Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

nia mou nomizw kai egw pws einai o kardiotokografos......kathe pote kanoume twra sto telos mhpws xereis?ante vre mia xara ta zouzounakia sou einai!!!me to kalo o b-epipedou!!!!!!!!na deite kai to fyllo!!!!!!!!!!!!!!!!!kai nai se ligo tha mpw ston mhna mou kai den mporw na to pistepswwwwww den antexw allooooooooo thelw na erthei h stigmh pou toso poly perimenw........den mporw na to pistepsw oti kontevw.....mou fenete sas oneiroooooooooooo :):););):D:)

myriamaki mou!!!!!!!!ti kaneis koritsi mou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑΖΑΚΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ!!!!!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!

xaxaxaxxa nai ta skatoylia ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nia mou nomizw kai egw pws einai o kardiotokografos......kathe pote kanoume twra sto telos mhpws xereis?ante vre mia xara ta zouzounakia sou einai!!!me to kalo o b-epipedou!!!!!!!!na deite kai to fyllo!!!!!!!!!!!!!!!!!kai nai se ligo tha mpw ston mhna mou kai den mporw na to pistepswwwwww den antexw allooooooooo thelw na erthei h stigmh pou toso poly perimenw........den mporw na to pistepsw oti kontevw.....mou fenete sas oneiroooooooooooo :):););):D:)

myriamaki mou!!!!!!!!ti kaneis koritsi mou??

den kserw manaraki moy kathe pote ...den nomizw oti einai kathe kapoies meres apla na doyn ana exeis syspsseis kai an exeis apla se parakoloythoyn...........

eftase h wra koyklitsa moy kai tha exeis enan paidaro se ligaki sthn akgalitsa soy.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγω!

Λοιπόν, πήγαμε στον γιατρο κι υστερΑ απο σχεδόν δυο ώρες αναμονής μπήκαμε στον υπερηχο. Εκει είδα για πρώτη φορα μετα απο τοσο καιρο το προσωπακι του, μυτουλα, χειλακια, πιγουνι.. Τα πάντα! Είναι ένα κουκλακι! Τρελαθηκα!τοσο καιρο δεν μας καθόταν ο τύπος!ανοιγοκλεινε το στόμα του κι έβγαζε την γλώσσα του έξω. Ο γιατρός μας είπε ότι χασμουριεται, δεν ξέρω αν με κοροιδευε η το έλεγε σοβαρά βέβαια..

Πάντως δεν περίμενα να τον δω τοσο καθαρά! Απο βάρος μας είπε ότι είναι 976γραμμαρια αλλα μάλλον είναι παραπάνω γιατί δεν είναι τοσο ακριβείς λέει οι μετρήσεις.. Δεν πολυκαταλαβα αλλα αφου ο γιατροσ δεν έχει πρόβλημα εγω δεν ξέρω τι να πω..

Μου είπε να ξεκουραζομαι γιατί κάνω κατακράτηση. Κι επειδή είναι και το πρώτο και είναι και αγόρι είναι πιο εύκολο να κάνω κατακρατηση. Η αλήθεια είναι ότι τα πόδια μου έχουν πρηστει..δεΝ μου μπαίνει το 36 που φόρουςα μέχρι τώρα.. Ελπίζω να ξεπρηστουν μετα ..

Κουραστικά πολυ σήμερα φιλεναδιτσες μου αλλα και το σαββατοκύριακο ήταν κουραστικό..αυριονθα κοιμάμαι όλη μερα..

Εσείς τι κάνετε?μαντι μου άντε με το καλο το κοριτσάκι σου!

Τιτινακι τι σου είπε ο γιατρός? κοντευουμε? νια μου? τα είδες τα ζουζουνια σου?

Ηλιαννα μου, περαστικά καλή μου, εύχομαι σύντομα να γίνει καλα το κοριτσάκι σου..

Μαιμουδακι,εύχομαι να πανε όλα καλα αύριο στον γιατρο.

Εύη μου, τα σεντονακια του τζαμπο τα είδα κι εγω και μου φάνηκαν καλα..απο φορμακια δεν είδα κάτι αλλα σίγουρα δεν αξίζει να δώσεις 36€το φορμακι όπως είδα στα μαρασιλ. Και τα 15€ πολλα μου φαίνονται. Αν υπολογίζεις ότι θέλεις καμία δωδεκαδα και ότι κάθε τρεις μήνες αγοράζεις αλλα φαντασου πόσα θες μόνο για φορμακια.πρέπει να υπάρχει μια πιο μέτρια λύση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws thn aggelikoyla mas ola kala kai esy mpravo re koritsia mono eyxarista na leme ...........poly xairome gia oles mas...........

twra tha tsakisw hot dog poy etoimasame edw me ton antroyli kai tha pioyme kai mpyritsa egw xwris alkool..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!ΠΟΤΕ ΠΑΣ?

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ Κ ΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΓΑΛΙΤΣΑ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ ΜΟΥ!!!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΛΑ Η ΖΕΣΤΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ......ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΣΤΙΝ ΑΝΑΜΟΝΗ Ε?ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!!!!ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΔΩ Κ 5 ΜΕΡΕΣ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.....ΠΟΛΥ ΑΛΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΣΤΑ ΦΑΓΗΤΑ Κ ΟΥΤΕ ΑΛΜΥΡΑ ΤΡΟΩ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ Κ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΒΑΡΟΣ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΠΝΕΩ ΑΚΟΜΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 8 ΚΙΛΑ Κ ΕΙΜΑΙ 25ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Η ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ?ΞΕΡΕΙΣ?ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

ηλιαννα περαστικα σας

μαντι τελεια τα νεα σας!! με το καλο η κορουλα σας, γερη κ δυνατη!!

μιριαμ δεν εχω ιδεα για τα μαθηαματα ανωδυνου στο ιπποκρατειο!

τιτινακι πρεπει να ειναι το ιδιο με τον καρδιοτοκογραφο. δεν το εχω ξανακουσει αλλα απο το λιγο που εψαξα στο ιντερνετ λεει οτι λεγεται non stress test και ελεγχει τις συσπασεις τις κινησεις κ τους χτυπους καρδιας του εμβρυου. ειχα κανει κ εγω στο τελος, σου βαζουν την κορδελιτσα γυρω απο την κοιλια κ σου δινουν κ ενα μηχανηματακι που πατας ενα κουμπι οποτε ακους το μωρο

εγω ειχα κανει 2 φορες! πλακα ειχε!

νια τι κανουν τα μωρακια σου? τα ακους?

αγκτ πρεπει να ητνα τελεια που ειδες τοσο καθαρα το μαναρι σου ε?

κ εγω ειχα κατακρατηση στον ανασταση, απο 39 που φορουσα ειχα παει στο 41! :lol::lol:

τωρα που λες για κιλα μιριαμ εγω εχω βαλει συνολικα 2. κ με τραβαει συνεχεια να τρωω αλμυρα, ασε που δε μπορω να φαω κ πολυ με αυτη τη ζεσταρα!! στον ανασταση ετρωγα παγωτα με τα λιτρα λεμε!! τετοια εβδομαδα πρεπει να ημουν +6!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera sas koritsakia!

pws upoferete auti ti zesti re koritsia?stin kipro exoume psithei kiriolektika!

iliannaki m perastika sto koritsaki sas!kali anarrwsi kopela m!

madi m koritsaki k si loipon e?me to kalo koritsi m!

aggelikoula ti wraia p exeis dei ton paidaro s!!!teleia!!!!

vlepw kai koritsakia p mpainoun sto mina tous!

me to kalo kopelitses m!

ola ma ola na pane teleia gia oles mas!

anastasaki m arxises ta pswnia eee?teleiaaaa!me geia koritsaki m!kali epitixia simera sto giatroudako p tha pate kai na deite ton paidaro sas!perimenoume nea s!

egw to savvato exw rantevou sto giatro kai anupomonw kai egw poli:)

filakiaaa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera filenades ti kanete pws koimhthikate egw pantos san poylaki shmera afoy eida oti htan ola ok me ta mwra moy xaxaxaxxaxa poly anxgos re koritsia pwpwpwpwpw ...............

anastasaki moy exeis giatro shmera e?? me to kalo koykla moy na deis to mikroyli soy........

pantos egw ton rwthsa giati alles kopeles ta akoyn pio nwris ta mwra kai moy eipe oti ta dika moy einai pio mikra se megethos .......asxeta poy egw eimai san 24 evdomadwn giati h mhtra einai pio megalh apo tis alles kopeles me ena mwro kai etsi afoy einai pio mikra den exoyn kai tosh dynamh gia na ta katalavw ......apo twra siga siga kai mesa sthn allh evdomada tha ta akoyw kai egw...........oyffffffffffff ayta........

ti tha fame shmera ?????? egw sas eixa pei apo exthes gia gemista alla telika phre melitzanes h mamaka kai etsi tha kanoyme mpriam poy kai ayto moy aresei poly..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ........ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ Κ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΣ...Κ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΑΡΓΕΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!ΟΣΟΠ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ....

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΝ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ Η ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΟΓΚΩΘΕΙ....ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΛΜΥΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΝΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ 2 ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΙΝ ΠΑΡΑΛΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΦΑΓΗΤΟ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΚΣΝΩ ΑΛΛΑ ΤΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Ελπίζω να είστε όλες καλα.

Τελικά χθες είχε πρόβλημα τα Ίντερνετ εδω και τώρα είδα τις απαντήσεις σας,,

Μυριαμ είμαι στην 28η Βδομάδα κι έχω πάρει τα κιλακια μου. Έχω σκληρό αγώνα μετα. Εγω ποτε δεν ετρωγα αλάτι και προσεχα την διατροφή μου αλλα επειδή είχα κάποια προβληματα τους τρεις πρώτους μήνες έπρεπε να μείνω ξαπλωμενη, επαιρνα κι ένα σωρό όρμονες κι εκοψα και το κάπνισμα οπότε καταλαβαίνεις..μπήκα στον έβδομο κι έχω πάρει 14κιλα. Και φαντασου ότι τ δέκα πρώτα τα πήρα μέχρι τον πέμπτο. Εγω δεν τρώω καθόλου αλάτι τον τελευταίο καιρο. Όλα αναλατα. Τους τελευταίους δυο μήνες πήρα τέσσερα κιλά και σκέψου ότι προσέχω.. Έσπασαν τα νεύρα μου. Ο γιατρός μου είπε ότι επειδή είναι το πρώτο και είναι αγόρι κάνω πιο πολυ κατακρατηση υγρών αλλα είναι κι απο την ζέστη λένε. Τι να πω?! Μόλις γέννησω πρεπι να κάνω διατροφή, γυμναστική γιατί θέλω για τον γιο μου να είμαι κομψη μαμα. Πρέπει να ξαναγινω 54 κιλά.και θα γίνω!

ΜαιΜουδακι, όταν γέννησες το πόδι σου ξαναεγινε 39 η όχι?

Νια μου, χαίρομαι που είναι καλα τα μπεμπακια σου.. Όπου να ναι θα τα νιώσεις.. Πάω στοίχημα ότι είναι δυο ντροπαλα κοριτσάκια. Λένε ότι αργούν να φανούν τα κορίτσια ενω τα αγόρια τα δείχνουν αμέσως. Τι αγένεια! Γερά να είναι κι ότι θέλουν ας είναι. Να έχουν υγεία και να είναι καλα μωρά!

Αναστασακι μου, καλη επιτυχία σήμερα καλη μου, περιμένουμε νέα!

Τιτινακι μου, μια ανάσα πριν το την ηρωική έξοδο ο μπεμπης!ελπίζω να κυλήσουν ήρεμα και γρήγορα οι μέρες!

Ηλιαννα , Εύη,?όλα καλα?

Girl,άντε λίγες μέρες έμειναν ,έχει το Σάββατο. Θα περάσουν γρήγορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγω όταν θέλω να κάνω κάτι εύκολο και γρήγορο αλλα και χορτσαστικο ( ο άντρας μου είναι καλοφαγας και δύσκολος στο φαγητο), παίρνω αυτές τις σακούλες ψησηματος απο το σουπερμάρκετ βάζω μέσα πατάτες χοντροκομμενες και κοτόπουλο η καμία μπριζολα , ρίγανη ,αλάτι κτλ, την κλεινω με το ειδικό πραγματακι που έχει ,την βάζω στο φαγακι και κατευθείαν φούρνο. Ότι κρέας και να βάλεις ακόμα και στήθος κοτόπουλο γίνεται πολυ μαλακό, δεν βάζεις καθόλου λάδι αφου ψήνεται με ότι λίπος έχει το κρέας και φυσικά μετα δεν έχεις να πλυνεις το ταψακι. Α, τρύπας την σακούλα σε ορισμένα σημεία αλλα δεν λερωνεται καθόλου το σκέτος.

Γίνεται σε πέντε λεπτά η προετοιμασία και μετα μπαίνει στο φούρνο. Τι πιο εύκολο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????πως ειναι οι φουσκωμενες κοιλιτσες?????????????

σας ευχαριστω πολυ ολες κοριτσακια μου για τα περαστικουλια σας για το κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε αν εξαιρεσουμε την αννουλα που δεν ειναι κ τοσο καλα.απο χθες εχει πολη δοιαρρια κ καθολου ορεξη κ ειναι κ χλωμη.τωρα σε λιγο θα παρω τηλ την παιδιατρο να δουμε παλι τι θα μου πει.....!!!!!!!! :(:(:(:roll::roll::roll:

σημερα εχω να κανω του κοσμου τις δουλειες κ ακομα δεν εχω ξεκινησει να κανω τιποτα!!!!!!

αυριο ειναι η γιορτη μου κ θα εχω κοσμο κ πρεπει να κανω μπολικες δουλιυσες κ το απογευμα να παω με τον αντρα μου για ψωνια!!!!!!!!!!

νιακι μου πολυ χαιρομαι που ειναι ολα μια χαρα με τα μικρουλια σου!!!!!!!υπομονη μια βδομαδουλα σχεδον για να μαθετε κ το φυλο!!!!!!!πολλα γλυκα φιλακια!!!!

αγγελικουλα μου περιμενες αρκετα στον γιατρο , ε???? αχ σε καταλαβαινω απολυτα γιατι κ εγω συνηθως ετσι περιμενω κ τρωω κανα τριωρο κ βαλε!!!!!πολυ δουλεια βρε παιδι μου....!!!!!!

δεν πηραζει ομως χαλαλι!!!!!!!!με το που ειδες τον μικρουλη σου κ αυτα που εκανε , φανταζομαι θα το ξεχασες!!!!!!! :D:D:D;)

μυριαμακι μου πως εισαι κουκλιτσα μου?????ο μπεμπουλης?????????

γκιρλ μου πως εισαι εσυ κοπελα μου?????το μωρακι σου???????

νασιουλα μου γλυκια τι κανεις?????????τα κοριτσακια σου????????????πολολα πολλα φιλακια φιλη μου!!!!!!!!!

αννα μαρια μου εσυ ξερεις τι ειναι καλυτερο για σενα........!!!!!!!!!!!θα περιμενουμε να μπεις να μας πεις τα νεα σου κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν θυμαμαι κατι αλλο κουκλιτσες μου :oops::oops: ηταν πολλα αυτα που διαβασα......!!!!!

ααααα το βραδυ ειχα ξαπλωσει στο πλαι στα δεξια κ ο μπεμπης με ταραξε!!!μεχρι να ααλαξω πλευρο δεν σταματησε καθολου!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: φαινεται το ενοχλουσα το πουλακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:D:D:D:D

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera aggelikaki mai xara ola gia oles mas mpravo etsi na einai mexri teloys panagia moy........

gia kilakia asta na pane egw exw 8 apo perisi poy den ta exas giati eixa parei kamia 20ria xaxxaxaxa kai gennisa 7 mhnwn e????? alla ton ena mhna eimoyn krevati omws aaaaaaa ola kai ola xaxxaxaxa twra exw parei 5 kila kai eimai ston pempto mhna na doyme poy tha pame xaxaxxa meta tha kanoyme diatrofh oles mazi ok????

oso gia prhkshmw kala paw kai egw alla oxi kai trela pragmata kai egw prospathw na mhn trww poly alati .alla moy aresoyn poly ola ta almyra kai ta ksina re gamoto.......apo glyka den me noiazei kai na mhn faw mono h sokolata moy aresei poly alla ton xeimwna oxi twra..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλα θα πανε νια μου! Θα το δεις! Ποτε έχεις πητ? στα διδυμα λενε οτι δεν ειναι 40 οι εβδομαδεσ.. μια φίλη μου έκανε δυο κοριτσάκια πριν λίγο καιρο , με εξωσωματικη,ήταν κι εκείνης η δεύτερη.την πρώτη φορα τα έχασε δυστυχώς αλλα μετα όλα οκ. Γέννησε στην33η Βδομάδα. Ταλαιπωρήθηκε λίγο αλλα τα μωρακια ήταν μια χαρα. Έπαθε Τα χίλια μύρια στην εγκυμοσύνη αλλα τώρα λέει ότι ήταν πιο καλα όταν τα είχε στην κοιλιά.έχασε και τα κιλά της και τώρα απολαμβάνει τις κορουλε σ της . Η αλήθεια είναι ότι κλαίνε όλη μερα κι έχουν κολικους..αλλα πίστεψε με εγω ανυπομονω να βγει ο δικός μου με το καλο και δεν πειράζει αν με ταλαιπωρήσει τον πρώτο καιρο.

Νια μου τα μωρά μας να είναι καλα και δεν πειράζει αν ταλαιπωρηθουμε λιγο με το κλαμα τουσ.αν πάρουμε και λίγα κιλά, θα τα χάσουμε μετα..τα μικρά μας να είναι καλα.

Ηλιαννα μου σου έπεσαν όλα μαζί. Κουράγιο καλη μου και μακάρι να πανε όλα καλα με την μικρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κόβω να σου βγουν σκορπακια. Πάντως λένε ότι τα μωρα που θα γεννηθούν απο σπτεμβρη μέχρι Δεκέμβρη θα είναι πολυ τυχερά και θα έχουν οικονομική άνεση επειδή γεννιούνται με δια στον ταυρο. Έτσι λέει η αση μπιλιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Telika tin pempti tha paw sto giatroudako koritsakia m!

to savvato den tha mporw telika giati o antras m tha kanei epemvasi sto auti tou tin pempti kai etsi tha prepei na mai konta tou!kai tha paw tin pempti to prwi me ti mama m!

ante kai agwniwwww!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες φουσκοκοιλιτσες?Τι κανετε?φουλ η ζεστη σημερα!!! :shock:

Μολις εφαγα μπιφτεκακια και ξαπλωνω να κοιμηθω λιγακι γιατι το απογευμα εχω γιατρο.Θα τα πουμε μετα!!Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...