Μετάβαση σε περιεχόμενο

Diaper cake!!Ενα... διαφορετικο δωρακι!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!! Οπως σας ειχα πει παλιοτερα εχω μαζι με την αδερφη μου ενα online shop και κανουμε χειροποιητα κοσμηματα τοπ www.tartaki.gr ! Ε επειδη δεν μας αρεσει να καθομαστε ειπαμε να δοκιμασουμε και αλλου τις δεξιοτητες μας!! Μια φιλη μας λοιπον γεννησε και της έκανα δυο καταπληκτικες τουρτοπάνες!! Σε οποια αρεσει και θελει να κανουμε για καποια φιλη σας μπορει να μου στείλει Π.Μ ή ενα mail sto info@tartaki.gr! :D:D:D παρακατω βάζω και φωτο να μου πειτε και γνώμη!!

post-13672-13873937277831_thumb.jpg

post-13672-1387393727847_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιες ειναι αλλα μπορειτε και να τις εμπλουτισετε στερεωνοντας πανω δωρακια για το μωρο.Ρουχαλαια,καλλυντικα,βουρτσα,χτενα,κουκλακια κλπ.Αν ψαξεις στο διαδυκτιο θα βρεις πολλα σαιτ που εχουν τετοιες τουρτες,για να παρεις ιδεες. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστουμε πολυ beboulino!!!Αληθεια σου αρεσαν? Καλα λες θα μπορουσαμε να τον εμπλουτισουμε και με τετοια!Ευχαριστω και για την ιδεα! ;);)

Εδω εχω πετσετουλες,πανουλες,σεντονακια διαφορα παιχνιδακια και φυσικα ειναι γεμιστες με πάνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ευχαριστώ πολυ κοριτσια για τα ομορφα σχολια σας!! Παναγιωτα και εγω που τα κανω μου κοβεται η ορεξη για τα πραγματικα τουλαχιστον, αφου βλεπω αυτα!! Αννα-Μαρία να σου πω την αληθεια(να μην νομιζουν οτι κανουμε και διαφημιση την εταιρια) αυτα εχουν μεσα τους μια μεγαλη συσκευασια Pampers το Νο1 τα μικρουλικα τα κιτρινα!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τα πολύ πρωτότυπα δώρα, που αρχίζουν σιγά-σιγά να γίνονται της μόδας.....

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Η Μαία στα Μαθήματα Ανώδυνου Τοκετού μας το πρότεινε..... σε όποιον μας ρωτήσει.... να του το ζητήσουμε..... και μία φίλη μας που έχει 1 μπουμπού 1 έτους!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...