μου αρέσουν πολύ !! Λιώνω για πΥΞ ΛΑΞ! Είναι τα νιάτα μου :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α όσο για την Amy τελικά επιβεβαιώνεται ένα άρθρο που είχα διαβάσει για τους θάνατους

διασημοτήτων στη συγκεκριμένη ηλικία :?:?:?:? Το έχετε δει?? θα το ψάξω

λες και δεν ήταν καμένη έτσι και αλλιώς αυτή τέσπα..

πολύ ωραία φωνή..να είχε και μυαλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μειώνεται το επίδομα ειδικής απασχόλησης των στρατιωτικών, μόλις διάβασα, κόβεται κατά 50% και πέφτει στα 187 από τα 375 που είναι σήμερα!!!!....αλλά οι βουλευτές και ο Γιωργάκης συνεχίζουν να παίρνουν 9.000ε τον μήνα!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

γμτ δεν είναι και τα μαγαζιά ανοιχτά σήμερα ν απάμε καμμιά βολτίτσα με το μπουμπούκι σήμερα!!! βρέχει....τι έκπληξη!!!! :lolno::lolno::thumbdown::thumbdown::think::think:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Αργυρώ μου

γι αυτό και ο Γ δεν θα ξαναμπει νυχτερινή και μη σου πω να σταματήσει και τις υπηρεσίες...

αυτό λένε και άλλοι στρατιωτικοί..

κάτσε να δούμε τι θα μας έρθει να πληρώσουμε τον Αυγουστο.. x_xx_x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω τα στορακια δεθηκαν πολυυυ ψιλα αλλα θα ξηλωθουν...δεν το συζητω και δεν το ρισκαρω. Τωρα το ποτε θα τα ξηλωσει ο καλος μου δεν ξερω..θα δουμε..

παντως το δοματιο θυμιζει κελι ετσι οπως μπηκαν τα καγκελα...χιχιχ..

Μη μαγειρευεις σημερα καλε..πατε καπου εξω να φατε..καμια πιτσα ισως;;;...

εγω ετοιμασα ζυμη για να φτιαξω πιτσουλα σημερα...δεν ξερω με τραβηξε....

Ο φοφος του ειπαμ επως η μαμα καποια στιγμη θα παει μια μεγαααλη βολτ αγια να φερει το νινι και το νινι θα το φερει δωτο ενα μεγαλο αυτοκινητακι- του πηραμεενα τηλεκατευθηνομενο αμαξι που τρελαινετε για τετοια- ...τωρα το τι θα γινει εκεινη την μερα δεν εχω ιδεα...

μακαρι οτι γινει να γινει μερα για να προλαβω τουλαχιστων να τον χαιρετισω γιατι αμα γινει νυχτα την κατσαμε...

λοιπαμε ειλικρινα την πεθερα μου που θα τον εχει τοσες μερες.

Αχ Μαρακι ελα...να παμε να ποιουμε κανενα καφε...

οσο γι'αυτο που λες..στο εγγυομαι οτι σιγα μη τα δηλωνουν..πλακα κανεις...

ελεος διλαδη...

Ωρες ωρες νιοθω τρομερα μ@λ@κας που πληρονω φορους για να χαιρονται οι αλλοι τις παροχες!!!

Ιουλια καλες βουτιες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί Μαρία, οι υπηρεσίες πληρώνονται? όχι, και μπορεί να πει εγώ δεν ξαναμπαίνω υπηρεσία? αν αυτό ποτέ γίνει στις ΕΔ τις ελληνικές.....να το δω και να μην το πιστέψω!!!! :?

Χρύσα και εγώ σκεφτόμουν να πάμε κάπου έξω να φάμε, εδώσ την γειτονιά μας έχουμε ένα Ιταλικό, αλλά ο άντρας μου θα πει είμαστε κουρασμένοι που να πηγαίνουμε?!!! :evil::evil::evil:

και αυτό το ιταλικό έχει το πιο αργό σέρβις που έχω δει στην ζωή μου....παραγγέλνεις ορεκτό και έρχεται μετά από 1 ώρα :o:o:o:shock::shock::shock: , να μην πω πότε έρχεται το κυρίως!!! :lol::lol::lol: ....την πρώτη φορά πήγαμε αφού γέννησα την Ρ. και ήταν τα πεθερικά σπίτι με τα παιδιά και κάναμε τουλάχιστον 3 ώρες για να φάμε ό,τι παραγείλαμε (ορεκτικό και κυρίως)!!! :evil::evil::evil: ....ωραία ατμόσφαιρα αλλά τι να το κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοσο καλα!!!

τοτε κανε καμια καλη μακαροναδα..με σαλτσα ντοματας και βασιλικο ευκολη λυση που αρεσει σε ολους

Και εγω χτες δεν ψωνισα σχεδων τιποτα..

θα μαγειρευει μια η μαμαμια η πεθερα...ειλικρινα δενε χω κουραγιο...

Πηρα 1 κιλο κημα να κανει η πεθερα σουτζουκακια να φαει ο Ο και ψαρια- τα οποια φαγαμε χτες-και μπουτι κοτοπουλο νακανει η μαμα..

επιση ςπηρα μελιτζανες και πιπεριες..ας τα κανουν οτι θελουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα χθες έκανα μακαρόνια με κιμά!!!! :lol::lol::lol: μακαρόνια και σήμερα? :lol::lol::lol: ....δεν έχω και πένες, ε ζυμαρικό είναι αλλά διαφορετικό.... :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα, Τόνια σας βλέπω, σας ΄καλησπερίζω και πάω να δω και εγώ Φ μήπως και δω την οικογένειά μου στην τιβι!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περασα...ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!Ηπιααααααα(ακομα παραπαταω),χορεψα...Κ αλλα εκανα! :oops::lol::lol::lol::lol: Μεχρι κ πουρο καπνισα! :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Τι ωραια που ηταν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πωπω γυρναει το κεφαλι μου!Τι καλα τιιιιι καλαααααα!!!!!!!!! :lol: Χικ!

:-bd:-bd:-bd \M/ \M/ \M/ \M/ [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Αντε ντε!!!!! ετσι να φευγεις εκτος οριων και τα πρεπει ποτε ποτε!!!! ειναι το αλατοπιπερο της ζωης!!! ;):D

Αν εχει το γαιδουρονησι κατοικους;;;; ναι καλε!!!!! εχει παααραααα πολλα....καβουρια!!!!!! :)):)):)):)):))

Και αρμυρικια και κεδρους!!!(φυτα και τα δυο) :lol:

Θα παρουμε που λες τα παιδακια μας,μερικους μπαφους(για το βραδυ που θα κοιμουνται μωρε :P ) 2 ψαροκαλαμα και θα κανουμε τους ναυαγους!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Θουλη Ρεθυμνο πατε καλε οχι Ηρακλειο!!! :lol:

Εγω δε μπορουσα να παω εχουμε βαφτιση!!!! :evil::evil::evil:

Αργυ κανε μια ομελετα γρηγορα γρηγορα και μια χαρα εισαι! ;)

Χρυσακι 39 εβδομαδων σημερα ε;;;; αντε βρε νινι θα τη σκασεις τη μανα σου!!!! :P

Νενη που χαθηκες βρε κοριτσι;;;; :D

Ιουλια τι κανεις εδω;;;;;πηγαινε γρηγορα να παιξεις με το Γιωργο!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σε πειραζω ε;;; μη με παρεξηγησεις!!!! :P

Μαρια και λοιπες! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!

Πηρε ο κωλος μου φωτια απο τις ετοιμασιες..αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!

Θα φυγω απο την Αθηνα,θα δω τις δικους μου και θα περιμενω να σκασει μυτη η ανηψια μου... :x:x:x

Θα δω και το Μαρακι μαλλον :D:D:D:D

Χρυσα μου σταθερα εδω εεεεεεεεεε;;;

Διαβασα πολυ λιγα ... :oops::oops::oops:

απανταω σε Αναστασία και Μητσακι

Κοριτσαρες μου οταν λεω διοικητικο εννοω διαγωνισμους για στελεχωση υπουργειων,τραπεζων κτλ.Πως ειναι η Σισσιώ; Αυτο..Απλα τωρα εχουν παγωσει ολα αυτα :(:(

Για το Ασεπ Εκπαιδευτικων

1) Αναστασια μου εσυ εισαι ΠΕ04. Που σημαινει οτι εκτος απο γεωλογια θα εξεταστεις και σε αλλα μαθηματα (Φυσικη,Χημεια,Βιολογια). Μπορεις τωρα το καλοκαιρι να αρχισεις να διαβαζεις τα σχολικα βιβλια (γυμνασιοιυ ,λυκειου ) για αρχη. Θα τα βρεις εδω σε ηλεκτρονικη μορφη

http://www.pi-schools.gr

Δυστυχως η υλη του διαγωνισμου δεν εχει συγκεκριμενη βιβλιογραφια.

Επειδη εισαι μανουλα και ο χρονος δε σου περισσευει μπορεις απο Σεπ. να απευθυνθεις και σε καποιο φροντιστηριο προετοιμασιας .Εκει θα σου δωσουν ετοιμη υλη να διαβασεις και γενικοτερες οδηγιες .

2)Για το παιδαγωγικο κομματι θα ρωτησω τον αντρα μου τι διαβασε (ναι, αυτος διορηστηκε με ασεπ) και θα σας πω.

3)Επειδη η Διαμ. τα εχει κανει μπαχαλο θα πρεπει να σιγουρευτεις οτι με το πτυχιο που εχεις διοριζεσαι.

Μην πεθαινεις στο διαβασμα και γραψεις αριστα και μετα σου πεταξουν τπτ περι "Παιδαγωγικης Επαρκειας" και Ασπαιτε και οτι δε μπορεις να διοριστεις.Αυτα θα τα ρωτησεις σε γραφειο Β/θμιας Εκπαιδευσης ή στο ΠΥΣΔΕ.

(Ρωτα την Ιουλια να στα εξηγησει)

4) Οταν με το καλο περασεις να ξερεις οτι τωρα πια εκει που διοριζεσαι θα μενεις για 3 χρονια. Δες τισ βασεις μεταθεσης για την περιοχη σου για να καταλαβεις ποσο καιρο θες για να γυρισεις πισω (Βαλε παλι την Ιουλια :lol::lol: )

5) Αν θυμηθω και κατι αλλο θα σου πω...

Επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Μ απο χθες τρωει κεικ :lol::lol::lol::lol: 1 κομματι μην φανταστειτε ακομα εχει 2 μπουκιες !!! :shock:

εφαγε χθες το βραδυ και λιγη αυγοφετα (ξανα) .

παναγιωτα μου καλο ταξιδι αυριο ,θα σε τηλ οταν γεννησει η χρυσα .

αργι ομελετα κανε βαλε μεσα οτι εχεις ....(οχι μακαρονια :lol::lol::lol::lol::lol: )

τονια τα αρμυρικια εγω νομιζα οτι ειναι τα αρμυρα (ξηροι καρποι γαρδακια ...ολα αυτα τα μικρα αρμυρα που τα τρως μιαμ μια ) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!

Μα να μην προλαβαινω να γραψω σε αυτο το τρενακι.. :roll:

Χθες ειχα για πρωτη φορα στα 10και χρονια που ειμαι εδω επισκεψεις στο σπιτι!!!! [smilie=blob9.gif] Το πιστευετε? :o Τοσο μονοι ειμαστε... :cry: Ηρθε μια φιλη μου απο το Ανοβερο με τον αντρα της και τον γιο της. 4μιση αυτος και παιζανε με την Ειρηνη. Βασικα πλακωνονταν :lol: Αχ η δικια μου αμεσως παταει τα κλαμματα η σκατιαρα. Το χερι της τραβηξε να πανε να παιξουνε και τρομαξε και εκλαιγε. Ε απο εκει και περα και μονο που της μιλουσε εκλαιγε :lol: Ενω στο σπιτι τους που ειχαμε παει πριν κανα μηνα παιζανε τοσο καλα :?

Εχω αγχωθει λιγο με το ταξιδι στην Γαλλια. Διαβαζω οτι πεφτει πολυ κλεψιμο και θελει προσοχη παντου. Εκανα και λιστα με οτι χρειαζομαστε και με αξιοθεατα κτλ.

Χρυσα κατι μου λεει πως μεχρι μεθαυριο θα εχεις γεννησει! Ευχομαι να γινουν ολα οπως τα θελεις και να κανεις ενα υγιεστατο μωρακι!! :YMHUG::x Εγω στη Ε. ειπα οτι η μαμα θα παει στο νοσομειο να φερει τον Γιωργακι και οτι θα μεινει λιγες μερες με την γιαγια και τον παππου στο σπιτι μας. Αλλο που δεν ηθελε. Ουτε μια φορα με εψαξε και στο τηλ. δεν ηθελε να μου μιλησει. Στο νοσοκομειο που ερχοταν ουτε καν με πλησιαζε και με αγνοουσε κανονικα :cry: Αυτο με ποναει ακομα αν και εχει περασει αυτη η φαση....

Αργυ τι παλιοκαιρος ρε :twisted: Μιλαμε χειμωνας κανονικα! Λαχανικα εχεις? Κανε ενα ογκρατεν στον φουρνο με μπεσαμελ. Αλλιως μια ομελετα με λαχανικα. Εγω σημερα εχω φακες.

Μπεκροκανατα Αναστασι πολυ σε χαιρομαι ρε! Ετσι να περνας καλα παντα. Να το κανεις συχνοτερα!

Συμπεθερα τα μικρα συνηλθαν η ακομα βηχουν? Θυμαμαι καλα οτι παλιοτερα σε ενα ποστ ειχες βαλει φωτο απο το σπιτι σου η ηταν αλληνης? :roll: Αχ ποσο θα θελα να ειμαι και εγω εκει στην παρεουλα σας!!!

Αφρο μπραβο στον Μ. για το κεικ!!!! Βρηκες τι θελει να τρωει καθε μερα :lol: Η δικια μου εφαγε χθες για πρωτη φορα ενα ολοκληρο κομματι παστα φλωρα!!! Και αυτο γιατι ετρωγε και ο Ανεστακης. Να ταν η ζηλια ψωρα! :lol:

Παναγιωτα αυριο φευγετε? Ποσα γευματα κανει ο μικρος? Εμενα 2. Δεκατιανο φρουτο και μεσημεριανο.

Ο Γ. εμαθε να πινει κανονικα νερο απο το ποτηρι και δεν στραβοκαταπινει ουτε μια φορα!!!! Εχουμε θεμα ομως με την δυσκοιλιοτητα ακομα. Κλαιει τρελα οταν ειναι να τα κανει και δεν μπορει. Τον βοηθαω εγω με την μπατονετουλα και λαδακι αλλα δεν γινεται να τα κανει παντα ετσι. Αυριο θα μιλησω μα τον παιδιατρο.

Παω να μαγειρεψω πριν ξυπνησει. Η Ε. στην γιαγια της! Τι καλα!! Τα υπολοιπα μετα. Φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονιααα :-*:-*

Παναγιωτα φευγεις για διακοπες;;Που θα πατε;;Να περασετε τελεια!!!!

Εχω λιωσει στο ιντερνετ... βαριεμαι...

Θελω τσιγαροοοοοο, οχι δε ντρεπομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω μαναρι μου.Θα περιμενω (για την Αφρο). :mrgreen::mrgreen:

Θα εχουμε ασυρματο διαδικτυο αλλα δε ξερω τι ταχ. θα παιζουν εκει...Να σας ενημερωσω και για το ποτε θα γινω θεια...Αχ πως το περιμενω...

Τα αρμυρικια ειναι και γαμω τις φυσικες σκιες....και οι κεδροι!!!!

Αναστασια οταν με το καλο περασεις να σου πω που τι επιλογες να βαλεις ρε!!!!Μη γελας...Καποιοι βαλανε Θηρασιά και δε ξερανε που ειναι... :o:o:o:o

Γεια σου Λενιω μου.Και μενα 2 γευματα κανει μαναρι μου.Φρουτα και μεσημεριανο.Και γυρω στους 5 με 6 θηλαμσους.Μετα τον 8ο θα βαλω τριτο που θα εχω γυρισει και απο τις διακοπες.

Αυριο φευγουμε, ναι. :D:D

Ελενη μου θα παμε Μαγνησια.Κοντα στον φουλη μου!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε?

κανε ζεστη!

χΡΥΣΑ ακομα εκει εισαι?

πως εισαι?

Αφρο ειδες που εφαγε ο Μ.?

ΚΡΙΜΑ ΜΟΝΟ 27!

Παναγιωτα φευγεις?

τονια....βαλε φωτο απο το σπιτι..να το δουμε ενοειται κα απο το μπανιο που ολο θες να χ...!

τελικα ειστε μεσα στους παιδικους?

Anastacia και πουρο?

ξεσαλωσες!

φτιαχνω σουφλε!

ελατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι ακομκαλε...

πονανε πολυ τα ποδια μου...εχουν πριστει απιστευτα ..τοσο πρισμενα δεν ηταν ουτε μετεγχειρητικα απο τον φοφο.

Παναγιωτα μου καλο ταξιδι,καλα να περασετε οσο μπορεις ξεκουραστα!!!!

λενακι τι καλα..που ειχες επισκεψεις..αχ καιεγω εχω σκυλοβαρεθει που δεν βλεπω κανενα...

ολε ςοι καλε ςμου φιλες ειναι εξω..αντε μιαθα ερθει τωρα τον αυγουστο...να δουμε ποσο θα μεινουν

Βικυ πηρες τα λαδια;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...