Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Τι να πώ ρε Μαρία αδικία αυτό το πράγμα :evil::evil::evil::evil:

τουλάχιστο εγώ είμαι σε καλύτερη μοίρα ;)

Αργυρώ ξέχασα να γράψω για τον καιρό, την Παρασκευή το βράδυ έβρεξε και είχε πολύ αέρα και το ΣΚ η θάλασσα ήταν πολύ κρύα (για μένα τουλάχιστον) και γενικά είχε αεράκι όλο το ΣΚ, εγώ το βράδυ πήρα και κουβερτα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

τώρα το διάβασα και θα συμφωνήσω αν και δεν έχω προσωπική εμπειρία δλδ δεν έχω κάποιον δικό μου με κάποια αναπηρία.....εμένα όμως θα με πείραζε αν άκουγα κάποιον να λέει '" α εκείνο το ανάπηρο παιδάκι" γιατί αν ήταν φυσιολογικό δεν θα το ανέφερε καθόλου :? τέλος πάντων.....

το νησάκι χθες στην τιβι φαινόταν ωραίο, φοβάμαι όμως ότι θα είναι μόνο ηλικιωμένοι :?

Ελλάδα ίσως να έρθω μόνη μου με τα παιδιά ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι δεν καταλαβαίνω... αφού πληρώνετε εισφορές, γιατί δεν έχετε άδειες κλπ;

Επισής είναι τόσο δύσκόλο να σας δώσουν άτυπα, έστω και μια εβδομάδα;;

Γιατί να σε πειράξει βρε Αργυρώ; Αφού είναι αναπηρο. Δηλαδή αν πουν για σένα "αυτή η μελαχρινή Ελληνίδα" θα σε ενοχλήσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εγώ παίρνω άδεια με αποδοχές, αυτήν την συμφωνιά είχα κάνει από την αρχή

Όπως παίρνω και ΔΧ και ΔΠ

Στις γέννες όμως 2 μήνες που κάθησα ανευ αποδοχών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω..μια ξαδερφη του αντωνη χθες με εδειξε να γαζωνω σε μηχανη..πλακα εχει

εκανα μι μικρη τσαντα για το θοδωρη με τη βοηθεια της..σα πουγκι να βαζει τα αμαξια του :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί να σε πειράξει βρε Αργυρώ; Αφού είναι αναπηρο. Δηλαδή αν πουν για σένα "αυτή η μελαχρινή Ελληνίδα" θα σε ενοχλήσει;

αυτό ακριβώς, δεν θα πουν η μελαχιρνή Ελληνίδα ή αυτή με το κόκκινο μπλουζάκι...δεν θα πουν τίποτα....αλλά θα πουν "ο ανάπηρος τάδε"...δεν ξέρω αν σου έδωσα να καταλάβεις πώς το εννοώ!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θου θα μας τρελανεις!τωρα θα γαζωνεις κιολας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::roll::roll::roll::!::!::!::!::!::!::o:o:o:o:o

εμενα με ενοχλουν κ οι λεξεις κ τα βλεμματα με οικτο..αλλα δυστυχως ειναι αναποφευκτο να αισθανθεις καπως αμηχανα μπροστα σε ενα ατομο με ψυχοκινητικα προβληματα..κ να θες να εισαι διακριτικος,το βλεμμα σου θα σε προδωσει..εγω προσπαθω να μην κοιταω..αλλα νομιζω οτι κ αυτο εκλαμβανεται ως διαχωρισμος.. :?

νατασα 2 μηνες ανευ μετα τη γεννα;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

καλα μαρια θα γεννησει η κοπελα κ αδεια κυησης δεν δικαιουται;;καθολου;;δηλ. την ημερα του τοκετου πώς εχουν την απαιτηση να ειναι κ στη δουλεια;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

καλε νατασα γιατι θυμωνεις;;μια χαρα ηταν εδω η θαλασσα,λιιγο παγωμενη!ολα τα παιδακια εμπαιναν,αρα..δεν κρυωναν!επισης,τον βουτηξα με το ζορι κ μετα δεν εβγαινε!

ασχετο που ακομη λεει"γωμενη θάασσα!"=παγωμενη θαλασσα!! :roll::roll::roll::roll:

βρε χρυσα θα τα καταφερεις κ με τα δυο!νσ δεις που το νινι θα ειναι ησυχο κ θα κοιμαται ολη μερα στην κουμια του!καλα ντε!κ ολη νυχτα! 8-)8-):lol:

αργυρω το μονο που εμεινε ειναι να αρχισουν να με παιρνουν τηλ. για ευχες! :lol::lol::lol::lol:

νονακα.. :(:( για τα ιδια που λες οτι ειναι τα πραγματα.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα έχεις και μηχανή? που γάζωσες?

Ιουλία αυτό συμβαίνει γιατί εργαζόμαστε ως ελεύθεροι επαγγελαματίες.......

Μια χαρά παγωμένη η θάλασσα :lol::lol::lol:

Και τα δικά μου μπήκαν και τα 2 και εγώ τα έβλεπα και απορούσα :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ δε συμφωνώ. Σημασία δεν έχει η λέξη, αλλα πώς την αντιλαμβανόμαστε.

Θεωρώ οτι αν εγω ακούσω μια λέξη που ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και αισθανθώ... "αμήχανα" τότε μάλλον είναι δικό μου το πρόβλημα.

Εγώ πρέπει να ψάξω μέσα μου γιατί έχω αυτή την αντίδραση.

Θου το πιστεύει οτι η μαμα μου είναι μοδίστρα, ζω απο τότε που γεννήθηκα αναμεσα σε μηχανες και δεν έχω γαζώσει ούτε μια πετσετα;; Αντε μια φορά είχα κάνει λίγο κοπτοράπτη... :shock::oops::D

Βαφτιστηράκι μου το να μην κοιτάς, εσύ το εκλαμβάνεις σα διαχωρισμό. Δικό σου είναι το θέμα αν καταλαβαίνεις τί λεω. Ο αναπηρος δε λέει "είμαι αναπηρος κοίτα με", όπως δε λέει "αφού είμαι αναπηρος, γιατί δε με κοιτάς". Πιστεψε με, θα ήθελε να του συμπεριφέρονται φυσιολογικά.

Υπάρχουν βέβαια και αναπηροι που εκμεταλλεύονται την πάθηση τους, αλλά αυτοι θέλω να πιστεύω ανήκουν στη μειοψηφία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα!! Αργυρώ κατάλαβα τι λες, θα τονιστεί η αναπηρία για διαχωριστεί το άτομο, όπως όμως θα τονιστεί ένα δικο σου χαρακτηριστικό για να "ξεχωρίσεις" εσυ.

Π.χ. Για μένα και την Έρη θα πουν: "Ναι ρε συ! Η Σίσσυ με τα μεγάλα βυζιά"! :lol::lol::lol: Ουσιαστικά όμως εμφανισιακά αυτό το χαρακτηριστικό με ξεχωρίζει. Δε νομίζω οτι πρέπει να παρεξηγηθώ γι' αυτό.

Καταλαβαίνω οτι υπάρχουν ανθρωποι, κομπλεξικοι και ρατσιστες που προσδίδουν προσβλητικό τόνο, αλλα αναφέρομαι στους υπόλοιπους που απλώς φοβούνται οτι οι λέξεις μπορεί να πληγώσουν. Δε νομίζω οτι οι λέξεις πληγώνουν. Οι συμπεριφορές πληγώνουν.

Αυτά γιατι το εξαντλησα το θέμα! :roll::mrgreen:

Φεύγω πάω να πάρω το βλαστάρι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς εμείς τίποτα από αυτά

Ελεύθεροι επαγγελματίες σου λέει και ας έχουμε στην ουσία εξαρτημένη σχέση εργασίας.

Επιδόματα, δώρα, υπερωρίες :lol: άδειες κλπ δεν υφίστανται σαν έννοιες σε εμάς

και από τότε που έκοψαν μισθούς σε ΔΥ τόσο πιο δ'υσκολη μας κάνουν τη ζωή :evil:

με εξαιρέσεις βέβαια

και σήμερα λέγαμε πόσο τυχερές είμαστε οι κοπέλες που γεννήσαμε και είχαμε καλές εγκυμοσύνες

αλλιώς θα είχαμε παραιτηθεί εννοείται..

Τι να κάνουμε πατέντες είναι αυτές του ελληνικού κράτους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες ατελειωτες!!!! :D:D:D Τι μου κανετε???

Εχω 5 σελιδουλες να διαβασω αλλα ηθελα να σχολιασω τις φωτο του ζευγους Γ-Α!!!!Μα τι μωρακια ομορφα!!!Να φανε σκ@τ@ οι μαναδες τους που τα λενε ασχημουλια!!! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα τι εννοεις "Αναστασια ομολογω οτι τοσο πολυ δεν το ειχα σκεφτει και ψαξει..μπραβο σου..."???Εγω εχω ψαξει κατι?Ή μιλας για την αλλη αναστασια??? :?:oops:

Δεν κρατηθηκα...εφτιαξα τουρλου(μπριαμ μ κιμα ειπες Χρυσα???πως???) και τυροπιτακια...θα βρει δλδ φαγητο ο Α...Την πιτσα μου ειπε το πρωι να την πεταξω κ εγω του ειπα πως ειναι το μεσημεριανο του... :lol: Γελουσε ομως...αλλα σκοπο ειχα! :P

Επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασιιιιι..καλε μουσακα εφτιαξα..οχι μπριαμ....

και ειχ ανα φτιαξω τρια χρονια..αμα βαλλω τον Ο να καθαρισει την κουζινα..δε νομιζω να ξαναζητησει μουσακα για τα επομενα 3 χρονια :lol::lol::lol::lol:

Αχ...

Τηγανησ ακαι τις πανσετες μου..και τισ τσακισα..να χα τωρα μια κοκακολιτσα....αχχχχχ..

παω να καθαρισω την κουζινα και επανερχομαι οσο το μικρο γορουνακι κοιμαται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ βλεπω τις φωτο του νησιου που θα πατε!Με δεδομενο οτι παντα προβαλλονται οι καλυτερες δυνετον εικονες ενος τοπου...θα σου πω να παρεις παλτο κ σκουφο μαζι σου! :lol: Σε ολες εχει συννεφια κ στη μια που δεν εχει τα χορταρακια εχουν στραβολαιμιασει απο τον ανεμο! :lol::lol::lol:

Με τι θα πατε?Βρε μηπως να κανονιζες ενα ταξιδακι εκπληξη?Αν σας "παιρνει' κλεισε εισητηρια και επειτα...θα ακολουθησει αναγκαστικα!!! :P

Σισσιω συμφωνω με αυτα που λες!Βεβαια αν δεν το ζεις δεν ειναι σιγουρο π[ως πραγματικα καταλαβαινεις...

Οπως κ με πολλα τετοια θεματα...αν δεν ζεις ενα διαζυγιο,αν δεν εχεις ομοφυλοφιλο στην οικογενια,αν δεν εχεις αδερφη που δεν μπορει να κανει μωρακι...κλπ κλπ...ολες αυτες οι καταστεσεις αντιμετωπιζονται με ρατσισμο.... :(

Συνεχιζω... :oops:

Α Χρυσα καλα...γκαβωμαρα!!! :lol::lol: Ευτυχως εγραψες κατι κ δε θα ειναι απανωτα τα ποστ μου! :lol::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, τι κάνετε? :D

Βικυ μου τι ωραία νέα, με το καλό δευτερο πανεξυπνο μωράκι! :D:ymapplause::ymapplause::x

Συμπεθέρα εγώ το έκλεισα το μαγαζί, δεν θα πάω για δεύτερο..

Νατασούλα περαστικά στο χεράκι της Έλενας, μιλούσα χθες με μια φιλη μου στην Ξάνθη και μου ελεγε οτι ειναι χάλια ο καιρός, το καλοκαίρι λέει δεν πηγε ακομη εκεί..

Εδώ πάντως σκάμε κορίτσια, πολυ ζέστη. #-o Ειχαμε τριημερο αλλά δεν πηγαμε πουθενά, στο σπιτι κάτσαμε, κάναμε κάτι δουλειές που είχαμε και το απόγευμα πηγαίναμε τον Κώστα στην παιδική χαρά..

Συμπεθέρα ωραίο το μέρος αλλά δεν το κόβω να κάνει ζέστη.. ασε που το βλέπω πολυ ανεμοδαρμένο.. :roll:

Παναγιωτάκι μη αγχωνεσαι με την δίαιτα, μπορει να μην εισαι έτοιμη ακομη για να χάσεις πολλά κιλά μαζεμένα. Επέμενε και θα πέσουν. :x

Τονάκι μου εγω ξεκίνησα με ενα λιωμένο μηλαράκι. Οποτε ειναι να της βάλεις κάτι καινούργιο στην διατροφή της, βαζε της λίγη ποσότητα και περίμενε κανα 24ωρο πριν της ξαναδώσεις. Πάντως δεν νομίζω να σου εμφανίσει τίποτα γιατι αν ηταν ολο και κάτι θα σου ειχε βγάλει τοσο καιρό που θηλάζει.. Εννοώ όλο και κάτι θα έτρωγες που μπορει να την πείραζε.. :x

Υπάρχει βιολογική σκόνη κινόα στα φαρμακεία πάντως, επιτρέπεται απο 5 μηνών. Το κινόα κανονικά ειναι φρούτο και όχι δημητριακό και γι αυτό δεν υπάρχει πρόβλημα.

Ιουλία μου τι τέλειο το λουκουμάκι σου με μαγιο! Ειναι τέλειος! :x

Θου εγώ πρόλαβα και την αλλη φωτο χθες αλλά το σουτιεν δεν το είδα.. Καλή φάση η μηχανή ρε συ, εγώ εκλεψα απο την μανα μου την δικιά της και την κατέβασα Αθήνα για να φτιάχνω τσάντες αλλά τελικά την παράτησα στο γκαράζ. Εχει βιντεάκια και τετοια στο youtube για το πως να φτιάχνεις τσάντες, τέλειο το βρίσκω πάντως.. ;)

Αναστασία μου (του Σπύρου) γιατρο δεν εχω να σου προτείνω αλλά νομίζω οτι οταν πας σε γιατρό θα σε βάλει σε ενα πρόγραμμα, θα πάνε όλα καλά και θα έχεις και εσυ δευτερο νινάκι. :D

Σισσάκι μου, Χρυσουλάκι μου, Αναστασάκι και σε όλες όλες φιλάκια! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εχουν κατι ιδιατερα θρεπτικο τα καλαμποκια???Τις προαλλες εφαγα 3 μαζι(μεγαλα ;) ) να ξερω τι καλο πηρα εκτος απο θερμιδες!!!! :P

Νατασουλα περαστικα στην ελενα..γμτ ολο κατι παθαινει η καημενουλα απο εντομα... :(

ρε συ αν εμπαινες στη θαλασσα μετα δε θα σου φαινοταν παγωμενη!Η πρωτη κρυαδα ειναι λεμεεεε! :lol:

Αυτα νομιζω ειχα να πω!α!Κ να δουλεψω λιγο την γαζωτρια Θου!!!! :P:P:P

Να σου πω κατι φιλεναδα...Οι γονεις σου ειναι πολυ περηφανοι για σενα..ειμαι σιγουροι πως καμαρωνουν απο εκει ψηλα!Και για την αδερφη σου την παγωτοκολαστρα!!!! :lol::lol::lol: Την αλλη δεν την ξερω!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια ε ολο και κατι θα εχουν...δεν μπορει..

βασικα τα πηρα μπα ςκαι φαει κατι - εκτος απο γιαουρτι- το μικρο μου σκατιαρικο...δεν αντεχω αλλο παιδια αυτη την επιλεκτικη του αφαγια..αφιστε που η παπαβεντσιος μεθοδος με εχει κουρασει απιστευτα..αχ αναπολω την εποχη που ηταν μωρο..που ετρωγε τα παντα και τον ταιζα εγω...αχχχχχ...

Επισης εγω τα καλαμποκια βρασμενα και πασαλειμενα με βουτυρακι τα λατρευω επισης

Επισης αυτη τη συνταγη για το παγωτο τη θελλω και εγω κανονιστε την πορεια σας..

Ρε παιδια κατατοπιστε με πλιζ πως ακριβως ειναι το θεμα συσπασεις...τι νιωθεις;;;

Κατι τσιμπιες σπου εχω απο κατω αυτο ειναι;;;;..

Παλη ανεβασα παλμους...γμτ...και ειμαι και με το αιρκοντισιον...

σφουγγαρησ ατην κουζινα..δεν μπορω το λαδομενο πατωμα..

τωρα εμειναν τα πιατα ο παγκος ο αποροφτηρα ςκαι οσα ντουλαπια πιτσιλιστικαν...σας ειπα οτι μισω τα τηγανητα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου τί ομορφη κ καλλιτεχνικη βεβαιως βεβαιως ;) φωτο!εισαι κουκλα ρε συ!κ τα μαλλια οσυ πολυ μακρια..ποσο θελεις πια να τα μακρυνεις καλε;;

ποτε μη λες ποτε!για το..κλειστο μαγαζακι λεω! ;)

εμενα παλι τα χερια μου δεν πιανουν καθοου απο κοπτοραπτικη!ουτε κουμπι δε ραβω! :oops::oops: οχι γιατι δεν ξερω,αλλα δε μου αρεσει καθολου!κ μην πειτε ποιος ραβει..ακομη δε χρειαστηκε να αναρωτηθω! :roll::roll:

εγω εκανα σολωμο φιλετο με πατατουλες κ πιπερια στο φουρνο κ εγινε τελειο!!εφαγε κ ο γιωργος! :D

με δημοκρατικες διαδικασιες παντα! :lol::lol::lol:

αργυρω ωραια θα ειναι εκει..αλλα να ερθεις με τα παιδια ελλαδα ρε συ..να δεις κ λιγο πραγματικο ηλιο!

σιδερωσα απιστευτα πολλα ρουχα!με θαυμαζω! :lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια κ τυροπιτακια;;ουαου!!που να τις ετρωγε κιολας τις ρημαδες τις κρεπες! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ βλεπω τις φωτο του νησιου που θα πατε!Με δεδομενο οτι παντα προβαλλονται οι καλυτερες δυνετον εικονες ενος τοπου...θα σου πω να παρεις παλτο κ σκουφο μαζι σου! :lol: Σε ολες εχει συννεφια κ στη μια που δεν εχει τα χορταρακια εχουν στραβολαιμιασει απο τον ανεμο! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροδανι τρεχει το γλωσσαρακι σας παλι ε;;;;θουληηηηηηηη!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κι εγω συμφωνω με Σισσυ για το θεμα αναπηροι...οι συμπεριφορες και το υφος που λες κατι πληγωνει..

Μαρια δουλεψα κι εγω καποια χρονια με συμβαση ΤΕΒΕ και σε καταλαβαινω!!! πολυ απατη αυτες οι συμβασεις!!!αλλα ειναι η πιο φτηνη λυση για το κρατος!!!! :twisted::twisted::twisted:

Βενι ολο ξεχναω ρε συ να σου πω για το θεμα με τα αλεσμενα...Βρε συ χεστηκες που θα τρωει αλεσμενα,το παιδι να φτιαξει και θα ξαναφαει κανονικα μια χαρα!!! ;)

Αργυ πολυ ωραιο μου φαινεται το μερος που θα πατε,αλλα να μην εχει κακοκαιρια..δε το αφηνετε για πιο μετα μηπως κι εχει περισσοτερη ζεστη;; :roll:

Οσο γι αυτο που ειπες να κανω 1 μηνα υπομονη ακομη με 2ωρες αντλησεις...νομιζω θα πεταω πετρες μεχρι τοτε!!!! :lol: ασε εχει αρχισει να γινεται πιο δυσκολο γιατι η μικρη εχει ξετζανωσει και θελει συνεχεια προσοχη! :roll:

Βεβαια παιζει και το σεναριο(επιστημονικης φαντασια μαλλον) να μειωσω αντλησεις και να μη μειωθει το γαλα πολυ οποτε να μη χρειαστει να αντικαταστησω γευμα...δε ξερω και καμια που να το εχει κανει αυτο για να μου πει την εμπειρια της.. :roll:

Αλλα μη σας πρηζω αλλο με τις κωλοαντλησεις! :oops:

Αναστασι απλως εχει φωτογενεια το σκατο!!! :lol::lol::lol: Ρωτα και την αδερφη της Θουλης που τη βλεπει λαιβ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ιουλια το Λουκια πως προηλθε;;;; εμπνευση της Σισσυ γι αυτο τη λες νονα;;; :lol::lol:

Ετσι το ειχα κανει εγω με μια κοπελα απο δω που μιλουσαμε παλιοτερα που δε ξερω γιατι αλλα μου ειχε κολλησει οτι τη λενε Κελλυ(καμια σχεση βεβαια)!!! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα τι συγχαρητηρια μωρε σιγα... :oops: αν ειχα καταφερει να ξεπερασω τις αντιξοοτητες και ειχα συνεχισει το θηλασμο οπως εσυ και η Αθηνα που πεθανατε τοσο καιρο στο πονο κι ομως τα καταφερατε,τοτε ναι για πολλα συγχαρητηρια! :roll:

Αναστασι για τα καλαμποκια που εφαγες.. :P

"το καλαμπόκι περιέχει αρκετές βιταμίνες του συμπλέγματος Β, συμπεριλαμβανομένου του φυλλικού οξέος, όπως επίσης βιταμίνη C, φώσφορο και φερουλικό οξύ (μια πολυφαινόλη) το οποίο έχει ισχυρή αντιοξειδωτική δράση και προστατεύει την καρδιά και την όραση."

Για τη Θουλη και τις αδερφες της που τις ξερω ειμαι σιγουρη οτι οι γονεις τους οχι απλως καμαρωνουν απο εκει ψηλα,αλλα θα λαμπουν απο περηφανια!!!! :YMHUG::x

Και γαζωτρα μαρη Θουλη;;;;; :lol::lol::lol::lol: το τυχερο τον Αντωνη χρυσοχερα που την εχει!!!! :lol::lol:

Ερακι δε κανεις 2ο εσυ ε;;; τωρα θα μου πεις με τετοιες συνθηκες και αβεβαιοτητα...καλα κατσε να περσαει κανενας χρονος και μπορει να το ξανανοιξεις το μαγαζι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα την μεθοδο παπαβεντζη την αφηνω για το επομενο παιδι μου το οποιο θα με παρακαλαει να φαει κ εγω θα αρνουμαι!!!! :lol::lol::lol::lol: Τωρα ακολουθω τη μεθοδο της Ιουλιας(ταιζω νυκηγωντας και με τα χερια αν χρειαστει!!!) και την αλλη με τον μικι μαους στο πσ κ απειλες πως θα το κλεισω αν δε φαει μια μπουκια!!! :lol::lol::lol::lol: Αλλα πραγματικα ακομα κ ετσι απολαμβανω που ανοιγει τοσ τοματακι...Μεχρι 17 μηνων δεν το εβλεπα ποτε ανοιχτο!!!

ιουλια κ εγω σε θαυμαζω!!!χαχαχαχατρελλη!!!!

Ποτε θα βρεθουμε ρε?>??Τετ απογευμα λεει η θου...δεν ξερω...πεμπτη πρωι λειζερ τελικα...οκ...ξερω γω?Θελεις να βρεθουμε και αυριο?βενζινη να μου βαζει ο Α κ τιποτα αλλο δε θελω! :P:P:oops::oops::oops: Οταν χωρισω μονο εσεις θα ερχεστε γτ εγω θα κυκλοφορω με...ποδηλατο! ;)

Τονια αφου δεν εχει σιδηρο τοτε....δε με νοιαζει! :lol::lol::lol:

τι λες μαρη για το μωρο????χαχαχαχα

Ερη το μαγαζι κλειστο αλλα οχι για ολους τους πελατες;!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια αφου εχει βιταμινη c κανει καλυτερη απορροφηση σιδηρου ρε!οπως το πορτοκαλι!αρκει να εχει φαει κ κατι που να περιεχει σιδηρο πιο πριν,ε! :roll::?:lol:8-)

εμπρος στα χναρια των δημοκρατικων μεθοδων μου! :lol::lol::lol::lol:

τεταρτη απογευμα δεν μπορω με την καμι αομως!πεμπτη πρωι φευγω καλε..α πα πα!πρεπει να κλεισω βαλιτσες!

για αυριο πρωι θα σου πω αργοτερα..υπαρχει περιπτωση να παω καλαμαρια τον μικρο,γι αν απαω αγορα να παρω επιτελους ενα μαγιο της προκοπης!αληθεια,εχεις δει πουθενα κατι σε ροζ μωβ;εχω παρει βραχιολακια για το ποδι κ θελω να τα κανω σετ!κ δεν κανω πλακα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα..μεχρι να κυκλοφορεις εσυ με ποδηλατο,θα κυκλοφορω εγω με αυτοκινητο,οποτε δε θα σε αφησω ετσι βρε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...