Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Τα μαλιά δεν ειναι και τοσο μακριά Ιουλία, καρέ ειναι. Η τιράντα μάλλον κάνει σκιά.

Μωρέ ποτέ δε λέω ποτέ αλλά πάω στα 36 οπότε σε λίγα χρόνια και να μην λέω εγώ το ποτέ θα το λέει ο Θεος.. Δεν ειναι το θέμα του Βαγγ που με αποτρέπει απο το να μην κάνω. Δεν βλέπω για ποιο λόγο θα με εμπόδιζε αυτο. Αν το ηθελα θα το εκανα έτσι κ αλλιώς και θα το είχα όπως ακριβώς έχω και τον Κώστα.

Ασε που εχει στρώσει το θέμα με τον Βαγγ απο τον προηγούμενο μήνα, αλλαξα και εγώ τακτική. ειμαστε μαζι απο παιδιά, αυτο και μονο του συσσωρεύει λάβα. :x:x:x

Πάντως ηθελα να σου πω ρε Αναστασία μου, εσυ που κάνεις διαχωρισμούς για το τι θα φάει με τι ωστε να μην χασει κάποιο πολύτιμο στοιχείο, αν τρώει οπως πρέπει, δηλαδή απο ολα και πράγματα νόστιμα (πχ σπανακόρυζο με τυρί) τοτε νομίζω οτι ειναι πιο πιθανό να φάει περισσότερο και τελικά να καταναλώσει αυτο που της χρειάζεται... Μα πες μου ρε παιδι μου, τρωγεται το σπανακόρυζο χωρις τυρι??? Δεν νομίζω! :lol::lol::x:x:x:x:x:x:x:x:x

Αναστασία Σπυράκου γεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλησπέρα

να κάνω μια γρηγορη ερώτηση??

τους φόρους που θα μας στείλουν να πληρώσουμε μέχρι τέλος Αυγούστου

εσείς θα τους πληρώσετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε άλλη επιλογή Μαρία?

Αν δεν τους πληρώσουμε δεν θα μπορούμε να βγάλουμε Φορολογική ενημερότητα και για μένα είναι απαραίτητη στην δουλειά μου

Έρη μπορείς να μου πεις τι να κάνω στον υπολογιστή που πάτησε κάτι η Έλενα και τα βλέπω όλα μεγενθυμένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι Μαρακι...μπορουμε να κανουμε και αλλιως;;;;;

Καλε δε μου απαντησατε...τι ακριβως νιωθεις οταν εχεις συσπασεις;;;;;...

πηρα τα αποτελεσματα απο την μικροβιολογο και μου ειπε πως εχω αυξημενα ερηθρα στα ουρα αλλα καμια μικροβιακη λοιμοξη που να παραπεμπει σε ουρολοιμοξη..και λεει μηπως αρχησα να κανω διαστολη και εχω συσπασεις και ειναι απο κει..

Ερη μου χαιρομαι που βελτιωθηκαν πολ τα πραγματα μεταξυ σας...

ο φοφος εφαγε..ναι ναι ..πρεπει να κανω και παρτι..και την σουπα εφαγε..και αγγορια και κρεμυδια απο τη σαλατα εφαγε...και ολοκληρο καλαμποκι..πωπω..να τον δειτε πως το ετρωγε...αποθεωση!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα και σε μας είχε γίνει αυτό και τα βλέπαμε όλα τεράστια :lol::lol::lol::lol: , αλλά δεν θυμάμαι τι κάναμε.....γιατί καλέ δεν θέλεις να μας βλέπεις σε μεγάλο μέγεθος? :lol::lol::lol::lol::evil:

συμπεθέρα εγώ γέννησα την νύφη σου στα 37!!!....και ναι σήμερα δεν είναι αργά ακόμη και τα 40 αρκεί να έχεις αντοχές!!! :x

επίσης είστε μαζί από παιδιά? :o:o:o πόσα χρόνια γνωρίζεστε?

χαίρομαι όμως που είναι όλα καλά πάλι :x άντε να βρείτε τους ρυθμούς σας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα σκληραίνει η κοιλιά το λέγόμενο πέτρωμα, πόνο μπορεί να νιώθεις μπορεί και όχι

Αργυρώ για να διαβάσω πρέπει να κουνάω την οθόνη αριστερά δεξιά :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα αν έχεις ποντίκι με wheel (scroll) πάτα το control και παίξε με το scroll.

Συμπεθέρα 15 χρονια γνωριζόμαστε αλλά ειμαστε μαζι και συζούμε 11 χρονια.

Χρυσα η Αφρο θα σου πει για τις συσπάσεις αν και δεν την βλέπω να πολυμπαίνει.. φαινεται την πάνε καροτσάκι τα 2! :lol::lol::lol::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτάχτε

αμα δεν έχουμε δεν τα δίνουμε

γιατί και να τα δώσουμε πάλι στα ίδια θα είμαστε.

Χαμένα θα πάνε τα λεφτά :(

Σε εμάς θα έρθει αυτός ο φόρος "αλληλεγγύης" και σκατά και για μένα ένα 300 φόρος επιτηδεύματος :o

Και γιατί παρακαλώ δεν έχουμε επιλογή?? Να μην πληρώσει κανείς

Ακούσατε που βγήκαν οι Τροικανοί και είπανε πως η Ελλάδα έχει χάσει εθνική κυριαρχία?? :twisted::twisted::twisted::twisted:

Τι μας το λέτε στα μούτρα μας ρε?? να το θυμόμαστε και να νευριάζουμε πιο πολύ?? :twisted::twisted::twisted:

Τι άλλα?? Θέλω κρέπα με μερέντα...να ήσουν εδώ Έρη να με έφτιαχνες...εγώ βαριέμαι (-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εχω ακουσει πράγματικά ρε συ Μαρακι δεν ξέρω τι θα έκανα.. αν θα πλήρωνα ή οχι.. Ειναι και ο φοβος βλέπεις... οτι δεν θα μπορουμε να κινηθούμε αν δεν πληρώσουμε...

Μαράκι η κρέπα ειναι το πιο απλό πράγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτιάχνω συχνά αλλά βαριέμαι

τώρα τρώω σοκολάτα και λέμε να κάνουμε καμιά βόλτα με τα ποδήλατα τα 3 μας...

κοίτα κάποτε φοβόμουν τώρα σκέφτομαι ότι και τώρα να τα δώσουμε σε λίγο πάλι δε θα έχουμε

οπότε θα ανέβω σε καμιά ταράτσα να απειλώ ΠΕΦΤΩ ΠΕΕΕΕΦΤΩ

(αλλά μεταξύ μας δεν θα πέσω 8-) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τιποτα δε θα ηθελα να τον πληρωσω το φορο,γιατι στον αερα θα πανε τα λεφτα οπως λες Μαρακι,αλλα δε νομιζω να μας αφησουν περιθωρια...σιγα μη τη σκαπουλαρουμε! θα πρεπει κανεις να μη πληρωσει...αν παντως αποφασιστει απο μεγαλη μεριδα να πανε κοντρα και να μη πληρωσουν εγω μεσα ειμαι!

και ποσο θα ειναι αυτος ο φορος για να χουμε καλο ερωτημα;;; :?

Ερακι πολυ χαρηκα που λες οτι πανε καλυτερα τα πραγματα με το Βαγγελη!!!!εσυ εισαι καλυτερα ψυχολογικα;;;; :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Ολα καλα με τον γιατρο. Εκανα τεστ ΠΑΠ εξεταση στηθους,υπερηχο,ψαχουλεμα απο ολα! Του ειπα για την καταθλιψη και μου λεει ακομα? Ναι λεω..μου λεει οταν σταματησεις τον θηλασμο θα συνελθεις...κατι παιζει με τα οιστρογονα αλλα δεν το επιασα γιατι δεν εχω σκοπο να τον σταματησω... Ψαχνοντας για την επιλοχεια καταθλιψη σημερα επεσα σε ενα σαιτ ενος ψυχιατρου και εκανα ενα τεστακι που ειχε. Μου εβγαλε πως εχω καταθλιψη μετριου βαθμου, ειμαι καπου στην μεση δηλαδη με σκορ 67 και οτι χρειαζομαι περιθαλψη γιατι μπορει να μου ξαναεμφανιστει αργοτερα.Aφησα την σελιδα ανοιχτη και εστρωσα να φαμε και μεχρι να στρωσω την διαβασε ο Π. και κοιταξτε τι εκανε ρε παιδια! Δεν μπορουσα να κρατησω τα δακρυα μου απο τα γελια οταν το ειδα.

Έχετε απαντήσει ψεμματα σε όλες τις ερωτήσεις. Ανάλυση του τεστ ...

Συνολικό σκορ: 67.303.466,47718980543

Παρε μια πετρα και δεστην στο λαιμο σου,δεν γινεται τιποτα με την περιπτωση σου.Αστο καλυτερα,μην παιδευεσαι.

Χρειάζεστε σίγουρα θεραπεία. Δεν πρέπει να το αμελήσετε. Η κατάθλιψη μπορεί να επιδεινωθεί σε 3 μερες. Ξανακάνετε το τεστ σε μία ή δύο δεκαετιες.

Να τρωτε αυθονο πσστιτσιο και ντοματες λιαστες αν γινεται, αν οχι αφηστετες λιγο στον ηλιο αλλα μονο οταν ο κρονος κανει γωνια με τον ερμη! Και μην ξεχασεις:μην ειναι αναδρομος γιατι την εκατσες την βαρκουλα του ψαρα. =))=))=))=))

Επανερχομαι σε λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ καλύτερα ειμαι παιδιά οκ. Ετσι με πάει εμένα μια ειμαι καλά μια πέφτω.

Λενάκι προσπάθησε να φτιάξεις λίγο την ψυχολογία σου, αφου το καταλαβαίνεις, μπορεις ακομη να κάνεις κάτι γι αυτο.. Τωρα θα σου ανέλυα τι μπορει να συμβεί αν το αμελήσεις αλλά κωλύομαι.. Δεν το ξέρω βεβαια, δεν ξέρω κατα ποσον εχεις "πέσει" ξέρω όμως οτι μπορεις ακομη και γράφεις στο τρενάκι, θυμάσαι οτι έχεις δυο παιδιά, οτι πηγες στον γιατρό, ξέρεις οτι θα μαγειρέψεις, ακολουθείς ενα "πρόγραμμα", ξέρεις τι μήνα έχουμε, και αυτο μου λέει οτι εισαι καλα και θα καταφέρεις να το ξεπεράσεις. Η κατάθλιψη εμφανίζει κυρίως ψυχοσωματικά συμπτώματα αλλά δεν γίνεται καλά με φάρμακα. Το κεφάλι μας ειναι ο μονος τομέας που τα προβλήματα του δεν μπορούν ακομη να "γιατρεφτούν" απο την επιστήμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το ομολογώ! Έχω φάει κολλημα με το τούρκικο του ΑΝΤ1!

Έρη μου τα φιλιά μου! :x:x:x

Λενάκι όταν είχα κατάθλιψη έφτασα στα όρια μου, μηδένισα και ξαναρχισα από την αρχή. Έκανα πάρα πολλές αστοχίες εκείνη την περίοδο στα προσωπικά μου, έβγαζα μια απελπισία απίσευτη, αλλά το ξεπέρασα.

Έτσι θα το ξεπεράσεις και συ.

Φιλακια σε όλα τα κοριτσάκια!

Σας αφήνω προς το παρόν γιατί είναι σε κρίσιμο σημείο το έργο! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι μου ποσο χαιρομαι που εισαι καλυτερα και τα πραγματα στρωσανε με τον Β. Καταλαβα ποσο χαλια ειναι ο αδερφος σου και λυπαμε πολυ γιαυτο...εγω οχι ευτυχως δεν εχω φτασει σε αυτο το σημειο και καθε μερα παλευω να ξεφυγω απο ολο αυτο...Το σαιτ ελεγε πολυ ωραια πραγματα που με βοηθησαν να δω τα πραγματα αλλιως..

Σισσακι μου και εμενα σε απελπισια μου βγαινει και οχι μονο. Θα το ξεπερασω σιγουρα. Ο Π. μου λεει οτι δεν χρειαζομαι φαρμακα και οτι ολα ειναι στο μυαλο..συμφωνω να μην παρω φαρμακα αλλα διαφωνω στο οτι ολα ειναι στο μυαλο..παιζουνε και οι ορμονες ρολο και πολλα αλλα..τεσπα αρκετα σας επρηξα με το θεμα μου και αισθανομαι αβολα..

Θα σχολιασω τα υπολοιπα μετα, παω να δωσω το γαλα στην Ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ παλι...!

Πωπω αν η διαθεση μου ηταν ζυγαρια θα ειχε σπασει απο τα πολλα πανω-κατω!

Λενακι αυτα στα εγραψε ο αντρας σου???Τι γλυκος!!!Μ'αρεσει που θελει να σε κανει να γελας!!!

Ερη μου χαιρομαι για σενα!μακαρι να αντεξεις σε αυτο το ρυθμο...εγω δεν τα καταφερα...ποτε δε μου αρεζε να παιζω παιχνιδια κ αυτο ηταν ενα παιχνιδακι...αφου δεν μου εβγαινε αβιαστα!

Επισης..σιγα μην συνδιαζω!Προσπαθω μονο!Κατι γινεται μωρε...εστω κ 6-7 μπουκιτσες ειναι κατι απο το τπτ!

Ιουλια δε βλεπω να βρισκομαστε!Τεσπα..παρε με αν θελεις αυριο να τα πουμε...εμεις 8-9 ξυπναμε...!

Α!Εγω φετος πηρα μαγιο απ'το yamamay...Φθηνα σχετικα κ μου αρεσαν τα χρωματα κ που συνδιαζεις οτι χρωμα κ σχεδιο κατω με οτι χρωμα κ σχεδιο πανω θελεις!Ριξε μια ματια...αλλα οπου κ να πας θα βρεις ρε συ!Δεν ψαχνεις κατι δυσκολο! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μου τραβας ζορι ρε κοριτσακι μου γιαυτο εισαι χαλια..ειναι και οι ορμονες που μπορει να ειναι πειραγμενες και σε αποτελειωνουν!

Κι εγω μες τη μαυριλα ειμαι ολο αυτο το καιρο..καταθλιψη φουλ γιατι πολυ απλα δε μου αρεσει η καθημερινοτητα μου! σκεφτομαι ομως οτι ειναι μια σκατοπεριοδος και θα περασει! θα εχουμε μετα πολλα πολλα χρονια να περασουμε καλυτερα! ;)

Εμενα με εχει σωσει οτι εχω κανει νεες φιλες που βρισκομαστε σε παρομοια φαση!

Το εχω ξαναπει οτι αν δεν ειχα την αδερφη της Θουλης θα πετουσα πετρες τωρα!!! :?

Μια καλη φιλη ειναι πολυ σημαντικη σε τετοιες περιπτωσεις ειδικα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω την το έχω κόψει Έρη ή για την ακρίβεια μόνης της το έκοψε και δεν την πίεσα. Τώρα έφαγε αβγα με πατατες και πήγε με τον μπαμπά της για ύπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

δεν ειμαι κ πολυ καλα..πλησιαζει κ η περιοδος κ παντα εχω τα ψυχολογικα μου τοτε..ωραια εβδομαδα διαλεξα για διακοπες.. :(:(

αναστασακι τελικα αυριο θα ερθει η μαμα μου,με πηρε τηλ..να πω την αμαρτια μου..δε θελω να ερθει.. :oops: παντα μαλωνουμε κ φευγει θυμωμενη κ εγω νιωθω τυψεις μετα..ειμαιΣΙΓΟΥΡΗ οτι κ αυριο αυτο θα γιννει..

μα ερχεται με μια διαθεση τροχονομου παντα,ποτε για καφε,παντα για δουλειες που θεωρει οτι εγω δεν κανω καλα,τωρα επειδη φευγουμε την πεμπτη θελει λεει να με βοηθησει με τις βαλιτσες..της ειπα οτι δε χρειαζομαι βοηθεια,αλλα εκει αυτη..δεν μπορει να καταλαβει οτι ετσι με κανει να νιωθω ανικανη..της τα εχω πει απειρες φορες,αλλα δεν αλλαζει ο ανθρωπος..οχι τιποτα θα μου χαλασει κ τη διαθεση μου που ηδη ειναι οριακα.. :(:(

λενακι μου γλυκο..θα το ξεπερασεις ,αυτο ειναι σιγουρο..κ εγω περασα απο εκει,οχι ισως πολυ εντονα,αλλα βγηκα,΄η ετσι νομιζω,αλωβητη..να σκεφτεσαι οτι θελει λιγο ακομη για να επανακτησεις ή ακομη κ να επαναπροσδιορισεις τις ισορροπιες σου!σε φιλω γλυκα! :x:x:x:x

καταθλιψη ειχε περασει η μαμα μου με φαρμακευτικη αγωγη,δε θελω να θυμαμαι εκεινες τις εποχες..θυμαμαι το παγωμενο της κ απλανες βλεμμα κ εμενα να εχω θυμωσει τοσο πολυ που να της φωναζω"θελω τη μαμα μου πισω!" :(:( μου φαινοτν αδιανοητο να μην μπορει να ελεγξει την συμπεριφορα της κ να ειναι ερμαιο των φαρμακων..τελικα το ξεπερασε,αλλα σε καθε δυσκολια,υπαρχει ο κινδυνος υποτροπης,το ξερει κ το ελεγχει πια..μην μπεις στο τρυπακι αυτο,παρε οση υποστηριξη μπορεις απο οπου μπορεις!μην κλεινεσαι στον εαυτο σου κ να εξωτερικευεις οσα νιωθεις!

τί με επιασε σημερα..

ερη μου λυπαμαι πολυ αν αναφερεσαι στον αδερφουλη σου..καταλαβαινω ακριβως πως νιωθεις..αλλα θα σου πω κ κατι που ισως ακουστει σκληρο..ειναι καλυτερα για εσενα που εισαι μακρια..αν ησουν εκει,πιθανοτατα θα μετεφρες ολοη σου τη φορτιση στον κωστακη κ στον β..ξερω πως ηδη αισθανεσαι φορτισμενη,αλλα το απο κοντα ειναι πολυ χειροτερο..αισθανεσαι ανυμπορος κ βουλιαζεις..

αντε πολυ μελαγχολησα παλι..

εμενα ο γιωργος κ τρωει βραδυ κ πινει γαλακ θηλαζει! :shock: αν δεν πιει δε κοιμαται,κατι σαν ρουτινα υπνου ας πουμε..

αναστασακι πού ειναι αυτο το μαγαζι που λες;;

καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΩ σας εχω ζαλισει...αλλα δεν ειμαι καλα...δεν μπορω να το διαχειρηστω!

δεν ξερω...επρεπε να το ειχα βαλει το μαμημενο το σπιραλ!

τωρα δε θα το περνουσα ολο αυτο!

σε τι κοσμο σκεφτομαι να φερω 2ο παιδι?

σε λιγο δεν θα μπορω α ταισω το 1ο!

γιατι να της καταστρεφω το μελλον της?

θα μοιραστει- στερηθει...!

δεν ειμαι καλα!

συγνωμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια :cry::cry::cry::cry: σε ειπα στο τσατ τι να σκεφτεσαι :D:D:D:D

σισσιω ακομα δε μιλατε ε/? :cry::cry::cry::cry::cry:

ερη χαιρομαι που ειστε καλα με το βαγγο..οσο για το αδερφουλι :cry::cry::cry::cry:

τοσο χαλια?

σημερα ειδα το μπαμπακα μου στο ονειρο..ηταν τοοοοοοοοοοοοσο χαρουμενος..κ μαλιστα ενα θα σας πω..τοσο χαρηκα που το ειδα που το λεω τσιμπα με να δω αν ειναι αληθινος κ με τσιμπαει κ δε ηταν/.πνευμα ηταν κ στο ονειρο μου :cry:

ρε βικυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

καλε ηρεμησε..το πωτο σοκ ειναι..θα δεις ολα καλα θα πανε..εκανες χωριακη?ειναι κριμα η γλωσσου να μη εχειε να αδερφακι :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...