Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορμιά Οκτωβρίου 2009 Νο 26 Πάμε όλες μαζί σε μια παραλία!!!


Recommended Posts

Γειαααα...

καλα ποσες παρακολουθουν αυτη τη συζητηση????πολυ καλο αυτο...φαινεται οτι κανετε ενδιαφερουσες συζητησεις :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν προλαβα γμτ να διαβασω πολλα , τα ειδα επιφανειακα αλλα το μεσημερι θα σας μελετησω...

Τζουλ γυρνα πισωωωωωωωωω!!!!

ΖΖΖ περαστικα ...

Σωσω και σε εσας....

εμεις καλα..πρωι βολτα καφε ψωνια....το βραδυ υπνος χαλια..Καλυψωωωωωωω :(:(:(

τα υπολοιπα αργοτερα για να σχολιασω κιολας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 916
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειααααααααα.

Καλα ηθελα να ξερα ο γιος μου θα τρωει αλεσμενα μεχρι ποτε? Τα νευρα μου!!!!!! Κανει συνεχεια πισωγυρισματα κοριτσια! Τι πλασμα ειναι αυτο?

Σημερα κρανιωθηκα 1η φορα! Ε μιλαμε δεν αντεξα! Αλλα και που κρανιωθηκα εβγαλα κατι?

Θα το αφησω νηστικο μα τον Αγιο Διονυσιο! Δε παει αλλο!

Τι θα κανω?

Κατα τ'αλλα καλα. χαχα

Ζζζζζζζζ περαστικα!!!!!!

Σωσω πακετο....

Για να μη βγαινει με μωρομαντηλο φανταζομαι... Αυτα τα μωρομαντηλα ρε κοριτσια βγαζουν τα παντα λεμε!

Εγω τα εχω εξαφανισει ολα αυτα. Βεβαια οχι οτι δε μπορει να αρπαξει κατι που δε το πηραμε ειδηση!

Εκτορ ποτε περιμενεις περιοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ηρθε περιοδος αυτο το μηνα αλλα ειχα καφε-κοκκινο αιμα και πολυ λιγο ισα που λερωνοτανε η σερβιετα.σωσω θελει 2 παιδι αλλα οχι ακομη γιατι προεχουν αλλα πραγματα πρωτα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο κ απο μας...

σωσω πες μας τι ειπε ο παιδιατρος.

ζζζζ περαστικα κοπελαρα.

μαρακι κ εγω σημερα κρανιωθηκα τρελα

κ λεω οτι ειναι κριμα να ξεσπαω τα ψυχολογικα μου

πανω στο παιδι.

τι μου φταιει αυτο που ειμαι κλεισμενη στο σπιτι?

ειλικρινα πρεπει να βρω κατι να απασχολουμαι

γτ θα μου λασκαρει η βιδα στο τελος..

τζουλ με το καλο να μας ερθεις!

η χαρα που ειναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alo

γεια σας

καλα σημερα ειναι σεληνιασμενα μιλαμε

δεν καθονται πουθενα

το πρωι μεσα στην τρελλα

μετα ειχαμε να παμε στο leroy στο αεροδρομιο και ικεα

τι να σας πω

δεν καθονταν πουθενα και φωνηηηηηηη

οχι κλαμα φωνη

αλλο πραγμα ολος ο κοσμος μας κοιταγε

ουτε στο καροτσι του λιροι δεν καθονταν θελανε αγκαλια ή κατω

στο καροτσι τους βγαζανε τα παπουτσια τους και τα πεταγαν - εφαγε και μια ο νικος γιατι ουρλαιζε σαν χαζο και γελαγε

απαπα ξινο μας το εβγαλαν

και ενα πραγμα που τους εχει κολλησει

ακουσανε μια φορα να λεμε "γαμο το κερατο" και δε λενε να το ξεχασουν - μιλαμε εδω και μια βδομαδα εκει στα καλα καθουμε αρχιζουν και το φωναζουν και γελανε

εγω απλα τους λεω οτι ειναι κακο και τους βαζω να λεμε τραγουδακια ή κατι αλλο εκεινη την ωρα

αλλα δε λενε να το ξεχασουν

φωναζαν μεσα στο ικεα γμ το κερατο δυνατα - ντροπιαστηκα η γυναικα

τι να κανω

να τους βαζω τιμωρια;

και τωρα παλκωνονται και γελανε

φουφ σημερα

εβαλα το φαι και τωρα εχουμε και σουπερ

περαστηκα στα αρρωστα

α και του στελιου εχει γινει ο κωλος του κατακοκκινος

και τον τρωει

για μυκητες μου φιανεται - δεν ειναι συγκαμα σιγπυρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανα κουραγιο! χαχαχα

Χαχα να ακουγα να λενε τα διδυμα γ τ κερατο! χχαχαα

Αυτο που σε κανουνε ρομπα ρε παιδι μου! Εγω ντρεπομαι πολυ! ΠΟυ να ξερει ο αλλος? Και μια φορα να βγεις και να ουρλιαζει γινεσαι θεαμα! Εμενα 2 φορες που μου το εκανε ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει. Βεβαια απο την αλλη λεω σκασιλα μου! Αλλα οσο να ναι............

Ακομη κοιμαται. Ενα θα σας πω. Μαζι κοιμηθηκαμε στη κουνια. Βγηκα μετα. Αλλα απο τη γκρινια και το χαλασμο που εκανε ακομη κοιμαται. Θα τον βγαλω βολτα να κουραστει γιατι το βραδυ θα εχουμε κονσερτο απο τον κοντε! Και ειναι και βαρυτονος!

Παν να κανω ενα μπανακι. Εγω δε εχω μια υπνηλια σερνομαι. Μιλαμε ,μασαω τα λογια μου! χαχα Ω ρε γλεντια! χαχαχαχα

Α και ο αντρας μου εχει παει εκδρομουλα με κουμπαρους! Καλο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για δες πολυτελειες που ξαναμπηκα!!!

Νανουκα τι εχει η μανουλα σου;Ολα καλα ευχομαι!

Η μπλουζα του βασιλη στη φωτο ειναι της νανουκας κοριτσια!γιαυτο της αρεσει :lol:

Παιδια ειστε καλα ολες;Εχω καιρο να διαβασω νεα σας και δε ξερω!

Χρονια Πολλα σε ολες τις εορταζουσες!

Ελπιζω να πηγατε ή να πατε διακοπες για να ξεκουραστειτε και να γεμισετε μπαταριες για το χειμωνα!

Μαρακι εμεις τα λεγαμε...πλησιαζουν τα terrible two's!!! :shock::shock::shock:

Τι αλλο μας περιμενει πια με αυτους τους σαταναδες!

Εμενα εχει γινει ενα σκατομαθημενο!!!Τι να σας πω!

Δεν του χαλαγε χατηρι η πεθερα μου γιατι φοβοταν μη στεναχωρεθει που λειπαμε οι γονεις και τον αφηνε να κανει ο,τι θελει.

Πανα του χε ξεκινησει να λεει τα τσισα πριν τον παρει απο Αθηνα, τιποτα τωρα!Του βαζε βρακι κι αυτος το καταχεζε!

Δεν τρωει τιποτα, ουτε καν τη μεγαλη του αγαπη τραχανα, μονο γαλα επινε.

Τωρα εμείς αρχισαμε να λεμε λεξουλες :evil:

Τωρα που εσεις κοντευετε να μαθετε συντακτικο!

φουτα=φρουτα, τσιτσι, πιτι=σπιτι, ασπη πετα=ασπρη πετρα, γωγο=νονος Γιωργος,

μια φορα μονο ειπε γαλα

και ποτέ δεν εχει πει νερο, στο Θεο σας κοριτσια, να κορακιαζει δε το λεει, μονο το δειχνει. :evil:

Και η μονη του φραση φυσικα ειναι αρνητισμος:ε σελω=δε θελω :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζω

Αλλα ανησυχω που δεν τρωει το καθικι.

Ειχα να τον δω 3 βδομαδες!Και τρελαθηκα οταν τον ειδα, μου φανηκε οτι ψηλωσε!

Να παχυνε δεν τον ειδα αλλα δεν το ειπα στην πεθερα μου γιατι ειχε αγχωθει μην τον βρω πιο αδυνατο.

Κι εκεινη η κακομοιρα τον κυνηγουσε σε ολη τη γειτονια για να του χωσει μια μπουκια.

Μεχρι που ενας γιατρος της φωναζε:Ασημενια!Τι το κυνηγας το παιδι για να φαει, οταν πεινασει θα φαει!

Εχει που λετε γινει πολυ κωλοπαιδο, ολα τα παιχνιδια τα θελει δικα του, μεχρι και των αλλων παιδιων! :shock:

Ημασταν στη θαλασσα μεσα και μολις βλεπει ενα παιδακι να παιζει ωραια και καλα με το φορτηγακι του στην παραλια, βγαινει σφαιρα και παει να του το παρει! :shock:

Φυσικα δεν του το εδινε το παιδακι, κοροϊδο ηταν;,και μας ακουσε ολη η παραλια!

Απο την αλλη παλι δεν ειναι διεκδικητικος, δηλ.ερχεται το γειτονακι που παιζανε να του παρει το αυτοκινητακι, κι ενω ο δικος μου καθοταν σε αυτο, μολις τον εβλεπε απο μακρια να πλησιαζει, του φωναζε μεν/και καλα ειναι δικο του/αλλα σηκωνοταν και τον αφηνε να του το παρει.

Αυτο θελω να το διορθωσω, αλλα πώς;

Τον μπεμπη δε δειχνει να τον ζηλευει ιδιαιτερα, αλλα κι εμεις φροντιζουμε γιαυτο.

Του δινει φιλακια, τον χαϊδευει αλλα προσεχουμε καθε δευτερολεπτο τις αγαρμποσυνες του.

Θελει που και που να μπαινει στο καροτσι/που ειχε να μπει απο 9 μηνων :?

ή να το σερνει εκεινος το καροτσι.

Ο μπεμπης/μελλων Φανης/ειναι ησυχο σχετικα μωρο, καμια σχεση με τον Βασιλη.

Βεβαια δεν εχει στρωσει το ωραριο του, αλλα ισως ειναι νωρις ακομη.

Το πολυ 4 ωρες, βαρια 5, τη νυχτα, και ανα 2 με 3 ωρες την ημερα θηλασμος.

Κατα τα αλλα/Μαρακι μη διαβαζεις εσυ/ειναι πολυ μανικι.

Πρεπει συντομα να φωανξω μια θεια μου να με βοηθησει γιατι 2 τοσο μικρα παιδια μονη μου...δεν παλευεται.

Κι οταν κοιμουνται και οι 2 πρεπει να κανεις ενα σωρο δουλειες σαν το βουνο για σιδερο της Μαρκερ πχ. ενω το μονο που θελεις ρε γαμωτο ειναι να καθησεις και να ηρεμησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ολοκληρωνω:

Σας εστειλα πολλες φωτο χτες το μεσημερι, που αποφασισα να μην κανω δουλειες οσο κοιμονταν και να ανοιξω τον υπολογιστη.

Παιδια ασχετο αλλα τι παιζει με τα κουνουπια;

Με προβληματισε μια διαφημιση του υπ.υγειας.Προφυλαξη απο το τσιμπημα κουνουπιων.

Ακουγα που πεθαναν 4 στο Κορωπι Μαρκοπουλο δε θυμαμαι, απο τσιμπημα

και να δεις αυτοι οι ρουφιανοι της κυβερνησης κατι ξερουν και δε μας λενε.

Κι εμενα τον εχουν καταφαει.Τον τσιμπανε και στα ματια και ειναι σαν να εχει φαει μπουνια και στα αυτια!Αν ειναι δυνατον!Του κανουν κατι καρουμπαλα!

Σας ζαλισα το ξερω.

Εκτορ εχεις κι εσυ οκτωβριανο παιδι λοιπον και ανοιξες αυτο το ωραιο παρεακι;

Κοριτσι αν κρινω από τη φωτο;Βαλε ενα τικερακι καλε...

Καλη επιτυχια στις προσπαθειες!

Καλα κοριτσια μην αγχωνεστε...αστε να περασει λιγος καιρος ακομα να ξεπεταχτουν κι αλλο τα διαβολακια μας, καλυτερα.

Σας το λεω εγω που το ζω.

Α!Μαρακι!Επειδη ρωτησες:

Επειδη ειχα εμπειρια από την προηγουμενη εγκυμοσυνη, έκανα πρωτα χοριακη, ξαναεκανα τη μεθεπομενη μερα γιατι ετσι θελει ο γιατρος πριν πας, για να δεις αν αυξανεται ομαλα και μετα πηγα.

Το θετικο είναι ότι δεν εχεις πια το κατεβατο των εξετασεων που ειχες στην πρωτη εγκυμοσυνη.Αυτο πραγματι ηταν μια ευχαριστη εκπληξη.Μονο τις ρουτινιαρικες,γεν. αιματος ουρων τοξοπλασμα κυτταρομεγαλοιο,επειδη δεν τα εχω περασει και κάθε μηνα το τσεκαρα.Και βεβαια εγω επειδη μου βγηκε θυρεοειδης μετα την πρωτη γεννα τις TSH, Tg κλπ.

Σου ευχομαι ολοψυχα ένα κοριτσακι υγιες!

Σας φιλω ολες πολυ πολυ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Τζούλια κι εμενα ο αντρας με το βουτυρο ετσι ακριβως με κοροϊδευε με το βουτυρο. :D

Σε ευχαριστω για την ενημερωση στο θεμα Μαρακι!

Σωσωκα τελειες οι φωτο!Μοιαζουν τα ξαδερφακια αλλα στο χουν πει ετσι;

Παντως παιδια τερμα τα ξεγνοιαστα μπανια μας ετσι;

Τρεχουμε πισω απο τους μπομπιρες και πλατσουριζουμε στα ρηχα σαν τις γριες!

:?:roll:

ΜαριαΖ πώς προλαβαινεις και φτιαχνεις τοσο ωραια πραγματα;;;εισαι αξιοζηλευτη!εγω ουτε τουαλετα δεν προλαβαινω!

Καλυψω ο πούτανος φαινεται ενα γλυκο ντερεκακι στη φωτο. :lol:

Εχεις πηξει κι εσυ! [smilie=banghead.gif]

Λατρεια πού εισαι;;;;

Νανουκαααααααααααααααααα καλομελετα κι ερχεται.....................

[smilie=sign19.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ, όπως πάντα... είσαι αποθέωση όταν γράφεις!

μπορώ να σε διαβάζω με τις ώρες.

η μανούλα μου έχει καρκίνο στον πνεύμονα με 2 μεταστάσεις...

υπήρξε το πρώτο σοκ... αλλά τώρα όλοι έχουμε πολλή θετική σκέψη!!!

η μανούλα μου είναι πολλή δυνατή και θα νικήσει!!!

αυτό με τους θεατές... μου τη δίνει κι εμένα...

μας διαβάζουν οι ίδιοι και ίδιοι... δεν ξέρω το λόγο...

τουλάχιστον, πείτε ένα γεια βρε παιδιά...

γμτ, δεν έκλεισα χθες τα εισιτήρια και σήμερα είναι 35 ευρώ πιο ακριβά.

θα περιμένω και αύριο...

ο δικός μου σεληνιάζεται τα μεσημέρια που ερχόμαστε σπίτι.

δεν ξέρει τι θέλει... κλαίει, τσηρίζει, δε μ' αφήνει να φάω...

τον πήγα στο πάρκο και αντί να τρέξει μέσα να παίξει... καθόταν και χάζευαι τα μηχανάκια που ήταν παρκαρισμένα από έξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες.ντομινικ μου για οκτωβρη ηταν η πητ αλλα η μικρη ειχε αλλα σχεδια και βγηκε σεπτεμβρη ναι κοριτσακι ειναι η αναστασια μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntom προσσκυναω και παλι...εισαι θεα..δε σε ξεχνσαμε..να ξερεις..

και γω που ξερω παιδια ατομα που εχουν 2 παιδια σε κοντινες ηλικιες,βλεπε τονια και θουλη..ειναι λαλημενες..

καλυψω πρεπει να βρεις κατι..κα ιοχι μονο εσυ..αλλα ολα τα κοριτσια που καθοντια..και δε δουλευουν εννοω..εγω θα ειχα λαλησιε μιλαμε..

πολυ δυσκολα..

ο μπαμπας μαρακι πηγες να το γλεντησει και να χαρει την εγκυμοσυνη σου;;

πλακα κανω..

τσιμπανε ντομ το παιδι κουνουπια;;

πραγματικα προσοχη..το κεελπνο δε κανει ακυρες διαφημισεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααακομα ξυπνιος τοσες ωρες και δε λεει α κλεισει ματι

τα πηρε και κρανιο που πηγ να του βγαλω την πιπιλα για να πιει γαλα ενω ειχε μισοκοιμηθει και τωρα τον εχω στο κρεββατι μας μπας και - εστειλα και τον κωστα παρεουλα του

γεια σου ρε ντομ με τις ανησυχιες σου

καλε εμενα με ειχε πιασει χθες ενα πραγμα

να ηρθε οκ - κοιμηθηκε

ποναω παντου σημερα - με ξεθεωσαν

ευτυχως ο στελιος ηταν παναγια στο σουπερ

μαρακι θα τους ηχογραφησω μια μερα να τους ακούσεις

κοριτσια ξαναλεω για οσες δεν ειδαν

εμεις κουνουπια δεν εχουμε

αλλα εχουμε μυρμήγκια

εαν εχεις το θεο σου στον 1ο οροφο τιγκα το σπιτι σε μυρμηγκι

ευτυχως τα κοπανανε τα παιδια με κατι πλαστικα σφυρακια :lol::lol::lol: και δεν προλαβαινουν να μαζευτουν πολλα

θελω στο μειλ μου μια προσφατη φωτο κοντινη κατα προτιμηση και ημερομηνια γεννησεις οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα τις φωτο ντομ

καλα σουπερ

πολυ ομορφο μωρ συ το μικρο

φτου φτου

και το κορμακι μιλκ ειναι πολυυυυυ καλο

καλυψω τωρα ειδα το μυνημα σου ευχαριστω πολυ - προσπθαω να σου στειλω απαντητικο και με πεταει η μλκ διαρκως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μιλαμε ΝΤΟΜ απαιχτη παρ'ολες τις κακουχιες!

Μαρκερ και εγω φωναζω τον αντρα μου που εστω και για πλακα κοπαναει καμια βρισια.

τον λεω, θες να ειναι η πρωτη φραση που θα πει ο γιος σου;;; γιατι η μικρη κατι παραπανω λεει. βασικα ολο τον μαλωνει το Σπυρο. καθεται μπροστα του και λεει λεει λεει και του κουναει και το δαχτυλο! μεχρι που βαριεται ο αλλος και φευγει!

τις προαλες τραγουδουσα ενα τραγουδακι που ειχαν τα ζουζουνια και με κανει σσσσσσουουτττττ! και κουναει και το δαχτυλο! γιατι ηθελε να τραγουδισει (λεμε τωρα... οποια λεξη μπορει λεει...) αυτη!

πηγαμε στο μελλοντικο μου βαφτηστιρι το απογευμα. καλα τι μπουτια, τι μαγουλα, τι χερια! ο Χρηστος επαθε σοκ! και πηραμε και τα ρουχακια πισω και θα παει αυριο πρωι ο αντρας μου στο ΜΑνταρινο να τους τα τριψει στη μουρη γιατι πουκαμισο, μπουφανακι και καπελο ειναι κανονικα για 9μ και το παντελονι ειναι 6μ! που να το φανταστουμε.... πηραμε ολο το κουστουμακι με την κρεμαστρα και ειδαμε μονο τα πανω ρουχα... και το πηραμε 7Ιουνιου. αλλα δε φταιμε εμεις. και το κακο ειναι οτι δουλευω αυριο πρωι... να πηγαιναμε ολοι πακετο.

ζζζ περαστικα ρε συ... ακομα δεν μπηκε ο χειμωνας και αρχισαν οι αντιβιωσεις...

Μαρακι αρχισαν τα νευρακια;;;

ρε συ ολες τα φωναζουμε και τα μαλωνουμε.

εγω παντως Καλυψω δεν το μετανιωνω οταν φωναζω.

δεν ξερω αν ειμαι σκληρη αλλα τι να κανουμε. μονο με χαδια δε μεγαλωνουν παιδια νομιζω.

και η 97χρονη ποντια μαμα της νονας μου με ειπε... καλυτερα να κλαψουν αυτα τωρα που ειναι μικρα παρα εσυ μετα που θα μεγαλωσουν.....

και τη σεβομαι τη γνωμη της...

εχει criminal minds στη ΝΕΤ αλλα ασχολουνται με παιδεραστια και δε θελω να το δω...

τι εχω παθει... απο τοτε που γεννηθηκαν τα μωρα... αλλαζω καναλι οταν εχει εργο με τετοια, και παιδακια που τα σκοτωνουν, τα απαγαγουν κλπ κλπ...

σιγουρα δεν προκειται να θελησω να παω στο Τμημα Ανηλικων.....

εδω δινω να φανε και να πιουν γαλα τα παιδακια που πιανουμε με τους γονεις τους λαθρομεταναστες... στο τμημα δε μ' αναγνωριζουν...

τι μ'επιασε και σας πριζω...

παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia σου ρε βαγκ με τισ ανυσηχεις σου..και γω δε μετανιωνω που την μαλωνω..καλα δε γινεται κα ισυνεχεια αλλα 1-2 φορες την ημερα σιγουρα θα υψβσω φωνη..

ε σιγα να μη κατσω να αμς πηδηξουν κιολας..με το μπαρδον..

το ματακι καλα..δε πηρα παιδιατρο..

εβαλα 2 μερες τομπρεξ ισχυρο και σα να περασε..μυξες σημερα δεν εβγαλα καθολου..

βραζω ρεβυθια και κανω 1 πιτα για να παω αυριο στη δουλεια..

χαλια βγηκε αλλα εκει λιμαρια ειναι..ολα τα τρωνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι κοιμουνται μαζι στο κρεβατι της ΜΑριαννας οταν τους βαζουμε αφου εχουν ξυπνησει κατα τις 7 το πρωι...

αλλες φορες απλα πλακονωνται ή παιζουν.

post-8953-13873937516036_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε βαγκ με τις ευαισθησιες σου....

κ εγω τα ιδια απο τοτε που γεννησα.

ασε που ριχνω πολυ κλαμα σε ταινιες με παιδακια... :cry:

ρε ειναι τελεια τα παιδακια σου:::γλυκα!!!!!

μαρακι μου λογικο να εχεις υπνηλια.

εγω θυμαμαι κοιμομουν οπου εβρισκα ειδικα στην αρχη.

δεν ειχα δει μια ταινια ολοκληρη!!!

την επεφτα στον καναπε κ ελιωνα ετσι καθιστη

με τα σαλια να τρεχουν στο μπρατσο...μπλιαξ!!

ντομ αφου την παλευεις μπραβο!! :shock::shock::shock:

νανα σε κοβω πολυ αισιοδοξη! ;);) συνεχισε ετσι.

κ εμενα σημερα η αγγελικη απο γκρινια

κ αγκαλια δεν ηξερε αλλο τπτ!

την πηγαμε κουνιες το απογευμα.....

τι να σας πω...εχει γινει πολυ γρηγορη σε ολα..

στα σκαλια...στα σκοινια για το σκαρφαλωμα..

στην τσουληθρα..

εχουμε παθει πλακα.

στο τελος εφαγε κ μια τζαμαρια στη μαπα

γτ νομιζε οτι ειχε πορτα για να μπει στην καφετερια

αλλα η πορτα ηταν λιγο πιο διπλα!!!!!!!! :shock::shock:

μιλαμε εριξε τρελο κλαμα.

αλλα μολις ο υπευθυνος της εδωσε ενα παγακι στο χερι

το κλαμα κοπηκε μαχαιρι!!! ;)

σωσω οντως πρεπει να βρω κατι να κανω.

αλλα ρε κοριτσια ολο στελνω βιογραφικα

κ ουτε ενα τηλεφωνο δε με εχουν παρει..

μπραβο με το ματι.

καλα φωναζεις τοσο συχνα????????

η χρυσουλα που ειναι????και η χαρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συχνα ειναι καλε;;πας καλα;;;χαχαχαχ...

και θα μπορουσα να φωναζω συνεχεια αλλα δε το κανω..

καλα δε μακουει η γειτονια...

παντα..

καλα τελεια η φωτο σου!!!τα καλα που..που σκατα χωρανε;;

ε την αγγελικουλα..εφαγε πορτα,ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε που εφαγε πορτα η κακομοιρα......

Σωσω χιλιοι καλοι χωρανε. πεφτουνε βεβαια και κλωτσομπονια, αλλα δεν πειραζει. απο την κοιλια μου... το συνηθισαν! :D

καλε με το κοτσομπολιο ξεχασα να μαγειρεψω για τα μωρα για αυριο...

εμεις θα φαμε αυγα. παλι λειπει ο γειτονας και μαζεθουμε τα αυγα απο τις κοτες του.

τωρα εβαλα να βρασω αρακα-πατατα-καροτο-ντοματα-κρεμμυδι-ανιθο, εχω και κιμα κοκκινιστο στην καταψυξη να ριξει ο αντρας μεσα... κομπλε!

τωρα θα σκαλιξουμε τον αποχυμωτη που μας πηραν τα νεα μας κουμπαρια δωρο για τη βαφτηση. μας πηραν πιο δυνατο και πιο ακριβο απο αυτους που ειχαμε επιλεξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...