Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΒΡΗΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΕΤΡΕΞΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ.

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΜΕ ΜΙΑ ΚΛΕΦΤΗ ΜΑΤΙΑ ΕΙΔΑ ΤΗ cuando MAΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΨΕΥΤΙΚΑ ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..... ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΞΙΩΣΕΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΕΙ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΤΕ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΨΥΧΩΝΕΤΕ. ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις κούκλες! Βρήκα επιτέλους internet και είπα να μπώ να πώ μια καλησπέρα!

Χάρηκα πάαααρα πολύ για τις νέες εγκυούλες μας και για το κουράγιο και την υπομονή των υπολοίπων!!! Αχ πότε θα έρθει αυτή η στιγμή και για εμάς??!! :(

Βρε κορίτσια εγώ λύγισα χθές το βράδυ... Κάτι σχετικό συζητούσαμε με τον άντρα μου και του είπα ότι ραγίζει η καρδιά μου που βλέπω τόσα παιδάκια τώρα το καλοκαίρι και εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε...έριξα και ένα κλάμα και γίναμε και οι δύο κομμάτια!!!

Αχ αντί να χαλαρώσω το καλοκαίρι και να πάψω να το σκέφτομαι όλο εκεί τριγυρίζει το μυαλό μου.

Sorry αν σας έριξα, απλώς κουράστηκα λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou....σε καταλαβαινουμε απόλυτα.....γιατι το ζουμε όλες αυτό....

Εμένα το κακό είναι οτι οταν με πιάνουν οι μαύρες μου...ξεσπάω στους ανθρώπους μου....κι αυτό δεν ειναι καθόλου καλό.

Φέτος θα προσπαθήσω να απασχολήσω το μυαλό μου και με αλλα πράγματα ...για να μην σκέφτομαι μονάχα αυτό το θέμα....Νομίζω οτι αυτό βοηθάει κάπως.......

Υπομονη κορίτσια....θα ζησουμε κι εμέις την μητροτητα.......... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μωρούλι μας!!! Καλώς ήρθες απο τις διακοπούλες σου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Ελπίζω να φόρτισες καλά-καλά, για να ριχτείς στη μάχη... ;););););););)

Γειά σου Χ+Μ και καλή διαμονή με τον αντρούλη σου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Λαγονήσι, άστα φιλενάδα, έτσι που πάω εγώ, σε λίγο όχι μπότοξ, αλλά ολική πλαστική προσώπου θα χρειαστώ :shock::shock::shock::shock::shock: , γιατί αλλιώς θα ντρέπομαι να εμφανιστώ στην παιδική χαρά με ένα νήπιο στο καρότσι... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Levou μου γλυκιά, έχω καιρό να σε διαβάσω και σε πεθύμησα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Μην μου στεναχωριέσαι φιλενάδα, και μην μου απελπίζεσαι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Θα έρθει και η δική σου η μέρα, εδώ θα είμαστε και θα το δείς. Εγώ, η γριά κότα, θα σας διώξω όλες από αυτό το πόστ, πρωτού κακαρίσω για το δικό μου αυγό... :lol::lol::lol::lol::lol: Να θυμάσαι τα λόγια μου φιλενάδα.... Σε φιλώ και βάστα γερά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

Δεν θελω να διαβαζω στεναχωριες εδω μεσα.Ειπαμε ειμαστε μαχητριες και δεν το βαζουμε κατω.Ολες θα γινουμε μανουλες απλα η καθε μια εχει την ωρα της.Τα ελεγαν και σε μενα και δεν το πιστευα...οταν χαλαρωσα ομως ηρθε!!!!

Θελετε μπεμπεδοκλανιδοοοοοοοοοοο φραστττττττττττττττττττττττ :-o ουπςςςςςςςςςςςςςςςς μερες ειχα να ριξω την κρατουσα να αρωματισω το χωρο!!! =p~ πρεπει να βρω και τη φιλη μου την Σια,αυτη εχει κατι υπεροχες,μοναδικες,συλλεκτικες...

Φιλια σε ολες φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές καλημέρες στην πιο όμορφη παρέα του internet!! Πόσο χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω!!! :D

Έχετε δίκιο όλες αλλά είναι ανθρώπινο να πέφτουμε που και πού, ευτυχώς όμως που έχουμε η μια την άλλη και την παλεύουμε!!

Σας φιλώ όλες και μια μια ξεχωριστά! Ματς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι να ακουτε την αναστασια και να μην απελπιζεστε!! ολες θα βγουμε νικητριες απο εδω μεσα!! κοιταξτε τη λιστουλα της πως εχει κοκκινησει επικινδυνα!!! ;)

φιλια σε ολες, καλη δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου!!!!!!!!!!!!!!

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΣΑΣΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΚΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ!!!!!!!!!!!!

ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

Αρκεί να το πιστέψετε στα βάθη της καρδιάς σας!!!!!!!!!!!

Μην ξεχνιόμαστε.............

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν είμαι γκαστρούλα πλέον...........

Το φύσημα το στέλνει ο μπεμπούκος μου!!!!!!!!!!!

;););););););););););););););););););););););););););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pipitsazouzouna μου γλυκιά να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!!! Περιμέναμε πως και πως να δούμε ότι όλα πήγαν καλά!!!! Πώς τα πας με το γιόκα σου;;;;; Δεν πιστεύω να ζορίζεσαι;;;;;

Levou όλες μπορούμε να σε καταλάβουμε πολύ καλά. Είναι λογικό να πέφτεις ψυχολογικά. Μόνο έτσι θα μπορέσουμε να σηκωθούμε, να πεισμώσουμε και να μην εγκαταλείψουμε τις προσπάθειες μέχρι να τα καταφέρουμε!!!! Και θα τα καταφέρουμε, είναι σίγουρο. Απλά θα ταλαιπωρηθούμε λιγάκι παραπάνω. ...Έτσι για να το εκτιμήσουμε....

Φιλιά σε όλη την παρέα που επιστρέφει από τις διακοπές και ας ευχηθούμε ότι ο Σεπτέμβρης θα έχει μόνο ευχάριστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και εγω κοριτσια στο ομορφο παρεακι :D

Πιπιτσα να σας ζησει!!!Σου εχω στειλει τις ευχες μου και νωριτερα.Ωραια ευχη να σαι καλα!!!Μακαρι για ολες μας!!!

Γυρισα νωριτερα απο τις διακοπες αφου εχθες με επισκεφτηκε η κυρια...Δυστυχως δεν μας εφερε τυχη το καλοκαιρι και ειπαμε να μην αφησουμε αλλο το χρονο να περναει :cry:

Τα νεα μου ειναι οτι σημερα μιλησα με τον γιατρο μου και θα κλεισουμε απο Δευτερα ραντεβου για να προχωρισουμε τις διαδικασιες για την εξωσωματικη.Δεν ξερω αν θα προλαβουμε σε αυτο τον κυκλο μεσα στον Σεπτεμβρη, αν οχι στον επομενο.Ειναι η πρωτη μου προσπαθεια και αφου σημερα εχουμε και αυτη την επιλογη μας θεωρω τυχερες. Με κουρασε καθε μηνα να λεω θα ερθει...δεν θα ερθει...και να ελπιζω ετσι..

Βλεπω ποσες χαρες κανει ο καλος μου με τα αλλα παιδακια και στεναχωριεμαι που δεν εχουμε και εμεις, εστω και ενα, δεν ζηταω πολλα :cry:

Ελπιζω να παρουμε αυτο το δωρακι στα χερια μας μεχρι το επομενο καλοκαιρι!

Σας φιλω ολες :-*:-*:-*

Καλη τυχη να εχουμε ολες μας, με υγειεστατα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα..........

Μη μου πτοείστε καθόλου!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν είναι η ώρα τους ακόμη...... θα έρθουνε τα μπεμπάκια σας & θα δείτε τί εστί ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ!!!!!!!!

Μια χαρούλα τα πάμε!!!!!!!!

Λατρεύουμε τον ύπνο!!!!!!!!!!!!!

Την αγκαλιά της μανούλας & του μπαμπάκα!!!!!!!!

Και το ξενύχτι!!!!!!!!!!

Ζόμπι κοντεύουμε να γίνουμε!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα ωραια ε;να το απολαυσεις!!!λιλ μου γυρισατε;ευχομαι να πανε ολα καλα με την νεα σας προσπαθεια!!!ολα καλα θα πανε!! %%-%%- σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι γυρισαμε , αδιαθετησα και γυρισαμε νωριτερα . Ηθελα να γυρισουμε να παρουμε το γιατρο τηλεφωνο να ξεκινησουμε...κουραστηκα πια και βαρεθηκα να περιμενω μηνα,μηνα... Μακαρι cuandaki μου!!!

Εμπαινα οταν μπορουσα και διαβαζα τα νεα σας, διαβαζα τα δικα σου και χαιρομαι πολυ για σενα :D Ολα θα πανε καλα , ανοιξες και θεματακι διαβασα δεν ειναι τιποτα θα περασει!Εδω θα ειμαστε για να στειριζει η μια την αλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι λιλ μου!!!θα ειμαστε κοντα σου σε οτι προσπαθεια κανεις και θα γιορτασουμε ολες παρεα την επιτυχια σου!!!εχεις μεγαλες πιθανοτητες!καμια φορα θελει λιγο σπρωξιμο το μωρακι για να ρθει πιο γρηγορα..ολα καλα!!οσο για το θεματακι μου ναι τιποτα δεν ειναι απλα ειπα να ρωτησω για σιγουρια μην κανω του κεφαλιου μου!! ;) κι ευτυχως εδω στο μαμμυ ειναι γεματο απο γλυκα κοριτσια προθυμα να βοηθησουν!θα περιμενουμε τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολη την παρεα.τι κανετε?πως ειστε?εγω ας τα λεμε καλα κατι προβληματα υγειας εχω που πιστευω γρηγορα να φυγουν και να μην ξαναρθουν!

καλως ηρθες levou και Lil @};-@};-

lil αν νιωθεις οτι πρεπει να κανεις εξωσωματικη να την κανεις και ευχομαι πολυ καλη επιτυχια..εδω θα ειμαστε μαζι σου :YMHUG::YMHUG:

πιπιτσα να σου ζησει ο μπεμπακος σου.υγεια και ευτυχια να εχει παντα!ευχομαι συντομα ολες μας να ερθουμε στην θεση σου ;;);;)

κοριτσια σημερα ειμαι στην 6η μερα του κυκλου μου και ειχα πονο χαμηλα αριστερα.απο τωρα να εχω ωορρηξια? :-o εντυπωση μου κανει πολυ νωρις δεν ειναι με κυκλο 30?αλλιως τι αλλο να ειναι βρε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax cuandaki μου με συγκινεις πραγματικα...δεν εχω λογια :x:x:x@};-

Εχεις δικιο μπορει να μην ειναι κατι σοβαρο αλλα να θελει λιγο σπρωξιμο %%-%%-%%-

Ανυπομονω και εγω την στιγμη που θα το μοιραστω μαζι σας και θα το γιορτασουμε, οταν ερθει με το καλο...!!!

Σε ευχαριστω και εσενα γλυκια μου rose και ευχαριστω για το καλοσωρισμα @};-:x:x:x

Rose και εγω νομιζω οτι μπορει να ειναι νωρις ισως να κρυωσες να ειναι απο τα μπανια η' να ηταν τυχαιο... :roll: Ευχομαι παντως να ακουσουμε συντομα και απο εσενα ευχαριστα!!!

Ειμαι πολυ ευτυχισμενη που εχω βρει το καλυτερο παρεακι... παρ ολο που δεν γνωριζομαστε εχουμε κοινα πραγματα να λεμε που μας ενωνουν ,στειριζει η μια την αλλη, και νιωθουμε οτι γνωριζομαστε χρονια ... Μακαρι να κρατησει αυτο και να μιλαμε αργοτερα και για τα παιδια μας...Ειστε πολυ γλυκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροουζ μπορει να ειναι το εντερακι σου απλως...αλλα ριξε και ενα ντοιν καλου κακου να μαστε μεσα δε χανεις τιποτα!!!! ;) θα δειξει απο το ποτε σου ηρθε περιοδος τι ηταν τελικα..κι ευχομαι να μη σου ερθει..

λιλ μου ολα θα πανε καλα και θα το γιορτασουμε με το γνωστο μας τροπο..εσυ να σκεφτεσαι οτι θα πετυχεις το στοχο σου..να μη φοβασαι τιποτα και τα κοριτσια των εξωσωματικων στο αλλο ποστ ειναι πολυ γλυκα και μπορουν να σου λυσουν ολες σου τις αποριες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα να σου ζησει το μωρακι!!! να ειναι γερο, τυχερο και να το πνιξετε στα φιλια!!

λιλ μου τα ειπαμε... αισιοδοξια πανω απο ολα!! αφου πηρατε την αποφαση (πιστεψε με ειναι μεγαλο και δυσκολο βημα) ολα θα πανε καλα να εισαι σιγουρη!!! καλη επιτυχια!! :)

κουαντο τι κανει το σπορακι? εισαι καλα, τη γλιτωσες κι εσυ απο τις ναυτιες?

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη γλιτωσα!!!δε νιωθω τιποτα και αναρωτιεμαι αν ειναι ολα καλα!!τη δευτερα θα το δω να ηρεμησω λιγο ελπιζω!!!!μονο το στηθος ειναι βαρυ και ωρες ωρες νιωθω καπως το στομαχι αλλα δεν εχω ναυτιες η εμετους..εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου γειάαααα σας !!!!

πω πω έχω να μπω πολύ καιρό !! :(

βασικά μου μύρισε κάτι και σωστά υποψιάστηκα οτι κάτι γίνεται εδώ

[smilie=fart.gif] ουπψ..... :oops::oops:

Πιπίτσα να σας ζήσει !! Να χαίρεστε το μωράκι σας, πάντα γερό και καλότυχο !!

lil με την μία κορίτσι μου !!! να είσαι αισιόδοξη και θετική σκέψη !!! %%-%%-:ympray::ympray:

Ροουζ καμιά παλιά κλανίτσα είναι που σφήνωσε στο έντερο και προσπαθεί να ξεφύγει

αλλά εσύ καλού κακού... ξέρεις... [smilie=love3.gif][smilie=sex.gif]

Εγυούλες ; τι κάνετε ;

κάποιες είστε πολύ κοντά να πάρετε αγκαλίτσα τα μωράκια σας [smilie=lovestory.gif] [smilie=lovestory.gif]

περνάει γρήγορα ο καιρός ή όταν είσαι έγκυος σου φαίνονται οι μέρες βουνό ;

εύχομαι να είστε όλες σας καλά :ympray::ympray:

πολλά φιλιά σε οοοοολα τα κορίτσια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou ti kanete? xathika e? exw na mpw kana 2 mhnes apla eipa pa perasw to kalokairi xwris na skeftw katholou to thema mwro kai na xalarwsw (fysika den perase oyte mia mera pou na mhn to skeftw alla leme twra).loipon to kalokairaki mou to perasa me arketh douleia, gymnastrio, diaita kai poly eksw. phgame giakopoules gia mia evdomada kai alles 2 fores gia savvatokyriako, me to gymnasthrio kai thn diaita ta phga poly kala, exw xasei ws twra 6 kilakia kai proxwraw.Me ton antra mou zoume to erwta mas kai mou aresei poly, prin liges meres arxise na me enoxlei pali h kysth kokiggos pou eixa kanei egxeirhsh kai me talaipwrei edw kai ena xrono, avrio exw kleisei rantevou sto papagewrgiou na me doun kai isws na me xeirourghsoun amesws, opws katalavate to wraio kalokairaki pou perasa tha kleisei me ena akomh xeirourgeio. koritsai mou eimai kai se anazhthsh neou kentrou ekswswmatikhs, den kserw pleon pou na paw kai h alitheia einai pws den thelw na asxolhthw katholou me to thema exw kourastei poly kai den mporw na ksanaperasw olh aythn thn diadikasia , apo ton iounio pou apevala den mou exei erthei h periodos katholou kai etsi den mporw na kanw kai tis eksetaseis pou prepei na ginoun apo edw kai pera.

vlepw exoume kai nees egkymosynes, SIA & CUANDO mou sygxarhthria kopeles mou me to kalo na exete mia teleiomhnh egkymosynh

filia se olla ta koritsia den onomatizw kamia giati toso kairo pou exw na mpw sigoura tha ksexasw kapoia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου ολο το καλοκαιρι εχω κανει μπανια μετρημενα στο ενα μου χερι οποτε απο αυτο δεν ειναι.να ειμαι κρυωμενη μπορει αλλα εμεις καναμε ντοιν ντοιν ;) και θα συνεχισουμε φυσικα ;;)

cuando μου η περιοδος μου ερχεται εκει στις 30 αντε να δουμε τωρα ποτε θα ερθει περιεργη ειμαι.πρωτη φορα ενιωσα ετσι ομως τοσο νωρις, μπορει και να ηταν ωορρηξια μπορει οχι θα δειξει.πως ειναι το σπορι σου?ευχομαι ετσι να εισαι μεχρι τελος χωρις ναυτιες χωρις τιποτα και να εχεις ενα υπεροχο γερο μωρακι.

α και μην ξεχνιομαστε ε?φυσααααααααααααααατεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

μερεντακι μου χαθηκες εσυ ολα καλα?απο κλανιδια μπολικα :ymsick::ymsick: πραααααααααααααααααααααααατςςςςς ωχ σορυ αλλα δε αντεχα αλλο :ymblushing:=p~=p~ παλιες καλες εποχες ;):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη γλιτωσα!!!δε νιωθω τιποτα και αναρωτιεμαι αν ειναι ολα καλα!!τη δευτερα θα το δω να ηρεμησω λιγο ελπιζω!!!!μονο το στηθος ειναι βαρυ και ωρες ωρες νιωθω καπως το στομαχι αλλα δεν εχω ναυτιες η εμετους..εσυ;

κουαντο τα ιδια κι εγω!! οι αλλες εγκυες με βριζουν που γκρινιαζω (οι καημενες εχουν ταλαιπωρηθει πολυ με τους εμετους) αλλα εγω νιωθω πανω κατω μια χαρα και ανησυχω μηπως συμβαινει κατι! την αλλη βδομαδα εχω την αυχενικη, πολυ αγωνια. ελπιζω να ειναι ολα καλα και να ησυχασω λιγο! με το καλο τη Δευτερα να το δεις, ολα καλα θα ειναι!!να ηρεμησεις κι εσυ..

μερεντακι τι κανεις? ελπιζω να πηγες διακοπες και να περασες ωραια!! ποια ειναι τα σχεδια σου σχετικα με το θεμα? καμια νεα προσπαθεια φθινοπωρινη εσυ? ευχομαι καλη καλη επιτυχια ο,τι κι αν κανετε!!για μενα οι μερες περνανε καπως αργα μεχρι στιγμης.. φανταζομαι ειναι μεχρι να περασει αυτο το "κρισιμο" διαστημα..μετα απο ο,τι λενε οι πιο.. προχωρημενες γκαστρουλες τα πραγματα θα ειναι καλυτερα!! θα τα δεις κι εσυ συντομα μην ανησυχεις!! ;)

ροζε μην μου αγχωνεσαι! απολαυσε το ντοιν ντοιν και μην το σκεφτεσαι.. πιθανως τωρα ειναι το εντερακι..

πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...