Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

με αυτα και τα αλλα να πω στη Χρυσα τι μου ειπε ο γαστρεντερολογος γαι τις αιμ.

να βαζω σε μια λεκανη χλιαρο νερο με χαμομηλι και σοδα και να καθομαι μεσα για κανα 20 λεπτο με μιση ωρα για 3 φορες την ημερα.

εγω βεβαια δεν το εκανα ποτε αλλα αυτος ορκιζοταν οτι κανει θαυματα.

Αμ τι μαρη..απο το να μας τα φανε οι επιτηδειοι θα τα φαμε ουλα μονοι μας!!! :lol::lol::lol:

παωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κανω μοσχαρακι με μακαρονια για τον μικρο .....μολις ειδε οτι κανω μακαρονια και του ειπα οτι ειναι για αυτον πηγε και τρωει τα κορν φλειξ που του ειχα βαλει πρωινο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαλιαντρες πολλα ειπατε παλι και ο συρρικνωμενος μου εγκεφαλος δε τα συγκρατησε!!!! :roll::P

Χρυσακι χρονια πολλα βρε!!!! [smilie=occasion13.gif] παντα ευτυχισμενη να εισαι με τα αντρακια σου και να σταματησει να ποναει ο κωλος σου!!!! :lol::lol::lol:

Συμπεθερα μου εγω βρε σε ρωτησα!!!! :P Ειδα οτι ανεβασες φωτο;;;;;θα παω να τις δω σε λιγο!!!!!!

Καλα για το οδηγημα των Γαλλων και το φαγητο τους το εχω ακουσει πολλες φορες οτι ειναι για κλαματα!!! :?

Λογικο να φρικαρουν τα μικρα τοσες ωρες στο αυτοκινητο...

Εσυ ανανεωθηκες;;αλλαξες αερα και διαθεση;;;αυτο εχει σημασια!!! ;)

Σισσακι χαιρομαι βρε που σου φτιαχνουμε τη μερα με τις μαλακιες που λεμε!!! :lol::lol: Ετσι να εχει και νοημα η υπαρξη μας εδω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Νενη :lol::lol::lol::lol: για το αλιγγειτορς!!!! εκανες αιτηση στην ομαδα;;

Αφρο ενταξει το καρουμπαλο του Μανωλιου;;;το καημενο μωρε... :?

Θυμηθηκα ενα παιδακι που ειχα στο παιδικο οπου μια μερα επεσε και την επαιξε τοσο δυνατα στο δοξα πατρι που εκανε ενα τεραστιο καρουμπαλο το ερμο!!! πολυ κλαμα το καημενο,αλλα μετα του ελεγα οτι εγινε ενα μικρο ρινοκερακι και του αρεσε και καμαρωνε το καρουμπαλο του!!!!! :lol::lol::lol:

Παιδια κι εγω τα σκυλοβαριεμαι τα γαμοβαφτισια!!!! :? αν φυσικα γινοταν οπως ηθελα με ελαχιστο κοσμο και σε καμια παραλια για μπιτς παρτυ θα μου αρεσαν! τωρα....απλως στη μπεμπα ειπα να βγαλω το καημο μου με τις νεραιδες και να τη στολισω λιγο τη βαφτιση! :P

Ρουχα δεν εχω βρει ακομη...δεν εχω βρει τιποτα να μου αρεσει,δεν εχω και χρονο να κατεβω μονη με την ησυχια μου στα μαγαζια και μαλλον θα βαλω ενα φορεματακι που εχω παρει πριν καμποσα χρονια και το εχω βαλει μονο 1 φορα..ειναι πολυ ωραιο και εχω και πολυ ωραια κοκκινα παπουτσια!

Δεν εχω και ορεξη μωρε για ψωνια υπο αυτες τις συνθηκες(με πιεση και να τραβαω και τα παιδια)... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ: το καλύτερο γράμμα χωρισμού!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: "

Αγαπημένη μου Άννα...

ξέρω πως ο σύμβουλος γάμου είπε να μην επικοινωνήσουμε μέχρι να ηρεμήσουν τα πράγματα ανάμεσά μας, αλλά δυστυχώς δεν μπορούσα να περιμένω άλλο.

Τη μέρα που έφυγες, ορκίστηκα να μην σου ξαναμιλήσω ποτέ, μα....αυτά ήταν απλώς τα λόγια του μικρού, πληγωμένου παιδιού μέσα μου.

Ωστόσο, σίγουρα δεν ήθελα να έρθω πρώτος σε επαφή μαζί σου. Στις φαντασιώσεις μου, εσύ ήσουν αυτή που σερνόταν πίσω σε μένα. Μάλλον αυτό χρειαζόταν η περηφάνια μου. Τώρα, όμως, βλέπω πως αυτή η περηφάνια μου κόστισε πολλά. Βαρέθηκα να προσποιούμαι πως δεν μου λείπεις. Δεν με πειράζει να ρίξω τα μούτρα μου, δεν με νοιάζει ποιος θα κάνει το πρώτο βήμα, αρκεί να συμβεί. Ίσως ήρθε η ώρα να αφήσουμε τις καρδιές μας να μιλήσουν όσο και ο πόνος μας. Και να τι μου λέει η καρδιά μου: «Δεν υπάρχει καμιά σαν εσένα, Άννα. Σε γυρεύω στα μάτια και τα στήθη κάθε γυναίκας που βλέπω, αλλά καμιά δεν είναι εσύ. Ούτε κατά διάνοια.»

Πριν δυο βδομάδες, γνώρισα μια κοπέλα στο Φλαμίνγκος και την έφερα σπίτι.

Δεν το λέω για να σε πληγώσω, απλώς για να δείξω το απύθμενο βάθος της απελπισίας μου.

Ήταν νέα, ίσως 19 χρονών, με ένα από εκείνα τα τέλεια κορμιά που μόνο η νιότη, και ίσως χρόνια προπόνησης στο πατινάζ, μπορούν να χαρίσουν. Μιλάω για το τέλειο κορμί. Βυζι@ απίστευτα και ένας κ*λος που δεν το έβαζε κάτω με τίποτα.

Το όνειρο του κάθε άντρα, ε;

Ενώ καθόμουν στον καναπέ και μου έπαιρνε πίπ@ σκέφτηκα: «Κοίτα τι πράγματα θεωρούμε σημαντικά στη ζωή. Είναι όλα τόσο επιφανειακά. Τι σημαίνει αλήθεια ένα τέλειο σώμα; Την κάνει, μήπως, καλύτερη στο κρεβάτι;» Σ' αυτήν την περίπτωση ναι, βέβαια, αλλά καταλαβαίνεις τι εννοώ. «Την κάνει καλύτερο άνθρωπο; Έχει καλύτερη καρδιά από την μετρίως ελκυστική Άννα μου; Πολύ αμφιβάλλω.» Και δεν το είχα σκεφτεί ποτέ αυτό. Δεν ξέρω τι να πω, ίσως είναι που μεγαλώνω λίγο.

Αργότερα, αέπιασα πάλι τον εαυτό μου να σκέφτεται: «Γιατί νιώθω τόσο στραγγισμένος και άδειος;» Δεν ήταν η τέλεια τεχνική της, ούτε η πρόστυχη, ξεδιάντροπη πείνα της, μα κάτι άλλο. Ήταν ένα επίμονο αίσθημα απώλειας. Γιατί ένιωθα τόσο ατελής; Και τότε μου ήρθε: Δεν ήταν το ίδιο γιατί δεν ήσουν εκεί για να βλέπεις. Καταλαβαίνεις; Τίποτα δεν είναι ίδιο χωρίς εσένα. Θεέ μου, Άννα, τρελαίνομαι χωρίς εσένα. Και, ότι και αν κάνω, απλώς μου θυμίζει εσένα.

Θυμάσαι την Χριστίνα, την ανύπαντρη μητέρα που γνωρίσαμε πέρυσι; Ε, πέρασε την περασμένη βδομάδα από δω με ένα ταψί λαζάνια. Φαντάστηκε, λέει, πως δεν τρώω καλά χωρίς γυναίκα στο σπίτι. Δεν κατάλαβα τι εννοούσε εκείνη τη στιγμή, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα. Τέλος πάντων, πίνουμε λίγο κρασί και, λίγο αργότερα, στην παλιά μας κρεβατοκάμαρα. Και είναι αχόρταγη στο κρεβάτι. Μου τα δίνει όλα, σαν μια αληθινή γυναίκα που δεν έχει ζήτημα με το βάρος της ή την καριέρα της, ή με το αν μας ακούνε τα παιδιά. Και τότε εκείνη βλέπει τον καθρέφτη πάνω στην παλιά τουαλέτα της μητέρας σου. Τον ακουμπάει στο πάτωμα, και πηδιόμαστε από πάνω του, για να κοιταζόμαστε. Κι αυτό με γεμίζει θλίψη, γιατί λέω: «Γιατί δεν έβαλε ποτέ η Άννα τον καθρέφτη στο πάτωμα; Τόσα χρόνια, ποτέ δεν τον χρησιμοποιήσαμε στο ερωτικό μας παιχνίδι.»

Το Σάββατο, πέρασε και η αδερφή σου για να μου φέρει την δικαστική εντολή περιοριστικών μέτρων. Βέβαια, η Βίκυ είναι ακόμη παιδί, μα σκέφτεται πολύ ώριμα, και με βοήθησε πολύ σ' αυτή τη δύσκολη στιγμή. Με συμβούλεψε πολύ για σένα, και για τις γυναίκες γενικά. Προσπαθεί να μας τα ξαναφτιάξει.

Άννα, αλήθεια προσπαθεί. Πίνουμε λοιπόν σφηνάκια κάνοντας ένα ζεστό αφρόλουτρο, και μιλάμε για καλύτερες μέρες. Κοιτάζω αυτή την κοπέλα με το ίδιο DNA με σένα και το μόνο που σκέφτομαι είναι πόσο μοιάζει με σένα όταν και εσύ ήσουν 19. Και αυτό με κάνει να κλάψω, σχεδόν. Και τότε μας προκύπτει η Βίκι να γουστάρει το sex, και αυτό με κάνει να σκεφτώ πόσες φορές σε πίεσα να το δοκιμάσεις, και πόσο αυτό ενίσχυσε την αποξένωσή μας.

Βλέπεις όμως ότι ακόμη και τότε, το μόνο που κάνω είναι να σε σκέφτομαι; Είναι αλήθεια, Άννα. Και αν ψάξεις στην καρδιά σου, θα δεις πως και εσύ το ξέρεις. Δεν νομίζεις πως μπορούμε να τα ξαναβρούμε; Να σβήσουμε όλες μας τις διαφορές και να αρχίσουμε από την αρχή; Εγώ νομίζω πως ναι. Αν νιώθεις το ίδιο, σε παρακαλώ, σε θερμοπαρακαλώ, να μου το πεις.

Ειδάλλως, μπορείς να μου πεις πού είναι το γ***** τηλεχειριστήριο της τηλεόρασης;"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κεικ ε;;;; =p~=p~ μα ειμαι περιεργη πως προλαβαινεις ρε θηριο;;;; μονο το Παντελακο να εχεις φτανει να μη σου μενει χρονος ουτε να κλασεις!!! :?:P Αξια αξια!!!!! :-bd

Παναγιωτα κι εμενα ρε θ λεει ακομη το σ και λ το ρ..μικρα μωρε δεν ειναι ακομη για να ανησυχησουμε;; :?

Παιδια μολις εμαθα οτι ενας συμμαθητης του μεγαλου μου αδερφου 34 χρονων ειναι γεματος καρκινο και δε τη βγαζει μαλλον για πολυ...μιλαμε εχω σκασει απο τοτε που το μαθα!!!! :(:(:(:(

Αργυ καλο!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια στο φέις έβαλε τις φωτό!!!! :lol::lol::lol: καμμιά 100ριά!!! :roll::roll::roll:

σήμερα έκρυψα τις πάνες, πάει η Ρ. να κάνει πιπί στην τουαλέτα της φέρνω ένα βρακάκι και μου λέει "όχι πάνα" της λέω τέλειωσαν και πάει να δει η ίδια, ανοίγει το συρτάρι και ...... άδειο :o:o:lol::lol::lol:

φοράει βρακάκι και 2 φορές έκανε πάνω της την 3η στην τουαλέτα και με φώναξε γεμάτη χαρά για να μου το δείξει......αλλά την βγάζει όλη την ώρα στην τουαλέτα!!!! :? ......τώρα της έβαλα για να κοιμηθεί....

Τόνια τι κρίμα βρε ο καημένος, τι εννοείς γεμάτος καρκίνο? και δεν το είχε πάρει είδηση? :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με αυτα και τα αλλα να πω στη Χρυσα τι μου ειπε ο γαστρεντερολογος γαι τις αιμ.

να βαζω σε μια λεκανη χλιαρο νερο με χαμομηλι και σοδα και να καθομαι μεσα για κανα 20 λεπτο με μιση ωρα για 3 φορες την ημερα.εγω βεβαια δεν το εκανα ποτε αλλα αυτος ορκιζοταν οτι κανει θαυματα.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ....είμαι σίγουρη ότι ο γιατρός είναι άντρας, δεν έχει παιδιά ή δεν γέννησε πρόσφατα!!!! και δεν θηλάζει!!!!! :lol::lol::lol::lol:

για να προτείνει κάτι τέτοιο....ούτε εγώ δεν έχω χρόνο να το κάνω αυτό που η Ρ. είναι 3!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αργυρούλα μήπως δεν είναι έτοιμη η μικρη ακόμα για βρακάκι και της δημιουργείς άγχος; :?

Τόνια στους νέους συνήθως ο καρκίνος είναι επιθετικός και δεν το καταλαβαίνεις παρα μόνο λίγο πριν το τέλος. Είχαμε και εμείς περίπτωση γνωστού μας 35άρη με δύο παιδάκια... :(:roll:

Μωρή Θού!!! Τί κέκι φτιάνς;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω ρε Σισσιώ, μπορεί να μην είναι έτοιμη, αλλά τέλος του μήνα γίνεται 3....ένα μήνα διαφορά με την δικιά σου έχουν!!!.....αν δεν το προσπαθήσω κιόλας..... τι να πω, δεν ξέρω.....ξέρω μόνο ότι κουράστηκα πολύ πάνω κάτω, ενώ κάποιοι άλλοι κάθονταν στο λαπτοπ!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

να το εσωτερικό του αμαξιού μας: ο κάτω κύκλος, δίπλα στις ταχύτητες είναι το κουμπί-χειρόφρενο

και ο πάνω κύκλος, πίσω από το τιμόνι είναι εκεί όπου μπαίνει το κλειδί.....κλειδί δεν έχει ..... έχει κάτι που το βάζεις μέσα και το πατάς για να πάρει μπρος!!!!

και ναι ο δρόμος που μένεις Σισσιώ δεν είναι για μένα :lol::lol::lol: .....να φανταστείς ότι ψάχναμε για σπίτι όχι σε μεγάλο λόφο!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα να σας πω τι διάβασα στο νετ για τις μύγες: αν έχετε πρόβλημα και μπαίνουν πολλές στο σπίτι μπορείτε να βάλετε, εκτός από την σίτα, βασιλικό στο παράθυρο ή στην πόρτα από όπου μπαίνουν και δεν θα μπαίνουν, δεν τους αρέσει η μυρωδιά του βασιλικού.....το έκανα, έμπαιναν από το παράθυρο της κουζίνας και μιλάμε για τεράστιες.....έβαλα ένα γλαστράκι βασιλικό και σώθηκα!!!! :roll::roll::roll::roll: ούτε μία δεν τόλμησε να έρθει!!!! :roll::roll::roll::roll:

Μιτσάκι σε βλέπω όλα καλά? :?::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάναμε κακά στην λεκάνη για πρώτη φορά!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

παρακαλώ να γραφεί στα πρακτικά του τρένου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

φορούσε την πάνα της και μου λέει ότι θέλει να κάνει πιπί, πάει πάνω και έκανε κακά ίσως και πιπί δεν ξέρω!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!! τι κανετε??

αργυρουλα αυριο ειπες ερχεται το αμαξι?

χρυσα αν εχεις ραγαδα (ειχα κ εγω μετα τη γεννα) ειχα παει στο γαστρεντερολογο που παρακολουθει τον τολη (ειναι παρα πολυ καλος) κ μου ειχε δωσει γαλα μαγνησιας αν θυμαμαι καλα ειναι πολυ ηπιο καθαρτικο. πρεπει οι κενωσεις σου να ειναι σχεδον νερο αλλιως η ραγαδα δε μπορει να κλεισει με αλλο τροπο. ετσι μου ειχε πει αυτος κ γενικα δεν ειναι των φαρμακων. ελπιζω να σταματησει ο πονος πολυ συντομα!

λενακι χαιρομαι που περασατε τοσο καλα!!

τονια σε ειδα στον υπνο μου!! ειδα οτι εφτιαχνες ενα κεικ κολαση με σοκολατες μερεντες παγωτα ααααααααααααααχ!!

νατασακι στεναχωρεθηκα για τη μικρουλα... εκτος αν ηταν απο το στουμπωμα...

σημερα εχω ΤΑ νευρα!! ο μικρος ΟΛΗ μερα τρωει κ ΟΛΗ μερα θελει να τον ταιζω!!

αφου εφαγε 2 πιατα ρυζι ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΩΕΙ!!!

κ ο μπεμπης ολο σκαβει μεσα στην κοιλια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι Αργυρούλα μου, όλα καλά, δόξα τω Θεώ! Είμαι συνδεδεμένη και πηγαινοέρχομαι. Σας παρακολουθώ αλλά δεν πολυπρολαβαίνω! Είπαμε, το μικρόβιο δεν μ' αφήνει να κλ@@ω!!! :?

Μπράβο στο κοριτσούδι σου!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Κι εις ανώτερα!!! :lol::lol: Εγώ δε συμφωνώ στο να την πιέσεις και να πιεστείς επειδή γίνεται 3. Υπάρχει περιθώριο. Αλλά απ' την άλλη, δε νομίζω ότι ΔΕΝ είναι έτοιμη... Δεν αντιδρά άσχημα το παιδί... ;)

Χρυσοσυμπεθεροκουμπαρούλα μου, με το δικαίωμα που μου δίνει το βρικολακάκι-μικροβιάκι μου, εγώ θα σε βρίσω!!! :evil: Μου το επιτρέπεις ε;;; :lol: Κοίτα να χαρείς τον υπναρά τον μικρούλη σου ρε και ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil:

Και τώρα που ξεθύμανα, μπορώ να σου ευχηθώ κιόλας... :lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ αγαπημένη μου!!!! :x:x:x Να ζήσεις, να τα εκατοστήσεις, να σε χαίρονται οι άντρες σου και σύντομα ν΄απολαμβάνεις πολλές πολλές βόλτες μαζί τους!!! :D Κι όταν με το καλό μεγαλώσουν τα βλαστάρια μας και δε μας θέλουν πια, ραντεβού με την άλλη την συμπεθέρα, στη Μύκονο της 3ης ηλικίας είπαμε!!! :ymparty: Και ακούστε -παρεπιπτόντως- τι σας έχω... Υπάρχει στα Λουτρά, μια κρεπερί, που φτιάχνει ΚΑΤΙ κρέπες, που όμοιές τους δεν ξαναματαφάγατε!!! Δοκίμασα φέτος μία που λέγεται paradise... ΜΕΣΑ παγωτό βανίλια, σοκολάτα και ΕΞΩ λευκή σοκολάτα, πραλίνα, λικέρ, μπισκότο, καραμέλα!!!! =p~=p~=p~=p~=p~=p~ Τα λόγια είναι περιττά... Την ονειρεύομαι και τις νύχτες!!! :lol::lol::lol: Στα καλύτερα θα σας πάω!!!! \M/

Ήθελα να πω και καναδυό πράγματα ακόμα, προφανώς τα ξέχασα!!! :oops: Συγχωρέστε με, αλλά δεν συγκρατώ τίποτα... Σε λίγο δε θα θυμάμαι ούτε τ' όνομά μου!!! :geek:

Η μικρή κοιμάται ένα ολόκληρο τέταρτο \M/ \M/ \M/ :lol: και ξύπνησε η Β γμτ!!!! ~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια σε ειδα στον υπνο μου!! ειδα οτι εφτιαχνες ενα κεικ κολαση με σοκολατες μερεντες παγωτα ααααααααααααααχ!!!

Μπααα καποια αλλη θα ειδες και μπερδευτηκες...εγω ολα αυτα δε τα κανω ουτε στα πιο τρελα μου ονειρα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ειπαμε κυρια αχρηστιδου εδω!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Στο φεις τις ανεβασε;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: καλα βρε την ερμη τη συμπεθερα που καιγεται δε την υπολογιζει κανεις;;;;;;; :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Αργυ ΜΠΡΑΒΟ στη Ρεα!!!!!! :ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd

Εμενα ο Αλεξ μια βδομαδα σχεδον του φοραω βρακι αλλα μονο οταν τον προλαβαινω εγω τα κανει στο γιογιο..καμια συναισθηση μονος του!!!πριν λιγο μαζεψα μια κουραδα 1 μετρο!!!! :twisted::twisted: και κατουριεται καθε μιση ωρα ρε παιδια!!! τωρα του εβαλα παμπερ γιατι λερωσε ολα τα βρακια!!!

Δε μου αρεσει καθολου αυτο το σταδιο σας το πα;;;!!!! :evil::(

Μιτσακι ετσι χωστη τα της κουμπαρας σου!!!μηπως να της στειλεις το μικροβιο για μια μερα να δει τη γλυκα;;;;; :lol::lol::lol:

Το παιδι που σας ελεγα δεν ειχε παρει τιποτα χαμπαρι...κατι πετρες ειχε στη χολη και καμια φορα εβλεπε αιμα στα ουρα αλλα δε το σπουδαιολογουσε...συκοτι,εντερο,κοιλια,σπληνα...παντου!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα παλι...

Παναγιωτα , οΔ λεει οτι το κανει για παιχνιδι σ αυτη τη φαση και απλως δε δινετε σημασια..Οποτε θες πες μου να σου στειλω το τηλ . να μιλησετε αν εχεις καποια απορια, δεν υπαρχει κανενα προβλημα. Παντως μην ανησυχεις, ειναι μικρος ακομα, μετα τα 3μπορεις να κρινεις πιο καλα.Θα παει παιδικο φετος ομικρος;

Χρυσα, ειναι μικρα ρε συ ακομα, πως να πουν πεντακαθαρα ολα τα γραμματα...

Για την ομαδα , πως κανω αιτηση, η ασχετη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσοσυμπεθεροκουμπαρούλα μου.......

Μιτσάκη αυτή την λέξη δεν την διαβάζω ποτέ, γλωσσεύεται η μπέρδα μου....εσύ πώς την γράφεις? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: την γράφεις και μετά την διαβάζεις να δεις αν έκανες λάθος? :?

επίσης τι κρέπα είναι αυτή καλέ? απαπαπα και μόνο που την έβαλα στην φαντασία μου......το παγωτό δεν λιώνει? :?::?

Τόνια ηθελέστα και παθέστα....στο φέις έχει λογ/μό, απλά κάνε add την συμπεθέρα σου για να βλέπεις τις φωτός της!!!! ;) .....δεν θα το πάρει κανείς είδηση θα δεις!!!!

αργυρουλα αυριο ειπες ερχεται το αμαξι?

κ ο μπεμπης ολο σκαβει μεσα στην κοιλια μου!!

και πού να βγει και έξω, τι θα κάνει!!!! :lol::lol::lol::lol:

την Τετάρτη.....δεν έρχεται εμείς πάμε να το πάρουμε....θα πάμε με το τρένο εγώ, σύζυγος και μπουμπούκι και θα γυρίσουμε με αυτό!!!! :)

Μανωλιό μπράβο που έφαγες!!!! :!::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νένη αν πατήσεις στην ομάδα, πρέπει ν ασου βγει κάπου ψηλά, νομίζω, ότι πρέπει να είσαι μέλος για να διαβάσεις, πατάς εκεί που λέει αίτηση ή κάτι παρόμοιο και περιμένεις έγκριση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργι πηγα , δε γραφει πουθενα αιτηση, γραφει συμμετοχη , το παταω , με ρωταει αν θελω να συμετεχω αλλα δε μου δινει καπου επιλογη ναι η οχι, απλα ρωταει κι εγω το κοιταω σα χαζη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ασχετη ερωτηση της ημερας..Αυτη δημοσια :lol::lol::lol:

Λενε οτι ο ομφαλιος πρεπει να κοβεται οσο πιο αργα γινεται για να περνει το παιδι ολο το αιμα.. Ακουσα την αποψη οτι αυτο ειναι επικινδυνο για το παιδι , γιατι ετσι 'ξεματωνεται ' και μπορει να παιθανει, δηλ το ακριβως αντιθετο, το εχετε ξανακουσει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...