Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Νένη στείλε σε όλες πμ με την απορία σου!!!!! :lol::lol::lol::lol:

για να λάβεις πολλές διαφορετικές απόψεις!!! :roll::roll:

Θούλη τι εννοείς είδες την Φρανίτα? στην Θεσ/νίκη ή στον ύπνο σου? :roll::roll::roll:

Νατάσα ελπίζω να είναι τυχαίο το γεγονός (με τα κακά)..........τόση δίαιτα κάνεις!!!! είναι δυνατόν? :o:o:o:o

συμπεθέρα τι εννοείς σε "πέθανα"? με ποιό από όλα? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε Αργυ αφου τα ευκολως εννουμενα παραλειπονται,ειπα να αναφερθω μονο στο 2ο σκελος!!!!! :lol::lol:

τίποτα δεν πρέπει να παραλείπεται φιλενάδα μου!!!! :)....μήπως έχει και 3ο σκέλος?!!!! :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τίποτα δεν πρέπει να παραλείπεται φιλενάδα μου!!!! :)....μήπως έχει και 3ο σκέλος?!!!! :!::!::!:

Οχι ενταξει δεν απεκρυψα τιποτα αλλο!!!! :P

Βρε τη Φρανιτα εννοει οτι την ειδε εδω στο τρενακι!!!! :lol::lol::lol:

Και τωρα που το θυμηθηκα..

Φρανιτακι σκουλικακια εχει το κωλι σου και δε μπορεις να μεινεις πολυ καιρο σε ενα μερος;;;;; :lol::lol::lol:

Αναστασι να αρχισουμε να βριζομαστε;;;;; ευκολακι το εχω ξερεις!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εχω κατι νευρα που ενα καλο μπινελικακι νομιζω θα ηταν μια εκτονωση!!!!! :lol::lol::lol:

Η Αννυ κοιμαται σερι απο τις 10:30 μεχρι τωρα;;;;;ουαου!!!!!! :ymparty: \M/

Νατασακι τι εφαγες τελικα;;;τα τουρσια;;;;; :lol::lol: γιατι ρε συ παλι αιμα στα κακα της Δαναης;; :(:( εχετε αρχισει στερεες ε;;; μηπως τη πειραξει κατι;;;

Θουλακι αδειος ο Κουβιδης χωρις εσενα!!! :P Α καλα ξερεις τι εκανα χθες;;;; σηκωθηκα κι εφυγα πριν απο τους αλλους και δε πληρωσα!!!!! :o τωρα το πρωι το θυμηθηκα η γαιδουρα!!! :oops::?

Α Ερακι το "Γαμω το στανιο μου" που πηγαινε;;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ....

γαμω το στανιο μου πηρα 3 κιλα :twisted::twisted::twisted::twisted: εκει που θελω να χασω και αρχισα και ποδηλατο ανοιξε η ορεξη μου εδω και 3-4 μερες και εχω κατεβασει τον αγλεορα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αχ θα πρεπει να με χαστουκισει καποιος !!!αφου το ξερω οτι δεν κανει να τρωω τοσο και το ξερω και εκεινη την ωρα !!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Μ'αρεσε που αρχισατε τις βρισιες!!!!

τι κανετε;;

εμεις ας τα λεμε καλα.

Θα ανοιξω καποια στιγμη ενα τοπικ στην ομαδα να σας πω τα εσωψυχα μου...

Νενι γιατι δεν γραφεις εκει την ερωτιση σου;;;;.

Κοριτσια τοθεμα δεν ειναι οτι με πονανε μονο οι αιμορροιδες..αυτες διαχειριζονται με παγακια και κρεμα...το θεμα ειναι οτι ποναει μεσα ο πισινος μου, μαλλων εχω κανει ραγαδα-ες..και αυτες δεν γιανουν με κανενα παυσιπονο...μονο με τακτικες επισκεψεις στο WC και αυστιρη διαιτα...

Χτες ο μικρος μου εκανε το καλυτερο δωρο γεννεθλειων..του επεσε ο αφαλος το πρωι και τον καναμε μπανακι....

αλλα καταπως φαινετε το μπανιο τον αναζωογονει και εκανε ενα δυωρο να κοιμηθει..αλλα αυτο σηνευει και για αλλον λογο ..θα σας τα πω στην ομαδα...

Επιχης εχω παρατηρισει οτι το νινι εχει εντονη αισθηση πιπιλισματος αλλα δεν θελει παντα στηθος...λετε να δοσω πιπιλα η ειναι νωρις ακομα;;;;.

Αργυρουλα μου γιατι δεν κανεις πραγματα που θες με τα παιδια;;;..σαν τι δηλαδη;;;...γιατι και εγω πολλα σχεδια κανω- την υγεια μας να εχουμε πρωτα ο θεος- για πραγματα που θελλω να κανω με τα παιδια μου

Αφρο πως τα πας;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Θαύμα θαύμα!!!!!!!!!!!!!!

Το ψυγείο μου δουλεύει!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ξύπνησα πριν, πήγα κάτω, το άνοιξα και ένα κύμα δροσιά μου άγγιξε τη μούρη!!!!!!!!! Ω ναι!!!!!!! Θαύμα σας λέω!!!!

Άντε τώρα να κάνω πάλι μετακόμισω των ζαρζαβατικών!!!

Φεύγουμε για βόλτα! Έχω να πάω και στο δημαρχείο να δώσω το χαρτί της βάπτισης που το ξέχασα.......

Υποψιάζομαι πως για το χθεσινό αίμα φταίει το βουβάλι. Δεν ξέρω τί άλλο μπορεί να είναι. Δεν έφαγε κάτι καινούργιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Μ καπου επεσε -χτυπησε και εκανε ενα τεραστιο καρουμπαλο στο μετωπο !!! εγω ημουν στο μπαλκονι σκοτωνα μια κατσαριδα (μπιαχ μπιαχ ) και μετα το επλυνα γιατι σιχαθηκα ....

καλα ολα χρυσα μου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :)

Νατασα ευτυχώς γλιτώσατε απο τα έξοδα, αλλά καλού κακού φώναξε κι έναν τεχνικό! :P

Αναστασί ο σύζυγός μου ελαφρώς γεματούλης;!;!;! :twisted::twisted::twisted: Το καμάρι μου;!;!;! Αυτός ο παίδαρος;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Έχει γίνει σα χαβούζα! Αλλά βέβαια... νόμιζε οτι είχε δέσει την γαϊδάρα του! :geek::roll:

Τόνια και Μαρία μου φτιάχνετε τη μέρα! :D:x Είστε θεότρελες!

Έρη Έρη Έρη κάτι δεν έχω καταλάβει...; :oops::oops::oops: ήσουν Ελλάδα; Θα ερχόσουν,αλλά τελικά δεν έκατσε; Δεν έχω καταλάβει... Νόμιζα οτι αποφασίσατε να μην έρθετε φέτος;

Πως πας εκεί από γνωριμίες; :x

Αργυρούλα εσύ είσαι για να μένεις στη γειτονιά μου, που ίσιος δρόμος δεν υπάρχει! :lol::lol::lol: Αλλά τώρα με το καινούριο τουτού ποιος σε πιάνει.

Χρύσα έχεις γενέθλια;;; Για τις αιμορροϊδες να πλένεσαι με χαμομήλι κάνει καλό, επίσης θα μπορούσες να κάνεις και κατάπλασμα με μαϊντανό, και αυτό βοηθάει.

Πρόσεχε λίγο τη διατροφή σου, όχι μπαχαρικά, όχι καυτερά φαγητά (απόφυγε τις πιπεριές), αν είναι τώρα σε έξαρση μην καταναλώνεις πολλές φυτικές ίνες, δεν κάνουν καλό, όμως όταν θα επανέλθουν να καταναλώνεις πολλές για να αποφεύγεις τη δυσκοιλιότητα. Δεν ξέρω τί άλλο να σου πω... και μένα έχει καιρό να με πιάσει. Όταν κάνεις την αναγκη σου να πλένεσαι με νερό και σαπούνι, να σκουπίζεσαι με βαμβακερό ύφασμα και να αποφεύγεις το χαρτί υγείας.

Η μικρή είναι στο χωριό, εμείς γυρίσαμε χθες το βράδυ, την Παρασκευή θα πάω στο χωριό να το δω το μουτράκι μου.

Σήμερα σκοπεύω να κάνω μια συζήτηση εφ' όλης της ύλης με τον συμβίο...

Λενάκι τέλειες οι φωτος από το Παρίσι! :D

Θουλάκι που χάθηκες βρε τρελοκομείο; :x

Ωχ το πουλάκι μου... Δε σου είπε που χτύπησε; Μωρή Άφρο πώς πήρες τρια κιλά σε τρεις μέρες; :shock:

Θα επανέλθω... θέλω να πιστεύω... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ντε !!!και δεν ειναι απο χαζομαρες αλλα απο κανονικο φαγητο ....

χθες εφαγα ολη μερα 2 μπολ κορν φλειξ ,ενα μπολ ροδακινα με γιαουρτι ,μια ομελετα με 2 αυγα αλευρι και γκουντα ,2 μπισκοτα της ερης ,2 κουταλιες μερεντα .... :oops::oops:

οχι δεν μου ειπαι που ,μονο "ντουπι" λεει ,αλλα τον ειδα οτι εκλαιγε κοτα στο γραφειο μου αρα στην γωνια απο το γραφειο θα το εφαγε ...

η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Ευχαρυστω βρε κοριτσια για το ενδιαφερον , αλλα πραγματικα ηταν πολυ χαζη ερωτηση....δεν ειχε να κανει οθτε με φροντιδα μωρων , ουτε και τιποτα πικαντικο ηταν..

Χρυσα ειχες-εχεις γενεθλια ;αν ναι τις πιο γλυκες ευχες μου για σενα και την οικογενεια σου , να σε χαιροντε!!!!

Στην ομαδα , την ιδιωτικη, δεν ειμαι μελος για να μπορω να γραψω, αλλιως θα σας ειχα πρηξει με πολλα :lol::lol::lol::lol:

Αργι, αν εννοει το κουμπι χειροφρενο κι εγω εμεινα λιγο :shock: , υπαρχει τετοιο πραγμα;ειναι εξτρα;

Αφρο κι εγω εχω παρει 3 κιλα επιπλεον στα 10 που πρεπει να χασω :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι εγινε και ηρθε μισω ....

μαλλον το σωμα μου ετοιμαζε καιρο την ανοδο των κιλων .....απλα το εκανε τωρα ....

η ερη ηταν να ερθει αλλα το μετανιωσε .

χθες εκανα μιση ωρα ποδηλατο !!!! και θα κανω καθε μερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου ατο ακριβως που λες κανω με εξαιρεση τον μαιντανο....

πως το κανεις...κανειςτον μαιντανο πολτο;;;;...

για τις ραγαδες μεσα βαζω σπαθολαδο..εχω ανοιξει ολα τα μπουκαλια...αλλο για τον πισινο του φοφο..αλλο για το δικο μου..αλλο για το στηθος- ευτυχως αυτο καθε μερα που περναει ποναει και λιγοτερο.

Παναγιωτα εσυ ποτε ειδες βελτιωση με τον χαλινο;;;..ασε ρε συ...τοσες εξετασεις τους κανουν στα μαιευτηρια..για χαλινο δεν τα εξεταζουν;;;;;;;

Σισσινι μου ναι χτες ειχα γεννεθλεια..εγινα αισιως 31....αλλα δεν τα γιορταζω...για την ακριβεια εχω να "γιορτασω" γεννεθλεια απο το 97...βλεπεις το 98 την ημερα των γεννεθλειων μου πεθανε η γιαγια μου και ηταν ενα ισχυρο σοκ για μενα γιατι η γιαγια μου με μεγαλωσε για πολλα χρονια παρολο που ηταν και η ιδια αρρωστη..ηταν η παρεα μου ειδικα οταν ηρθαμε Ελλαδα και οι γονεις μου δουλευαν πολλες ωρες, για μενα και τον αδελφο μου η γιαγια και ο παππους ηταν κατι παραπανω απο στιρηγμα γιατι μεναμε μακρια απο ολα μας τα συνομιλικα ξαδελφια και πολλα παιδια στην γειτονια μας δεν υπηρχαν..ηταν κομματακι μακρια ολοι μας οι συμμαθητες.

Απο τοτε δε μου κανει καδρια...διλαδη οκμπορω να βγω εξω καπου αλλα θα ειναι σαν μια κλασσικη εξοδος..να φανταστεις περισυ εγω η Θου και η Σαυρογιωτα ειχαμε παει στον Παιζωτοπο για καφε...

Ρε παιδια..ο μικρος κοιμαται..ξυπναει..τρωει 5 λεπτα με το ρολοι και ξανακοιμαται η θελει αγκαλιτσα να παρακολουθει- πρεπει να ανεβασω το ριλαξ επιτελους- ανισυχω...

αν και η παιδιατρος μας ειπε να μη περιμενω αυτος να βαλει πολυ βαρος γιατι γεννηθηκε μεγαλος για τα δεδομενα μας και γεννετικα δεν εχει περιθωρια να βαζει μηνα και κιλο που λεμε...

πανες λερωνει..αλλα...

εγω απο τονφοφο ημουν προετοιμασμενη για τα χειροτερα...ευτυχως λεω ειναι ισυχο και καλοβολο..αλλα ειλικρινα και μη με μρισετε-- ειδικα το μιτσακι μου - μου κακοφαινετε!!!!

Νενι ευχαριστω!!! Κανε αιτηση να σε κανουμε μελος της ομαδας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα Χρόνια Πολλά να τα εκατοστήσεις, με υγεία και ό,τι μα ό,τι εσύ πραγματικά επιθυμείς!!! :x:x:x:x

Σισσιώ καλή συζήτηση με ένα θετικό αποτέλεσμα :x

Αφρο αύξησε τον χρόνο στο ποδήλατο, να ξέρεις ότι αρχίζεις να καις θερμίδες μετά την μισή ώρα αερόβιας άσκησης!!!!....σιγά σιγά όμως.....

Νένη τουλάχιστον στην έλυσε την απορία η Μαρία? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα!!!!

Τωρα παω να σας διαβασω...

Χρυσα μου απανταω σε σενα ...

Η λοχεια μας μοιαζει πολυ αν εξαιρεσεις την καισαρικη... :?:?:?

Πληγ. θηλες,ραγαδα και αιμορ...Ασεεεεεεεεε :roll::roll::roll::roll:

Ελπιζω να μην κανεις τοτς δικους μου πυρετους. φτου φτου.

Λοιπον για χαλινο τον ειχαν εξετασει στο μαιευτηριοκαι ενω εγω επεμενα να τον κοψουν μου λεγανε οτι αυτες ειναι "επιθετικες θεραπειες" για τα βρεφη καιμε τον καιρο θα στρωσει.

εν τω μεταξυ εγω τοτε δεν ηξερα τι σημαινει κοντος χαλινος για το θηλασμο. :!::!::!::!: Αν το ηξερα θα τους τον εδινα με το ζορι να τον κοψουνε.

Εμεις ειχαμε και το αλλο θεμα που επιανε παρα πολυ σφιχτα αλλα λυθηκε με τον οστεοπαθητικο.

Ε γυρω στις 40 μερες περιπου εφτιαξε το πραμα, αλλα ακομη και σημερα να τον δεις πως θηλαζει θα παθεις πλακα.Βαζει ζτο στομα του πολυ λιγη απο τη θηλαια αλω και το στηθος το πιανει και με τα δυο του χερια και το τραβαει.... :shock::shock::shock::shock:

Καλε εχεις γενεθλιααααααααααα;;;; [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Πω πω ,2 λιονταρακια μεσα στο ιδιο σπιτι ε;;;

να σαι καλα κοριτσαρα μου και οτι επιθυμεις να συμβει!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα , σαν την αδερφη μου οταν γεννησε την 1η κορη ...ολα τα μωρα στην κλινικη κλαι γανε κι αυτη ελεγε γιατι το δικο μου ειναι ησυχο και κοιματε, κατι εχει...το 2ο βραδυ το ξυπνησε κι απο οτε ξανακοιμηθηκε βραδυ γυρω στα 2....

Εγω παλι εχω ακουσει για φρεσκο δεντρολιβανο που το κανεις πολτο...εχει αποτελεσμα λενε , τι να πω , δεν το χω δοκιμασει....

Στην ομαδα πως κανω αιτηση;;;Αν καποια διαφωνει δεν με πειραζει..

Αργι , ναι :lol::lol:

Παναγιωτα μιας φιλης μου το μωρο ειχε χαλινο, της το ειπε ο αντρας μου οταν ηταν 6 μην..Αυτη ρωτησε τον παιδιατρο στην αθηνα και της ειπε πως δεν της το ειχε πει γιατι δε μπορουσαν να το κανουν οσο ηταν μωρο και το κοψανε τελικα οταν εκλεισε το χρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα χρυσα !!!!!

ναι αργυρο το ξερω ,την πρωτη μερα εκανα 10 λεπτα (μετα εκλαιγε το μικρο) αλλα θα εκανα 15 αν δεν με εκοβε ,χθες μιση ωρα και σημερα θα το μεγαλωσω κατα 5 η 10 λεπτα ...θα δω ..

παναγιωτα ποτε ερχεσε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Ελενη!!!Στον Νικολα τον εκοψα στο μαιευτηριο.Βεβαια τον εκαναν να τα αρπαξουνε..χεστηκαν για το θηλασμο ή την ομιλια.

Οταν τους ειπα για τον χαλινο του μικρου ξερετε τι μου ειπε ο παιδ του Ρεα (αστειευομενος βεβαια) "Ανυσηχεις μηπως δε θα δινει ρουφηχτα φιλια;;;;;;;;" ναι...αλλη καϊλα δεν ειχα μου΄ρθε να του πω.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ρε συ πολιτικο γαμο εκανες;;;δε θυμαμαι...και τωρα θες θρησκευτικο για το θεολογικο κοματι ή για το ολο σκηνικο (νυφικο κτλ)

εγω παιδια, γαμοι + βαπτισεις περα απο το θρησκευτικο μερος που το γουσταρω ολο το υπολοιπο το θεωρω σουργελο!!!!! :oops::oops::oops::oops:

Αφρο δηλαδη τωρα εισαι 73;;; :roll::roll::roll::?:?:? να σε χαστουκησω εγω και μετα να με χαστουκησεις εσυ;;;;;

Αγαπη μου ερχομαι 17.θα τα πουμε ε;;;

Αργυρω και παλι δεν με καλυψες ρε...δηλαδη πως θα ηθελες να μεγαλωσεις τα παιδια σου και δεν το κανεις;;; Αχ, ωραιο ακουγεται το αμαξι.

μαρια ακομη σε αδεια εισαι;;;

Σισσακι ολα να πανε καλα ευχομαι.

Λενακι τι εγινε;;;προσαρμοστηκατε στο σπιτι σας;;;

Νατασα απο βαρος πως παει η μικρη;;;

Αναστασια γιατι γραφεις 2 φορες τα ιδια πραγματα;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ρωτησα τον Δ και μου ειπε πως αν δεν ειναι παθολογικο μπορει να περιμενει μεχρι και τα 3-4 χρονια , επειδη γινεται με ναρκωση και δεν ειναι οτι καλυτερο για το παιδι..Παλιοτερα το κανανε και στα 7...

Γενικα αν δεν εχει μεγαλο προβλημα μπορει να περιμενει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα θελα θρησκευτικο για την εμπειρια , κλειστη τελετη ...Με τον πολιτικο δε νιωθω καθολου παντρεμενη.. Βεβαια παιζει ρολο και οτροπος που εγινε...περα απο το χαρτι με τις υπογραφες μας δεν εχω τιποτα που να μου θυμιζει τη στιγμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τωρα Ελενη αν το κανουμε θα ειναι για την ομιλια!!!!Σκεψου να μου λεει θθθθ αντι σσσ.... :roll::roll::roll:

Τωρα που ειπα ομιλια...δε ρωτας τον Δημητρη αν ειναι φυσιλογικο ενα διχρονο να λεει πολλες φορες την ιδια προταση;;;

Ας πουμε θελει να πει "πηγα και επαιξα με το παιδακι" και λεει

"πηγα και επαιξα..πηγα και επαιξα..πηγα και επαιξα ...πηγα και επαιξα με το παιδακι" (σε πιο παιδικη βερσιον)

Μιας και εχουμε το λογοθεραπευτη ας τον εκμεταλλευτουμε. :lol::lol::lol:

Αφρο πολλες γιατι απο του χρονου μπορει να μην εχουμε λεφτα... :lol::lol::lol::lol: γελαω αλλα ισχυει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα της την έλυσε η Μαρία την απορία και την δημιούργησε σε μας! :lol::lol::lol:

Χρυσάκι βράσε για 10 λεπτά ένα μεγάλο μάτσο μαϊντανό σε ένα ποτήρι γάλα,τυλιξε το μαϊντανό μέσα σε μια γάζα και κάνε ένα κατάπλασμα. Διαφορετικά πολοτοποίησε ωμό μαϊντανό, έχει το ίδιο αποτέλεσμα.

Χρόνια πολλά!!! Να σε χαίρονται οι άντρες σου!! :x:x:x

Σε καταλαβαίνω και εγώ έτσι νιώθω με τη γιορτή της μικρής μου. Πάντα θα θυμάμαι το θάνατο της γιαγιά μου... :cry::cry::cry::roll:

Άφρο και μετά να διπλάσιασεις το χρόνο άσκησης σου για να χάνεις κιλά και για μένα! :mrgreen::lol: Αχ τι θα κάνω που δε γουστάρω ΚΑΘΟΛΟΥ την γυμναστική...; :oops::roll::?:?:?

Νένη κάνε αίτηση στην ομάδα και θα σε κάνει αντ μια απο τις τσούπρες που είναι διαχειριστής ομάδας.

Παναγιώτα εγώ πάλι τον γάμο τον έκανα για το πάρτυ! Το θρησκευτικό μέρος το άφησα να το χαρούν οι συμπεθέρες που το ήθελαν κιόλας! :| Μου αρέσουν τρελά οι γάμοι ! Διασκεδάζω αφάνταστα! :mrgreen:

Νενη και μεις κάπως ετσι παντρευτήκαμε την πρώτη φορά, ενταξει έχουμε και πεντε φωτογραφίες! :lol: Αλλά καθόλου δε με πείραζε! Ούτε βερες φορούσαμε ούτε διακριτικα τύπου: "Χαλόου! είμαι πανδρεμένη"!! :lol:

Θα με αφήσετε να ποστάρω;;; :-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!!!! Μονη με τον μικρο σπιτι..να δω θα προλαβω να γραψω τιποτα πριν ξυπνησει?

Ειπατε πολλα τοσες μερες και δυσκολα να τα θυμηθω ολα!

Δεν με ρωτησατε αλλα εγω θα σας πω πως περασαμε :lol::P Η πολη μου αρεσε τρελα! Επιπεδη και οτι πρεπει για περπατημα! Οι Γαλλοι ειναι τρελοι!!!!! Οδηγανε σαν τους τρελους και μονο απο θαυμα γλιτωσαμε, γιαυτο και κλεισαμε το τουτου σε ενα παρκινγκ απο τη πρωτη μερα και γυρνουσαμε ποδαρατοι η με ταξι!

Φαγητο πολυ ακριβο και αναξιο της τιμης του. Πολυ μικρες μεριδες παντου και ολα μεσα στο αιμα ρε παιδια :ymsick: Τα στελναμε ολα πισω για περισσοτερο ψησιμο :D

Ο Πυργος του Αιφελ ολα τα λεφτα!! Ηθελα να μεινω εκει για παντα. Πηγαμε 2 φορες. Μια το πρωι αλλα φυγαμε γιατι επρεπε να περιμενουμε ενα τριωρο στην ουρα για να μπουμε και μια το βραδυ της αλλης μερας που μπηκαμε σε μια ωρα και ηταν και πιο ωραια την νυχτα!

Τα μικρα ηταν αρνακια ολη μερα εξω και πεφταν ξερα για υπνο στο καροτσι. Μονο στο αμαξι βαρουσαν και τα 2 ωρες ωρες κατι υστεριες αλλα ηταν λογικο με τοσες ωρες ταξιδι. Αποφασισαμε ομως να μην ξανακανουμε τοσο μακρινο ταξιδι με παιδια και αυτοκινητο. Ντισνευλαντ δεν πηγαμε τελικα, πολλοι μας συμβουλεψαν να μην παμε με τοσο μικρα παιδια γιατι δεν θα το ευχαριστηθουμε ουτε εμεις ουτε τα παιδια σε αυτην την ηλικια. Ετσι το σκεφτηκαμε καλα και θα παμε οταν μεγαλωσουν λιγο ακομα. Αυτααααααα!!! :D

Παω να σας διαβασω ακομα λιγο και επιστρεφω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα θα σου γραψω το απογευμα που θα τον ρωτησω :D:D

Σισσυ , ειναι πραγματικα ηλιθια ερωτηση :lol::lol::lol: Αααα , βλεπω και στο φεις που γραφει παντρεμενη και λεω ποιος , εγω;;; :lol::lol::lol:

Παω να ταισω οικογενεια... σι γιου λειτερ αλιγγειτορς =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...