Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Kαλημέρα μανουλίτσες!

Σας διάβασα, αλλά δεν συγκρατεί το έρμο το μυαλουδάκι!!! :oops:

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μωράκια!! :x

Είμαστε καλά, θηλάζουμε ατελείωτα! Μόνο που η αϋπνία έχει αρχίσει να με τσακίζει... (-| Θα συνηθίσω ξανά, που θα μου πάει!! :-\ :lol:

Σας φιλώ γλυκά κι ελπίζω να επανέλθω αργότερα!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den to pisteyo ksana koimithike sto patoma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ebale to skoupaki dipla tou na boizei kai koimithike ....mprosta mou ....nomiza oti epaize :o

kai egw kapote tetia forousa .....oxi ta dika sou ta misw :evil::evil::evil::evil: otan ksana adinatisw tha maresoun kai ta dika sou :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριααααα :oops::oops::oops: σορυ ρε το ξεχασα!!!Δες στο τσατ!!!

Αργυρουλα ο Ν. στο γυμνασιο βλεπω να σκαρφαλωνει ετσι...Πολυ ωραιες φωτο ρε συ!!!!

Ρε συ με το σκουπακι και κοιμηθηκε;; :lol::lol::lol::lol::oops::oops:

Γεια σου Μητσακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Παλι ριχνει καρεκλοποδαρα εξω! Ελεος δηλαδη με τον παλιοκαιρο :twisted::twisted:

Παναγιωτα τυχαιο δεν ειναι σογουρα αυτο με το σκανδαλο. Και σιγα το σκανδαλο δηλαδη...ολοι το ξερουνε οτι στηνοντε τα περισσοτερα παιχνιδια. Προσωπικα δεν εξεπλαγειν. Καλε εσυ πρωι πρωι στο προγραμμα ειχες μαμμυ? :lol: Το παστιτσιο το εκανε χθες βρε. Ευτυχως εμεινε και για σημερα!

Ρε Τονια απο το ενα στο αλλο πηγαινετε :( Που την κολλησε παλι την γαστρεντεριτιδα το πουλακι μου? Γμτ...μεγαλη ταλαιπωρια. Ευχομαι να περασει γρηγορα. Περαστικα του. Μακαρι να μην κολλησει και η γκρινιαρουλα σου.

Αργι πολυ ωραιες οι φωτο στο φεις!! Ποσο μου αρεσουνε τετοια μερη!

Ερακι καλα να περασεις σημερα!

Μου ερχετε να πηδηξω απο το μπαλκονι απο τα νευρα μου και την απογνωση μου...ο μικρος συνεχιζει το βιολι του, ο Π. στην καρακοσμαρα του και η Ε. πιο ξεσαλωμενη απο ποτε. Θελω να φωναξω ενα μεγαλο ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΦΤΑΝΕΙ αλλα κανεις δεν με ακουσει... :oops::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι κοιμάται ο Γ με τη Φ :o:o

σήμερα η μαιμου περίμενε να σηκωθώ εγώ να ντυθώ για τη δουλειά και τσουπ

πήγε στην αγκαλιά του μπαμπά να συνεχίσει τον ύπνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας

μόλις ήρθε το ρεύμα, σήμερα μας έπιασε η διακοοπή γιατί και χθες ήταν η περιοχή μας στην λίστα αλλά τελικά δεν κόπηκε

χαλάρωσα και τώρα δεν έχω όρεξη για δουλειά........

Τόνια περαστικά στον Αλεξ που την κολλήσατε πάλι την γαστρεντερίτιδα?????????????

Λενάκι σ'ακούμε εμείς πέστα να ξαλαφρώσεις

Διακοπές δεν θα πάτε καθόλου να αλλάξατε λίγο παραστάσεις?

Αχ θέλω κι εγώ διακοπές θα πάω να ρωτήσα στα ΚΕΠ για εισητήρια κοινωνικού τούρισμου

Έχει πάει καμιά σας? όχι μέσω ΙΚΑ ΤΕΒΕ έχει ο Η και ΤΣΜΕΔΕ εγώ

Αργυρώ που είναι αυτό το κάστρο? ωραία τοπία

Για την ημ/νια γιατί να είναι μόνο ο μήνας ολογράφος και όχι όλη? :?:?:?:?

Άφρο η Ελενα ξαπλώνει στα πλακάκια ότα θυμώνει 1 φορά την είχε πάρει και ο ύπνος αλλά μάλλον ήταν τυχαίο. Μπορεί απλά να δροσίζετε ο Μανώλης και να του αρέσει

Χθες βάψαμε το παιδικό, ωραίο βγήκε τελικά το χρώμα τώρα περιμένω να μου φερουν το κρεβάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα πήαγ πέρυσι εγώ με ΤΕΒΕ

πήγα στα ΚΕΠ και με εκκαθαριστικό εφορίας σίγουρα και δνε θυμάμαι τι άλλο

μου έδωσαν ένα εισιτήριο

πάρε τηλ να ρωτήσεις και πες και μένα γιατί δε θυμάμαι

αν μπορώ να κάνω και για φετος 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω κάθε 2 χρόνια Μαρία αλλά θα ρωτήσω το απόγευμα που θα πάω να κάνω τις επικυρώσεις

Σου δίνουν κάποιο ποσό ή πληρώνεις λογότερο στο ξενοδοχείο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

τον γιωργο τον εφαγαν τα κουνουπια εχθες που ημασταν εξω κ ο καημενος φωναζε το βραδυ μαμα ποναει κ ξυνοταν :(

τωρα τον κοιμησα κ του εβαλα αλοιφουλα μηπως κ ανακουφιστει,γιατι με τη fenistil δεν ειδα να ανακουφιζεται..

νατασα περσι βγηκαν 10 ιουλιου νομιζω..

δεν εχω παει ποτε,αλλα μου ειπαν οτι πας στα κεπ με το εκκαθαριστικο σου..υπαρχει καταλογος συμβεβλημενων ξενοδοχειων κ αναλογως τί θα επιλεξεις,πληρωνεις τη διαφορα..

ωραιο το δωματιο ε;αντε να ερθει κ το κρεβατακι να ολοκληρωθει!

αφρο υπομονη!

λενακι :( φωναξε,κ εγω σάκουω!κλαψε,ξεσπασε κ θα σου περασει!με επιαναν κ εμενα τετοιες "κρισεις"..ειχα χτυπησει κ το κεφαλι μου στον τοιχο.. :shock: !θα περασουν ολα σε λιγο καιρο,αληθεια,θα δεις! ;):D:D:D:D

αργυρω τελειες φωτο!κ τι ωραιο μερος!ο γιωργος σιγουρα θα ξετρελαινοταν!κ εγω θα τρελαινομουν να τον κυνηγαω! :shock::shock::roll::roll::roll: εμενα μου αρεσουν τα παντελονια σου! :lol::lol:

σισσακι οποτε μπορεις πες μας στην ομαδα τί εχεις :(

δημητρουλα ευχομαι να κοιμηθειτε γρηγορα!κ αν οχι..να συνηθισεις συντομα! 8-)8-) φιλακια πολλα!

τονια περαστικα στον αλεξ! :( μα ολα μαζι το καημενο; :(

φιλακια σε ολες!εμεις δεν εχουμε διακοπη σημερα,συμφωνω με το ανακοινωθεν της παναγιωτας! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ωραιες φωτογραφιες! Στη βοννη ειναι το καστρο???

Μπεμ κ Ιουλια σας εφαγαν τα κουνουπια ε??? τουλαχιστον δεν εχουν ελονοσια!!! εμεις εδω κοιμομαστε υποχρεωτικα κατω απο κουνουπιερα εμποτισμενη με ειδικο φαρμακο!

Ευχαριστω για τις ευχες...καλα μου φαινεται το σεμπινι..φτερνιζεται αλλα δεν εχει κανει πυρετο κ εφαγε κ καλα, οποτε αυριο θα παμε κανονικα πισινα...αρκει να μην βρεχει!!! Τουλαχιστον γλυτωσα να τρεχω στη κλινικη για αιμα, υποχρεωτικα πρεπει αν κανει καποιος πυρετο εδω, εστω κ ελαχιστο, διοτι πρεπει να τσεκαρουμε αυτη την καταραμενη την ελονοσια! Ο Κ ειναι ακομα Νεα Υορκη...

ρε κοριτσια τι γινεται με τους αγανακτισμενους?? Τελικα κ ψηφο εμπιστισυνης πηρε η κυβερνηση, κ τα μετρα περναει κ τιποτα δεν εγινε...Ειναι τραγικο, μεχρι που παραδεχτηκαν πως δεν μπορουν να φορολογησουν δικαια κ καταληγουν στην ευκολη λυση των φορων κ των περικοπων, αντι για αλλαγη δημοσιονομικης πολιτικης εις βαθος...Μα ως ποτε θα γινονται αυτα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας τα έγραψα τα χαΐρια μου Βαφτιστηράκι μου... :cry::oops::oops::oops::oops:

Πολύ αγανάκτηση για το τίποτα Φραν. Ελεγχόμενη έκρηξη αγανάκτησης, επιθυμητη απο τους άρπαγες του πολιτικούς μας. :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία 10 Ιουλίου????????????????????

Ευτυχώς που παίρνω άδεια τον Αύγουστο

Και την Έλενα την φάγανε τα κουνούπια, τι κρέμα έβαλες? το φενιστίλ όντως τίποτα δεν κάνει..

Πάω να διαβάσω την ομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα elocon εβαλα..θα δω οταν ξυπνησει αν θα εχει αποτελεσμα..αλλιως εχω κ αυτην που μου ειχαν δωσει εμενα οταν με ειχαν κατατσιμπησει τα κουνουπια..αλλα δεν ξερω αν κανει..θα παρω τον παιδιατρο..

σισσακι σου εγραψα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ και εγώ κολλητό φοράω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D

δεν τρελαίνεσαι για το δικό μου? :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αααχχχ πολυ αστειο μου φανηκε αυτο!!!!! Καλη εισαι και συ μωρε σωπα!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Τι τελεια μερη εχει εκει ρε Αργυ!!!

Τσιτα το μπουμπουκι,δε κωλωνει πουθενα!!! :D

Ιουλια παρε ενα εντομοαποθητικο της προπολιν που ειναι και πιο αγνο και βαζε του καθε φορα που ειστε εξω απογευμα-βραδυ!μια ξαδερφη μου το εχει και μου ειεπ οτι ειναι πολυ καλο! ;)

Το καημενο σουρωτηρι τον κανανε ε;;;; :(

Φρανι και ο Σεμπ αρρωστος;;;;; μα αι στα κομματια πια με τις αρρωστιες!!! :evil:

Μαρια ωραια φωτο ρε....πιο μακρυνη δε βρηκες να βαλεις;;;;;!!!!!! :evil::evil::evil::P

Ερη μου εχουν κολλησει στο μυαλο οι λουκουμαδες απο το πρωι που ειδα τη φωτο!!!! =p~

Αναστασια μπραβο ρε στο Σπυρακο!!!ειδες που βρεθηκε το κουμπι του!!! ;)

Λενακι σε νιωθω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!! ξερεις ποσες φορες μου ρχετε να ουρλιαξω;;;;; αλλα το συγκρατω γιατι θα ακουστω πολυ και βλεπω να με πηγαινουν βολτα μετα με αυτο το ωραιο πουκαμισακι που δενει πισω... 8-}8-}:lol::lol:

Αφρο ποση ωρα κοιμαται στο πατωμα τουλαχιστον;;;; αν κραταει πολυ αστον ρε αφου τη βρισκει το παιδι!!! :lol::lol: αυτο με το νερο το εκανε ο Αλεξ στο δικο μας κρεβατι και το στεγνωνα με το πιστολακι 1 ωρα!!!! :twisted:

Παιδια νομιζω οτι οι αγανακτισμενοι δεν καταφεραν απολυτως τιποτα,οπως και ηταν αναμενομενο βεβαια...μας εχει παρει και μας εχει σηκωσει αλλα το θεμα ειναι μεχρι που θα φτασουμε! :?

Σισσαικι μετ θα διαβασω τα της ομαδας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...Διάβασα όλο το νέο τρενάκι...

Η μπέμπα είναι μια χαρά..Δεν είχε καμία παρενέργεια από το εμβόλιο... :D:D:D Τόνια και η Ιω έτσι το είχε κάνει...Κάναμε το πανεταπλό και το Rotarix της γαστρεντερίτιδας, το οποίο χορηγείται από το στόμα.... ;););););) Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα αλλά της γαστρεντερίτιδας τον ευγνομονώ που το έκανε και στην Ιω και στη μικρή..Η Ιω μια φορά πέρασε γαστρεντερίτιδα και πάααααρα πολύ ελαφρά...

Αφροοοο πλάκα μου κάνεις για τις μετρήσεις... :o:o:o Τόσο πολύ πήρε ο μπέμπης;;;;; :o:o Η μικρή μου, 2 μηνών είναι 57 πόντους και γεννήθηκε 51 και από βάρος είναι 4.650.... :?:?:?:?:? Και γεννήθηκε 3.155...Ο γιατρός μου είπε ότι "θα μπορούσε να πάρει και περισσότερο βάρος...Θα δούμε τι θα κάνει και τον επόμενο μήνα και θα κρίνουμε.." :evil::evil::evil::evil::evil: Του απάντησα "Οτι δεν υπάρχει περίπτωση να της δώσω ξένο γάλα...Δε σταματάω το θηλασμό..." :evil::evil::evil: Και μου λέει "Δε μου αρεσει να δίνω ξένο γάλα σε μαμάδες που θέλουν τόσο πολύ να θηλάσουν..." :evil::evil: Κι εκεί σταμάτησε η κουβέντα...

Ρε κορίτσια τράβηξα τόσα πολλά με τις θηλές μου και δεν τα παράτησα.... :evil::evil::evil: Τώρα που πηγαίνουν όλα τέλεια και έχει αρχίσει και παίρνει τα πάνω της θα σταματήσω;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Εντωμεταξύ εδώ και 10 μέρες περίπου μέσα στη μερα θηλάζει ανα δίωρο.... :?:? Μπορεί και πιο γρήγορα.... :lol::lol::lol: Το βράδυ πάντως κοιμάται..Μια φορά ξυπνάει κατά τις 4-5 το πρωί με τελευταίο γεύμα στις 10 το βράδυ.... :D:D

Σήμερα μου έκανε το κορυφαίο...Θηλασε 10, κοιμήθηκε 10.20 και τι ώρα ξύπνησε για βυζάκι;;;;;6.30 το πρωί... [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Έφαγε, ξανακοιμηθηκε αμέσως και ξύπνησε οριστικά στις 9.... :D:D:D:D

Η Ιω είναι καλά...Τη συνήθισε την μπέμπα..Έχει πάααρα πολύ καιρό να τη δαγκώσει... :D:D:D

Κάθε μερα πηγαίνουμε σε έναν σούπερ παιδότοπο, περνάει υπέροχα, τα μεγαλύτερα παιδάκια την προσέχουν σαν κουκλίτσα και οι κοπέλες που τα προσέχουν τη λατρεύουν.... :D:D:D:D

Από Δευτέρα ξεκινάνε οι εγγραφές στον παιδικό του δήμου....Όμως έχω αρχίσει και ψάχνω για ιδιωτικό γιατί θέλω να μάθει και αγγλικά... :?:?:? Οι καθαρά αγγλόφωνοι είναι πανάκριβοι...Φτάνουν τα 7.000 ευρώ το χρόνο μαζί με το σχολικό και εννοείται ότι τόσα χρήματα δεν μπορώ να δώσω... :(:(:(:(:(:( Τώρα θέλω να επισκφθώ έναν που δεν είναι αγγλόφωνος, αλλά κάνει κάθε μέρα αγγλικά..Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια και μου έχουν πει ότι δεν είναι ακριβός..Για να δούμε... :?:?:?:?:? Αλλιώς θα αναγκαστώ να της ξεκινήσω και αγγλικά σε φροντιστήρια που αναλαμβάνουν τόσο μικρά παιδιά...

Φρανι πότε έρχεσαι τελικά;;Ο Σεμπ καλά;;;;

Χρύσα παίδαρος ο μπέμπης..Μην αγχώνεσαι...Θα γυρίσει κι ελπίζω να πάνε όλα καλά και να γεννήσεις όπως ονειρεύεσαι... :x:x

Μιτσάκι έγραψες κάπου την ιστορία τοκετού;;;Πως πάτε με την μπέμπα;;;Θηλάζετε ατελείωτα ε;;; :D:D

Σισσάκι δε διάβασα τίποτα από την ομάδα..Ελπίζω να ανέβεις σύντομα..Σου πάει να χαμογελάς.. :D:D:D:D

Εράκι και Βικάκι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα για τις επετείους σας... :D:D Να είστε ερωτευμένοι πάντα και να χαρίσετε στα παιδάκια σας σύντομα ένα αδερφάκι... :D:D

Ερηηηη πεθαίνω για λουκουμάδες...Θέλω τώρα..

Αρτζι τι καλά που είναι ρε τα παιδάκια σου..Η ΡΕΑ θεά κι εσύ κορμάρα...Εγώ ξεκίνησα πάλι δίαιτα..Άλλα 10 μου μένουν ρε γαμώτο...Ουφ!!!! :cry::cry:

Νατασούλα βάλε φωτο από δωμάτιο παιδιών...Η Έλενα πως πάει με την εκπαίδευση τουαλέτας;;;

Μαράκι τα κορίτσια σου καλά;;Η πεθερά;;;; :lol::lol::lol:

Ιουλίαααα τον έχουν φάει τα κουνουπια....;;;Την Ιω πέρυσι την έτρωγαν..Προς το παρόν όχι.... :?:?:? Αχ η σπιτονοικοκυρά αποφάσισε να μας βάλει σίτες... :D:D Γιούπι...

Θου πότε βαφτίζεις;;;Ο μικρός ηρέμησε καθόλου;;;;;

Μπεμπούλης ελπίζω να συνεχίσει ο Σπυράκος με τα κακά... :D:D Για να μην τον τσιμπάνε κουνούπια πάρε ή την Crilen της Frezyderm ή τα Cer8 (τσιρότα)... ;););)

Παναγιώτααααα καλά ο Νικόλας;;;Ο μπέμπης;;;;Πότε φεύγετε για διακοπές;;;

Λενάκι εκ Γερμανίας πόσο σε καταλαβαίνω... :x:x Εγώ που έχω και βοήθεια και υπάρχουν στιγμές που θέλω να ουρλιάξω και να με ακούσει όλος ο πλανήτης... :oops::oops::oops:

Συμπεθερούλα μου Λενάκι τι κάνετε;;;Δε σε πήρα χθες.. :oops::oops: Σε ξέχασα... :oops::oops: Όλα καλά;;;;Ελπίζω να θυμηθώ να σου τηλ το απόγευμα...

Ξεχασα καμία;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Α, τόνια περαστικά στον Αλεξ ρε σούργελο....Να μου τον φιλήσεις.... :x:x:x

Πολλά φιλιά σε όλες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κάστρο είναι έξω από την Βόννη, δύο τρόποι να πας 1ος πας με ποδήλατο μέχρι το ποτάμι και από εκέι πέρνεις το φέρρυ και περνάς απέναντι και ανεβάινεις στο βαγονέτο και 2ος πας με το αυτοκίνητο και μετά με το βαγονέτο ανεβαίνεις πάνω!!!....ίσως να ξαναπάμε καθημερινή όταν δεν θα εχει πολύ κόσμο!!! ;)

η Ρ. πάλι δεν έφαγε, μόνο 2 κουταλιές...είναι μεσημέρι, ο σύζυξ κοιμάται, τα παιδιά κυνηγιούνται, μόλις τελειώσαμε και ένα μεγάλο παζλ (δύσκολο :o ), τους λέω να καθήσουν και να διαβάσουν ήσυχα, αλλά.....τελικά το βράδυ θα ηρεμήσω!!! :?

ο αδελφός μου πάντα πήγαινε με τα κοινωνικού τουρισμού! και ήταν πολύ ικανοποιημένος!!! :D ...νομίζω εξαρτάται από το εισόδημα και καταθέτεις εκκαθαρ. εφορίας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζω ακόμα!!! :D

Αργυρούλα, τέλειες οι φωτογραφίες σας!! Κι η Β θα σκαρφαλώσει έτσι... όταν ενηλικιωθεί ίσως!!! :lol: Η Ρ δεν κολώνει πουθενά ε;;;; 8-)

Γωγούλα, μας έλειψες εσύ κι οι περιλήψεις σου!!! :D Πήγαινε στην ομάδα, εκεί έγραψα την ιστορία μου!! ;)

Παρεπιπτόντως, Θουλίτσα, μπορεί να βάλω εκεί καμιά φωτογραφία να καμαρώσεις/-ετε τις κουκλίτσες μου!!! :D Αν και δε κατάλαβα ποιος και πως μπορεί να τις δει τελικά... Για κατατοπίστε την άσχετη!!! :roll:

Γωγώ, ξέχασα... Σε μισώ!!! :evil: Τι ωράρια είναι αυτά που γράφεις παιδί μου; Θα μας τρελάνεις; Η δική μου η μικρή, τρώει ανά 1-1,5 ώρα ρε!!! :shock: Το μάτι μου γαρίδα!!!! :roll: Ελπίζω να πιάσουν οι ευχές σας και να στρώσει λίγο! Χθες βράδυ χτύπησε ένα 2,5ωρο και έκανα πάρτυ!!! :lol:

natasoula μου, με είχες ρωτήσει πως πάει ο θηλασμός!! :oops: Έτσι πάει!!! :lol: Και έχω ερώτηση, παρεπιπτόντως. Δεν παραπονιέμαι... πιάνει αμέσως και τρώει αποτελεσματικά. Αλλά για λίγο... Δεν κάθεται στο στήθος ΠΟΤΕ πάνω από 5λεπτο-10λεπτο. Μήπως έτσι πίνει μόνο το "ελαφρύ" γάλα και θα έχουμε θέμα; :roll: Νομίζω άλλωστε ότι αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο ξυπνάει τόσο γρήγορα. Η παιδίατρος μου είπε, ότι αν νιώθεις ότι τρώει γρήγορα και δεν σου αδειάζει το στήθος (αυτό βασικά συμβαίνει!) μπορείς να επιμένεις περ/ρο με το ρέψιμο. Πιστεύω πως έχει δίκιο, το δοκίμασα, τις λίγες φορές που έπιασε, ρέφτηκε, ξαναέπιασε στήθος κι έφαγε περ/ρο και μετά κοιμήθηκε περ/ρο!!! :D Το κακό είναι, ότι τις περ/ρες φορές δεν πιάνει, δεν ρεύεται!!! :(

Σας μπέρδεψα; Η ερώτηση βασικά είναι η εξής; Πειράζει που κάθεται τόσο λίγο στο στήθος; Μπορεί να προκληθεί/σημαίνει υπερπαραγωγή ή όχι; :roll:

Τρέχω! Κλαίει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε σχολιαζω..μονο να πω περαστικα στα μωρουλια :cry::cry::cry:

ο θοδωρης τα παει τελεια με τη πανα..

απο χθες λεει κ τα κακα..τα κανει στη λεκανη...το μεσιμερι το εβαλα χωρις πανα κ ηταν στεγνος..αλλα ξυπνησε με γκρινια κ δε ηθελε τιποτα κ τα εκανε πανω του..τα παμε τελεια..

με το μικρο τωρα

εφαγε τη πρωτη του τουμπα :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

το ειχα στο κρεβατι μου..στη μεση του κρεβατιου..κ το κρεβατι μου ειναι τεραστιο..

κ ακουω ενα παραξενο κλαμα.κ λεω τι εγινε επεσε?δε ξερω πως μου ηρθε αυτο..μπαμ δε ακουστηκε..κ παω κ βλεπω αδειο το κρεβατι :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

κ το βλεπω κατω ανασκελα να κλαει..δε ουρλιαζε αλλα εκλαιγε..το πηρα αγκαλια κ ετρεμα κ εκλαιγα..σοκ επαθα..ο θοδωρης επεσε 6 μηνων.,.αυτος 4 :cry:

αλλα σε αυτον κατατρομαξα γτ ισως βρηκα ενα αδειο κρεβατι..στο θοδωρη οκ πανικοβληθηκα αλλα ...

σας φιλωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα εγραφα..με πεταξε..γκρρρρ

τα φιλι αμου σε ολες..δενε χω κουραγιο να γραψω και αλλα...ειμαι πτωμα

Παω να κανω ντουζακι

Περαστηκα σ εολα τα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...