Μετάβαση σε περιεχόμενο

θυμαμαι και συγκινουμαι!!!!


Recommended Posts

κοριτσακια μου ειμαι πολυ συγκινημενη!!σαν σημερα ενα χρονο πριν,εμαθα οτι ειχαστην κοιλιτσα μου το παιδακι μου!!που τωρα πια τον εχω στην αγκαλιτσα μου!!ευχομαι σε ολες να αποκτησουν ενα παιδακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σου ζησει το αγγελουδι σου κοριτσακι μου να το χαρεις οπως εσυ επιθιμεις αχ χερεις ποσες φορες ακομα εχεις να συγκινιθεις για αυτο το παιδακι στην βαπτιση του στα πρωτα του γεννεθλεια την πρωτη φορα στο σχολειο αστα και εμενα εχει τα πρωτα του γεννεθλεια 8/7 και μονο που το σκεφτομαι κλαιω απο τωρα χαχαχα χαζομαμαδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!!!!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα ... κοιτάζω τις φωτογραφίες του και συγκινούμαι απίστευτα. Αυτό το ανθρωπάκι ήταν στην κοιλιά μου και τώρα είναι δίπλα μου και κάνουμε παρεάκι :) Το απόλυτο θαυματάκι :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει!!!Γερο να ειναι,καλοτυχο και ευτυχισμενο!!!

Εγω εχω <επετειο χοριακης> :-p:-p:-p:-p σε 15 μερες!!!!!

[smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Ε ρε τι εχει να γινει στα πρωτα γενεθλια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χαζομαμαδες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουυυυυ!! να χαιρεσαι το νινάκι σου!! κ εγω τετοιο καιρο ήμουν ξάπλα κ περιμενα να περασουν οι μερες για την 1η χοριακη...αααχ.....!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχ τι είμαστε εμείς οι χαζομαμάδες!!!!! Να σου ζήσει το αγγελουδάκι σου να είναι πάντα γερό και δυνατό!!! Εγώ γιόρταζα μέχρι και επέτειο του τεστ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΓΕΡΟ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΕΝΝΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...