Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΑΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!


νικολετα

Recommended Posts

Αυριο ειναι η μεγαλη μερα??? Με το καλο να φερεις στον κοσμο το αγγελουδι σου.Και σημερα πως περνας την ημερα σου??? Τι κανεις για να περασουν αυτες οι ωρες? Αφιερωσε χρονο στον εαυτο σου ωστε οταν θα γεννησεις το μωρακι σου να σε δει ομορφη και χαλαρη.Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον κοριτσια εφτασε η μερα αυριο το πρωι θα εχω τον πριγκιπα μου αγκαλιτσα:) :) Παιρνω μαζι μου τις υπεροχες ευχες σας που τοσο κουραγιο μου εδωσαν και τωρα πιο δυνατη νομιζω πως ειμαι ετοιμη να τον υποδεχτω. Φιλακια κοριτσια ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕ ΣΑΣ! με την πρωτη ευκαιρια θα εχετε νεα και φωτογραφιες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσια εφτασε η μερα αυριο το πρωι θα εχω τον πριγκιπα μου αγκαλιτσα:) :) Παιρνω μαζι μου τις υπεροχες ευχες σας που τοσο κουραγιο μου εδωσαν και τωρα πιο δυνατη νομιζω πως ειμαι ετοιμη να τον υποδεχτω. Φιλακια κοριτσια ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕ ΣΑΣ! με την πρωτη ευκαιρια θα εχετε νεα και φωτογραφιες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...