Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

ελεος .....πηγα στην σεληδα της anubis που εγκιδει αυτα τα βιβλια και τι ανακαλυψα .....οτι πριν 4 χρονια το ειχα αγορασει ....και το επεστρεψα μια μερα μετα χωρις να το διαβασω εστω και λιγο για να παρω ενα αλλο που το ηθελα περισσοτερο !!! :((:((:((~x(~x(~x(~x(~x(~x( ειδα την περιγραφη και τους αλλους τομους και το θυμηθηκα :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όντως μοιάζουν οι σύζυγοι...

κι εγώ στο μυαλό μου τους έχω για τον ίδιο άνθρωπο

πεινάω και κοιτάζω συνταγές

Έρη θα ξαναρχίσω πειράματα με ζαχαρόπαστα από Σεπτέμβρη αν και όοοοοταν προλαβαίνω :roll:

=p~=p~=p~=p~=p~

Πρόσφατα είχα παραφάει κι εγώ μύδια

Μη σου πω και όλη τη σακούλα. μετά ένιωθα μια δυσφορία

Η Θούλη που είναι??

Α Αναστασία εγώ δε θέλω από αυτό το μακρύ σκληρό πράγμα που λέτε...

Το φαγα το απόγευμα :ymblushing::ymblushing::ymblushing:[smilie=sex.gif]

Α ξεκινήστε να με χαστουκίζετε σας παρακαλώ [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Τον τελευταίο καιρό σκέφτομαι εγκυμοσύνες και μωρά :ymdaydream: και ρωτάω και τα κορίτσια αν θα ήθελαν να είχαμε μωρό [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οοοοο Μαρία καλή φάση ρε! Ενα μωράκι ακομη καλά θα ητανε! Τοτε ειναι που θα αρχισεις να βγάζεις και μουσια και θα εισαι ιδια ο Ονούφριος χαχαχα αστειεύομαι ε! Αν το θέλεις θα ειναι καλή φαση! :x:x

Εγώ πάλι ουτε να το σκεφτομαι..

Αφρο χαχαχαχα ειδες τι συμβαίνει!!??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλυ καλα που αυτο που πηρα τοτε μου αρεσε πολυ ....

τα ανεβασανε τιμουλα ...κατα 6 ευρουδακια :twisted::twisted::twisted:

αλλα θα μου πεις φπα ειναι αυτο ...παιζει και σειρα πια :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μαρακι γιαυτο μας μπηκες εδω κουνιστη και λυγιστη και μας το παιζει "η ζωη ειναι ωραια" ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ξαπλωσε και παρε μια αντιβιωση των 500 να σου περασει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol:

Εμενα ρε παιδια ο δικός μου μου βγάζει το λάδι τελευταία.. Με το παραμικρό κλαίει. Οτιδηποτε θέλει το ζητάει με κλάματα.. τα νευρα μου x_x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα Θεε μου τι θα κάνω αν ο μικρός παρει την γκρίνια του μεγάλου!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο βραδυ κοριτσια .

τι θα κανεις ? οτι κανει και ο Κ που ο μικρος (μανωλης) εχει μοιασει σε ολα εμενα και μου το κοπαναει .... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: υπομονη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ξαπλωσε και παρε μια αντιβιωση των 500 να σου περασει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτο ακριβως σκεφτηκα κι εγω!!!!! των 1000 καλυτερα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μου ακουγεται εφιαλτης αυτο το σεναριο!!!!! :o

Ερακι μαλλον ο μικρος λαμβανει την αβεβαιοτητα και την ενταση που επικρατει;;;...αυτο που μου ειπε η παιδοψυχολογος γιαυτο το θεμα γιατι κι ο αλεξ με τη γκρινια του σε στελνει αδιαβαστη,ειναι οτι εκεινη την ωρα κανεις οτι δε τον ακους!!!του λες με το που αρχιζει οτι τα αυτια σου δεν ακουν οταν γκρινιαζει και μετα αδιαφορεις πληρως και τον αφηνεις να γκρινιαζει! ακομη κι αν αρχισει να ουρλιαζει εσυ φεεεταααα και φευγεις κι απο μπροστα του!!!!

Τα μυδια παιδια τα λατευω!!!! μπορω να φαω ενα κουβα!!!!! =p~=p~=p~

Αναστασι καλα κανεις και τηρεις τα ωραρια εκθεσης στον ηλιο εφοσον μπορεις!!! ;)

Εγω προς το παρον δε παιζει να φυγω πριν τις 11:30 απο το σπιτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αφρο αυτο το ειχα ξαναδιαβασει καπου...βρε λες να ρωτησω εδω το π.α.γ.ν.η και το βενιζελειο μπς και θελουν τα σακουλακια που εχω καταψυξει και μαλλον θα πεταξω;;;; αν κι εγω που κανω και λιγα τσιγαρακια δε νομιζω να το θελουν γιατι προκειται για προωρα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Εγραψα ενα κατεβατο αλλα κατι πατησε η Ε. και σβηστηκε :twisted::twisted::twisted: Δεν εχω χρονο να τα ξαναγραψω. Επιστρεψαμε ξημερωματα Σαββατου. Τα λεμε αργοτερα φιλακιααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

ολες ενα καλημερα λεμε ? :?

νιωθω τα βιζια μου τουμπανο....και τα δυο και ο μικρος εφαγε πριν μια ωρα περιπου ....

αντε 5 μερες ακομα και ερχετε ο μπαμπας τους ....

ο Μ απο το πρωι κλαιει καθε φορα που τελειωνει ενα παιδικο ....

τι αλλα ....μια χαρα ειμαι το ιδιο ευχομαι και για εσας ηδικα για αργυρο -χρυσα -δημητρα που μου ειναι πεσμενες αυτες τις μερες ...φιλακια πολλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Παλι βιαστικα μπαινω να πω ενα γεια! Χρυσα μου πως πανε οι πρωτες μερες με το μωρο?? Τον ειδα κ στο ΦΒ, πανεμορφος!

Εγω αυριο επιστρεφωβ Αθηνα...επιτελους, βαρεθηκα κ λιγο..βασικα νομιζω παραεκτασα Ελλαδα...σε 20 μερες επιστρεφω κ στην Αφρικη..

Αυτη η Κρητη με κατεστρεψε..επιστρεφω μειον 1500 ευρω και συν 3 κιλα...ας το καλο!! Κ να σκεφτειτε εχουμε κ σπιτι κ ουτε που καταλαβα πως χαλασα τοσα μονο εγω!! ΣΤην Καμπαλα θα το ριξω στην υγειινη διατροφη κ στο γυμναστηριο!!

Σας φιλω, θα σας διαβασω απο την ΑΘηνα για να σχολιασω κ κατι!!

ματσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι μαλλον ο μικρος λαμβανει την αβεβαιοτητα και την ενταση που επικρατει;;;...αυτο που μου ειπε η παιδοψυχολογος γιαυτο το θεμα γιατι κι ο αλεξ με τη γκρινια του σε στελνει αδιαβαστη,ειναι οτι εκεινη την ωρα κανεις οτι δε τον ακους!!!του λες με το που αρχιζει οτι τα αυτια σου δεν ακουν οταν γκρινιαζει και μετα αδιαφορεις πληρως και τον αφηνεις να γκρινιαζει! ακομη κι αν αρχισει να ουρλιαζει εσυ φεεεταααα και φευγεις κι απο μπροστα του!!!! ...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: γελάω γιατί εμάς ένας φίλος του άντρα μου, που είναι παιδοψυχολόγος, ας είπε ακριβώς το αντίθετο!!!! :lol::lol::lol:

δλδ: όταν γκρινιάζει το παιδί, κατεβαίνεις στο ύψος του, το πιάνεις και του λες να σε κοιτάξει στα μάτια και τον ρωτάς τι θέλει, γιατί γκρινιάζει......με αυτό τον τρόπο αιφνιδιάζεις το παιδί, το ξαφνιάζεις κατά κάποιον τρόπο και σου λέει τι πραγματικά συμβαίνει ή θέλει και κάνεις συζήτηση μαζί του ;) ..........αυτός ο τρόπος μου αρέσει καλύτερα........εμείς το κάναμε στον Λ. και εγώ το εφαρμόζω και στην Ρ. (που είναι πιο τζαναμπέτισα) και πιάνει, όλα γίνονται πιο ήρεμα......μας είπε ότι όταν αδιαφορείς είναι σαν να πετυχαίνεις τον σκοπό του!!!!............

τελικά δύο διαφορετικές απόψεις ...... απλά διαλέγεις αυτήν που σου ταιριάζει περισσότερο!!! ;)

πιστεύω ότι η αδιαφορία είναι καλό να εφαρμόζεται στους ενήλικες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εμένα αυτές οι ταινίες δεν μου αρέσουν προτιμώ τις κωμωδίες :D

Λενάκι καλώς ήρθες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ξέχασα Μαρία την πήρες την αντιβίωσή σου τελικά? :roll::roll::roll:

αν και εγώ είμαι υπέρ του 3ου, αφού είσαι μικρή ακόμη και όλα βαίνουν καλώς στην οικογένειά σου!!!!.....πού ξέρεις μπορεί να πετύχεις το αγοράκι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ ρε συ οχι την ιδια αποψη εχουν απλως εγω παρεληψα το πρωτο σκελος ως ευκολος εννοουμενο!!!! :oops::oops::oops:

Εννοειται οτι το πρωτο που κανεις ειναι να σκυψεις και να το ρωτησεις τι εχει και μετα ολα τα υπολοιπα... :roll:

Στον Αλεξ πχ δε πιανει αυτο παρα μονο στιγμιαοα...δηλ.τον ρωταεω τι εχει κι εκεινος ναι μεν σταματαει αλλα συνηθως δεν εχει κατι συγκεκριμενο να μου πει κι αμεσως μετα συνεχιζει τη μιρλα σε σημειο να ακους τα αγγεια του εγκεφαλου σου να συσπουνται!!! :?

Αλλα ναι δε συμφωνουν ολοι οι ψυχολογοι με τις ιδιες μεθοδους,ειναι γεγονος..εδω δε συμφωνουν οι κανονικοι γιατροι με τις ιδιες θεραπειες που ειναι πιο συγκεκριμενα τα πραγματα...

Συμπεθερα καλωσορισες!!!!! :D:D:D πως περασατε;;;; ξαναγραψτα οποτε μπορεσεις και κρατα το Ρηνακι μακρια!!! :P

Αφρο μετρας αντιστροφα;;;; κι εγω αλλα για αλλο λογο... εσυ 5 και σημερα να γυρισει ο Κωστας κι εγω 7 και σημερα και κλεινουμε τους 6 μηνες οπου κερδιζω το στοιχημα με τις αντλησεις!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε ομορφιες μου..ερημωσε το τρενακι λογω καλικαιριου!!!

Θουλιιιι που εισαι καλε;;;..να ερθω απο τωρα να σου φερω συροπιαστα;;;

Εγω ειμαι καλτερα...ποναω αλλα καλουτερα..λοιπον ενα εχω να πω..ο πονος του πισινου, ειναι χειροτερος απο τον πονο της καισαρικης

Α..Παναγιωτα για το γαλα που ειχες ρωτησει..ο φοφος ειναι ικανος να πιει και 1 λιτρο την ημερα..για την ωρα τον περιοριζω στα 150 μλ καθε βραδυ γιατι τρωει πολυ γιαουρτι..ειναι μερες δε που τρωει μονο γιαουρτι.

Εμεις στο θεμα φαη αυτο κανουτμε..τα απλονω ολα μπροστα του και τρωει οτι θελει και οσο θελει.

Φρανιτακι σιγα τα 1500...αφου το μεγαλυτερο ποσο φευγει για τα τροφημα τι τα θες;;;

Τονια πλισιαζεις!!!..ηρωηδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μας παραπληροφορείς!!!! :roll::roll::roll::roll: άκου παρέλειψες το πρώτο κομμάτι!!! :!: το πιο σημαντικό!!!! :mrgreen:

Χρύσα ήθελα να σε ρωτήσω και χθες: έχεις παρελθόν με μαύρους? :roll::roll::roll: επειδή είπες ότι είναι σαν να πήγες με μαύρο!!!! :?

ο πισινός γιατί σε πονάει? ή βλακεία ρωτάω!!!! :?

Νατάσα καλησπέρα, σε βλέπω ονλάιν!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...