Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπεθερες Οκτωβριου 2009 Νο 25 κ παει λεγοντας.......


Recommended Posts

Αφού μου έστειλε όλα τα καψουροτράγουδα από το youtube ψιλοέκοψε, όχι σταμάτησε.

Πιστεύω μέχρι το Σεπτέμβρη....να ξεκόψει 8-)

Πώς πάει η ομοιοπαθητική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 876
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

συνεχιζουμε τα χαπακια μας...δεν εχει κανει κανενα κουλο συμπτωμα που πρεπει να τον ενημερωσουμε..και θα ξανα παμε κνα τηε ξεβουλωσει παλι κατι πεδια ακομα 1 φορα ...ελπιζω να ειναι και η τελευταια γιατι αλλα 60 δε μπορω να δωσω..

22 του μηνος ειναι νομιζω..

αι να δουμε..

το χειμωνα θα δειξει φροσω..

και παλι δε περιμενω παπαδες...αλλα να ειναι πιο λαιτ τουλαχιστον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta elc του εξωτερικου δεν εχουν κ τόοση διαφορα τιμων Σωσω , αν βαλεις κ τα μεταφορικα , μια η αλλη ερχονται ... σε αντι8εση με τα ρουχα που η διαφορα ειναι τερααστια ;)

Ρε μαρκατ προσπα8ησα πολυ αλλα εδω μου βγαζει την πιστη για το μεσημεριανο φανταζεσαι για το βραδινο ??? χτες εφαγε για απογευμα 1/2 φρουτα αλεσμενα , 1/2 γιαουρτι , 1/2 τοστ

προχτες για βραδυ 3 κουταλιες μακαρονακια με τυρι (που τα λατρευει τα μακαρονια !!!)

τι να πω ...

ασχετο τρομερο συνδιασμο εκανα στο μουλτι κ εφαγα κ εγώ ! :oops:

1φετα πεπονι , 1 μικρη μπανανα ,1αχλαδι και 1 μιραντα ολικης ! το κατασπαραξαμε !!! :lol:

β Σημερα του εκανα μπουτακια κοκκινιστα με πουρε και έφαγε 1 κουταλια μονο !!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tζουλ σέρνοντας ε? :lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν τον μικρό τον βάζω καθιστό για τσίσα γιατί είμαι σίγουρη οτι θα γεμίσουμε όλο το σπίτι κάτουρα αν του κρατάω εγώ το πουλί κι εκείνος τρέχει πέρα δώθε!!! :D:D:D:D:D

Φρόσω απίθανη τιμή πραγματικά!!! Καλά έκανες!!!

Πω πω παιδιά πήγε να κοιμηθεί μεσημέρι και άρχισε να βήχει και εξαφανίστηκε ο ύπνος!!!! Θα κοιμηθεί νωρίς το βράδυ τουλάχιστον μιας και τελευταία πριν απο τις 10 δεν κοιμάται με τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa εγω το ανοιξα!!!!

αφου δεν ηθελα γτ με πιεσατε???? ;)

φροσω κ ακομα δεν εχω δει τπτ απο φοβιες μου φαινεται...

οκ να μην ξαναπαω παιδοτοπο,δεν με πειραζει.

επισης φοβαται το ντουζακι αλλα μαλλον γτ επεσε την αλλη φορα με το κεφαλι πισω

κ τρομαξε.βεβαια της πηρα χαλακι αλλα απο τοτε με το που θα μπει στο ντους την πιανει τρελα.

κ δεν γινεται να μην την κανω γτ γυρναμε απο κουνιες μεσα στο χωμα!!!!

παντως της μιλαω ηρεμα κ συνεχιζω να την πλενω κανονικα.

αλλιως δεν θα το ξεπερασει ποτε.

ελπιζω να μην κανω μαλακια!!!!!

κατι αλλο ηθελα να ρωτησω...

οταν δεν ακουει τι της λεω κ με γραφει κανονικα κ κανει το δικο της,

ξερω οτι δεν πρεπει να της λεω πχ για καποιο αλλο παιδακι κ να κανω συγκρισεις,

αλλα ειναι σωστο να της λεω οτι αν δεν ακουει τη μαμα δεν θα ξαναπαμε βολτα

η οτι αν δεν μου κραταει το χερι οτι δεν θα την ξαναπαω κουνιες?

δεν ξερω πως να το χειριστω ολο αυτο.με εχει γραμμενη κανονικα.

φευγει κ δεν μαζευεται.χτυπιεται κατω κ τελικα την παιρνω σηκωτη.

κ αυτη η πεθερα μου την εχει κανει πολυ σκατουλα!!!

την εμαθε να κοβει παντου λουλουδια

κ οπου κ να παμε κολλαει εκει κ μπορει να κατσει 5 ωρες χωρις να δωσει σημασια

σε κουνιες κλπ.

μεχρι ποτιστηρι της πηρε για να ποτιζει τα λουλουδια στο παρκο!!!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυψω μου , σωστο είναι να της λές κάτι που 8α κάνεις και 8α τηρήσεις εσυ μετα ουτωσωστε να πέρνει παραδειγματα ;)

το οτι δεν 8α την ξαναπας στις κουνιες ειναι όπως καταλαβαινεις Ακυρο !

εγω πχ επειδη τρωει απο κατω πράγματα του λέω '' αν πάς να ξαναφάς Θα πάμε σπίτι '' μόλις σκυβει να πιάσει γόπα τον έχω πάρει σηκωτο κ εχω φυγει στο ΄ιδιο λεπτο

για το μπανιο , παρε κ κανενα παιχνιδακι , βάλε μέσα ρε...

εγω ψαχνω να εντοπισω αν τον φοβηζει κατι άλλα δεν δειχνει τπτ ... ασε που τρέχει , πέφτει γδερνει τα γονατα (όχι συχνα) αλλα γενικα δεν κλαιει με πεσιματα η χτυπηματα :o

άλλα κόλπα... ο κουταλιανός ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα τα κατάφερα να μπω...

ουφ...

καλυψούλα, δεν είναι σωστό να τους συγκρίνουμε με άλλα παιδάκια... ούτε να τους εκβιάζουμε...

αλλά, θα μου πεις... όλοι δεν το κάνουμε;

εγώ προσπαθώ να κάνω συμφωνίες μαζί του.

πχ... για να πάμε στο πάρκο, πρέπει να κρατάς το χεράκι της μαμάς...

και όχι θα γυρίσουμε σπίτι αν δε μου δώσεις το χεράκι σου...

γνώμη μου πάντα...

κι εγώ βγάζω πολύ συχνά έρπη...

τελευταία είχα βγάλει 3 μαζεμένους...

η αλήθεια είναι ότι η Κύπρος επηρεάζεται πολύ από την οικονομία της ελλάδας.

έχουν επενδύσει στις ελληνικές τράπεζες...

κι εδώ έχουν σφίξει τα πράγματα, αλλά σε γενικές γραμμές είμαστε καλά.

απλώς, πρέπει να ελέγξουν την κατάσταση για να μην ξεφύγει.

χθες κάτω από το γραφείο πουολούσαν τα κεράσια 2,5 ευρώ το κιλό και δεν είχα πάρει χαμπάρι...

το είδα το βράδυ στις ειδήσεις...

τα πουολούσαν σε τιμές παρισιού...

εδώ τα πουλάνε από 8-10 ευρώ...

για να δείτε ότι δε σηκώνω κεφάλι... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αύριο έχουμε βάφτιση πάλι...

θα πάμε μόνο στην εκκλησία γιατί μετά δουλεύει ο Πετρής μου.

μαρκεράκο καλά να περάσετε στο γάμο!!!

είμαι σίγουρη ότι θα κλέψεις την παράσταση παρέα με τα αντράκια σου!!!

περιμένω τον αντρούλη... πήγε να κάνει μια εγκατάσταση κεραίας.

ξέρετε... εξτραδάκι...

είχε πολύ καιρό να μας κάτσει...

φρόσω τέλεια τα 5 ευρώ για το λούσιμο- χτένισμα...

πολύ βαριέμαι να λούζω τα μαλλιά μου... και θέλουν μέρα παρά μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εξτραδακι νανα;;ε πως να μη σε κοροιδεψω μετα;;χαχαχαχ....

ε κατσε εσυ καλε στο γλεντι μτα..και ας παει ο αντρας σου δουλεια..

εγω ετσι θα εκανα..

εχει δικιο η νανα που λεει να λεμε για να παμε παρκο θα με κρατας το χερι..και γω δε το εφαρμοζω..πιο ευκολα μουθ βγαινει αν δεν κρατησεις χερι δε θα παμε παρκο..

εμενα μου εκανε νερα με το φαγητο..

μεχρι τισ 8 που ηπιε γαλα αυτο μπορουσε να φαει μονο..

2 κουταλιες κια τελος;τι μας λες καλε;;

μακαρονια μοσχαρι..

πηγαμε κετρο..πηρα μανο για τα νυχια των ποδιων..μη κοροισευεται..πρωτη φορα..και αυτο για να καλυψω τισ βρωμιες..γυρω γυρω ξερετε..θα κανω καποια στιγμη πεντικιουρ..δε λεει..

εκανα χειροποιητη πατατοπιτα..σουπερ..εκανα μαρμελαδα φραουλα..

αυριο γαλακτομπουρεκο λεω να κανω..και αυριο θα παω για μπανιο..ελεος με το κωλοκαιρο..

μονο αν βρεχει δε θα παω..

η χρυσουλα που εινα ιρε παιδια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα ο τροπος που προτεινεις ειναι ο καλυτερος για λιγο μεγαλυτερα παιδακια :))

εγω το χρησιμοποιω γιατι ειναι πολυ επικινδυνα αυτα που κάνει ο δικός μου

και (εννοειται γνωμη δικη μου έτσι>) οτι ''την καταλαβαινει΄΄ αν του στερησεις κατι που 8έλει

έμενα τωρα έχει ψιλοκόψει , απο την άλλη το κα8ε παιδακι ειναι διαφορετικο...

ψαχνοντας παμε όλοι ... αχ μανες

φροσω κωλοφαρδη στειλτην κ απο δω , που βρηκα με 10 Ε κ νομιζα οτι επιασα το λοττο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέλους άνθρωπος!!!

ξεκίνησε πρωινά μαθήματα...

μάλλον δεν προλαβαίνει...

σωσώ δεν ξέρω κανέναν.

μόνη μου να κάθομαι;

μόνο τον 1 νονό ξέρω (είναι δίδυμα).

δεν καλέσανε άλλους φίλους...

ούτε ο δικός μου τρώει καλά...

είμαι σίγουρη ότι έχει αδυνατίσει.

αλλά... σήμερα το βράδυ έφαγε 1 μπωλ με γάλα και δημητριακά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante...να σας πω και 1 ευχαριστο;;;εβγαλε προσφορα η ολυμπιακη..κα ιεκλεισα απο μονη μου,,ο νατρας μου λειπει..εισητηεια για αθηνα..9-12 σεπτεμβρη..χωριε να ρωτησω τη φιλη μου..δεν την βρηκα..και ητνα ευκαιρια ρε παιδια..100 ευρω..

σαβ κο ειναι..αν δε μπορει θα μας φιλοξενησετε;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

πολύ κγρίνια ρε κορίτσια!!!

ευτυχώς κοιμάται το βράδυ...

είναι ο μόνος τρόπος που πίνει το γάλα...

να το κόψω κι αυτό;

πάω να φτιάξω παστίτσιο γιατί πρέπει να πάρει μαζί του στη δουλειά και στις 12 έχουμε τη βάφτιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..8 και σηκωθηκε..ωραια τζουλ..σε εχω για ..πισινη..αν κα ιεχω κοσμο να μεινω..ασε που τα παιδια θα μπορουν αλλα λεμε τωρα..γιατι ετσι ρε νανα;;

φοβαμαι να σε ρωτησω και ποσο γαλλα πινει..

εγω νυσταζω..

θα παω για μπανιο το απογ..μονοι μας μαλλον..

αποτριχωθηκα και 1 μπανιο δεν εχω κανει..

κανω παγωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλόχα , ετοιμαζομαι να πάω για καφέ σε ενος κολλητου το σκάφος και επιτελους κανονισα (επιζω να πανε όλα καλα) , μικρη εξορμηση με ενος άλλου φιλου το σκάφος το άλλο σαββατο , παμε παρεα 8 ατομα και 8α μεινουμε ενα βραδυ σε ενα νησακι , 8α χουμε πριβε παραλια και τα νερα ειναι τοσο κα8αρα λέει που 8α βγαζουμε γυαλιστερες !!! καταλαβαινετε ποσο κρασι τραβαει αυτο ε ? :lol::lol::lol:

το παιδι με εχει πιασει ενα αγχος που 8α το αφησω στην μανα μου 1 μερα αλλα 8α κοιταξω να το ξεπερασω ... (δεν μπορω να καταλάβω , πιο μικρό το άφηνα στην μάνα μου , όσο μεγαλώνει , δενομαι λίγο περίεργα... :o:o )

8α μπω πιο αργα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!!

είπαμε... ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑ!!!

ο μόνος τρόπος για να πιει λίγο γάλα, είναι με τα δημητριακά.

να τα κόψω κι αυτά;

πήγαμε στη βάφτιση και ήρθαμε.

φάγαμε το τέλειο παστίτσιο μου... χαχαχα!!!

ο άνδρας μου έφυγε, ο γιος μου κοιμήθηκε και λέω να την πέσω κι εγώ...

είναι πρησμένοι οι κάτω κυνόδοντες...

τον ρωτάμε πού πονάς;

και βάζει τα δαχτυλάκια στο στόμα του...

τι παγωτό φτιάχνεις;

θέλω κι εγώ!!!

αχ κοριτσάκια μου... κοντεύουν οι μέρες για το μεγάλο μου ταξίδι!!!

τζουλ!!!

κοίτα να το ευχαριστηθείς!!!

μια χαρά θα είναι με τη γιαγιά του!!!

μιλάω εγώ ε;

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase μωρε..που σε παισιανε οι τυψεις για το παιδι..απο ποτε;;χαχαχα...ενταξε ρε νανα μη βαρας..την κλασικη συνταγη και μετα πα οπανω σιροπι καραμελα η βυσσινο..αι να δουμε πως θα βγει..γιατι η παγωτομηχανη..δεν με εχει ικανοποιησει ακομα..

αν δε βγει καλ οκαι αυτο..θα παει παταρι..

τετοιουες φιλους εχεις;;με σκαφη και κοτερα;;και τι κανεις στο μαμυ φιλεναδα;;χαχαχ!!!

εγω θα κανω ομελετα φουρνου..δεν εχω ξανα κανει.αλλα μου ειπα νοτι εινα ιρυκολη..

μαρκαι χρωστας συνταγη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι και σερνωντας το 25..εμενα μου φανηκε οτι ειπατε τα απειρα... :lol::lol:

ξεκινησα τα πρωινα και τα απογευματα ειμαστε ολο εξω και δεν προλαβα να μπω καθολου!!! :(:(

τωρα μολις καθισα απο ενα υπερβολικο σιδερωμα :evil::evil:

δεν διαβασα παρα πολλα..συγγνωμη ;);)

και εμεις βγαλαμε αλλα δυο δοντια...ερωτηση ΠΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗς ΠΡΩΤΗΣ ΦΑΗΣΗς??

Μαρια ελπιζω να περασετε τελεια στο γαμο!!!

Τζουλ τραβαει πολυ κρασακι και το αξιζει :lol::lol:

Σωσω καλα εκανες και εκλεισες...ετσι βρηκα και εγω τον Μαρτιο φτηνα εισιτηρια και φευγουμε για Παρισι την Παρασκευη :D:D ακομα και εμενα με επιασε για τον μικρο που θα τον αφησουμε τωρα... :( σαν τα παγωτα των ζαχα δεν πετυχαινεις!!!!

ρε κοριτσια δε θυμαμαι πολλα...α και μου εκαναν εντυπωση τα 8 ευρω για κερασια στην Κυπρο ΕΛΕΟΣ!!!θα ειχαμε ξεπουληθει ή σιγα να μην αγοραζαμε..εδω σημερα στη λαϊκη 2 ευρω το κιλο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2E ??? :shock: τσαμπα τα πηρες ρε !!!!!!!

Καλα μιλαμε ειχε μια φανταστικη πανευκολη συνταγη για παγωτα ο μαγειρας της μενεγάκη χτες νομίζω !!! μέχρι κ εμένα με επιασε να φτιάξω !!!

ρε νανουκα όλα εκτος απο τους φρονιμητες 8αρρω ... εμένα τόσα εβγαλε , να τα μετρησω λές να σου πώ???? :idea:

αλη8εια γιατι νιω8ουμε τοσες τυψεις άραγε ??? και φαντασου οτι μολις ξυπνησει πρωτη κουβεντα ειναι '' πάμε , γιαγια πάππου '' :shock: ζηλέυω λίγο αλλά δεν λέω τιποτα ... :mrgreen:

πηγα τζαμπο κ πηρα στρωματακι για την 8αλασσα , νιω8ω κάπως αν δεν έχω στρωματακι να λιάζομαι και να ανεβαινω με την κουμπάρα , να ξανοιγομαστε κ να κάνουμε κους κους :D:D

κ το κους κους της ημέρας ... η χαρουλα 8α συνεργαστει με την Γαλάνη τον χειμωνα τελειο σχημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ !!!

1 συσκευασία φυτικής κρέμας (φυτικη μόνο η morfat ειναι ) ;)

• 1 κουτί γάλα εβαπορέ

• 1 κουτί ζαχαρούχο εβαπορέ η ζάχαρη μάυρη ;)

• 200γρ σοκολάτα κουβερτούρα (κανεις παραλλάγες αναλογα την γέυση , χυμο λέμονι , πορτοκάλι , βανιλια κλπ κλπ) ;)

Εκτέλεση:

Χτυπάμε στο μίξερ με το σύρμα στη γρήγορη ταχύτητα τη φυτική κρέμα για 5 λεπτά μέχρι να αφρατέψει. Χαμηλώνουμε την ταχύτητα και συνεχίζουμε το χτύπημα για άλλα 5 λεπτά προσθέτοντας σιγά - σιγά το γάλα εβαπορέ, στη συνέχεια το ζαχαρούχο και τέλος την κουβερτούρα που έχουμε λιωμένη σε μπεν μαρί. Τοποθετούμε το μίγμα σε ένα μπολ, κατά προτίμηση μεταλλικό, και το αφήνουμε στην κατάψυξη για μία ώρα. Κατόπιν, ξαναχτυπάμε στο μίξερ το μίγμα που έχει μισοπαγώσει για ακόμα 5 λεπτά περίπου. Το αφήνουμε στην κατάψυξη 5 ώρες περίπου πριν σερβίρουμε. Για καλύτερο αποτέλεσμα, καλό θα είναι η φυτική κρέμα, το εβαπορέ και το ζαχαρούχο να είναι στο ψυγείο πριν τα χρησιμοποιήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...