Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Καλησπέρα φιλεναδιτσες μου,

Σια μου σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία σου, κάνε υπομονή κουκλίτσα μου έτσι όπως εσύ ξέρεις και θα σταματήσει το αιματακι, στο ευχομαι και προσευχομαι....

Guandaki μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ, έλα κουκλίτσα μου εσυ να το πετύχεις...όμως σε παρακαλώ προσπάθησε να μας το φέρεις ήρεμα και φυσικά μην βιαστείς να μας το πεις....ξέρεις εσύ....

Αχ ευχομαι να το έχεις ήδη γραπώσει το σπορούλι.

Οι εγγυούλες μας καλά είναι???

Μαρία μου γλυκειά...ΠΡΟΣΕΥΧΗ, ΕΠΙΜΟΝΗ, ΥΠΟΜΟΝΗ, ΠΙΣΤΗ. Ε? τι λές? δεν είναι όπλα που τα έχουμε?

Εγω κορίτσια ψυχολογία ποιο κάτω και απο τα πατώματα, μόλις έκλεισα 3 χρόνια και δεν παλευετε αυτό....Δουλευω σαν την δούλα απο το πρωι μέχρι το βράδυ και δεν ξέρω που είναι το λάθος μου. πριν ένα χρόνο όπως ξέρετε έχασα το στιριγμά μου...την μανούλα μου και πάλευα να κάνω ένα παιδάκι για να προλάβει να το δεί έστω, και πάλι ακόμη και τώρα δεν το έχω καταφέρει. Περίμενα στα γεννεθλιά μου προχτές να πάρω το δωράκι μου και αντί αυτού δυο μέρες πριν πήρα απογοήτευση....

Προσευχομαι και ελπίζω και αναμένω εκείνη την μέρα. Ο θεός μου φυλάει έκπληξει όπως λέει και η γκαστρούλα μας η Αναστασια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli μου γλυκο..σε καταλαβαινω τοσο πολυ...κι εω ηθελα να γνωρισει ο μπαμπας μου το μωρακι μου αλλα κι εγω αργησα...ειμαι σιγουρη οτι μας βλεπουν και θα μας το στειλουν εκεινοι!ευχομαι να μην περιμενεις αλλο...κι εγω αν τυχον ειμαι η αληθεια ειναι πως δεν θελω πολυ να το μοιραστω οπως την αλλη φορα..με το μαλακο! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου, καλη επιτυχία φιλενάδα... σε σκεφτόμαστε και παρακαλάμε για σένα... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Μωρούλι μου, γλυκό, προσπαθώ και εγώ με νύχια και με δόντια... σε φιλώ γλυκά και σε σκέφτομαι :-*:-*:-*:-*:-*:-*

ΣΙΑ, φιλενάδα, ξάπλα, ξάπλα και πάλι ξάπλα...μέχρι να σιχαθείς το κρεββάτι... (-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

Αναστασούλα γκαστρούλααααααα, φιλάκια πολλά :-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας,

Και γω είμαι σε φάση που περιμένω για πάνω από ένα χρόνο. Ή μάλλον ξαναπεριμένω...

η ιστορία έχει ως εξής, εν συντομία.. αφού κάναμε προσπάθειες για 10 μήνες περίπου, έπεισα τον σύζυγο να πάει να κάνει σπερμοδιάγραμμα.. το αποτέλεσμα απογοητευτικό.. ολιγοασθενοσπερμία... max.. δηλ. 7εκ... και κινητικότητα επίσης χάλια... άρχισε να παίρνει βασιλικό πολτό και να τρώει πορτοκάλια, πήγε σε ουρολόγο που του είπε ότι έχει και κιρσοκύλη και του έδωσε και διάφορα ενισχυτικά (καρνιτίνη, ψευδάργυρο κλπ) και του είπε να κάνει άλλο ένα σπερμοδιάγραμμα.. το 2ο, μη έχοντας ακόμη ξεκινήσει τη θεραπεία ήταν λίγο καλύτερο.. το σύνολο των σπερματοζωαρίων είχε φτάσει τα 14εκ με χαμηλή όμως ακόμη κινητικότητα.. ο ουρολόγος έλεγε εγχείριση της κιρσοκύλης, ο δικός μου έλεγε να κάνουμε πρώτα ένα παιδί έστω και με εξωσωματική και μετά βλέπουμε.. και ο γιατρός του έδωσε και ένα τζελ τεστοστερόνης... το χρησιμοποίησε για ένα μήνα και το σπερμοδιάγραμμα μετά έδειξε μεν αυξημένη κινητικότητα αλλά μορφολογία 100% ανώμαλη!

Το μήνα που έπαιρνε το τζελ, ξεκίνησα και γω εξετάσεις για να δούμε πώς θα πάει. Έκανα εξέταση προγεστερόνης (την 21η μέρα περιόδου) για να δούμε αν κάνω ωορηξία και μια βδομάδα μετά που πήρα τα αποτελέσματα φαινόταν πως δεν κάνω! (είχα κάνει και σαλπιγγογραφία 2 μήνες νωρίτερα και όλα καλά..)

Τέλεια λέω, καλά πάμε... οι μέρες παιρνούσαν και περίοδος πουθενά.. πήγα στο γιατρό αφού είχαν περάσει 40 μέρες από την τελευταία περίοδο, είχα κάνει και ένα τεστ εγκυμοσύνης το πρωί που ήταν αρνητικό και μου έγραψε κλομιφέν (νομίζω) για να μου έρθει περίοδος (και συζητάμε σοβαρά να αρχίσω χάπια εξωσωματικής μετά από 2 κύκλους αφού κάνω κάποιες εξετάσεις) .. τα παίρνω, περνάnε 10 μέρες, περίοδος τίποτα... λέω δεν κάνω ένα τεστ (έχω αγοράσει καμια 20αρια από το internet που κόστισαν συνολικά 5 ευρώ και τα τεστ τα έχω για ..καραμέλες :) ) Κάνω το τεστ το απόγευμα και κάτι αχνοφαινόταν.. δεν έδωσα σημασία, λέω ιδέα μου θα είναι. Την επόμενη το πρωί το επαναλαμβάνω.... ξεκάθαρα θετικό.. συναισθήματα από μένα, μηδέν.. θα παώ να κάνω χοριακή, ποιος το εμπιστεύεται το Internet?? 8 η ώρα έδωσα αίμα, 2 πήρα τα αποτελέσματα... 2.224 μονάδες! Έγκυος φουλ!

Μίλησα με το γιατρό, κανόνισα να με δει 2 μέρες μετά, είδαμε σάκο, όλα καλά... μόνο που αυτό κράτησε μόνο 1 βδομάδα.. γιατί πέρα από σάκο δεν είδαμε τίποτα άλλο.. μετά από 10 μέρες που το έμαθα, πήγα για απόξεση...

Και να'μαι στην αρχή πάλι... περιμένοντας τι θα δείξει η ιστολογική (και ό,τι άλλη εξέταση χρειαστεί) και μη ξέροντας τι να κάνουμε με την κιρσοκύλη του συζύγου.. να κάνει χειρουργείο? (αφού φαντάζομαι εγώ ότι για κάποιους μήνες ο γιατρός θα πει να μην κάνουμε προσπάθειες..) τουλάχιστο να κερδίσουμε κάτι και στο σπέρμα.. Το θεωρώ τρελά απίθανο να ξανασυμβεί κύηση.. μπορεί αλλά δεν μπορώ να περιμένω ένα χρόνο.. Και αν δεν βελτιωθεί η κιρσοκύλη? Μήπως να προχωρήσω σε εξωσωματική? Η ηλικία μου πλέον 33 και του συζύγου 38..

Νιώθω ασφυχτική πίεση χρόνου (στο κεφάλι μου είναι όλα, το ξέρω...) και δεν ξέρω τι να κάνω.. είναι το μόνο που σκέφτομαι και ψάχνω συνεχώς τη βέλτιστη λύση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω να πω ενα μεγαλο ΕΙΜΑΙ!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] ευχαριστω την αγια ειρηνη γιατι ηταν διπλα μου και ευχομαι να συνεχισει!ειμαι χαρουμενη αλλα με προσοχη..ευχομαι να ηρθε για να μεινει!!!σας φιλω ολες!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif]:ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]:clap:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]:clap:[smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob8.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

MΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Είδες που σου έλεγα ότι θα είσαι η επόμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πωπω χάρηκα πάρα πολύύύύύύύύύύ :D:D:D:D Μπράβο κορίτσι μου το άξιζες επιτέλους................!!!! Σου εύχομαι μια τέλεια, υγειή και εννοείται τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου το ηξεραααααααα μπραβοοοοοοοοοο συγχαρητηριααααααααααααα :ymapplause:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] ειδες η Αγια Ειρηνη ηταν κοντα σου και θα συνεχισει να ειναι μεχρι να γεννησεις.αυτη τη φορα ηρθε και θα μεινει ;) πολυ χαρηκα να προσεχεις τωρα :x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne_b εγω θα σου ελεγα να κανει την επεμβαση κυρσοκηλης εφοσον και ο ουρολογος σας αυτο σας ειπε.εμενα εκανε επεμβαση και κοντευουμε σχεδον 1 χρονο μετα, ακομα βεβαια δεν εχω μεινει εγκυος γιατι τυχανε και διαφορα που μας καθυστερησαν.ομως το σπερμοδιαγραμμα που εκανε ηταν πολυ καλο ειχε ανεβει παρα πολυ ο αριθμος σπερματοζωαριων μονο η κινητκοτητα ηταν μετρια λογω μικροβιου.πιστευω οτι θα ανεβει και σε εσας αν την κανει.τι ηλικια εχει ο αντρας σου?εκτος αν εχετε υπομονη και περιμενετε λιγο ακομα και ερθει φυσιολογικα χωρις να κανετε επεμβαση εφοσον ηδη εχει υπαρξει συλληψη.γνωμη μου μην κανετε εξωσωματικη αυτο να ειναι το τελευταιο τελευταιο που θα σκεφτειτε!εχετε πολυ λιγο καιρο που προσπαθειτε και αμεσως λετε για εξωσωματικη?εμεις τι να πουμε δηλαδη που εχουν περασει 4 χρονια?

οταν κανει επεμβαση αμεσως μετα απο λιγες μερες επιτρεπεται να εχετε επαφες και φυσικα και πριν την κανει.οποτε μην το σκεφτεσαι αυτο καν!αυτα ειχα να σου πω απο προσωπικη εμπειρια τωρα αν θες κατι να με ρωτησεις και ξερω ευχαριστως να σου απαντησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθανασια το αγορακι σου ειναι αυτο το κουκλι;να σου ζησει και με το καλο να ερθει και το αδερφακι!!!!!!!ροουζ σου ευχομαι να σαι η επομενη γιατι ειμασταν πολυ παλιοσειρα!!!! :lol::lol::lol: αντε να περναμε στην αλλη πλευρα!!!κι εγω ελπιζω οτι θα μεινει..ειμαι πιο ηρεμη αφημενη στα χερια της αγιας και του ο,τι ειναι να γινει θα γινει!!!εγω πιστευω οτι ο πελαργος που περασε πανω απο το αμαξι μας..πεταξε ενα σακουλακι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne_b εγω θα σου ελεγα να κανει την επεμβαση κυρσοκηλης εφοσον και ο ουρολογος σας αυτο σας ειπε.εμενα εκανε επεμβαση και κοντευουμε σχεδον 1 χρονο μετα, ακομα βεβαια δεν εχω μεινει εγκυος γιατι τυχανε και διαφορα που μας καθυστερησαν.ομως το σπερμοδιαγραμμα που εκανε ηταν πολυ καλο ειχε ανεβει παρα πολυ ο αριθμος σπερματοζωαριων μονο η κινητκοτητα ηταν μετρια λογω μικροβιου.πιστευω οτι θα ανεβει και σε εσας αν την κανει.τι ηλικια εχει ο αντρας σου?εκτος αν εχετε υπομονη και περιμενετε λιγο ακομα και ερθει φυσιολογικα χωρις να κανετε επεμβαση εφοσον ηδη εχει υπαρξει συλληψη.γνωμη μου μην κανετε εξωσωματικη αυτο να ειναι το τελευταιο τελευταιο που θα σκεφτειτε!εχετε πολυ λιγο καιρο που προσπαθειτε και αμεσως λετε για εξωσωματικη?εμεις τι να πουμε δηλαδη που εχουν περασει 4 χρονια?

οταν κανει επεμβαση αμεσως μετα απο λιγες μερες επιτρεπεται να εχετε επαφες και φυσικα και πριν την κανει.οποτε μην το σκεφτεσαι αυτο καν!αυτα ειχα να σου πω απο προσωπικη εμπειρια τωρα αν θες κατι να με ρωτησεις και ξερω ευχαριστως να σου απαντησω.

rose25 εγώ είμαι 33 και ο σύζυγος 38... σίγουρα μπορείς αμέσως να προσπαθείς μετά την επέμβαση? κάτι άκουσα για μετά από 3-5 μήνες γιατί αλλιώς μπορεί να έχει χρωμοσωματιακές ανωμαλίες... τι να πω... μπορείς να μου στείλεις με πμ πού κάνατε την επέμβαση, ποιος σας την έκανε και πόσο κόστισε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandoooooooooooooooo μπραβο ρε κοριτσι μου!!!!!!!! :ymparty::ymparty::x ευχομαι ολα να πανε καλα που θα πανε θα το δεις!!!!!!!Πες μου αν θελεις να σε κοκκινίσω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα γλυκουλες!!!!αναστασια θα το παρουμε νορμαλ οτι ολα θα πανε καλα..χωρις φοβους λοιπον κοκκινησε με και ολα θα πανε οπως πρεπει να πανε..ο,τι γινει!!!πητ ισως 6 απριλη,κατσε να δουμε τι θα πει και ο ντοκτορ!!θελω να ευχηθω σε ολες να εχουν υπομονη γιατι αυτη η μερα τελικα πολλες φορες ειναι πιο κοντα απο οσο νομιζουμε!ξερετε ποσο καιρο το παλευουμε κι εμεις!!αλλα καποια μερα ερχεται αυτο το ++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!το καλοκαιρι ειναι καλη και γονιμη εποχη,οι διακοπες βοηθουν οποτε δωστε του να καταλαβει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε κοριτσακι μου!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ CUANDAKI MOY!!!!

ΚΑΛΟΣΤΕΡΙΩΤΟ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΟΛΟΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandoooooooooooooooooooooooo!!!πόπο τρελάθηκα, μπράβο!!!συγχαρητήρια κοπέλα μου, ένα υγιές και καλότυχο μπεμπάκι να σας γεμίσει ευτυχία!!!ρε κορίτσια,όποτε λείπω μια μέρα από το σπίτι κι έρχομαι την επόμενη πέφτω σε καλές ειδήσεις! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]:clap::clap::clap:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ααααααααααααααααααααααααααααααααα είναι απίστευτοοο!!! Μπράβο κουκλίτσα μου, μπράβο....Να πάνε όλα καλά κοπελάρα μου. Η Τρίτη και η καλύτερη. Τελειόμηνη και όμορφη να είναι και όλο ευτυχία και υγεία.

Γιούπιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!μπραβο ρε κοριτσακι μου!

σου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε τελεια και να χεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

να μη φοβασαι τιποτα απο δω και περα!

να χεις πιστη Στο Θεό, Στην Παναγία και Στην Αγία Ειρήνη Την Χρυσοβαλάντω και θα βοηθησουν ολα να πανε κατ ευχην κοπελα μου!

τα υπολοιπα κοριτσακια να ξερετε οτι εχετε παρει σειρα και ο πελαργος θα σας επισκεφτει το συντομοτερο!

Εχει Ο Θεός για όλους μας κοριτσακια μου!

απο μενα ενα δυνατο φυσηγμα για να γκαστρωθειτε ολες ως τη μια φουφουφουφουφουφουφου!

φιλακια και καλες επιτυχιες σε ολες!

μη χανετε την πιστη σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλό μήνα!!!! Τι ωραία που μπήκε ο μήνας εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!! Cuando μου ναι ο γιόκας μου είναι στη φώτο και σ' ευχαριστώ για την ευχούλα!!!! :P Μάλλον τώρα ξέρεις τι πρέπει να κάνεις εεεε........ Ξεκίνα να μας ΦΥΣΑΣ ;);););) δε το έχεις συνειδητοποιήσει ακόμη ότι εκπνέεις γκαστροαεράκι???????? Άντε περιμένουμε....... :-*:-*:-* και απ'όλες τις εγγυούλες, girl84, anastasaki,twiggy..... Σας πήραν τα μυαλά τα σποράκια αλλά μη το ξεχνάτε..... ;)

Μωρούλι, Αγγέλα, Χ+Μ, Χουανιτάκι, Μαρικάκι, Daphne, Λιλ και τα δικά μας μωράκια είναι καθ' οδόν μη το ξεχνάτε!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!congrats-on-preg.gif

Ημουν σιγουρη!!! Ειδες ο πελαργος για εσενα ηταν καλο σημαδι.Αυτη τη φορα ηρθε για να μεινει!

Εχω χαρει πολυ,δεν περιγραφεται , σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Με το καλο και εμεις κοριτσια !!!!

Φευγω για διακοπες , οταν μπορω θα μπαινω να διαβαζω τα νεα σας, καλο μηνα , καλη εβδομαδα και καλες διακοπες σε ολες!!!!φιλακια πολλα!!!! :ymparty::-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουαντο!!!!!! :D:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!!! μπραβο μπραβο, σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, με το καλο να περασουν οι μερες να δειτε το σπορακι σας ειναι πραγματικα υπεροχο συναισθημα!!!! πολυ χαρηκα, εχουμε ξεκολλησει.... αντε και οι υπολοιπες!!!!!

daphne δεν ξερω, νομιζω το οτι εγινε μια φορα κατι ειναι πολυ θετικο και επισης εχω πολλες φορες ακουσει οτι καμια φορα η επεμβαση κιρσοκιλης δεν φερνει τα επιθυμητα αποτελεσματα. Αν νιωθετε οτι αντεχετε λιγο ακομα, να το ψαξετε κι αλλο, να δοκιμασετε τις θεραπειες του ουρολογου... αν οχι προχωρηστε σε κατι πιο δραστικο... Να θυμασαι οτι ολα ειναι καλα αν αισθανεσαι ετοιμη για αυτα και δεν πιεζεσαι ψυχολογικα.. σου ευχομαι καλη τυχη και συντομα εγκυουλα!!!

φιλια σε ολες, καλη μηνα!!!!

λιλ καλα να περασετε!!!! να επιστρεψεις διπλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου δεν το πιστεύω!!!!!!!!! :o):o):o):o):o):o):o):o):o):o) Συγχαρητήρια ρε παλιοσειρά!!!!!!!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Μπράβο βρε φιλενάδα πόσο πολύ το χάρηκα! Να σκέφτεσαι μόνο θετικά και να μην αφήσεις την παλιά ατυχία να σε επηρεάσει σε αυτή τη περίπτωση. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και του χρόνου την άνοιξη να έχετε ένα υγιαίστατο κουκλάκι στην αγκαλιά σας!!!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια πάρτε κουράγιο και δύναμη από τις νέες εγκυμονούσες και να αρχίσετε να ετοιμάζεστε σιγά σιγά γιατί ο κλοιός στενεύει επικύνδυνα για όλες σας! Θα σας πουντιάσουμε στο φύσιμα μέχρι να κοκκινήσετε όλες!!!!!!!!!!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...