Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπεθερες Οκτωβριου 2009 Νο 25 κ παει λεγοντας.......


Recommended Posts

μπραβο καλυψω....καλα θα το κανετε...μη το συζητας...μπραβο...

να περασετε ομορφα...εχω ακουσει πολυ τελεια λογια για υδρα..

εγω δε σας λεω τι εφαγε..θα ξερασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 876
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Οχι πες τι εφαγε;

Μαρ παλι σου κανουν νερα τα διδυμακια; Ειναι που ειναι ολιγοφαγα κανει και ζεστη τωρα..... Υπομονη!

Βαγκ ξαναμπηκες ενεργα βλεπω! χαχαχαχα Αντε μας ειχες λειψει! Δουλεια που κανεις και συ βρε παιδακι μου! αλλα φαινεται να την αγαπας....

Συμπεθερα καλα να τα περασετε! Ειναι πολυ ωραια! Εχω παει πολλες φορες και εκει και σπετσες και αιγινα.

Ντομ που εισαι; Μας διαβαζεις καμια φορα;

Χθες ειχα φοβερη ζαλαδα. ΜΙλαμε χαλια. Σαν εγκυος. Τελικα σημερα με επιασε κοψιμο και μενα. χαχαχα Αρα......... εχω γαστρεντεριτιδα. ΠΟλυ ελαφρα ομως. Στο πόδι.

Αντε καληνυχτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες εγραφα εγραφα και δεν καταλαβα γιατι μου τα ακυρωσε...

Χαρα μπραβοσ τον Στεφανακο για την προοδο του...

Μαρακι τελειο το χεσιμο του Διονυσακη...ασε το παιδι να αδειασει το εντερακι του..

Μαρια ουτε εμενα τρωει..ειναι η ζεστη...το απογευμα ειδικα την εβγαλε με νερο..ειχα και κοσμο σπιτι και δεν ηθελε..εχω παρατηρησει οτι οατν ειναι καποιος ξενος σπιτι δεν τρωει.. :lol::lol:

Σωσω τα plan toys τα παιρνω εγω..το βασικο ειναι οτι ειναι γερα..αν ειναι να πας για δευτερο πεειδη εχεις βοηθεια.. :roll::roll: για να ειμαι ειλικρινης εγω περιμενω πως και πως να πατησει τα δυο και μετα να ξεσκιστουμε οι τρεις μας στις εκδρομες... :D:D τον χειμωνα να ειμαστε καλα θα τον γυρισω σε ολα τα βουνα :lol::lol::lol:

Καλυψω τελεια...φανταστικο νησακι!!!!να περασετε υπεροχα να γυρισετε ανανεωμενοι για το κοριτσακι σας!!!

Βαγκ κοκκινα πιπερια??αυτο με ενδιαφερει..γραψε πώς τα φτιαχνεις

11-9 σημερα σερι..αν και οταν ξυπνησε το κορμακι του ηταν καυτο..τη σιχαινομαι αυτη τη ζεστη..

τσιπουρες ψητες με τηγανητες πατατες και χωριατικη σαλατα σημερα..και που ειναι η Νανα να μου πει ποσο συντηρητικη μαγειρισσα ειμαι :lol::lol::lol:

υγ ηρθε η φιλεναδα μου απο Λονδινο για 10 μερες..θα δει το βαφτιστηρι της και δεν θα τον γνωριζει..εχει απο Χριστουγεννα να ερθει :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καλη μερα σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Εχθές περάσαμε πολύ όμορφα.

Τα παιδιά έπαθαν πλάκα. Ξεσάλωσαν. Μόνο ο Φίλιππος κοιμήθηκε λίγο.

Οι άλλοι πού;;;;

Φαγαμε και στο εστιατόριο κανονικά κι ενώ τους είχα πάρει δικό τους φαγητό δεν το έτρωγαν, περίμεναν την παραγγελεία :lol: .

Χρυσούλα μόλις αρχίζουν να τρώνε κανονικό φαγητό οι εξορμήσεις είναι πολύ πιο εύκολες.

ΚΑλυψώ τέλεια στην Ύδρα. Αλλά καλά κάνεις που δεν παίρνεις την Αγγελικούλα γιατί δεν είναι για παιδιά.

Μαράκι πάλι διάροιες;

Μάρκερ με τη ζέστη ούτε εμείς μπορούμε να φάμε.

Η Ντομ που εξαφανίστηκε; Λέτε να είναι στο εξοχικό τους;

Βαγκ πώς αντέχεις στη δουλειά;;;;;;;;;;;

Σωσώ καλά σου λένε τα κορίτσια κάνε αδελφάκι.

Αλέκα μόλις μεγαλώσουμε θα έρθουμε Αλόνησο να σας γνωρίσουμε!

Συνεχίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εχθές ο Αντ. έκανε μπάνιο με το δον κι εγώ κράταγα τα δίδυμα που έπαιζαν με τα κουβαδάκια.

Σε κάποια φάση ο Φίλ. σηκώνεται και πάει προς τις ξαπλώστρες.

Μπερδέυτηκε και πήγε στη διπλανή. Βάζει τα χεράκια στο κάτω μέρος να ανέβει βλέπει ότι δεν ήταν η δικιά μας (είχαμε πάνω πετσέτα με τον μπομπ σφουγγαράκη) και δεν ανεβαίνει, πάει στη δικιά μας.

Εκεί που ακούμπησε τα χεράκια του (στο κάτω μέρος επαναλαμβάνω) έμεινε λίγη άμμος.

Και βγαίνει ξαφνικά μια κυράτσα από τη θάλασσα και με ...έβρισε :shock::? .

Της γεμίσαμε λέει την ξαπλώστρα άμμο :shock: .

Της λέω να σας την καθαρίσω. Όχι λέει δεν θέλω κι έχομαι εδώ μια εβδομάδα και πρώτη φορά συμβαίνει αυτό.

Βγαίνει ο Αντ. από τη θάλασσα και της λέει τί να κάνουμε κυρία μου μωρά είναι μπερδεύτηκαν, παραλία με άμμος είναι. Και οι άλλοι λέει έχουν παιδιά. Ε της λέει είναι κακά τα παιδιά μας. Αν λέει οι άνθρωποι είναι έτσι πώς να βγουν και τα παιδιά :shock: . ΚΑι τίναζε τις πετσέτες και τα πράγματά της που δεν τα είχε ακουμπήσει ο Φίλ. και έλεγε τσου τσου τσου. Κι έκανε παράπονα και στη σερβιτόρα :shock: .

Και αρχίζουν να μου ανάβουν τα αίματα. Το τί άκουσε δεν λέγεται. Και το αποκορύφωμα παίρνει ο δον άμμο με το φτυάρι κι εκεί που τα είχε τινάξει τις ρίχνει 8-):oops: ε και δεν άντεξα και του λέω καλά της έκανες.... Να πας της λέω σε δεξίωση αν θες να είσαι καθαρή όχι σε πλαζ με άμμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxax.και γαμω περασατε....ε τη τζατζογρια.....ου μωρη!!!

πηγαμε λαικη..και ειχα το καροτσι..και λιγο επσπρωξα ξερετε με τισ ροδες την μπροστα..τουριστρια..λιγο ομως..και γυρναει και με κοιταει..και λεω σορυ...

και μετα ξανα την ιδια..και αρχιζει και φωναζει..και της λεω σορυ ειπαμε..μη λεμε τα ιδια..

ου μωρη και συ..

γεμισα πισινα..ξετρελαθηκε το σκατο..

στο μπαλκονι εννοω..

μεινατε εκει φορσω;;ποσο η βραδυα;;

εγω στα πλαν τουσ εχω εκπτωση 10 % και τα μεταφορικα δικα τους..

μου στειλανε καταλογο σπιτι..

ψαροσπουα η μικρη..ψαρια εμεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω δεν παρακολου8εις , ειχε κατι κουπονια απο ιντερνετ η φροσω και εδωσε 45 Ε αντι 60 που ειναι το κανονικο , αλλα ρε απο οτι μου πε ο αντρας μου δεν μενεις Βραδυ εκεί , ειναι μονοημερο που λεμε ... οποτε μλκια ε ?

ρε Βαγκ εχει μετακομισει η μανα μου στον κατω οροφο λεμε ...

δευτερο παιδι ??? ξενυχτια , αποστειρωσεις , γιατροι , 3ωρα ταισματα ??? :lol::lol::lol::lol:

αν ψηνοταν ο αντρας για αναδοχη κατι γινοτανε , τεσοα , πονεμενη ιστορια ... ασε κ χαλιεμαι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω :lol::lol::lol::lol:

ο,τι εκανε ο δον θα το εκανε σιγουρα ο αντρας μου..κατι τετοια τον βγαζουν απο τα ρουχα του..

Σωσω σιγα σιγα με την πισινα θα μπει ανετα και στη θαλασσα...

Τζουλια ας αφησουμε τον καιρο να δειξει... ;);)

Φροσω τωρα που τρωει τα παντα ειμαστε σαφως καλυτερα..ειναι ενα αγχος το φαγητο εκτος σπιτιου..

δεν κοιμηθηκα και τωρα σερνομαι.τουλαχιστον εκανα δουλειες..ο μικρος ακομα κοιμαται :D:D

θελω να βγω βεραντα και σκουπισω ειναι γεματη χωματα :?:?:? και βαριεμαι..αλλα πρεπει για να καθισουμε μετα...

η κουνιαδα λειπει διακοπες και εχουμε την αποκλειστικη ευθυνη εμεις..η ρωσιδα μας εχει ρεπο σημερα :evil::evil::evil: μια εβδομαδα μας βλεπω δεμενους..ο αντρας τα εχει παρει κρανιο..εμεις μαλακες ειμαστε που λειπουμε 4 μερες????

προσπαθω να διατηρω την ψυχραιμια μου...

Σωσω το πηρες το πμ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου οκτωβριανες!!!

Μου λειψατε!!!

Ευχαριστω για τις ευχες σας στη γιορτη μου!

Κερασα γονεις συμπεθερια αδερφο και νυφη σουβλάκια...σωστος!!!

Προλαβα και διαβασα στα πεταχτα τοσες σελίδες...ουφ...

Μαρακι καλή επιτυχία! :D

Ε ρε γλέντια αν βγει αγορι!!

Εγω τωρα που το εχω παρει αποφαση, μονο αγορια θελω...πόρωση!

Λεμε τωρα... ;)

Προσεχε τους κοριους, εχει δικιο η Καλυψω, αφου ειναι στη σειρα, κοριοι θα ειναι.

Φροσω σκεψου υπαρχουν και χειροτερα αν έχει η μανα σου αλσχαιμερ....

τι να σου λέω...αστα βραστα...

Χρυσουλα γιαυτο το λογο μην παρεξηγεις την πεθερα σου, επειδη μου εχεις πει οτι εχει,

και δε νομιζω οτι ψεμματα το κανει οπως ειχες υποπτευθει, η συμπεριφορα της αυτο δειχνει.

Ειναι ακομα στην αρχη.

Σωσωκα αχ...τωρα μου βγαινει ο κωλος να καθαρισω αυτην τη σπιταρωνα.

Αλλα απο ευρυχωρια...και γαμω!!!

ΜαριαΖακι καλά μπάνια!

Συμπεθερα για σε παρακαλω λιγα η νυφη μου με τους τουριστες πάλι!Εχει μια ταση προς τον τουρισμο αυτο το παιδι!

Ο Βασιλάκης εφυγε εδω και καμια βδομαδα για Λιμνη, περναει τελεια, μας εχει χεσμενους στο τηλ

και οταν δε θα αντεχουμε αλλο μακρια του θα βουτηξουμε και το μωρο και θα παμε κι εμεις.

Σας ειπα δε σας ειπα, μπορει να μη λεμε πολλες λεξεις αλλα ενα ΄΄πουστη΄΄ το χουμε για ψωμοτυρι!!!

Αλλα του τα λεμε 200 φορες και δε τα λέει, κι αυτο του το πε μια φορα η πεθερα μου που την ειχε πρηξει ΄΄παλιοπουσταρε κερατα΄΄ και το επιασε αμεσως!

:twisted:

Ο μπεμπης θηλαζει κανονικα, ανα 2 με 3 ωρες, ο κερατας, πολυ ξενυχτι παιδια.

Εχει παει 5 κιλά!!! :shock:

Ο Βασιλης 1,5 μηνων ηταν με μεικτη διατροφη/θηλασμος και αλμιρον/4600 κι αυτος ειναι 5!

Πρεπει να παιρνει λεει η παιδιατρος 30 γρ τη μερα κι αυτος παιρνει 58!

Ε καλα τωρα!Η εχουμε βυζι ή δεν εχουμε!Η Δελτα της γειτονιας σας!

Θελω να αποθηλασω ομως οταν αρχισει την κρεμα γιατι θελω και να κοιμηθω καποια στιγμη :evil:

Θα με βοηθησετε τοτε πώς να το κανω σιγα σιγα για να μην παρω χαπι ε;

Σας φιλω πολυ πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομουλα μου ομορφα τα νεα σας!!!!θηριο ο μικρος....

δεν αμφιβαλλω αλλα τα οσα παρεξηγω ειναι θεμα καθαρα χαρακτηρα...δεν εχει να κανει η αρρωστια..

τρεξτε στη Λιμνη για μπανακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδίτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κάνετε;

εμείς επιστρέψαμε στο σπιτάκι μας!!!

περάσαμε πολύ όμορφα!

χαρήκαμε φίλους και συγγενειίς!!!

αλλά... πολλή κούραση!!!

βγήκε από τους ρυθμούς του και ανασατώθηκε!

για να κοιμηθεί έπρεπε να τον πάμε βόλτα με το καρότσι ή στην αγκαλιά...

αφήστε που δεν πολυκαθότανε με τους δικούς μου...

οι καημενούληδες μου και τι δεν του κάνανε και τι δε του τάζανε...

τους έκανε αγάπες όμως...

και ναι!!!!!!!!!!!!!

συναντήθηκα με βαγκ!!!!!!!!!!!!!!!

πρέπει να σας πω ότι έχουμε πολύ καλούς συζύγους!!!

αυτοί κυνηγούσαν τα μωρά!!!

χαχαχα!!!

τα διδυμάκια είναι μια γλύκα!!!

όπως τη μαμά τους!!!

βαγκ, χάρηκα πολύ που σε γνώρισα!!!!!!!

μάρκερ!!!!!!!!!!!!!!!!

στο φάγαμε το γκομενάκι!!!!!!!!!!!!!!

ο λιγούρης ο δικός μου την όρμηξε με το που την είδε!!!

τη φιλούσε και την αγκάλιαζε!!!

στο τέλος, κάνανε και μία βόλτα χεράκι χεράκι!!!

χαχαχα!!!

θα σας βάλω φωτό όταν τις περάσω στον υπολογιστή...

συνεχίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μάθατε τι έγινε στην Κύπρο;

να σας πω ότι εκεί που έγιναν οι καταστροφές είναι εκεί που δουλεύει ο αντρούλης μου.

και μάλιστα δούλευε η βάρδια του.

ήτοι, αν είμασταν Κύπρο... θα ήταν παρόν την ώρα της καταστροφής.

Άγιο είχαμε!

ξέρω, ακούγεται εγωιστικό, αλλά νιώθω πολλή τυχερή που είμασταν ταξίδι...

χτυπήσανε αρκετά κάποιοι συνάδελφοι του.

κάποιος έκανε 100 ράματα σε πρόσωπο και σώμα...

λίγο νωρίτερα ή λίγο αργότερα να γινότανε η έκρηξη... θα θρινούσαμε θύματα...

πάω να διαβάσω κανένα νέο σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι σαν πολλες μαζευτηκαμε...αλλαξε καλο μου θρεντ..φτανει αυτο....

ντομ μπραβο σου που την παλευεις..

ωραια νεα ειχες να μας πεις..

καλως και την ....πως σε ειπαμε;;σε ξεχασα....αχαχαχα....νανα...μα μαρεσιε που λες για τα παιδια και βαζεις μεσα και το δικο σου αντρα..μα καιρο ειχα να στη πω..δε μπορω..ασε με...

ποερασατε καλα;;πηρατε τη δοση σας;;πραγματικα κριμα για οτι εγινε..για ολους...

ειχανε και νεκρους;;

χρυσουλα δε πηρα...τιποτα..

εφαγα γαριδακια,τοστ ..ε ας φαω και 1 ζελε διαιτης..3 μερες και σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

βρε ντομ ασε το βυζι στην ηρεμια του

εγω σε συμβουλευω να θηλασειθς τουλαχιστον μεχρι την αλλαγη του 1ου γευματος

να δεις τι παιδαρος θα γονει

εμεις αφαγια γμσε τα ακομα

οτι τρωμε το τρωμε μαζι με δημητριακα σοκολατα

το εχετε ξανακουσει

τους ταζω σοκολατακια τα βαζω σε μπολακι και αντε να φαμε 5 κουταλιες

σημερα φαγμα ε πρωτη φορα απο εξω μακαρονια με κιμα τους πηρα - ε φυσικα φαγανε απο 5 κουταλιες ο καθενας - δεν πειραζει γελασα με την ψυχη μου ομως - δεν ειχα φωτο να σας την διξω πως γινανε

θελανε μετα να φανε μονα τους - βουαγαν τα χερια ολα μεσα στη σαλτσα - μιλαμε μια χαρα

γμτ την σκροφα ρε φροσω - καλα της εκανες - δεν της εκοβε και καμια κληση ο δικος σου :lol: ολο και κατι παρανομο θα ειχε

εμενα ποτε δεν εχει παραπονεθει κανεις για τα παιδια και μιλαμε δεν μπορειτε να φανταστειτε τι κανουν στην παραλια

-ειχαν αγαπησει εναν παππου μια μερα και ο νικος του πηγαινε κουβαδακια γεματα νερο του τα πεταγε πανω του - ενω εκανε ηλιοθεραπεια ο ανθρωπος για να παιξουν - ενταξει και τι να πει - δεν πειραζει παιδακια ειναι μου ελεγε -ασε τα

καλυψω - εεεεεεεεεερρρρρρρρρρρρχομαιιιιιιι- ζηλευω -ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!

μαρα<κι μου περαστικα ρε συ

καλα χεσιματα -τι να πω

μακαρι να επρασουν γρηγορα

το γκομενακι ειναι δικο οτι και να κανεις νανα μου

κατσε να μας γνωρισει και εμας πρωτα :lol:

συμφωνω χρυσουλα

και οντως λες αρρωστοι ανθρωποι πολλες φορες - αλλα και η εκμεταλευση εχει τα ορια της

και εγω τοστ σημερα και τωρα ηδη τελειωνει η 2η μπυριτσαααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ μας έλειψες , αν κ δεν κερασες σουβλάκια προς τα δω :lol::lol:

Ναννουκα καλως ηρ8ες , Αγιο είχατε όντως !!!!!!!!!!! αναψε κ ενα κεράκι για ευχαριστω , παναγια μου ... φρικη ...

Σωσω δεν συζηταμε για νεο μελος χωρις δουλεια !!! :mrgreen:

χτυπησα μια κρεπα μπανανα-νουτελα , αλλα την εφαγα κρύα μεχρι να κοιμησω τον Θάνο ... :roll:

σερνοντας πάει έλεος ... αλλάχτε το !!!!!!!!!! Φροσω κ γω σπαζομαι με υστερικες ρε ... δεν μου χει τύχει άλλα την απάντηση '' Εσείς γεννηθηκατε ενήλικη''??? ετοιμη την έχω :evil:

ν παω μπας δω καμια ταινια :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ara de to aporripteiσ filenada..xairomai.....

αντε να δεις καμαι ταΙΝΙΑ να ξελαμπικαρεις...

ε και γω θα της ελεγα.απο οτι φαινεται δεν εχετε οιυτε αντρα ουτε παιδια ,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω πολλες επιστροφες!

Νανα καλως πηγες σπιτι σου. αντε να βρειτε τους ρυθμους σας. εμενα η ΜΑριαννα ακομα μαζι μου κοιμαται μεσημερι. ουτε να μπει θελει στο δωματιο της. το βραδυ κανονικα αλλα ξυπνανε 6:30 ρε γμτ!!!!

ΜΑρκερ και εμεις το πρωι μετα το γαλα τρωμε τα μεγαλα μπαλακια δημητριακων με σοκολατα. φωναζουν, μπαλα μπαλα μπαλα!!!

Φροσω καλα την εκανε ο Δον τη θειά! που μου θελει και yabanaki τρομαρα της! να παει σε τιποτα λασπολουτρα με ατομα της ηλικιας της!

Ντομ καλη αρμεξια ε;; θηριακι ο μικρουλης! και ο Θανασακης ανεξαρτητος;;;; μωρα μπραβο! εγω ουτε να τα φανταστω τα δικα μου ετσι... ασε που κανενας δεν τα ανλαμβανει και τα 2 μαζι και ολοι λενε τη ΜΑριαννα δωστην μας, τον Σπυρο κανενας!!!!! τον πηραν χαμπαρι...

Καλυψω καλα να περασετε Υδρα!

Σωσω βαζεις τιποτα κατω απο την πισινα που βαζεις στο μπαλκον;;; γιατι αν γλυτρισει δε θα βαρεσει το κεφαλι σε σκληρο;;; εμεις γι'αυτο δεν βαζουμε ενω εχουμε.

Μαρακι αδιαζεις και εσυ το αντερακι;;;;; πακετ!

το απογευμα ειμασταν σε αποψευματινο ψηστηρι στο χωριο ενος συναδελφου. σκασαμε στο φαϊ! 9 και κατι φυγαμε. μεχρι να μπανιαριστουμε και να κοιμηθουν πηγε 10:30! το ξενυχτησαμε σημερα! αλλα ηταν ψωφια! αλλα παλι την ιδια ωρα το πρωι τα σκασμενα!

αυριο ρεπο! το απογευμα θα παμε στην Αγια Μαρινα στην Ανω Τουμπα που γιορταζει (εκει βαφτστικα 6-1-1976) και θα φερουμε σπιτι τη μαμα μου να αναλαβει υπηρεσια...

θα πιω λιγο ξυνογαλο να παρει την καψα και τη διψα απο το φαϊ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε το σκεφτηκα..παντως βγηκε και πηρε 1 βουτα και χτυπησε το κεφαλι της στο τοιχο..ουρλιαζε..αλλαθα μεγαλωσει..τα γλωστα..ειναι πολυ μικρη η πισινα ρε..

αλλα θα παρουμε πατακι απο τζαμπο για την εξοδο..

αυριο ειναι της μαρινας;;

βοηθεια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω για νανι....

αυριο μπορει να μην παω δουλεια, αλλα το εγερτηριο θα ειναι πρωινο... φακ!

καντε και καμια βουτια για μενα εσεις οι θαλασσινες!!!!

καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nανουκάκι επέστρεψες? Αγιο είχατε βρε καρδούλα!!! Δόξα το Θεό που όλα είναι καλά!!!

Ντομινάκι θες κι άλλους γιους ?????? :o:o Σε χάσαμε!!!! Αντε να ξεπεταχτεί το βρεφος!!!

Κοριτσάρες μου τι κάνετε?

Εγώ τις τελευταίες μέρες νιώθω τρελλή κούραση!!!!

Σωσώ όλο απειλές είσαι αλλά τίποτα δεν έλαβα...για να δω τι ξεπαράδιασμα θα μου κάνετε!!!

Το πρώτο δώρο έφυγε κι αυτή την εβδομάδα θα φύγει και το δεύτερο !!!! Για λέτε κι οι υπολοιπες σιγά σιγά τι σας αρέσει απο το Handmade & Crafts

Σας φιλώ για την ώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

απο τις 6.30 ορθιοι σημερα γιατι ξεθεωθηκε εξω χθες και επεσε ξερος απο τις 9.30 :(:(

Νανα καλωσηρθες παλι πισω....

πραγματικα μας ελειψες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια..τι κάνετε; Ο καιρός τι φάση; ζέστη είχαν πει και εδω Αθήνα σήμερα είμαι με ζακέτα και μια μουνταμάρα.. Και εγώ 50 δίνω για το ΠΑΠ που σε αυτή την τιμή περιλαμβάνεται το ΠΑΠ, ο κολπικός υπέρηχος και η ψηλάφηση..το λέω γιατί ο πρώτος γιατρός που είχα από μικρή  μου έπαιρνε πότε 50€ πότε 70€ μόνο για να πάρει το δείγμα του ΠΑΠ..και να τονίσω ότι ούτε καν στο ιατρείο του..πήγαινα εγώ στο ιδιωτικό νοσοκομείο που συνεργαζόταν μου έπαιρνε δείγμα και γεια σας..άντε να έκανε 5 λεπτά  φυσικά τον άλλαξα νωρίς και ηρέμησα..σε ερώτηση μου πριν χρόνια για να μου γράψει εξετάσεις πριν ξεκινήσω προσπάθειες για παιδί (έστω τις βασικές ορμονολογικές) μου είχε πει μείνε έγκυος πρώτα και μετά θα κάνουμε όλες τις εξετάσεις  ε είχαμε Thank You Next 👋
    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...