Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Η ΓΛΥΚΕΣ?

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΛΕΣ Κ ΕΣΚΑΒΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΥΤΗ Η ΖΕΣΤΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ.....ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΜΙΕΣ ΕΦΑΓΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΝΤΟΥΣ Κ ΤΙΝ ΕΠΕΣΑ...

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ,ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ.ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΕΗΜΕΡΩΣΕΤΟΝ Κ ΠΗΓΕΝΕ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑΣΕ ΔΕΙ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ.......

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΙΝ ΩΡΑ ΘΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ Κ ΝΤΡΟΠΕΣ Κ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΕΠΙΣΛΙΡΙΔΙΟ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΝΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΝΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΤΙ ΚΑΛΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΝΑ ΟΝ ΔΩ...ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ?

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!!!

ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ......ΣΟΡΥ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ!!!!

ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευτυχώς άνοιξα λιγο μπαλκονοπορτες και φύσηξε λιγο αερακι, μην φανταστείτε ετσι να δροσιζομαστε λιγακι!!!

Και ενα κρυο γαλατακι και ετοιμη για ξαπλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera filenadoyles ti kanete ti kanoyn oi koilitses mas?????

egw mia xara eimai alla eimoyn olh thn mera sthn mama moy kai den mphka katholoy kai twra eida ta neakia sas ...

myriaki moy megalwse o paidaros ee????

hliana moy tha erthei h paraskeyh kai tha ton deis kai esy .oso gia to aimataki poy eida shmera oti eixes pare ton giatro soy gia kalo kai gia kako........

egw eytyxws shmera den eixa ponakia opws exthes alla re gamoto den ta akoyw katholoy ta mwra kai phra kai ekeisa ranteyoy gia thn deytera na paw vevaia moy leei na mhn anhsixw giati akoma einai mikra kai logiko einai na mhn ta akoyw ..ti na pw aytos kserei kalhtera .etsi thelw na pisteyw.....

osos twra gia tis gennes poy lete egw to prwto to gennisa me kaisarikh kai olikh narkwsh .kai etsi den thymamai tipota dystyxws h eytyxws kai to lew gia thn kataliksh poy eixame me to agoraki moy ............kai twra pali etsi kai alliws tha paw me kaisarikh giati einai 2 mwrakia alla kai giati einai ligos o kairos apo thn genna.kai den ginete me ft.....

ayta apo mena ayrio tha eimaste mazi olh thn mera mias poy tha eimai spitaki olh thn mera mallon........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ Κ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΣΤΕΝΕΥΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ...ΝΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟΣ ΜΟΥ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΕΜΑΣ ΔΡΟ ΣΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΟΠΩΣ ΤΙΝ ΑΡΧΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πήγαμε να διαδηλώσουμε και δεν είχε πορεία... Κουβάλησα και τους γονείς μου και δεν ήταν κανείς. Τουλάχιστον σηκωθήκαμε όλοι απ' τον καναπέ και τη βολή μας.

Τώρα κάθομαι με ανεμιστήρα, γιατί το βράδι δεν μπορώ ν' ανοίγω μπαλκονόπορτες λόγω εντόμων. Κάποια στιγμή θα βάλουμε σίτες, αλλά τώρα δε μας παίρνει.

Νία, φαντάζομαι ότι τα δικά σου είναι μικρά. Σίγουρα στη 19η-20η εβδομάδα θα τα καταλάβεις.

Εμένα πάντως, χτυπιέται συνέχεια, πρέπει να είναι πολύ άτακτο παιδάκι! Τώρα πρέπει να έχει αρχίσει να παίρνει και βάρος, γιατί τις νιώθω κάπως αλλιώς τις κινήσεις του. Σίγουρα, όμως, τα δίδυμα, στριμωγμένα εκεί μέσα, πού να κουνηθούν;

Θα σου πει και ο γιατρός σου, γιατί εμείς υποθέσεις κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου αγαπημένες,

πως είστε σήμερα;

εγώ δεν καλοκοιμήθηκα το βράδυ γιατί είχε τρελή ζέστη και δεν ήθελα

να βάλω τον ανεμιστήρα μην με βρει κανένα πιάσιμο, καμιά ψύξη γιατί

το Σάββατο φεύγω για Λευκάδα.

Αγγελική μου νομίζω με είχες ρωτήσει ηταν η γιαγιά μου από τη Λευκάδα

και έχουμε ένα σπιτάκι πάνω από το χωριό Καλαμίτσι, πολύ ψηλά.Βλέπουμε

θάλασσα αλλά θέλουμε μισή ώρα για να φθάσουμε!Πάω κάθε χρόνο στη Λευκάδα

και την αγαπώ πολύ!!

Ηλιαννάκι τι έγινε με το αίμα κοριτσάκι μου;Μίλησες με το γιατρό σου;

Νια μου μην ανησυχείς τα μωράκια σε 1-2 εβδομάδες θα τα καταλαβαίνεις συνέχεια!!

Εγώ κορίτσια δεν θέλω να μπει ο άντρας μου στον τοκετό να πω την αλήθεια γιατί

νομίζω ότι θα έχω ένα ακόμα άγχος!!Νομίζω θα του πέσει βαρύ, καλύτερα μόνη μου!

Σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera filenades .......egw koimhthika kala pali............. eksw vevaia xaxaxa kai me koyvertaki parakalw............

makari tendy moy giati tha skasw mexri na ta akoysw ...........

shmera tha fame mpriam me laxanika apo khpo mias filhs.............eseis???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου τι καλά, σε βρίσκω μια χαρά!!!Έξω και με κουβερτάκι......

Είσαι πολύ μπροστά!!!

Μια χαρά θα είναι τα μωρούλια, μην ανησυχείς!!!

Εμείς θα φάμε γεμιστά, τα έχω κάνει βέβαια ελαφριά

(για γέμιση μόνο ρύζι, ντομάτα, κολοκυθάκι και καρότο)

Ωραίο και το μπριαμάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μανούλες

Τι κάνετε?ελπίζω να είστε καλα..εγω νιώθω χάλια. Το στομάχι μου είναι ακόμη πιο χάλια. Κάουρες, ξινιλες, αναγουλες, τάση για εμμετο και δεν συμμαζευεται..καλα είναι φυσιολογικό να έχω τέτοια συμπτώματα τώρα?

Δεν κοιμήθηκα και καλα. Δεν βολευομαι ούτε μα μαξιλάρια . Είναι κι αυτη η ζέστη. Κοιμάμαι με κληματιστικο βέβαια. Εχθές το έβαλα στους 25βαθμους γιατί έκανε πολυ ζέστη.

Teddy μου, κανε και καμία βουτιά για μένα. Φέτος δεν παίζει με τίποτα να πάω αφού τον Αύγουστο θα είμαι στον 8ο. Του χρόνου όμως , μακάρι να τα καταφέρουμε..

Νια μου, εγω ένιωσα το μπεμπακι μου στην 21η Βδομάδα. Στην αρχη δεν το ένιωθα πολυ και καθημερινά.αλλα και τώρα κάποιες μέρες είναι πολυ ήσυχος ενώ κάποιες άλλες με ξαφνιάζει απο τις κλοτσιες που ρίχνει. Υπομονή καλή μου. Όσο για το φαγητο της ημέρας, εκανα χθες το βράδυ φασολακια κι έχει και για σήμερα. Βέβαια ο άντρας μου δεν συνηθίζει να τρώει χθεσινό φαγητο αλλα δεν με νοιάζει. Αν δεν θέλει απλά θα μείνει νηστι κος. Στη μάνα του δεν έτρωγε το ίδιο φαγητο δυο μέρες το καμάρι μου... Άντε μην τα πάρω τώρα..

Άννα Μαρία , κι εμείς εδω έχουμε θέμα με τα κουνούπια και λοιπά έντομα γιατί έβαλα γρασίδι στον κήπο. Έχουν γίνει χάλια χέρια και πόδια απο τσιμπήματα. Ούτε εγω έβαλα ακόμα σιτες, είναι κι αυτές στο πλάνο αλλα τώρα με το μωρο έχουν αλλα πράγματα προτεραιότητα. Δυστυχώς δεν μπορω να βάλω κι αυτα τα υγρα που μπαίνουν στην πρίζα γιατί δεν ξέρω αν είναι ασφαλή.

Κισκα ποτε είναι τα γενέθλια σου?σήμερα η χθες! Χρόνια σου πολλα και με το καλο το κοριτσάκι σου να συμπληρώσει την ευτυχία σας.

Ηλιαννα τελικά τι έκανες ? μίλησες με τον γιατρο σου?

Μυριαμ, νασια, τιτινακι, Αναστασία, τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Εγω μπορω να πω οτι καταφερα να κοιμηθω χθες γιατι ανοιξα μπαλκονοπορτα και στα δυο δωματια και εκανε λιγο ρευμα!

Αγγελικη μου καλα ειμαι εσυ πως εισαι?Κι εγω την ιδια απορια εχω με τα κουνουπια...τι βαζουμε?Οσο για αναγουλες κι εγω αντι να μειωνονται αυξανονται οσο περναει ο καιρος να δουμε τι θα κανουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μανούλες

Τι κάνετε?ελπίζω να είστε καλα..εγω νιώθω χάλια. Το στομάχι μου είναι ακόμη πιο χάλια. Κάουρες, ξινιλες, αναγουλες, τάση για εμμετο και δεν συμμαζευεται..καλα είναι φυσιολογικό να έχω τέτοια συμπτώματα τώρα?

Δεν κοιμήθηκα και καλα. Δεν βολευομαι ούτε μα μαξιλάρια . Είναι κι αυτη η ζέστη. Κοιμάμαι με κληματιστικο βέβαια. Εχθές το έβαλα στους 25βαθμους γιατί έκανε πολυ ζέστη.

Teddy μου, κανε και καμία βουτιά για μένα. Φέτος δεν παίζει με τίποτα να πάω αφού τον Αύγουστο θα είμαι στον 8ο. Του χρόνου όμως , μακάρι να τα καταφέρουμε..

Νια μου, εγω ένιωσα το μπεμπακι μου στην 21η Βδομάδα. Στην αρχη δεν το ένιωθα πολυ και καθημερινά.αλλα και τώρα κάποιες μέρες είναι πολυ ήσυχος ενώ κάποιες άλλες με ξαφνιάζει απο τις κλοτσιες που ρίχνει. Υπομονή καλή μου. Όσο για το φαγητο της ημέρας, εκανα χθες το βράδυ φασολακια κι έχει και για σήμερα. Βέβαια ο άντρας μου δεν συνηθίζει να τρώει χθεσινό φαγητο αλλα δεν με νοιάζει. Αν δεν θέλει απλά θα μείνει νηστι κος. Στη μάνα του δεν έτρωγε το ίδιο φαγητο δυο μέρες το καμάρι μου... Άντε μην τα πάρω τώρα..

Άννα Μαρία , κι εμείς εδω έχουμε θέμα με τα κουνούπια και λοιπά έντομα γιατί έβαλα γρασίδι στον κήπο. Έχουν γίνει χάλια χέρια και πόδια απο τσιμπήματα. Ούτε εγω έβαλα ακόμα σιτες, είναι κι αυτές στο πλάνο αλλα τώρα με το μωρο έχουν αλλα πράγματα προτεραιότητα. Δυστυχώς δεν μπορω να βάλω κι αυτα τα υγρα που μπαίνουν στην πρίζα γιατί δεν ξέρω αν είναι ασφαλή.

Κισκα ποτε είναι τα γενέθλια σου?σήμερα η χθες! Χρόνια σου πολλα και με το καλο το κοριτσάκι σου να συμπληρώσει την ευτυχία σας.

Ηλιαννα τελικά τι έκανες ? μίλησες με τον γιατρο σου?

Μυριαμ, νασια, τιτινακι, Αναστασία, τι κάνετε?

Αγγελική που και που και εγώ τα παθαίνω τα στομαχικά μου!!!

σε καταλαβαίνω.....

Άντε του χρόνου Λευκάδα με το μπεμπάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αναστασάκο!

Εγώ κορίτσια για τα κουνούπια έχω πάρει ένα σπρευ από το φαρμακείο

της apivita και το βάζω στα πόδια μου.

Προς το παρόν (να μην το ματιάσω)πάμε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν αντέχω τα φιδακια και τα κεριά. Μυρiζει έντονα ι citronella και με πιάνει πονοκέφαλος. Κάθε καλοκαίρι βάζω στην πρίζα αυτη την συσκευή της raid με το υγρό κι έχω ανοιχτά πόρτες και παράθυρα και δεν μπαίνει στο σπίτι ούτε μύγα ούτε κουνουπι.δεν μυρίζει καθόλου. Φέτος φοβήθηκα λόγω εγκυμοσύνης να το βάλω και κάνουμε πάρτυ κάθε βράδυ με τα κουνούπια. Ο άντρας μου βάζει ένα σπρέι πάνω του και δεν τον πλησιάζει τίποτα. Έτσι όπως μυρίζει αυτο το σπρέι ούτε εγω δεν πλησιαζω τον άντρα μου..

Κάνει παρα πολυ ζέστη και σήμερα. Μπουγελωθηκα μονή μου με το λάστιχο έξω στην αυλή, σταθερΑ πλατσουριζω ξυπολητη και το απολαμβανω. Με είδε ο σκύλος μου κι έτρεξε γρήγορα σπίτι, φοβάται τΟ νερό

Τώρα εκλεισα πόρτες παράθυρα, τραβηξα κουρτίνες και κατεβασα τα blinds και αναψα το κληματιστικο.θα δω κινούμενα σχέδια στη νοβα, όχι για μένα αλλα για το μωρο.

Αχ βρε φιλεναδες, θέλω να πατησω ένα κουμπί και να περάσει χρόνος (και η ζέστη) μέχρι να γέννησω και να βρεθώ με το μωρακι μου στην αγκαλια μου. Δεν αντέχω άλλο ούτε την ζέστη ούτε να περιμένω.

Νιώθετε κι εσείς έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμάς εδώ χτες είχε τρομερή ζέστη. Καθόμουν στο σαλόνι με ανεμιστήρα, αφού δε βάζω πλέον κλιματιστικό, λόγω του προβλήματος που υπάρχει, αλλά μετά κοιμήθηκα χωρίς τίποτα. Ήταν λες και είμαι σε φούρνο, αλλά είπα ότι θα βγάλω τη ζέστη απ' το μυαλό μου, θα σκέφτομαι άλλα πράγματα και κοιμήθηκα. Αλλά δυστυχώς ξύπνησα στις εφτά η ώρα, και μετά δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ, παρ' όλο που δεν έκανε πολλή ζέστη εκείνη την ώρα. Τελικά, κοιμήθηκα κανένα σαραντάλεπτο κατά τις δέκα.

Είχαμε πει να βάλουμε κλιματιστικό στο δωμάτιό μας για να βγάλουμε το καλοκαίρι, αλλά τώρα μ' αυτό που έγινε δεν πάω ν' αγοράσω κλιματιστικό. Άντε, να το είχα από πριν τέλος πάντων, αλλά να το αγοράσω τώρα δεν το θεωρώ σωστό.

Αγγελική, εμένα ευτυχώς δεν είναι ιδιότροπος σ' αυτά! Εννοείται ότι θα φάμε χτεσινό και προχτεσινό φαγητό, αν δεν έχει χαλάσει, βέβαια. Αλλά ξέρω περιπτώσεις που όχι μόνο χτεσινό φαγητό δεν τρώνε, αλλά θέλουν και άλλο φαγητό για το βράδι, μην ξαναφάνε το ίδιο φαγητό με το μεσημέρι και πάθουν ψυχολογικά...

Εμάς τα κουνούπια τώρα σταμάτησαν ευτυχώς! Σπάνια εμφανίζεται κανένα. Στη Λάρνακα πάντα έτσι είναι, έχουμε κουνούπια μόνο στην αρχή του καλοκαιριού. Μετά μεταναστεύουν δυτικά, προς την Πάφο!

Ρε κορίτσια, είδα το ποστ της κοπέλας που έχασε το μωρό της στην 22η εβδομάδα και με έπιασε τρελό άγχος. Αχ δεν μπορώ άλλο, μου φαίνεται ότι ανά πάσα στιγμή θα συμβεί κάτι... Αγγελική, τώρα είδα το ποστ σου, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι κι εγώ νιώθω έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια κι εγω το διαβασα για την κοπελα και αναστατωθηκα αλλα δεν πρεπει να το βλεπουμε ετσι!!!Να σκεφτομαστε θετικα.Κουραγιο στην κοπελα!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα εγκυούλες μου....τρελή ζέστη έτσι?.....πωπω.....δεν παλεύεται η κατάσταση....για αυτό ντουζάκια και μπανάκια στην θαλασσίτσα...:)

εμείς είμαστε καλά δόξα τον Θεό......

να σας ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια?......πότε θα πάρετε πράγματα για το νινί?......προβληματίζομαι αλλά άρχισαν οι εκπτώσεις και νομίω είναι ευκαιρία....τί λετε?...είναι νωρ'ις?

σας φιλώ γλυκά όλες..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι, εγώ δεν τολμώ να αγοράσω τίποτα, ούτε ζιπουνάκι. Νομίζω ότι από στιγμή σε στιγμή θα συμβεί κάτι. Αρρωστημένο, αλλά δεν μπορώ.

Είχα πει για μετά τον β' επιπέδου (21/7), αλλά πάλι αγχώνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ Άννα Μαρία μου φοβάμαι να πάρω από τώρα....λέω να περιμένω....αλλά και από την άλλη ξεκίνησαν οι εκπτώσεις και επειδή τα οικονομικά ολων μας δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση σκεφτόμουνα μηπως εκμεταλλευτώ και πάρω τουλάχιστον την καλαθούνα....ουφφφφ....και εγώ αγχώνομαι συνέχεια....διάβασα και την ιστορία της efi21 και αναστατώθηκα...:(

δεν ξέρω....ουφφφφ....η Παναγίτσα να προστατεύει τα μωράκια όλου του κόσμου και σε εμάς τις εγκυούλες.....μόνο αυτή μπορεί΄άλλωστε..:)

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia moy egw epeidh perisi gyrisa spiti xwris to mwro moy kai enw eixa kapoia pragmata opws karotsi kai kapoia royxalakia kathos kai to dwmatio toy etoimo ......aythn thn fora lew oti den tha parw tipota otan vgw apo to iasw kai meta tha ta parw ola den tha anteksw allo ena tetoio peristatiko poy perasa........ kai fovame para poly oyte na koitw den thelw ........

alla kai den lew kai se kamia kopela oxi mhn pareis giati kai egw perisi san trelh ekana kai ta eperna ola ..........den lew oti tha moy tyxh pali kati kako alla twra fysaw kai to giaoyrti poy lene .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ διάβασα την ιστορία και αναστατώθηκα. Θυμάμαι αυτό που μου έλεγε παλιότερα μια κοπέλα από εδώ που έχει τρία παιδιά, ότι ευτυχώς που έγινε μέλος στο μάμμυ μετά που έκανε τα παιδιά της, αλλιώς σε κάθε εγκυμοσύνη θα ήταν τρελή απ' το άγχος, αφού θα διάβαζε εδώ διάφορα!

Μάλλον θα πάω προς το τέλος να πάρω τα απαραίτητα, το καρότσι, ας πούμε,με το καθισματάκι αυτοκινήτου, κανένα ρουχαλάκι και τέτοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

einai poly asxhmo na diavazeis tetoies istories apo kopelies poy theloyn toso poly na ginoyn manoyles........ alla koritsia dystyxws den mporoyme na kanoyme tipota gia na to stamatisoyme ayto....na sas pw pantos egw peirsi den eixa diavasei pote gia kamia apwleia fetos mono meta apo ta dika moy vlepw synexeia kai lypame para poly gia ayto kai proseyxome gia oles tis manoyles kai ola ta mwrakia na einai kala.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελιτσες μου!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????????πως τα πατε μ'ευτη τη ζεστη?????μερτυρικο το φετινο καλοκαιρι.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε σημερα λιγο ειμασταν τρελοκομειο εδω μεσα, ο αγγελος πιο πολυ!!!!!! :twisted::twisted:

εβαφε εξω ο αντρας μου κ εβγαινε κ αυτος εξω κ πηραζε ολα.πινελα , σκαλες , κ ολα τα σχετικα!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: εγω ετρχα να τον μαζευω κ αυτος εκλαιγε κ τσιριζε λες κ το σφαζανε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ευτυχως η αννα μαρια μου εχει ηρεμησει κατα πολυ απο χθες , φτου φτου το κοριτσακι μου!!!!!!! :D:D:D

σημερα εκανα παστιτσιο ειχα καιρο να κανω κ το ειχα πεθυμησει!!!μιαμμμμμμμμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!περιμενω να το σβησω για να παω να την πεσω κ εγω λιγακι, να προλαβω δηλαδη, πριν με προλαβουν τα θηριακια μου!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευτυχως κλεινω τα παντα βαζω τα κλιματιστικα κ κοιμομαστε ανετα χωρις να μπεμπελιαζουμε απο τη ζεστη!!!!!!!! χαχαχαχαχα

οσο για το αιμα επειδη χθες δεν προλαβα να παρω τον γιατρο μου τηλ , θα τον παρω το απογευμα.δεν ξαναειδα αιμα!!!!ετσι κ την αλλη φορα που μου ειπε να παιρνω τα χαπια που παιρνω μια φορα ειχα δει μονο.κ εγω λεω πως δεν ειναι απο το ξυρισμα γιατι πριν ειχα παει κ αλλες φορες τουαλετα.

επειτα πριν απο λιγες μερες αν θυμαστε που ειχα πει, ειχα δει κ κατι κιτρινα.....!!!!!!ετσι κιτρινα ειχα δει κ στην αρχη οταν ειχα παθει την αποκολληση κ δεν ειχα δωσει σημασια!!!!!!! :roll::(:?:(

αχ μακαρι να μην ειναι τιποτα!!!!!!σ'αυτη την εγκυμοσυνη απ'την αρχη ζω με τον φοβο......!!!!!!!!

διαβασα κ εγω το ποστ της κοπελας που εχασε το παιδακι της κ στεναχωρηθηκα παρα πολυ!!!!!!!!ειχε γινει κ το ιδιο σε μια κοπελα γνωστη μου εδω πριν απο περιπου κανα μηνα κ αγχωνομαι τρομερα...., εχω κ ολα αυτα καθε τοσο......!!!!!!!!!!!!

μακαρι κοριτσια μου να περασει για ολες μας ο καιρος γρηγορα κ να εχουμε τα παιδακια μας γερα στην αγκαλιτσα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!τιποτ'αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νιακι μου μην αγχωεσαι κοριτσι μου κ εγω οπως σου ειπαν κ τα υπολοιπα κοριτσια καποια στιγμη δεν το καταλαβα κ τοσο , πολυ ελαχιστα.σε πολυ λιγες βδομαδουλες θα τα νιωθεις για τα καλα!!!!!!!!!!!

δωσε φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!

αγγελικη μου κ εγω δεν τα μπορω αυτα για τα κουνουπια.τα βραδια που καθομαστε εξω στη βεραντα βαζει ο αντρας μου φιδακια κ τον ζαλιζω να αλλαζει συνεχεια θεση γιατι με ενοχλει πολυ η μυρωδια!!!!!!

μεσα βαζουμε ταμπλετες που δεν μυριζουνε!!!!!

οσο για τις αναγουλες, ταση για εμετο κ ολα τα σχετικα κ εγω εχω καποιες μερες που ειμαι χαλια!!!!!

αμμα μαρια μου κ εμενα ο αντρας μου στη μανα του (τη μουμια) ειχε μαθει να τρωει αλλο φαγητο το μεσσημερι κ αλλο το βραδυ!!!!!!!τωρα ομως δεκα χρονια που ειμαστε μαζι τρωει κ χθεσινο..!!!!!!!!

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!

παω να δω το παστιτσιο κ επανερχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...