Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπεθερες Οκτωβριου 2009 Νο 25 κ παει λεγοντας.......


Recommended Posts

γτ βρε συμπεθερα δεν ειμαι γλυκια νυφη??? ;)

η αληθεια ειναι οτι της μιλαω με το σις κ με το σας.κ στον πληθυντικο.

κ εδω κ παρα πολυ καιρο δεν εχω δημιουργησει θεμα ο,τι μπουρδα κ να εχει κανει.

βεβαια δεν μπλεκεται στα ποδια μας κ εχω να το λεω οτι ειναι διακριτικη.

το μονο που με χαλαει ειναι οτι κακομαθαινει πολυ την μικρη

'κ ο,τι κ να της πεις θα κανει του κεφαλιου της.

καλα δεν εχω λογια ρε μαρακι.μα ειναι δυνατον να λεει τετοια πραγματα στο παιδι?

μηπως ηθελε κοριτσακι??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 876
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μαράκι ποιος σου είπε να κάνεις τόσο γλυκό γιο;

ο δικός μας έχει πυρετούλι...

μάλλον τον αρρωστήσαμε με τη θάλασσα...

γμτ... νιώθω τύψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lyssa ate pαλι...

δεν ξερω να χρησιμοποιω μλογκ λεμε κ δεν με βαζει πια !!!

ειναι τρομερος αν8ρωπος αλλα καυτες λεπτομερειες αλλου...

καλα ρε μαρακι66 δεν σε αφηνει με υπερυ8ρες :shock: και πας και του κολλας τα τσιροτα που μεχρι κ εγω μαστουρωνω με δαυτα???

φτιαχνω πατατοσαλατα , δεν εχω κα8ολου ορεξη για κρεατα .

βραζω πατατες με φλουδα κ τις κα8αριζω μετα (σαπουνισμενες εννοειται) , βραστο αυγουλακι , κρεμμυδακι

αραιωμενη με νερο μαγιονεζα με λιγο ξυδι,πιπερι , μουσταρδα και μιαμ μιαμ !!! ετοιμο κ δροσερο ! ;)

ζζζ ωραιο το κολιεδακι ρε , μπραβο ! τα λεμε μετα τσουπρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

είμαι ενα πτώμα, πονάει όλο μου το κορμί..

με έχουν διαλύσει τα μικρά πραγματικά, τα' χω φτύσει..

είχαμε ενα γεμάτο 3ήμερο, Σάββατο και Δευτέρα παραθαλάσσια για ψαράκι και Κυριακή που έβρεχε όλη μέρα, βάπτιση και γάμο

χθες έκανα το σπίτι που γινόταν χαμός..δεν είχα απο που να ξεκινήσω..αφήστε..τουλάχιστον έβαλα μια σειρά

η Μαρία σήμερα τελείωσε απο το σχολείο, η Κατερίνα τέλη Ιουλίου απο τον παιδικό, πάλι καλά

απο βδομάδα θα τις γραψω στο κολυμβητήριο

έχει εναν αερα τωρα και σκοτείνιασε ο ουρανός

τι απαίσιος καιρός ρε γμτ

Νανούκα περαστικά σας

μην εχεις τύψεις μωρε, μια χαρά θα είναι αύριο θα δεις

Μαράκι απαράδεκτη πραγματικά και εγωίστρια!

για πάρε την κατάσταση στα χέρια σου!!

Μαρίαζ πολύ γλυκό το δωράκι για τη δασκάλα!

μπράβο σου!

Φρόσω μου μια απο τα ίδια και μεις κάθε βράδυ :(

η Μαρία δεν εχει πρόβλημα εντάξει, τ' αλλα 3 όμως με θέλουν για να κοιμηθούν

την Κατερίνα την ξεγελάω, της λέω πήγαινε ξάπλωσε και μόλις κοιμήσω τ' αγόρια θα έρθω

ευτυχώς τις πιο πολλές φορές κοιμάται μόνη της

ο αντρας μου έρχεται κατα τις 10 με 11 και τότε αναλαμβάνει τον ενα γιατί εγω φυσικά δεν τα εχω κοιμήσει μεχρι τότε :?

δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε βρε κορίτσια

δε λειτουργω αυτές τις μέρες

Μαράκι γιατι δε χρησιμοποιείς υγρό εντομοαπωθητικό;

εγω τέτοιο εχω της αροξολ νομίζω, αοσμο και είμαστε μια χαρα

ο γιατρός γιατι δε σε αφήνει;

ξύπνησε ο Νικολας, σε λίγο και τ' αλλα 3 φαντάζομαι

τα κεφάλια μέσα τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι ιδιοτροπούλης ο μικρός μου...

μου δείχνει συνέχεια το στοματάκι του, τρέχουν τα σαλάκια του και κλαίει ξαφνικά...

έχει μόνο πυρετό αλλά η γιατρός επιμένει ότι δεν είναι δοντάκια...

τα δόντια λέει δεν κάνουν πυρετό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai γω ετσι ξερ.ω.τα δοντακια δε κανουν πυρετο..ρε παιδια ο ανθιμος θα μας φτασει και θα μας ξεπερασει στα δοντια...

εμενα σηκωθηκε σημερα 7.30..ελεος μιλαμε..

κουτουλουσε ολη ερα και γκρινιαζε...

φροσω και γω 1 που εχω με τον μπαμπα της αρνακι..με μενα ολα θα τα θυμηθει..να παιξει να με σηκωσει,να γκρινιαξει...να μη φαει..

μαρακι φδε καταλαβα..εκτος σπιτιου να χρησιμοποιεις ττην ταμπλετα;;

εγω ζρησιμοποιω ταμπλετα..

εχωκαι ανοιχτα και 1 χαρα..

ανοιξατε καινουργιο μπλογκ;;

δε καταλαβα και πολλα..αλλα μαλλον ειδατε εκει την καλυψω νυφη,ε;;

πηγαμε αγιο νικολαο..1 χαρα..δε καναμε μπανιο..μουνταμαρα..φαγαμε του σκασμου..τρωω τοστσ......

ρε μαρκατ αφου προλαβαινεις και μας διαβαζεις..τι να πω..

ζζ πως παει ο γιος;

αυριο ειμαι απογ..ειμαι κομματια..ειδαμτε την εκλειψη;;

αυριο ελει καινουργια κυβερνηση..τα καθικια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να μην κρατησει νανα μου κριμα ειναι να παρει αντιβιωση καλοκαιριατικα

καλα σημερα εφτιαξα κανελονια με κιμα και μπεσαμελ

λουκουμ λουκουμ

ακομα τρωω απο το μεσημερι :lol:

ερωτηση

ημενα μπορω να τα βαλω στην καταψυξη ή θα γονουν μλκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν απο λιγο γυρισαμε...

Καλα περασαμε τελικα. Δε το περιμενα. χαχαχα Ειμαι και γω ωρες ωρες. Τεσπα. Ολα καλα.

Τζουλ. Ειχαμε τετοια μηχανακια στο μαγαζι και ο αντρας μου τα ξαποστειλε. Οι τελευταιες ερευνες δειχνουν οτι οι συχνοτητες που εκπεμπουν δημιουργουν χρονιες ημικρανιες ,ιλιγγους κλπ.

Λες να μη το ειχα σκεφτει;

Ο γιατρος απαγορευει μεσα στο σπιτι ολα αυτα τα συμπραγκαλα λογω του οτι ειναι χημικα. Ειναι καθετος. Τον εμπιστευομαι. Αλλωστε εχω και εγω γνωσεις επι του θεματος. Αλλα πραγματικα απο την αλλη δε ξερω τι ειναι χειροτερο.... αν παθει μολυνση απο το ξυσε ξυσε και οχι μονο;

Ταμπλετα σωσω εβαλα στο σπιτι στον διαδρομο.

Λεω να βαλω βασιλικους και λεβαντες αυριο στη μπαλκονοπορτα του δωματιου του αλλα και στις αλλες του σαλονιου.

Επισης λενε αν βαλεις στο μηχανακι για τις ταμπλετες καποιο φυτο κανει καλη δουλεια. ΠΟιο ομως; Δυοσμο; Δάφνη; Τι σκατα; Δε θυμαμαι.

Προς το παρον εβαλα και γω ταμπλετες αυτες τις αοσμες, αν και δε σημαινει κατι αυτο. Το οτι ειναι αοσμες δηλαδη. λενε οτι εχουνε κατι φυτικα. Ας το πιστεψω. Εχω και ανοιχτα παραθυρα.

Μα τον τσιμπανε την ωρα που παιζει τα πουστικα! Σορυ κιολας....

Σας επρηξα με τα κουνουπια.

Καλα σημερα εγινε το ελα να δεις.... Ζουμε ιστοριες στιγμες. Για τα πολιτικα λεω..... Τα παιδια μας σκεφτομαι........

Και ποιος δηλαδη ειναι ικανος τωρα;

Νανα πως νιωθεις που γινονται ολα αυτα στην Ελλαδα; Πρεπει να εχεις περιεργο συναισθημα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι καλε ρωτας μονο τη νανα;;

εσυ πως νιωθεις για ολα αυτα;;

κατσε,,μπορει να κατσει αυτος πρωθυπουργος...

τι να πω..δε ξερω..

μαλλον το ιδιο πηραμε μαρακι..με πυραθιτη..πως λεγεται..της μπαιγκον..

εγω στο δωματιο της δε βαζω τιποτε ...μολις βγεις απο το δωματιο

εχει πριζα..εκει το εβαλα..

και δεν την εχουν τσιμπησει ακομα..

βασιλικο βαζεις..νομιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρωταω τη Νανα που ειναι εκτος Ελλάδας ας πούμε.

Εγω νιωθω σκατα. Πολυ ομως.

Το ιδιο αντικουνουπικο εχουμε.

Ο τσακ Νορις λεει θα αναλαβει. ΟΙκουμενική. Μόνος του... ΧΑχχαχαχαα! Καλο; Τωρα μου βγηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perastika nana

σωπα καλέ ???

εμενα μου χε δωσει ενα φυτικο αφρο (αλλα για διακοπες) δεν νομιζω να ειναι κ για χορταση απο την αλλη βοτανα έχει τι να πω , φετος δεν το χρησιμοποιησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα 1 αρ8ρο απο το περιοδικο focus

Είναι βλαβερές οι συσκευές με υπερήχους που διώχνουν τα κουνούπια;

Οι υπέρηχοι είναι ηχητικά κύματα με συχνότητα που ξεπερνά τα 20.000 Hz. Το ανθρώπινο αυτί δεν τους αντιλαμβάνεται, γιατί το τύμπανο δεν μπορεί να τους μεταδώσει στον εγκέφαλο και συνεπώς δεν καταγράφει κανένα ήχο.

Όταν οι υπέρηχοι έχουν πολύ μεγάλη ισχύ μπορούν να βλάψουν τον άνθρωπο, προκαλώντας, μετά από μακρόχρονη έκθεση σε μεγάλη ένταση, βλάβες στο νευρικό σύστημα και την ακοή, δερματικές βλάβες και άνοδο της θερμοκρασίας των μαλακών ιστών. Οι συσκευές απώθησης των κουνουπιών με υπερήχους δε βλάπτουν τον άνθρωπο, γιατί έχουν σχεδιαστεί έτσι ώστε να εκπέμπουν σε χαμηλή ένταση. Επιπλέον, η αδύναμη ενέργεια που εκπέμπουν διασκορπίζεται σε ακτίνα λίγων μέτρων από την πηγή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νυσταζω.........

Τζουλ κοιμαται τωρα ο καλος μου για να τον ρωτησω τι και πως. Αυριο θα σου πω.

Κοιταξα ομως και εδω στην Ελλαδα περα απο το αρθρο του φοκους δεν υπαρχει κατι αλλο για το θεμα.

Στον παγκοσμιο ιστο ομως ειδικοι ισχυριζονται οτι ειναι ρισκο να χρησιμοποιεις τετοιου ειδους μηχανακια γιατι δε γνωριζει κανεις αν πληρουν τις προδιαγραφες. Δηλαδη.. Τα 20.000 Χερτζ έχουνε διαφορά με τα 19.000. Δεν τα ακους αλλα ενοχλούν το ανθρώπινο νευρικό συστημα. Ποιος μου υποσχεται οτι εκπέμπουν τα σωστά χερτζ;

Επίσης ασχετο αλλά και σχετικο...

Οι πιο νέοι πχ εφηβοι τα 14.000 Χερτζ τα πιάνει το αυτι τους. Και μάλιστα ειναι πολυ ενοχλητικα. Ενω των μεγάλων όχι. Τωρα εγω δε ξερω σε ποια κατηγορια ανηκω... χαχα

Δε ξερω σε ποια χωρα.... Ολλανδια; Έχουνε βάλει τα μοσκίτο. Ειναι συσκευες υπερηχων αλλα για ανθρωπους (παρολο που λεγονται μοσκιτο) και στην ουσια διαλυουν ανεπιθύμητες συγκεντρωσεις. Έχουνε και για μεγαλύτερης ηλικιας ατομα αλλά σε άλλα χερτζ... Φοβερο;

Επίσης κυκλοδορουν εφαρμογες για κινητα οπως αι φόουν κλπ οπου εχουν την ιδια λογικη με υπερηχους. Αυτα ειναι βλαβερα γιατι δε πληρουν τις προδιαγραφες.

Αυτο που θυμαμαι παντως ειναι οτι χαλασε ενα μηχανακι κατω στο μαγαζι γιατι ειχανε βαλει για αλλα εντομα αλλα και για ποντικα στις αποθηκες κλπ και εκανε εναν αποκρουστικο θορυβο. Τοτε ο αντρας μου το εψαξε. Βρηκε αυτο που προανεφερα.

Τωρα ειλικρινα δε ξερω τι ειναι χειροτερο..... Οι ταμπλετες; Σιγουρα. Οι κρεμες; Τα αυτοκολλητακια; Μάλλον.

Για πολυ καιρο δεν ειχα γουαι φαι σπιτι.Αλλα κανοντας μια αναζητηση... Εχει ψηθει το μυαλο μας. Παντου δικτυα και μαλιστα καμπανα..........

Τελικα βαλανε διπλα στα γραφεια με βαρια καρδια και κλεβω απο κει....

Τεσπα θα κινηθω οικολογικα και βλέπουμε. Μπορει να μας ψεκασουν κιολας. χαχαχχαχα Και με τον ψεκασμο θα μας ριξουνε και τιποτα.... χαχαχα Εκλογες ερχονται.. ΠΟυ ξερεις; χαχαχα

Μολις εφαγα κερασια. Τα εχω σκισει...

Ειδατε την εκλειψη; Υπεροχη!

Λετε γι'αυτο να εχω βρυκολακιασει; χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχααχαχα

Παντως καφε δεν εχω πιει.....

Αντε παω να κανω μια προσπαθεια............

Ααααα Φροσω σημερα ελεγα μερικα απο τα κατορθωματα του Δον στον αντρα μου! χαχαχα Ελα ρε μου λεει! Φοβερος!!!!!!!! Τον προετοιμαζω! Του ελεγα και για τα διδυμα! χεχεχεε

Παω παω ! Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα.

Πού είστε όλες σήμερα;

Τζουλ στην πατατοσαλάτα σου ρίξε και αγγούρι. Γίνεται πιο δροσερή!

Μάρκατ δεν είσαι κοντά να ενώσουμε τον...πόνο μας.

Ευτυχώς που η μεγάλη σου είναι ήσυχη.

Ο Φίλ. άρχισε να τρώει πάλι. Χθες όπως γέλαγε είδα ότι έσκασαν και οι 2 κυνόδοντες!

Μάλλον από κει ήταν.

Αθηνά περαστικά στον Άνθιμο. Μην έχεις τύψεις αρρωσταίνουν τα παιδάκια. Αντισώματα...δεν παθαίνουν τίποτα.

Μαράκι μη μου λες τέτοια για κουνούπια....λες να ρουφήξουν τα μωρά; Θα είμαστε και κάτω από τα πέυκα :shock::o .

Εμείς βάζουμε υγρό στο διάδρομο. Δεν γίνεται τα κουνούπια είναι πολύ μολυσμένα.

Για τους υπέρηχους δεν γνωρίζω τίποτα.

Το βράδυ στις διακοπές τους αλοίφω με μια κρέμα του κορρέ.

Η Ισμήνη και η Χρυσούλα που είναι;

Καλά η Βααγκ ούτε ένα γεια δεν μας λέει πλέον :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Νανα πως ειναι το αστερακι σημερα;

Φροσω μην ανυσηχεις. Νορμαλ εχει οπως σε ολα τα μερη.

Χθες με το αντικουνουπικο δε κονιοτανε φυλλο. Ουτε εμεις... χαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημε΄ρες!!!

Νάνα πες νέα για το μικρό!!!

Φρόσω όλα καλά?

Αχ Μαράκι γιατί δεν σε αφήνει ο γιατρός να βάλεις αντικουνουπικα΄?

Πατατοσαλάτα ε? νομίζω θα φτιάξω κι εγώ!!!

Εμείς καλά ! Ο μικρός οργιάζει κι εμείς χορεύουμε!!!! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα και παο μας...ολα καλα..μουντος ο καιρος...ο λευτ δουλευει και θα ερθει η κοπελα..

αλλα θα παει για λιγες ωρες..τζαμπα βενζινες..τεσαπ..

εγω απογ..εφυγε η φιλημ ου..πηγα πηρα 5 κεσεδακια φραουλες να κανω μαρκμελαδα για τισ μοιρασα και δεν εμεινε για μας..

χρυοσλυολα που εισαι;;

η μικρη αρακα μοσχαρι..κοκκαλα εχει αυτο ο οαρακας..

εγω βαζω ταμπλετα..και γω φροσω οτνα βγαινουμε εξω αντικουνουπικο του κορε..και για μενα..

κανει δουλεια..

με τισ υπερηθρες εινα ιαυτο που λενε ο τι το βαζεις στη πριζα και διωχνει τα κουνουπια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με αφηνει δε με αφηνει τωρααα... τα εβαλα.

Κοριτσια τι γινεται; Που παμε; Χαμος; Δε ξερω. Αδιεξοδο πραγματικά. Πως φτασαμε ως εδω; Ή μάλλον ξερω πως φτάσαμε. Αλλα κοιμομουν ορθια εγω και ολοι μας. Τι νομιζα; Οτι μια ζωη θα τη γλιτωναμε; Μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα τωρα........ Να δω εναν! Μα εναν μονο στη φυλακη.... Μια φυλακη χιλιαδες χλμ κατω απο τη γη. Δε ξερω μου δημιουργουν ενστικτα πολυ αγρια ολοι τους.

Επανερχομαι στα οικοκυρικά...... Εφτιαξα μια συνταγη με πλιγουρι σημερα. Την ειδα προχθες στον μαμαλακη επαναληψη ειχε παει εφεσσο. Με ντοματα φρεσκια κρεμμυδακι. Οχι σαλατα.. Μαγειρεμενο. Μιλαμε μουρλια! Ταιριαζει πολυ με τυρακι. Εβαλα μανουρι. Τελειο!

Ναι αυτο ειναι σωσω που διωχνει τα κουνουπια.

Λοιπον! Σημερα μο το θυμησε η κουμπαρα μου! Μωρη μου λεει! Εσυ περυσι δε μου ειπες να βαλω ξυδι σε ενα μπολακι μεσα στο δωματιο ; Ωχ τι λεω! Δικιο εσυ! Το ειχα ξεχασει! Ητανε θαυματουργο! Και αυτη που μενει στας εξοχας εχει σωθει! Κανει τη δουλιτσα του!

Προσπαθω να βρω οικολογικους τροπους...... Μας διαβαζουνε και τοσοι. Μπορει να εχουνε αναλογο θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anoije θεμα ρε συ μαρακι στο μαμυ..ολο και καπιοιος θα ξερει..το ιντερνετ δε βοηθαει;;

και σκεψου ποσα θα γλιτωναμε ακομα και τωρα αν φορολογουνταν οι πλουσιοι...

τι να πω..

κριμα στσ παιδια μας..αν και νομιζω οτι τα παιδια μας θα περασουν καλυτερα απο μας..

τωρα τι κανουμε...

εμαθα επεισης ..ασχετο οτι δανειο δεν μπορουμε να παρουμε πρωτης κατοικιας γιατι η μαμα του λευ του εχει 1 σπιτι ....στο ονομα του..οποτε...

το μπουλο και για το σπιτι..

τι να πω..ισως για καλο;;ξενερωσα..

1 σπιτι εχει και αυτος και εκεινο γραμμενο απ οτωρα...φακ!!

παω για τσιγαρο και μετα παω δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελαρες μου..

εμεις πηγαμε παιδοτοπο σημερα κ φυγαμε απρακτες!!!

η αγγελικη δεν κατεβαινε καν απο την αγκαλια μου..

με το που πηγαινα να την κατεβασω την επιανε τρεμουλα κ ουρλιαζε!!

πρωτη φορα την βλεπω να φοβαται τοσο πολυ..

εννοειται οτι την πηρα κ φυγαμε...

πηγαμε για μεσημεριανο απο τους δικους μου κ ηταν μια χαρα!!!

μαρακι μου εγω εχω σιτες.

αλλα περσι θυμαμαι στις διακοπες ειχα βαλει αντικουνουπικα

κ τη μικρη την αλειφα με σπρει αλλα δεν θυμαμαι ποιο,ενα απο το φαρμακειο.

αν κατσεις να ψαξεις τι τρωει κ τι αναπνεει το παιδι σου...

αυτα ειναι τα σοβαρα..

γιατι τα κινητα μεσα σε καθε σπιτι δεν κανουνε τρομερη ζημια??????

οκ σιγουρα θελεις να κανεις το καλυτερο για τον μικρο...

αλλα ειλικρινα δεν μπορεις να τον προφυλαξεις!!!!!

εχουμε κανει τον πλανητη μ@@νι καπελο!!!!!

φροσω με γεια οι κυνοδοντες..κ εμεις τρωμε πλεον κανονικα!!!!

σωσω στειλε καμια μαρμελαδα κατα δω...

για τα πολιτικα δεν θα σχολιασω.τους εχω σιχαθει ολους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela...τι κανετε;;;εγω δουλεια..μας εκανε καποια συνοδοσ αναφορα...τοοτι καθομαστε ολη μερα και κουμε δυνατα τη μουσικη και τηλεοραση..και εγινε χαμος ...τεσπα..

γιατι τετοιο ακυρο η αγγελικη;;;και μεις βεςβαια πηγαμεπαιδιοτοπο...παρασκ..και ειχε πολλα παιδακια και κολωσε..

τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχε παρεα η Αγγελικουλα για να ξεκολλησει απο την αγκαλια σου ??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

κα8ομαι κ ψαχνω κ γω παιδοτοπους αλλα να χει κ χωρο καπνιζοντων.

που πηγες εσυ ??? σε ποιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...