Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορμιά Οκτωβρίου 2009 Νο 26 Πάμε όλες μαζί σε μια παραλία!!!


Recommended Posts

αφου δεχθηκα προσκληση ηρθα και εγω :oops:

αν και γεννησα τον Σεπτεμβρη του '09 την κορουλα μου,ελπιζω να με δεχεστε :)

εχω ενα κοριτσακι θα κλεισει τα 2 τον σεπτεμβρη,την κατερινουλα..

και ενα γιο που θα κλεισουμε τα 7 σε λιγους μηνες ,τον νικητα..

μεσα οκτωβρη περιμενουμε το τριτο μας παιδακι..

θα χαρω πολυ να τα λεμε :D

να σας ζησουν τα ζουζουνια σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 916
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρια τα χελωνακια θεωρουνται και γουρικα ζωακια...ειναι? Καλυψω???

Ναι Καλυψουλα πανε ευτυχως..και εμεις τα ιδια... δοξα τω θεω και ας τρωει λιγοτερο.. :lol::lol:

το μεσημερι μοσχαρι στην κατσαρολα εφαγε πολυ καλα..και του ειχε δωσει και ο αντρας μου κασερι με ψωμι πιο πριν που ειχα πεταχτει εξω..

το απογευμα θα δουμε..

τι καλα που θα βγεις με φιλες???που???φτιαξε με λιγο με καλοκαιρινη Αθηνα..μαγαζια εξω με κηπους...γμτ η αληθεια ειναι οτι μου εχει λειψει η Αθηνα..ειχα περασει πολυ καλα.!!!!

Σωσω και εγω τον Οκτωβριο τα κλεινω τα 34 :lol::lol::lol:

Μαρια και εμεις ξανα απο Σεπτεμβριο εμβολια..

δε μας ειπε η Τζουλια σε ποια πηγε..τι σημασια εχει κιολας??? :evil::evil:

Αλεκα εσεις ειστε χειροτερα και απο εμας.. :(:( πολυ αυστηρη η διαιτα σου παντως... :mrgreen::mrgreen: το αποτελεσμα , ομως, μετραει....

εχω σιδερωμα που συνεχως αυξανεται και βαριεμαι...μολις ξυπνησει ο μικρος θα παμε μπανιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα κοιμηθηκε;

ικαι το βραδυ τι ωρα την πεφτει;

τι να σου πω χρυσουλα μου - για την τυχη που λες

ξερω γω

θα παιξω λοττο και θα σου πω

γεια σου μαρια

καιρο εχεις να μπεις και εσυ

γραψτε κανα νεο βρε κοριτσια να μπουμε στο θεμα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις εμενα τυρι δεν τρωνε καθολου

δεν τους αρεσει τιποτα

εμας ειδικα η φετα μας αρεσει πολυ

γι αυτο και δεν τρωνε και τοστ

με το που καταλαβουν οτι εχει τυρι - λενε μπλια και το πετανε

απο που πηραν ηθελα να ηξερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαίρεται!

ektor kai Marie καλως ήρθατε!

εγώ είμαι η Γεωργία και είμαι 31 και μισό

εχω 4 θηριάκια

τη Μαρία 5

την Κατερίνα 3,5

και τον Παύλο και το Νικόλα που σε 2 μήνες θα κλείσουν τα 2

και είμαι καλά χαχαχ

λοιπόν σήμερα το πρωί πήγα τις κόρες σε μια τέλεια, τεράστια παιδική χαρά, χάρηκαν παιχνίδι

δίπλα έχει μια καφετέρεια και ηπια και το καφεδάκι μου με την αδερφούλα μου που την εχω εδω τώρα

τα αγόρια κλασικά στις γιαγιάδες

θα τα πάρω ομως, μόνο αυτά, το σ/κ στο Κανάλι στο εξοχικό των κουμπάρων μας που μας ξανακάλεσαν σούπερ

πωπω Μαρκερ η χελώνα λίγο αηδιαστική δεν είναι;

σόρυ κιόλας

μες στο σπίτι την είχες ή έξω στο μπαλκόνι;

Σωσώ πες καμια καλή συνταγή για παγωτό

θέλω να το κάνω για την ανιψιά μου, πριν απο 10 μέρες πήρε το πτυχίο της στην αγγλική φιλολογία και τώρα νοίκιασε σπίτι με το αγόρι της εδώ στην Αρτα

Χρυσούλα και γω βουνό για σίδερο, περιμένω τη μαμα μου αύριο το πρωί να τα κάνουμε να τελειώνω

Καλυψώ σούπερ η μικρή απο βάρος και ύψος!

φτου φτου

τι άλλο διάβασα πολλά και τα ξέχασα :cry:

μόνο τον Παυλάκη έχω ξύπνιο τώρα, τα άλλα ακόμη κοιμούνται

ξέχασα να σας πω

θα κάνω το παιδικό δωμάτιο για τα αγόρια

πήγαμε στα Ικέα, κλασικά, το Σάββατο και είδαμε κρεβατάκια

είδα κάτι πολύ ωραία, σκουρόχρωμα με 149Ε το κρεβατάκι και 159Ε το στρωματάκι και μάλλον εκει θα καταλήξουμε

εσείς τα έχετε βάλει σε κρεβατάκι;

για πότε σκέφτεστε;

ξύπνησε και ο Νικολάκης και ζητάει νενιό (νερό)χαχαχ

έφυγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρη ειναι καλε η χελωνα

μεσα σε δοχειο την εχω αυτο για τα χελωνια

μαρκατ εγω τυος εχω στις κουνιες τους ακομα αλλα το ενα το ξυλο το μπροστινο το εχω βγαλει και τα πλαινα ειναι κατεβασμενα στο τελος - οποτε ειναι σαν κρεββατακια

του χρονου το καλοκαιρι δωματειο σιγουρα

αν και του χρονου εχει μπει σε προγραμμα να φτιαχτει η εισοδος του σπιτιου

αλλα λεφτα και εκει

το σπιτι θελει πολλες δουλειες ακομα και δεν υπαρχει σαλιο για τιποτε αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τσατ ειναι καπου κατω δεξια

δεν ξερω εγω το εχω ξεχασμενο

μπορει και κοιμαται το θηριο μετα απο τοσο λιγη ωρα;

εμενα εχουν αρχισει και δεν θελουν να κοιμηθουν ουτε για μεσημερι :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοιμαται ευτυχως.γεια σου γεωργια να σου ζησουν τα παιδακια σου.τοσο μικρη και εχεις 4 παιδακια μπραβο σου κοριτσακι μου.να τα χαιρεσαι.εμενα με λενε ελενη ειμαι 30 και εχω μια κοριτσαρα την αναστασια 1.5 χρονων :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hi απο την μαθουσαλα της παρεας(αν εσεις στα -+30 ειστε γριες)

37 σας ερχομαι τον δεκεμβριο.

μαρια και ελενη καλως ηρθατε και απο μενα. ειμαι η αλεκα και εχω οπως φαινεται απο τα κατω μου(δεν θελω σχολια)ενα κοριτσακι-ξωτικο που θα γινει 2 τον οκτωβριο και ενα αγορακι που το παιζει μαγκας και θελω να τον.... χαιδεψω ο οποιος θα γινει 7 τον οκτωβριο και αυτος. ελενη μαζι ειναι τα δικα μας. τα δυο γιατι για τριτο no no no no.

πολυ πολυ πολυ βαθεια μεσα μου το θελω αλλα λογω οικονομικης φτωχοκαταστασης και λογω αντρα(δεν το συζηταει καν ) δεν βλεπω φως στο τουνελ.

που μενετε κοριτσια? και δεν εννοω τις παλιες καραβανες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κανω μια ερωτηση?

χεχε την κανω και οποια θελει απανταει.

οχι τιποτα αλλο αλλα ο αντρας μου μου εκλεισε το τηλεφωνο γιατι του ειπα (πολυ ευγενικα το τονιζω) να μην ερθει το παρ-σ/κ χαλκιδικη γιατι ειναι με γαστρεντεριτιδα και 39 πυρετο.

ετοιμαζοταν να ερθει αυριο μετα την δουλεια.

οκ και μενα (λεμε τωρα) και στα παιδια τους ελειψε αλλα γαμ..... που γαργαλιεμε ολη μερα αν τα κολλησει αυτα ή εμενα τι γινεται?

μια βδομαδα μου μεινε και μενα και μετα διακοπεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

θεσσαλονικη με δουλεια αλλα χωρις τα παιδια (θεε μου μην σταβωσει ), για μια βδομαδα.

φτου φτου φτου

αυτο περιμενω η καημενη η μανα για να ξεκουραστω.

σαν δεν ντρεπομαι ε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και απο εμενα αλεκα να σου ζησουνε τα παιδακια σου.εδω εμεις σκεφτομαστε για δευτερο.οχι οτι δεν θελουμε η'δεν θα κανω αλλα ακομα ειμαστε στριμωγμενοι μονο ο αντρασ μου δουλευει και οχι συνεχεια ειναι οικοδομος :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας διαβαζα στις διαφημησεις του csi...

γραψατε και πολλα...

ΜΑρια καλως ορισες στην παρεα.

εμεις το απογευμα παλι cosmos πηγαμε για ψωνια. ψιλοπραγματα. ξεσαλωσαν τα θηρια.

ο Σπυρος ηθελε να σκαρφαλωνει μονος του στα παιχνιδια που ριχνεις 0,50Ε και οχι 1Ε Σωσω! πολυ ακριβια στην Κρητη!

Τζουλ και ο δικος μου αρχισε πριν λιγες μερες να ανοιγει την πορτα του προθαλαμου και το πρωι ανοιξε την τουαλετα την ωρα που ηταν μεσα η μαμα μου!!!!

γελασε λεει και την ξανακλεισε!

της κοπηκε το κατουρημα απο την τρομαρα την καημενη!

αυριο δουλεια παλι...

και παλι ποναει το κεφαλι μου ρε γμτ...

και η κοιλια μου...

ατιμη περιοδε!!!

Αλεκα ελπιζω να τον κοψει τον αντρα σου και να μη σας κουβαληθει και να σας κολησει. καλα τοοοοσο του λειψατε;;; βαλε τους ταριφες να κλεισουν το δρομο για Καλικρατεια!! :lol:

σας φιλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paket Βαγκ...

εκανα 8οο χρονια να 8υμη8ω περιστατικα κ καλειτε κ κόσμο κ μαλιστα 2 , 2 :roll:

ΚΑΙ ΠΙΟ ΝΕΕΣ !!! :twisted::twisted::twisted:

Λοιπον Μαρι καλα διαβασα ??? 2 μωρα κ πας κ για 3 :shock:

σας εκοψαν το ρευμα ? εχεις 3 οικιακες βοη8ους? ηταν τυχαιο? (καλα ουτε στον Πασχαλη επιασε αυτο) κερδισες το τζοκερ ?

Μίλα , πες μου λεπτομερειες να καταλάβω !!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα με επρηξε ! σε κα8ε φαναρι που πηγαμε για μπανιο '' φταχιαμε?? -Οχι ελεγα :roll: 45 λεπτα δρομος !!!!!!!!!!!!!! κ αλλα 45 ο γυρισμος ! μεγαλη η χαρη του που λυσσαξε να παμε 8αλασσα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!! Τι λύσσα σας επιασε??????????/ :o:o:o:o:o:o

Τζουλ είπες νέα για σίνκερ και δεν τα άκουσα ? για σημείωσε παρακαλώ mariazkeepthinking@gmail.com και όταν αποσασίζεις να έρθεις χτύπα και κάνα μνμ......ήμουν λίγο παραπέρα χτες κι επαιζα και ρακέτες :D:D:D:D:D

ΙΣμηνάκι συμφωνώ κι επαυξάνω για τα παιδιά!!!! Γιατί θα ντύσεις τις βιβλιοθηκούλες?

Κορίτσια κι ο δικός μου αδυναμία τρελλή στον πατέρα του!!!! Είναι σίγουρο οτι δεν πρέπει να ανησυχούμε? :shock::shock::shock::shock:

Μαραράκι η ρίγα είναι δύσκολη! Πιο πολύ στο να σου βγει ευθεία :D:D:D:lol::lol::lol::lol:

Σωσώωωωωωωωωω σταμάτα να μαγειρεύεις ρε παιδί!!!! Μέχρι κι εγώ έκοψα τα πολλά!!! :lol::lol::lol: Τσαμπα το όνομα... Η μικρή τι κάνει? Τα δικά σου τα παραλαμβάνω σήμερα (επιτέλους)

Βαγκ εμάς μας έρχονται τρελλοί λογαριασμοί σε ηλεκτρικό και νερό!!!!! Εχω απελπιστεί...αφού πια δεν βάζω πλ.πιάτων πλένω στο χέρι!!! Εκοψα και την ηλεκτρική σκούπα!

Εκτος γουελαμ μπακ. Εγώ είμαι η Μαρία κι έχω δυο παιδάκια. Ενα κοριτσάκι 7 χρονών και ένα αγοράκι γεννημένο τον Οκτώβρη του 9!

Φρόσω πως τα βγάζεις πέρα στο Αττικό με τους τρεις!!! Πάντως είναι απόλαυση! Απορία: απο σπάιντερμαν και Μακουίν πως καταλήξατε στα τρία γουρουνάκια??????????? Φάρμα το θέμα δλδ?

Χρυσούλα γιατί δεν σε εμπιστεύονται στο βάψιμο? Αυτοί χάνουν κι εσύ κερδίζεις (λίγη περισσότερη ξεκούραση :roll::roll: )

Τζουλ η απάντηση για την δήθεν εγκυμοσύνη όλα τα λεφτα΄!!!!

Αλεκάκι αντε καλορίζικο το κινητο!!!

Μαρκερ υπομονή!!! Η αδερφή μου έχει χελώνα, νεροχελώνα για την ακρίβεια κι έχει γίνει τεράστια!!!

Καλυψώ η κόρη μου είχε αδυναμία σε εμένα!!! και όταν είδα οτι ο υιός έχει αδυναμία στον πατέρα νόμιζα οτι βγάλαμε ανώμαλα παιδιά :?:?:?:?

Μαρί καλώς όρισες!!! Χαράς το κουράγιο σας!

Μάρκατ τι κάνεις? Εσύ κι αν τραβάς ζόρι με τα 4!!!! Είσαι ήρωας!!!

Αλέκα σιγά μην είσαι μαθουσάλα!!!! Μια χαρά νεότατη είσαι!!! Η Τζουλ όμως......κάτι πήρε το αυτί μου οτι κρύβει χρόνια......δεν ξέρω :D:D:D:D:D:P:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol:

Σι πιράζω φιλινάδα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

χτες περασαμε πολυ καλα με τη φιλη μου.

εδω διπλα πηγαμε σε ενα ταβερνακι κρητικο

κ δεν βαλαμε γλωσσα μεσα..

κατσαμε κ εξω κ ηταν σουπερ..

ηπιαμε κ λιγο παραπανω

κ ευτυχως οταν ηρθα σπιτι η μικρη κοιμοταν!!!!

αλλα μου την φυλαγε το πρωι..

ξυπνησε στις 6 κ δεν ξανακοιμηθηκε!!!!!!! :shock::shock::shock:

καλωσοριζω τις νεες φιλες κ μακαρι να μην χαθειτε!!!!!!!

ζζζζζζζζ εγω δεν ξερω τι αλλο να κοψω

για να μειωθει ο λογαριασμος της δεη.?

μηπως να μην ξαναμαγειρεψω που δεν γουσταρω κιολας????

με συγχωρειτε αλλα απο τη νυστα δεν θυμαμαι τι αλλο ηθελα να πω.

το μονο που θυμαμαι να πω ειναι οτι οι χελωνες θεωρουνται

μεγαλη γρουσουζια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!

Μαρι γειάααααα! Με το καλο το 3ο μπεμπε!

Πραγματικα θαυμαζω μαμαδες με πολλα παιδακια! Θέλει πολύ δυναμη και υπομονη! Αλλα χαλαλι!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Εγω ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ!

Αλλα έκανα κατι ρίγες! ΜΟυρλια!

ΘΑ σας βαλω φωτο! Μιλαμε τυφλα να εχουνε οι μπογιατζηδες! Τι να μου κλ********

χαχαχαχαχαχ

Εκανα και τα επιπλα της βεραντας!

Δε ξερω τι με εχει πιασει! Ισως επειδη δεν εργαζομαι.

Ειναι και στα αμεσα σχεδια και το 2ο μπεμπε και θελω να τελειωνουν ολα. Γιατι αν μετα κατσει εγκυμοσυνη χεσε μεσα.. θα περασουν παλι κανα 2 χρονια.

Ευτυχως ειναι και οι γονεις μου εδω.

Τζου το μηνυμα δε με το εστειλες! καλααααααα!

Ωστε ετσι ο θανουλης! ΚΑλα πρεπει να εχει πολυ γελιο! Ειναι απιστευτος!

Δε σου φαινεται περιεργο που ανοιγετε διαλογο; χαχχα

Ο δικος μου χθες ειχε ρεντα! ΜΙλαμε παθαμε πλακα! ΞΑφνικα αρχισε να λεει οτι λεγαμε εμεις. Και μετα αρχισε.....

Μαμα κοιταααααα και τεντωνε και το δαχτυλακι (εδειχνε ενα αεροπλανο)

Παειιιιιιι(του λεω παει εγινες χαλια-ειχε πατησει πανω στα χρωματα)

Ετσιιιιιιι(οταν καθεται στη καρεκλα-του λεμε ετσι διονυση)

ΠΟυ ειναι; Τι ειναι;(ρωταει γενικα :lol: )

Ολα αυτα χθες μονοκοπανια. Λεει διαφορα κατα περιοδους αλλα χθες ολα μαζι. Ειμαστε βεβαια αρχαριοι χαχαα αλλα παμε καλα.

Και το καλυτερο;

Αρχισε χθες να τρωει μονος του! πατατουλες κλπ!

Σας εχω πει που δε τρωει τιποτα σε κομματακι! Ε χθες εγινε το θαυμα! Αρπαζει της πατατες και μιαμ μιαμ αρχισε να τρωει! Ψιλοαηδιαζε σε κατι φασεις αλλα εφαγε καμποσες!χαχαχαχα

Σας λεω ειχε ρεντα!

Παω για δουλειες γιατι καταλαβαινετε.........................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!!!

Καλυψω γρουσουζια εεε???πω πω και ελεγα να παρω μια στον κηπο :mrgreen::mrgreen:

Μαρακι μου αρεσουν πολυ οι ριγες ..εμεις δεν μπορουμε τιποτα να κανουμε ουτε ριγες ουτε τεχνοτροπια ουτε καν διαφορετικο χρωμα σε τοιχο γιατι εχουμε ανοιχτη σκεπη με εμφανη τα δοκαρια 6 μετρα υψος χωρις τελειωματα...ειδες μερικες μερες τι ρεντα εχουν??? :lol::lol::lol: ωραιες μερες αυτες :lol::lol:

Καλυψω το γκαντεμιασαμε...με προλαβες...σημερα ξυπνημα και στις 4 και στις 6 και μετα μεχρι 7 :cry::cry:

πηγαμε κατα τις 9.30 να πιουμε καφε στην Ιτεα μπροστα στη θαλασσα...αλλα δεν ηταν και πολυ ησυχος ο μικρος και παροτι ειχα μαζι απο γαλα και κουλουρια μεχρι παιχνιδια δεν καθοταν... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα εμενα μονο μετα το μπανιο στην 8αλασσα κα8εται καπου πολυυ ωρα.

Ασε που καποιες μου λένε '' αα εμεις ποτε δεν μαζεψαμε πραγματα στο σπιτι μας , δεν πειραζε τπτ το παιδι μας''

'' ε τι να κανουμε λέω εμενα ειναι περιεργο κ του αρεσει να εξερευνει , έτσι ειναι η επιστημονες αν δεν σκαλισουν δεν 8α κανουν ανακαλυψεις !!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

ζζζ εχεις αλλη μια ευκαιρια για να σε δω ! μετα 8α σου κραταω μουτρα ιντερνετικα :lol::lol:

η8ελες κ Ρακετες Βισση ... :lol::lol:

μαρακι88 κ γω νομιζω ότι τα καλοκαιρια κανουνε άλματα αναπτυξης τα παιδια , καλη φαση ε ? νιω8εις μια αλλου ειδους επικοινωνια ...

τεσπα παω να πιω κανα καφέ , το παιδι εχει γιουβετσι , εμεις .,..σκτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σεις σκατα τζουλ σημερα! ΚΑι μεις! χαχαχαχα

Με τετοια κουραση για πολλες μερες σκτα θα τρωμε! αχχαχαχ με φραουλες!

Ο Διονυσακης μοσχαρακι με κριθαρακι! Ο αρχοντας!

Εμεις ειπαμε σκατα! χαχαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμείς αρχίσαμε να μαζέυουμε βαλίτσες :D .

Είμαι άνθρωπος της οργάνωσης και όχι της τελευταίας στιγμής.

Θα έλεγα σε σημείο ακι αγχωτικό. Ο αντ. της τελευταίας στιγμής και δεν μου αρέσει καθόλου αυτό...

Αλέκα κρίμα να έρθει ο Γιώργος με τη γαστρεντερίτιδα....

Μαράκι θα έρθω να δω τις ρίγες...θα σας πω κορίτσια αν της έχει φτιάξει καλά.

Μαράκι ξέχασα να σου πω ότι είμαστε γουρλήδες. Μια φορά βγαίνουμε με φίλους και σε λίγες μέρες μας λένε ή για εγκυμοσύνες ή για αρραβώνες! Οπότε ετοιμάσου!

Το κοριτσάκι μιας φίλης μας 16 μηνών πήγε να κατεβει από τον καναπέ και στραβοπάτησε κι έσπασε το ποδαράκι της...κρίμα γαμώτο....

Σωσώ τα έκανες τα κουλούρια;

Οι δικοί μου δεν έτρωγαν σήμερα και μου ζητούσα κουκού :lol: (κουλούρια).

Πήγα το πρωί και τους πήρα έξτρα μαγιώ και παπουτσάκια (τα geox μόνο με 25ευρώ!).

Εδώ η τρέλα καλά κρατεί...θα είδατε και το βίντεο στο φβ.

Τα γουρουνάκια σας είπα πώς είναι το αγαπημένο τους παραμύθι.

Μακουίν θα μου ζητάνε του χρόνου έτσι κι αλλιώς. Φέτος μπορώ να κάνω ότι θέλω εγώ χεχεχε.

Ποια ρώτησε αν ζουν ακόμα; Δεν λέτε παραμυθάκια στα παιδιά; Εμείς κάθε μέρα τρώμε με την κοκκινοσκουφίτσα και τα 7 κατσικάκια.

Πάω να βάλω το δον για ύπνο γιατί βλ΄πεω να ξυπνάει και τα μωρά.

Εχθές τον σήκωσα 5 φορές :? και ευτυχώς δεν κατουρήθηκε.

Άντε να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι ισχυει η προταση να βαψεις κ το δικο μου σπιτι!!!!

καλα ο γαμπρος μου σκιζει ακουω....

κ η νυφη σου ομως δεν παει πισω.. 8-)

εχω παθει πλακα με αυτα που λεει..

σημερα ολη μερα ασχοληθηκα μαζι της

γτ με τετοιο πρωινο ξυπνημα θα με διελυε στη γκρινια..

θα βαλω στο φβ κ μια ζωγραφια που καναμε μαζι...

ακομα χορεψαμε,παιξαμε κρυφτο,μου μαγειρεψε στην κουζινα της,

κ της πηρα κ το καροτσακι θαλασσης που εχει το parents,

βαλαμε μεσα πετρουλες κ νερακι ..

φαγαμε ψαρακι ενω καναμε μπανιο σε ταπερ τα little people...

ε κ τωρα μπορω να λιωσω!!!!!

χρυσουλα κ φροσω τελεια νυχτα περασαμε παλι αποψε!!! :?

φροσω κ εγω δεν ειμαι κλασσικος ελληναρας της τελευταιας στιγμης..

αχ θελω κ εγω να παω διακοπες..

αλλα δεν το βλεπω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...