Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρόνια Πολλά, Καλά κι Ευτυχισμένα κι από μένα!!!! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου, να είστε γεροί, αγαπημένοι και ενωμένοι πάντα!!!

Καλά να περάσεις και ...περιμένουμε ένα κομμάτι ...τούρτα!!! ;)

happy_birthday_2_pink_roses_with_raindrops.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά, Καλά κι Ευτυχισμένα κι από μένα!!!! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου, να είστε γεροί, αγαπημένοι και ενωμένοι πάντα!!!

Καλά να περάσεις και ...περιμένουμε ένα κομμάτι ...τούρτα!!! ;)

happy_birthday_2_pink_roses_with_raindrops.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας θελω να σας πω μονο οτι ειμαι χαρουμενη και ευτυχισμενη που σας γνωρισα!!

μαιρουλα μου να εισαι καλα σε ευχαριστω που με θυμηθηκες και ανταποδιδω τις ευχες!

ριτακι μου τα λεμε καθημερινα εμεις .....you are too good to be true!!

αναστασια μου πολυ χαρηκα που σε ''ειδά''γιατι σε εχασα και σε πεθυμησα.φιλια στο μωρακι σου χαζομανουλα!!

τζουλι μου σε ευχαριστω και σενα εισαι τελειο μωρο!!

μπεμπουλα αν και δεν εχουμε γνωριστει ευχαριστω και ανταποδιδω εισαι πολυ καλη που μπηκες στον κοπο να μου ευχηθεις!

λενακι μου χιλια ευχαριστω και για τις αλλες τις ευχες να χαιρεσαι την κορακλα σου!

κασση μου να δω επιτελους ποτε θα μπορεσουμε να τα πουμε απο κοντα ολο εμποδια...χιχιχι σε ευχαριστω πολυ και ευχομαι τα καλυτερα!

αντριανα μου εισαι φοβερη και χαιρομαι να διαβαζω τα μηνυματακια που μου στελνεις..να χαιρεσαι την ελισσαβετουλα σου!

αννουλα μου πολλα φιλακια σου στελνω...χαθηκαμε παλι αλλα εισαι για μενα σταθερη αξια....

ζουζουνιτσα μου να σαι καλα ανταποδιδω

κικιτσακι μου ευχαριστω πολυ και για τα αλλα μηνυματα που πηρα εισαι φοβερη!!

μουσιτσα μου ευχαριστω παρα πολυ να χαιρεσαι τα κουτσουνακια σου!!

καιλι μου τι κανεις βρε μωρο μου;σε εχασα....σε ευχαριστω για τις ευχες σου!

σαντυ μου εισαι σκετη γλυκα....σε θαυμαζω πολυ...δυστηχως δεν περισσεψε τουρτα!:( χιχιχι

μελια μου αγαπη μου που εισαι;μου ελειψες!που εισαι ρε ψυχη;;;;;;;;ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας θελω να σας πω μονο οτι ειμαι χαρουμενη και ευτυχισμενη που σας γνωρισα!!

μαιρουλα μου να εισαι καλα σε ευχαριστω που με θυμηθηκες και ανταποδιδω τις ευχες!

ριτακι μου τα λεμε καθημερινα εμεις .....you are too good to be true!!

αναστασια μου πολυ χαρηκα που σε ''ειδά''γιατι σε εχασα και σε πεθυμησα.φιλια στο μωρακι σου χαζομανουλα!!

τζουλι μου σε ευχαριστω και σενα εισαι τελειο μωρο!!

μπεμπουλα αν και δεν εχουμε γνωριστει ευχαριστω και ανταποδιδω εισαι πολυ καλη που μπηκες στον κοπο να μου ευχηθεις!

λενακι μου χιλια ευχαριστω και για τις αλλες τις ευχες να χαιρεσαι την κορακλα σου!

κασση μου να δω επιτελους ποτε θα μπορεσουμε να τα πουμε απο κοντα ολο εμποδια...χιχιχι σε ευχαριστω πολυ και ευχομαι τα καλυτερα!

αντριανα μου εισαι φοβερη και χαιρομαι να διαβαζω τα μηνυματακια που μου στελνεις..να χαιρεσαι την ελισσαβετουλα σου!

αννουλα μου πολλα φιλακια σου στελνω...χαθηκαμε παλι αλλα εισαι για μενα σταθερη αξια....

ζουζουνιτσα μου να σαι καλα ανταποδιδω

κικιτσακι μου ευχαριστω πολυ και για τα αλλα μηνυματα που πηρα εισαι φοβερη!!

μουσιτσα μου ευχαριστω παρα πολυ να χαιρεσαι τα κουτσουνακια σου!!

καιλι μου τι κανεις βρε μωρο μου;σε εχασα....σε ευχαριστω για τις ευχες σου!

σαντυ μου εισαι σκετη γλυκα....σε θαυμαζω πολυ...δυστηχως δεν περισσεψε τουρτα!:( χιχιχι

μελια μου αγαπη μου που εισαι;μου ελειψες!που εισαι ρε ψυχη;;;;;;;;ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?

ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΕΔΩ?ΕΔΩ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ?

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΙΟΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ ΟΥΡΑ!!!!!!!

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ.

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΡΗ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?

ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΕΔΩ?ΕΔΩ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ?

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΙΟΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ ΟΥΡΑ!!!!!!!

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ.

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΡΗ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιλια μου σε ευχαριστω και σου ευχομαι να αγαπας και να αγαπιεσαι εξισου πολυ!!

κατια μου αυτη εισαι.....η ευχη σου ειναι καταπληκτικη μακαρι να επιανε τοπο!!χιχιχιχι.οσο για την κορη....εεεε βλεπουμε....

κριμα που δεν σε γνωρισα νωριτερα εισαι σκορπινα ατελειωτη!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιλια μου σε ευχαριστω και σου ευχομαι να αγαπας και να αγαπιεσαι εξισου πολυ!!

κατια μου αυτη εισαι.....η ευχη σου ειναι καταπληκτικη μακαρι να επιανε τοπο!!χιχιχιχι.οσο για την κορη....εεεε βλεπουμε....

κριμα που δεν σε γνωρισα νωριτερα εισαι σκορπινα ατελειωτη!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλενακι,τωρα ειδα κι εγω το ποστ!Χρονια καλα και πολλα,με υγεια !Να ειναι καλα το αντρακι σου και ολα σου τα ονειρα να πραγματοποιηθουν.......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλενακι,τωρα ειδα κι εγω το ποστ!Χρονια καλα και πολλα,με υγεια !Να ειναι καλα το αντρακι σου και ολα σου τα ονειρα να πραγματοποιηθουν.......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιονατη μου χρονια σου πολλα να ζησεις με ευτυχια αγαπη δυναμη και θεληση στη ζωη σου...να εισαι παντα καλα και οτι ποθεις και επιθυμεις να πραγματοποιηθει......να εισαι παντα καλα....φιλακια πολλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιονατη μου χρονια σου πολλα να ζησεις με ευτυχια αγαπη δυναμη και θεληση στη ζωη σου...να εισαι παντα καλα και οτι ποθεις και επιθυμεις να πραγματοποιηθει......να εισαι παντα καλα....φιλακια πολλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλά και απο 'μενα...εστω και καθυστερημενα (τρεξιμο με δουλειες και παιδια...τα γνωστα!)..με ευτυχια και πανω απο ολα υγεια, αυτο ειναι το πιο πολυτιμο που δεν αγοραζεται...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλά και απο 'μενα...εστω και καθυστερημενα (τρεξιμο με δουλειες και παιδια...τα γνωστα!)..με ευτυχια και πανω απο ολα υγεια, αυτο ειναι το πιο πολυτιμο που δεν αγοραζεται...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΣΤΑ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ:) ΟΠΩΣ Κ ΝΑΧΕΙ ΕΔΩ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ..ΝΑΣΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΝ Κ ΣΤΑ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ:) ΟΠΩΣ Κ ΝΑΧΕΙ ΕΔΩ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ..ΝΑΣΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...