Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορμιά Οκτωβρίου 2009 Νο 26 Πάμε όλες μαζί σε μια παραλία!!!


Recommended Posts

τι καλα που κανονιζετε ταξιδακια...

με το καλο να πατε και καλα να περασετε.

Μαρκερ σε εστειλα μειλ με φωτο και λεπτομεριες για την αστυνομια που ηθελες.

οτι θες αλλο ρωτα.

παω να φαω τοστακι και μετα εχω να φτιαξω νυχια γιατι αυριο στο Ελατοχωρι Κατερινης παντρευεται ο ξαδερφος μου απο την Ορεστιαδα...

θα φυγουμε κατα τις 3 για να κοιμηθουν λιγο στο αμαξι και μετα απο το γλεντι θα φυγουμε κατα τις 10 (πολυ θα γλεντισουμε δηλαδη...) και στο δρομο θα κανω τον καραγκιοζη για να μην κοιμηθουνε. η διαδρομη ειναι καπου 50-60λεπτα..... αντε να δουμε τι βραδυ θα περασουμε μετα...

και το πρωι θα ξυπνησω στις 5 παλι για δουλεια...

σας αφηνω....

ματσ μουτσ

καλως ξαναρθες Σοφακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 916
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε παλαβιαρα ντομ

των παιδιων τις φωτο και τις ημερομηνιες γεννησης :lol::lol::lol:

:lol: ωρα εαν θες να στειλεις και τις δικες σου καλοδεχούμενες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα τη γεννα/και εκτοτε/ που δεν επρεπε να σηκωνω βαρη για 2 μηνες κατα τα λεγομενα του γιατρου και της μαιας,τον βαζω στη μπανιερα αλλα δυσκολευομαι να ανοιγω τον κωλο να τον πλενω καλα μετα απο κακα.

Και του ριχνω κατω ενα πλαστικο παπακι και του λεω να το πιασει-οποτε πρεπει να σκυψει :lol::lol::lol:

Χαχαχαχαχαχαχχαχααα! Και γω αυτο κανω!!!!!!!!!! Πιάνει ή το παπάκι ή το ντουζ! χαχαχαχα

Κλαιω απο τα γελια βρε τρελη! χαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σοφη ευχαριστω!!!!!!!

Ευτυχως ολα καλα με τη μαμα σου! Δοξα το θεω.

Μαρ να σε δω στην αστυνομια! χαχαχχα! Πλακα κανω!

Καλη επιτυχια ευχομαι!!!!!!

Γιατι θες φωτο και ημερομηνιες καλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ το θεωρει μολυσμενο το βρωμοπαντα το μειλ σου και δεν το ανοιγει εχει αλλο μειλ να τις στείλεις ή κανε ενα κοπο να τις ξαναπερασεις αλλη μια

κα;λα ο ανθιμος ειναι τρελλα

καλα εχει φαση το ατομο μιλαμε στην 1η φωτο που μου εστειλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι στειλτες εσυ και θα δεις

εχω εμπνευση σας λεω

καλα μην φανταστεις οτι θα φτιαξω βεγκαλικα με αναγλυφα τα προσωπα των παιδιων και τις ημερονμιες και θα τα βαλω να σκανε στον ουρανο την πρωτοχρονια

ωστε να το κινηματογραφησω και να σας το στειλω να το ενθημιο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφη καλωσηρθες!Ολα καλα με τη μαμα σου, μπραβο!

Νανουκα χαιρομαι που παει καλα η θεραπεια της μαμας σου!

Θα βγει νικητρια οπως λες!

Εγω ειμαι και αισιοδοξη απο τη φυση μου!

Βαγκ ξεχασα να σου πω Χρονια Πολλα!

Εχεις τελικα γενεθλια ιδια ημνια με ενα γκομενο που γουσταρα στο Παν/μιο οποτε του χρονου θα σε θυμηθω οπωσδηποτε :lol:

Για οσες αναρωτιεστε, του τα ζητησα κι εφαγα χυλοπιτα.

Τι ζωον που ημουν!Αντι να τον βουτηξω να πει το δεσποτη Παναγιωτη/ημουν και πολυ γκομενακι τοτε, αδυνατη :lol: /καθησα και του γραψα γραμμα και του ειπα να το σκεφτει 3 βδομαδες και να μου απαντησει.

:lol::lol::lol:

Καλα πολυ ηλιθια!Γελαω μονη μου τωρα....

Δε βαριεσαι!Καλυτερα...μυριζαν και οι μασχαλες του! :lol::lol:

Μετα γνωρισα το κελεπουρι τον αντρα μου! :lol::lol::lol:

Οχι μωρε καλος ειναι!

( Ξερετε για την περιπτωση που διαβαζει κανας γνωστος ) :lol::lol:

Και τι λες να φτιαξεις Μαρκερακο;

Αλμπουμ;

Να σου στειλω και του μπεμπη ή θες τα οκτωβριανα μονο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω...Μαρκερακο ακομα σου κανουν νουμερα με το φαι?Εμενα ευτυχως εστρωσε σ'αυτο το κομματι αλλα με τα ξενυχτια συνεχιζουμε ακαθεκτες!!

Κοριτσια ενα μονο θα σας πω εχθες κοιμηθηκε 1μιση αμα θελετε το πιστευετε.Να τη κουραζεις μου λενε μπλα μπλα μπλα ναι ναι βεβαιως λεω και τους λεω¨ξυπνησε στις 9 το πρωι κοιμηθηκε 1 ωρα για μεσημερι λυσσαξε στην θαλασσα ,στην βολτα ,στο σπιτι ,στην παιδικη και παλι κοιμηθηκε 1 το βραδυ ελεος!!!!!!!

Κατα τα αλλα ολα καλα συνεχιζει να μαθαινει ολο και περισσοτερες λεξεις πλεον κανουμε διαλογους ενταξει οχι οτι δεν πεταει και ακαταλαβιστικα ενδιαμεσα αλλα συννενοουμαστε αψογα.

Και το θεικο προχθες βλεπει στην τηλεοραση να φιλιουνται στις κουκλες η Ματσουκα με εναν εναν αλλον δεν θυμαμαι πως το λενε και τρεχει και μου λεει μαμα μα και μου δειχνει πρωτα το στομα της και μετα αυτους στην τηλεοραση :shock: Μιλαμε ριξαμε τρελο γελιο με τον αντρα μου!Μεγαλο νουμερο σας λεω

Μαρια ζζζ περαστικα στα μωρουλινια σου.

Αλεκα1 χρειαζεσαι επειγοντως διακοπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ναι!

Πού εισαι συμπεθερα;;;

Μαρκερ σου στειλα, διαλεξε οποια θες.

Μαλακια ειπα για τον μπεμπη ξερω...ειναι που εχω λαλησει καταλαβαινεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεα φιλεναδιτσα μου.....μου ελειψες, θελω να σε παρω τηλ. αλλα δεν ξερω αν ενοχλω τωρα με το μωρο...

συμπεθερα ναι ακομη χαλια ειμαστε,δεν εφτιαξε και κατι....και χαλασαμε καποια λεφτα στο χωριο,και μας πηγε λιγο πισω..τεσπα

μαρκερ εμενα ειναι 21/10/2009

βρε κοριτσια εμενα καμια φωτο δεν θα μου στειλετε;

μαρακι αυριο εχουν τα στεφανια μας τα γενεθλια τους!!!! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion14.gif]

να τους χαιρομαστε..

και εσυ να εισαι με τον αντρουλη σου παντα καλα,να χαιρεστε τον κοντε...και το μωρακι που περιμενεις , με το καλο να το παρεις αγκαλιτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..δουλεια και παλι..ειχε συστηχως..

τι να 1πω;;

η τζουλ που ειναι;;

μαρακιθα τα κανεις καλο μου ολα με μετρο..

οπου δεις οτι δε σε παιρνει θα καλεις βοηθεια...

εγω πηγα το απογ για καφε με 1 φιλη..1 χαρα..

η μικρη καλασ παει..μυξες γιοκ,,κοκκινο ματι γιοκ..

σοφια καλο μουτι κανετε;;

θηλαζχει ακομα η μικρη;;

εσυ πουτε θα καεις δευτερο;;

ντομ τα λες τελεια..δε μπορω να σε σχολαισω..θελω πολλες σελιδες..να περασετε καλα χρυσουλα εστω και μονοημερη..

νανα ολα καλα να πανε..

καλυψω που εισαι;;

ζζζ πως πανε ταπαιδια;;αλεκαα εχασες τοσα πολλα κιλα που εξατμιστηκες;;

γουατ δε φακ δλδ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ, ακόμη γελάω με το παπάκι!!!

καλά μωρή τρελή;

έγραψες γράμμα σε γκόμενο;

δεν παίζεσαι!!!

Μάρκερ, βάλε την πρώτη που σου άρεσε!!!

ναι ρε... δεν εννοώ να έρθει σπίτι η πεθερά και να γίνει νοικοκυρά...

όταν χρειαστεί κανένα βράδυ να κρατήσει το μωρό...

αχ μαράκι... και σένα λέει ψεματάκια ε;

είμαι άνθρωπος που σιχαίνομαι το ψέμα και όταν βλέπω να συμβαίνει στους άλλους γύρω μου... με χαλάει πολύ!!!

σοφάκι μου, πολύ χαίρομαι για τη μανούλα σου!!!

ευτυχώς που δεν ήταν τίποτα!

η μικρή σου είναι για ζούληγμα στη φωτό!!!

2- 6 Σεπτεμβρίου θα πάω.

έπρεπε να βρω εισιτήριο Παρασκευή απόγευμα για να μην έπαιρνα την Παρ άδεια...

θα έχανα και το ΣΚ από το μισθό μου και όλα τα υπόλοιπα που κόβουν στις άδειας άνευ απολαβών.

κι επειδή δεν ξέρω πώς θα είμαστε από δω και πέρα... δε θέλω να κάνω υπερβολές...

θέλω τόσο πολύ να τη δω!!!

όλοι μου έλεγαν ότι δεν υπάρχει λόγος να πάω αφού ήδη έχω προγραμματισμένο ταξίδι τέλη Σεπτεμβρίου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια

Ορίστε λυσσάξατε πάλι!!!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές!!! Η μεγάλη είναι καλά τώρα (θα πάμε και γιατρο μέσα στην εβδομάδα για να το επιβεβαιώσει) ο μικρός ευτυχώς είναι απύρετος αλλά έχει βηχαλάκι κι εμένα πονάει ο λαιμός μου κι έχω ξεκινήσει βηχα :?:?:?

Μαρκεράκι στο έστειλα το μέιλ !

Εχω αναλάβει και τέσσερις βαπτίσεις εξολοκλήρου (μπομπονιέρες, στολισμό εκκλησίας, βιβλίο ευχών, στολισμό τραπεζιών και ειδικό χώρο ευχων) ευτυχώς έχουν αποστάσεις η μια με την άλλη και είμαι πολύ χαρούμενη που οι μαμάμες επέλεξαν όμορφα και χαρούμενα θέματα!!!

Να σας πω αν δεν σκεφτόμουν την διαδικασία της εγκυμοσύνης και της γέννας θα ήθελα να κάνω πολλά παιδιά ακόμα!!! Αλλά μετά το σοκ της πρώτης γέννας και την αγωνία της δεύτερης εγκυμοσύνης δεν ξέρω αν αντέχω να ξαναπεράσω ολο αυτό!!!!

Νανά εχω χαρεί πολύ με την διάθεση σου και της μητέρας σου!!! Καλά θα κάνεις να πας κι ας ξαναπάς και τέλος Σεπτέμβρη ..... η μαμά σου είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ζζζζ δεν πηρα τιποτα

σοφακι μου ναι βρε καλως ηρθες - καλα εχω πολυ αγωνια για τις φωτο

τα ιδια σκατα ειμαστε με το φαι

στον υπνο εκτος οτι σηκωνονται ενδιαμεσα να ερουν στο κρεββατι μας - τα ιδια ειμαστε

μακαρι βρε σοφη μου να στρωσει σε κατι εστω

1 το βραδυ πωπω και τι ωρα ξυοναει - να φανταστω μετα τις 10

ντομμμμμμμμμμμμ φυσικα και του μπεμπη να στειλεις

καλα την φωτο την εχω

την ημερομηνια στειλε

βαγκ δεν πηρα τιποτα

σωσω ακομα και απο σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalημερουδια !!!

Επιτελους γυρισα κ πλακω8ηκα να φτιαξω το σπιτι μου , εχει μεινει μόνο το μπανιο κ 4 πλυντηρια :shock:

Ρε κοριτσια 2 μερες δεν μπηκα 7 σελιδες ??? που να 8υμαμαι τωρα ??? γρια γυναικα....

Βαγκ παιδι μου τα μωρα ντυνε τα όπως ντυνεσαι κ εσυ , εσυ φορας κάλτσες στον ύπνο :o ???

δεν επιτρεπεται ουτε κ το χειμωνα κάλτσες στον υπνο

ΕΝΑ 8Α ΣΑΣ ΠΩ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ ???

Ο 8ΑΝΟΣ ΠΑΣΑΛΕΙΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ (στανταρ εφΑΓε κιολας)

κ τον αγριοκοιταω και μου λέει -Ε , γελάω (δε γελαω) :shock: παντα στην ζημια με απειλει ! :twisted:

\ και πανω που εχω 50 πιεση , ξυπναει κ ο αντρας μου κ λεει -Ειδες , γιαυτο εχει απαλη επιδερμιδα το παιδι μας , την φροντιζει !!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!! αντε κ με την κορη τωρα!!!!!!!!!!!!

πραγματικα χαρηκα πολυ!!!!

τζουλ η σειρα σου τωρα ε?!!!

εγω ακομα τρεχω....αλλα μαλλον σημερα δεν θα παω στα δωματια....

εχω χασει πολλα ε??? θα σας διαβασω που θα παει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα

εφτιαξα ενα γλυκακι του αντρουλη μου σημερα...

και θα του φτιαξω το αγαπημενο του φαγητο, σουφλε τυριων...

ευτυχως σημερα εχει ρεπο και θα τα γιορτασουμε τα γενεθλια του οι τρεις μας χιχι

γεια σου βρε τζουλ... να δω ποτε θα σε γνωρισω απο κοντα...πολυ θα το ηθελα βρε φιλεναδα...

ζζζζζπως ειναι ο μικρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυχρονος χαρα μου , αντε να δουμε πως που κ πότε ? αμα περιμενεις απο την Καλυψω , σε κανα στρατοπεδο οταν 8α κλεινουν τα 18... :roll:

Βαγκ να ζησεις σαν τα ψηλα βουνα !!!(αργησα να παρω μπρος λιγο)

αλεκα111 ??? :mrgreen:

ΣΩΣΩΩ πες στην αδερφη σου να μην μου στελνει στο παιχνιδι στο φεις γιατι αποφασισα να μην ξαναμπω , κα8ε φορα με γεμιζε ιους !!!!!!!!!!!! ασε μην γινει καμια ζημια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na thw to peiw εσυ ρε τζουλ....

χαχα...που εισαι καλε εσυ;ς;

να χαιρεστε τους αντρες σας νανα και χαρα...να σας προσεχουν ...

εμεις σε λιγο θα παμε ταβερνα..ολοι μαζι με παρεα..αν και ειναι ακυρη η ωρα λογω του να δω ποτε θα κοιμηθει..και θελω να την πεσω και γω γιατι ξανα ειμαι νυχτα..

ζζ ωραια που αναλαμβανεις δουλειες..

αλεκα 234 ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααα.χαρα και νανα να χαιρεστε τους αντρες σας να τα εκατοστησουν.ρε κοριτσια η δικη μου δεν τρωει καθολου το μεσημερι μονο γαλα πινει μου εχει σπασει τα νευρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον σωσω τα ξαδερφακια στις φοτο ειναι κουκλια κ μοιαζουν παρα πολυ...σαν αδερφακια.......

εμενα οι δικιες μου δεν μοιαζουν με τα ξαδερφακια τους καθολου...καμια σχεση..εχουν παρει απο τους μπαμπαδες τους ...εγω με τις αδερφες μου κ οι τρεις μοιαζουμε παρα πολυ...τα παιδακια μας δεν εχουν τιποτα απο μας μαλλον

συμπεθερα ...καιρος ηταν .........

εχουμε να σε διαβασουμε κατι μηνες!!!!!

ειδα κ φοτο κ εχω να πω οτι τα παιδακια σου μεγαλωσαν πολυ!!!!!!!!

ο γαμπρος αλλαξε...εγινε αντρακι...κ πολυ πονηρουλης πρεπει να ειναι...φατσουλα λεμε!!!!!!!

ο μικρος δεν σου μοιαζει καθολου ,εχω ξαναπει,αλλα ειναι κουκλακι!!!!

αυτη η ηλικια μου αρεσει πολυ...μυριζει το σπιτι μωρουδιλα κ δεν εχουν δοντακια κ φαινοντε τα ουλα τους ...φαφουτακια ,ξετρελενομαι!!!!!!!!!!!!!!!!

εκτορ ...μην δινεις γαλα γιατι εχει μαθει την ευκολη λυση.....εαν δεν φαω θα εχω γαλα.....δωσε το αγαπημενο της φαγητο ...κ κανε υπομονη....μηπως λογο ζεστης κ μπορει να περναει φαση ;)

νανουκα ....περαστηκα στη μαμα σου!!!!!

μαρια ζζζζζ. μαρακι εγκυουλα :D καλυψω.σοφι.φροσω.ισμηνη.βαγκ.μαρκερ.χρυσουλα .τζουλ.χαρα.

ευχομαι να ειστε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...