Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορμιά Οκτωβρίου 2009 Νο 26 Πάμε όλες μαζί σε μια παραλία!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 916
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σαν να μαζευτηκατε και αρχισατε τη φλυαρια...

σχεδον τωρα γυρισαμε...ειναι ενα νησακι εδω κοντα τα τριζονια πας με βαρκα αυτοκινητα δεν παιζουν...

ωραια περασαμε αν και ειχε κυμα...ζεστη ομως και ο μικρος κυλιοταν στα κυματα :lol::lol:

φαγαμε παλι σαν τα ζωα ολα τα θαλασσινα της ταβερνας και τωρα στομαχι χαλιαααα :cry::cry:

Μαρια δεν εχω προσφατη περασμενη σε αυτον τον υπολγ..θα βρω μια καλη να βλεπεται κιολας και θα στειλω..

Εκτορ και εμενα την προηγουμενη εβδομαδα φυτοζωουσε..

Νανα και Χαρα να χαιρεστε τους αντρες σας..να ειναι παντα γεροί και να τους αγαπατε πολυ!!!!

Τζουλ καλη επανοδο!!!!

Ντομ φτιαξαμε τη σκεπη απο την αποθηκη πισω πο το σπιτι..ολη ξυλινη..και αλλαξαμε και πορτα και παραθυρα τελικα...ξεφραγκιαστηκαμε γμτ...

Μαρακι να προσεχεις οσο μπορεις..για να εχεις τις εστανσεις σου σιγουρα καποιος λογος θα υπαρχει..λογικο..

σιγουρα καποιες ξεχασα αλλα τα εχω διαβασει λιγο...

φιλια πολλα σε ολες και ιδιατερως σε Αλεκα1 Σωσω Σοφακι Μαριαζζ και Βαγκ που δε σχολιασα τα λεγομενα τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!!!

πλάκα έχετε!!!

μαράκι και Χαρά... γιορτάζουν οι άνδρες τους!!!

ο δικός μου έχει την ίδια μέρα με τη Σωσώ... θυμάμαι καλά Σωσώ;

περάσαμε πολύ όμορφα στην εξοχή!!!

κι εμείς φάγαμε σαν τα βοδάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete

καλα οσο ωραια περασαμε το α πογευμα

τοσο με εκνευρισανε στον υπνο

δεν ελεγε να κοιμηθει με τιποτα ο νικος

σημερα πηγαμε στο εξοχικο

ηταν εκει και τα κουναδια μου

καλα παιζανε ολη την ωρα

τι να σας πω

οτι δεν ασχοληθηκα μαζι τους εγω καθολου

τα εχαν περιλαβει οι μεγαλες οι ξαδερφες και δεν ειχαν βγαλει αχνα

ολη την ωρα παιζανε

αυτες το ειχαν δει μαμαδες και ολα ηταν τελεια

το βραδυ τι να πω

εχω κοιμοταν δεν ηθελε να το ακουμπαω να τον βαλω στο κρεββατι του

δεν ηθελε να κουναω το ποδι μου φωναζε εαν τον επαιρνα αγκαλια

θα γινω βαρετη

τις φωτοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυχρονος κ εσενα Μαρακι78 μας !!! (η γαιδουρα ουτε 1 τηλεφωνο δεν σε εχω παρει :oops: )

μαρκερ δικιο έχεις , όλο σε γράφουμε ... :D

Σωσω εγω τπτ ε ???

ΔΕΣ ΟΠΩς Κ ΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ''EASTERN PROMISES '' KORYFAIO ΤΑΙΝΙΑΚΙ !!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζω οτι σας εστειαλ ρε παιδια μειλ..τζουλ ουτε εσυςς

αποκλειεται!!!

εγω καλα..δουλεια..πηγαμε το μεσημερι ταβερνα με αλαλ 3 ζευγαρια,γυρισαμεκοιμηθηκα λιγο κσι μετα ηρθαν για καφε αλλο 1 ζευγαρι..

χρυσουλα ολα καλα;;

και μενα παιδια δε τρωει..μεσημεριανπο μονο.θελει κουλουρακια τυροπιτακια,χαζα..δσε ξερω τι νακανω..τι προτεινεται;;

μιλαμε το πολυ 4 μπουκιες..και μεταλεει μπανανα,πιτακια..

και το αυγο τελος..μαλλον το βαρεθηκε καθε μερα..

τι να πω..μαλλ0ον θα κανω καιρο να της ξανα δωσω..

γαλα πινει..

οχι αμαν αλλα οκ.

μπραβο μαρκερ να ξανα πατε σδτακουνιαδια..να ξεκουραζεσια και λιγο..

ε καλα μπερδευτηκα με τα γρνρθλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!

η μανούλα μου έκανε σήμερα την εξέταση.

στις 26 τα αποτελέσματα.

σε λίγο φθάνει και ο αδερφός μου κοντά της...

μιλήσαμε σήμερα αλλά πονούσε ο λαιμός της από την εξέταση.

έχει αλοιωθεί και η φωνή της λίγο...

χαρούλα, πώς περάσατε με τον αντρούλη;

Αλεκάκι;

εντάξει οι δουλειές σας;

με τα κορίτσια τι κάνετε;

τζουλ, δεν ξέρεις πόσο παράξενο μου φαίνεται που μιλάει τόσο καλά ο γιος σου...

φτου φτου φτου!!!

μάρκερ, να καθιερώσετε συναντήσεις με τα κουνιάδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τνανα μου καλα αποτελεσματα

ευτυχως το προλαβατε νωρις ρε συ

εγω παντως το κερακι μου θα το αναψω του αγιου φανουριου - ειναι ο προστατης της περιοχης μας

την παρασκευη

τζουλ μας δουλειες;

την πηρα την φωτο

καλε φαινεται μεγαλο παιδακι

ειναι το ασπρομαυρο;

φτου φτου

αα οσο για τις συναντησεις

κανονισαμε να παμε τετραημερο - πεμπτη -παρασκευη -σκ και ο κωστας θα πηγαινοερχεται στη δουλεια

σουπερ σας λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ μαρκεράκο μου!!!

και μόνο η πρόθεσή σου με ευχαριστεί!!!

αλλά... δεν ξέρω αν το προλάβαμε νωρίς...

ο μπαμπάς μου είπε ότι του είπαν ότι είναι μεγάλος ο όγκος...

αλλά, περιμένω να πάει ο αδερφός μου να μιλήσει με τους γιατρούς γιατί ο μπαμπάς μου τα χάνει και δεν καταλαβαίνει τι του λένε οι γιατροί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο μενα...

Νανουκα σημαντικος και ο αδερφος σου εκει...καλα αποτελεσματα να εχετε!!!

Μαρια σε ζηλευω που εχετε καλες σχεσεις με κουνιαδια..μακαρι να ειχαμε και εμεις..αλλα δε φταιω...

ασχετο αλλα..: Ντομινικ τι εχεις σπουδασει>????αν δεν ειναι κατι σχετικο με λογο και λεγειν εχεις κανει λαθος επιλογη...εχεις αξιοζηλευτη ευφραδεια και πρεπει να εισαι φοβερα ετοιμολογη..οπως και η Τζουλ ..φοβερα ετοιμολογη και ευστοχη επισης :lol::lol::lol:

σημειωστε τη σημερινη ημερομηνια...ξεκινησα δουλεια και ο Νικος κρατησε μονος του τον μικρο ολο το πρωι...πηγανε για καφε στην Ιτεα , αγορασαν μπαλα απο περιπτερο :mrgreen::mrgreen:

του εστιψε πορτοκαλαδα, τον ταισε αυγο και καθισαν να ζωγραφισουν (λεμε τωρα) :lol::lol:

το σημαντικοτερο ειναι οτι γυριζοντας βρηκα μονο τον νεροχυτη γεματο αλλα ολα τα υπολοιπα οπως τα αφησα...θα τον κρατησει και αυριο γιατι λεει περασαν τελεια...!!

στη δουλεια τα ιδια..ευτυχως τα μυαλα στη θεση τους...

ο μικρος δεν κοιμηθηκε μεσημερι και επεσε ξερος στις 9..

ελπιζω να μην ξυπνησει απο τα αγρια χαραματα... :(:(

παντως εχω την αισθηση οτι εχει χασει κιλο /α...τρεχει και χοροπηδαει ολη μερα και δεν τρωει τις ποσοτητες του χειμωνα..λογω ζεστης??λογω βολτας???λογω του οτι σιχαθηκε τα ιδια και τα ιδια...???

κακα πλεον καθε 2 μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο στο μπαμπα σας χρυσουλα

μακαρι να τους κραταγε και ο δικος μου

αλλα μην χαιρεσαι

ειναι μονο η αρχη κατσε να γινει καθημερινο συνηθειο και σου λεω εγω μετα εαν θα περναει καλα :lol:

βεβαια μακαρι - μπορει ο δικος σου και λογω δουλειας να εχει περισοοτερη υπομονη απο οτι οι υπολοιποι

για θυμησε μου ημερομηνια γεννησης.

γιατι φωτο του μικρου εχω - την ημερομηνια δεν γνωριζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσούλα μου, καλή αρχή!!!

πρώτη φορά τον κράτησε μόνος του ο άνδρας σου;

κι ο δικός μου έχει μειώσει το φαγητό.

μάλλον, λόγω ζέστης...

εμείς πήγαμε σε κάτι φίλους να τους ευχηθούμε για το γάμο τους.

είμασταν Ελλάδα όταν παντρεύτηκαν.

ο μικρός ήταν κύριος!

Μάρκερ, ο Θανούλης έχει ίδια μέρα, γενέθλια, με τον δικό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα θα αυτοσχεδιασω

απο οτι βλεπω εχετε το ιδιο τικερακι με τη νανα

αρα να φανταστω 28/9;

χαχα τωρα ειδα νανα οτι ειχαμε την ιδια απαντηση :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αν σας πω τι κανω πριν κοιμηθω...εκτος απο σεξ.. :lol::lol::lol::lol:

βρηκα στο youtube συρραφη σπο τα επεισοδια της αιθουσας του θρονου..το εβλεπε καμια σας???

δεν εχω ξαναλατρεψει ετσι σειρα...και το ξαναβλεπω...αφου εχω διαβασει το βιβλιο 2 φορες παλιοτερα...

φυσικα ειναι περιττο να πω οτι ο Λεμπεσοπουλος δεν παιζεται... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ εγινε Χυσουλα μου

αν και μια χαρα ειναι στην φωτο που εχω

απλα ειναι λιγο θολη

κανε σεξ και ασε την αίθουσα :lol:

εγω ουτε μια φορα δεν την ειχα δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου ερωτηση

εξετασεις κανανε στην βιοψια;

περιμενετε τωρα απαντηση για καλοηθεια ή κακοηθεια;

ή αυτες τις εχετε κανει;

γιατι ενας ογκος γενικα δεν κρινετε οσο απο το μεγεθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την έβλεπε η μαμά μου.

εγώ ήμουν πολλή μικρή και εκτός που δε μου άρεζαν τέτοια βαριά σήριαλ... κοιμόμουν εκείνες τις ώρες...

χαχαχα!!!

πάντως, όσο αγαπούσα την τηλεόραση... μετά το μωρό, δε βλέπω καθόλου!!!

και για να είμαι ειλικρινής, νιώθω τον εγκέφαλό μου πιο ξεκούραστο...

μάρκερ μου, είναι σίγουρα κακοήθεια γιατί φαίνονται μεταστάσεις.

αυτή η εξέταση που έκανε σήμερα είναι για να δουν τη μορφή του όγκου, το μέγεθος και την τοποθεσία...

της βάλανε κάποιο σωληνάκι από τη μύτη.

προφανώς, πήραν δείγμα και το στείλανε για βιοψία.

περιμένουν τα αποτελέσματα για να της κάνουν την ανάλογη θεραπεία- χημειοθεραπεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απ ομενα...και γω τι εχω ρε συ χρουσουλα;;

ενταξει η ντομ αφιερωνει..και η τζουλ στομα παπουτσι;;εγω;;;χχχαχαχα...\

μπραβο τον μπαμπα που κρατησε το μικρο;...εμενα μου φαινεται περιεργο γιατι ο δικος μου την κραταει περισσοτερο και απο μενα..

αντε καληαρχη..

ποιιος αλλος εχει προβλημα με κουναιδα;;γιατι και η δικια μου ειναι σουπερ..

αληθεια..

στο τσακιρ κεφι κοροιδευουμε ελαφρα τη πεθερα..τη μαμα τους δλδ..

χαριτωλογοντας παντα..

εγω αυριο δουλεια το πρωι..

πηγαμε για καφε σε 1 απιδοτοπο καινουργιο..οκ..

και μενα μου χει κοψε ιτο φαγητο..

αλλα για βλακειες πρωτη..

σε λιγο μπορει να σιδερωσω..αιθουσα του θρονου;;

δε παρακολουθω καμια σειρα μετα τιυσ απαραδετουσ,και εγκληματα,ρετιρε και μικρομεσαιους..χαχαχ///

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω περιμενω ακοοοοομμμαααα!!! :lol:

εγω σπανια βλεπω σηριαλ γενικα - τα βαριεμαι γιαυτο και παντα τα βλεπω καλοκαιρι στις επαναληψεις

οσο για το φαι

τι να σου πω

εγω εαν δεν μπορουσα να την πιεσω παραπανω

θα την αφηνα νυστικη στο γευμα αυτο - μεχρι το επομενο και θα της εδινα παλι φαι

βεβαια δεν καταθετω τα οπλα ετσι με το φαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε κοκονες..

μια μερα ελειψα και τα ειπατε ολα!

Μαρκερ θα σε ξαναστειλω απο το μειλ του αντρα μου.

και πες το αρκουδακι να αφησει τις βλακειες... ακους εκει μολυσμενες οι φωτο.... τα μυαλα του και μια λυρα!

Εμεις χθες πηγαμε στο γαμο του ξαδερφου μου!

αλλα τα νευρα μου ηταν ορθια! πιεση 40!

γιατι;;;;

γιατι ο αντρουλης μου κλασσικα, στην κοσμαρα του οταν ειναι να παμε καπου. κανει οτι μαλακια ασχετη δουλεια του ερχεται και καθυστερει!

εφυγα 13:25 για την κομμωτρια για μαλλια. μολις ειχαμε ταϊσει τα μωρα με τη μαμα μου γιατι ηθελε να πλυνει λιγο απ'εξω το αμαξι...

γυρναω 14:05 και αυτος ακομα κατω να κανει βλακειες!!!!

καλα λεω ποτε θα κανεις μπανιο;;;

και θυμωσε κιολλας!

ανεβαινει, μεχρι να στρωσω τραπεζι ξυριζεται, τρωμε, και παει ο κυριος για μπανιο...............

ετοιμαζω τα μωρα, ντυνομαι, βαφομαι, ετοιμαζεται και η μαμα μου, του σιδερωνω και πουκαμισο παντελονι, παλι, γιατι απο τα πολλα ρουχα τα σιδερομενα ξαναθελουν πατημα λεει......

αντι να φυγουμε στις3 που λεγαμε, φυγαμε 3:35!!! και με το που βγαινουμε απο το χωριο βλεπει οτι δεν εχει αεριο το αμαξι!!! καλα λεω τι εκανες ολο το πρωι που το σκαλιζες!!!!

σταματαμε στο βενζιναδικο, καμια 10 αμαξια για αεριο. τα μωρα που ειχαν κοιμηθει, ξυπνανε!

απο κει φεθγουμε στις 4 και στο δρομο να πηγαινει σαν κοτα! δεξια και ολοι μας περνουσαν!

και σε καποια φαση βλεπω απο πισω που καθομουν να παει να τον παρει ο υπνος!

καλα του λεω πας καλα;;;;; γιατι δε λες οτι νυσταζεις να το παρω εγω;;;;;

ευτυχως το πηρα, πλακωθηκα με 150 ετρεχα.

φτασαμε στο σπιτι οταν ειχε κατεβει ο γαμπρος! και η καημενη η μαμα μου ειχε πλεξει δαντελα σε πετσετα να του τη βαλει οταν θα ξυριζοταν....... σκατα!

η Μαριαννα λεει:κακα. φτου γαλωτο!

αντε να την ανεβασω πανω να την αλλαξω, τελικα δεν ειχε κανει, αλλα της φορεσα τα ρουχα τα καλα γιατι τους ειχα με μακο για το δρομο.

ο αντρας αλλαξε το Σπυρο στο αμαξι. η πομπη με το γαμπρο ειχανε φυγει...

αντε να ρωταμε πως θα παμε Ελατοχωρι....

και παμε, και παμε, τα μωρα να γκρινιαζουν... κολαση!

τελικα οι αλλοι ειχανε περασει και απο το σπιτι της νυφης και εμεις προπορευομασταν.

φτασαμε πρωτοι. Στο παλιο Ελατοχωρι, κοντα στο χιονοδρομικο. η εκκλησιτσα απέξω πλακοστρωτο, η αυλη γρασιδι εγω με τακουνια!!!!!

και τα μωρα να τρεχουν ασταματητα!

ο Σπυρος λερωσε με γρασιδι το ασπρο παντελονι..... σκατα!

αλλα ηταν πολυ ομορφα... ολοι τα δειχνανε... τα βαφτηστικα τους τους εβαλα. τους κανουνε ακομη μετα απο 14 μηνες!

μετα πηγαμε και στο γλεντι μεχρι τις 10 και στην επιστροφη καταφερα να τα κρατησω ξυπνιτα μεχρι 10΄ πριν το σπιτι!!! αλλα ηταν ψωφια και μετα το μπανιο και το γαλα ξεραθηκαν!

εγω το πρωι στη δουλεια σερνομουν!

αλλα πολυ σας επριξα...

συγνωμη.....

Νανα καλα αποτελεσματα στη μαμα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι αφιερωνεις βαγκ...ακομα κια η ταλαιπωρια σας ευχαριστα ακουγεται..

εννοειται μαρκερ οτι την αφηνω νηστικη..στο φαγητο ειμαι καθετη..απλα δε μπορω να κουβαλαω και στους καφεδες τα φασολια...αλλα αν συνεχισαει ετσι μπορει..εκοψε και το γιαουρτι πυο ετρωγε..αυτο με τη πετσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...