Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφενε "ομορφη μερα"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κάλι μου τωρα σε ειδα εδω... αχ τι ομορφα που ξαναβρησκομαστε και γνωριζομαστε απο την αρχη καποιες κοπελες!

Εχω μια μπουμπου 3 μηνων κ κατι ψιλα. Θυμουνται καποιες κοπελες τι τραβηξαμε να την αποκτησουμε και τελικα μας ηρθε με εξωσωματικη.

Αννα Μαρια πως παει η εγκυμοσυνη?μεγαλωνει η κοιλιτσα?

Εχει δικαιο η Αθανασια κ εγω θελω Κυπρο...αχ σκ@τ@ ειμαστε εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα ομορφιες μου :D

τι κανετε? πως ειστε? εμενα ποναει η πλατη μου και η μεση μου

και ολα :?

μαρακι οντως ολο το καλοκαιρι θα φαω :/ οσο για το πεπονακι συμφωνω! πεντανοστημο ΚΑΙ ΚΡΥΟ!

αννα μαρια ελπιζω ολα καλα να ειναι, να μας πεις νεα σου την παρασκευη!

ανθη ουτε εγω κοιμαμαι νωρις, για αυτο το πρωι ειμαι κουρουμπελο, θα μπαινω να το γλενταμε μαζι :lol::lol::lol:

ελιζα θα ηταν ολα πανεμορφα στην βαπτιση, ειμαι σιγουρη!ααχ θελω και εγω μπανακι αλλα δεν εχουμε προλαβει ακομα! (:

Νικακι μεγαλωνει η μπεμπουλα ε? και εχετε ακομα.. να δεις θα γινει ολοκληρο παιδακι μεχρι να γεννηθει

καλημερα μαρακι, απο τα ετοιμα πινεις ή εσυ το εφτιαξες στο σπιτι?!

κατερινακι δουλειες ε? εγω δεν αντεχω με τοση ζεστηη! μονο τις βεραντες πλενω για να δροσιζομαι και εγω αχαχαχα, σημερα εμεις εχουμε πατατες και μπιφτεκια στον φουρνο!

αθανασια και mama_xina την καλημερα μου :D

gioulaki χαιρομαι που σαρεσε, να χαιρεσαι το ζουζουνακι σου, τι καφε να φερω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα Μαράκι πολύ κιμάς δουλεύει σήμερα, εμένα μου κάνει η μαμά μου γιουβαρλάκια!!!! Goulaki δε θέλω απαισιοδοξία μια χαρά είμαστε!!! Τι 2 τρομάρες ξέχνα τις =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατεριναααααααα!!!!!!!!μηπως μπορεις μολις τελειωσεις τις δικες σου δουλιτσες να ερθεις μια βολτα κι απο'δω?????pleaseeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ευχαρίστως Μαράκι μου μη πάθεις και τίποτα έγκυος γυναίκα!!!! Όσα πιάτα θέλεις!!!

Αααχ κορίτσια αυτές οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ, ακόμη και το χειμώνα που δε δουλεύω όλη μέρα τρέχω..... :shock::shock::shock: Δε συζητώ για τώρα που τα' χω αφήσει στη μοίρα τους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα κοριτσακια!Ειχε λιγο κυματακι αλλα ηταν ωραια!Εγω εχω φτιαξει προχειρο φαγητακι...ρυζι με τονο...γιατι το βραδυ θα ερθουν κατι φιλοι και θα φαμε τοτε :D:D:D

Θ ακοιμησω τα μικρα και θα ξαναμπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!! Τί καλημέρα δηλαδή....καλό μεσημέρι πρέπει να πώ τέτοια ώρα που μπαίνω αλλά κι εγώ σαν την Ανθή μπορώ να μπαίνω μόνο τις ώρες που κοιμάται η ζουζουνίτσα μου!!!!

Έγραφα πόση ώρα ένα κατεβατό και με πέταξε έξω..... :evil::evil::evil::evil: κι όχι τίποτα άλλο αλλά είχα γράψει ολόκληρο σεντόνι......τα νεύρα μου!!!! Δεν περίμενα φυσικά κάτι καλύτερο...σήμερα η μέρα μου πάει κατά διαόλου από το πρωί......η μικρή ξύπνησε ξημερώματα με απίστευτη γκρίνια και τρελή ενέργεια ώσπου έφαγε μια ξεγυρισμένη τούμπα κι έκανε ένα τεράστιο καρούμπαλο στο κούτελο και ζάρωσε....για 10 λεπτά γιατί μετά συνέχισε απτόητη τις ταρζανιές!!!! Ήρθε και η πεθερά για καφέ αλλά νομίζω ότι απλά ήρθε για να με νευριάσει....ο άντρας μου στον κόσμο του....

Γιουβαρλάκια.....μπριαμ.....γεμιστά...γιαμι γιαμι γιαμι!!!!!!! Θέλω κι εγώ απ'όλα!!!!!!!!

Elisa καλοφώτιστος ο μικρός και να σας ζήσει!!!!! Πώς τον είπατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε κοριτσακια ομορφα???????????????????

δεν προλαβα καθολου να σας διαβασω (μονο αυτη τη σελιδα):oops::oops::roll::roll::oops: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε εχετε γραψει τοοοοοοοοοοοοοοοοοσα πολλα :shock::shock::o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν σας προλαβαινω κ αγχωνομαι!!!!!

ελιζακι μου που εισαι κοπελα μου?????καιρο εχω να σε δω!!!!!!!τα παιδακια σου τι κανουν?????\πολλα φιλακια!!!!!!

αχχχχχ γιουβαρλακια ακουω ποιο κοριτσακι εφτιαξε??????στειλτε κ απο'δω δυο τρια!!!!!!!!!

μιαμμμμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε μετα κουκλιτσες μου!!!τωρα παω να ξαπλωσω κ μετα θα παμε για μπανακι με τα μικρουλια μου!!!!!!!!!

καλο μεσσημερι σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax τι ωραια φαγητακια, δεν προλαβαινω να κανω τιποτα με το μωρο κ τις δουλειες του σπιτιου. Για κανενα μακαρονι μας κοβω σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασιαα μου μην τσαντιζεσαι, αφου το εχεις καταλαβει

δεν τραβαει με εκεινους τους ανθρωπους, την υγεια σου να εχεις και εσυ και το

ζουζουνι σου, και τιποτε αλλο!

ηλιαννακι καλο μπανακι :D

εε καλεεεεε θελω και εγω γεμιστα!!!!!!! και γεμιστα και γιουβαρλακιαα

ΑΠ ΟΛΑ ΤΡΩΩ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαράκι μου τί να κάνω πρέπει να τους τρώω στην μάπα.....αναγκαστικά!!!!! Ωχχχχχ έφαγα τώρα τις φακές μου και έκανα ένα στομάχι τούμπανο.....ήμουν θεονήστικη από το πρωί και μου 'πεσε βαρύ το φαγητό!!!!! Ήπια και μπόλικο νερό και νταλάκιασα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω Μαρακι πολυ επιτυχια το καφε τελικα,πολλες μαζευτηκαμε εχασα τον λογαριασμο!!!!

Καλη μου τι θα με κερασεις αν ερθω να σου κανω δουλιτσες;;; :lol::lol: ταξε μου,ταξε μου!!!!!!ειμαστε και σχετικα κοντα

Νασουλα γιατι μενεις νηστικη στην κατασταση σου να τσιμπας κατι θα σε μαλωσω,οσο για την πεθερα σου στα εξω ξαναπει γραψτην εκει που ξερεις!!!

θελω και εγω μπανακι :cry::cry: ζηλευω!!!!

Μαρια θα με κερασεις παγωτο το απογευμα,το σκεφτηκα ουτε εγκυος δεν εκανα ετσι :roll::lol:

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τωρα που πες παγωτο κατεριναα εφτιαξα της γιωτης ενα παρφε

χθες βραδυ και ειναι στην καταψυξη, πρεπει να εχει παγωσει

παω να το δοκιμασω απλα :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμ σαν παγωμενη κρεμα ειναι, δεν ειναι σαν το κανονικο παγωτο

παρ'ολα αυτα τρωγεταιι!

θα σου στειλω 5 μπαλες, μια για καθε μελος :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρ'ολο που δεν το ξερω, θα ναι ομορφα φανταζομαι, ολα τα χωρια ωραια ειναι

οχι οπως εδω, μεσα στο καυσαεριο, το σκευτομαστε και εμεις πολυ σοβαρα να παμε στην

εξοχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Τι μου κάνετε;;;

Η ώρα των φαντασμάτων!!!! Να' μαι λοιπόν :lol::lol: !!! Γνήσιο φάντασμα σας λέω!!! Μαρία κι εσύ είσαι νυχτερινός τύπος;; Εγώ κοιμάμαι ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στις 4 το πρωί :shock::shock::shock: .Για τέτοιο φάντασμα μιλάμε :lol::lol::lol: Λογικά σε τρώω :lol::lol::lol: Πάντως μεγάλη επιτυχία έχει το θεματάκι σου! Πολύ καλή η σκέψη σου ;);) !

Ελίζα μου να σου ζήσει ο γιος! Καλοφώτιστος! Πώς τον βγάλατε;;;

Beboulino μεγάλωσε η μπεμπούλα σου! Θυμάμαι όποτε είχα υπέρηχο όταν ήμουν έγκυος ήμουν πανευτυχής!!Πώς σε λένε;;;

Μαράκι24 τι κάνει το μπεμπάκι σου;;Κλωτσάει;;

Κατερίνα μου νομίζω ότι εγώ δε θα είχα τις αντοχές για πολλά παιδάκια :?:?:? Βέβαια ό,τι είναι θέλημα Θεού αλλά εγώ 2 θα ήθελα να σου πω την αλήθεια και αυτό για χάρη του Πάνου γιατί και με το ένα καλυμμένη είμαι :oops::oops::oops: Γι' αυτό το λόγο θαυμάζω τις κοπέλες με πολλά παιδάκια!

Αθανασία δεν είναι πολλοί οι 4 μήνες.Απλά σου φαίνεται γιατί στο πρώτο σου κάθισε αμέσως..Υπομονή! Εσύ δουλεύεις τα καλοκαίρια κι εγώ το ακριβώς αντίθετο.Όλο το καλοκαίρι κάθομαι!

ΚΤΚ ποιο είναι το όνομά σου;; Κατερίνα;;

Γεια σου μαμά χήνα! Ετοιμάζεσαι για το γάμο;; Αν δεν απατώμαι διάβασα ένα ποστ σου ότι παντρεύεσαι. Καλά θυμάμαι;; Εσένα πώς σε λένε;;

Γιουλάκι υπομονή και θα τα χάσεις τα κιλά της εγκυμοσύνης!

Θέλω να γίνω μαμά (πώς σε λένε;;) είναι ωραία στην Κύπρο;; Θα ήθελα πολύ να έρθω κάποια στιγμή!

Νάσια δεν μας αφήνουν τα ζουζούνια μας να κάνουμε κάτι άλλο :lol::lol::lol: !!! Τι να τα κάνουμε;; Σήμερα πάλι προσπάθησα μάταια να μπω και το πρωί...Μπααααα. Δεν μου έκανε τη χάρη...

Γεια σου Ηλιάννα! Καλό το μπανάκι;; Εμείς την Κυριακή λέμε να κάνουμε το πρώτο!

Δεν ξέχασα καμία γιατί απλά κράτησα σημειώσεις :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!

Εγώ όλη την ημέρα την περνάω με τον Πάνο μου και πολύ το ευχαριστιέμαι! Δε δουλεύω το καλοκαίρι και κερδίζω το χρόνο που χάνω το χειμώνα! Βέβαια κάθε Σεπτέμβρη μου πέφτει βαρύ που πρέπει να τον ξαναφήσω αλλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς..Άλλωστε μου αρέσει κιόλας που δουλεύω.Νιώθω δημιουργική!

Αποφάσισα να κάνω αλλαγούλες στο σπίτι και αύριο έχω μπογιατζήδες..Βαριέμαι πολύ αλλά νομίζω ότι το αποτέλεσμα θα το ευχαριστηθώ ;) !!!Μου τη βάρεσε που δεν έχω δουλειά και είπα να γεμίσω το χρόνο μου :lol::lol::lol: Επίσης είμαι πολύ χαρούμενη γιατί ο Πάνος έκοψε την πάνα πανεύκολα και πολύ πολύ γρήγορα. Δεν έχουμε ΚΑΝΕΝΑ ατύχημα και κόψαμε επιτυχώς και τη βραδινή! Μεγάλωσε το σκαθαράκι μου!

Νομίζω ότι έγραψα πάρα πολλά και σας ζάλισα λιγάκι :oops::oops::oops::oops:

Σας καληνυχτίζω λοιπόν! Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!!!! Που είστε όλες κοιμάστε ακόμα????? :shock::shock::shock:

Ανθούλα τι νυχτοπούλι είσαι εσύ, εγω αυτή την ώρα είμαι στο 3ο όνειρο :lol::lol::lol: !!!!! Τι καλά να κάθεσαι το καλοκαιράκι, για μένα αυτό είναι άπιαστο όνειρο :(:(:( αλλά τουλάχιστον χουζουρεύω 5 μήνες το χειμώνα....

Μαράκι όλο λιχουδιές ακούω και έχω μια ευαισθησία σε ότι έχει σχέση με γλυκά..... ;);)

ΚΑ1 κορίτσι μου όλο ξεχνάω το όνομά σου, γενικά βέβαια δε συγκρατώ καθόλου ονόματα 8-}8-} , φαντάζομαι χωριό=πράσινο τέλεια είστε εσείς εκεί.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...