Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Γλυκιά μου Ρόουζ μέσα απο την καρδιά μου σου εύχομαι να μην έρθει η ακατανόμαστη... καλού κακού στέλνω και ένα φλογοβόλο, μπας και φοβηθεί... [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] και καμιά κλανίτσα, έτσι για να θυμηθούμε τις παλιές καλές ημέρες... [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif] [smilie=fart.gif] [smilie=fart.gif];);););)

Και εγώ το Σάββατο δεν περιμένω, αλλά δεν βλέπω φως... :-??:-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου,

Ήρθα για να σε φυσήξω

Φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Εύχομαι να μην εμφανιστεί η παλιοακατανόμαστη!!!

Μαρικάκι και εσένα σε φυσάω

Φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Περιμένουμε ευχάριστα νεάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φφφφφφφφουουουουουουουουουουο κι απο μενα για δυο υπεροχες ανακοινωσεις!!!!!!!και για οσες ακομα δεν περιμενουν επισης πολλα φφφφφφοουουουουουουουου!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα

ηρθα την καταληλη ωρα βλεπω να φυσηξω και γω :ymsmug::ymsmug::ymsmug:

ΜΑΡΙΚΑΚΙ K' ROSE ετοιμαστειτε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΩΡΑ :!!:!!:!!:!!:!!:!!

:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγο φυσημα ακομα

φφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ !!!!

ποτε θα εχουμε νεα??!!! καλη επιτυχια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τα φυσηματακια ηταν τοσο ωραια και δροσερα :-p αλλα δυστηχως σημερα μου ηρθε η περιοδος :( βεβαια μεσα μου το ηξερα αλλα ξερετε παντα εχουμε την ελπιδα ζωντανη.

καλη επιτυχια στις υπολοιπες και καλη δυναμη :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυούλες μου γλυκιές!!!! Που ποτέ δεν μας ξεχνάτε!!! Να είσαστε καλά για το φύσσημα!!!!

Αλλά μην περιμένετε πολλά από εμένα... κάτι ψιλοενοχλήσεις στην κοιλιά δεν μου αφήνουν περιθώρια ελπίδας... μάλλον φτου και από την αρχή, ως συνήθως... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άχ, βρε Ρόουζ μου... πάμε γι' άλλα και οι δυό μας... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι κ rose o επιμένων νικά!!Μη το βάζετε κάτω κ θα έρθει το σποράκι που θα πάει!! :D:D

Σας σκέφτομαι κ σας διαβάζω όταν έχω χρόνο κ δε με τρελαίνει ο μικρός! :roll: Εύχομαι ολόψυχα κ εσέις σύντομα να μη βρίσκετε χρόνο ούτε για κατούρημα που λέμε!! :lol:

Μαρικάκι μου θα περιμένω να διαβάσω νέα σου!Μακάρι να είναι πονάκια εγκυμοσύνης!!!

Φιλάκια κ καλά αποτελέσματα σε όλα τα κοριτσάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose ... όχι ρε γμτ! :evil: Η άτιμη με τόσο φύσιμα που της κάναμε πως βρήκε τρόπο να έρθει. Να δείς που θα ανακάλυψε κανένα μυστικό πέρασμα και θα ξεφύτρωσε. Μη στεναχωρίεσαι όμως φιλενάδα την επόμενη φορά θα καραδοκούμε όλες μαζί και δεν πρόκειται να την αφήσουμε να ξαναπεράσει! Μαρικάκι τώρα καραδοκούμε για εσένα! Κορίτσια στα όπλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki ευχομαι τα πονακια να ειναι εγκυμοσυνης και να μην ερθεις μαζι μου για τον αλλο μηνα δεν σε θελω :-p να πας με τις εγκυουλες ;;);;) περιμενω νεα σου ευχαριστα ελπιζω @};-@};-@};-%%-%%-%%-

elenakos τι κανεις κοπελα μου?ποσο καιρο εχουμε να μιλησουμε.βλεπω το ζουζουνι σου μεγαλωσε να σου ζησει!ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου ευχομαι να πιασουν συντομα και δεν πειραζει αν δεν προλαβαινουμε να παμε τουαλετα θα βαλουμε και εμεις πανες :lol::lol::lol::lol:

αχ madi μου αυτη αντεχει σε ολα σαν τις κατσαριδες ενα πραμα :lol::lol: που θα παει καποια μερα δεν προκειτε να εμφανιστει αυτη αλλα το σπορι..για να γινει ομως αυτο μην μας ξεχνατε φυσαααααατε μας!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

καλε madi 5 μηνων εισαι? :-o και η girl 6?πως περναει ετσι γρηγορα ο καιρος χαμπαρι δεν πηρα =p~ με το καλο τα μωρουλακια σας..

εν τω μεταξυ κοριτσια η ροη της περιοδου μου ειναι λιγη αλλα βεβαια καθε μηνα ετσι ειναι σχεδον δεν εχω πολυ αιμα.παλιοτερα θυμαμαι ειχα πολυ αιμα την πρωτη μερα και μετα λιγοστευε ενω τωρα δεν εχω απο την αρχη πολυ..αυτη τη φορα ομως βγαζω πηχτο αιμα οχι κομματια αλλα πιο πηχτο μηπως ξερετε γιατι?συγνωμη κιολας που τα γραφω τοσο αναλυτικα :ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα....Μάντυ έχεις πολύ πλάκα!!! Με έκανες και γέλασα!!! Λοιπόν, έτσι που καραδοκείται οι εγκυούλες, δεν μπορεί, πολύ σύντομα η Ρόουζ θα την πάθει την γκαστρίτιδα!!!

Όσο για μένα, φιλενάδα μου, νομίζω ότι έ-έ-έρχεται... :lol::lol::lol::lol::lol: η ακατανόμαστη, όχι το μπεμπέ... :lol::lol::lol::lol::lol: αλλά δεν με πειράζει! Μαθημένο το βουνό από τα χιόνια :lol::lol::lol::lol::lol:

Χθες πέσαμε με τον άντρα μου πάνω σε μια Ελληνίδα, φίλη της μαμάς του. Αφού μιλήσαμε λίγο, όταν ήρθε η ώρα να αποχαιρετιστούμε, μας ευχήθηκε να στεριώσουμε και σύντομα να κάνουμε και ένα παιδάκι. Βρε, να πάρει, λέω!!! Δεν μπορώ να κάνω βήμα χωρίς να μου υπενθυμίζουν ότι δεν έχω παιδιά!!! Της απαντάω λοιπόν, ότι είμαστε λίγο μεγάλοι για παιδιά. Εκείνη τίποτα!!! Μας λέει, γνωρίζω την ηλικία του Κώστα και τη δική σου. Δεν είσαστε μεγάλοι!!! Και μετά συμπλήρωσε και κάτι για την επιστήμη που κάνει θαύματα.... :shock::shock::shock::shock::shock: Βρε, τι έχω πάθει!!!!! Δεν μας αφήνουν ήσυχους με τίποτα!!!!

Girl φιλάκια πολλά, σε σένα και στην κοιλίτσα :YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*

Γειά σου Ελενάκι μας γλυκό!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Ο γιός σου είναι μια ΤΡΕΛΑ !!! Κουκλί !!! Κατά μάνα, κατά κύρη!!! Εγώ θα ευχηθώ, με το καλό και ένα αδερφάκι... ;);););););););) Αφού ηρθε ο μπεμπούλης, θα έρθει και το αδερφάκι του ;););););););););) . Σας φιλώ γλυκά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* και μην αγωνιάς για μένα, γιατί η δυστυχώς έ-έ-έρχεται... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα, Ρόουζ, τώρα είδα τι έγραψες. Παρέα πάμε φιλενάδα, είτε το θέλεις, είτε όχι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έχουν συντονιστεί οι άτιμες και προχωράνε αλλά μπρατσέτα :lol::lol::lol::lol::lol:

Εάν η περίοδός σου λιγοστεύει καλό θα είναι να το αναφέρεις στο γιατρό. Όσο για το πηχτό αίμα, δεν ξέρω τι να σου πω. Η περίοδος δεν είναι πάντα η ίδια. Εγώ έβγαλα πολύ πηχτό αίμα όταν έπαιρνα τα ουτροτζεστάν με την εξωσωματική. Μπορεί το ενδομήτριο να ήταν παχύτερο αυτή τη φορά και γι'αυτό να βγάζεις διαφορετικό αίμα. Λέω τώρα εγώ.... :-??:-??:-??:-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου παρεα παμε και παρεα γραφουμε απο οτι βλεπω :-p πληρης συντονισμος!

καραδοκουν οι εγκυουλες μας αλλα η ατιμη δεν λεει να μην ξαναρθει λες και την θελουμε X( αχ σκεφτομαι οτι θα γερασω εδω μεσα και ακομα θα περιμενω να ερθει το μωρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε μπας και σε σενα ηρθε το σπορι και νομιζεις οτι ειναι η ατιμη? ;)

τι να πω ισως ειναι τυχαιο οπως λες δεν ειναι παντα η ιδια.οσο για το ενδομητριο που λες δεν εχω ιδεα πως παχαινει ετσι αυτο παραπανω απο μονο του? :lol::lol:8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες ολα καλα θα πανε..θα ερθει το ατιμο το σπορι θα ερθει...μπορει να φταιει και η ζεστη...και να μην θελει ακομα...παντως δεν μπορει να ξεφυγει..τοσα φυσιμα δεν μπορειιι..παρτε και ενα απο εμενα...ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει να κάνει με τις ορμόνες μας, Ρόουζ και με το πόσο καλά λειτουργούν κάθε μήνα. Στην περίπτωσή μου, επειδή έχει μειωθεί δραστικά ο κύκλος μου και η ροή του αίματος, λόγω ηλικίας, από μόνο του το ενδομήτριο δεν μπορεί να θρέψει μια εγκυμοσύνη. Δηλαδή χωρίς χάπια υποστηρικτικά, δεν μπορώ να έχω μια πετυχημένη εγκυμοσύνη, γι' αυτό και δεν υπάρχουν πολλές ελπίδες... :-s:-s:-s:-s:-s:-s

Γειά σου Κίσκα!!!. Φύσσα και εσύ φύσσα, μήπως κολλήσει η Ρόουζ μας και μεταπηδήσει σε άλλο κλάμπ!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Και απ' ότι βλέπω από τις φωτογραφίες, η κοιλιά καλά μεγαλώνει....!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαρικακι μου αν θελει ο Θεος οτι ηλικια και να εχεις και οτι προβληματα παρουσιαζεις θα ερθει το μωρακι.πιστευε εσυ και σιγουρα μια μερα θα σε ανταμειψει ειμαι σιγουρη :):):-*:-*:-*:-*

γεια σου κισκα με την κοιλουμπα σου :lol::lol::lol: φτου φτου με το καλο να ερθει το μπεμπε σου @};-@};-@};- φυσα με φυσα με αλλα βαλε μπολικη κολλα μπας και κολλησω μπεμπεδοσκονη αλλιως δεν βλεπω να ξεκολλαω απο εδω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααααααα γιουχουυυυυυυυυυ τι κανετε?Σας διαβαζω συνεχεια ασχετα να δεν γραφω παντα και θυμαμαι τις δικες μου αγωνιες εδω μαζι σας παλι πριν μεινω εγκυος, ενα ονειρο που ηταν απιαστο για μενα ,μακρινο και τελικα ηρθε....σας το γραφω συνεχεια για να εχετε πιστη και υπομονη(ξερω ξερω ποσο ακομα) αλλα θα δειτε δεν αργει....σας σκεφτομαι συνεχεια και παρακαλω την Παναγιτσα μας ολες να γινουμε μανουλες...γιατι μην νομιζεται κι εγω στο δρομο ειμαι,ολα συμβαινουν!!

Αχ ροουζ μου εισαι τοσο γλυκο κοριτσι και θα γινει απιστευτη μανουλα καρδουλα μου!!!

Μαρικακι μου, θηριο εισαι ανημερο ετσι σε θελω,βαστααααααα βαστα λιγο ακομα!!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες σαςςςςςςς!!!!!!Ωχ μου εφυγε ο γνωστος κεφτες... :oops: μπαρδον!!! :lol::lol: Φιλιαααααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Αναστασούλα με το χιούμορ σου!!!!! Που είναι οι παλιές καλές ημέρες με τον κλανιδοπόλεμο... [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain5.gif] άχ, βαχ, ... μας φύγατε με την ΣΙΑ και σοβαρέψαμε επικίνδυνα... :lol::lol::lol::lol:

Βαστάω, βρε Αναστασία μου, βαστάω... [smilie=naka.gif]... αλλά βάστα από εδώ, βάστα από εκεί, έχω αρχίσει να τρέχω και να μην φτάνω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σήμερα ήρθε και η ακατανόμαστη, όχι ότι είχα καμία αμφιβολία... :lol::lol::lol::lol::lol:, και έτσι φτού και από την αρχή.

Θα αρχίσουμε σιγά-σιγά να κάνουμε και ενέργειες για υιοθεσία. Που ξέρεις, μπορεί να τα καταφέρουμε!!!

Πολλά φιλιά Αναστασία μας γλυκιά, σε σένα και στην κοιλίτσα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου....μην μου αγχώνεσαι ...ολα θα πανε καλά στο τέλος.... :):)

Οσο για το παχος του ενδομητρίου που γραφατε παραπανω......ακου για μια περίπτωση που μου ειπαν....

Μιας κοπέλας το ενδομητριο δεν μεγάλωνε με τποτα.....

Μετα απο μια θεραπεία 4 μηνών εφτασε το ενδομήτριο στα 4,7 (πολύ λέπτο...) και εκανε εξωσωματική.

Εμεινε έγκυος...και γέννησε ενα υγειέσταστο παιδακι...

Θαυμα ε??

Θα γινει το θαυμα και για εμας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι μου πολλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

οντως βρε μαρικακι μου ειναι οι παλιες καλες μερες με τα ωραια μας κλανιδακια :lol::lol::lol: τωρα τα κοριτσια μας ειναι εγκυουλες και προσεχουν να μην ριχνουν αλλα εμεις τις χρειαζομαστε ακομα πιο πολυ τωρα γιατι θα μυριζουν μπεμπεδοσκονη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:=p~=p~=p~=p~ γι αυτο αναστασακι φυσα ριξε και καμια [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] αμα σου ρθει εμεις θα το θεωρησουμε καλο 8-}8-}:lol::lol:

μαρικακι ηρθε η ατιμη παλι ε?αχ τι να πω ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι και ο τυχερος μας..τι να κανω καθε μηνα τα ιδια ευχομαι και καθε μηνα στα ιδια ειμαι,αντε να δουμε..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου lagonisi, πως αισθάνεσαι; Ελπίζω να έχεις συνέλθει από την εξέταση... σε ταλαιπώρησε πολύ περισσότερο απ'ότι φανταζόμουν... Καλή η ιστορία που μας έγραψες!!! ΤΙ να πώ, βρε παιδιά;;;; Τελικά εάν έρθει η ώρα σου να γίνεις μανούλα, όλο το σύμπαν συνομοτεί...!!!!! Ελπίζω να συνομοτήσει σύντομα και για μας, γιατί σε λίγο θα με περνούν για τη γιαγιά του μωρού και όχι για την μανούλα του!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πες τα Ρόουζ, πες τα!!! Ρίξτε μας και κανένα μπεμπεδοκλάνιδο, βρε γκαστρούλες, μπας και πιάσει τόπο... [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=fart.gif] [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_colors.gif] [smilie=icon_colors.gif] [smilie=icon_colors.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=laughing11.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα, γύρισα απο τις διακοπές μου μιας εβδομάδας.

Rose μου, Μαρικακι μου, μαζί σας και εγώ χιώτισες μου, είρθε η κυρία το Σάββατο...

δεν πειράζει όμως δεν θα έρθει τον επόμενο η τον μεθεπόμενο. Το σίγουρο είναι πως κάποια στιγμή θα έρθει το θετικό τεστάκι.

Λαγονήσι, καλά είσαι?

Oi εγγυούλες μας? Φυσάτεεεεε

Κίσκα έτοιμη για την μεγάλη είσοδο του νέου μέλους στην οικογένεια???

Οι υπόλοιπες που δεν θέλω να ξεχάσω καμία αλλα δεν θυμάμαι πολλά ονόματα, σας διαβάζω και ξέρω πως νιώθετε, όλα σας ευχομαι, μας ευχομαι να μας πάνε καλά. Με το καλό να δεχτούμε το σποράκι μας με υγεία στην κοιλίτσα μας.

Σας φιλώ %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΌΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΡΙΕΣ, ΔΕΣΠΟΙΝΕΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝΕ......

Σας ευχομαι να πετύχετε αυτό που επιθυμείτε πολύ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστούμε morouli για τα Χρονια Πολλα και τις ευχές.......και ξέρεις φυσικά τι επιθυμούμε όλες εδω μέσα....χιχι

Marikaki....ασε κι εγω αυτο σκεφτομαι καμια φορά.....λέω μωρε ωςπου να κανουμε το παιδακι .....θα μας φωναξει" γιαγια" αντι για μαμα :lol::lol::lol:

Μόλις γινουμε μανουλες με το καλό...πρέπει να πλακωθούμε στο botox :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...