Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΝΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!


Recommended Posts

Η Αννούλα μας έχει γενέθλια !!!! (μέλος anna andreou)Χρόνια πολλά οτι επιθυμείς γλυκιά μου Άννα εισαι απο τα πρώτα άτομα που γνώρισα εδώ μεσα..σου εχω πεί τόσα.....με έχεις βοηθήσει ...

Να χαίρεσαι τους γιούς σου και τον ανδρούλη σου που τόσο αγαπάς...

Σε σκέφτομαι πάντα αλλά τι να κάνω μου πέφτει μακριά η Κύπρος....φιλεναδίτσα μου.....

φιλιά πολλά χιλιόχρονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην καλύτερη φιλενάδα του κόσμου που υπερ αγαπώ εύχομαι και εγώ χρονιά πολλά και ευτυχισμένα

Ότι επιθυμείς να το αποκτήσεις ( ξέρεις...........)

Αν και εμείς Κασση μου στην Κύπρο δεν την βλέπω συχνά

Ξέρει ότι είμαι πάντα δίπλα της

Ξέρω όταν το διαβάσεις θα κλαις άλλα σ αγαπάω πολύ είσαι η καλύτερη

Σπάνιο Πλάσμα Σπάνια φίλη πάντα με το χαμόγελο στα χείλι (ακόμα και όταν λες κακίες χα χα)

Πρόσεχε εκεί στα βουνά

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην καλύτερη φιλενάδα του κόσμου που υπερ αγαπώ εύχομαι και εγώ χρονιά πολλά και ευτυχισμένα

Ότι επιθυμείς να το αποκτήσεις ( ξέρεις...........)

Αν και εμείς Κασση μου στην Κύπρο δεν την βλέπω συχνά

Ξέρει ότι είμαι πάντα δίπλα της

Ξέρω όταν το διαβάσεις θα κλαις άλλα σ αγαπάω πολύ είσαι η καλύτερη

Σπάνιο Πλάσμα Σπάνια φίλη πάντα με το χαμόγελο στα χείλι (ακόμα και όταν λες κακίες χα χα)

Πρόσεχε εκεί στα βουνά

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου διαδικτιακές:laugh: (σωστά το λέω?)

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας.

Πιστεύατε εσείς την πρώτη φορά που μπήκατε στο mammyland ότι θα κάνατε τέτοιες φιλίες (και μάλιστα με κάποιες να επικοινωνείται καθημερινά?).

Κάσση μου καλή μου "μακρινή φιλεναδα" όπως λες και εσύ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και σου εύχομαι και εγώ να είσαι καλά πάντα με υγεία για να χαίρεσαι τον Άγγελο σου και τον αντρούλη σου.

Βικάρα δεν χρειάζεται να γράψω τίποτα για σένα γιατί σου τα λέω καθημερινά και το ξέρω ότι με αγαπάς όσο σε αγαπώ και εγώ. Αλλά για πες πότε λέω κακίες εγώ?:angry: (εγώ είμαι άγιος άνθρωπος).

Μαίρη μου ευχαριστώ για ανταποδίδω τις ευχές.

Αντριανού μου, ευχαριστώ μου άρεσε η ευχή σου είναι προτότυπη. Να είσαι καλά και εσύ και η οικογένεια σου.......άντε και σύντομα να κάνεις και ένα γιόκαροοοο:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου διαδικτιακές:laugh: (σωστά το λέω?)

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας.

Πιστεύατε εσείς την πρώτη φορά που μπήκατε στο mammyland ότι θα κάνατε τέτοιες φιλίες (και μάλιστα με κάποιες να επικοινωνείται καθημερινά?).

Κάσση μου καλή μου "μακρινή φιλεναδα" όπως λες και εσύ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και σου εύχομαι και εγώ να είσαι καλά πάντα με υγεία για να χαίρεσαι τον Άγγελο σου και τον αντρούλη σου.

Βικάρα δεν χρειάζεται να γράψω τίποτα για σένα γιατί σου τα λέω καθημερινά και το ξέρω ότι με αγαπάς όσο σε αγαπώ και εγώ. Αλλά για πες πότε λέω κακίες εγώ?:angry: (εγώ είμαι άγιος άνθρωπος).

Μαίρη μου ευχαριστώ για ανταποδίδω τις ευχές.

Αντριανού μου, ευχαριστώ μου άρεσε η ευχή σου είναι προτότυπη. Να είσαι καλά και εσύ και η οικογένεια σου.......άντε και σύντομα να κάνεις και ένα γιόκαροοοο:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλαααααααααααααα!

Αννουλα να εισαι παντα καλα, ευτυχισμενη και οτι θελησες και δεν σου τα εφερε ακομα η ζωη να στα δωσει απο εδω και περα απλοχερα!!!!

φιλια πολλα

η λεχωνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλαααααααααααααα!

Αννουλα να εισαι παντα καλα, ευτυχισμενη και οτι θελησες και δεν σου τα εφερε ακομα η ζωη να στα δωσει απο εδω και περα απλοχερα!!!!

φιλια πολλα

η λεχωνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...