Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Μαρία ή γκαβή είμαι ή βλέπουμε διαφορετική αίτηση :?:?:?

Παναγιώτα κι εγώ έτσι το έγραψα :mrgreen:

Ελπίζω να μην με απορρίψουν γιαυτό......

Μάρθα ψώνισες για την βάφτιση?

Δήμητρα πως τα πάτε με τον θηλασμό για πές.....

Χρύσα υπομονή άντε λίγο έμεινε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

χελλοου!!

Γυρισαμε!!! λοιπον ηρθε ο δασκαλος της μουσικης, εκανε τραγουδακια, κινητικα, ειχαν μαρακες (ετσι λεγονται_??) ντεφια κλπ...Καλα ηταν, το σεμπινι δεν πολυσυμμετειχε, ειχε λυσσαξει με ενα αυτοκινητο και δεν κατεβαινε αλλα ψιλοχορεψε, κουνησε κ ενα ντεφι αλλα οχι κ πολλα...Πιστευω θα συνηθισει!! Εγω θα τον ξαναπαω..νομιζω θα ερχεται ο δασκαλος καθε πεμπτη (απο την Ουγκαντα ειναι, οχι ξενος)...

Παναγιωτα στα γκρουπ αγγλικα μιλανε..πλεον το σεμπινι καταλαβαινει τα παντα αγγλικα κ λεει κ πολλα..του λειπουν λεξεις ακομα αλλα κανει κ προτασεις αγγλικα..

νενη καμια σχεση με τον επιμονο κηπουρο!! χα χα!!

τι λετε για πατουσες?? εμας ειναι ΜΟΝΙΜΩΣ μαυρες...εδω εχω παραιτηθει πλεον...απλα του πλενω τα ποδια πριν κοιμηθει...

Χρυσα παλι δουλειες βρε??? ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Φραν!μιλαει και αγγλικα;;Τελειαααααα!!!

Μαρια βλέπω το γκρουπ σας να μεγαλωνει!!! :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα κανε κανα τοστακι να φας.Καλα ειμαστε.Μπα ...δε θα του κανω αλλες εξετασεις.απλως καποια στιγμη που θα του κανω για ελεγχο χοληστερινης θα δω και τις τρανσαμινασες.

Η Αφρο φαινεται ον λαιν.ΜιλησαΜΕ ΣΤο τηλ και ητανε για καφεδακι!!Ο πανουλης πηρε 1 κιλο!!

Μαλλον εχει γαλα... 8-}8-}8-}

Ρε κοριτσια σοβαρα..η Γωγω που ειναι;;η νατασα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε γιατρο και μετα για καφε και να παιξει ο μανωλης .

ο μικρος γεννηθηκε 3660 και βγηκαμε απο το ελενα 3410 σημερα ενα μηνα μετα ειναι 4790 !!!και 57 εκατοστα

ο μανωλης γεννηθηκε 3745 και 7 μερες μετα στη εξοδο ηταν 3610 και εναν μηνα μετα 4710 και 58 εκατοστα

η γιατρος ειχε σπασμενο χερι και μπορει η μεζουρα να εχανε λιγο :lol::lol::lol::lol::lol:

το κεφαλι το μετρησα εγω και το μηκος μαζι και λιγο με το ματι :lol::lol::lol::lol::lol:

ο μανωλης μολις μπηκαμε στο γρφειο εκατσε σαν χεσμενος στην καρεκλα και κατεβασε τα μουτρα .....μολις αρχισε το μικρο να κλαιει φοβηθηκε και αρχισε να ψιλο κλαιει και ελεγε "νινι κακο ιατο "(κνει κακο στο νινι η γιατρος) στην αρχη πριν παει η γιατρος στο μικρο ειδαμε τα μουτρα του και του διαβεβαιοσαμε οτι δεν θα εξετασει αυτον :lol::lol::lol::lol: αλλα στεναχωριθηκε για το μικρο !!!!

του δωσαμε την αγαπημεη του μεζουρα της γιατρου και ξεχαστηκε :D

μετα πηγαμε για καφε στο τεραστιο σκλαβενητη στο κερατσινι ,πανω εχει παιδοτοπο και καφετερια (οχι καφετιερα ,παναγιωτα ξερεις εσυ ;) ) αλλα ο μικρος δεν καθοταν μονος του στον παιδοτοπο και ετσι καναμε βαρδιες με τον κωστα :roll: εναν καφε μαζι δεν καταφεραμε να πιουμε ....

μετα κατεβηκαμε στην εισοδο που εχει μια τεραστια τσουλιθρα και εκανε και εκει ...του αρεσε τοσο να κανει που την αγκαλιαζε και την φιλουσε απο αγαπη (ειναι και στιφογυριστη) .

αυτα τα νεα μας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τελεια τα νεα σας!!!!!!!!!

και περασατε και πολυ ωραια!!! τι καλα!!!

Τον Μανωλακι...τι γλυκο ςπου ειναι το ζουζουνι....λοιπηθηκε για το αδελφακι του η ψυχουλα μου.

Παναγιωτα ωραια..αντε ρε συ..αλλο κακο να μη σας βρει..ελεος με τις παλιοαρωστιες..και ολες σοβαρα..ευτυχως τη σκαπουλαρε ο μικρος.

Εσεις βαφτηση ποτ ελετε να κανετε;;;;

εφαγα ενα τοστ....θα βαλω πανω τον Αρακα του φοφ..νομιζα οτι σημερα δε θα φαει φαγητο αλλα αυτος απο το πρωη τρωει το καταπετασμα..πεινασε το καμαρι μου...

Τονιαααα...τι κανει το πονυρο σου αντρακι....εφαγε γιουβαρλακια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα κανω νεο γκρουπ ...βρωμοκαλτσακια :lol::lol::lol::lol::lol:

απο το ελενα μας εγραψαν μαλλον λαθος μετρισεις στο χαρτι που μας δωσανε ....το ειδε η γιατρος και εμεινε ετσι :shock: εγραψαν αοτι γεννηθηκε 50,5 εκατοστα και 33 το κεφαλι ,λεει αποκλιετε να πηρε 7 ποντους και 5 στο κεφαλι .....

βλεπω τις μετρισεις του μανωλι και ειναι λιγο παρα πανω 52 γενηθηκε και 34,5 το κεφαλι και στον μηνα 58 και 38,5 .....τι να πω δεν ξερω αν οντως τα πηρε η κανανε λαθος ....εσεις τι λετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο θα δω και του μπεμπη τις μετρησεις και θα σου πω.αλλα να εκαναν λαθος και στα δυο...δε νομιζω.

Χρυσα μου λεμε για σεμπτεμβριο αλλα ακομη δεν εχουμε αποφασισει τι θελουμε.κλειστη ή ανοιχτη;;;

Περιμενουμε το μεσοπροθεσμο..και μετα... :lol::lol::lol:

Παω να δω τη ΔΕΗ...θα σας γραψω τις ωρες διακοπης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αττικής

12.30-13.30 Ταύρος, Ρέντης, Μοσχάτο, Νέο Φάληρο, Τερψιθέα, Καστέλα, Πειραϊκή, Πειραιάς, Καμίνια, Πηγάδα.

13.30-14.30 Καλλιθέα, Τζιτζιφιές, Χαροκόπου, Κουκάκι, Πετράλωνα, Πέραμα , Κερατσίνι, Αμφιάλη, Δραπετσώνα, Νίκαια, Κορυδαλλός

Θεσσαλονίκης

12.30-13.30 Κατσιμίδη, Μ. Μπότσαρη, Δελφών, Βελισαρίου, Σαρανταπόρου, Μπιζανίου, Αγ. Τριάδα, Καραϊσκάκη, Εύοσμος, Αμπελόκηποι, Πυλαία -Κωνσταντινοπολίτικα, Περιοχή Βούλγαρη, Μαρτίου Νεοχωρούδα, Πεντάλοφος, Ν. Φιλαδέλφειο, Μεσαίο

13.30-14.30 Νεοχωρούδα, Πεντάλοφος, Ν. Φιλαδέλφειο, Μεσαίο, Αγχίαλος, Μεσήμβρια, Αγιονέρι, Ανθόφυτο, Μικρόκαμπος, Τμήμα Περαίας, Ν. Επιβάτες, Θέρμη, Τριάδι, Βραχιά, Ανατολικό, Μάλγαρα, Άδενδρο, Λαγκαδάς, Χρυσαυγή

Αφρο η σειρα σας!!Μαγειρεψες τπτ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτο εσυ μπορεις να το πεις..αναλογα με τα ρουχα του..κατα ποσο του μικριναν..

ο φοφος πχ τα ρουχ απου ειχ εγια νεογεννητο..μετα απο 40 μερες δεν του εκαναν..

και ειχε παρει 1200 1200 τους πρωτοςυ δυο μηνες και απο 3 εκατοστα υψος..αλλα δε θυμαμαι πεςριμετρο κεφαλης

Παναγιωτα μου με το καλο...τελεια ειναι Σεπτεμβρη μηνα..

αχ ασε..και εγω θα ηθελα να κανω στο δευτερο κλειση βαφτηση...πιο κλειστη να μη γινετε...εχω τους λογους μου..

Παω να γραψω κατι στην κοινωτητα να μου πειτε την γνωμη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα ειχε που με ρωτησε η γιατρος αν θυμαμαι τις οδηγιες ,λεω ποιες οδηγιες και μου απανταει "ποσα μπανια ,πως το κραταμε ,τα του θηλασμου ..."πηγα να της πω "γιατι προλαβα να ξεχασω τα του θηλασμου " :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα που να ξερει οτι ο Μ ακομα .....

ρε τονια τι κανει το αντρακι σου στην μελισσουλα !!!! :o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω του εχω ζιπουνακι μεσα στο σπιτι γιατι με τα πανταλονακια τα κατεβαζι λιγο κατεβαζει και την πανα βρακακι και βγαζει την τσουτσου εξω και την ζουλαει :lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχα εμενα παλυ δεν με επιασε η διακοπη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τι ωραια που τα λες...ξες που..

ειμαι κομματια..και τακτοποιησα μονο το ψυγειο και μαγειρεψα για τον μικρο..

ο Ο εχει φαγητο ευτυχως μαγειρεψε χτες η μανα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

reγια τη βαφτιση πηρα ενα σουπερ φορεμα...

ρε παναγιωτα εγραψα οτι μιλησα με γωγω..ειχε ρεπο ο αντρας της κ ηταν μαζι

οσο για τη νατασα μιλησα κ μαζι της..τρεχη κ αυτη..ειναι καλα

δε αντεχωωωωωωωωωωω

αληθεια

απο το πρωι κλαει..εχει κοιμηθειενα σαρανταλεπτο κ ειναι με 9,5 ωρες βραδινου υπνου

ολο κλαιει..το κεφαλι μου εχει γινει παστιτσιο΄..κ φωναζω :oops::oops::oops::oops:

δε αντεχωωωωωωω..τι να θελει?παω να παρω το μεγαλο..αχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

Αφρο πηρα το βιβλιαριο μπροστα μου!ο γιωργος γεννηθηκε 3650,53εκ.,35 περιμ.κεφαλιου!απο την κλινικη βγηκε 3570.

12 ημερων ηταν 4120,55 εκατ. κ 38 κεφαλακι!

42 ημερων ηταν 5420 ,59 υψος κ 39 κεφαλακι!

σφουγγαρισα!ολεεεε! :lol::lol::lol:

παω για μαγειρεμα!σας φιλω!α!κ ακομη δε βλεπω το τικερακι μου! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες...Τι κάνετ;;;;Εδώ είμαι...Είμαστε καλά...Έχω χάσει πολλά...Ούτε το προηγούμενο τρένο διάβασα ούτε αυτό.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Πάω να ετοιμαστώ... Τέσσερις παρα είκοσι έχουμε ραντεβού με παιδίατρο για τα δυο πρωτα εμβόλια μας.... :?:?:? Ελπίζω να μοιάσει στην Ιω και να μην κλαίει καθόλου η μπεμπούλα... :roll::roll::roll:

Συμπεθέρα Λένααααα με πήρες χθες;;;Νόμιζα ότι ήταν η σπιτονοικοκυρά μου καιν δεν τον σήκωσα.... :oops::oops::oops::oops::oops: Λένα τη λένε και αυτήν.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και μετά το κατάλαβα...Θα σε πάρω το απόγευμα.... :x:x:x:x

Χάθηκα γιατί ο Γιώργος είχε ρεπό Δευτέρα-Τρίτη και μας έχουν φάει οι βόλτες... :D:D:D:D:D

Σας φιλώ...

Ελπιζω να μπω σύντομα να τα πούμε λιγάκι..Μου λείψατε... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μανωλης εδω και μερες το μεσημερι κοιματε στο πατωμα στο σαλονι :shock:

αμα τον παμε μεσα ξυπναει και κλαιει και δεν ξανα κοιματε ...ετσι τον αφυνουμε εκει :oops:

μα ουτε μανω στον καναπε στο πατωμα!!!!βασικα οπου τον παρει ο υπνος βλεπωντας παιδικα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πολύ πιθανόν να είναι σωστές οι μετρήσεις και να έχει πάρει τόσους πόντους

Σκέψου ότι έβαλε παράπνω από ένα κιλό

Ο Μιχάλης τους πρώτους μήνες έβαζε πολύ και σε ύψος και σε βάρος, η Έλενα πάλι ούτε τα μισά δεν έβαζε....

Γωγώ καλό εμβόλιο μακάρι να μην κλάψει η μπουμπού

Μάρθα με γειά το φόρεμα, βάλε φώτο να σε καμαρώσουμε:D

Ιουλία καλό μαγείρεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσακι εσυ με ρωτησες αν εφαγε γιουβαρλακια;;;;; ναι αμε...1 ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: Αφου δε του εφερα το πιατι καπελο τυχερος ειναι!!!! :twisted::twisted:

Παναγιωτα διεφυγε το κινδυνο τηςλοιμ.μονοπ. ο μπεμπης;;;

Αφρο μεγαλη διαφορα οντως αλλα ποιος ξερει,μπορει να αναπτυσεται πιο γρηγορα αυτο το μπεμπακι! ;)

Τι απαντησες στις ερωτησεις της ντοκτορ;;; :lol:

Γωγω που εισαι μωρη και μας λειπεις;;!!!! :P

ρε συ μη της κανετε 2 μαζαμενα εμβολια της μπεμπας... :roll: αχ καλα ξερω οτι εχω φαει μεγαλο σκαλωμα με τα εμβολια,αλλα γιατι να τα κανουν 2-2 ρε γαμωτο και να ταλαιπωρουν ετσι τον οργανισμο τοσο μικρων μωρων... χαθηκε ο κοσμος να κανουν 1 καθε φορα;; :roll:

Κι εγω θα της τα αρχισω μολις αναρρωσει πληρως...

Φρανι ειναι μικρουλης ο Σεμπ αλλα θα δεις σε λιγο καιρο τι ωραια θα συμμετεχει στα μουσικοκινητικα! ;)

Εντυπωση μου κανει παντως που εχει εκει καποιον που ασχολειται με τετοιες.δραστηριοτητες...

Ρε Θουλακι τι εχει ο Παντελακος και σε ταλαιπωρει ετσι;;;;; :(:(

Να περασετε τελεια στη βαφτιση και παντα αξια κοριτσακι μου!!! :YMHUG::x

παλι ξεχασα τι αλλο ηθελα να πω...

Α Βικυ και σε σας χρονια πολλα και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!! [smilie=love3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε μανουλίτσες μου?

Ταο Ταο μεγια το φόρεμα! Φωτοοοοοοοοο :D

Αφροδίτη τέλεια η βολτίτσα σας!

Μαρία και εγώ πιρέλι :lol::lol:

Εχω παρα πολλές δουλειές σημερα.. και δεν χωράνε αναβολή.. εχω τρια πλυντηρια στανταρ, μια κουζίνα κώλο, θέλω να σκουπίσω να σφουγγαρίσω, να μαγειρέψω, να καθαρίσω μπάνιο και να βάλω παραπάνω γαντζάκια στις κουρτίνες.. καλά που τα εγραψα εδώ ετσι ωστε αυριο να τσεκάρω την λίστα για το τι δεν έκανα..

Με πηρε ο Βαγγ και μου είπε οτι θα με πάρει τηλ η Ερικα γιατι λέει αύριο έχουν συνάντηση μαμάδες και παιδιά δεν ξέρω παραπάνω λεπτομέρειες μάλλον σε κανα κήπο κάποιας θα ειναι.. κάτ πρέπει να φτιάξω και να πάω.. Δεν εχω ιδέα τι.. Μπορει καμια αλμυρη πίτα γιατι δεν ειναι συννηθισμένες εδώ και αρέσουν σε όλους.. Αν και να σας πω την αμαρτία μου, ντρέπομαι να πάω! Φοβάμαι! Να το παίξω οτι έπεσα και εφαγα τα μουτρα μου???:oops::oops::oops:

Φιλάκια σε όλες φιλαράκια μου! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επλυνα το αμαξι μου!

ειχα να το κανω χρονια!

με τοσο ηιο που τρωει...σε λιγο απο κιτρινο θα γινει ασπρο!

ευχαριστω για τις ευχες....

σημερα ζητημα να θα προλαβω να κανω ...!

Αφροδιτη τι της φανηκε παραξενο στις μετρησεις>?

η φιλη μου ειχε γεννησε στο ελενα και ειχαν γραψει οτι η μικρη ηταν 50 εκ

στο 10ημερο που ηρθε η παιδιατρος η μικρη ηταν 46 εκ

η Μ-Ι γεννηθηκε 53 εκ , 32 κεφ,3250

στο 40 ημ ηταν 59 εκ 38 κεφ, 5050

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμπασε ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαλλον ηταν απο τον υπνο η γυναικα γιατι με τον μανωλη ειχαν 2-3 εκατοστα διαφορα (περισσοτερα ο μικρος 2 υψος 3 κεφαλι) και στα κιλα ειχε παρει πιο πολλα ο μικρος απο οτι ο μανωλης .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη να πας στη συναντηση!!! Και εγω δεν ηθελα να πηγαινω αλλα τελικα ειναι πολυ καλα για τα παιδια..Κ εδω σε κηπους τα κανουν κ το καταδιασκεδαζουν τα μικρα...Σοβαρα τωρα, ενα μηνα μετα, το σεμπινι εχει γινει αλλο παιδι...δεν χτυπαει πια κανενα παιδι, μοιραζεται τα παιχνιδια του κ καθε πρωι ξυπναει απο τις 7 για να ετοιμαστει κ να παμε...Εχει αρχισει να παιζει με τα παιδια..Βαριουνται μωρε τα καημενα, ειδικα αν ειναι ολη μερα μαζι μας...Ασε που μετα εχει ξεδωσει κ ειναι πολυ ηρεμος..Εγω τωρα τον ειχα κατεβασει κατω στο κτηριο κ επαιζε με τα γιαπωνεζακια...

Τονια και εγω ετσι λεω, θα συνηθισει τη μουσικη, εγω θα τον πηγαινω στανταρτ..μου αρεσε ο δασκαλος, εκανε μουσικοκινητικα παιχνιδια και ηταν πολυ γλυκος ανθρωπος..

Βρε συ τα παντα εχει εδω!! Δεν πεινανε καλε εδω!! Εχει ενα μεγαλο ποσοστο που ειναι φτωχοι, ενα αλλο μεγαλο ποσοστο που ειναι παμφτωχοι (αυτοι ζουν στις παραγκουπολεις) κ εχει κ ενα ποσοστο που ειναι σχετικα φτωχοι..αλλα πολλοι πανε κ στο πανεπιστημο...Στην Καμπαλα δεν πεινανε, ουτε εχει ζητιανους κ συμμοριες κλπ κλπ..ευτυχως....αα κ φυσικα εχει κ ενα μικρο ποσοστο που ειναι ΠΑΜΠΛΟΥΤΟΙ (κ πολυ διεφθαρμενοι)...

Γωγω χαθηκες!!! θα σε δω βρε απο κοντα??

Αφροδιτη κ μενα το σεμπινι ετσι εβαζε υψος κ βαρος (ειδικα βαρος, καθε μηνα κ κιλο)...Το κεφαλι του δεν μεγαλωνε, γεννηθηκε με 32εκ κ μετα επαιρνε λιγο..αλλα η γιατρος ειπε να μην ανησυχουμε κ οντως δεν υπηρχε θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες βρε Φραν, αχ δεν ξέρω! Τελος πάντων θα δω...

Χρυσα αν κάνεις τις μπανάνες χωρίς να τις παγώσεις δεν θα στέκονται στα ξυλάκια και θα ειναι δύσκολο να τα φάνε τα μικρά. Αυτο που μπορεις να κάνεις ειναι να τα κάνεις μπουκίτσες μπουκίτσες μικρές μια μία σε οδοντογλυφίδα ας πούμε για να ειναι οκ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...