Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπεθερες Οκτωβριου 2009 Νο 25 κ παει λεγοντας.......


Recommended Posts

χρυσουλα ετοιμη για Σκιαθο???????

θα σου αρεσει πολυ!!!!!

να πατε για μπανιο στα λαλαρια...παει μονο καικι κ ειναι σουπερ .θα δεις στο λιμανι εχει για αυτη την παραλια!

κ να πατε για ποτο στις ΄'μαξιλαρες''...πηγαινε κ θα με θυμηθεις ;)

κ φυσικα μην ξεχνας κ την Αλοννησο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 876
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

τι λεει κουκλες;;;

για να μη μιλησω μονο για την εφηβη συμπεθερα μου.... ;)

καλε... τι ταξη πας;;; :D

θυμασαι μια παλια διαφημηση, που ελεγε ενας που καμακωνε μια και ελεγε... μα δε φαινεστε ουτε καν παντρεμενη!!!!!!

Σωσω αν η δυσλεξια πιανοταν απο γραψημο σε πληκτρολογιο..... σιγουρα κατι θα ειχες!!! :lol:

δεν εξηγειται αλλιως. ξερεις ποσες φορες καταλαβαινω στο περιπου απο τα συμφραζομενα;;;; :lol:

Μαρακι τοσες μερες παιδευεστε με σκατα;;; χαλια φαση.

οσο για τα τσιμπηματα... οι κρατουμενοι που εχουμε στα κρατητηρια, οταν εμφανιστουν διαφορα ζουζουνια που τσιμπανε, ψιλοι, κοριοι κλπ εχουν τσιμπηματα και στα χερια. οχι μονο ποδια. συχνα καλουμε μια εταιρια απεντομωσης και οταν ειναι μονο για εντομα δε χρειαζεται να αδεισουμε τα κελια, παει και ψεκαζει παντου. μια φορα ηταν ο αντρας μου σκοπος κρατητ. και με το που μπαινει μαζι με τον τυπο μεσα για να ψεκασει σκαει η δεξαμενη στην πλατη του, κακη συνδεση, και ολο το υγρο πεφτει πανω στον αντρα μου!!! :lol::lol::lol:

σαν τον Οβελιξ που επεσε στο καζανι με το μαγικο ζωμο!!!! :lol::lol::lol:

εκανε χρονια να τον τσιμπισει εντομο!!!! :lol::lol::lol:

αυριο δουλευω 7-15. μια ωρα παραπανω υπνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω η δυσλεξια ειναι ενα μεγαλοοοο ζητημα και δεν ανιχνευεται ετσι....

αλλα και να σαι ..τι θα κανεις τωρα???

Αλεκακι δεν ξερω αν θα ερθουμε προς τα εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να πω οτι μπορει ετσι που γραφω να ερμηνευεται ως δυσλεξια;;

μαρακι πως πανερε τα τσιμπηματα;;

βαγκ φανταζομαι χαρα που θα εκανε ο χρηστοες με το εντομοκτονο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι αν μπεις ξανα ανοιξε καινουργιο θρεντ..με κουρασε αυτο..σορυ καλυψω.. :lol::lol::lol::lol:

αφου ξεκινησαμε και περνουμε μπρος..με τρελο τιτλο παρακαλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν ειναι δυσλεξια αν και καποιος θα μπορουσε να το υποθεσει αλλα στις τελευταιες δημοσιευσεις που συγκεντρωθηκες και προσεξες εγραψες καλυτερα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι θεα χρυσουλα....ξεριες γιατι το ρωταω;;γραφω στη δουλεια φιαφορα και μερικα γραμματα τα κανω αγγλικα!!!οτι ναναι..αυριο πρωι νυχτα..σας φιλω κοριτσια..

ωραια τα λες και συ χρυσουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια που σχεδιαζετε διακοπες......

εμεις.... next year.......

και αν ειναι παλι να με σπασουν τα νευρα που θα χασουν το προγραμμα τους οταν επιστρεψουμε.... ασε καλυτερα. να λειπει το βυσσινο!

Μαρκερ τα μωρα απο τους αλλους τρελαινονταν και τα εβγαζαν σε σενα. εχουν αντιληψη τα ατιμα!!! ;):lol:

Σωσω ο Χρηστος γυρισε τοτε απο τη δουλεια για να αλλαξει φυσικα, βριζοντας, φυσικα, και οτι καλα που φορουσε γυαλια και δεν πηγε στα ματια του και τετοια... αλλα εγω μονο που το σκεφτομουν γελουσα, οποτε με πηρε και μενα η μπαλα.....

αυριο που θα ανεβασω καινουριο πακετο λιμπερο θα σε στειλω μην στο κιν τον κωδικο. μη λες τι παπα...α ειναι αυτο που σου γραφω.

αντε σας αφηνω για να αραξω με το καμαρι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να αραξεις βαγκ!!1καλη ξεκουραση...

εγω πασαλειφτηκα και με κορε αντικουνουπικο..τα ατιμα!!!

ετοιμο το μπαλκονι μας...το εφτιαξε ο αντρας μου..απλα θελει σκουπισμα...φακ!

μπηκε το διχζτυ.στερεωθηκε με ξυλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααα!

Σας γραφω στα γρηγορα γιατι η ωρα ειναι 2 και πρεπει να κοιμηθω.

Πηγαμε στον γιατρο και μας αλλαξε γαλα για καμια βδομαδα μπας και στρωσουν τα εντερα. Διαρροια εκανε μια το πρωι και μετα στουπωσε το αγορακι μου!

Καλα κλαμα στον γιατρο δε λεγεται! Τον εχει παρει απο φοβο με τα εμβολια!!! Φρικη σας λεω! Και να κλαιει με λυγμους και να κανει οτι μιλαει στο τηλ! χαχαχαχαχαχχαα! Να λεει κατι ακαταλαβιστικα κλαιγοντας... χαχαχα Το καλο μου!

Βασικα τον πηγα για τα τσιμπηματα.

ΔΕΝ ειναι απο κουνουπια! Ολοιδια τσιμπηματα αλλα δεν ειναι κουνουπιες. Τυχαιο γεγονος μαλλον απο κατι που μπηκε σπιτι.

Ειμαι τοσο σχολαστικη που δε παει αλλο. Το στρωμα το τιναζω τακτικα. Το κοιταξα ειναι πεντακαθαρο.

Πλενω κουρτινες πολυ συχνα βαζω σκουπα καθε μερα.

Δεν εχει να κανει με καθαριοτητα αλλα παιζει ρολο το θεμα της σκουπας.

Τωρα τους περασα ολους απο κοσκινο.

Λοιπον εχουμε και λεμε.

Παππους ασχολειται με ζωα

Γιαγια, μπαμπας κατω στο μαγαζι που εχει τεραστιες αποθηκες αλλα λεει κανουν απεντομωση συχνα.

Δε ξερω.......... Απο που μαγκωσαμε ζουζουνι. Θα μαθω ομως.

Αυτα.

Σωσω να το ανοιξω αλλα ξεχασα τον τιτλο. Δωσε μου 1-2 μερες περιθωριο... χαχχαα μπας και τον θυμηθω.

Βαγκ γελασα με το υγρο μου λουστηκε ο αντρας σου!

Φανταζομαι τι φρικη εφαγε!

Αυριο παμε για κουρεμα! χχιχιχιχιχ! Τελος εγω ψαλιδι ποτε ξανα!

Αντε φιλακια! Σι γιου τουμοροου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mvre καλα λεω εγω βρωμα και παλι βρωμα...

εγω δεν ειμαι καθολου χολαστικη και δεν κυκλοφορει τιποτα..περα απο κατι μυρμηγκια που και αυτα αθωα ειναι..

και τι μπορεις να κανεις γι αυτα τωρα;;

να αλλαξεις σκουπες;;

να αειζειςκαλυτερα;;

και γιατι μονοσοτ μικρο ρε;;

τι να πω..

εννοειται και σου δινω περιθωριο...

εγω δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!! Σήμερα ο άντρας υποσχέθηκε πρωινό μπάνιο!!!! Για να δούμε!!!!

Μαρκεράκι φτου σκόρδα!!! Μια κούκλα είσαι!!!

Σωκω πραγματικός χείμαρρος η Μάρκερ ε? Μας αναπλήρωσε όλες :lol::lol::lol::lol::lol: Οσο για το δώρο αφού δεν έχει πρόβλημα η Βάγκ , εγώ θα έχω??? :lol::lol::lol:

Τζουλ όλο απειλές είσαι!!!! :D:D:D:D:D:D ΓΙα να δω!!!

Χρυσούλα αντε μια μέρα σου έμεινε!!!! Να ξεκουραστείς κι εσύ βρε φιλενάδα

Μαράκι διάβασα εχθές αυτό με την βάπτιση και φαντάστηκα να γινότανε σε εμάς!!!! Δεν ξέρω τι θα έκανα!!! Πω πω!!! Περαστικούλια στο μικρό!!!

Καλυψούλα τι κάνεις εσύ?

Αλεκάκι βλέπω είσαι σκέτος τουριστικός οδηγός ;):D:D:D:D

Βαγκ σε καταλαβαίνω απόλυτα!! Κι εγώ την Σωσώ την καταλαβαίνω απο τα συμφραζόμενα τις περισσότερες φορές και δεν νομίζω να είμαστε οι μόνες!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι για αράχνη σου πάει το μυαλό? Ξέρω οτι είσαι τέρας καθαριότητας (το εμπέδωσα :lol::lol::lol: ) αλλά μήπως κάποια έχει κρυφτεί πουθενά και αμολιέται το βράδυ? Ελπίζω να το εντοπίσεις!

Αντε καλημέρες!!!! Περιμένω ενημερώσεις 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

αντε βρε μαρακι να ηρεμσει λιγο ο μικρος

γιατι φαντασου εμας να χεζουμε ζουμια ολη μερα μλκ μεγαλη

μιλαμε οσο καλοι ειναι τοσο μου σηκωνουν τα νευρα στον αερα

λειπαμε σκ τελεια

γυρναει δευτερα απογευμα και τι μου λεει

γιατι εχει τοσο κρεας στην καταψυξη;

γιατι τοσο ειχατε της λεω

ε και τι δεν μαγειρεψες καθολου μου λεει; - πρωτο εγκεφαλικο

κρεας; οχι της λεω

ε και τι φαγατε; μου λεει

το σαββατο απο της παρασκευη και την κυριακη μακαροναδα με σαλτσα

μα καλα μου λεει δεν μπορουσες να φτιαξεις κερας να φατε;

οχι της λεω - βαριωμουν

ε μου λεει δεν ειναι φαι τα μακαρονια

ε δεν πειραζει της λεω και παλι καλα που δεν πηραμε απο εξω να λετε

ε οχι και απο εξω μου απανταει

τα σ εινα για ξεκουραση οχι να ταλαιπωριωμαστε

ναι αλλα θα τελειωσουν τα λεφτα μου λεει

δεν πειραζει της λεω - δεν ειμαι τοσο μοιζερη πια αφου εχω για μια μερα να παρω απο εξω

πως δεν την εβρισα

και σημερα της την ειπα για τα παιδια -ολη την ωρα απο πισω ρε σεις - μεχρι και ψιχουλο να τους πεσσει απο το στομα το μαζευει - και να κλασουν θα στεναχωρηθει

τοση πια αγαπη να ξεχιλιζει μου ειναι λιγο απιστευτη πια

ημαρτον

αυτες οι μλκ που κανει για την ζητανε συνεχεια τα παιδια - το κανει με ολα

αυφου στης κουνιαδας μου που την αφηνει να κανει τετοια - μεχρι και στο χεσιμο για να τα σκουπισει αυτη θελουν

ρε δε μας γμς μλκ

τα ειπα

εχω να γραφω πολλα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraa

γεια σου ρε Μαρκερ i feel your emotions

ζζζζ έχει κύμα ??? για κοιτα ! 4 μποφορ λεει το μετεο και 5 ένα άλλο σάιτ ... (αν και τωρα με πηρε τηλ ενας φιλος απο 1 συγκοτημα κ παιζει να σκασουν για καφέ ... Μα8ε αν φυσαει)

καλα μιλάμε χτες γυρισαμε απο εναν παιδοτοπο , ηταν καλύτερα , ήταν διπλα στον ιδιοκτητη , μαζι του που εφτιαχνε καφεδες , ανοιγανε την πόρτα μαζι , περνανε παραγγελιες μαζι κ πηγαινε στα τραπεζια κ έλεγε ''γείά σας ΄΄ :roll: γυρισαμε και πηγα να τον κοιμησω 23.00 , λεω 8α πεσει ξερος ... παει 12 τίποτα γκρινια... δινω Ντεπον (μπας πονουσε) παει 01.00 κοιμαται α ωραια λέω 8α ξερα8ει και ξυπναει 02.00 μες στο κλάμα , τον σηκωνω αραζουμε σαλόνι , του βάζω μικυ μάους και αποκοιμη8ηκε στο σαλόνι στις 4.00 :shock::shock::shock: πακετ μιλάμε !

μαρακι99 πολυ σκατό ρε συ ... να δεις ότι δεν ειναι κουνουπια τα τσιμπηματα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου ειπαμες δεν ειναι ρε τζουλ...μαντης εισαι;;;

γιατι τετοια τερτιπια ο μικρος ρε;;;

αλλο παλι και αυτο..εμεις εχουμε ψιλοδιαγραψει τη θαλασσα απο το προγρ μας..δεν τη βλεπω να γινεται δουλεια..

μαρεκρ ταλες τεελεια ωρες ωρες!!!χαχαχαχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello ladies...

σωσω δεν ξερω αν θα σου συγχωρησω αυτο που ειπες για το νο 25 μου.... :cry:

δυσλεξια δεν εχεις.

απλα γραφεις βιαστικα κ ποτε δεν ξαναδιαβαζεις τι εχεις γραψει!!!

η μικρη παντως πρεπει να κανει μπανια γτ κανει καλο η θαλασσα.

παρε μια φουσκωτη πισινα κ ξεκινα απο εκει..

μα καλα,στο κολυμβητηριο που πηγαινατε τοσο καιρο δεν συνηθισε??? :o:o:o

ζζζ ελπιζω να πατε για μπανιο..

τζουλ παρομοιως.

ειναι κριμα να μην πηγαινεις τον μικρο λογω αερα.

βρειτε καπου με ομπρελες κ ξαπλωστρες

κ εστω βουτα τον λιγο μεσα να βρεχεται.

εμεις πηγαμε χτες κ ηταν αρκετα καλα.

απλα επεφταν οι πετσετες κ κυνηγαγα τα μπρατσακια.

αλλα το καναμε το μπανιο μας..

το χτεσινο ηταν μαλλον υπερενταση.ή ματι...

εγω παντα την ξεματιαζω πριν τον υπνο.

το ματι ειναι το μονο που πιστευω.

χρυσουλα καλα να περασετε!!!!

μαρκερ μπραβο ρε,πες τα να αγιασει το στομα σου!!!!!

βαγκ εστρωσε ο υπνος σας η ακομα περνατε τα καταλοιπα των διακοπων???

πωπω κ εγω φοβηθηκα τωρα μην μαθει

που θα κοιμομαστε στο ιδιο δωματιο

κ οταν γυρισουμε εχουμε παλι τα παλια!!!!!!!

μαρακι σε αφησα τελευταια.

πως ειναι αυτα τα τσιμπηματα?ειναι στη σειρα?

γτ αν ειναι το ενα διπλα στο αλλο σε γραμμη

ειναι κοριοι.

δεν εχει να κανει με την καθαριοτητα.

αν εχει καποιος καναπες η στρωμα θελει ψεκασμα.

εμας στο πατρικο μου ειχε πιασει ο καναπες

αν κ ηταν καινουργιος κ καθαρος.

κ καθε φορα που ξαπλωνε η μικρη μου αδερφη την γαζωνανε.

μεχρι που το πηραμε χαμπαρι κ τον ψεκασαμε...

πολλα ειπα παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαλογος πρωϊνος με την τσιμπλα στο ματι..ο Νικος εχει κατεβει να βαλει τον μικρο αυτοκιν να τον ανεβασω στη μαμα μου...εγω ακολοθυθω φορτωμενη τσαντα κανονικη, τσαντα με βιβλια-τετραδια και δυο σακουλες σκουπιδια...

--δε με θελει ο γιος σου καθολου..

--ειναι με τις μερες του (εγω)

--τον φωναζω Γιαννη Γιαννη Γιαννακη τιποτα , με ξεχασε (Γανννης το παιδι κουνιαδας)

--αν συνεχισετε να τον φωναζετε Γιαννη , θα μεινετε ξεχασμενη!!!!

--δεν το κανω επιτηδες...

:twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααα!

Ειναι σχεδον περδικι ο μικρος. Τωρα εχει στουμπωσει και δε κανει καθολου κακα απο χθες το πρωι.... ΠΟλυ φοβαμαι για το τι θα βγαλει. χαχαχαα ΜΟυ τα φυλαει για εκπληξη!

Ζζζζζζ πηγατε για μπανακι;

Τζουλ μου το ειπε ο ντοκ οτι δεν ειναι.

Μαλλον οτι τον τσιμπησε το εξολοθρευσα αθελα μου τις προηγουμενες μερες.

Συμπεθερα ας με παραμελεις δε πειραζει... χαχαχα

ΒΑσικα ειναι το ενα διπλα στο αλλο. Ειναι 4-5 μαζι πιο περα αλλα τοσα. Το κουτουπιε του ειχε 10 διπλα διπλα. Αλλα ρε παιδι μου ητανε ιδια με κουνουπιες.

Τωρα δε ξαναειχαμε κρουσμα. Μακαρι να ητανε τυχαιο.

Ηρθε και ο μπαμπας μου σημερα!!!!!!!!

Σωσω το τικερακι το εβαλα απλα για να τσεκαρω γιατι δε θυμαμαι ποτε περιμενω βασικα. χαχα

Απο Σεπτεμβρη ομως λεμε. Θα δουμε.

Χρυσουλα η ακατανομαστη φωναζει το παιδι γιαννη; Καλα καταλαβα; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Ημαρτον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρ η φωτο με τα αγορακια σου ειναι φοβερη! Φτου φτου! Ποσο μεγαλωσανε τα αντρακια μας!

ΚΑνετε κουβεντουλα κανονικη τωρα;

Πολυ θα ηθελα να σας δουμε! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι

πηγαμε στη χαρα σημερα

καλα ο Στεφανος δεν παιζεται

πολυ καλο παιδακι - και οι δικοι μου κυριοι δεν μπορω να πω -παιξανε παρα πολυ καλα

μιλαμε ο στεφανος μπορει να μην εχει το λεξιλογιο των δικων μου - αλλα μιλαει πεντακαθαρα και ξερει και ολους τους ηρωες των παιδικων με τα ονοματα τους - τα οποια λεει πεντακαθαρα

μιλαμε σαλεψα

εμεις πραγματικα πλεον εχουμε κανονικο διαλογο

ευχαριστω μαρακι για τα καλα λογια

ελατε ρε σεις

κανονιστε

κοριτσια τι λετε οσες θελετε να συναντηθουμε βραδακι γυναικοπαρεα παραλια;

πειτε ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά εμείς για μπάνιο πήγαμε απόγευμα!!! Χάλια η θάλασσα .... πολύ φύκι ξεραμένο στην ακτή και άμμος ανακατεμένη (βουρκοκατάσταση) Αν δεν ουρλιαζε η κόρη θα φεύγαμε!!!

Τζουλ το πρωί φύσαγε αλλά το απόγευμα έκοψε αρκετά..πάντως καλύτερα που δεν ήρθες γιατί η θάλασσα μάπα!

ή μήπως ήρθες και δεν έδωσες σημεία (πάλι?????????) :D:D:D:D

Ισως το βράδυ να πάμε βολτίτσα στα πέριξ!!!

Μαρκεράκι εγώ είμαι μέσα αν έρθετε προς τα εδώ γιατί αλλιώς δεν μπορώ να μετακινηθω (δεν οδηγώ και ο άντρας θα πάθει και εγκεφαλικά ..... ποτέ δεν έχω βγει μόνη!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bradaki ??? παραλια??? ποτε ??? οχι σημερα ελπιζω...

για μας λέει¨? δεν κτλβα

χρυσουλα ρε μονο εγω δινω τετοιες απαντησεις ... :lol: ΣΩΣΤΗΗΗΗΗ , μαζι σου

παω να βγαλω 1 το παιδι κ επιστρεφω , με εφαγε '' μαμαα αντε παμε βοτα :roll:

τον λυπάμαι... :roll:

τα λεμε σε λίγο ... (τα χω παρει...τεσπα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...