Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Καλημερα!!!!!

Απο το πρωι ξεπατωθηκα στις δουλειες! Λυσσαμε το κρεβατακι της Ε. και το βαλαμε στο δικο μου

δωματιο να κοιμαται το μωρο εκει. Η Ε. αποφασισε επιτελους να σταματησει να κατεβαινει απο το μεγαλο κρεβατι και ετσι ο καθενας θα παει στην θεση του. Μονο που συνηθισα να κοιμαμαι με τον Γ. και μου αρεσει τοσο πολυ που θα δυσκολευτω να τον βαλω στην κουνια του :oops: Για να δουμε αυτος πως θα το παρει. Μεχρι στιγμης κοιμαται εκει ηρεμα...Μετα σκουπισα, σφουγγαρισα,ξεσκονισα και τωρα καθησα να ηρεμησω λιγο πριν μαγειρεψω.

Θου τον καημενο τον Παντελακο ρε..Ευτυχως δεν χτυπησε. Η Ε. και ο Γ. δεν πεσανε ποτε απο πουθενα μεχρι στιγμης αν και η Ε. ολο ορθια ειναι στο καρεκλακι της. Πως την γλιτωσε ακομα δεν ξερω!

Λενα μπραβο στον Ανασταση! Τελεια τα παει με την εκπαιδευση!!! :ymapplause:

Μιτσακι μου ποσο γελαω που λες μικροβιο το νινι :lol::lol: Θα ερθουν καλυτερες μερες! Και εμενα ο Γ. τοσο ετρωγε απο νεογγενητο και μαλιστα το εφτασε και σε 3λεπτους αλλα τωρα το αυξησε παλι σε 4-5 λεπτα μαξιμουμ! Βεβαια μου εκανε υπερπαραγωγη και εβλεπα πρασσινα κακακια αλλα μετα το τριμηνο στρωσανε. Τα δικα σας πως ειναι τα κακα? Η μαια μου τοτε μου ελεγε να μην ανησυχω γιατι αν και με 10 λεπτα επερνε το παχυ γαλα. Απλα μου θυμιζε παντα να σπρωχνω το κεφαλακι του μικρου οσο πιο μεσα στο στηθος γινεται. Αχ βαλε καμια φωτο σας στην ομαδα σας! Δεν σας εχω δει ποτε!

Τονια πως ειναι ο Αλεξ? Περνει κανενα φαρμακο για την γαστρεντεριτιδα? ιδεα δεν εχω πως αντιμετωπιζεται, μεχρι στιγμης δεν κολλησε κανενας μας φτου φτου!

Αργι τι τρωτε συνηθος για πρωινο? Σε βοηθανε τα παιδια να το ετοιμασεις?

Κατερινα και εκει γκαντεμο η ψηλη? :lol: Πως περνανε?

Νατασουλα μπραβο στην Ελενα! Αχ τελειο φαγητο εκανες! Καλη ορεξη.

Ρε Ερη τι μας κανεις με τις φωτο!! Αχ αχ! Τι ειναι αυτο στην φωτο ακριβος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

natasoula και Lenaki μου, τα κακά της είναι -ευτυχώς- κίτρινα με σποράκια! Να μην ανησυχώ επομένως; Είδα 2-3 φορές μέσα σ' αυτά και λίγα πράσινα, αλλά υποχώρησαν. Ελπίζω να μη δημιουργηθεί υπερπαραγωγή!

Lenaki, εσύ εκτός απ' τα πράσινα κακά παρατήρησες και κάτι άλλο απ' την υπερπαραγωγή; Δεν έπαιρνε βάρος ή όλα οκ;

Ένα μικρόβιο, μα τι μικρόβιο!!! :lol: Αγκαλίτσα κοιμάται, με το που την βάζω κάτω νιαουρίζει!!! :roll: Άρχισαν τα όργανα!!!! 8-)

natasoula, καλή όρεξη!

Νένη, τα φιλιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χελοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

εγραψα κ με πεταξε το κερατο μου

τι κανετε?

λενα να δω ποτε θα αποχωριστω το παντελη..θα περασει καιρος..γτ κ τα 2 σε ενα δωματιο ζορι..

ενα τεραστιο μπραβο στη ελενα κ ανασταση..

καλε η ελενα τα λεει?ελαααααααα

εμενα μετα απο μηνα κ κατι τα λεει..

κ παλι χθες ειχαμε 3 ατυχηματα..οταν παιζει κ εχει γκρινια δε το ελεγχω ευκολα..

κ στα κακα ειναι λιγο. δυσκολος..ενω θελει να τα κανει παμε κ δε κανει..δε νιωθει ανετα ακομα..κανει η μικρα κουραδακι κ δε κανει..σημερα τα εκανε πανω του μετα απο 4-5 φορες που με ειπε οτι θελει κ δε εκανε..μια φορα εκανε 2 τεραστια φιδια,...ετσι τα λεω για αν το παρει παιχνιδι

οπως χθες ενω ειχε πανα ηθελε να τα κανει τα τσισα στο γιογιο :D:D

σα φιλωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου!!!

12.30- 1.30- 3.30- 6.30- 7.30- 9.30 !!! Πως με βρίσκετε;;; Φράπα ε;;;;;; :D:lol:

μια χαρά είσαι η Ρ. μου ξυπνούσε κάθε μία ώρα!!! :o:o:o:o .....και ένα βράδυ την κρατούσα αγκαλιά, εγώ όρθια, επί 5 ΩΡΕΣ!!!!!! :?

Λενάκι το πρωινό μας:

4 είδη μαρμελάδας

αλλαντικά

τυρί κίτρινο (σαν κασέρι) σε φέτες

frischkäse (σαν τυρί Φιλαδέλφεια)

νουτέλα

αυγά

γάλα

γιαούρτι (όποιος θέλει)

βούτυρο και

ψωμάκια ζεστά από τον φούρνο

καφές!!!!

αυτά, εγώ τα βγάζω έξω από το ψηγείο και τα παιδιά τα βάζουν στο τραπέζι και αφού τελειώσουμε (γύρω στις 2 ώρες κρατάει!! :roll::roll::roll::lol::lol::lol: )....τα παιδιά καθαρίζουν το τραπέζι!!! ;);)

α Αθηνά αγόρασα το φιλαδέλφεια με σοκολάτα μίλκα (σαν νουτέλα είναι)...τα παιδιά το τρώνε...εγώ δεν πολυενθουσιάστηκα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάθλιψη έχω σήμερα, :(:(:( η βροχή δεν λέει να σταματήσει.....κίτρινη μέρα μάλλον δεν θα δούμε.....αν και είπαν ότι από βδομάδα θα έχουμε 34 βαθμού!!!!

δεν μπορώ αυτόν τον καιρό όταν είναι καλοκαίρι :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ αυτό είναι το πρωϊνό σας σε καθημερινή βάση???????????

Ουάου σαν μπουφέ ξενοδοχείου :D:D

Μάρθα τις τελευταίες μέρες τα πάμε πολύ καλά, συνήθως τα ζητάει μόνη της

Εντάξει ατυχήματα έχουμε κι εμείς ιδίως όταν παίζει και ξεχνιέται αλλά είναι αρχή ακόμα οπότε είναι αναμενόμενο

Λενάκι το μωρό τώρα θα το βάλεις πρώτη φορά στην κούνια? μέχρι τώρα κοιμόταν η Ειρήνη εκεί?

Καλή προσαρμογή

Δήμητρα μην ανησυχείς προς το παρόν, αν αρχίσεις και βλέπεις ποιο συχνά πράσινα κακάκια θα κάνεις αυτό που σου είπα

Τόνια πως είναι ο Άλεξ με την γαστρεντερίτιδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειναι ο Αλεξ κοριτσια ευχαριστω για το ενδιαφερον!!! :x:YMHUG:

Εκανε μονο εκεινη τη μερα...βεβαια εκεινη τη μερα του εδωσα να δοκιμασει μια μπαρα μουσλι δημητριακα(ειπα μηπως ειναι πιο υγιεινο..) και λεω μηπως τελικα τον πειραξε αυτο.. :roll:

Καλε Αργυ τι πρωινο ειναι αυτο!!!!! =p~=p~=p~ ειναι πολυ ωραια ομως που εχετε αυτη τη συνηθεια καθε μερα! :) Εμεις ουτε μεσημεριανο δε τρωμε ολοι μαζι με τα ωραρια του Μακη... :roll:

Μιτσακι κι εγω γελαω με το "μικροβιο"!!! :lol::lol: ναι ρε βαλε καμια φωτο στην ομαδα....

Λενακι εγω δεν εχω τολμησει ακομη να τον βαλω σε κανονικο κρεβατι...μετα που θα σταματησω το θηλαστρο θα πρπει σιγα σιγα να αρχισω διαφορες εκπαιδευσεις! :?

Νατασα μπραβο βρε στην Ελενα!!!ειναι κι αυτη μικρουλα αλλα μια χαρα τα παει! ;)

Αφρο και Αργυ εμεις οι τελευταιες των μοικανων με τις πανες!!!! :lol::lol::lol: καθολου δε με αγχωνει ομως κι αν δεν ηταν ο παιδικος απο Σεπτ! ;)

Η μπεμπα σημερα παλι εχει σκασει στο κλαμα!! τι την ενοχλει δε ξερω...α και ηρθε η πεθερα σημερα μετα απο μερες(ηταν διακοπες στη Κερκυρα!) και μολις την εβλεπε το μωρο εκλαιγε πιο πολυ!!!ποσο το χαρηκα δε σας λεω!!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Αργυ παλι βρεχει;;; :? εμενα βεβαια δε με χαλαει σε αυτη τη φαση αυτος ο καιρος! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

σημερα ξυπνησαμε κ οι 3 12 παρα!!!!!!!!!!111 καλε τελεια ηταν1!!!

τεταρτη εχουμε γιατρο κ μαλλον θα το δουμε το φυλλο τελικα..

χτες μιλουσαμε με την κουμπαρα μας κ λεω καλε κλωτσαει η μπεμπα

ρε μου λεει ο αντρας μου σταματα να λες οτι ειναι μπεμπα, μπορει να ειναι αγορι

κ τσατιστηκαααααααααα πω πω κ του λεω αποκλειεται!

κ μαλλον θα το μαθω για να αποφυγουμε καμια τρελη αντιδραση του στυλ μα δεν ειναι δικο μου παιδια αυτο εγω εχω κοριτσι κλο στη γεννα, δεν ξερω, ειμαι κ λιγο ψυχακιας..

τονια γκρινιαζει καλε η μικρη?

θου ολα καλα? ετοιμα ολα για αυριο?

λενακι καλα δε σου επεσαν ποτε??? εμενα το κεφαλι του σουρωτηρι το εχιε κανει σε καποια περιοδο, πολυ πεσιμο.. τα ποδια του ειναι μονιμως μαυρα απο τις μελανιες

αργυρουλα ολα υατα καθε μερα τα τρωτε???? ουαου!

νατασουλα μια χαρα καλε τα παει η μικρη! τελεια! κουβαλατε κ εσεις γιογιο παντου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε και εμενα με αγχωνει η πανα ..δεν θα παει και φανταρος με αυτην !!! :lol::lol::lol: μεχρι το σεπτεβριο πιστευω να εχουμε αρχισει ,ετσι και αλλιως παιδικο δεν θα παει .

το πρωι ηταν κολαση ,του φωναζα συνεχεια και συνεχεια εκανε η ελεγε πραγματα να με τσιτωσει ....μετα μιλησα με την παναγιωτα για να μου δωσει υπομονη και κουραγιο και τα ειδα πιο ηρεμα μετα ....

κατσαμε μαζι παιξαμε περασαμε μαζι χρονο ,καποια στιγμη ξυπνησε ο μικρος και τον αφησα λιγο τον Μ για να ασχοληθω με τον μικρο και ο Μ δεν το πηρε κατακαρδα αφου τον διαβεβαιοσα οτι θα παιξουμε οταν φαει το μικρο ....εφαγε λιγο το μικρο και παιξαμε με τον Μ μετα ξανα ηθελε ο μικρος (ναι κανει και διαλειμματα) ξανα τσινισε λιγο ο Μ και του ειπα πως μολις φαει το μικρο θα κανουμε μπανιο και να κατσει διπλα μου να περιμενει ....με το που ακουσε μπανιο ετρεξε εκατσε εκει που του ειπα :D

μετα καναμε μπανακι και του εκανα και μασαζ με κρεμουλα παντου ....χαρηκε τοσο πολυ το μαναρακι του και με αγκαλιαζε σφιχτα ....μετα τον εβαλα για νανι αγκαλιτσα και ακομα κοιματε ευτυχισμενος .

μιτσακι μου υπομονη και πολυ αγαπη στην μεγαλη ....και εγω ολο τον παραμελω και μετα εχω θεματα για τα παντα ...σημερα εκλαιγε γοερα γιατι αλλαζα σεντονι στο κρεβατι ΜΟΥ :shock: αντε να ηταν στο δικο του να το καταλαβω αλλα στο δικο μου ? :shock:

παναγιωτα μου ευχαριστω :-* αν και τα ξερω πρεπει να μου τα ξανα επενθυμιζουν .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μην το δενεις κομπο για μπεμπα ...μακαρι να ειναι αλλα αν δεν ειναι μην τη παθεις οπως εγω ....εκανα 2 μηνες να το παρω αποφαση και να μην κλαιω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη τι καλος ο μανωλακης!!

μωρε το ξερω, απλα θελω πολυ ενα κοριτσι κ μαλλον θα το δουμε το φυλλο να το χωνεψω μια ωρα αρχυτερα..

τελεια η φωτο! ολο θελω να στο πω κ ολο το ξεχναω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι κι εγω συμφωνω να δεις φυλο μη φας καμια ηττα!!!Και να μη μας τρωει κι εμας η αγωνια! :P

Στον Αλεξ ηθελα διακαως κοριτσι και στην αρχη μου λεγανε οτι ειναι κορη..ετσι φαινοταν στους υπερηχους,αλλα στον μεγαλο ειδαμε τσουτσου!!!

Ε το τι ξενρωμα εφαγα δε φανταζεστε!!!! μονο τα κλαματα δεν εβαλα μπροστα στο γιατρο!!! :oops::P

Αργυ μα ειπα κι εγω καθε πρωι τετοιο βασσιλικο πρωινο;;;!!! :lol::lol:

Θουλη τα κακα τα κανει παντα πανω του;;; μηπως να κανεις κι εσυ το κολπο που κανανε στο Σπυρακο της Αναστασιας;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.....Τι κάνετε κοριτσούδια μου;;;;;

Ο Γιώργος δε δουλεύει κι έτσι έχει φορτωθεί τα οικογενειακά βάρη... :lol::lol::lol::lol: Το πρωί πήγε την Ιω στο πάρκο να παίξει και ήταν άδεια.... :o:o Και μετά κατηγορεί εμένα που δεν τη βγ'αζω έξω με τόση ζέστη.... :twisted::twisted:

Τόνιαααααα την έχει πάρει πρέφα η μικρή την πεθερά ε;;;;; :lol::lol::lol: Καλά της έκανε... :mrgreen::mrgreen:

Θου χτύπησε το γαμπρουδάκι μου;;;;;;; :(:(:( Η Ιω δεν έπεσε ποτέ από κρεβάτι κλπ, αλλά τώρα αν τη δεις....Τη λυπάσαι την καημένη...Τα πόδια της είναι γεμάτα μελανιές... :shock::shock: Χωρίς υπερβολή....Ούτε αγόρι να ήταν... :lol::lol::lol:

Λενάκι συμπεθεράκι πότε κατεβαίνετε Αθήνα;;;;;; :D:D:D:D Αν θέλετε, μπορείτε να μείνετε σε εμάς... :D:D:D Αν δεν θέλετε, θα ψάξω ξενοδοχείο, γιατί δεν ξέρω..Πόσες μέρες θα μείνετε;;;;;; :D:D Αχ πόσο χαίρομαι...Ρε κλωτσάει κιόλας η μπέμπα;;;;;;; 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Συμπεθέρα μακάρι να είναι κοριτσάκι αν και πιστεύω ότι πάλι γιο θα έχεις... :oops::oops::oops:

Αφροοοοο μου θυμάσαι το φορεματάκι που είχες πάρει για την "μπέμπα" σου και τελικά το έκανες δώρο στην μπεμπούλα μου;;;;;; :x:x:x:x:x:x:x:x:x Ρε έτσι έκανε και η Ιω...Ευτυχώς που δεν τον χτυπάει τον Πανούλη... :?

Μιτσάκιιιιιιι εγώ που κοιμόμουν 12ωρα τώρα κοιμάμαι το 6-7 ώρες άντε βαριά 8 και κάνω πάρτυ.... :lol::lol::lol::lol: Που καταντήσαμε... :lol::lol:

Ρε Νατασούλαααα μπράβο..Πολύ καλά τα πάει η μικρή....Η Ιω έχει πάνω από μήνα που κάνει τσίσα στην τουαλέτα και σπάνια τα λέει... :?:? Αν και εγώ είμαι υστερική και όλη την ώρα την πρήζω... :?:? Αλλα από Δευτέρα θα την αφήσω να δω αν θα τα λέει μόνη της.... :roll::roll:

Α να σε ρωτήσω ρε για τα κακά της μπέμπας..Καμια φορά είναι ψιλοπορτοκαλί και που και που σε κίτρινα κακά βλέπω μέσα κάτι σαν βλέννη διαφανη...Σα να κολλάνε...Πως να το πω...Είναι κακό;;;; :?:?:?:? Γιατί έτσι;;;;

Λενάκι ακόμα μαζί σου κοιμάται ο Γιώργης;;;;;Εγώ την μπέμπα 20 ημερών την έβαλα στο δωμάτιο της, στην κούνια της και κοιμάται και μπρούμυτα... :?:?

Αρτζιιι πλάκα κάνεις....Τέτοιο πρωινό τρώτε ρε..... :D:D:D Μου τρέχουν τα σάλια...:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Πάω να ξυπνήσω την Ιω..Κοιμάται πάνω από 3 ώρες.. :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε το καθισμα!!!! Επιτελους βολτες....

Για τα χτυπηματα , η Δ ειχε πεσει μια φορα απο το κρεβατι , ο Π-Σ απειρες....απο κρεβατι , απο το παρκοκρεββατο , απο καναπε, απο κουνια ....

Γωγω, δε μπορω να καταλαβω τους αντρες , κι οδικος μου κατι τετοιες εξυπναδες κανει....Καλε μου , οηλιος καιει που θες να το πας το παιδι :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφιες μου!!!

Ελπιζω να ειστε σουπερ!!!

Ο μπεμπης παλι δεν καλοκοιμηθηκε το μεσημερι και μαζι του δεν κοιμηθηκα και εγω!!! :evil::evil:

Ρε Θου δεν καταλαβα ρε για τον Παντελακο οτι επεσε. :oops::oops::oops: Πω πω και σου ελεγα για το κουακερ!!! :oops::oops:

Εμας η εκπαιδευση χαλια παει αλλα δεν πτοουμαι!!! :lol::lol::lol:

ΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ εκανα τα κουκις με τις σταγονες σοκολατας!!!Καλε εγιναν τελειαααααααααα!!!Κοριτσια να τα κανετε.Αφου τα πετυχα εγω εσεις θα μεγαλουργησετε!!!!

Παωωωω,Σημερα εχει γενθλια το μεγαλο μου αντρακι!!!! :x:x:x

Αφρο και Ελενη φιλακια και καλο απογευμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ θέλω κι εγώ διακοπές θα πάω να ρωτήσα στα ΚΕΠ για εισητήρια κοινωνικού τούρισμου

Έχει πάει καμιά σας? όχι μέσω ΙΚΑ ΤΕΒΕ έχει ο Η και ΤΣΜΕΔΕ εγώ

Νατασουλα ειχα παρει το 2007 με τον Γ. Δεν κοιταζουν την ασφαλεια αλλα το εισοδημα απο το εκαθαριστικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tζα! :)

Βαζω τον μικρ για υπνο στης 3 στην κουνια του,τρβαω και το κουνελακι που κανει μουσικη και ξαπλωνω διπλα στο κρεβατι. Μεσα σε 5 λεπτα κοιμηθηκε!! Χαρα εγω! Μονο που κρατησε λιγο...σε 3 τεταρτα ξυπνησε ενω μεσημερι κοιμαται παντα ενα διωρο με τριωρο. Για να δουμε πως θα παει το βραδυ μας...Η Ε. κοιμαται ακομα ευτυχως!

Λενα δεν πεσανε καμια φορα εννοω απο κρεβατι-αλαξιερα-καρεκλακι και τετοια. Αλλα πεσιματα βεβαια ειχε με το μεγαλυτερο ενα χτυπημα στο καλοριφερ. Τα ποδια της αμα τα δεις ολο μελανιες ειναι. Περπαταει στον ισιο δρομο και πεφτει! :lol: Τετοιο ανισσοροπο ημουν και εγω μικρη! :lol: Αχ ναι αντε να δειτε το φυλο να το πειτε και σε εμας που μας εφαγε η αγωνια :mrgreen:

Νατασουλα Τον Δεκεμβριο ειχα παρει μεγαλο κρεβατι στην Ε. και ηλπιζα μεχρι να γεννησω Ιανουαριο να μαθει να κοιμαται εκει. Αυτη ομως συνεχεια κατεβαινε και ερχοταν στο σαλονι και ετσι για λιγο διαστημα κοιμησα τον μικρο στην κουνια του και μετα την εδωσα παλι στην Ε. Πριν 2 εβδομαδες ειπαμε να δοκιμασουμε παλι να δουμε αν κατεβαινει και δεν καταβαινε οποτε σημερα καναμε την ανταλλαγη. Διακοπες δεν θα παμε φετος τουλαχιστον Καβαλα οχι. Λεγαμε να παμε Γαλλια η εδω καπου Γερμανια αλλα με ενα θηλαζον μωρο δυσκολα. Βραδια δεν θα μπορουμε να βγαινουμε που μας ελειψε τοσο οποτε...

Αργι τελειο το πρωινο σας! Και εγω ηθελα να παρω αυτο το φιλαδελφεια αλλα δεν ημουν σιγουρη. Εχει σοκολατενια γευση? Ειναι τοσο σκουρο οσο η νουτελλα?

Τονια ποσο χαιρομαι που ειναι καλυτερα ο Αλεξ !

Θου αυριο η βαπτιση? Τελειααα! Ολα να πανε καλα!

Αφρο τι καλος μωρε που ειναι ο Μανωλακης!

Σημερα η Ε. αφου γρατζουνισε 4 φορες τον μικρο στο κεφαλι, μου δηλωσε οτι δεν τον θελει :cry: Τι θα κανω δεν ξερω... :roll: Αντι να καλυτερευει χειροτερευει σε αυτο το θεμα...

Παναγιωτα τωρα σε ειδα! Καλησπερα! Βρεχει με το τουλουμι ανα διαστηματα,τοσο πολτ νερο πρωτη φορα ειδα! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα να τον χαιρεσαι!!!! Χρονια του πολλα!

Νενι με γεια το καθισμα σας!! Χαρα που εκανε ε?

Γωγουλα μαζι μου ναι! Ειχε φαει εξορια απο την κουνια απο την Ε.! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα να προσθέσω ότι καμμιά φορά έχουμε και καπνιστό σολομό και μπέικον...........αλλά όταν έρχονται τα πεθερικά αυτό είναι το πρωινό κάθε μέρα!!! :evil::evil:

εσείς τι πρωινό τρώτε?

Παναγιώτα Χρόνια Πολλά στο μεγάλο αντράκι της οικογένειας!!! να τον χαίρεστε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες...τι κανετε;;;;

εμεις καλα..

ειμαι πτωμαααααα

Φιλια σε ολες, Θου καλα να περασετε αυριο

ο φοφος τετοια ηλικια επεσε απο το δικο μα ςκρεβατι..ηταν και νχτα..ακουω εν αμπουμ...τον βλεπω κατω...αστα..εχασα τη μιση νου ζωη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω αγαπες για τις ευχες!!! :D:D

Εγω Αργυ εδω και 10 χρονια τρωω γαλα με δημητριακα, ο Γ τπτ, ο Νικολας μονο γαλα στο μπιμπερο. :roll::roll:

Ρε κοριτσια μια διαβαζω για θηλασμο που δεν ευοδωσε μια οτι δεν ειναι τελειες μαμαδες και απορω..Εγω γιατι δεν τα σκεφτομαι ολα αυτα;;; τοσο αναισθητη ειμαι;;; :oops::oops::oops::oops:

Δεν εχω νοιωσει ποτε τυψεις για τπτ... :oops::oops::oops: τωρα αυτο ειναι "υγιες" ;;;

Καλα και στην υπολοιπη ζωη μου ετσι ειμαι.Καλα με λεει ο Γ. αναισθητη. :roll::roll::roll::roll:

Γεια σου Χρυσα μου!!

Θου να περασετε τελέιαααααααα αυριο!!!Και κοιτα μωρη να βαλεις καλο λαδι στο μωρο.Οχι κανα ηλιελαιο νοθευμενο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα οχι δεν εισαι αναισθητη..εισαι φυσιολογικη...

πιστεψε με εαν υπηρχαν ανυπερβλητα προβληματα στον θηλαμσο του φοφο..και δεν καταφερνα να τον θηλασω θα το επαιρνα αποφαση και δεν θα ειχα τυψεις.

Το ιδιο θα γινει και με το νινι..

ας γεννηθει με το καλο, ας ειναι γερο και δυνατο και θεορω φυσικα οτι θα θηλασω

Επισης θα προσπαθισω παλη να κανω οτι και στον φοφο με τις ανπησεις κλπ..αλλα αν δεν αντεξω και ειναι αποκλειστηκα και μονο δικη μου αποφαση..οχι δε θα νιοσω τυψεις ουτε θα κατσω να το μελετισω πολυ..

ο θηλαμσος ειναι η φυσικη εξεληξη ενος τοκετου...και οτι και να γινει το μονο σηγουρο ειναι οτι και γαλα θα εχω και θα μπορω να θηλασω

τεσπα..να μη το αναλυσω...τα κοριτσια στο θεμα τα λενε πολυ καλα

Ρε παιδια..τριτη μερα που ο φοφος τρεφετε με μουσλι και γιαουρτη...ολη μερα.....

σημερα η μαμα μου του ειχε δυο απο τα αγαπημενα του φαγητα..μπριαμ και φακιες...δεν αφεγε τιποτα...αυριο θα του κανω τα επισης λατρεμενα του μακαρονια...αμα δεν φαει και αυτα..δεν ξερω τι να κανω..ολη μερα νερο πινει και κατουραει...δεν τι πιστευα ποτε για το δικο μου το φαταουλικο παιδι οτι θα φτασουν μερε ςπου δεν θα τρωει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...