Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Κορίτσια μπήκα κι από δω να σας διαβάσω!

Μορούλι πολύ λυπάμαι, να κάνετε όμως ότι σας κάνει να νιώθετε καλύτερα και να μη χάνετε την αισιοδοξία σας!

Το ίδιο εύχομαι σε όλα τα κοριτσάκια!!! Τα μωράκια θα σκάσουν μύτη και σας θέλουν χαρούμενες!!!!

Λιλάκι μου σ' ευχαριστώ πολύ, νιώθω πολύ όμορφα ξέροντας ότι σας έχω δίπλα μου έστω και μέσα από μια οθόνη υπολογιστή!!! Εύχομαι το μωράκι σου να είναι το επόμενο που θα χτυπήσει την πόρτα!!!

Εγώ θα είμαι εδώ και θα χαίρομαι για σας!!!Μάντι, Τουίγγι φιλάκια στις κοιλίτσες!!! Μερέντα,Λιλ,Αγγέλα και σε όλα τα κοριτσάκια φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athanasia14 πολλά φιλάκια και σε εσένα :-*:-*

marikaki27 αν θυμάμαι καλά Σεπτέμβριο θα έρθεις στο Ελλάδα ;

Ροουζ χουανίτα :-*:-*

mariap1 :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ευχαριστώ που δεν με ξεχνάς!!

Αγγέλα τα φάρμακα δεν είναι ποτέ αθώα αλλά πρέπει να κάνουμε κάποιες θυσίες...

κάνε αυτό που πιστεύεις καλύτερο για σένα, αν δεν είσαι έτοιμη για φαρμακευτική αγωγή τότε καλύτερα περίμενε 1 - 2 κύκλους και ξεκίνα μετά. Η φαρμακευτική αγωγή ξεκινάει στην 2ρη μέρα του κύκλου και όχι αργότερα και υπέρηχο (τουλάχιστον εγώ) ξεκίνησα να κάνω απο την δεύτερη μέρα του κύκλου μου όταν δλδ ξεκίνησα και τις ενεσούλες.

Εσύ απο οτι κατάλαβα είσαι στην 2ρη μέρα του κύκλου σου και γράφεις οτι θα αρχίσει ο γιατρός να παρακολουθήσει το αυγουλάκι σου απο εβδομάδα ; και φάρμακα πότε θα πάρεις :?

πιστεύω πως είναι λάθος κάτι.... κάπου...

(αν κάνω κάπου λάθος ας με διορθώσει κάποια κοπέλα !!!!)

η εγκυούλες τι κάνετε ; Αναστασία madi twiggy... σίγουρα θα ξέχασα κάποια :oops::oops:

Σία πως είσαι ; θυμάμαι πως είχε ξεκινήσει δύσκολα η εγκυμοσύνη, όλα καλά τώρα ; το εύχομαι !!

για πέστε μας ρε κορίτσια πως είναι να είσαι έγκυος με τέτοια ζέστη ; :-?:-?

φιλιά σε όλες !!!!!! :-*:-*

α !! και για να μην ξεχνάμε και τις παλιές καλές μέρες [smilie=fart.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μου σας ευχαριστώ πολύ... θα προσπαθήσω να ξεκουραστώ και μετά βλέπουμε..

Twiggy μου το πρόβλημα μας είναι το αδύναμο σπέρμα και φυσικά η πίεση του χρόνου για την πρόωρη εμμηνοπαυση μου...

Μαρία μου γλυκειά, θα το παλέψουμε κουκλίτσα μου, και θα το πετύχουμε σίγουρα!!!

Σας φιλώ όλες και καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta μου σε ευχαριστώ για την απάντηση.Ο γιατρός είπε οτι θα παρακολουθήσει την ωορρηξία μου και θα μου κάνει μια ένεση 36 ώρες πριν την ωορρηξία.Αυτό κατάλαβα, είπε οτι θα είναι φυσική η σπερματέγχυση αλλά θα γίνει ένεση :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli μου, μια μέρα θα φτάσουμε στο στόχο μας. Ίσως πάρει περισσότερο απ' ότι υπολογίζαμε, αλλά θα φτάσουμε. Σε φιλώ γλυκά και σε σκέφτομαι... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

MaDi φιλάκια πολλά στην κοιλίτσα :-*:-*:-*:-*:-*

Το ίδιο και σε σένα Girl84, που ποτέ δεν μας ξεχνάς :-*:-*:-*:-*:-*

ΣΙΑ, Αναστασούλα, Τούγκι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

Μερεντούλα, μάλλον κατά τον Οκτώβρη το βλέπω τώρα... δεν έχω τελειώσει με το Αλλοδαπών (ανανέωση πράσινης κάρτας) :-w:-w:-w:-w:-w και χρειάζομαι και καινούργιο διαβατήριο... :-??:-??:-??:-??

Ρόουζ με το καλό να κάνεις το προσκηνυμά σου στην Οσία Ειρήνη Χρυσοβαλάντω και να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου, πολύ σύντομα να μας ανακοινώνεις την εγκυμοσύνη σου :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Cuando, εάν δεν κάνω λάθος, αύριο θα κάνεις τεστ εγκυμοσύνης;;;;; :?::?::?::?::?: Καλή επιτυχία φιλενάδα.... εύχομαι αυτή τη φορά να έρθει και να μείνει :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Αγγέλα, εγώ θα σε συμβούλευα να κάνεις μερικές προσπάθειες με φυσικό τρόπο και μετά να δοκιμάσεις με φάρμακα. Εγώ λόγω ηλικίας πήρα πολύ μεγάλες δόσεις και δυστυχώς έκανα κυστούλα στην αριστερή ωοθήκη. Υποψιάζομαι ότι όλες τις φορές που πήρα φάρμακα (2 σπερματεγχύσεις + 2 εξωσωματικές) έκανα κύστη στην αριστερή ωοθήκη, γιατί πάντα είχα κάτι πονάκια στο σημείο αυτό... Απλά οι σπερματεγχύσεις έγιναν στην Αμερική και οι γιατροί δεν μου ανέφεραν τίποτα, ενώ οι εξωσωματικές έγιναν στην Ελλάδα και ο γιατρός μου το είπε αμέσως.

Σας χαιρετώ κορίτσια :-h:-h:-h:-h:-h:-h Μπορεί να μην μπαίνω συχνά, αλλά να ξέρετε ότι σας σκέφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα στα κοριτσια μου!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μωρουλι να μην στεναχωριεσαι για ολα υπαρχουνε λυσεις πλεον, απλα οπως ολες μας και συ θα ταλαιπωρηθεις μεχρι να γινεις μανουλα .. Δυστηχως και γω τωρα που σκεφτομαι ποσες στεναχωριες και ποσα χρηματα εδωσα για να μεινω εγκυος φυσιολογικα στο τελος, ειναι να βαρας κουτουλιες στον τοιχο!!!

Το κεντρο που θες να πας το γνωριζω, πηγε η ξαδελφη μου εκει και εμεινε εγκυος με την 1 προσπαθεια σε διδυμμα, ειναι απο τα καλυτερα!!!! Καλο θα ητανε να πατε να κανετε μια αναγνωριστικη επισκεψη πριν προχωρησετε σε οτιδηποτε..

Το Cuandaki θα κανει τεστ εγκυμοσυνης αυριο? :?::?::?: δεν καταλαβα [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] τελος παντων αν ειναι ετσι σου ευχομαι καλη επιτυχια κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου @};-@};-@};-@};-

στα υπολοιπα κοριτσια μας Μαρικακι , merentoula ,LIL, ATHANASIA, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, TWINGY, ROSE,MADI, ΑΓΓΕΛΑ, φιλακια πολλα :-*:-*:-*:-*

Εγω κοριτσια προσπαθω οσο μπορω να μενω ξαπλωμενη γιατι ακομα δεν εχω ξεμπερδεψει με το αιμα ποτε σταματαει ποτε ξαναερχεται ..

Μερεντουλα η εγκυμοσυνη το καλοκαιρι ειναι λιγο ζορι εξαρταται βεβαια και απο τον μηνα που εισαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ ΑΛΛΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΔΩ. ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΓΥΡΙΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ. ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΗΞΗ.

ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΗ.....

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα !!

Δυστυχως και εγω αδιαθετισα εχθες :cry:

Ελπιζω να ειναι και η τελευταια φορα που μας επισκεπτεται κοριτσια!!

Καλη επιτυχια στην cuando μας!!! %%-%%-%%-

Σιακι υπομονη θα περασει και αυτο , κατσε ξαπλωμενη και μην κανεις τιποτα, ολα θα πανε καλα!!!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi μου την αλλη βδομαδα θα παμε να ξανακανουμε εξεταση να δουμε αν εχει φυγει.μακαρι να ειναι οπως τα λες και μεχρι τελος του χρονου να εχω μεινει.καθε χρονο αυτο παρακαλαω και καθε φορα περναει ο χρονος με αδεια αγκαλια :( μακαρι να με λυπηθει ο Θεος και να μου στειλει γρηγορα το μωρακι μου :ympray:

μαρικακι μου σε ευχαριστω πολυυυυυυ που προσευχεσαι για μενα..μακαρι και για σενα συντομα να εχεις ευχαριστα να μας πεις :):)@};-@};-@};-@};-

μερεντουλα,αναστασια,twiggy,μωρουλι :-*:-*:-*:-*:-*

σια μου να προσεχεις πολυ ξεκουρασου οσο χρειαστει.φιλακια πολλα :x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

χ+m μου και εγω αν δεις στα μηνυματα στις πισω σελιδες χαλια ημουν οταν ηρθε η περιοδος αλλα τωρα ειμαι παλι οκ και βουρ για ντοιν ντοιν :-p μην ξεχνιομαστε ;)

lil στο ευχομαι να ειναι και η τελευταια %%-%%- που θα παει θα τον πιασουμε τον σπορο ;)

κοριτσακια μουυ να περνατε καλα @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eτσι λεω και εγω Rose μου, μακαρι για ολες μας!! Και εαν δεν μπορεσουμε φυσιολογικα ,υπαρχουν τροποι σημερα , ευτυχως εχουμε να ελπιζουμε....Ολα καλα θα πανε και σε εσας, ειναι θεμα χρονου θα δεις οτι του χρονου θα κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σας!! %%-%%-%%-

Στελνω σε ολες την καλημερα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες μου! Σήμερα γιορτάζει η Αγία Ειρήνη η Χρυσοβαλάντω, έχω ακούσει ότι βοηθάει πολύ τις γυναίκες που προσπαθούν να αποκτήσουν μωράκι.... Εύχομαι η Χάρη της να μας δυναμώνει και να χαρίσει σύντομα σε όλες μας αυτό που λαχταράμε :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΕΝΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ "ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ. ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ. ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ"

ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΟΥΜΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!γυρισα κι εγω!!!μεγαλη η χαρη της αγιας ειρηνης και ευχομαι να μας αξιωσει να κραταμε τα μωρακια μας του χρονου στην αγκαλαια μας...κουραστηκα κι εγω πολυ βρε κοριτσια..μωρουλι,μαντι, και λιλ λυπαμαι πολυ,τι να πω τα χουμε ξαναπει ουφ και ουφ..εγω ναι σημερα ειναι 14 μερες ..αλλα δεν κανω τεστ ακομη..εξαλλου το στηθος που πονουσε, λιγο ηρεμησε σημερα και με εκανε να χασω τις ελπιδες μου...οποτε περιμενω και προσπαθω να ειμαι ετοιμη ψυχολογικα για την επομενη...παντα ελπιζω να διαψευστω..αλλα θα δειξει..σας φιλω και κουραγιο σε ολες μας.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εγώ μόλις έκανα την πρώτη ενεσούλα από τις 6 που έχω... Και ναι πιστεύω πως είναι μια καινούρια μέρα για όλες μας!!! Πολλές έχετε κουραστεί το ξέρω :roll: , όμως μη το βάζετε κάτω ;) ....

Χ+Μ και Cuandaki τα νινάκια είναι καθ'οδόν απλά είναι λίγο ζαβολιάρικα και μας παιδεύουν ;):P;);)

Στέλνω πολλά φιλάκια σέ όλα τα κοριτσάκια μας!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μακαρι να ακουσουμε ευχαριστα απο εσενα για να ξεχασουμε λιγο τα δικα μας!!!

Ειχαμε παει εχθες στην μπεμπα που θα βαπτισουμε το Σεπτεμβρη και εβλεπα τον καλο μου πως οταν επαιζε μαζι της, ελαμπαν τα ματια του απο χαρα ηταν ξετρελαμενος ,ειδα ποσο πολυ το θελει και εγω βουρκωσα και κοιταξα κατω, γυρισα αλλου για να μην με δει :cry: Και λεω ενα μεγαλο ΓΙΑΤΙ, που δεν υπαρχει απαντηση....

Ααααχ θελω να φυγω για διακοπες, την Δευτερα θα παω αρχικα στο εξωχικο μου, και την Πεμπτη θα ερθει και ο καλος μου γιατι εχει δουλεια...ετσι για 5 μερουλες. Το περιμενω πως και πως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες!

cuandaki καλά αποτελέσματα! μακάρι τώρα που γράφω, το σποράκι να είναι στην κοιλίτσα. %%-

lil καμιά φορά "περνάω" να κοιτάξω τα νεάκια σας κ χαίρομαι με κάθε εγκυούλα! σύντομα θα είσαι κ εσύ κόκκινη κόκκινη κ λαχταριστή! η αναμονή δεν είναι καθόλου ευχάριστη, όμως το μωράκι θα έρθει κοντά σας κάποια στιγμή εφόσον το θέλετε τόσο @};- .

φιλιά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από δω!!! Λιλάκι μου μη στενοχωριέσαι και μη νιώθεις άσχημα, είναι δύσκολο κάποιες φορές αλλά δες το σαν πρόβα τζενεράλε για το μπεμπάκι σας που έρχεται σίγουρα και φυσικά θέλει να σας δει χαρούμενους και τους δυο.... ;):-*:-*:-* σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, τα φιλιά μου σε όλες!!!

Lil ράγισε η καρδιά μου με αυτό που γραψες :cry: πόσες φορές πιάνω τον άντρα μου να κοιτάζει ξετρελαμένος τα μωράκια, στο δρόμο, στο σουπερ μάρκετ, στις διαφημίσεις της τηλεόρασης!Αξίζει τόσο πολύ να γίνει πατέρας όπως κι ο δικός σου και τόσοι άλλοι άντρες στον κόσμο κι εκείνη την ώρα αισθάνομαι τέτοιο πόνο...πάλι χθες πήγαμε σε ένα κατάστημα και είμασταν τέσσερα άτομα σύνολο, εμείς οι δύο και, εννοείται, μια έγκυος με τον άντρα της, ένα άξεστο ζώο που φώναζε, έβριζε, άστα να πάνε.Η ίδια χαζογέλαγε κι όταν ο άντρας της έβρισε τα θεία(δεν λεω λεπτομέρεις γιατί με ενοχλεί πολύ και δεν είμαι θεούσα) έσκασε στο γέλιο και λέω ''κοίτα ποιοι θα γίνουν γονείς''.Τότε κατάλαβα οτι ο θεός δεν έχει καμία σχέση με τον ερχομό ενός παιδιού αλλά με την ψυχή και το μυαλό μας.Στο πρώτο μιλάει, δυστυχώς για μας τους πιο ευαίσθητους, η φύση.Το δεύτερο που μου έτυχε έχει να κάνει με δουλειά.Πήρα σε μια αγγελία που ζητούσαν ΄γυναίκα για μωρό, απο Σεπτέμβρη.Απο τη μια δεν θέλω να είμαι άνεργη και ντρέπομαι να αρνηθώ γιατί είναι αχαριστία(αν βέβαια με προτιμήσουν) κι απο την άλλη με πονάει η σκέψη και μόνο, θα μπορώ να το δω καθαρά επαγγελματικά;δεν θα με πιάνει το παράπονο;Αυτά τα νέα μου, καλημέρα και πολλά φιλάκια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια ολες ειμαστε κουρασμενες και ταλαιπωρημενες απο τα πολλα χρονια προσπαθειας αλλα να μην το βαζουμε κατω.υπαρχουν πολυ χειροτερα που συμβαινουν γι αυτο να λεμε δοξα το Θεο.θα ερθει και σε εμας θα δειτε..εγω προσευχηθηκα για ολες μας στην Αγια Ειρηνη την Χρυσοβαλντω και πιστευω πολυ πως συντομα θα ειμαστε ολες φουσκωμενες ;) θα μας βοηθησει καμια δεν θα μεινει χωρις σπορι ;;) πιστη κοριτσια και πολυ δυναμη για να αντεξουμε την αναμονη :):)

cuando περιμενω ευχαριστα απο σενα θα εισαι η πρωτη που θα κοκκινησει και μετα να δεις τυφωνας θα ερθει :-p@};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ! ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΖΕΥΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΦΙΛΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΙΑΤΙ;

ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥΣ.

Αγγέλα ΠΕΡΣΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΗΘΕΛΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝΕΡΓΗ.

cuando ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τ ι κανουν τα κοριτσια?

cuando μου ευχομαι ηδη να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!!!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟ δεν θα αφησεις καμια μας!!!Εχετε υπομονη και πιστη!!!Σας σκεφτομαι ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω πιστευω οτι η αγια ειρηνη δεν θα αφησει καμια μας...κουραγιο και δυναμη!!!εγω ακομα περιμενω και θα κανω τεστ την κυριακη αν δεν εχουμε νεωτερα!!και δευτερα χοριακη αν εχουμε θετικο τεστ!!! :ympray::ympray: αγια ειρηνη κανε το θαυμα σου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...