Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπεθερες Οκτωβριου 2009 Νο 25 κ παει λεγοντας.......


Recommended Posts

καλα ρε χρυσουλα

ακομα να το μαθει

ειπαμε καθε σπιτι και ενα γιαννη αλλα οχι κι ετσι βρε παιδι μου

χαχα

και ευγενικα απαντησες ομολογώ

ναι ρε τζουλ για σας λεω

αμα θετε λεω και σε παρεα να ερθει

οχι παντως τους αντρες μας :lol:

ζζζζζζ εγω οδηγω παω οπου θες αρκει να μου πεις διαδρομή

οχι σημερα

μια μερα που να βολευει ολες

ουτε εγω εχω βγει μονη μου απο τοτε που γεννησα

αδιαθεεετησσσσαααααα γμ το κερτ μου

και δεν εχω κανει μια βδομ μπανιο και δεν θα κανω για αλλη μια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 876
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

χαχα χρυσουλα εισαι θεα!!!!!!εγραψες!!!

μαρακι εγω σου λεω οτι ειναι κοριος.ειναι σαν τα τσιμπηματα του κουνουπιου.

καλυτερα να ψεκασεις τους καναπεδες σου.

εκτος κ αν δεν ξαναδεις τσιμπημα-στο ευχομαι...

τζουλ πες ρε γτ τα εχεις παρει!!!

μονο η δικη μου κορη δεν μου ζηταει ποτε να την παω βολτα..

καλα δεν κοιμηθηκε μεσημερι κ με τεντωσε παλι!!

μαρκερ καλα εκανες κ πηγες στη χαρα.

εξαφανισμενη ειναι παλι!!!

εγω ειμαι μεσα αλλα θα πρεπει να το ξερω 1-2 μερες νωριτερα

για να κανονιστω!!!

βαλε ταμπον παιδι μου!!

ζζζζζ δεν εχετε καμια παραλια που να κοβει ο αερας?

σοβαρα δεν κυκλοφορεις μονη σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μενα...ωστε ετισ ο στεφανακος μαρκερ ,ε;;χαχαχ...πουλακι μου...

εμενα δε μου ζηταει βολτα...την πηγαινω εγω..πηγαμεπαρκο..λιγο ταουληθρα..ουτε τη παιδικη χαρα δεν ευχαριστιεται..σας ειπα οτι δε μαζευω παιχνιδια γιατι δεν τα ανοιγει εδωω και 1 βδομαδα τουλαχιστονν,ε;;

εκανα παγωτο..

να πατε βολτα..και βραδυ και παραλια..1 χαρα..

απο αυριο λεει καυσωνας..

ο βασιλοπουλος 30 % τα παμπερσ..

και τα καρφουρ απο αυριο 30%τα μπειμπιλινο..ενημερωτικα..

σε λιγο παω δουλεια..ερχεται η κοπελα..

πρεπει να πλυνω ο αυτοκ μεσα εξω γιατι θα ρθουν η αδερφη μου και σκυλοβρωμει που λενε και στη κρητη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με τις θαλασσες σας ολες.....

εμεις θα τον φαμε τον καυσωνα στη μουρη παλι...

σημερα τα ειδα ολα...

κατεβαζαμε στα δικαστηρια κατι αλλοδαπους και απο τη βρωμα προτιμησαμε να εχουμε ανοιχτα παραθυρα, παροτι ειχαμε το τζιπακι με το κλιματιστικο!!! σαν τα σκυλακια που βγαζουν το κεφαλι εξω απο το παραθυρο ημουν! και με τσιμπησε μελισσα!!! μπηκε, χτυπησε στο καθησμα και πηγα νω δω τι με γαργαλαει στην πλατη και με τσιμπησε η ρουφιανα! με το που πηγαμε δικαστηρια πηγα απεναντυ στο ικα και με βαλανε αντισταμινικη (καλα που ειχε ενας γιατρος δικια του στην τσαντα του, γιατι σαν ικα μπαααα) για να μην πριστει.

ηρθε ο αντρας, ποτιζε λουλουδια. παω να κανω τοστακι

τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς σήμερα μπανάκι το απόγευμα και χθες και αύριο ολοήμερη με διαμονή στο Yabanaki.

Ο Φίλ. πέταγε στο κόσμο πέτρες, τον αντέγραφε ο δον και σήκωνε με το φτυάρι άμμο, τσατίστηκε ο Αντ. ένα όνειρο ήμασταν....

Μαράκι σου κάνει έκπληξη που η πεθερά της Χρυσούλας λέει το μικρό Γιάννη, εδώ εσένα τον λέει μπαλαρίνα :lol::lol::lol::roll::roll::roll: .

Μαράκι ΚΑΙ φωτιές στη Ζάκυνθο;;;;; Oh mon dieu!!!!

Μάρκερ πολύ ωραία η φωτό!

Καλυψώ έκλεισες τελικά ξενοδοχείο;

Σωσώ πάλι παγωτό; Το τρώτε όλο αυτό το παγωτό;

Μιλάνε τα παιδάκια σας ε; Οι δικοί μου ελάχιστα. Πολλές λέξεις τις λένε μαζί δηλ. πουλάκι λέει ο Φίλ. που και ο Χρ. άκι. Τους λέω πείτε πατάτα μου λένε αμ αμ. Του λέω πείτε τουαλέτα μου λένε κακά και γελάνε εντωμεταξύ. Όταν τους λέει ο δον λέξεις τις λένε.

Ο Φίλ φοβάται τον παλιατζή και τον καρπουζά και ο δον κάθε τόσο του λέει Φίλιππε ο παλιατζής κι αυτός τρέμει και κλαίει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλια εχω αγοράσει κουπόνι από το goldendeal. 45ευρώ με τη διαμονή, με θαλάσσια σπορ που δεν θα κάνουμε και 30% έκπτωση στα εστιατόρια.

Θα μείνουμε σε καμπάνα πάνω στην άμμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα πρωι-απογευμα μπανιο.....τωρα ειναι τεζα κ οι δυο μεσα ;)

καλα το ποσο θελω να βρεθω με τα παιδακια σου φροσω δεν λεγετε.....μου αρεσει που ειναι ο ντενης ο τρομερος σε 3πλη εκδοση :lol:

μαρκερ εισαι πολυ γλυκια στην φοτο κ τα μικρα σε μοιαζουν φιλεναδα πολυ,ιδιο χαμογελο!!!

θελω κ εγω γυναικοπαρεα με ολες σας!!!!! αραγε θα σας γνωρισω ποτε??? παντος θα το ηθελα πολυ!

εμεις εδω κανουμε συχνα γυναικοπαρεα ...ποτακι ...στο χαλαρο ομως ..μην παρεξηγηθουμε

οι αντρες κρατανε τα παιδια ;)

σημερα μου φερανε γαλακτομπουρεκο [smilie=banghead.gif]

τι να πω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθως ειμαι κομματια και πρεπει να διορθωσω τετραδια για αυριο--τελευταια μερα--, θα σχολιασω μονο την αγορα της Φροσως...

Μπραβο ρε Φροσω....πραγματικα με εκανες να ζηλεψω βραδιατικα--με την καλη την εννοια παντα :lol::lol::lol:

Καλα να περασετε..

οχι θα τη αφηνα ετσι..βαρεθηκα να τον μπερδευει τοσους μηνες.. και εχει και το ονομα του αντρα της που πεθανε και νεος..ολο λεει "τα δικα μας τα παιδια και τα δικα μας τα παιδια" εννοωντας της κουνιαδας...λες και τουτο ειναι ξενο...αντε να μην συγχυστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα

ναι το ξερω χαθηκα..

μια φιλη κολλητη εχω και εγω, και με το που εμεινε εγκυος, επαθε τα ψυχολογικα της καταθλιψη, δεν ετρωγε δεν επινε, ερεψε το πουλακι μου.

προσπαθουσα επι δυο βδομαδες να την συνεφερω, αλλα φοβοταν και ελεγε να κανει εκτρωση, φαγαμε ξενυχτια μαζι, την αλλη μερα ειμουν ζομπι...τεσπα ολα καλα το τελευταιο βραδυ τα πηρα πρωτον γιατι ηθελα να κοιμηθω, δεν αντεχα αλλο τοσα βραδια να κλαιμε μαζι γιατι ειχε παθει καταθληψη,

αλλα οταν ηρθε και μου ειπε το πρωι θα κανω εκτρωση εγινα τουρκος...ολα καλα με τον κουμπαρο, ενα πολυ καλο παιδι και να το θελουν και οι δυο, και αυτη να σκεφτεται εκτρωση..

ποιος ειδε τη χαρα και δεν την φοβηθηκε, δεν θυμαμαι της ακριβως της ειπα,το μονο που καταλαβα ηταν οτι κραταγα το ντιβιντι του στεφανακου μου απο την αφχενικη διαφανεια, και της το ειχα ειδη δειξει,

εκει ταρακουνηθηκε πιστευω και καταλαβε τη πηγε να κανει....ευχομαι να μην αλλαξει γνωμη, και να πανε ολα καλα...

εμεις καλα, ναι σημερα ηρθε η μαρια περασα παρα πολυ καλα, μαρια ειχα να δω το στεφανακο μου χαρουμενο πολυ καιρο...καλε λεει και προτασεις, αλλα σε ντρεποταν,οταν ξεθαρεψει λεει και παραμυθι,την αρχη μονο απο την κοκκινοσκουφιτσα....και τραγουδακια, την πεταλουδα,το κουνελακι,μετραμε μεχρι το δεκα,την διαφιμηση του τζαμπο...ειναι παρλαπιπας...αλλα ντροπαλος σαν τη μαμα του :oops::oops:

ευχαριστω που ηρθες.....

καλα κοριτσια ο στελιος με τον νικο το κατι αλλο, υσηχα και καλα παιδακια...πολυ κοινωνικα...

εμεις το σαββατο θα παμε στο χωριο του πετρου, και μετα στην αδερφη μου.....θα μεινουμε δεκα μερες αν πανε ολα καλα...

ξερω θα το μετανιωσω απο οικονομικης αποψης μετα...αλλα πιστευω θα ξεφυγουμε λιγακι...

δεν σας διαβασα πιστευω να ειστε ολες καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη φαση ρε φροσω , κ εγω το χα δει στο γκολντεν αλλα το χα προσπερασει , αντε περιμενω εντυπωσεις !!!!1

αλεκακι καιγεσαι να με γνωρισεις ε ? ξερω ειναι το ονειρο σου ... :lol::lol::lol:

εμενα μου φερανε πορτοκαλοπιτα τα παιδια απο το συγκοτημα που σας ελεγα οτι 8α χω επισκεψεις αλλα την μισω , δεν μαρεσουν αυτα τα γλυκα τυπου κεικ ...

προφιτερολ (οχι σαντυγι) , κανταιφι (οχι τα ξηροκαρπια), σαραγλι (σαν δαχτυλιδενια μπακλαβαδωτα χωρις ξηροκαρπια ειναι , τσιζ κεηκ απο fresh ,ταρτα φραουλα fresh , μιλφει Δέσποινας , τουρτα σοκολατα με κομματια φρεσκα φραουλα κ μπανανα απο Τσίρο , εργολάβους (ταπετσερηδες , υδραυλικους :lol::lol::lol: ).

Αυτα ειναι τα μονα γλυκα που τρωω απο ζαχαροπλαστεια κ γενικα μαλλον :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τι μας τα λες ρε Τζουλια νυχτιατικα;;;

α. για να μας κανεις να φαμε γλυκο τετοια ωρα και να παχυνουμε;

β. για να ξερουμε τι να σε φερουμε αμα ερθουμε σπιτι σου;;;;; :lol:

Χαρα τρελο πακετο αυτο με τη φιλη σου ρε...

πως τησ τη βαρεσε ετσι. αυτες οι κωλοορμονες τρελες μας κανουν στο π και φ.

ελπιζω να μην κανει τη βλακεια παντως... γιατι οταν ηρεμισει θα ξαναχαλαστει ασχημα και θα βαραει το κεφαλι της.

καλα Χρυσουλα και της κουνιαδας μου τα παιδια η πεθερα τα λεει "τα παιδακια" και τα δικα μου ολο "τα καημενα"! :?:mrgreen:

καλε αυτο το yabanaki beach bar εγω το νομιζα.... :oops:

καλα να περασετε!

και εμενα με ειπε συναδελφος για το καμπιγκ πριν τον Αρμενιστη στη Χαλκιδικη (2ο ποδι) οτι εχει βαγκαλοους με αυλιτσα περιφραγμενη με καρεκλες τραπεζι και στα 10μ ειναι η αμμουδια και μεχρι τελη Ιουνιου τα ειχε 50Ε!!! τωρα 80Ε. αν δεν παμε κατα τελος καλοκαιριου, αν παρουμε κανενα μαζεμενο ρεπο, για του χρονου ειναι καλη ιδεα, αν η αυλοπορτα κλειδωνει. αλλιως θα κυνηγαμε και τα 2 μην τρεξουν και βουτηξουν στη θαλασσα....

την κανω και εγω... αυριο δε δουλευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: bagk noyμερο

εγω ξερεις τι 8α της ελεγα αμα μου τα έλεγε καημενα ?

- ε και εγω αμα σε ειχα γιαγιά καημένη 8α ημουνα (οχι οτι γλιτωνω που σε εχω πε8ερα...) :lol::lol::lol:

χαρα πακετ η φίλη ... αλλα και απο την άλλη δεν ξεκιναει καλα που λέμε...

ειναι λά8ος να πιστευουμε οτι ενα παιδι ερχεται να μας λυτρωσει απο τα προβληματα , αν ηδη υπαρχουν ίσως να γίνουν κ χειρότερα κ αυτο τι φταιει το ερημο? (δεν λεω καημενο μην παρεξηγησει η Βαγκ :lol::lol::lol: )

και απο την άλλη τι να της πεις ... '' ότι πολλες γυναικες 8α εδιναν οτι εχουν κ δεν εχουν για να νιωσουν την μητροτητα ;);) '' να κοιταξει να συνελ8ει κ να μην ριχνει κ σενα που εισαι φιλεναδα μασ :D

εχουμε χρονια να κατα8λιπτουμε (δεν υπαρχει η λεξη) κ να χαπακω8ουμε Be cool so far :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορειτε να μου πειτε τι εχει παθει και δε κοιμαται αποψε???????????

Ελα χριστε! Τι τον επιασε?

Ατιμη ιωση!

ΜΠηκα να πω ενα γεια και παω ξανα για διαπραγματευσεις στο μετωπο..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι περιμενουμε το αλλο...το 26..εγω χθες δε προλαβα ουτε να σαςε διαβασω..πολυ δουλεια λεμε..βγηκε το μεροκαματο..που ακριβως α μεινετε φροσω;;δε καταλαβα..

χασρα τι να πω..καλα να περασετε και ας την βοηθησει ο εαυτος της για το τι θα κανει..τι να πω!!

συμφωνωγενικα με τη τζουλ..

ρε παιδια που εινα ιτο σαφακι;;

πιια ιωση ρε μαρια;;

αλεκα γαλακτομπουρεκο ,ε;;ατιμο πραγμα..εμεις χειροποιητα σουβλακοπιτακια σημερα..σας αφηνω γιατι παω να την πεσω..οσο κοιμηθω..εδω εχει ζεστη αλλα φυσαει λιγο..

μελλισσα βαγκ;;εμενα με τσιμπησε περσυ η προπερσυ που ημουν ργκυος..και πρηστηκε ολο το ποδι..και επρεπε να κανω αντιτετανικο και δεν εκανα..βλακεια μου γιατι ηταν μολυσμενο,,μιλαμε αγανακτισα στο ξυσιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aloha ladies...

χαρα μακακια σκεφτεται να κανει η φιλη σου,κ σε εριξε κ εσενα ψυχολογικα..

εσυ δεν εισαι για τετοια τωρα!!

ελπιζω να το καταλαβαινεις...

καλα να περασετε στο χωριο κ μην το σκεφτεσαι καθολου΄.

θα ειναι πολυ πιο οικονομικα απο το να νοικιασετε

κ το χρειαζοσαστε ολοι σας παρα πολυ!!!!

μπραβο στον στεφανακο για την προοδο του!!!

μαρακι ελπιζω να ειστε καλυτερα σημερα.

σωσω δεν μας παρακολουθεις μου φαινεται...

το μαρακι λεει για την ιωση γαστρεντεριτιδας που εχει ο διονυσης.

εχει χεσει τα παντα!

η φροσω θα παει με διαμονη στο yabanaki που ειναι

ξενοδοχειακο συγκροτημα εδω στην αθηνα.

αυτα!!!

σταματα να φτιαχνεις παγωτα!!!!!!!

τζουλιαααααααααα!!!!!!μου τρεχουν τα σαλια!!

βαγκ αλλη φορα να μην εισαι ρατσιστρια

κ να κρατας κλειστα τα παραθυρα!!!!!!!

ακου εκει μυριζαν κ ανοιξες τα παραθυρα!!!

αλεκακι κρατα γερα!μην ενδωσεις στο γλυκο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσω ξεχασα να σου πω..

δεν εκλεισα ακομα ξενοδοχειο..

μου ειπαν κατι γνωστοι να κοιταξω για ευβοια για λουτρα

κ το ψαχνω γτ ειναι πολλα τα ξενοδοχεια.

βεβαια θα ειναι πολυ γεροκατασταση

αλλα μου ειπαν οτι εχει πολυ κοντα φοβερες παραλιες

οποτε το ξεπερναμε αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon το βραδυ εχει πανσεληνο , 8α παρω σουβλακια , αλκοολ , σοκολατες , παρεα 6-7 ατομα

και βουρ παραλια βραδινο μπανιο.

8α παω κατα τις 11 να χει κοιμη8ει κ το μωρο ;)

πολυ ζεστη μιλαμε ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λουτρα! χαχαχαχαχαχαχα

Θα εχετε πολυ γελιο. Αν και αν πατε σε τιποτα θέρμα σύλλα κοντα θα ειστε σουπερ. Πραγματι εχει ωραιες παραλιες.

Καλυετρα σημερα. Τελικα χθες ειχε πρηστει η κοιλιτσα ειχε σκληρυνει και ο κακομοιρης ποναγε και ηθελε παρεουλα. Τελικα κοιμηθηκαμε παρεουλα. ΜΑμα μπαμπας διονυσακης! Τι ωραια που ητανε. Κατα τις 5μιση τον εβαλα στη κουνιτσα του ομως. Φανταστειτε τι κουραση ειχε δε καταλαβε τιποτα.

Το πρωι ητανε καλυετρα η κοιλιτσα αλλα κακακια τιποτα.

Εκει που ημουν ετοιμη να βαλω θερμομετρο μπας και ανακουφιστει τον βλεπω καθεται κατω ξερετε κανονικα οπως εμεις στην υπαιθρο χαχα και αρχιζει.... Ε τελειωμο δεν ειχε. Αφου καποια στιγμη τελειωσε τον αλλαζω. Φουλ σκατο. Τον παω για να του δωσω λιγο μηλαρακι με μπανανα αλλα σημερα εβαλα και ενα μικρο κομματι καρπουζι. Ε και εκει που ετρωγε τα ξανακανει. Τι να δω? ΜΙλαμε παντου σκατο! Το τσουτσουνι δε φαινοτανε. Μπάνιο κατευθειαν. Ω ρε τι τραβαμε λεμε!

Απο εκει που ητανε νερο στοουπωσε και τωρα καταχεσε παλι ολο τον κοσμο. χαχαχα

Θα κανει κανα 10ημερο μου ειπε ο γιατρος.

Χαρα μου τι παιδακι εχει γινει ο Στεφανακος! ΚΑλα επαθα πλακα! Λεει τοσα πολλα η ψυχη μου? ΜΠραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παω να ξαπλαρω λιγο!

Χαχαχαχα! Σηκωθηκα απο τον υπνο και ενω ειχα πατησει υποβολη δε το ειχε παρει γιατι ειχε γραψει η Τζουλια!

Τζουλ καλα να τα περασετε!!!!!!!!!!!! Και μεις θα παμε αποψε μαλλον. Αν οχι αποψε σιγουρα αυριο!

Ζζζζζζζζ καλες βουτιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xairetai...E KALA RE KALYCV...ΠΑΤησε ακυρο..ξεςχαστηκα..τωρα ειμαι με 1 μωορμαντηλο και σκουπιζει τα παντα..χαχαχαχ..

τα παιχνιδια πλαν τουσ τα ξερετε;;;

εχω καταλογο τους..ειναι πολυ ωραια ολα..

πηγαμε σε 1 γειτονια..αμολυσαμε τα παιδια ..τελεια ητανε..

γειτονια..αλυσμονητα χρονια..

τωρα δεν υπαρχουν γειτονιες..

μαρακι τωρα τρωςι τιποτ ο μι9κρος;;κριμα μωρε που ταλαιπωρειται τοσο..καλοκαιριατικο..

τζουλ..σε ζηλευω..σουπερ σε βλεπω!!1

μωρη με τεττοια βοηθεισ κανεν ακομα 1...

το ιδιο ισχυει και για χρυσουλα..

μαρακι φυγανε οι δικοι σου;;

ζζζ θα σου στειλω σημερα παραγγελια το δωρο για μενα και βαγκ..θα την ξεπαραδιασουμε βαγκ..τραστ μι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

μιλαμε τρελλες αφαγιες

100γρ φαι - δλδ περιπου 7-8 κουταλιες

κσι με το ζορι το γιαουρτι

τι να πω δεν ξερω

ειμαι σε απογνωση ωρες ωρες

και το πρωι

1/2 νεκταρινι ο καθενας

ευχαριστηθηκε χεσιμο ο διονυσακης :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλια πας να σελινιαστεις;;;

καλα να περασετε...

αλλα εχω απορεια... οταν βγαινεις βραδυ, βγαινεις μονη και ο ντρας ειναι με το μωρο ή καθεται η αγαπημενη πεθερουλα;;;;

Καλυψω λες να με τιμωρισε που δεν αντεχα τη βρωμα;;; το θεμα ειναι οτι τοσα χρονια εχω συνηθισει τη βρωμα. καθε φυλη εχει τη δικη της, αλλα μερικοι ειναι το κατι αλλο!!!!

ελα ρε ΜΑρκερ. δεν μπορουν καθε μερα να τρωνε κανονικα. και τα δικα μου ποτε δεν τυχαινει να τρωνε πολυ και τα 2. μια ο ενας μια η αλλη. ειναι και η ζεστη...

με επριξε ο αντρας... :mrgreen: μας εδωσε ενας συναδελφος μια σακουλα πιπερια προχθες και ολο λεει να τα πλυνω να τα κοψω και να τα βαλω καταψυξη... και βαριεμαι.....

αλλα παω... τι να κανω.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ υπομονη..αυριο θα φανε!!!

τζουλια καλοπερνας μωρη τρελη!!!

αλλα θα καταντησεις κ αλκοολικη οπως το βλεπω...

σωσω......ακουστα τα εχω τα παιχνιδια..

αλλα τι να παρεις αφου η μαρθα δεν ασχολειται με παιχνιδια..

κανε κανα μωρο!!!

ζζζζ καλο μπανιο..ζηλευω!!!

δευτερα παμε υδρα για 3ημερο,τεταρτη γυρναμε.

χωρις τη μικρη.με ενα αλλο ζευγαρι.

αν πηγαιναμε οι 2 μας θα την επαιρνα.

μου λειπει ηδη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...