Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Ιουλία (Λουκία) γιορτάζεις σήμερα? :lol::lol::lol::lol:

:shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λουκία μου!!!!! :x:x:x:x:x Χρόνια σου πολλά κοπέλα μου!!! Ό,τι επιθυμείς εύχομαι να το αποκτήσεις! Η νονάκα σου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα!! :|

Σας διάβασα και χθες, αλλά... είμαι στα ίδια...! :?

Αθηνά αν είχες τα γενέθλια σου, σου εύχομαι πολύχρονη και ό,τι επιθυμείς. Να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου. :x

Βικάκι με το καλό κοπέλα μου!! :x Καταλαβαίνω οτι νιώθεις λίγο χαμένη τώρα, αλλά μόλις το συνειδητοποιησεις πλήρως θα το αντιληφθείς οτι μια χαρά έκατσε!! Αντε πάνε για χοριακή και να μας πεις τα νέα!

Διάβασα που λέγατε για το θηλασμο, τα προγράμματα κι όλα αυτά, δε διαφωνώ με κάποια, αλλά ουτε και συμφωνω. Βάσει εμπειρίας πιστεύω πολύ στο ένστικτο της μητέρας. Σας έχω ξαναπει οτι πέραν των συζητησεων μας δεν έχω άλλες πηγές ενημέρωσης και πληροφόρησης, οχι γιατί δε θα βρω, αλλά απο επιλογή.

Θεωρώ οτι το ένστιτκό μου με καθοδηγεί σωστά, με τα όποια λάθη ή τις ανεπάρκειές μου. Θεωρώ επίσης οτι κάθε παιδάκι είναι ξεχωριστό. Το δικό μου παιδάκι δεν το πίεσα ποτέ ουσιαστικά για κάτι και όταν το πίεσα κάποιες φορές έβλεπα αν με έπαιρνε ή όχι και έπραττα αναλόγως σε κάθε περίπτωση.

Στο θηλασμό όμως αν είχα καλύτερη ενημέρωση, σίγουρα δε θα τελείωνε τόσο άδοξα. Τα είχα καταφέρει. Είκοσι μέρες δεν είχα δώσει καθόλου συμπλήρωμα, είχα βέβαια και το παιδί "10-15 λέπτα από κάθε στήθος κάθε 3 ώρες" :P , και είχαν στρώσει οι πόνοι, η ροή όλα. ΑΝ λοιπόν είχα ενηερωθεί θα θήλαζα επιτυχώς για όσο επιθυμούσα.

Τωρά για το άλλο που συζητάτε, για το πως δηλαδή χαρακτηρίζονται τα ανάπηρα άτομα, είναι θέμα που σηκώνει μεγάλη συζήτηση.

Έχει καμία στο οικειο περιβάλλον της άτομα με ειδικές ανάγκες; Τυχαίνει να ανήκω σε οικογένεια με δύο ανάπηρους πολύ δικούς μου ανθρώπους.

Ο πρώτος ξάδερφος, με τον οποίο ουσιαστικά μεγαλώσαμε μαζί, είναι παιδί με παιδοψυχοκαθυστέρηση, κοινώς είναι εννέα μήνες μικρότερός μου και όταν συναντιόμαστε μου ζητάει να του πω την πεταλούδα και έχω φυσικά και τη νονά μου, αδερφή του πατέρα μου, που απο πολυομελίτιδα, παρέλυσαν και παραμορφώθηκαν τα κάτω άκρα της.

Ο ρατσισμός κορίτσια δεν είναι στα λόγια, είναι στο βλέμμα και στη συμπεριφορά.

Δε θα παρεξηγηθώ αν πούνε τον ξαδερφό μου καθυστερημένο, αφού είναι, θα γίνω φονιάς όμως αν τον κοροϊδέψουν και τον χλευάσουν.

Δε θα στεναχωρηθώ αν πουνε τη νονά μου ανάπηρη ή κουτσή, θα μου τη βιδώσει όμως αν την κοιτάξουν παράξενα, ή με αυτό το περίλυπο βλέμμα συμπόνιας που μου προκαλεί εμετό.

Εντούτοις θεωρώ πως δεν είναι απαραίτητο τα παιδάκια να βλέπουν επιτούτου ανθρώπους με ειδικές ανάγκες, δε θεωρώ οτι βοηθάει τα παιδιά να κατανοήσουν τη διαφορετικότητα. Είναι σαν να τα πηγαίνουμε εκδρομή να δουν τα εκθέματα. Έτσι το νιώθω προσωπικά. Αν όμως τύχει και συναντήσουν έναν ανάπηρο άνθρωπο καλό είναι να είμαστε σε θέση ακομπλεξάριστα να χρησιμοποιήσουμε τις σωστές λέξεις για να δώσουμε στο παιδί μας να καταλάβει οτι όλοι οι άνθρωποι είμαστε ίσοι. Και οι αρτιμελείς αλλά και αυτοί που ήταν άτυχοι και δεν έχουν την υγεία τους.

Αυτό που με εξοργίζει περισσότερο απ' όλα είναι το ρατσιστικό και κοροϊδευτικό "άτομα με ιδιαίτερες δυνατότητες" ή κάπως έτσι... Τί μαλακίες!! Οι άνθρωποι είναι ανάπηροι! Δεν έχουν ιδιαίτερες δυνατότητες! Χρειάζονται αφενός τη στήριξη της πολιτείας ώστε να μη περιθωριοποιούνται και φυσικά τη δική μας ωστε να μην αντιμετωπίζοντια ρατσιστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη τελεια φωτο...καλα να περασετε εκει!!!

Παναγιωτα και η δικη μου παιδιατρος μας ειπε να μη δοσω κρεμες..ασχετα αν εγω εδωσα λιγο ρυζαλευρο της χολ...μας ελεγε χαρακτηριστηκα οτι δεν τα εχει αναγκη..

και τωρα μου λεει για το δευτερο..θα θηλασεις ετσι..της λεω ναι ετσι λεω..μου λεει να θηλασεις τουλαχιστων 6 μηνες και της ειπα πως δεν εξρω εαν και πως θα τα καταφερω και μου ειπε...ξεκινα με θηλαμσο και θα τα πουμε..και δεν ειναι και καμια παιδιατρος στιλ Πατσουρου..κλασσικη παιδιατρος ειναι, που και γαλατα εχει στο ιατρειο της..και τα συστηνει οπου θελουν κλπ κλπ..απλα αμα θες να θηλασεις δε σε σαμποταρει με βλακωδες επιχειρηματα..

Ιουλια τωρα που το θυμηθηκα...τελειος ο Γωγως στη Φωτο..μιλαμε για πολυ μουτρο!!!!

Επισης Τονια καλα σ ελενε ρεεε..βαλια γιαλια μαρι..που ειναι και ασχημο το κοριτσι..αντ6αξια κουκλα για το μπαγκακι το Γιωργη...κουκλι και αυτος

Πηγαμε Λαικη ΣΜ κρεοπωλειο και φαρμακειο..πηρα το νεο αφρολουτρο της απιβιτα με τη λεβαντα το παιδικο...και κουραστηκα...παιδια 40 λεπτα καναμε...καιο φοφος ηταν και φρονυμος..

Θου εγω δεν ειδα κανενα σουτιεν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

\M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ ΒΙΚΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Με το καλοοοοοοοοοοοοο!!! Μπραβο κουκλα μου.απο τα πιο ομορφα νεα που εμαθα τωρα τελευταια!!!

Αργυρουλα μου σταματησα γιατι δεν ειχα καθολου ψυχικα αποθεματα και γιατι ειμαι απιστευτα κοιλιοδουλη,λαιμαργη και φοραδα.Προσπαθω μονη μου να μην κανω υπερβολες παντως.

Πολυ ομορφο φαινεται το μερος που θα πατε.Ελλεδα δε θα ερθετε καθόλου;;;

Σισσιώ ????/Τι εννοεις???? Αντιγραφεις την Αργυ;;; :lol::lol::lol:

Καακουργαααααααα Αφρο..μου ανοιξες την ορεξη....να δω τωρα που θα βρω κρεπες!!!!

Τονια ειδα τον προβληματισμο σου...Η γνωμη μου ειναι να δωσεις λαχανικα και στα 2 γευματα.Δεν προκειται να τα βαρεθει. Εγω τον Νικολα για παρα πολυ καιρο τον ταιζα το απογευμα οτι ειχε το μεσημερι.

Αναστασια μη στενοχωριεσαι ρε με τετοια θεματα.Οι αντρες ειναι στην κοσμαρα τους!!!Εγω φτιαχνω διαφιρα και τα αφηνω στο ψυγειο και σε ανυποπτο χρονο ο Γ. τα καταναλώνει...δεν τρεχει τπτ...δε νομιζω να το εκανε επιτηδες δηλαδη...

Λενακι τι μπεμπης φοβερος ειναι αυτος ρε!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα :D:D:D

Εμείς πήγαμε 3μερο Καβάλα, ο καιρός ήταν ψιλοχάλια, πήγαμε θάλασσα η οποία ήταν παγωμένη, εγώ δεν τόλμησα να βουτήξω τα παιδιά όμως το ευχαριστηθήκανε :o:o:o , επίσης έχω κατακοκκινήσει καιτσούζει η πλάτη μου και ο Μιχάλης επίσης κοκκίνησε πολύ. Νομίζω ότι το αντηλιακό είναι μάπα. Τόσα χρόνια που χρησιμοποιούσα της Weleda δεν είχα ποτέ θέμα και φέτος καήκαμε όλοι :(:(:(:(

Την Έλενα την τσίμπησε κάτι στο χεράκι πρήστηκε και ήταν σκληρό, 2 μέρες της έβαζα φενιστιλ και αυτό χειροτέρευε τελικά χθες το βράδυ που γυρίσαμε από το χωρίο την πήγα Ιπποκράτειο και μου ήπαν να της βάλω για 2 μέρες fusicort και αν δεν ξεπρηστεί να την ξαναπάω, ευτυχώς όμως σήμερα το πρωϊ ήταν λίγο καλύτερα....

Βένι περαστικά στο Φιλιππάκο, πολύ ταλαιπωρείται το αγόρι μου :(:( ελπίζω να στρώσει γρήγορα και μην σκέφτεσαι για τα αλεσμένα μακάρι να τα τρώει και ας είναι και αλεσμένα. Θα σε πάρω τηλ να τα πούμε

Βίκυ περαστικά στην Μ-Ι

πήγες για χοριακή ή θα περιμένεις κιάλλο? εγώ νομίζω ότι είναι πολύ καλή περίοδος για να κάνεις 2ο, θα έχουν και καλή διαφορά μεταξύ τους, τα οικονομικά δεν θα λυθούν ποτέ.......

Αργυρώ Χρόνια Πολλά, ότι επιθυμείς :D:D

Ιουλία δεν μας είπες γιορτάζεις? Καλά έβαλες τον Γιώργο με το ζόρι στην θάλασσα :evil::evil::evil::evil::evil: τι σου φταίει το παιδί? :lol::lol::lol::lol::lol:

Μάρθα καλορίζικο και καλοτάξιδιο το αυτοκίνητο :D:D:D:D:D

Φραν βρήκαν τίποτα από αυτά που σας κλέψανε?

Μαρία δεν φύγατε διακοπές?

Χρ'υσα τον κιμά τί τον θέλεις για το μπριάμ????????

Τόνια κι εγώ δεν έχω καταλάβει τον λόγω που θέλεις να δώσεις ρυζάλευρο. Μπορείς να ξεκινήσεις με φρούτα ή λαχανικά. Και γιατί πρέπει να καθυστερήσεις να βάλεις το κρέας? Αν φάει τα λαχανικά μετά από 2 βδομάδες μπορείς να δώσεις και κρέας.

Εγώ στη Έλενα ξεκίνησας φρούτα όταν έκλεισε τον 5ο για να σταματήσω καμιά άντληση στην δουλειά αλλά ούτε να φτύσει:(:( αντικατέστησε γεύμα μετά τον 8ο :?:?:?

Πάντως και η δική μου παιδίατρος είναι της άποψης ότι το ρυζάλευρο μόνο θερμίδες δίνει και δεν το δίνει σε μωρά που παίρνουν ικανοποιητικό βάρος

Έλένη καλά αποτελέσματα με το τεστ ΠΑΠ κι εγώ έχω σήμερα, ήταν να πάω την προηγούμενη εβδομάδα αλλά μου το ακύρωσε ο γιατρός μου γιατί είχε τοκετό και θα πάω σήμερα

Νένη κι εγώ που έχω 2 καρεκλάκια στο αυτοκίνητο δεν μένει χώρος πίσω για άλλο άτομο

Τα φιλιά μου σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα και η δικια μου παιδ. ετσι ειναι.Τετοιο στυλ.Σαν τη δικια σας...

Αλλα οπως ειπες δε θα σε σαμποταρει και δεν θα κοιταξει ποτέ να προωθησει τα γαλατα σε καποια μαμα που προσπαθει να θηλασει αλλα εχει ενδοιασμους και αγνοια (οπως εγω στον νικολα στην αρχη). Ειχε κατσει μια ωρα σπιτι μου και μου ειχε αραδειασει ολα τα ωφελη του θηλασμου και ολες τις πρακτικες.

Και οπως ειπες και εσυ..δεν ειναι στυλ Πατσουρου..ουτε καν κοντα...

Παω να δω τις φωτο στην ομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα μουσακα θα φτιαξω τελικα και οχι μπριαμ...παραγγελια του αντρα μου που τον καλοεμαθα το ΣΚ και λεει οτι μετα απο τοσο καιρο επιτελους τον φροντιζω..ε αφου καθετε σ\πιτι επιτελους και δεν τρεχω σαν τον βεγγο λογικο ειναι...

Παναγιωτα απο που και ως που φοραδα καλε..πλακα μας κανεις;;;..μια χαρα εισαι..

η ξαδελφη μου παντως που εκανε διαβητη...και εκανε και ινσουλινες..3880 το μωρο..και αυτη εφτασε πανω απο 100 κιλα..κοινως χεστηκε..κατεβαζε τα παντα...μουρλη..και σηγα μη κανει διαιτα

Νατασουλα ποιο αντηλιακο πηηρες;;;;..εγω σαμπουαν για το νινι παρηγειλα της Weleda απο το ecobaby που το εχει πολυ πιο φτινο..αλλα για τον φοφο και ανηλιακο και σαμπουαν αφρολουτρα παιρνω της απιβιτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαμε....

πηγα τζαμπα στο ικα...ειχα ξεχασει τα μισα χαρτια μου :evil::evil::evil: αυριο παλι

πηγαμε σμ ψωνισα για το παρτυ του σπυρου και μολις τωρα χαλαρωσα

τονια τον σπυρο τον γεννησα προωρα λογω πιεσης ολα τα υπολοιπα τα απεκτησα μετα :cry::cry:

χρυσα γιατι πουλακι μου να παει πισω ο σπυρος?? δεν θα αλλαξει τιποτα!!!!

θουλακι μου τι γλυκια φωτο εχεις βαλει??????????? πολυ μαρεσει!!!

αφροδιτακι κοιμηθηκες καλα τουλαχιστον????

παναγιωτα μου..........τι κανεις καλε??????????

χαθηκαμε!!!!

τι κανουν τα αντρακια σου?

αρτζι πολυ ωραιο φαινεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλεεεεεεεεεεεεεεεεε θα με αφησετε να υποβαλω????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που με εξοργίζει περισσότερο απ' όλα είναι το ρατσιστικό και κοροϊδευτικό "άτομα με ιδιαίτερες δυνατότητες" ή κάπως έτσι... Τί μαλακίες!! Οι άνθρωποι είναι ανάπηροι! Δεν έχουν ιδιαίτερες δυνατότητες! Χρειάζονται αφενός τη στήριξη της πολιτείας ώστε να μη περιθωριοποιούνται και φυσικά τη δική μας ωστε να μην αντιμετωπίζοντια ρατσιστικά.

Ο yes!!!My point exactly!!!!

Ρε κοριτσια διαβασατε καθολου το νομοσχεδιο που προωθειται για τα Πανεπιστημια;;; :o:o:o

Καλα..τα παιδια μας...αν τελειωσουν το σχολειο καλα θα ειναι...

Αναστασια ..καλα ειμαστε κοριτσι μου...Ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα σας για τον παιδικο;;τα δικα μας αυριο...

Αφρο ειπαμε..Οταν τη βρισκεις στο τηλεφωνο ειναι τελεια...εχει αυτο το μεγαλο κακο δυστυχως... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου γιατι δεν θα μπορεις να ασχοληθεις τοσο πολυ με τον Σπυρο λογω ιδιετερων συνθηκων...

Μακαρη να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και να μη χρειαζεσαι ουτε φαρμακευτικη υποστοριξη ουτε τιποτα και να πανε ολα καλα....

αλλα καλυτερα μηλα με εναν εξειδηκευμενο σε αυτα τα θεματα γιατρο...

Πηρα σημερα και καλαμποκια..να βρασω μπας και φαει ο μικρος..

Αφρο για πες ρε συ..τι κανεις αμα θηλαζεις τον Πανουλι καιο Μανωλης πχ..κανει κακα;;;...

αχ αυτε ςτιες μερες ολο αυτα σκεφτομαι..τι θα κανω με τα δυο μαζι μεχρι ναπαει παιδικο ο φοφος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα της lavera πήρα

Και τώρα που το θυμήθηκα έχω κι εγώ ένα βιβλίο σου

Παναγιώτα μακάρι να τον πάρουν στον παιδικό;)

Αργυρώ πολύ ωραίο φαίνεται το μέρος.

Σίσσυ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για τα άτομα με ειδικές ανάγκες και για τους παραπληγικούς

Χρύσα μη σε πιάνει πανικός από τώρα, εγώ πάντως έκανα πολλά πράγματα την ώρα που θήλαζα την Έλενα, την κρατούσα με το ένα χέρι και με το άλλο ετοίμαζα τον Μιχάλη να φάει τον έντυνα του έδινα να ζωγραφίσει κλπ.... αν κάθεται και σε ρινγκ σλινγκ ή άλλο μάρσιπο θα είσαι πιο χαλαρή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα περαστικά στην Έλενα, κατά τα άλλα πώς περνάει ο Μηχαλάκης με παππού-γιαγια? ωραία?

τι αντιηλιακό χρησιμοποίησες της Βελέντα ή άλλο? δεν κατάλαβα!! :?

άκυρο τώρα το είδα, της Λαβέρα οκ.!

τόσο κρύο έκανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω την Ι με τη μαμά και το μπαμπά μου στο Βόλο

κι εγώ με το Γ και τη Φ γυρίσαμε σήμερα το πρωί γιατί εγώ δουλεύω

και όπως έχω ξαναπει ΔΕΝ δικαιούμαι άδεια :twisted::twisted::twisted:

Ίσως δεν έρθω στη δουλειά καμιά Πέμπτη ή Παρασκευή θα δούμε :(

Βικυυυυυυ 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

καλέ τι νέο ήταν αυτό!!! Συγχαρητήρια!! Τι καλά!! Νέο μπεμπέ στο σπίτι :x:x:x:o):o):o)

σας διάβασα για το θηλασμό κλπ κλπ

την άποψη μου την είπα τώρα τι άλλο να πω

:oops::oops::oops: αν βρω χρόνο το απόγευμα θα γράψω

"άτομα με ιδιαίτερες δυνατότητες" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με αυτή τη φράση κρύβουν οι άνθρωποι τον ρατσισμό τους

ο μοναδικός αδερφός του μπαμπά μου στα 17 του σε ατύχημα με μηχανή έχασε το πόδι του

:cry:

τι άλλα

δε λειτουργώ καλά σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα αποτελεσματα μεσω εσπα που εχω κανει θα βγουν στις 22/7

για τους δημοτικους δεν ξερω ακομη πρεπει να ρωτησω!!

ααα τωρα καταλαβα χρυσα μου ναι εχεις δικιο μπερδευτικα πριν

:roll:

παω να ταισω το παλικαρι μου

τα λεμε το απογευμα

φιλακιααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μια χαρά περνάει ο Μιχάλης, του αρέσει πολύ εκεί, είναι όλη την μέρα έξω και παίζει και όχι κλεισμένος σε ένα διαμέρισμα όπως εδώ. Το μόνο κακό είναι ότι εκεί δεν υπάρχει μέτρο και τρώει όλα τα απαγορευμένα, πολλές θείες θείοι γιαγάδς παππούδες και όλοι πάρε μια σοκολάτα, πίες μια πορτοκαλάδα πάρε ένα παγωτάκι, ένα γαριδάκι κοκ και μαλώνω με τους δικούς μου συνέχεια γιαυτό τον λόγο. Την Παρασκευή μόλις πήγαμε πήγε ο μπαμπάς μου και αγόρασε 5 σοκολάτες για να φάνε τα παιδιά :evil::evil::evil::evil::evil: και ενώ η ¨Ελεαν εκείνη την ώρα έτρωγε κεράσια φυσικά τα παράτησε για να φάει την σοκολάτα :shock::shock::shock::shock: και μου λέει ο μπαμπάς μου δεν πειράζει γάλακτος είναι :?:?:? Δεν μπορώ να συννενοηθώ στο συγκεκριμένο θέμα νομίζουν ότι έτσι θα τους αγαπάνε τα παιδιά πιο πολύ...........

Μαρία ούτε άνευ αποδοχών παίρνεις άδεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ εγώ δεν βλέπω την δημοσίευσή σου :shock::shock::shock: είδα μόνο αυτό που παρέθεσε η Παναγιώτα!!!! :? ...το έσβησες?

Αργυρούλα δεν το έσβησα είναι δύο σελίδες πίσω. Εκει που είχα πριν την παράθεση, έκανα επεξεργασία και ανέρτησα το ποστακι μου. 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι Νατασούλα τίποτα

εδώ συνάδελφος γεννάει αρχές Αυγούστου και δεν ξέρει τι θα κάνει

και αν θα πληρωθεί το μήνα που θα λείπει

γιατί για μήνα πρόκειται. Το ΤΕΒΕ μας βέβαια μια χαρά το πληρώνουμε :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...