Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Μανούλες καλησπέρα!

Το ομολογώ.........

Και ντρέπομαι.... :oops::oops::oops::oops:

Αλλά βαριέμαι πολύ αυτόν τον καιρό και δεν έχω όρεξη να γράφω...

Σας διαβάζω όμως κάθε βράδυ! :D:D:D

Συγχωρέστε με ........ 8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε Αργυ τι ρωτας την κοπελα ρεεεεεεε;;;; :lol::lol::lol::lol: Δηλαδη και να ειχε παει μεμαυρο θα το πει δημοσια;;;; :!::!::!::!::!:

Πως εισαι;;;Ποια θεματα δεν πανε οπως τα φανταζοσουνα ;;για λεγε γιατι και εγω κανω σχεδια για μετα τα 35..λες να φαω κανα χαστουκι;;;;

Παιδια χεστηκα που δε θηλασε η νυφη μου...το ηξερα οτι δε θα θηλασει...

της εφερα η ιδια και ενα κουτι γαλα σκονη 0-6 που ειχα εγω στο σπιτι αχρησιμοποιητο για λογους ανασφαλειας (αν μου συμβει κατι να εχει να φαει το μωρο)

Αυτο που με πειραξε ηταν η ειρωνια τους και το οτι μας "εδιωξαν" και τις 2 φορες απο το μαιευτηριο.

Εγω οταν γεννησα ,και τις 2 φορες, τους φιλοξενησα σπιτι μου οντας λεχωνα και τους ειχαμε στα οπα οπα!!!!!

Μαριααααααααα στο ειπα και απο κοντα.Δεν πας καλα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο αντε ρε.... 5 και σημερα!!!!!!!

Χρυσα ...

1) απο ηπια κοντο χαλινο την ειχα πατησει και εγω!!!! αν το ηξερα θα τον ειχα κοψει στο μαιευτηριο.Υπομονη.

2) πΙΣΙΝΟς;; Αουτσ..θυμασαι που ειχα και εγω θεμα..αχ...τρωγε σαλατες,δαμασκηνα,ακτιβια.

νατασα τι κανεις αγαπη μου;;

σημερα το πρωι πηγαμε στο βουνο..στις Μηλιες..πολυ ωραια ητανε..καταπρασινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αργυ μιας και με ρωτησες....

Το πρωτογαλα της νυφης μου ηταν πορτοκαλο_καφε και ειχε περιεργη μυρωδια (ετσι μου ειπε ο αδερφος μου)....το λενε στην παιδ και τους λεει για την κυταρολογικη εξεταση και οτι ειναι θεμα γυναικολογου τι θα πρεπει να γινει...ο γυναικολογος κλασσικα προτεινε διακοπη με χαπια και η νυφη μου αλλο που δεν ηθελε να εχει και δικαιολογια να σταματησει...Αυτααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης, Ερη μου και εγω σχεδον καθε μερα ειμαι μεσα στο μπλογκ σου!!!! :D:D

Λενα μου γιατι τετοια αρνηση ρε οτι δεν θα καταφερεις τπτ με το νεο μωρο;;;Ολα τελεια θα πανε :x:x:x

πρεπει να παω να ξυριστω (ποδια,μπικινι) και βαριεμαι....ιιιιιιιιιιιχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αργυ αφου τα ευκολως εννουμενα παραλειπονται,ειπα να αναφερθω μονο στο 2ο σκελος!!!!! :lol::lol:

Καλε γιατι να μη το πει αν εχει παει με μαυρο;;;; ντροπη ειναι;;;;;; :lol::lol::lol::lol: εγω παντως θα σας το ελεγα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμενα ρε παιδια που δεν ειχε κοντο χαλινο πως τη πατησα ετσι;;;;; :?

Παναγιωτα μη σκας ρε..ο καθενας κανει τις επιλογες του! εσυ καλα εκανες και τους φιλοξενησες..κανε λεει το καλο και ριξτο στο γιαλο! ;) καλα δε τη πολυπιστευω τη παροιμια να πω την αληθεια... L-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργηρουλα τρελη.... :lol::lol::lol: ..ακου μαυρος.....τροπος του λεγειν ειναι καλε...

οχι δεν ετυχε να συνευρεθω με μαυρο..τωρα καλως η κακως δεν ξερω..

Ασε Παναγιωτα..χαλι μαυρο..ο πονος στον πισινο ισουται με τρεις καισαρικες...ευχαριστως τον ανταλλασω με αλλη μια.

Γι'αυτο και ειμαι χαλια γεννικα δεν αντεχω αλλο αυτον τον παρατεταμενο πονο που δεν περναει ουτε με παυσηπονα ουτε με τιποτα..αφιστε που βαρεθηκα να καταπινει το μωρο μου παυσιπονα....

Αυτος κατα βασην πιστευω οτι ειναι ο λογος για την καταθληψη μου...ο πονος...που αμα μαθουν στη δουλει αμου οτι καθομαι και κλαψουριζω θα μεινουν παγωτο τεσπα...

θα μου περασει..αμα σταματισω να ποναω και βγ εξω θα μπει η ζωη μου σε μια σειρα θα συνελθω.

Α Παναγιωτα πολυ ασχημο αυτο που σας κανανε..απαραδεκτο...ειλικρινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είπες κιόλας 2 μαύρους!!! :lol::lol::lol::lol: ε και ξέρετε τι λένε και για τους μαύρους!!! :oops::oops: να μην πω......

εννοείς τις αιμμοροϊδες? αν δεν βάλεις αλοιφή, δεν περνάει ο πόνος και φυσικά δεν εξαφανίζονται.....εγώ έχω ακόμη!!!!

Παναγιώτα εννοώ στην οικογένειά μου.....να κάνω πράγματα μαζί με τα παιδιά, να μεγαλώσω διαφορετικά τα παιδιά μου.....και άλλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αργυρώ...εγώ μια χαρά σε ακούω και μάλιστα όταν σε διαβάζω σε ζηλεύω ώρες ώρες

Έχετε την υγεία σας, 2 παιδάκια, το σπιτάκι σας, περνάς τόσο χρόνο μαζί τους, προβλήματα ουσιαστικά

δε φαίνεται να έχετε. Κι εγώ νιώθω έτσι για τα παιδιά μου και ξέρω γιατί αλλά τι να κάνουμε :roll:

Αδιαθέτησα σήμερα και ο καημένος ο Γ τον γλιτώνει το φόνο :evil: . Σα να ηρέμησα.

Προχτες σηκώθηκα τη νύχτα ενώ κοιμόμουν και πήγα να του πω πόοοοοσο πολύ με νευριάζει :twisted:

:shock: ΄Ετσι με κοιτούσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:roll: ξαναδιάβασα τι έγραψα

Αργυρώ εννοώ μια χαρά σε διαβάζω :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol:

κοίτα από άποψη υγείας, δεν είμαι αχάριστη, είμαι πολύ πολύ πολύ χαρούμενη γιατί είμαστε υγιείς και εγώ και τα παιδιά........γενικώς δεν είμαι των υλικών αγαθών!!!!!

την Τετάρτη παίρνουμε στα χέρια το καινούργιο αυτοκ. μας!!! :D

είναι κατασκευασμένο ειδικά για μένα:δεν έχει χειρόφρενο, έχει ένα κουμπί (σαν χειρόφρενο) που το πατάς και όταν είσαι στην ανηφόρα και πατάς γκάζι αυτό απελευθερώνεται σιγά σιγά και έτσι δεν κοιλάς πίσω!!!! :roll::roll::roll::D:D:D για μένα ειδικά που έχω πρόβλημα με τις ανηφοριές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκαντεμιά της ημέρας Νο1.........

Χάλασε το ψυγείο μου και μου την έχει βιδώσει. Μετέφερα όλα τα πράγματα στο ψυγείο του κουνιάδου μου από δίπλα ο οποίος λείπει.Λέω όλα οκ. Θα ταλαιπωρηθώ στα πάνε έλα αλλά βρήκα λύση. Πάω πριν λίγο να ανοίξω και έχει κάτσει η πόρτα... :evil::evil::evil::evil::evil: Και γω τί θα φάω τώρα η έρμη;;;;;;;; Μόνο μπύρες έχω στο ψυγείο-ντουλάπι μου και κάτι αγγουράκια τουρσι...... :evil::evil::evil::evil:

Γκαντεμιά Νο 2 της ημέρας και χειρότερη......

Κάνει κακά η Δανάη μετά από 3 μέρες στουμπώματος και είναι γεμάτα ίνες αίματος. Πρώτη φορά τόσο πολύ. Τί σκατά...........

Εσείς τί νέα;;;;;;Όλα καλά;;;;;;;; :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια γιορτάζεις 6 μήνες άξια μανούλα;;;; Χίλια μπράβο ρε συ...

Είσαι ήρωας!!!!

Αrgi γιατί είσαι τόσο πεσμένη ;;; Ανέβααααααααα

Χρύσα μου δοκίμασες να βάλεις πάγο στις αιμορροίδες; Βοηθάει πολύ! Γενικά το κρύο τους κάνει καλό. Κουράγιο και περαστικά! Ευτυχώς που είναι ήσυχο το νινί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοίτα από άποψη υγείας, δεν είμαι αχάριστη, είμαι πολύ πολύ πολύ χαρούμενη γιατί είμαστε υγιείς και εγώ και τα παιδιά.......γενικώς δεν είμαι των υλικών αγαθών!!!!!

την Τετάρτη παίρνουμε στα χέρια το καινούργιο αυτοκ. μας!!! :D

είναι κατασκευασμένο ειδικά για μένα:δεν έχει χειρόφρενο, έχει ένα κουμπί (σαν χειρόφρενο) που το πατάς και όταν είσαι στην ανηφόρα και πατάς γκάζι αυτό απελευθερώνεται σιγά σιγά και έτσι δεν κοιλάς πίσω!!!! :roll::roll::roll::D:D:D για μένα ειδικά που έχω πρόβλημα με τις ανηφοριές!!!

Ρε συ συμπεθέρα..!!! ΜΕ πέθανες Κυριακάτικα χαχαχα :lol::lol::lol::lol::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα δεν πειράζει ρε, πικλες με μπυρα γιουχου να παρεις και παξιμάδια απο το περίπτερο ταμαμ!

Ρε Νατασακι μηπως το θέμα της μικρής δεν ειναι η διατροφή σου...? Δεν ξέρω τι να πω, αφου ταχεις κοψει όλα! Ελπίζω πάντως να τελειώσει αυτο το θέμα και να μην ξαναδεις αιματάκι στα κακάκια της..

Νενι και σε μενα ρωτα οτι θες κοριτσι μου.. αρκει να ξέρω..

Αφροδιτάκι αντε τιποτα δεν εμεινε!

Θουλη κλεισαμε τα 30? Ωραια τούρτα!

Φιλάκια κ γαμώ το στανιό μου :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλάκια κ γαμώ το στανιό μου :twisted::twisted::twisted:

Πες τα χρυσοστομη! =))=))=))=))=))

Καλημερα σας!!!!!!!

Ερη-Τονια κ οποια αλλη γουσταρει θελετε να αρχισουμε να βριζομαστε...ετσι για ...πλακα?! :lol::lol:

Κοιμηθηκα στις 10.30 χθες μεχρι 7.30 σημερα με 2 διακοπες!!!! :D:D Η Αννυ συνεχιζει να κοιμαται! :shock::shock: Να δειτε που στο τελος θα ειναι η μαγαλυτερη υπναρου!!!!! :P

Φτιαξε φαγητο κ τρωγε ολη μερα!Κ καμια μαρμελαδα!Αντε μιση μου εμεινες!

Νατασα μηπως ζοριστηκε ρε συ η μικρουλα μας?Αφου λες 3 μερες δεν εκανε κακα... :? Και η δικια μου 2...αλλα δεν την φοβαμαι..κανει πουουουουτς αρα ειναι στο δρομο κ η θυελλα! :P

Eπισης φτιαξε φαγητο κ τρωγε ολη μερα!Κ καμια μαρμελαδα!Αντε μιση μου εμεινες!

Χρυσουλα αλοιφη δεν κανει να βαλεις?Αυτη που λεει η Αργυ?Κ εγω ειχα θεμα(μια ζωη) αλλα δε θυμαμαι τετοιο πονο :? Κριμα!(οχι που δεν θυμαμαι! :P )ελπιζω συντομα να νιωθεις καλυτερα!

Αφρο σε ειδα στον υπνο μου...και δεν ηταν καλο ονειρο...Αφου ξυπνησα με την εννοια σου!

Τι επαθε παλι η Θου ρε κοριτσια???Απαπα!Ειμαστε κ μακρια,πως να παω εκει να της πατ-πατ τον πωπο?

Τονακι σχεδον 6 μηνες!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Καλα η απορια για τον μαυρο με πεθανε Αργυ!!!! :lol::lol::lol: Οποια εχει παει με μαυρο να το ομολογησει!Πεθαινουμε να μαθουμε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Α!Δε σας ειπα!Δεν ξερω αν θα παμε Θασο γι'αυτο δε σας εχω πει κατι! :P

Μαλλον θα ξερω σημερα!Εχουν προκυψει πολλα κ διαφορα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...